Wszystko o Avonie - część IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 05:26   #1591
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Witam z rana
dziś składam zamówienie z k11kwota niewielka bo niecałe 500zł-od kiedy weszły kampanie co 3 tygodnie zamówienia strasznie zmalały-ale do pierwszego poziomu kr się dostałam-ciekawe tylko kiedy dostanę prezent bo podobno są z tym problemy
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 06:58   #1592
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Witam z rana
dziś składam zamówienie z k11kwota niewielka bo niecałe 500zł-od kiedy weszły kampanie co 3 tygodnie zamówienia strasznie zmalały-ale do pierwszego poziomu kr się dostałam-ciekawe tylko kiedy dostanę prezent bo podobno są z tym problemy
Serio?? Ja wczoraj złożyłam zamówienie na 150 zł-bo tyle mi brakowało do pierwszego poziomu Moim zdaniem ten komplet biżuterii jest dla starszych pań, ale cóż, może go komuś sprezentuję
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 07:04   #1593
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Slicznotka i vanilla ja w kat.10 dostałam sie do KR i juz mi dziewczyny wczesniej wytłumaczyły że przy kat 11 bedzie mnie obawiązywaly gratis katalogi i 50% opustu na probki a w waszym przypadku skoro przy zamowieniu z kat.11 się załapałyscie to będzie to obowiązywało od kat.12 i ten prezent naszyjnik wreczy Wam osobiscie Wasza OMS,Ja jeszcze nic nie dostałam ciekawa jestem kiedy sie pani ze mną skontaktuje,ale tez uwazam ze ten naszyjnik to taki babciny.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 07:11   #1594
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Slicznotka i vanilla ja w kat.10 dostałam sie do KR i juz mi dziewczyny wczesniej wytłumaczyły że przy kat 11 bedzie mnie obawiązywaly gratis katalogi i 50% opustu na probki a w waszym przypadku skoro przy zamowieniu z kat.11 się załapałyscie to będzie to obowiązywało od kat.12 i ten prezent naszyjnik wreczy Wam osobiscie Wasza OMS,Ja jeszcze nic nie dostałam ciekawa jestem kiedy sie pani ze mną skontaktuje,ale tez uwazam ze ten naszyjnik to taki babciny.
Ja wczoraj składałam zamówienie na 3 termin z kat.10, więc chyba w kat.11 też powinnam dostać 10 katalogów i zniżkę na próbki, z tego co mówisz Ciekawe kiedy moja OMS się ze mną skontaktuje?? Jakieś 3 tyg. temu, jak do niej przypadkowo zadzwoniłam w jakiejś sprawie, to przez pół godziny mi nawijała, żebym zrobiła wszystko, żeby się dostać do KR, bo przecież tak mało mi brakuje!! Ciekawe jaką ona ma za to premię??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 07:17   #1595
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ja wczoraj składałam zamówienie na 3 termin z kat.10, więc chyba w kat.11 też powinnam dostać 10 katalogów i zniżkę na próbki, z tego co mówisz Ciekawe kiedy moja OMS się ze mną skontaktuje?? Jakieś 3 tyg. temu, jak do niej przypadkowo zadzwoniłam w jakiejś sprawie, to przez pół godziny mi nawijała, żebym zrobiła wszystko, żeby się dostać do KR, bo przecież tak mało mi brakuje!! Ciekawe jaką ona ma za to premię??
To obowiązuję Cię rzeczywiscie od kat.11.OMS wiem że wręczają ten naszyjnik ale czy cos jeszcze daja to chyba zalezy od niej samej.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 07:23   #1596
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
To obowiązuję Cię rzeczywiscie od kat.11.OMS wiem że wręczają ten naszyjnik ale czy cos jeszcze daja to chyba zalezy od niej samej.

Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby ona mi coś jeszcze od siebie dawała!! Chodziło mi o to, że ciekawa jestem, jaką ONA dostaje nagrodę od Avonu, za każdą Klubowiczkę z jej okręgu??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 07:25   #1597
milagrosx
Raczkowanie
 
Avatar milagrosx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warmia-Mazury
Wiadomości: 395
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Witam o poranku
Ale się wczoraj wnerwiłam. Miałam do nadrobienia z milion postów z tego wybrałam z 15 do skomentowania. Napisałam się jak głupia, wciskam odpowiedz a tu mi się Wizaz zaciął
Cytat:
Napisane przez malwilinka Pokaż wiadomość
witam.mam do Was pytanko.czy zdazylo Wam sie placic faktury z opoznieniem i czy naliczali Wam za do jakies odsetki czy tez byly inne konsekwencje ??
Bo 2 dni temu minal mi termin zaplaty a klientki sa na wakacjach i bede miala od nich pieniadze dopiero za jakis czas i wtedy zaplace fakture.
Ja ostatnio zapłaciłam dwa tygodnie po terminie a po kilku dniach po zapłaceniu przysłali mi upomnienie ale nic nie doliczyli
Cytat:
Napisane przez aniamik Pokaż wiadomość
Zlożyłam dopiero dzisiaj zamówienie z k10 bo bylam nad morzem i na podgladzie faktury mam takie cos: SEPARATOR DO PEDIKIURU bezplatny 1 1 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 , Wy tez dostałyscie??
Ja na fakturce mam dwa i pilnik alternatywny. Wnerwiają

EDIT: Czekam na III termin z 10 kat
__________________
Przyszłam na





milagrosx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 07:39   #1598
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby ona mi coś jeszcze od siebie dawała!! Chodziło mi o to, że ciekawa jestem, jaką ONA dostaje nagrodę od Avonu, za każdą Klubowiczkę z jej okręgu??
To troszkę Cię źle zrozumiałam,ja myślę że one dostają jakiś procent od naszego zamowienia ale nie jestem pewna.
A ja szczerze mówiąc jestem juz rok konsultantką i nigdy nie widzialam swojej OMS nawet z nia nie rozmawiałam szkoda ze nawet zero zainteresowania z jej strony.Ale jak tylko zadzwoni w sprawie tego naszyjnika to chyba jej delikatnie powiem ze nic nie robi.

Edytowane przez Basienka27
Czas edycji: 2007-08-22 o 07:45 Powód: dopisek
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:05   #1599
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

no właśnie dziewczyny nie wiecie co mają Liderzy sprzedaży lub koordynatorzy z ego że ich konsultantka osiągnie KR?
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:06   #1600
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
To obowiązuję Cię rzeczywiscie od kat.11.OMS wiem że wręczają ten naszyjnik ale czy cos jeszcze daja to chyba zalezy od niej samej.
Dają kwiatki (róże) i pudełko czekoladek w metalowej puszce. Wyglądają efektownie, ale to prezent bardzo symboliczny. W sumie jest tam 8 czekoladek i to niezbyt smacznych. Przynajmniej ja nie lubię czekolady firmy Solidarność.
Czasem OMS dodają coś od siebie, ale różnie z tym bywa.
Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby ona mi coś jeszcze od siebie dawała!! Chodziło mi o to, że ciekawa jestem, jaką ONA dostaje nagrodę od Avonu, za każdą Klubowiczkę z jej okręgu??
Mają spore premie i konkurują między sobą w ilości Klubowiczek.

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
To troszkę Cię źle zrozumiałam,ja myślę że one dostają jakiś procent od naszego zamowienia ale nie jestem pewna.
A ja szczerze mówiąc jestem juz rok konsultantką i nigdy nie widzialam swojej OMS nawet z nia nie rozmawiałam szkoda ze nawet zero zainteresowania z jej strony.Ale jak tylko zadzwoni w sprawie tego naszyjnika to chyba jej delikatnie powiem ze nic nie robi.
OMS nie zadzwoni w sprawie naszyjnika, tylko Ci go wręczy na spotkaniu sprzedażnym. Robią z tego wielką ceremonię, żeby inne konsultantki widziały i też się zmobilizowały A jeśli spotkanie będzie we wrześniu, możesz jeszcze nie dostać, bo OMS dostają prezenty z opóźnieniem. W marcu weszłam do czerwonego KR i do tej pory nie dostałam jeszcze zestawu biżuterii za drugi poziom. Ostatnie spotkanie było w maju i wtedy OMS jeszcze nie miała zestawu. Takie życie.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:16   #1601
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Dają kwiatki (róże) i pudełko czekoladek w metalowej puszce. Wyglądają efektownie, ale to prezent bardzo symboliczny. W sumie jest tam 8 czekoladek i to niezbyt smacznych. Przynajmniej ja nie lubię czekolady firmy Solidarność.
Czasem OMS dodają coś od siebie, ale różnie z tym bywa.


Mają spore premie i konkurują między sobą w ilości Klubowiczek.



OMS nie zadzwoni w sprawie naszyjnika, tylko Ci go wręczy na spotkaniu sprzedażnym. Robią z tego wielką ceremonię, żeby inne konsultantki widziały i też się zmobilizowały A jeśli spotkanie będzie we wrześniu, możesz jeszcze nie dostać, bo OMS dostają prezenty z opóźnieniem. W marcu weszłam do czerwonego KR i do tej pory nie dostałam jeszcze zestawu biżuterii za drugi poziom. Ostatnie spotkanie było w maju i wtedy OMS jeszcze nie miała zestawu. Takie życie.
Ale to chyba troszkę przegięcie byś tak długo czekała na swój prezent na króty zapracowałaś ciężką pracą bo to nie tak łatwo uzbierać taką kwotę,więc dlaczego oni robią taką łaskę.Rozumiem ,że oni skontaktują się ze mną i poinformują mnie kiedy będzie takie spotkanie,ale jestem ciekawa co bedzie jezeli bym nie mogła w danym terminie przyjsc na to spotkanie?
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 08:19   #1602
sukieneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 19
GG do sukieneczka
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Czy któraś z Was mogłaby mnie zapoznać z ofertą demo do katalogu 11/2007 wraz z numerami tak, abym mogła ewentualnie zamówić. Bardzo dziękuję!!
sukieneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:36   #1603
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Basienka27 Pokaż wiadomość
Ale to chyba troszkę przegięcie byś tak długo czekała na swój prezent na króty zapracowałaś ciężką pracą bo to nie tak łatwo uzbierać taką kwotę,więc dlaczego oni robią taką łaskę.Rozumiem ,że oni skontaktują się ze mną i poinformują mnie kiedy będzie takie spotkanie,ale jestem ciekawa co bedzie jezeli bym nie mogła w danym terminie przyjsc na to spotkanie?
Takie są realia, niestety Spotkania są organizowane różnie - niektóre OMS robią spotkania bardzo często, niektóre raz na pół roku. Zawsze jest info na fakturach. Moja OMS zawiadamia mnie osobno, bo zależy jej na obecności Klubowiczek. Jeśli nie będziesz mogła przyjść, to możesz wysłać np. męża jako delegata, chyba że będzie się głupio czuł, bo reszta towarzystwa to same baby. Albo odbierzesz w biurze OMS.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:42   #1604
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez sukieneczka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby mnie zapoznać z ofertą demo do katalogu 11/2007 wraz z numerami tak, abym mogła ewentualnie zamówić. Bardzo dziękuję!!
Oferta demo do kat.11.

1. Woda perfumowana Christian Lacroix Rouge NR 02410-79.90
2.Odżywczy peeling na noc przeciw oznakom starzenia NR 16014-20,90
3.Torebka Camille NR 27979-44,90.
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:49   #1605
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Witam

Mam nadzieje,ze mnie nie zjedziecie, ale chcialabym prosic o linka albo upload K12, w serczu nic mi nie wyskoczylo :/ A i przekopywalam sie przez watek III
Z gory dziekuje
Jejku,dawno nic nie zamawialam
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:50   #1606
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Witam

Mam nadzieje,ze mnie nie zjedziecie, ale chcialabym prosic o linka albo upload K12, w serczu nic mi nie wyskoczylo :/ A i przekopywalam sie przez watek III
Z gory dziekuje
Jejku,dawno nic nie zamawialam
http://www.kosmetyki-tanio.pl/index....e=1&katalog=28
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 08:53   #1607
trutka23
Raczkowanie
 
Avatar trutka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Witam

Mam nadzieje,ze mnie nie zjedziecie, ale chcialabym prosic o linka albo upload K12, w serczu nic mi nie wyskoczylo :/ A i przekopywalam sie przez watek III
Z gory dziekuje
Jejku,dawno nic nie zamawialam
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...196288&page=64
__________________
TRUTKA 24
trutka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:07   #1608
trutka23
Raczkowanie
 
Avatar trutka23
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 99
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Witam

Mam nadzieje,ze mnie nie zjedziecie, ale chcialabym prosic o linka albo upload K12, w serczu nic mi nie wyskoczylo :/ A i przekopywalam sie przez watek III
Z gory dziekuje
Jejku,dawno nic nie zamawialam

a tu masz netto do 12
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=202929&page=6
__________________
TRUTKA 24
trutka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:27   #1609
sukieneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 19
GG do sukieneczka
Smile Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Basienka27, bardzo Ci dziękuję!
sukieneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 09:42   #1610
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Oo,dziekuje,padam do stopek
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 09:55   #1611
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez inez1234 Pokaż wiadomość
A ja kochane dzisiaj podpisalm wnosek o karte kredytowa i dostalam prezenta serie liiv+ kosmetyczke(wlasciwie kuferek) marzylam o niej, ale wydac tyle za kolorowke by ja miec bylo nie realne dla mnie teraz juz tylko czekam na karte
a powiedzial ci pan/pani ile bedziesz czekac na karte? bo mi powiedzial ze do dwoch tygoni i ze w przyszlym tygodniu bede mialam <jupi>
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:17   #1612
Basienka27
Raczkowanie
 
Avatar Basienka27
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez sukieneczka Pokaż wiadomość
Basienka27, bardzo Ci dziękuję!
Proszę
Basienka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:25   #1613
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Dziewczyny, tu jeszcze pare aukcji z cieniami arabian glow (real photo).
http://allegro.pl/item228119451_cien...n_bubbles.html
http://allegro.pl/item228120345_cien...ich_cream.html
http://allegro.pl/item228058358_avon...ich_cream.html

Bubbles wyglada wrecz tragicznie na tym zdjeciu
Avon chyba upadl na glowe pokazujac go jako ciemny braz

Rich creme jakis taki zbyt bialy

chyba nie kupie zadnegomialam brac cooper, no ale 'zaszalalam' ostatnio w naturze i kupilam przepiekny miedziany kolor firmy Sensique za cale 3 zlote nie dosc,ze kolor swietny to i konsystencja rewelacyjna,nie powiedzialabym ze to cien z najnizszej polkido tego jescze ejden cien---kolor szampanski, tez bardzo ladny
no i jeszcze dwie pomadki i zaplacilam za te cztery rzeczy cale 12 zl
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 10:59   #1614
Ulaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: teraz wawa ale sercem zawsze dęblin
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

a gdzie na tej stronie kosmetyki-tanio mozna znależc kat 11 bo szukam szukam i nic

już znalazłam
Ulaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:02   #1615
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Ulaczek Pokaż wiadomość
a gdzie na tej stronie kosmetyki-tanio mozna znależc kat 11 bo szukam szukam i nic
http://www.kosmetyki-tanio.pl/index....e=1&katalog=27
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:08   #1616
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Przed chwila zakonzyla sie aukcja z nowym tuszem Cynthia Rowley, aukcja miala dopisek' wysylka juz'
Troche za wczesnie, nie ?
http://allegro.pl/item226292455_avon...ey_od_ss_.html

EDYCJA:
Znalazlam wiecej:
http://allegro.pl/search.php?string=cynthia+rowley
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:12   #1617
Kate20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Witam, jestem nowa na forum. Pracuję jako LS w Avonie od ponad roku. Jeżeli macie jakieś pytania chętnie udzielę odpowiedzi, bo znam większość tych produktów(jak nie wszystkie) z resztą prawie wszystkie mam w domu. Pozdrawiam
Kate20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:15   #1618
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Przed chwila zakonzyla sie aukcja z nowym tuszem Cynthia Rowley, aukcja miala dopisek' wysylka juz'
Troche za wczesnie, nie ?
http://allegro.pl/item226292455_avon...ey_od_ss_.html

EDYCJA:
Znalazlam wiecej:
http://allegro.pl/search.php?string=cynthia+rowley
Te dziwczyny musza byc w trendujacych. Nam sie zaczyna 11 a im 13.
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:23   #1619
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Te dziwczyny musza byc w trendujacych. Nam sie zaczyna 11 a im 13.
Nie no wiem,ale w tej pierwszej aukcji sprzedajaca oferowala wysylke juz i zakladajac,ze aukcje miala wystawiona na nakrotszy okres kilka dni---kosmetyk miala juz okolo17 sieprnia---to chyba za wczesnie a jesli aukcja trwala 7 dni, 10 czy 14 to miala ten tusz poczatkiem sierpnia.
chyba,ze cos poplatalam
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 11:24   #1620
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Wszystko o Avonie - część IV

Cytat:
Napisane przez Kate20 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na forum. Pracuję jako LS w Avonie od ponad roku. Jeżeli macie jakieś pytania chętnie udzielę odpowiedzi, bo znam większość tych produktów(jak nie wszystkie) z resztą prawie wszystkie mam w domu. Pozdrawiam
witamy w takim razie
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.