Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-20, 07:30   #1591
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Lalaith - dlaczego Kallos jest be?
Dziewczyny mnie ubiegły, nie lubię takiego efektu jak po nim, ale może to kwestia tego że mam cieniutkie włosy i lubię jak się robią grube i sztywne po Waxie i skrzypią (co znaczy że są czyste). Po Kallosie są jeszcze bardziej oklapnięte i bez życia niż zwykle. Ale może na gęstych i grubtch włosach by się sprawdziły. Lenka?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyny, gadacie po jednym zdaniu. Problem w tym, że ja nie zdam! A tak to miałabym chociaż pracę. Teraz nic nie mogę znaleźć :/
Oj, nie po jednym zdaniu, ten wątek się już tu przewijał milion razy! Musimy się o Ciebie troszczyć nasza najmłodsza siostrzyczko

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Zaskoczyłaś mnie. Zazwyczaj mam wrażenie, że jakaś niedostylizowana jestem
Na spotkaniu to akurat byłaś na maksa wystylizowana: ten czarny image Ci również pasuje, i ten kwiat w butonierce i te korale

W ogóle wszystkie dziewczyny były takie piękne, a ja prosto z pracy, śmierdząca po całym dniu, dopiero po piwq przeszedł mi dyskomfort niedorastania Wam do pięt (dosłownie i w przenośni). Ale kiedyś to sobie odbiję i odszczelę się jednakowoż

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
moja mama dziś na to, że chcę sobie kapelusz kupić: ,,ale po co jak już taka wysoka jesteś?"
A Twoja mama to niby jest niska
A co z TAMTYM kapeluszem ?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Zgubiła nam się gumka... we mnie. Znaleźliśmy po paru godzinach intensywnych poszukiwań. Czuję się jak po wizycie u gina.
Widzę że nie istnieją dla Was żadne granice intymności

Będzie mała Jolka, będzie mała Jolka

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja moich zakupów nie przetestuję TO podejrzanie traktuje niemarkowe gumki niewiadomo skąd.
TO jest stanowczo zbyt podejrzliwe
__________________
Jestem grze*na.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2010-09-20 o 07:32
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:53   #1592
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Kasiencja - nie zraziło mnie to i trochę zapasów od Ax przez weekend poszło Czułam wyraźnie moment, kiedy to się stało.

Ecrulo - a my umieraliśmy ze śmiechu Śmialiśmy się, że Butterbean by się we mnie schował przed Pudzianem Jakbyś była kiedyś w potrzebie, to służę skuteczną metodą

Ax - jak weekend?
Zaczął się super, sobota rewelacja, ale wczoraj całodzienna kłótnia, więc dzisiaj mam straszny humor...
Ale dzięki, że pytasz
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:24   #1593
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Dzieeeń dobry wszystkim! Malla mnie tu zaprosiła z innego wątku a więc jestem!

A jak już chodzi o mieszkanie z facetem to ja tam schudłam w tamtym OWYM czasie ;P Ale my to byliśmy zapaleńcy dieto-sportowi więc sie nakręcaliśmy nawzajem
Witamy

Z nas się powoli sekta robi, werbujemy nowych członków.

Malla,
Teraz widzę, że mój strach przed gumkami jest uzasadniony
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki

Edytowane przez ecrulo
Czas edycji: 2010-09-20 o 08:32
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:30   #1594
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Witamy

Z nas się powoli sekta robi, werbujemy nowych członków.

Malla,
Teraz widzę, że mój strach przed gumkami jest uzasadniony
Spoko spoko, byle jakichś dziwnych seksualnych rytuałów nie było między "członkami"
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:32   #1595
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Spoko spoko, byle jakichś dziwnych seksualnych rytuałów nie było między "członkami"
Swoje seksuealne rytuały mam już z jedną wizażanką.
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:35   #1596
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

hej

ale zaczął mi się tydzień...całą noc nie mogłam spać, miałam mega koszmary na czele z tym że z gołymi cyckami biegałam po domu przed ojcem Tż, wstałam z mega bólem gardła, spóźniłam się do pracy to jeszcze przed chwilą odebrałam tel od wrednej baby ktora mnie na maxa wk******.
ładnie się zaczęło:/
a jak u Was?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 08:38   #1597
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hej

ale zaczął mi się tydzień...całą noc nie mogłam spać, miałam mega koszmary na czele z tym że z gołymi cyckami biegałam po domu przed ojcem Tż, wstałam z mega bólem gardła, spóźniłam się do pracy to jeszcze przed chwilą odebrałam tel od wrednej baby ktora mnie na maxa wk******.
ładnie się zaczęło:/
a jak u Was?
Łożesz, Twój mózg chyba potrzebuje porządnego wypoczynku skoro takie koszmary produkuje Kiedy ostatni raz porządnie się zrelaksowałaś, hę?
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 09:02   #1598
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Dzieeeń dobry wszystkim! Malla mnie tu zaprosiła z innego wątku a więc jestem!
Witaj
Chodzisz na jakieś zajęcia sportowe? Potrzebuję mobilizacji :P
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
W ogóle wszystkie dziewczyny były takie piękne, a ja prosto z pracy, śmierdząca po całym dniu, dopiero po piwq przeszedł mi dyskomfort niedorastania Wam do pięt (dosłownie i w przenośni). Ale kiedyś to sobie odbiję i odszczelę się jednakowoż
To nie fair, Ty nawet po całym dniu pracy jesteś zjawiskowa i masz tyle energii.
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Widzę że nie istnieją dla Was żadne granice intymności
Będzie mała Jolka, będzie mała Jolka
Nie będzie jeszcze małej Jolki :P Pierwszy ma być synek :P Kapnęłam się, że coś się stało, zanim... ale jako że byłam w 7 dniu cyklu, a cykle mam wydłużone, pozwoliliśmy sobie na szaleństwo. Jednorazowe!
Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Z nas się powoli sekta robi, werbujemy nowych członków.
Malla,Teraz widzę, że mój strach przed gumkami jest uzasadniony
Członków to tu jeszcze nie widziałam
Nie taki uzasadniony, bo jak spadła, to poczułam. Mężczyzna tak nie drapie
Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Spoko spoko, byle jakichś dziwnych seksualnych rytuałów nie było między "członkami"
Na razie jesteśmy na etapie planowania wizażowej rodziny
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
ale zaczął mi się tydzień...całą noc nie mogłam spać, miałam mega koszmary na czele z tym że z gołymi cyckami biegałam po domu przed ojcem Tż, wstałam z mega bólem gardła, spóźniłam się do pracy to jeszcze przed chwilą odebrałam tel od wrednej baby ktora mnie na maxa wk******.
Jak tam weselicho?
Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Łożesz, Twój mózg chyba potrzebuje porządnego wypoczynku skoro takie koszmary produkuje Kiedy ostatni raz porządnie się zrelaksowałaś, hę?
Z nami w piątek chyba niewystarczająco, ale spoko, odbijemy sobie na następnym spotkaniu :P

Axaxax - ojjjj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:07   #1599
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A gg mam wrażenie że pamiętam z któregoś z moich poprzednich wcieleń i że byłyśmy w nim blisko (ale nie TAK blisko, bez skojarzeń proszę ). Wiem że znamy się nie od wczoraj, ale nic więcej nie mogę sobie przypomnieć
hihi ciekawe ciekawe musimy się w takim razie umówić na jakiś seans hipnotyczny czy coś takiego

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
ja też jestem za wtorkiem
ogólnie barrdzo nie lubię carpe (kilka złych wspomnień związanych z jednym #$%#$), oczywiście jak taka będzie wola większości to się podporządkuję
bleee carpeeee- fuj!
jak zdrówko??? nie chce nic insynuować ale chyba się od Ciebie zaraziłam
kurcze tak mnie dzisiaj gardło boli....:/

ecrulo- relaks? odpoczynek? a co to jest? psychicznie chyba się zrelaksowałam ostatni raz jakiś rok temu...choć nie wiem czy można się psychicznie zrelaksować w Egipcie jak ma się obsesję że zaraz dopadnie Cię jakiś memeluk i wywiezie na pustynie:/

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Malla wesele, jak wesele. było ok co prawda ludzi w ogóle nie znałam, młodych nawet na oczy nie widziałam ale ja uwielbiam imprezy w stylu wesel i tego białego misia i jesteś szalona itd wiec wybawic sie wybawiłam

też potrzebuje sportowej mobilizacji!!!!
przymierzam się do zapisania się na fitness i siłke na krakowską, jest któraś chętna?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:11   #1600
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Witaj
Chodzisz na jakieś zajęcia sportowe? Potrzebuję mobilizacji :P

To nie fair, Ty nawet po całym dniu pracy jesteś zjawiskowa i masz tyle energii.

Nie będzie jeszcze małej Jolki :P Pierwszy ma być synek :P Kapnęłam się, że coś się stało, zanim... ale jako że byłam w 7 dniu cyklu, a cykle mam wydłużone, pozwoliliśmy sobie na szaleństwo. Jednorazowe!

Członków to tu jeszcze nie widziałam
Nie taki uzasadniony, bo jak spadła, to poczułam. Mężczyzna tak nie drapie

Na razie jesteśmy na etapie planowania wizażowej rodziny

Jak tam weselicho?

Z nami w piątek chyba niewystarczająco, ale spoko, odbijemy sobie na następnym spotkaniu :P

Axaxax - ojjjj
Jak potrzeba motywacji do sportu to zapraszam! Dzień w dzień spędzam na fitnessie przynajmniej 2 h... Kiedyś trenowałam sztuki walki ale teraz chcę wrócić... Z racji utraty 'tego i owego' pana muszę odreagowywać No i tańczyć uwielbiam I siłownia mi nie straszna Jestem maniakiem sportowym więc jak nie masz z kim to zapraszam!! Znam się nawet troszkę na dietach i na tym jak co ćwiczyć itd A w ogóle to myślę nad Muay thay(boks tajski) od października. Kobitki płacą tylko 60 zł miesięcznie. Może by jakaś wizażo-krakowianka ze mną ?

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hihi ciekawe ciekawe musimy się w takim razie umówić na jakiś seans hipnotyczny czy coś takiego



bleee carpeeee- fuj!
jak zdrówko??? nie chce nic insynuować ale chyba się od Ciebie zaraziłam
kurcze tak mnie dzisiaj gardło boli....:/

ecrulo- relaks? odpoczynek? a co to jest? psychicznie chyba się zrelaksowałam ostatni raz jakiś rok temu...choć nie wiem czy można się psychicznie zrelaksować w Egipcie jak ma się obsesję że zaraz dopadnie Cię jakiś memeluk i wywiezie na pustynie:/

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Malla wesele, jak wesele. było ok co prawda ludzi w ogóle nie znałam, młodych nawet na oczy nie widziałam ale ja uwielbiam imprezy w stylu wesel i tego białego misia i jesteś szalona itd wiec wybawic sie wybawiłam

też potrzebuje sportowej mobilizacji!!!!
przymierzam się do zapisania się na fitness i siłke na krakowską, jest któraś chętna?
Ja na Krakowskiej jestem codziennie
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:11   #1601
e milka
Wtajemniczenie
 
Avatar e milka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 428
GG do e milka
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Neciak-pokazuj wzor tatuazu pamietaj, ze w razie czego zawsze go mozna troche przerobic, zmodyfikowac...podobno

Witam was dziewczynki w nowym tygodniu-u mnie super, nadal leze w lozku z kawusia a pozniej ubieram sie i ide z psem na spacer po plazy...
e milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 09:22   #1602
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Uff nadrobiłam

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Teraz widzę, że mój strach przed gumkami jest uzasadniony
Ja to aż musiałam wczoraj obgadać ze swoim TŻtem i powiedział, że ma nadzieje, że nam się nigdy nie przytrafi Ale bym spanikowała
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:23   #1603
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jeszcze nie nie zdałaś. Zdasz!
Na pewno jest rekrutacja dla studentów w Aliorze na telemarketing. Praca nie marzenie, ale warunki dobre i przyjemne otoczenie. Lokalizacja koło Tesco Kapelanka.
Dwa piętra pode mną . Byłoby po sąsiedzku .

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie jedyna, mój też zawiera właściwie moje imię

Ja, odpukać, nie miałam takiej przygody..
A ja myślałam, że to od "netu" jest Neciak .

Mój nick ciężko w realu wymówić chyba . Dziwnie brzmi .

Cytat:
Napisane przez baajeczna2 Pokaż wiadomość
w moim przypadku akurat ten tydzień oznacza wstawanie codziennie przed 7 rano : <
U mnie codziennie .

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Jak potrzeba motywacji do sportu to zapraszam! Dzień w dzień spędzam na fitnessie przynajmniej 2 h... Kiedyś trenowałam sztuki walki ale teraz chcę wrócić... Z racji utraty 'tego i owego' pana muszę odreagowywać No i tańczyć uwielbiam I siłownia mi nie straszna Jestem maniakiem sportowym więc jak nie masz z kim to zapraszam!! Znam się nawet troszkę na dietach i na tym jak co ćwiczyć itd A w ogóle to myślę nad Muay thay(boks tajski) od października. Kobitki płacą tylko 60 zł miesięcznie. Może by jakaś wizażo-krakowianka ze mną ?
A jakieś predyspozycje trzeba mieć? Jeśli w poniedziałki lub w środy, to ja może bym się pisała .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:24   #1604
paniDoktorJoint
Wtajemniczenie
 
Avatar paniDoktorJoint
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków
Wiadomości: 2 894
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Melania, ładne. Kiedyś napisałam książkę o przygodach szalonej krowy Meli. Płodną artystką byłam.

Jasne Ty będziesz Czarna
to jak ja będe??
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Malla, wykończę się kiedyś przez Ciebie ze śmiechu:h ahaha:
więc w kolejności przypadkowej:
-To co, teraz znów ,,byle do @"?
-Na lateks mam lekkie uczulenie, zapytałam kiedyś TO co by powiedział na skórzane czarne spodnie i powiedział:
-Ja jestem duża i też niezła zołza, więc se nie pochlebiaj
-Akurat określenie wobec mnie ,,dominująca" źle mi się kojarzy, bo całe życie staram się być delikatną kobietką i mi nie wychodzi jak widać

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



A Ty myślałaś, że czemu się tak na nas gapią??? no przecież nie dlatego, że rzucamy prezerwatywami, mocznikiem i kosmetykami
aż sie nie moge doczekać aż się z wami spotkam
Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Tak się kończy mieszkanie z facetem
świetnie gotuje, a do tego : " a zjedzmy sobie chipsy, a zjedzmy to.. sam bez Ciebie nie chcę "

No i masz chociaż prawdę mówiąc kilka kg chciałam przytyć, bo miałam ręce jak patyczki, a potem to się wymknęło spod kontroli..
skąd ja to znam mój kucharz o miłośnik słodyczy widać po nim nawet
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Kasiencja brzmi głupio tak w ogóle. Wolę jak się do mnie mówi normalnym imieniem




ps. takie pocieszenie na nadchodzącą zimę - zrobiłam sobie z nudów prosty teścik depresyjny i oczywiście mam poziom "High" jeśli chodzi o SAD, czyli zaburzenie afektywne sezonowe ciężko znoszę zimy, najgorzej że mój facet też, i tak się nawzajem przymulamy...
ja też nie lubie zimy, a jak TŻ się zachowuje to nie wiem po to pierwsza nasza zima wspólnie zamieszkana:P
Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
O, świetna jest!

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hej

ale zaczął mi się tydzień...całą noc nie mogłam spać, miałam mega koszmary na czele z tym że z gołymi cyckami biegałam po domu przed ojcem Tż, wstałam z mega bólem gardła, spóźniłam się do pracy to jeszcze przed chwilą odebrałam tel od wrednej baby ktora mnie na maxa wk******.
ładnie się zaczęło:/
a jak u Was?
no to ciekawie
mojej mamie się śniło że wyszła z siostrą na zakupy i jakiś facet znajomy (jej klient bo ona w sklepie pracuje) złapał moją siostrę za twarz i nie chciał jej puścić. Moją Mame obudził jej własny krzyk "zostaw ją ty ch...
Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
Neciak-pokazuj wzor tatuazu pamietaj, ze w razie czego zawsze go mozna troche przerobic, zmodyfikowac...podobno

Witam was dziewczynki w nowym tygodniu-u mnie super, nadal leze w lozku z kawusia a pozniej ubieram sie i ide z psem na spacer po plazy...
a znacie jakieś fajne studio tatuażu w Krk??
__________________
Nie załamuje się.

Doceniam to co mam.

Oszczędzam.

Dobrze organizuje wolny czas.

Poznaje Kraków.

Ewentualnie zrzucam kilogramy.
paniDoktorJoint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:28   #1605
e milka
Wtajemniczenie
 
Avatar e milka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 428
GG do e milka
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez paniDoktorJoint Pokaż wiadomość
t

a znacie jakieś fajne studio tatuażu w Krk??
sporo dobrych opinii krazy o tym-> http://tattoo.biz.pl/kult/
kolega robil tam tatuaz u Ani i wyszlo naprawde super

ale ja to wszystko mowie czysto teoretycznie-jestem zakochana w tatuazach, jednak sama nie mam zadnego bo..panicznie boje sie igiel, nawet uszu przeklutych nie mam
e milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:31   #1606
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dwa piętra pode mną . Byłoby po sąsiedzku .



A ja myślałam, że to od "netu" jest Neciak .

Mój nick ciężko w realu wymówić chyba . Dziwnie brzmi .



U mnie codziennie .



A jakieś predyspozycje trzeba mieć? Jeśli w poniedziałki lub w środy, to ja może bym się pisała .
Myślę, że to grupa początkująca więc nie trzeba mieć jakichś super. Chociaż grupa to w większości faceci Ale są tego i plusy i minusy Treningi 3 razy w tygodniu Jakbyś chciała to byłoby super. Bo ja bym chciała z jakąś dziewczyną uderzyć a tym bardziej, że tam NIESTETY chodzi facet ktory mnie rzucił 2 tyg temu i jego 2 kumple. Ale tam jest dużo grup więc ich bym wymijała Od października startuje CAŁKIEM nowa od zera grupa więc może wtedy byśmy poszły?

Ja znikam bo kończę pracę. Dzisiaj fryzjer, potem fitness... Niech żałuje, ze zostawił!!
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:36   #1607
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Ja na Krakowskiej jestem codziennie
ooo widzisz!!! świetnie! i to mi właśnie potrzebne zawsze to z kimś raźniej. ja chodziłam tam w zeszłym roku,albo w tym na początku?już nie pamiętam. W poniedziałki i środky- teraz też mam taki zamair- fitness i siłka przed albo po zajęciach.
A Ty na co chodzisz?
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:47   #1608
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
ecrulo- relaks? odpoczynek? a co to jest? psychicznie chyba się zrelaksowałam ostatni raz jakiś rok temu...choć nie wiem czy można się psychicznie zrelaksować w Egipcie jak ma się obsesję że zaraz dopadnie Cię jakiś memeluk i wywiezie na pustynie:/
Mnie by przerażała zemsta faraona...
Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
też potrzebuje sportowej mobilizacji!!!!
przymierzam się do zapisania się na fitness i siłke na krakowską, jest któraś chętna?
Gdzie dokładniej? Jak akceptują Multisporta, to jestem chętna na jakiś fitness, choć bardziej gdzieś w Hucie by mi pasowało
Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
Ja na Krakowskiej jestem codziennie
Gdzie dokładniej? Mają Multisporta?
Muszę sobie zapisać, żeby nie zapoznawać Cię ze swoim facetem, stanowisz potencjalne niebezpieczeństwo, bo on też jest sportowo-dietetycznym świrem
Nie chciałabyś zostać instruktorką?
Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Dwa piętra pode mną . Byłoby po sąsiedzku
Pracujesz w Aliorze czy innej firmie w tym budynku?
Cytat:
Napisane przez paniDoktorJoint Pokaż wiadomość
to jak ja będe??
Trawka albo Gandzia
Sąsiedzi się pewnie przestraszyli, jak mama puściła wiązankę przez sen
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2010-09-20 o 12:23
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:58   #1609
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
hej

ale zaczął mi się tydzień...całą noc nie mogłam spać, miałam mega koszmary na czele z tym że z gołymi cyckami biegałam po domu przed ojcem Tż, wstałam z mega bólem gardła, spóźniłam się do pracy to jeszcze przed chwilą odebrałam tel od wrednej baby ktora mnie na maxa wk******.
ładnie się zaczęło:/
a jak u Was?
A mnie caluśką noc bolał brzuch ze stresu, nawet jak spałam (jeszcze nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, nawet na mature) i przez to miałam znowu jakiś chory koszmar..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 10:00   #1610
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mnie by przerażała klątwa faraona...

Gdzie dokładniej? Jak akceptują Multisporta, to jestem chętna na jakiś fitness, choć bardziej gdzieś w Hucie by mi pasowało

Gdzie dokładniej? Mają Multisporta?
Malla to już byłyby 3 to jest multifitness na krakowskiej- całkiem ok chociaż ja jestem fanką siłowni w aquaparku.
Multisport akceptują. ja żałuje, że nie mam-od sierpnia podnieśli cenę do 150zł/miesięcznie dla os. towarzyszących i niestety... za dużo. a w mojej super firmie nikt nie pomysli zeby pracownikom zaproponować taką kartę.
mnie w sumie też do huty bliżej niż na krakowską ale prędzej się zmobilizuje żeby isc na silke po pracy niz jakbym miala gdzieś jeździć po powrocie do domu
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:05   #1611
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
Neciak-pokazuj wzor tatuazu pamietaj, ze w razie czego zawsze go mozna troche przerobic, zmodyfikowac...podobno
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1239623776 jedyny, który tak na prawdę jest delikatny, ładny i potrafi oddać cząstkę mnie..

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że to od "netu" jest Neciak .
No wiesz, od jakichś dwóch lat jest sieć internetowa "Netk@"

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez paniDoktorJoint Pokaż wiadomość
a znacie jakieś fajne studio tatuażu w Krk??
Ja niet, będę dowiadywać się dopiero jak się zdecyduje (narazie kasy nie mam i szukam wzoru). Poza tym mogę nawet jechać do innego miasta byleby mi nie spieprzyli
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:06   #1612
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

hej

znowu nie mam na nic czasu
egzaminy, praca.... w soboę jak wyszłam o 13 na chwilę na rower z TŻtem to wrociłam o 1 nocy po wyzycie na rynku
a w niedziele cały dzień byłam w pracy z jakimś rozstrojem żołądka ;(


muszę Was nadrobic ale nie mam kiedy bo przede mna szkolenie, egzaminy jeszcze i w weekend jade na wesele
ale chce załatwic do konca tygodnia sprawe awanti i przywioze Wam chusty i chciałabym mazidła odebrac
ale narazie jestem w kielcach na 2 dni
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:07   #1613
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Trawka albo Gandzia
Błagam, błagam, błagam. Tylko nie Gandzia. Wiem, że to nie mnie dotyczy ale błagam..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.

Edytowane przez Neciak89
Czas edycji: 2010-09-20 o 10:08
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:13   #1614
paniDoktorJoint
Wtajemniczenie
 
Avatar paniDoktorJoint
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk/Kraków
Wiadomości: 2 894
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez e milka Pokaż wiadomość
sporo dobrych opinii krazy o tym-> http://tattoo.biz.pl/kult/
kolega robil tam tatuaz u Ani i wyszlo naprawde super

ale ja to wszystko mowie czysto teoretycznie-jestem zakochana w tatuazach, jednak sama nie mam zadnego bo..panicznie boje sie igiel, nawet uszu przeklutych nie mam
to uważaj bo to wciąga;p
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mnie by przerażała klątwa faraona...

Gdzie dokładniej? Jak akceptują Multisporta, to jestem chętna na jakiś fitness, choć bardziej gdzieś w Hucie by mi pasowało

Gdzie dokładniej? Mają Multisporta?
Muszę sobie zapisać, żeby nie zapoznawać Cię ze swoim facetem, stanowisz potencjalne niebezpieczeństwo, bo on też jest sportowo-dietetycznym świrem
Nie chciałabyś zostać instruktorką?

Pracujesz w Aliorze czy innej firmie w tym budynku?

Trawka albo Gandzia
Sąsiedzi się pewnie przestraszyli, jak mama puściła wiązankę przez sen
ściany grube w bloku nie słyszeli gorzej siostra i ojciec:P
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1239623776 jedyny, który tak na prawdę jest delikatny, ładny i potrafi oddać cząstkę mnie..

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


No wiesz, od jakichś dwóch lat jest sieć internetowa "Netk@"

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



Ja niet, będę dowiadywać się dopiero jak się zdecyduje (narazie kasy nie mam i szukam wzoru). Poza tym mogę nawet jechać do innego miasta byleby mi nie spieprzyli
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Błagam, błagam, błagam. Tylko nie Gandzia. Wiem, że to nie mnie dotyczy ale błagam..
no jest śliczny
ja też nie jestem na Gandzią źle mi się kojarzy :P
to może Dżojncik?
__________________
Nie załamuje się.

Doceniam to co mam.

Oszczędzam.

Dobrze organizuje wolny czas.

Poznaje Kraków.

Ewentualnie zrzucam kilogramy.
paniDoktorJoint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:14   #1615
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Neciak - a czemu nie?
A czemu Ty na Wizażu siedzisz?!?!?!

Joincik może być, choć język połamać można :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:15   #1616
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

znów pędzicie! jak nic będę w plecy znów, ech... byle do weekendu

Jusztynka witaj
lalaith dzięki
Neciak też myślałam na początku, że od neta biorąc pod uwagę ile czasu w nim spędzasz
ecrulo nie wiem co Ci na pw odpisać - może zarzuć co masz mniej więcej to się jakoś odniosę do tego i będzie punk wyjścia, co?
Hula już masz chusty?
Joint to Joint, inaczej nie wymówię
SdC mi się przez Waszą rozmowę kojarzy z lsd teraz ale trzeba pomyśleć nad czymś innym od czego ten skrót?
Malla a od czego masz informatyczne wizażanki? niech Ci zmienią tapetę w kompie

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2010-09-20 o 10:18
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:17   #1617
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Neciak - a czemu nie?
A czemu Ty na Wizażu siedzisz?!?!?!

Joincik może być, choć język połamać można :P
A czemu nie?

Bardzo bardzo bardzo źle mi się kojarzy..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:19   #1618
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Przyszła złota polska jesień, Ineso się zaliściła :P
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:19   #1619
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

Ślicznie się zaliściła
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:22   #1620
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Kraków cz.4 - rozkręciłyśmy się i nic nas nie zatrzyma ;)

dzień dobry
ja powiem tylko tyle, że się nie wyspałam. przewalam się po tym łóżku do 3 w nocy czy coś i sama nie wiem czemu.

i rejestracja na lektorat z inglisza na USOS-ie oczywiście padła, za to miłym zaskoczeniem jest to że mogę zapisać się na włoski np

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Ksiencja - kasencja - lasencja
jeszcze gdybym ja była lasencją....

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Może bardziej hucznie pożegnamy lato w tygodniu?
ja jestem dopiero w przyszłym

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Mój nick ciężko w realu wymówić chyba . Dziwnie brzmi .
Es-de-ce. Nie no, co Ty

Cytat:
Napisane przez paniDoktorJoint Pokaż wiadomość
ja też nie lubie zimy, a jak TŻ się zachowuje to nie wiem po to pierwsza nasza zima wspólnie zamieszkana:P
zależy jaka ta zima będzie
bo ostatnia była wyjątkowo trudna - długa, bura, mało słońca. do tego mieszkaliśmy w klitce, do której docierało tak mało światła, że w południe musiałam włączać lampę. no tragedia no. na szczęście warunki mieszkaniowe nam się poprawiły
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.