Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 13:17   #1591
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Spoko będzie dobrze , ale jakby co to mogę iść za Ciebie, mam prawko od 17 roku życia i tylko jedno dachowanie za sobą i jeden nieżyjący bażant, który wymusił na mnie to dachowanie, trochę punktów uzbierało się za szybkość bo noga jakaś taka ciężka i samochód szybki ( obecnie ma 333 konie mechaniczne więc jak tu z nich na autosradach nie korzystać ), jak mi załatwisz żeby mi anulowali punkty to nie ma sprawy pójdę za Ciebie

A tak mi się przypomniało, po tym moim dachowaniu potrzebowałam do ubezpieczali pismo z policji co się stało i Pan policjant napisał mi dokładnie tak:
" W dniu.... na drodze nr... doszło do wypadku, na drogę wtargł zwierz marki bażant..... " w ubezpieczalni mieli niezły ubaw, bo dosyć, że zwierz marki bażant to jeszcze wtargł.
Punkty wezmę na siebie, Ty zdaj mi egzamin
Przynajmniej wiesz,że to był oryginalny bażant, a nie jakaś podróbka. Markowy bażant to już coś
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 13:25   #1592
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

A tak mi się przypomniało, po tym moim dachowaniu potrzebowałam do ubezpieczali pismo z policji co się stało i Pan policjant napisał mi dokładnie tak:
" W dniu.... na drodze nr... doszło do wypadku, na drogę wtargł zwierz marki bażant..... " w ubezpieczalni mieli niezły ubaw, bo dosyć, że zwierz marki bażant to jeszcze wtargł.
Ale się uśmiałam chociaż nie powinnam, bo marki zwierzów to poważna sprawa
Grunt, że ubezpieczalnie to uznała, pewnie mają sporo takich ciekawych raportów.

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość



Właśnie w tym tkwi problem że to co teraz używam z kosmetyków to na 100% mi nie robi krzywdy. Wreszcie znalazłam coś co nie robi A wody? Ja już chyba mam wodę zamiast mózgu tyle jej ostatnio piję
Pij nadal, na pewno nie zaszkodzi. Sama muszę się wreszcie do niej przyzwyczaić

Ale jak mówisz, że od miesiąca masz taki problem to coś musiałaś zmienić, nie wiem, może jakieś tabletki czy jedzenie? Gdzieś musi być przyczyna. A kochana filtr musi być, chociaż niski SPF 20 ale jednak. Może znajdziesz podkład czy krem BB z filtrem?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Punkty wezmę na siebie, Ty zdaj mi egzamin
Przynajmniej wiesz,że to był oryginalny bażant, a nie jakaś podróbka. Markowy bażant to już coś
Tym razem zdasz, o której ten egzamin? Zbierzemy się wszystkie i będziemy Ci wysyłały pozytywną energię
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 15:31   #1593
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Od kiedy używam żelu + toniku z serii Ziaja Med Kuracja Antybakteryjna nie wiem co to rozszerzone pory Jestem w szoku, że coś tak dobrze na mnie działa.
Miałam żel z tej serii i u mnie było marnie, nawet nie czułam, że mnie umył twarz...



Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Rozcieńczony kwas o określonym stężeniu kładzie się na kilka minut (w zależności od wrażliwości skóry) na oczyszczoną skórę. Po takim zabiegu następuje łuszczenie naskórka.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Kasiu, nawet cery bezproblematyczne w późniejszym okresie mogą mieć problemy z cerą. To, co opisujesz to pierwsze skutki fotostarzenia, każdego to spotka. Ważna jest profilaktyka.

O nie, o nie! Starzeję się toż ja jeszcze trzydziechy nie mam a już starość


Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
o, dobrze widzieć. Muszę wypróbować Jakoś lubię się z Ziają.
Ależ mam stresa jak mawia mój brat. Wczoraj jechałam z moim Czarusiem, on mówi rewelacja, wieczorem oglądałam film jak zdać egzamin praktyczny i przecież ja nic nie potrafię. Któraś pójdzie za mnie w piątek?
Oj tam! Poradzisz sobie świetnie! I nie oglądaj tych głupich filmów!!!!! Wierz w to co Czaruś mówi



Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A tak mi się przypomniało, po tym moim dachowaniu potrzebowałam do ubezpieczali pismo z policji co się stało i Pan policjant napisał mi dokładnie tak:
" W dniu.... na drodze nr... doszło do wypadku, na drogę wtargł zwierz marki bażant..... " w ubezpieczalni mieli niezły ubaw, bo dosyć, że zwierz marki bażant to jeszcze wtargł.
O ja piernicze
I to jest antaligiencyja naszej policji U mnie w okolicy kilka dni temu policjantom spod nosa radiowóz zajumali
Ale do tematu - jakiś czas temu składałam zeznania na policji i ten frajer tak napisał te zeznania, że nie dość, że z błędami ortograficznymi to z jednego zdania mogłam sklecić 5 innych bez składu i ładu. Nie wiem jak można tak pracować...



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Pij nadal, na pewno nie zaszkodzi. Sama muszę się wreszcie do niej przyzwyczaić

Ale jak mówisz, że od miesiąca masz taki problem to coś musiałaś zmienić, nie wiem, może jakieś tabletki czy jedzenie? Gdzieś musi być przyczyna. A kochana filtr musi być, chociaż niski SPF 20 ale jednak. Może znajdziesz podkład czy krem BB z filtrem?



Tym razem zdasz, o której ten egzamin? Zbierzemy się wszystkie i będziemy Ci wysyłały pozytywną energię
Właśnie zamierzam coś kupić do twarzy - albo krem albo właśnie coś z kolorem.

Właśnie, będziemy trzymać!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 16:17   #1594
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

Pij nadal, na pewno nie zaszkodzi. Sama muszę się wreszcie do niej przyzwyczaić

Ale jak mówisz, że od miesiąca masz taki problem to coś musiałaś zmienić, nie wiem, może jakieś tabletki czy jedzenie? Gdzieś musi być przyczyna. A kochana filtr musi być, chociaż niski SPF 20 ale jednak. Może znajdziesz podkład czy krem BB z filtrem?
To mogą być skutki braku ochrony przeciwsłonecznej (fotostarzenie) - rozszerzone pory, przebarwienia, pogorszenie kondycji skóry. Coś takiego wychodzi po latach

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
O nie, o nie! Starzeję się toż ja jeszcze trzydziechy nie mam a już starość
!
To nie starość, po prostu nie chroniłaś dostatecznie skóry przed słońcem. Filtry obowiązkowo, nawet spf 20.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 17:19   #1595
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
O nie, o nie! Starzeję się toż ja jeszcze trzydziechy nie mam a już starość





Właśnie zamierzam coś kupić do twarzy - albo krem albo właśnie coś z kolorem.
A ile masz wiosen ? Wydawało mi się, że masz ze 35, ale co? Przecież to żadna zbrodnia
Co innego nie używanie filtrów

Haha a na serio to mam koleżanki które często latają na solarium, nie palą się na skwarki, jak to kiedyś było modne ale mają taki lekki, zdrowy brązik praktycznie cały czas i powiem Wam, że przeraża mnie to jak wygląda taka skóra. Cera to jedno ale i reszta cierpi, dekolt, szyja, no na pewno nie mają jeszcze typowych zmarszczek ale skóra wygląda tak...... biednie. Nawet u młodych osób, dlatego staram się zawsze pamiętać o filtrach, czasem SPF 50, czasem 20 ale zawsze musi być. Jak nie w kremie to w podkładzie, nawet mam brązery w kompakcie ze SPF 30 .
Lepiej zapobiegać niż potem wydawać na plastyka

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Ewcia, włosy mi lecą jak szalone, co robić

Pierwszy raz w życiu mam taki problem, zaczęło się kilka dni po tym jak zaczęłam używać wcierki z 16 % alkoholu, chociaż to nie powinno zaszkodzić co? Wcześniej stosowałam wszystkie bez alkoholu i było ok . Sama nie wiem czym to jest spowodowane?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:05   #1596
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość


Ewcia, włosy mi lecą jak szalone, co robić

Pierwszy raz w życiu mam taki problem, zaczęło się kilka dni po tym jak zaczęłam używać wcierki z 16 % alkoholu, chociaż to nie powinno zaszkodzić co? Wcześniej stosowałam wszystkie bez alkoholu i było ok . Sama nie wiem czym to jest spowodowane?
Wiosna, mi też włosy lecą. Ja teraz używam olei, wcieram 30-60minut przed myciem. Każda wcierka mnie podrażnia to zostaje mi tylko to. Chciałam Sesę, ale miałam inne wydatki i zakup odłożyłam znowu w czasie Ratuję się antycellulitową oliwką mythos, ma fajne połączenie olejków eterycznych, dodaję do niej jeszcze olejku lawendowego.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 18:46   #1597
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tym razem zdasz, o której ten egzamin? Zbierzemy się wszystkie i będziemy Ci wysyłały pozytywną energię

7 rano, wiem, pora okropna. Ale gdyby utrzymali godziny sprzed roku na pewno wzięłabym 6 rano, byleby krócej się stresować
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 07:55   #1598
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Wiosna, mi też włosy lecą. Ja teraz używam olei, wcieram 30-60minut przed myciem. Każda wcierka mnie podrażnia to zostaje mi tylko to. Chciałam Sesę, ale miałam inne wydatki i zakup odłożyłam znowu w czasie Ratuję się antycellulitową oliwką mythos, ma fajne połączenie olejków eterycznych, dodaję do niej jeszcze olejku lawendowego.
A co myślisz o kozieradce? Wcieram od wczoraj
Dziwi mnie to wypadanie, bo nigdy tak nie było, niby wiosenne przesilenia ale nigdy takich rzeczy nie odczuwałam. No nic, trzeba się jakoś ratować.
Mam taki olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
Chyba jest dobry do tego celu co?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
7 rano, wiem, pora okropna. Ale gdyby utrzymali godziny sprzed roku na pewno wzięłabym 6 rano, byleby krócej się stresować
Dobra pora, chociaż 9 by była jeszcze lepsza, bo większość dzieciaków i dorosłych dojeżdża do pracy czy szkoły na 8, jest mniejszy ruch Ale kto by się przejmował, jesteś wyszkolona i zdasz
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 07:57   #1599
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A co myślisz o kozieradce? Wcieram od wczoraj
Dziwi mnie to wypadanie, bo nigdy tak nie było, niby wiosenne przesilenia ale nigdy takich rzeczy nie odczuwałam. No nic, trzeba się jakoś ratować.
Mam taki olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
Chyba jest dobry do tego celu co?

Tak, tylko mnie bardziej interesowała wersja ajurwedyjska. Kokosowa też jest ok
Kozieradka ponoć pomaga, mi wzmożyła wypadanie włosów. Jak się okazało jestem na nią uczulona..
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 08:03   #1600
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
To mogą być skutki braku ochrony przeciwsłonecznej (fotostarzenie) - rozszerzone pory, przebarwienia, pogorszenie kondycji skóry. Coś takiego wychodzi po latach

To nie starość, po prostu nie chroniłaś dostatecznie skóry przed słońcem. Filtry obowiązkowo, nawet spf 20.
ale te przebarwienia to ja chyba mam po trądziku bo np to jest tak, że np dzisiaj mi wyłazi dziad. Siedzi, siedzi, rośnie rośnie. Po 3 tygodniach raczy zejść a w to miejsce mam kropkę potem brązową niczym pieg.

a znasz jakiś dobry krem o lekkiej nie krzywdzącej konsystencji z tą 20?


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A ile masz wiosen ? Wydawało mi się, że masz ze 35, ale co? Przecież to żadna zbrodnia
Co innego nie używanie filtrów
O toś mnie postarzyła Mam 27. Jeszcze
No a weź i używaj jak mi wszystko stoi na twarzy i się w ogóle nie wsiąka a następnego dnia mam ze 100 nowych pryszczów....



Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
7 rano, wiem, pora okropna. Ale gdyby utrzymali godziny sprzed roku na pewno wzięłabym 6 rano, byleby krócej się stresować
OOOO będę trzymać kciuki!!!!!!! Akurat będę szła do przedszkola z małym to będę
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 08:07   #1601
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
ale te przebarwienia to ja chyba mam po trądziku bo np to jest tak, że np dzisiaj mi wyłazi dziad. Siedzi, siedzi, rośnie rośnie. Po 3 tygodniach raczy zejść a w to miejsce mam kropkę potem brązową niczym pieg.

a znasz jakiś dobry krem o lekkiej nie krzywdzącej konsystencji z tą 20?
Ciężko będzie, bo jak z filtrami, to z zasady są cięższe. Może jakiś puder z filtrami? Scrabble, może coś Ci poradzi, bo ja zbytnio nie orientuję się w kolorówce. Jedyne czego używam do makijażu to filtr+ minerały, od święta tusz
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 08:54   #1602
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Tak, tylko mnie bardziej interesowała wersja ajurwedyjska. Kokosowa też jest ok
Kozieradka ponoć pomaga, mi wzmożyła wypadanie włosów. Jak się okazało jestem na nią uczulona..
O matko nawet kozieradka może zaszkodzić

Zastanawiałam się nad tą drugą, kupię po zużyciu tej ale powiem Ci, że pachnie przepięknie Co za odmiana po Sesie.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
O toś mnie postarzyła Mam 27. Jeszcze
No a weź i używaj jak mi wszystko stoi na twarzy i się w ogóle nie wsiąka a następnego dnia mam ze 100 nowych pryszczów....
Oj tam, nie ma się czym denerwować Sama nie wiem dlaczego?

Po prostu coś Ci zapycha pory, najlepiej by było jakiś apteczny filtr kupić, może Ewcia coś doradzi?

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ciężko będzie, bo jak z filtrami, to z zasady są cięższe. Może jakiś puder z filtrami? Scrabble, może coś Ci poradzi, bo ja zbytnio nie orientuję się w kolorówce. Jedyne czego używam do makijażu to filtr+ minerały, od święta tusz
dopiero napisałam, że Ewcia doradzi.

Mi pasuje Vichy Capital Soleil ma filtr 50 i wcale nie zapycha mi porów. Jest lekki i szybko się wchłania, używam pod makijaż i trzyma się całkiem dobrze na mojej mieszanej cerze. O ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html

Ale równie dobrze możesz poszukać jakiegoś lekkiego podkładu z filtrem, będziesz miała 2w1. Jak masz takie problemy to najlepiej w aptece zapytaj o próbki podkładów z filtrami. Sprawdzisz na sobie i wtedy coś wybierzesz
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:07   #1603
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
O matko nawet kozieradka może zaszkodzić

Zastanawiałam się nad tą drugą, kupię po zużyciu tej ale powiem Ci, że pachnie przepięknie Co za odmiana po Sesie.

Ja jestem nieczuła na zapachy, ważne żeby działało
Myślałam, ze chodzi o takie kremy typowo nawilżające z filtrem, takich nie znam. Bo albo zapychały, albo robiły latarnię, a ochrona nie była zbyt wysoka. Radzę popróbować z filtrami spf 30, nie są tak tłuste. Pamiętam, że miałam kiedyś taki fajny filtr z tym faktorem, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jego nazwy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:43   #1604
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
OOOO będę trzymać kciuki!!!!!!! Akurat będę szła do przedszkola z małym to będę
Trzymaj mocno

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dobra pora, chociaż 9 by była jeszcze lepsza, bo większość dzieciaków i dorosłych dojeżdża do pracy czy szkoły na 8, jest mniejszy ruch Ale kto by się przejmował, jesteś wyszkolona i zdasz
Dziś się załamałam, bo znów zamknęli drogę od tego Pordu, i znów mam jedną opcję wyjazdu. No przecież to już jest specjalnie, 3 miesiące jak nie zdawałam była otwarta, tylko idę to zamknięte Ale Czaruś mówi,że wszystko potrafię, tylko głupie nerwy mogą mnie wytrącić z równowagi. Każe mi sobie myśleć,że egzaminator jedzie bez gaci, no nie wiem czy mnie to akurat nie rozproszy
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:53   #1605
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Ja też będę mocno trzymać jutro kciuki za Jesusa! Jak nie zdasz przez nerwy to będzie klaps!

A ja w poniedziałek idę podpisać umowę - dostałam pracę w kinie

I pierwsze, na co wydam kasę to właśnie prawo jazdy!
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 09:58   #1606
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Dziś się załamałam, bo znów zamknęli drogę od tego Pordu, i znów mam jedną opcję wyjazdu. No przecież to już jest specjalnie, 3 miesiące jak nie zdawałam była otwarta, tylko idę to zamknięte Ale Czaruś mówi,że wszystko potrafię, tylko głupie nerwy mogą mnie wytrącić z równowagi. Każe mi sobie myśleć,że egzaminator jedzie bez gaci, no nie wiem czy mnie to akurat nie rozproszy
Prawdziwy Czaruś Dobrze że wiesz, że ta droga jest zamknięta. Wyobrażaj sobie albo popatrz na mapach google jakie są najczęstsze trasy, chyba w każdym mieście takie są. Egzaminator ma ileś wytycznych że ma być np. przejazd obok przystanku, przez tory, jazda jednokierunkową i takie tam. Na pewno Twój nauczyciel kazał Ci po nich jeździć, w sumie nic Cię nie powinno zaskoczyć. Uważaj na linie ciągłe przy zmianie pasa jazdy i bądź miła dla pieszych.
Wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ja też będę mocno trzymać jutro kciuki za Jesusa! Jak nie zdasz przez nerwy to będzie klaps!

A ja w poniedziałek idę podpisać umowę - dostałam pracę w kinie

I pierwsze, na co wydam kasę to właśnie prawo jazdy!
No to brawo kochana Co się nie chwalisz od razu
Fajne miejsce, darmowe seanse masz w pakiecie ?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:38   #1607
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Personal Trzymam kciuki
Fallen Gratuluję pracy

Ja się zbieram i zbieram do prawka i się zebrać nie mogę. Może teraz da radę.

Odważyłam się i teraz do pyszczka używam Facelle do intymnej. Nie wysusza, czasem minimalnie ściągnie i do tego czasem się przetrę micelem. Jak na razie pielęgnacja mi odpowiada.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 11:46   #1608
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Prawdziwy Czaruś Dobrze że wiesz, że ta droga jest zamknięta. Wyobrażaj sobie albo popatrz na mapach google jakie są najczęstsze trasy, chyba w każdym mieście takie są. Egzaminator ma ileś wytycznych że ma być np. przejazd obok przystanku, przez tory, jazda jednokierunkową i takie tam. Na pewno Twój nauczyciel kazał Ci po nich jeździć, w sumie nic Cię nie powinno zaskoczyć. Uważaj na linie ciągłe przy zmianie pasa jazdy i bądź miła dla pieszych.
Wszystko będzie dobrze

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------



No to brawo kochana Co się nie chwalisz od razu
Fajne miejsce, darmowe seanse masz w pakiecie ?
Wybacz mamo Dopiero wczoraj się dowiedziałam Właśnie muszę się dowiedzieć, jak to jest z tymi seansami
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 13:29   #1609
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Personal
Fallen gratulacje, daj znać które to kino to czasami wpadnę z kawuchą jakąś jak będę u rodziców

A ja właśnie wróciłam od dentysty, koszmar jakiś, po ściągnięciu aparatu miałam kilka zębów do naprawy, ale nagle się okazało, że jedynkę górną będę musiała leczyć kanałowo
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 17:59   #1610
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Aniyam to ja współczuję... zawsze się bałam dentystów, nawet jak szłam tylko na przegląd.
Ja się biorę za niemiecki, bo gówno umiem, a chciałabym się dogadać jakoś
W ogóle uznałam, że się muszę wziąć na siebie, bo najwięcej czasu spędzam na opierdala...u się
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:02   #1611
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;45573624]Aniyam to ja współczuję... zawsze się bałam dentystów, nawet jak szłam tylko na przegląd.
Ja się biorę za niemiecki, bo gówno umiem, a chciałabym się dogadać jakoś
W ogóle uznałam, że się muszę wziąć na siebie, bo najwięcej czasu spędzam na opierdala...u się [/QUOTE]

To też moja droga życia
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 18:53   #1612
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Ja też będę mocno trzymać jutro kciuki za Jesusa! Jak nie zdasz przez nerwy to będzie klaps!

A ja w poniedziałek idę podpisać umowę - dostałam pracę w kinie

I pierwsze, na co wydam kasę to właśnie prawo jazdy!
O to gratulacje, moja koleżanka dzięki pracy w kinie ciągle ma darmowe seanse
Zastanów się nad tym prawem jazdy, mnie to w nerwicę wpędzi niebawem. Aczkolwiek sam kurs to coś cudownego, śmiało poszłabym raz jeszcze, ach ten mój Czaruś
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Prawdziwy Czaruś Dobrze że wiesz, że ta droga jest zamknięta. Wyobrażaj sobie albo popatrz na mapach google jakie są najczęstsze trasy, chyba w każdym mieście takie są. Egzaminator ma ileś wytycznych że ma być np. przejazd obok przystanku, przez tory, jazda jednokierunkową i takie tam. Na pewno Twój nauczyciel kazał Ci po nich jeździć, w sumie nic Cię nie powinno zaskoczyć. Uważaj na linie ciągłe przy zmianie pasa jazdy i bądź miła dla pieszych.
Wszystko będzie dobrze
W Gdańsku jeździ się albo do Centrum, albo na Chełm - też przez centrum niestety, a kto był w Gdańsku wie jak to wygląda w okolicy dworca Ale cóż, zachciało mi się atrakcji, bo przecież mam takie nudne życie, to muszę się męczyć Zajadam bajaderkę, niech moc słodyczy działa kojąco
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:28   #1613
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Wybacz mamo Dopiero wczoraj się dowiedziałam Właśnie muszę się dowiedzieć, jak to jest z tymi seansami
A no właśnie, gówniarze trochę podrosną i zapominają o rodzicielce
Ja zawsze chodzę do kina jak brat przylatuje na urlop, taki kinomaniak. Teraz czekam na sezon "Gry o tron"

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Personal
Fallen gratulacje, daj znać które to kino to czasami wpadnę z kawuchą jakąś jak będę u rodziców

A ja właśnie wróciłam od dentysty, koszmar jakiś, po ściągnięciu aparatu miałam kilka zębów do naprawy, ale nagle się okazało, że jedynkę górną będę musiała leczyć kanałowo
Don't worry leczyłam 6 kanałowo bez znieczulenia i żyję . Bardziej się bałam igły niż wiertła ale nie było tak źle. W ogóle dla mnie dentysta to nic strasznego, chociaż kiedyś bałam się jak ognia. Trzeba sobie powiedzieć jasno:
to będzie bardzo nieprzyjemne 30 minut ale efekt jest warty tej męczarni .

A jak po zdjęciu aparatu, zadowolona ?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
To też moja droga życia
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:30   #1614
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Dziewczyny miałyście może gotowe, sypkie maski algowe firmy Bielenda,Norel, Apis? Nie wiem czy warto w nie zainwestować- spora ilość, ale czy warto
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:32   #1615
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

W Gdańsku jeździ się albo do Centrum, albo na Chełm - też przez centrum niestety, a kto był w Gdańsku wie jak to wygląda w okolicy dworca Ale cóż, zachciało mi się atrakcji, bo przecież mam takie nudne życie, to muszę się męczyć Zajadam bajaderkę, niech moc słodyczy działa kojąco
Tam to jest kosmos! Non stop ktoś wyprzedza, wcina się, wyścig szczurów
Nie zazdroszczę zdawania w Gdańsku.

Nie mów o słodyczach, dziś szukałam sobie filmików na następny miesiąc treningów i tak się zestresowałam samym oglądaniem, że pół czekolady z tofi wciągnęłam (a zaraz mam ćwiczyć ).
Przynajmniej będzie co spalać.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:33   #1616
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość


Don't worry leczyłam 6 kanałowo bez znieczulenia i żyję . Bardziej się bałam igły niż wiertła ale nie było tak źle. W ogóle dla mnie dentysta to nic strasznego, chociaż kiedyś bałam się jak ognia. Trzeba sobie powiedzieć jasno:
to będzie bardzo nieprzyjemne 30 minut ale efekt jest warty tej męczarni .

A jak po zdjęciu aparatu, zadowolona ?
Po aparacie myślałam, że będzie jeszcze lepiej, że wiesz taki holyłódzki uśmiech, a tu niestety zonk. Tzn jest o niebo lepiej i wszyscy mówią, że jest ładnie ale ja jestem wielki zyciowy pesymista i zawsze widzę jakieś mankamenty, chociaż w końcu zaczęłam się szeroko uśmiechać na zdjęciach, bo do tej pory na żadnym nie było mi widać zębów

Dentysty też się nie boję i dość często chodzę, ale to kanałowe mnie jakoś tak przybiło, myślałam, że po aparacie tylko przegląd i wybielanie a tu z wybielaniem nie będzie niestety tak kolorowe, jeszcze długa droga przede mną
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:36   #1617
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny miałyście może gotowe, sypkie maski algowe firmy Bielenda,Norel, Apis? Nie wiem czy warto w nie zainwestować- spora ilość, ale czy warto
Nie miałam, a nie ma ich na KWC?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Po aparacie myślałam, że będzie jeszcze lepiej, że wiesz taki holyłódzki uśmiech, a tu niestety zonk. Tzn jest o niebo lepiej i wszyscy mówią, że jest ładnie ale ja jestem wielki zyciowy pesymista i zawsze widzę jakieś mankamenty, chociaż w końcu zaczęłam się szeroko uśmiechać na zdjęciach, bo do tej pory na żadnym nie było mi widać zębów

Dentysty też się nie boję i dość często chodzę, ale to kanałowe mnie jakoś tak przybiło, myślałam, że po aparacie tylko przegląd i wybielanie a tu z wybielaniem nie będzie niestety tak kolorowe, jeszcze długa droga przede mną
Najgorsze masz już za sobą, ciesz się. Koleżanka ma aparat już 2 lata i tylko odlicza kiedy wreszcie będzie wolna
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:41   #1618
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie miałam, a nie ma ich na KWC?
Z Bielendy, jest bardzo mało opinii. Myślałam, że ktoś z naszego wątku ich używał. Kusi mnie żurawinowa, czekoladowa i apisowska na przebarwienia
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 19:58   #1619
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Z Bielendy, jest bardzo mało opinii. Myślałam, że ktoś z naszego wątku ich używał. Kusi mnie żurawinowa, czekoladowa i apisowska na przebarwienia
Weź jedną, najciekawszą to wszystkie się przekonamy Ile kosztuje?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 20:01   #1620
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Z Bielendy, jest bardzo mało opinii. Myślałam, że ktoś z naszego wątku ich używał. Kusi mnie żurawinowa, czekoladowa i apisowska na przebarwienia
Jak jest jej dużo to może złóż się na nią z kimś? Może jakaś koleżanka będzie chciała też coś wypróbować?
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 15:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.