Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-18, 10:17   #1591
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.IMG_20190418_111027-2704x2028.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:20   #1592
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym.

Dzień dobry!
Dziewczyny, jezeli planujecie wino do obiadu, to jakie?


MIESIĄC DO ŚLUBU!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
W sumie ja to od razu miałam na to wizję ze ścianką i ozdobami.

Ale jeśli jeszcze się wahasz to i bez tych ścianek może wyjść to ładnie. Ja mam zawsze milion pomysłów możesz po prostu dać tylko takie info https://pl.pinterest.com/pin/56787645279399639/ albo zrobić jedynie taką ramkę https://pl.pinterest.com/pin/477663104224159391/
Przemyślcie to jeszcze ale serio nic na siłę


Update focha Ta fochnięta koleżanka jest z paczki mojej świadkowej, która jest wtajemniczona w sytuacje. Z ciekawości zadzwoniła do niej o co tam w ogóle chodzi i jakby nigdy nic spytała się czy się ze mną widziała I oczywiście zaczęła ściemniać, że ma teraz mało czasu na wszystko, że ja jej na wiadomość nie odpisałam i nie dogadałyśmy się do terminu spotkania (kurde czaicie to, że nie pomyślała, że moja świadkowa jest ze mną w kontakcie i mi to powtórzy i dowie się, że kłamie, że to ona nie odpisywała, a nie ja ). Doceniam, że chciała nas pogodzić, ale powiedziałam, że za dużo już było takich sytuacji i przelała się czara goryczy.
Z nią zawsze było dużo takich akcji, ale jak w końcu dochodziło do spotkanie to było na prawdę super. Bardzo miło się z nią gada i spędza czas na żywo. Ale np. raz też odwaliła takie coś, że ta moja świadkowa z drugą koleżanką umówiły się, że do niej przyjdą. Stoją przed drzwiami i nikt im nie otwiera. A mówią, że były pewne, że ktoś jest w środku. Nic im nie napisała, że przekłada spotkanie, nie napisała, że przeprasza, że jej nie było bo... po prostu zapadła się pod ziemię. Później odezwała się jakby nigdy nic.
Ogólnie musiałabym książkę napisać, żeby wytłumaczyć nasze relacje, ale wszystkie przymykałyśmy na to oko, na te zachowania, bo miała baaardzo zły okres w swoim życiu. A mówię jak w końcu dochodziło do spotkania to było na prawdę miło i sympatycznie.
Ale ile można na kogoś tak przymykać oko. Możliwe, że odwali taką akcję, że przyjdzie na panieński jakby nigdy nic, ale po ślubie zrywam znajomość.
Widać, że dziewczyna ma jakąś dziwną osobowość. Ja mam podobną koleżankę, też potrafi się nie odzywać, a potem jak gdyby nigdy nic. Mnie osobiście coś takiego strasznie męczy. Myślę że to dobra decyzja o odcięciu się
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzięki! Właśnie nie chciałabym nic, żadnej ścianki, żadnej ramki, tylko dodałabym instrukcję i obok byłaby tablica z małymi spinaczykami do przypięcia fotek
Słaba ta sfochowana koleżanka. Szkoda trochę, zwłaszcza że jak się widywałyście, to było bardzo miło, ale nie wiem, o co jej chodzi, naprawdę. I jeszcze to ściemnianie świadkowej Myślę, że słusznie robisz, że się odcinasz.




Dzięki!
Ja też nie widzę potrzeby totalnie. Też zawsze powtarzam, że jedzenie, muzyka i alkohol są najważniejsze... ale jakoś zaczęłam wariować ostatnio. Z tym instaxem tak się łamię, że chciałam go od dawna, a dopiero teraz pomyślałam, że może szkoda zachodu. Nie jest tak, że planuję go wcisnąć na siłę (choć dla gości nie jest to chyba jakaś szalona atrakcja).
Będziemy jeszcze nad nim myśleć.
Ja ci powiem tak - bierz tego instaxa, żebyś potem nie żałowała Lepiej pomyśleć potem, że w sumie nie było to takie fajne, niż na przykład pójść na czyjeś wesele, gdzie będzie instax, będzie super i mieć ból
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Szoszoszo to chyba jedyny minus tego, że jesteśmy pierwsze, że fajnie by było posłuchać, co się sprawdziło, a co nie A to my będziemy takimi osobami


Kupujecie coś jutro w Rossmannie? Ja się przejadę bo akurat tusz mi się kończy, rozświetlasz i coś do brwi muszę kupić. Fajnie też jakbym znalazła jakiś fajny błyszczący cień, bo będę się sama malować na panieński, a chcę poszaleć trochę
Ja muszę zrobić mega zakupy, wszystko mi się skończyło Kupię 2 podkłady, korektor, puder i tusz. Chciałabym jeszcze jakaś pomadkę i może nowy rozświetlacz, ale i tak za moje rzeczy po promocji wyjdzie ze 160 zł, a też mam szufladę pełną kosmetyków, więc kupię tylko to, czego naprawdę potrzebuje Już dzisiaj byłam w Rossmannie i wybrałam sobie rzeczy. Myślę, czy by nie zrobić tak jak Karolina i nie zamówić w nocy, a jutro odebrać. W normalny dzień bym poszła od razu po otwarciu galerii, bo mam na 11, ale akurat jutro ustawiliśmy gabinet od 8 rano, żeby wcześniej skończyć przed świętami.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:27   #1593
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.Załącznik 7673201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te szkatułki z HMa niestety mają bardzo słabą jakość wykonania w większości. Też ją mam ale u mnie na szczęście mam wszystko ładnie zlutowane. Zwracaj
Widziałam, że na jakiejś grupie ślubnej dziewczyny mówiły, że można kupić w podobnej cenie i ładniej wykonane niż w H&M ale kompletnie nie pamiętam o jakim sklepie mówiły...

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Tylko jak zamawiacie online to przyglądajcie się kosmetykom, bo moja koleżanka pracuje w rossmannie i często te zamówienia są kompletowane z szaf i dziewczyny nie patrzą dokładnie tak jak my, czy np. było coś otwierane czy testowane.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:32   #1594
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

N0emi jedna z dziewczyn na innej grupie wizazowej napisała mi, że podobne były w Auchan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:32   #1595
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
N0emi jedna z dziewczyn na innej grupie wizazowej napisała mi, że podobne były w Auchan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie z łańcuszkiem z jednego boku?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:34   #1596
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Takie z łańcuszkiem z jednego boku?
Oj tego nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:47   #1597
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
MIESIĄC DO ŚLUBU!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Kupujecie coś jutro w Rossmannie? Ja się przejadę bo akurat tusz mi się kończy, rozświetlasz i coś do brwi muszę kupić. Fajnie też jakbym znalazła jakiś fajny błyszczący cień, bo będę się sama malować na panieński, a chcę poszaleć trochę
Nie, bo co to za promocja przed wypłatą
Nawiązując do sytuacji z koleżanką, strasznie słabe
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 10:53   #1598
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.Załącznik 7673201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zamówiłam z hm, przyszła taka sama i ją odeslalam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:56   #1599
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Moja też taka przyszła, ale zostawiłam, nadaje się do trzymania pieniędzy

Ja może zamówię takie tylko z naszym motywem https://www.venarti.pl/pudelka-na-ob...-obraczki.html ale też jeszcze nie jestem przekonana, bo jak się okaże, że pudełeczko od jubilera będzie ładne, to wydaje mi się, że kupowanie nowego to zbędny wydatek.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 10:57   #1600
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja zamawiałam jakiś czas temu i jest ok,ale słyszałam,że szajs potrafią przysłać

Może wezmę się dzisiaj w końcu za te dekoracje bo ciągle odkładam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:06   #1601
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.Załącznik 7673201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety chyba dużo tych szkatułek jest takich niedopracowanych, bo mikoma też zamawiała i przyszła brzydka. Ja zamówiłam na allegro i przyszła piękna, a też kosztowała 29 zł.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 11:21   #1602
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.Załącznik 7673201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słabizna...

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Widać, że dziewczyna ma jakąś dziwną osobowość. Ja mam podobną koleżankę, też potrafi się nie odzywać, a potem jak gdyby nigdy nic. Mnie osobiście coś takiego strasznie męczy. Myślę że to dobra decyzja o odcięciu się Ja ci powiem tak - bierz tego instaxa, żebyś potem nie żałowała Lepiej pomyśleć potem, że w sumie nie było to takie fajne, niż na przykład pójść na czyjeś wesele, gdzie będzie instax, będzie super i mieć ból Ja muszę zrobić mega zakupy, wszystko mi się skończyło Kupię 2 podkłady, korektor, puder i tusz. Chciałabym jeszcze jakaś pomadkę i może nowy rozświetlacz, ale i tak za moje rzeczy po promocji wyjdzie ze 160 zł, a też mam szufladę pełną kosmetyków, więc kupię tylko to, czego naprawdę potrzebuje Już dzisiaj byłam w Rossmannie i wybrałam sobie rzeczy. Myślę, czy by nie zrobić tak jak Karolina i nie zamówić w nocy, a jutro odebrać. W normalny dzień bym poszła od razu po otwarciu galerii, bo mam na 11, ale akurat jutro ustawiliśmy gabinet od 8 rano, żeby wcześniej skończyć przed świętami.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Dzięki! Pewnie na tym się skończy, że pojęczę, pojęczę, a potem go wezmę

Ja w Rossku planuję capnąć tylko tusz do rzęs i może rozświetlacz, na szczęście nie mam więcej potrzeb

Próbujemy dziś załatwić transport (tż) i to nieszczęsne śniadanie (ja). Jest szansa, że się uda! Menedżerka naszej sali poleciła nam fajną miejscówkę, która jest też dość blisko, mają wolny termin i nie ma tego dnia żadnej komunii, mamy w sobotę się zdzwonić i ustalić szczegóły. Niby jeszcze nie jest załatwione i przyklepane, ale już czuję się trochę lepiej, strasznie mnie stresowało to śniadanie.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:23   #1603
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Słabizna...





Dzięki! Pewnie na tym się skończy, że pojęczę, pojęczę, a potem go wezmę



Ja w Rossku planuję capnąć tylko tusz do rzęs i może rozświetlacz, na szczęście nie mam więcej potrzeb



Próbujemy dziś załatwić transport (tż) i to nieszczęsne śniadanie (ja). Jest szansa, że się uda! Menedżerka naszej sali poleciła nam fajną miejscówkę, która jest też dość blisko, mają wolny termin i nie ma tego dnia żadnej komunii, mamy w sobotę się zdzwonić i ustalić szczegóły. Niby jeszcze nie jest załatwione i przyklepane, ale już czuję się trochę lepiej, strasznie mnie stresowało to śniadanie.
Trzeba kupić minimum 3 różne rzeczy

Super, że jednak się uda z tym śniadaniem Kamień z serca

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:28   #1604
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Trzeba kupić minimum 3 różne rzeczy

Super, że jednak się uda z tym śniadaniem Kamień z serca

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
3 muszą być?
Chciałam powiedzieć, że to fajnie, bo kupię zero i przyoszczędzę. Ale boję się, że dorzucę jakąś pomadkę przy okazji, jak to ja, i tak to się skończy

Ze śniadania będę się cieszyć w sobotę, jak się dogadamy, na razie pozwalam sobie na połowiczny luz Ale mają termin i byli chętni, mam nadzieję, że się dogadamy!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:42   #1605
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Co do pomadek to chyba zerknę tą polecaną przez Was na ślub. Z max factor tak?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:53   #1606
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Co do pomadek to chyba zerknę tą polecaną przez Was na ślub. Z max factor tak?
Dziewczyny polecały też Maybelline tą Super Stay Ink, ale dzisiaj zerknęłam na tą z Loreal z serii Les Chocolates, czy jakoś tak, i wygląda na mega trwałą. Tylko na chwilę pomalowałam dłoń i zaraz wytarłam, a do tej pory mam ślad.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 11:53   #1607
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Niestety chyba dużo tych szkatułek jest takich niedopracowanych, bo mikoma też zamawiała i przyszła brzydka. Ja zamówiłam na allegro i przyszła piękna, a też kosztowała 29 zł.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ta kosztowala 39 odeśle to paskudztwo.
TŻ pracuje w kontroli jakości to się przynajmniej posmieje jak wróci z pracy i to zobaczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 12:20   #1608
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Co do pomadek to chyba zerknę tą polecaną przez Was na ślub. Z max factor tak?
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecały też Maybelline tą Super Stay Ink, ale dzisiaj zerknęłam na tą z Loreal z serii Les Chocolates, czy jakoś tak, i wygląda na mega trwałą. Tylko na chwilę pomalowałam dłoń i zaraz wytarłam, a do tej pory mam ślad.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja akurat z Max Factor nie mam nic, moim zdaniem mega super jest właśnie wspomniana przez Marię Super Stay Matte Ink.
Les Chocolates nie widziałam, już mi się wstępnie oczy zaświeciły Ale jakoś kolory chyba nie do końca moje.

Zamówiłam numery stołów
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 12:31   #1609
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja akurat z Max Factor nie mam nic, moim zdaniem mega super jest właśnie wspomniana przez Marię Super Stay Matte Ink.
Les Chocolates nie widziałam, już mi się wstępnie oczy zaświeciły Ale jakoś kolory chyba nie do końca moje.

Zamówiłam numery stołów
Kupiłam jedną z Semilaca, kolor cudo, taki jaki chciałbym na ślubie,ale nie jest trwała
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 12:50   #1610
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Słabizna...


Dzięki! Pewnie na tym się skończy, że pojęczę, pojęczę, a potem go wezmę

Ja w Rossku planuję capnąć tylko tusz do rzęs i może rozświetlacz, na szczęście nie mam więcej potrzeb

Próbujemy dziś załatwić transport (tż) i to nieszczęsne śniadanie (ja). Jest szansa, że się uda! Menedżerka naszej sali poleciła nam fajną miejscówkę, która jest też dość blisko, mają wolny termin i nie ma tego dnia żadnej komunii, mamy w sobotę się zdzwonić i ustalić szczegóły. Niby jeszcze nie jest załatwione i przyklepane, ale już czuję się trochę lepiej, strasznie mnie stresowało to śniadanie.
Super że prawie się udało z tym śniadaniem a tak się martwiłaś

Ja w Rosmmanie nie kupię nic bo do najbliższego mam 30 km nawet nie wiedziałam o tej promocji

Biorę się za sprzątanie
Jak tam przygotowania do świąt? Spędzacie w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 13:01   #1611
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja akurat z Max Factor nie mam nic, moim zdaniem mega super jest właśnie wspomniana przez Marię Super Stay Matte Ink.
Les Chocolates nie widziałam, już mi się wstępnie oczy zaświeciły Ale jakoś kolory chyba nie do końca moje.

Zamówiłam numery stołów
Właśnie moje też nie, chociaż widziałam piękna czerwień i fiolet, ale pewnie podobałyby mi się bardziej na kimś, niż na mnie.
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam jedną z Semilaca, kolor cudo, taki jaki chciałbym na ślubie,ale nie jest trwała
Serio? Ja słyszałam że one są mega trwałe i nawet myślałam, żeby sobie kupić na próbę.
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Super że prawie się udało z tym śniadaniem a tak się martwiłaś

Ja w Rosmmanie nie kupię nic bo do najbliższego mam 30 km nawet nie wiedziałam o tej promocji

Biorę się za sprzątanie
Jak tam przygotowania do świąt? Spędzacie w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w domu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 13:02   #1612
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam jedną z Semilaca, kolor cudo, taki jaki chciałbym na ślubie,ale nie jest trwała
Szkoda, że z trwałością średnio jaki kolorek masz?

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Super że prawie się udało z tym śniadaniem a tak się martwiłaś

Ja w Rosmmanie nie kupię nic bo do najbliższego mam 30 km nawet nie wiedziałam o tej promocji

Biorę się za sprzątanie
Jak tam przygotowania do świąt? Spędzacie w domu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Z rozpędu zamówiłam jeszcze tablicę powitalną - a jednak i na dziś to chyba tyle, może właśnie jeszcze ten instax wieczorem...

Bardzo czekam na święta, żeby wreszcie minimalnie odespać. Zapowiedziałam już, że w tym roku prawie nic nie gotuję, jakoś to będzie U mnie w święta jak zwykle objazdówka - niedzielne śniadanie z babcią i wujostwem, obiad z rodziną taty i w poniedziałek śniadanie z rodziną tż.

Najchętniej wymigałabym się ze wszystkiego, bo nie przepadam za tymi świętami, nie obchodzę ich i chętnie bym się po prostu poleniła, ale na pewno będzie miło
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 13:28   #1613
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecały też Maybelline tą Super Stay Ink, ale dzisiaj zerknęłam na tą z Loreal z serii Les Chocolates, czy jakoś tak, i wygląda na mega trwałą. Tylko na chwilę pomalowałam dłoń i zaraz wytarłam, a do tej pory mam ślad.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
tez patrzylam ostatnio na te Les Chocolats i bardzo dlugo sie trzymaly na rece, kolorek Candy Man z tego co pamietam wpadl mi w oko.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam jedną z Semilaca, kolor cudo, taki jaki chciałbym na ślubie,ale nie jest trwała
a mialam zamawiac na sprobowanie.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Przyszła mi szkatułka z HM. To jest dziewczyny jakaś kpina. Jak coś takiego można wysłać? Pokażę Wam jedną fotkę zamknięcia, bo nie chce mi się zmniejszać więcej zdjęć, ale to wystarczy myślę.
Cała jest tak zrobiona.Załącznik 7673201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kurcze to slabo, ja mam ja w ulubionych na stronie h & M i czekalam zeby zamowic ale na stronie UK jest caly czas wyprzedana
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 13:43   #1614
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86720149]Dzięki, Patka , za informację.

Idziecie jak burza z przygotowaniami. Czujesz już, że to Twój ślub, czy tak jak niektóre z nas, w tym ja bardziej jesteś "obok"?[/QUOTE]


Coraz cześciej juz zaczynam czuć, ze to nasze wesele, ze to my będziemy gospodarzami tej imprezy

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
U nas też będzie takie "zwykle " wesele

Protokół spisany, zapowiedzi w Lany poniedziałek już będą

Ulala uważaj, zeby ksiadz Was woda swięconą nie polał

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Szoszoszo to chyba jedyny minus tego, że jesteśmy pierwsze, że fajnie by było posłuchać, co się sprawdziło, a co nie A to my będziemy takimi osobami


Kupujecie coś jutro w Rossmannie? Ja się przejadę bo akurat tusz mi się kończy, rozświetlasz i coś do brwi muszę kupić. Fajnie też jakbym znalazła jakiś fajny błyszczący cień, bo będę się sama malować na panieński, a chcę poszaleć trochę

Właśnie ja się zastanawiam, bo teoretycznie tusz do rzęs mi się kończy, myślałam nad tymi brokatowymi cieniami z Wibo i podobnie z tymi pomadkami z Wibo z tej nowej kolekcji

A co do sfochanej koleżanki to taka z niej księżniczka kurde

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Moja też taka przyszła, ale zostawiłam, nadaje się do trzymania pieniędzy

Ja może zamówię takie tylko z naszym motywem https://www.venarti.pl/pudelka-na-ob...-obraczki.html ale też jeszcze nie jestem przekonana, bo jak się okaże, że pudełeczko od jubilera będzie ładne, to wydaje mi się, że kupowanie nowego to zbędny wydatek.

Bardzo ładne pudełko ja sobie zdałam sprawę, ze musze ten mech włożyć w piątek do szkatułki i dać ją tż, bo przecież on ma obrączki

Dzisiaj z mama byłyśmy po pudełka na jedzenie, które zostanie i panie z piekarni, w której zamawialiśmy ciasto na wesele dały nam 22 wiaderka a za ciasta i tort zapłacimy ok 2 tys., ale to powiedziała, ze to jest tak bardzo orientacyjnie i ze jeszcze jakis rabat naliczy nam, bo my tam robimy zakupy (rodzice kupują pieczywo i ciasta) prawie 20 lat, także ten

9 dni do ślubu chociaż powiem Wam, ze wczoraj i dzisiaj mam mały kryzys, bo ciagle cos i cos, końca nie widac

Wysłano przez gołębia

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2019-04-18 o 13:49
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 14:29   #1615
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

patka a przypomnij mi, robicie poprawiny?
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 14:43   #1616
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
patka a przypomnij mi, robicie poprawiny?


Tak, mamy poprawiny od godziny 14 do 20


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 17:23   #1617
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pomalowałam dzisiaj litery na drogowskaz.

Patka, aaaa, to już za chwilę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 18:21   #1618
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Wracam! Czytałam na bieżąco w miarę, ale bez przerwy coś, wiec stwierdziłam, ze podsumuje jak wrócę do domu. 8 dni w pl, ale pierwszy i ostatni to tylko podroz do i z wiec sie nie liczy.
Załatwiliśmy wszystko, a nawet więcej niż planowałam. Dokumenty w urzędzie podpisane (jak zobaczyłam nazwisko tzta w kolumnie nazwisko kobiety, to naprawdę poczułam, ze to sie dzieje), tort zamówiony, rozmawialiśmy z florystka, która robi dekoracje na sali, mój bukiet, korsarze, ozdabia tort kwiatami, wszystko bedzie spójne. Wybraliśmy delphinium, jedna gałązka ma wiele kwiatów i bedzie pięknie wyglądać w tubach z woda.
Ustaliliśmy menu i cała resztę w restauracji.
Próbny makijaż i fryzura zrobiona. Zaproszenia rozdane i wysłane, tylko wyślę stad ostatnie 3, bo to do Irlandii, wiec łatwiej mi tu to zrobić.
Suknie mierzyłam i wszystko dobrze wyglada, swoją droga prawie zemdlałam jak tam byłam, bo gorset plus niejedzenie i stres swoje robi
W dniu ślubu upewnię sie, ze oddycham swobodnie.

I panieński.
Świadkowa spisała sie na medal najlepszej swiadkowej na świecie.
Wszystko podobnie, to co lubię, na spokojnie, tak jak bym sama sobie zaplanowała.
Spa na 3h i każda miała masaż. Obiekt był tylko dla nas, drinki, wino, przekąski, owoce. Potem pojechaliśmy do domu koleżanki, tort, pizza, pogaduchy. Widzę sie z tymi dziewczynami 2 razy w roku lub rzadziej, wiec miałyśmy czas zeby sie w końcu nagadać. Dostałam koronkowa koszulkę z esotiq i czarny szlafroczek bawełniany, piękna koronę i album, w którym były wpisy i zdjęcia - moja i mama tzta, kuzynka, ciocia, koleżanki. Generalnie dziewczyny mi najbliższe i najważniejsze w moim życiu. Nawet świadkowa ogarnęła tak, ze na okładce jest zdjęcie z panieńskiego i w środku kilka zdjęć ze spa.
Od początku mówiłam, ze ja nie chce klubu, żadnych facetów i gadżetów, których nie lubię. Tort był biały z napisane będę żona i to mnie tez urzekło.
Jestem przeszczęśliwa, ze moja świadkowa tak to zorganizowała, nawet moje ulubione wino kupiła.
Do pn mam jeszcze ferie, wiec mam czas zeby trochę dojść do siebie po tym szaleństwie. Zamiast odpocząć to juz dziś okna, firanki, pranie... wszystko lepsze niż pisanie raportów


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 18:46   #1619
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Pomalowałam dzisiaj litery na drogowskaz.

Patka, aaaa, to już za chwilę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Juz za chwile, juz za moment

Heizola super się to czyta, dobrze, ze wszystko udało się ogarnąć, to teraz mozesz na spokojnie odpoczywać

Tata skończył robić ściankę do zdjec, powiesiliśmy firankę i wyglada bardzo fajnie


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 19:22   #1620
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Wracam! Czytałam na bieżąco w miarę, ale bez przerwy coś, wiec stwierdziłam, ze podsumuje jak wrócę do domu. 8 dni w pl, ale pierwszy i ostatni to tylko podroz do i z wiec sie nie liczy.
Załatwiliśmy wszystko, a nawet więcej niż planowałam. Dokumenty w urzędzie podpisane (jak zobaczyłam nazwisko tzta w kolumnie nazwisko kobiety, to naprawdę poczułam, ze to sie dzieje), tort zamówiony, rozmawialiśmy z florystka, która robi dekoracje na sali, mój bukiet, korsarze, ozdabia tort kwiatami, wszystko bedzie spójne. Wybraliśmy delphinium, jedna gałązka ma wiele kwiatów i bedzie pięknie wyglądać w tubach z woda.
Ustaliliśmy menu i cała resztę w restauracji.
Próbny makijaż i fryzura zrobiona. Zaproszenia rozdane i wysłane, tylko wyślę stad ostatnie 3, bo to do Irlandii, wiec łatwiej mi tu to zrobić.
Suknie mierzyłam i wszystko dobrze wyglada, swoją droga prawie zemdlałam jak tam byłam, bo gorset plus niejedzenie i stres swoje robi
W dniu ślubu upewnię sie, ze oddycham swobodnie.

I panieński.
Świadkowa spisała sie na medal najlepszej swiadkowej na świecie.
Wszystko podobnie, to co lubię, na spokojnie, tak jak bym sama sobie zaplanowała.
Spa na 3h i każda miała masaż. Obiekt był tylko dla nas, drinki, wino, przekąski, owoce. Potem pojechaliśmy do domu koleżanki, tort, pizza, pogaduchy. Widzę sie z tymi dziewczynami 2 razy w roku lub rzadziej, wiec miałyśmy czas zeby sie w końcu nagadać. Dostałam koronkowa koszulkę z esotiq i czarny szlafroczek bawełniany, piękna koronę i album, w którym były wpisy i zdjęcia - moja i mama tzta, kuzynka, ciocia, koleżanki. Generalnie dziewczyny mi najbliższe i najważniejsze w moim życiu. Nawet świadkowa ogarnęła tak, ze na okładce jest zdjęcie z panieńskiego i w środku kilka zdjęć ze spa.
Od początku mówiłam, ze ja nie chce klubu, żadnych facetów i gadżetów, których nie lubię. Tort był biały z napisane będę żona i to mnie tez urzekło.
Jestem przeszczęśliwa, ze moja świadkowa tak to zorganizowała, nawet moje ulubione wino kupiła.
Do pn mam jeszcze ferie, wiec mam czas zeby trochę dojść do siebie po tym szaleństwie. Zamiast odpocząć to juz dziś okna, firanki, pranie... wszystko lepsze niż pisanie raportów


Sent from my iPhone using Tapatalk
Super że jesteś zadowolona i wszystko poszło po twojej myśli i tyle udało się załatwić

Panieński super taka opcja też mi się podoba
Kiedy znowu wracasz do Polski? Na ślub?

Patka, Karolina pokażcie te wasze cuda
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.