Mamy marcowe 2019 - cz. 9 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-26, 17:44   #1591
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja mam lodgera bunker, ale z tych jednokolorowych. One chyba koło 3 stów kosztują w cenie standardowej, ale dość często są jakieś promocje. Teraz jeszcze nie korzystałam ze śpiworka, ale przy córce bardzo go lubiłam. Podoba mi się, że on jest taki mięciutki, jak kocyk, a nie taki sztywny jak niektóre śpiworki.



Kiedy masz mieć tą wizytę? Na jakim etapie jest aktualnie młody? Ja byłam wczoraj na kolejnej rehabilitacji z młodym i babka stwierdziła, że na razie kończymy, bo asymetrii już nie ma, napięcie jest ok, umie to, co powinien umieć w tym wieku, a na inne rzeczy jeszcze ma czas. Wojtek póki co przewraca się na brzuch, na plecy raczej też chociaż nie zawsze mu to wychodzi, wkłada stópki do buzi, kręci się w kółko leżąc na macie na brzuchu, czasem trochę do tyłu się przesunie, ale to raczej przez przypadek. Za pełzanie, raczkowanie, siadanie jeszcze się nie zabiera - ma na to czas
A jak te rzepy się sprawdzają? chyba będę czaić na promkę i coś kupię, jakoś w nocy mnie na nie wzieło i zaczęlam przeglądać
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 17:46   #1592
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
A jak te rzepy się sprawdzają? chyba będę czaić na promkę i coś kupię, jakoś w nocy mnie na nie wzieło i zaczęlam przeglądać

U mnie rzepy trzymają. Ale też ja nigdy tak mocno córki nie zawijałam w ten śpiworek, z reguły nie spała, więc np. ręce miała poza śpiworkiem, bo coś tam sobie robiła.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 18:41   #1593
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Smerfetka i jak mala?

Jak pisalam na fejsie- idzie nam pierwszy zabek cos tam na dole sie wykluwa, widac dziure w dziasle i slychac jak sie stuka lyzeczka mam nadzieje ze to to bylo przyczyna tej okropnej dzis nocy :/ choc kupy tez nie bylo, a pryka od nocy caly dzien :/ dokupilam anaftin baby i zobazyny jak dzis bedzie... o dziwo w dzien calkien dobrze sie zachowywala, ale noc byla fatalna :/


Kupilam jej ta sowe z pepco i na promce przy kasach staly takie klucze do auta z pilotem na baterie za 13 zl
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 19:42   #1594
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja mam lodgera bunker, ale z tych jednokolorowych. One chyba koło 3 stów kosztują w cenie standardowej, ale dość często są jakieś promocje. Teraz jeszcze nie korzystałam ze śpiworka, ale przy córce bardzo go lubiłam. Podoba mi się, że on jest taki mięciutki, jak kocyk, a nie taki sztywny jak niektóre śpiworki.



Kiedy masz mieć tą wizytę? Na jakim etapie jest aktualnie młody? Ja byłam wczoraj na kolejnej rehabilitacji z młodym i babka stwierdziła, że na razie kończymy, bo asymetrii już nie ma, napięcie jest ok, umie to, co powinien umieć w tym wieku, a na inne rzeczy jeszcze ma czas. Wojtek póki co przewraca się na brzuch, na plecy raczej też chociaż nie zawsze mu to wychodzi, wkłada stópki do buzi, kręci się w kółko leżąc na macie na brzuchu, czasem trochę do tyłu się przesunie, ale to raczej przez przypadek. Za pełzanie, raczkowanie, siadanie jeszcze się nie zabiera - ma na to czas
Wizyta w najbliższą środę.
Młody dużo bawi się stopami i przybliża je do twarzy na 1 cm od ust ale nie widziałam by je wziął do buzi. Dużo podnosi nogi do góry. Leżąc na brzuchu i na plecach kręci się wokół własnej osi. Przewraca się w obie strony ale rzadko. Raz na jakiś czas.
Mała motoryka lepiej. Precyzyjnie chwyta i przekłada z rączki do rączki od 3-4 miesiąca. Córka też tak miała.
Uśmiechy, śmiechy, gluzenie, piski - tu tez wszystko ok.
Od jakichś 3 tygodni wyraznie boi się obcych.
Ogólnie, rozwija się prawie identycznie jak cora. A ona siadala samodzielnie na 10 mc. Ja ją pokazywałam i fizjoterapeucie i neurologowi. Niepokoil mnie ten niezbyt szybki rozwój dużej motoryki. Stwierdzili zgodnie, niezależnie od siebie, że ma dobre napięcie i rozwija się ok. Neurolog to mnie nawet lekko opieprzyla, że głowę zawracam, chorego dziecka nie widziałam (chociaż byłam prywatnie..).

Tak w ogóle, to klasa mojej corki dzis grala mecz pilki noznej z inną klasą. Wygrali 3:0 a jeden z goli został strzelony przez moją corkę (pozostale przez chlopcow). Poza tym moja corka twierdzi, że jest najlepsza z dziewcząt na wfie ciekawe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2019-09-26 o 19:47
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 19:54   #1595
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
ja przeliczam na kostki od lodu (dość duże w foremce), to dzisiaj zjadła kostka brzoskiwini + kostka jabłka + kaszka jaglana o objętości jednej kostki, popołudniu dwie kostki marchewki. U nas to sukces wielki
To moja dziś dwie kostki dyni wsunęła, bardzo jej smakuje.

Miał być jeszcze burak, ale spaliłam garnek i cały burak przeszedł spalenizną
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:08   #1596
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Eh i juz pierwsze pobudki z krzykiem
Myslicie ze moge podac jej jednoczesnie i dentinox i camille i czopek viburcol w pupe?
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:33   #1597
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Eh i juz pierwsze pobudki z krzykiem
Myslicie ze moge podac jej jednoczesnie i dentinox i camille i czopek viburcol w pupe?
Może coś przeciwbólowego po prostu jej podaj?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 20:35   #1598
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87204088]Może coś przeciwbólowego po prostu jej podaj?[/QUOTE]


tez nad tym mysle, ale narazie widze ze uspokaja sie na piersi wiec nie wiem czy bardziej boli czy po prostu drazni to wychodzenie zeba... nie chce przesadzic z tymi lekami wszytskimi ale nocka zapowiada sie jeszcze gorsza niz wczoraj :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:36   #1599
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Linka u nas ostatnio warzywa były ble,ale gdy na czubek dawałam zblendowane jabłko, to zjadał.

Smerfeka jak Malutka? Przy biegunkach dla takich maluchów dobra jest marchwianka. Może być sama woda a można zblendować z marchewką. Surowych owoców, warzyw, soków powinno się unikać. Dobry jest kleik ryżowy na wodzie. W aptece mają też taki kleik z marchewką, tylko nie każdy maluch zje.

Ciastko może grudki przeszkadzają Małej w jedzeniu.
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 20:51   #1600
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Może rzeczywiście te lekkie grudki jej przeszkadzają. Ale jak zblendowac warzywo na taka gładka papke jak w słoiczku? Mam tylko jakiś dziadowski blender ręczny i zawsze zostaja jakieś grudki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 21:00   #1601
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wizyta w najbliższą środę.
Młody dużo bawi się stopami i przybliża je do twarzy na 1 cm od ust ale nie widziałam by je wziął do buzi. Dużo podnosi nogi do góry. Leżąc na brzuchu i na plecach kręci się wokół własnej osi. Przewraca się w obie strony ale rzadko. Raz na jakiś czas.
Mała motoryka lepiej. Precyzyjnie chwyta i przekłada z rączki do rączki od 3-4 miesiąca. Córka też tak miała.
Uśmiechy, śmiechy, gluzenie, piski - tu tez wszystko ok.
Od jakichś 3 tygodni wyraznie boi się obcych.
Ogólnie, rozwija się prawie identycznie jak cora. A ona siadala samodzielnie na 10 mc. Ja ją pokazywałam i fizjoterapeucie i neurologowi. Niepokoil mnie ten niezbyt szybki rozwój dużej motoryki. Stwierdzili zgodnie, niezależnie od siebie, że ma dobre napięcie i rozwija się ok. Neurolog to mnie nawet lekko opieprzyla, że głowę zawracam, chorego dziecka nie widziałam (chociaż byłam prywatnie..).

Tak w ogóle, to klasa mojej corki dzis grala mecz pilki noznej z inną klasą. Wygrali 3:0 a jeden z goli został strzelony przez moją corkę (pozostale przez chlopcow). Poza tym moja corka twierdzi, że jest najlepsza z dziewcząt na wfie ciekawe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli w sumie podobnie jak mój kawaler:P Pewnie wszystko jest ok, ale wiadomo, jak coś niepokoi to lepiej sprawdzić, a jak specjalista powie, ze jest ok, to człowiek jakoś tak bardziej w to wierzy.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-26, 21:06   #1602
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Czyli w sumie podobnie jak mój kawaler:P Pewnie wszystko jest ok, ale wiadomo, jak coś niepokoi to lepiej sprawdzić, a jak specjalista powie, ze jest ok, to człowiek jakoś tak bardziej w to wierzy.
Tak, zwłaszcza że już niedługo zaczną się pytania: siedzi już? raczkuje już? Itd. Wolę mieć pewność że wszystko ok i to po prostu taki typ. Z jedzeniem też kiepsko A to też podobno kwestia rozwojowa, umiejętność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 21:51   #1603
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ciastko dolewam wody i blenduję. Wychodzi gładkie. W razie czego zblendowane przez sitko możesz przecedzić i grudki zostaną.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Ciastko dolewam wody i blenduję. Wychodzi gładkie. W razie czego zblendowane przez sitko możesz przecedzić i grudki zostaną.
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 05:18   #1604
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Uh nadluzszy sen dzis od 3 do 5:45 a od 20 do 2 pobudki co chwile plus min pol godz na mnie zanim odloze bo ryk :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 06:42   #1605
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

Ja z Mala u mojej mamy, bo w weekend TZ ma zakładać schody na poddasze

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 07:37   #1606
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry,
U nas stał się cud i córka przespała od 20 do prawie 4! Kilka razy do północy trzeba było ją tylko pogłaskać. O matuniu, nie pamiętam kiedy ostatni raz spałam 5h ciągiem. Czuje się taka wyspana. Zatem nie traćcie nadziei, chcoiaz pewnie u nas dzisiaj znów będzie nocne darcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 07:52   #1607
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

U nas jak zwykle pobudka o 4:40. Jak dobrze że dziś piątek bo w weekend mąż ją przejmuje
W ogóle mala dziś wstala i tak strzypiala, jakaś taka miała chrype. Teraz trochę mniej jak się rozbudziła ale nie wiem czy to jest kolejny normalny etap tego przeziębienia czy coś gorszego się dzieje. I oczka miała zaropiale lekko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 08:20   #1608
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry
U nas bez zmian pobudki co 1,5 godziny :p




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 09:39   #1609
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ja ledwo na oczy patrze :/ ale machnelam sobie make up, cos z zycia trzeba miec i kolezanka wpadnie z coreczka na kawe, male sie pobawia a pozniej skoczymy na spacer

W koncu kupa, caly dzien i 2 noce jej bablowalo w brzuszku, pewnie tez sie meczyla :/
I piers ja mega uspokaja przy zabku, pol nocy wisiala na mnie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 10:26   #1610
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

U nas pobudka koło 23, potem koło 5 (tu mega kręcenie się, aż w końcu dojadł jeszcze trochę mleka przed 7 mimo że o tej 5 wciągnął butelkę) i pospaliśmy do 10. Córka wstała koło 7, przyszła do nas i ostatecznie spała z nami do tej 10. Do przedszkola niestety nie poszła, bo wczoraj wieczorem ni z tego ni z owego miała 39 stopni gorączki. Po lekach spadła, w nocy w miarę ok, rano (o tej 10) znowu 39 stopni. Kataru, kaszlu brak, więc moze to być jakaś trzydniówka czy coś w tym rodzaju. Teraz tylko czekam, czy młodego dopadnie temperatura czy się uchowa. Młody za to znowu katar. Nos mega zawalony, no masakra. Tydzień był bez kataru i powtórka z rozrywki. Nie znoszę jesieni/zimy:/
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 08:52   #1611
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry
Dzisiaj pobudki co pół godziny
Idą jej zęby i podejrzewam ze to jest powodem tych częstych pobudek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 09:35   #1612
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzien dobry

U nas tez znow noc masakra,bidulka mala

Dzis druga proba basenu, na inny jedziemy, zobaczymy jak dalej nie bedzie sie podobalo to odpuszczamy i sprobujemy na wiosne


Maz wlasnie poszedl z nia na spacer, bo jakis bieg jest na naszym osiedlu i zamkneli nam ulice, wiec i tak nigdzie bysmy nie pojechali
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 12:24   #1613
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

Mała tu jakoś lepiej śpi, nawet jeśli nie przestrzegamy za bardzo zasad z webinaru może to kwestia tego, że nie ma obok chrapiacego ojca

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 14:23   #1614
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Kurcze, moja od wczoraj zachrypnięta. Mąż wczoraj był u lekarza zapytać o to to powiedział że to normalne przy katarze i kaszlu, kazał brac to co zapisał i przyjść w poniedziałek. Kataru już nie ma, kaszlu też praktycznie nie tylko ta chrypa.
Kupilam jej dziś słoiczki ze może zje jak konsystencja będzie taka lejaca i dupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 14:39   #1615
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Kaylla jak córka? I Wojtuś?
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Kurcze, moja od wczoraj zachrypnięta. Mąż wczoraj był u lekarza zapytać o to to powiedział że to normalne przy katarze i kaszlu, kazał brac to co zapisał i przyjść w poniedziałek. Kataru już nie ma, kaszlu też praktycznie nie tylko ta chrypa.
Kupilam jej dziś słoiczki ze może zje jak konsystencja będzie taka lejaca i dupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chrypa to zazwyczaj ostatni etap.
Ja też przeziębiona jestem. Po ilu dniach od początku Twojej choroby mała się rozchorowala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 14:57   #1616
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Kaylla jak córka? I Wojtuś?Chrypa to zazwyczaj ostatni etap.
Ja też przeziębiona jestem. Po ilu dniach od początku Twojej choroby mała się rozchorowala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W zasadzie to jak już mi zaczęło przechodzić to ja dopiero zaczęło brać. trzymała się ze 3 dni, myślałam że już nie złapie a tu w nocy gorączka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 14:59   #1617
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
W zasadzie to jak już mi zaczęło przechodzić to ja dopiero zaczęło brać. trzymała się ze 3 dni, myślałam że już nie złapie a tu w nocy gorączka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak to zazwyczaj jest. Ja jestem np. tydzień przeziębiona i jak mi mija i właśnie mija ten tydzień, to TZ zaczyna być przeziębiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 06:46   #1618
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Eh tez mnie zlapalo przeziebienie chyba maz wezmie wolne jutro i we wtorek zeby sie mala zajac :/

Szczepilybyscie dziecko gdy jestescie przeziebione? Mamy we wtorek zaplanowane i nie wiem co robic


Dzis noc o niebo lepsza od poprzednich, czytalam ze zabek wyrzyna sie 3-5 dni wiec moze juz sie konczy powoli... musze zajrzec w buzie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 06:55   #1619
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Eh tez mnie zlapalo przeziebienie chyba maz wezmie wolne jutro i we wtorek zeby sie mala zajac :/

Szczepilybyscie dziecko gdy jestescie przeziebione? Mamy we wtorek zaplanowane i nie wiem co robic


Dzis noc o niebo lepsza od poprzednich, czytalam ze zabek wyrzyna sie 3-5 dni wiec moze juz sie konczy powoli... musze zajrzec w buzie
Ja bym przełożyła szczepienie

Dzień dobry

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 08:03   #1620
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Jejuuuu u nas te noce są coraz gorsze. Nie wiem co mam robić, podbuki co 30 min jeśli uda się jej zasnąć. Bo tak to "noście sobie starzy, ja nie umiem zamknąć oczu". Smarowanie dziasel nie pomaga, nie płacze, oprócz momentu, gdy któreś z nas chce już ją odłożyć do łóżka.
Nie ogarniam tego, co jej szkodzi pójść spać.
Aaaaa, oszaleje.


Meesha - jeśli przejdzie Ci w poniedziałek to bym poszła we wtorek, ale jeśli będziesz chora to bym przełożyła.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-20 13:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.