Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 07:49   #1591
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Czuję, że będziesz "zmuszona" je kupić ja też nieraz po prostu muszę nabyć pewno rzeczy
Ja dałam właśnie 3 zł/szt za pudełka na ciasteczka weselne ale zakochałam się i basta- byłam zmuszona je kupić
a wrzuć jak ono wygląda- może warte jest swojej ceny
Tu są te pudła, różne, bo kilka mi się podoba:
http://decorisus.pl/c/0/383/Pude%C5%...20weselne.html
Ale 3 zł to więcej niż dałam za zaproszenia

3 miesiące do ślubu

__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:00   #1592
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość

Ja jeśli chodzi o wielkość biustu to mam idealny... ale żeby nie było tak różowo to mam taką autostradę między cycuchami , że z przodu bez dobrego biustonosza wyglądam jakbym nic nie miała
nie słyszałam takiego określenia rozwaliłaś mnie

Czarnaaa - małe to zdjątko, ale widzę koronki na dole sukni

Grace O Malley - wybiorę się niebawem i mam nadzieję, że będę mogła buciki odhaczyć

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Tu są te pudła, różne, bo kilka mi się podoba:
http://decorisus.pl/c/0/383/Pude%C5%...20weselne.html
Ale 3 zł to więcej niż dałam za zaproszenia

3 miesiące do ślubu

Piękne są, ale cena zabija

Gratuluję 3 m-cy
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:09   #1593
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Edit.
Jakie możecie polecić czerwone wino półwytrawne?
My kupiliśmy mołdawskie - Stary Mnich. Trzeba tylko dobrze poszukać bo jest wersja półwytrawna i półsłodka. Cena ok 16 zł,.

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
a z odchudzaniem widzę, ze mamy podobnie tylko, ze ja wczoraj zamiast spagetti wciągnęłam o 22 koktajl bananowy
też od poniedziałku starsznie dużo sobie obiecuje, boje się, że mi dobry nie starczy na te moje postanowienia (na razie na samej diecie jestem, a chce zacząć cwiczyć)
(...)

ja też już wybrałam perfumy na ślub nastawiłam się na drogie. To znaczy na półkę cenowa powyżej 250 zł... tyle się nawąchałam w tych sephorach i wiecie co... jednak stwierdziłam, ze nie ma co na siłę kupować czegoś droższego tylko patrzeć na zapach i trwałość, a więc całkowicie odpłynęłam gdy powąchałam Naomi Campbell Cat deluxe
są tak kobiece, ta trwałe, tak cudowne
Witaj w klubie z dietą i czasem. Wracam do domu o 18, jem obiad, ciągle coś trzeba zrobić albo gdzieś podjechac i ostatni miesiąc był na wysokich obrotach. Od poniedziałku definitywnie zaczynam ćwiczyć! Nawet jeśli miałabym wstawac o 4.30...

Miałam kiedyś te perfumy, potwierdzam że są mega trwałe. Po paru miesiącach bluza wyjęta z szafy pachniała nimi ale dla mnie trochę za słodkie jak na slub latem. Szukam czegoś delikatnego, teaz wykańczam wodę z Oriflame, Oasis Warm Sunset, zapach cudowny, jak karteczki z dzieciństwa Szukam czegoś w tym stylu, albo coś podobnego do C-Thru Crystalline ale nie wiem jaki jest odpowiednik z wyższej półki. Lubię zapachy delikatne, nie kwiatowe, nie owocowe, nie słodkie. Świeże, eleganckie, przyjemne. Szukałam po nutach zapachowych, mam listę i muszę się przejść na wąchanie do Sephory
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:12   #1594
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś te perfumy, potwierdzam że są mega trwałe. Po paru miesiącach bluza wyjęta z szafy pachniała nimi ale dla mnie trochę za słodkie jak na slub latem. Szukam czegoś delikatnego, teaz wykańczam wodę z Oriflame, Oasis Warm Sunset, zapach cudowny, jak karteczki z dzieciństwa Szukam czegoś w tym stylu, albo coś podobnego do C-Thru Crystalline ale nie wiem jaki jest odpowiednik z wyższej półki. Lubię zapachy delikatne, nie kwiatowe, nie owocowe, nie słodkie. Świeże, eleganckie, przyjemne. Szukałam po nutach zapachowych, mam listę i muszę się przejść na wąchanie do Sephory
Nie znam tego Crystalline, ale do twojego opisu pasuje mi Sensous Estee Lauder Piękne, bardzo eleganckie perfumy.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:15   #1595
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Nie znam tego Crystalline, ale do twojego opisu pasuje mi Sensous Estee Lauder Piękne, bardzo eleganckie perfumy.
mi sie spodobały Estee Lauder Modern Muse, to jest mój numer dwa kosztują 220 za 30 ml, no i jednak są numerem dwa
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:17   #1596
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Nie znam tego Crystalline, ale do twojego opisu pasuje mi Sensous Estee Lauder Piękne, bardzo eleganckie perfumy.
Dopisuję do listy, z wykrzyknikiem
Nuty zapachowe się zgadzają, na pewno sprawdzę. Dzięki!
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:20   #1597
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez patricia_pati Pokaż wiadomość
znam ten ból z kwiatami dlatego marzą mi się niebieskie róże masz inne pomysły?? pięknie razem wyglądacie nawet zmixowani a co dopiero na żywo.. oddam życie za taką ozdobę we włosy!!!!!!!!!!!!! sama kupowałaś?? gdzie i za ile???
podłączam się do pytania o ozdobę do włosów
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 08:28   #1598
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Witam
znowu troszkę mnie nie było - wszystko przez zamieszanie z remontem kuchni....płytki, meble, a co na ścianę miedzy szafkami, a jakie agd....niech o już się skończy

Witam wszystkie nowe dziewczyny
Gratuluję zaproszeń, obrączek i wszystkich innych załatwionych spraw

U nas troszkę ruszyło do przodu
- przyszedł mój welon
zamówiliśmyzaproszenia,pudełeczka na upominki dla gości i zawieszka na wódkę
dodatkowo dziś spotykamy się z DJ w sprawie poprawin
dalej nie wiemy co z autem do ślubu....

widzę,że mowa o perfumach ...mi się marzy be delicous DKNY albo code Armaniego
__________________

Edytowane przez bachara
Czas edycji: 2014-03-28 o 08:30
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:38   #1599
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

myboyismine ojjj boję się i to mega czy uda Nam się fajną godzinę ustalić więc dzisiaj będzie już wszystko wiadomo

Czarnaaa małe zdjęcie ale z tego co widać to suknia

bachara welonik pudełeczka i zawieszki

swiat_katarzyny naomi miałam go kiedyś i faktycznie zapach super troszkę słodki ale wytrzymały

To uciekam załatwić kilka spraw przede wszystkim ten USC po weekendzie odezwę się co i jak więc trzymajcie kciuki kochane
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:38   #1600
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez patricia_pati Pokaż wiadomość
oddam życie za taką ozdobę we włosy!!!!!!!!!!!!! sama kupowałaś?? gdzie i za ile???
Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
podłączam się do pytania o ozdobę do włosów
Na ebay, za 10$ (niestety, wysyłka drugie tyle): http://www.ebay.com/itm/Blue-crystal...-/390699692618

Niestety, na żywo ten grzebyk jest dość malutki (wymiary były podane w aukcji, ale ja nie umiałam sobie ich wyobrazić ).
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:43   #1601
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ja o perfumach nie myślałam, mam ich pełno z avonu więc w ostateczności wezme jakieś. No chyba ze będę miała więcej kasy to sobie coś kupię
Przez tą moją nerwicę (mam regularne bóle żołądka i płacz z byle powodu jak za dużo myślę o totalnych głupotach które wiem że sobie ubzdurałam) zapisałam się do psychologa, co prawda w maju dopiero ale chyba pójde do tej kobiety prywatnie najpierw bo mnie juz szlag trafia :/
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2014-03-28 o 08:45
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 08:54   #1602
Czarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar Czarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 119
GG do Czarnaaa
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez iliy Pokaż wiadomość

Czarnaaa małe zdjęcie ale z tego co widać to suknia
większe zdjęcie

Moja różni się tylko paroma detalami, moja hmmm wymarzona
__________________
Poznaliśmy się 28.07.2012
Zaręczyliśmy się 25.12.2013
Ślub wzieliśmy 19 Lipca 2014

Edytowane przez Czarnaaa
Czas edycji: 2014-03-28 o 09:02
Czarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 08:59   #1603
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

bachara Ja ma DKNY (zielone jabłuszko) i zastanawiam się czy nie są za mocne jak na ślub Gratuluję udanych zamówień

iliy trzymamy powodzenia kochana i wracaj z dobrymi wieściami

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Przez tą moją nerwicę (mam regularne bóle żołądka i płacz z byle powodu jak za dużo myślę o totalnych głupotach które wiem że sobie ubzdurałam) zapisałam się do psychologa, co prawda w maju dopiero ale chyba pójde do tej kobiety prywatnie najpierw bo mnie juz szlag trafia :/
myśl pozytywnie! Kobieto wychodzisz za mąż powinnaś być radosna jak skowronek odrzuć to co złe, rozmawiaj z bliskimi! Musisz się za siebie wziąć, bo inaczej w najwspanialszym dniu swojego życia będziesz wyglądała jak wrak! Nie gniewaj się za to co napisałam, ale nie mogę spokojnie patrzeć jak ktoś się rujnuje! Trzymam za Ciebie kciuki
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:01   #1604
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja też już wybrałam perfumy na ślub nastawiłam się na drogie. To znaczy na półkę cenowa powyżej 250 zł... tyle się nawąchałam w tych sephorach i wiecie co... jednak stwierdziłam, ze nie ma co na siłę kupować czegoś droższego tylko patrzeć na zapach i trwałość, a więc całkowicie odpłynęłam gdy powąchałam Naomi Campbell Cat deluxe
są tak kobiece, ta trwałe, tak cudowne
Ja też się zastanawiam ciągle nad zakupem perfum, ale chyba nie będę "generować dodatkowych kosztów" Wąchałam ostatnio w Rossie Reveal Halle Berry i mi się podobały, na promocji niecałe 50zł by kosztowały chyba. Ale stwierdziłam, że zostanę przy moich codziennych Lanvin Eclat d'Arpege, bo kocham ten zapach, więc po co na siłę szukać czegoś nowego?

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
cyrkonioweeee

a co do grafika to pomimo poczatkowych problemów teraz nasza współpraca przebiega świetnie wszystkie moje sugestie uwzględnia, wysyła projekty po mniej wiecej 8-10 godzinach (a niestety uwag zawsze mam sporo bo jestem perfekcjonistką) tylko, że mamy problem zakochałam się w czcionce ktora przyszła w zaproszeniu w zestawie próbkowym, na liście jej nie mają, napisałam do niego, wkleiłam zdjecie tej czcionki, a on mi pisze ze na liscie jej nie widzi i zebym wybrała inną na ja cie! to po jakiego grzyba kuszą ją w próbkach jak jej nie mają? musza ją mieć! jakimś cudem się znalazła na tych zaproszeniach nie odpuszcze
Będą cyrkoniowe, na bank
Fajnie, że Wasz grafik tak szybko reaguje, mój niestety odpowiada z dzienym lub 2-dniowym opóźnieniem A jestem ciekawa, czego dotyczą te uwagi? Bo może ja też bym jeszcze coś poprawiła, a nie wiem co, haha
My wybraliśmy czcionkę ze wzorów wnętrz nr 5, ale bez kursywy. Klasycza, prosta, dość duża. A ta z próbek też była ładna

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość

3 miesiące do ślubu
Gratuluję!

Uciekam na cały dzień do pracy, bleee Jak dobrze, że dziś piątek
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:03   #1605
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

activelifestyle
ja sobie zdjae z tego sprawę i staram się to kontrolować, ale nie mogę dlatego też zapisałam się do psycholga. Często jest tak że przyjdę do domu, wypłacze się mojemu S. w ramię i mi przejdzie, przytule sie do niego i jest lepiej, najlepiej jak rozmawiam, ale ten wewnętrzny strach powraca i w głowie kotłują totalne bdury, które sobie przypisałam jako czynniki tego stracu i bólu bo przecież jakieś powody musiałam wymyślić ... Najchętniej wzięłabym urlop i gdzieś jechała z TŻem ale to dopiero w maju, a gdzie tam do maja...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:15   #1606
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ale jestem podekscytowana tym, że jutro jedziemy zamówić obrączki
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:19   #1607
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

activelifestyle - ja zawsze używam mocnych perfum więc w dniu ślubu czułabym się nieswojo pachnąc czymś delikatnym
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:35   #1608
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ad rem jak żyć??? 155 dni
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:39   #1609
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Czarnaaa Bardzo mi się podobają te propozycje od dziewczyn - koronkowe rękawy, aplikacje w trójkąt nachodzace na dłonie, nawet na mniej przezroczystym tiulu. Masz piękną sukienkę - pasowałoby to do niej.

ysia Przecież, że welon na ceremonii cywilnej wygląda ładnie i stosownie. Chyba, że będzie różowy w świecące jednorożce :P

grace Kurczę, dużo macie do załatwienia. Ale trzymam ckiuki, żeby się udało wszystko załartwić bezproblemowo

Anesthesia Super, że się pan grafik sprężył z projektem :kupi: A kolczyki z arteo, które wkleiłaś też by pasowąły do Twojej sukienki, są bardzo ładne.

activelifestyle Ja też z tych mniej biuściastych - przy sukience pani z salonu obiecała wszyć miseczki z push-upem - może u Ciebie by to też dało radę?

iliy Faktycznie, lepiej zamówcie - macie naprawdę dużo czasu, a teraz jest spory wybór pięknych zaproszeń Jak poszło w USC?

exist Masz świetnie zorganizowaną świadkową - mam nadzieję, że wieczór będzie niezapomniany

TysiaBB Jasne, że wypada. Przetestujesz makijaż w warunkach zbliżonych do własnego wesela (czyli trwałość makijażu, fryzury, wytrzymałość). Ja mam dwa wesela przed naszym i też będę tak testować

mojakaren Bardzo ładny model

ewaden Gratuluję zaproszeń Pochwalisz się okładką? Masz już coś wybranego na próbny makijaż i fryzurę?

Kamilka Gratulacje

zły jeż Pochwalisz się fotografem ?

kiss Co do zaproszeń - ja bym zapytała, na ile by wycenił. To nie jest żadna obraza Sama czasami proponuję znajomym zrobienie projektu w ramach prezentu ślubnego, więc tym bardziej zapytanie o projekt za wynagrodzenie jest na miejscu.

patricia_pati Wiele sklepów tanecznych współpracuje z akcesem2, więc może wyślij maila z zapytaniem o adresy stacjonarne tych sklepów.
Wyobraź sobie, że niemal we wszystkich sklepach z butami ślubnymi można kupić takie szkaradzieństwa, a jak chciałabyś ładne sandałki - to nie ma

bachara Gratulacje - świetne zawieszki i pudełka Piękny welon, zamówiłam podobny - tylko dłuższy

Robusta Zadbaj o siebie, naprawdę warto

Wczoraj byliśmy na spotkaniu z menadżerką sali. Odecthnęłam z ulgą, bo pogłoski o sprzedaży hotelu były plotkami (na szczęście, miałam ogromnego stresa przez to ). Bardzo pozytywnie nas zaskoczyła tym, że zajmie się sprawą noclegów - czyli jest szansa na tańsze noclegi dla gości (poprzednio przedstawiła kiepską ofertę, jak się okazało - od dyrektora sprzedaży i nie dało się nic z tym zrobić). Jest też dużo więcej ciast do wyboru na przyjęcie (poprzednio był tylko sernik, szarlotka i ciasto drożdżowe - teraz widziałam nawet ciasto wiśniowe i tartę cytrynową ).

Szukamy też cukierni, która zrobi paczki dla gości (jednak nie skorzystamy z oferty hotelu, bo są bardzo małe).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-03-28 o 09:40
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 09:44   #1610
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Ad rem jak żyć??? 155 dni
INTENSYWNIE to szybciej zleci
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:50   #1611
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
ja też już wybrałam perfumy na ślub nastawiłam się na drogie. To znaczy na półkę cenowa powyżej 250 zł... tyle się nawąchałam w tych sephorach i wiecie co... jednak stwierdziłam, ze nie ma co na siłę kupować czegoś droższego tylko patrzeć na zapach i trwałość, a więc całkowicie odpłynęłam gdy powąchałam Naomi Campbell Cat deluxe
są tak kobiece, ta trwałe, tak cudowne

(...)

kosztują 98 zł za 30 ml, a ja w rossmanie na promocji -40% dorwałam je za 60 zł za zaoszczędzone pieniądze kupie sobie paski wybielające
Hahaha, witaj w klubie!

Ja strasznie chciałam na ślub Acqua di Gioia, ale kosztują miliony
A wywąchałam w Rossie Naomi Campbell Wild Pearl i jest piękna I chyba ją wezmę!
76zł za 50ml na iperfumy, to anwet chyba taniej niz w Rossie z promocją.

Ja kocham Naomi Campbell te:


Są cudne, trwałe, mega zmysłowe i seksowne, ale jednak na ślub za cieżkie To takie perfumy typowo na randkę, na wyjście wieczorem
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 09:56   #1612
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość

3 miesiące do ślubu

gratulacje
Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Witam
znowu troszkę mnie nie było - wszystko przez zamieszanie z remontem kuchni....płytki, meble, a co na ścianę miedzy szafkami, a jakie agd....niech o już się skończy

U nas troszkę ruszyło do przodu
- przyszedł mój welon
zamówiliśmyzaproszenia,pudełeczka na upominki dla gości i zawieszka na wódkę
dodatkowo dziś spotykamy się z DJ w sprawie poprawin
dalej nie wiemy co z autem do ślubu....

widzę,że mowa o perfumach ...mi się marzy be delicous DKNY albo code Armaniego
gratuluję postępów wszystko piękne
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:01   #1613
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
u mnie 5 miesięcy... to dość krótko a ja w ogóle tego nie czuje to zle ??
U mnie tez 5 miesiecy, a ja czuje coraz wiekszy spokoj :p pewnie w czerwcu obudzi sie Bridezilla, bo wtedy bedziemy musieli poustalac menu, sprawy w kosciele, USC, jadlospis itd






Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość

ja też już wybrałam perfumy na ślub nastawiłam się na drogie. To znaczy na półkę cenowa powyżej 250 zł... tyle się nawąchałam w tych sephorach i wiecie co... jednak stwierdziłam, ze nie ma co na siłę kupować czegoś droższego tylko patrzeć na zapach i trwałość, a więc całkowicie odpłynęłam gdy powąchałam Naomi Campbell Cat deluxe
są tak kobiece, ta trwałe, tak cudowne

kosztują 98 zł za 30 ml, a ja w rossmanie na promocji -40% dorwałam je za 60 zł za zaoszczędzone pieniądze kupie sobie paski wybielające
*
Gratuluje wyboru, ja wole wersje NC Cat Deluxe at Night, ale te tez sa sliczne




Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
bachara Ja ma DKNY (zielone jabłuszko) i zastanawiam się czy nie są za mocne jak na ślub :
Nie wiem jak pachnie DKNY, ale ja mam Gucci Rush, jest mega mocny, ale ja kocham ten zapach i nie bede sie zastanawiac czy komus przeszkadza TZ tez je lubi, bo mu sie kojarza :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:01   #1614
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Odebrałam obrączki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1396000877692.jpg (34,7 KB, 76 załadowań)
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:07   #1615
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
Odebrałam obrączki
Piękne!! Gratuluję
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:07   #1616
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Mikonada, gratuluję!

Tak piszecie o tej Naomi, że dziś jak mi czasu styknie to chyba pojadę do Rossa wąchać A miałam nie kupować!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:13   #1617
Grace O Malley
Raczkowanie
 
Avatar Grace O Malley
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 290
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Temat perfumowy widzę. Ja od jakiegoś czasu szukam zapachu "na specjalne okazje" ale nic nie podoba mi się bardziej niż moje obecne codzienne A chciałabym znaleźć coś innego, żeby mi się kojarzyło właśnie głównie ze ślubem
__________________
Ślubne szaleństwo
Grace O Malley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:14   #1618
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez KaMilka4891 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak pachnie DKNY, ale ja mam Gucci Rush, jest mega mocny, ale ja kocham ten zapach i nie bede sie zastanawiac czy komus przeszkadza TZ tez je lubi, bo mu sie kojarza :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rush jest mega
Mikonada gratuluję obrączek
Ja na ślub jeszcze nie wiem, jakie perfumy wybiorę, zależy od tego, co będzie mi pasować, jak już będę gotowa. Na razie mam dwa typy - aliena thierrego muglera albo dolce vitę. Może też paść na sensuous albo miss dior cherie. Alien jest nr 1, ale ma kompletnie nieślubny flakon
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2014-03-28 o 10:17
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:15   #1619
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Anesthesia zapomniałam odpisać
to były takie uwagi jak tu zmniejszyć, tu powiekszyć czcionke, tu wiekszą przerwę tu mniejszą, tu coś z małej litery itp. i tak sie uzbierało... a teraz chodzi mi po głowie zmiana czcionki w ogole
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-28, 10:16   #1620
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
u mnie 5 miesięcy... to dość krótko a ja w ogóle tego nie czuje to zle ??
U Ciebie 5, u mnie ciut więcej niż 2 i też nie czuję

A tyle rzeczy do załatwienia a weny brak
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.