Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 17:45   #1621
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
w czym Cię zastąpi?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

choruje dalej,antybiotyk mi nie pomaga
Teoretycznie w odkurzaniu, ale wiadomo jako to jest, żaden robot nie zastąpi człowieka traktuje to trochę w kategorii zabawki, na którą TŻ się napalił, ale wydaje mi się że jeśli codziennie będzie jeździł to będziemy z niego zadowoleni. Mamy psa, który strasznie wnosi do domu syf, odkurzać trzeba codziennie całą masę paprochów
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:52   #1622
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Marysia, tylko nie wyłączaj go w połowie pokoju, niech się nauczy pomieszczeń. Swoją drogą, pies będzie zachwycony.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Pierwszy raz zamówiliśmy zakupy spożywcze do domu.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Tż zżera przy mnie kinder bueno i mi co chwilę podtyka pod nos. A to jeden z nielicznych słodyczy, które naprawdę lubię. Mówię mu, ze mam już limit węgli i tłuszczu na dziś wyczerpany, to podtyka dalej, bo przecież należy mi się cheat day. . Co tam, że według niego, całe życie to cheat day.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-11-02 o 18:55
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 20:51   #1623
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Maryha - si, si, si! Dresowe rzeczy bardzo modne, na salonach to samo, a teraz bluzy robią naprawdę świetne, nie mam na myśli kaptura i zamka Przez głowę, jakieś fajne nadruki lub kwiaty, jest moc
Te bluzy są świetne http://www.avocadostyle.pl/kategoria/smieszne-bluzy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:09   #1624
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

o nie, ale kicz na pierwszej stronie.

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Kojarzą mi się z tymi koszulkami "oczy mam wyżej".

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Ale muszę przyznać, że te folkowe dalej fajnie wyglądają. Ja bym takich nie założyła, bo to kompletnie nie mój styl, ale na kimś podobałyby mi się. Ta w motylki też urocza!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-11-02 o 21:00
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:42   #1625
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzisiaj udało mi się nie suszyć włosów suszarką i jestem w szoku jakie są fajne
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 23:06   #1626
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Folkowe genialne. Niektóre z napisami też mi się podobają, a niektóre tandetne


Teraz prawie na całych rękach mam wysypkę, co to u licha jest
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 06:06   #1627
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Pierwszy raz zamówiliśmy zakupy spożywcze do domu.
Skąd? Dużo dopłaciliście za dostawę? Też rozważam taką opcję z Tesco, wygodne to. A jak trzeba zrobić większe zaopatrzenie do domu, to spokojnie się uzbiera ta kwota minimalna.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Umieram z zazdrości tylko porcje jakieś małe się wydają, fasoli to ja zjadam talerz na jedno posiedzenie

Uh..mam to samo. Marzę, żeby ktoś mi gotował, ale jakby mi coś TŻ pod nos podsunął na pewno bym wybrzydzała. Gotowanie to jedyna dziedzina, w której jestem perfekcjonistką, i jeśli ktoś gotując nie widzi ogromnej różnicy między smakiem oregano a bazylii, to nie mamy o czym gadać. Jestem wyczulona na wszystko. Za mało usmażone, za bardzo usmażone, za mało przypraw, złe przyprawy, naprawdę czasem ciężko mi dogodzić
Porcje nie są duże, bo i ja za wiele nie zjadam na raz. Ale mięsa to spokojnie ze 200g surowego na porcje.

No i właśnie dlatego ja się teraz boję gotować. Bo wydaje mi się, że zawsze będzie coś nie tak i nie chcę się błaźnić. A skoro to doświadczony kucharz, to tym bardziej się stresuję.
Chociaż czasami jemy też normalne rzeczy, typu makaron z pomidorami i czosnkiem, albo jakaś najprostsza zupa. A czasami tylko kanapki, bo każdy w pracy coś złapie przy okazji i już się nie chce nic jeść. W weekendy jak jest luz pozwalamy sobie na więcej.



Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Kojarzą mi się z tymi koszulkami "oczy mam wyżej".
Albo te bazarowe koszulki typu: "Córeczka tatusia"
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 10:27   #1628
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Astro zdrówka

Maryha, właśnie zauważyłam, że chce mi się jeść non stop Nie wiem, czy tabletki na to wpłynęły, nie mam pojęcia.
Trochę sie boję tycia, bo mam uraz po ciąży

Kocurze w sumie tak, czuję się już dobrze, ale jak się pojawi znowu coś, lecę do gina i proszę o skierowanie na badania.'

BOOOOOSKIE bluzy
Już wiem, co chcę pod choinkę!
Dzięki Miki, jakoś nie znałam tej strony. Na Mosquito.pl też mają fajne, jednak te są bardziej "wypasione"
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:56   #1629
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Aaaa, ten że idzie gęś idealny utwór! Dziękuję w imieniu mamy ! wytnie się trochę i będzie pasowało.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Już by dzieci musiały tego słuchać. https://www.youtube.com/watch?v=hGudbsPrvBE
Super. Ciesze się ze mogłam pomóc .

Moje dziecko takiej muzy pewnie by słuchało od urodzenia. Ale inne biedne dzieci mogłyby zostać straumatyzowane
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Uh..mam to samo. Marzę, żeby ktoś mi gotował, ale jakby mi coś TŻ pod nos podsunął na pewno bym wybrzydzała. Gotowanie to jedyna dziedzina, w której jestem perfekcjonistką, i jeśli ktoś gotując nie widzi ogromnej różnicy między smakiem oregano a bazylii, to nie mamy o czym gadać. Jestem wyczulona na wszystko. Za mało usmażone, za bardzo usmażone, za mało przypraw, złe przyprawy, naprawdę czasem ciężko mi dogodzić
Mam dokładnie ten sam problem. Pewne rzeczy smakują odpowiednio tylko z odpowiednimi przyprawami. A jak dla TŻ nie widzi różnicy miedzy oregano, majerankiem i gramm masala i wsypuje co mu wpadnie w ręce, no to jest niezjadliwe.
Robi genialne sałatki. Takie z zielonych liści. Zawsze genialnie je doprawi, żeby nie wiem jak improwizował. Ja tego typu sałatek nawet nie dotykam, bo wiem że on zrobi lepiej.





Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Pierwszy raz zamówiliśmy zakupy spożywcze do domu.
Ja się nad tym długo zastanawiałam, ale po konsultacjach ze znajomym zrezygnowałam. Nie wiem jak to robią w PL, ale tu jak jakiegoś produktu nie ma w magazynie to ładują zastępczy. Na ogół takie jakiego nikt nie kupuje z własnej woli, droższy (oczywiście doliczają do rachunku). Na przykład zamówi się chleb razowy, a przyślą biały, bo tylko taki był. Ja bym wolała, żeby mi nic nie wysyłali jak czegoś nie ma. Ale takiej opcji nie ma.
Poza tym teraz już mam wszystko oblatane i prawie nie kupuję w supermarketach. Za drogo. Marna jakość. Szkoda kasy. Tutaj w supermarketach żarcie jest naprawdę tragicznej jakości. zwykle chodzę tylko po mięso lub ryby dla kota, bo zawsze coś jest w promocji.

W Polsce takie rzeczy działają zdecydowanie lepiej.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Storczyk mi ma zamiar kwitnąć
Jak go kupiłam to zaraz zdechł. Po kilku tygodniach wypuszczał pączek, ale ten jakoś dziwnie pękł/złamał się. No i zdechł. A teraz już jest łodyga z pączkami
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2014-11-03 o 10:47
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 11:34   #1630
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Moje storczyki też zaczęły puszczać pędy nowe A już myślałam, że będzie bida

Dzisiaj kuskus z warzywami i kurczakiem, ale pojadłam
Mam ochotę na kebaba

Stwierdziłam, że potzrebuję zmiany Marzy mi się taka długa grzywa i lekko pocieniowane końcówki, tylko pytanie hm... Czy nie będę żałować, bo długo przód zapuszczałam i teraz nie wiem, tym bardziej, że pewnie musiałabym modelować ten przód znając możliwości moich włosów...

Znacie tę aptekę?
https://www.aptekagemini.pl/user/loginUser
Polecam zakupy, już 3razy robiłam zamówienie, duży wybór produktów, piękne ceny, dostawa do domku i przesyłka tania, więc się bardzo opłaca Biovaxy i Seboradiny w świetnych cenach Nawet Kallosy mają, chociaż szkoda, ze tych nowych brak. I dużo produktów Fitomedu.
Jak kupuję robię większe zamówienie, naprawdę tanio wychodzi
No, to zrobiłam reklamę, nie ma co
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-11-03 o 11:36
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 12:01   #1631
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cześć!

Nadrobiłam wątek i narobiłyście mi ochotę na zupę z dyni. Wczoraj pobiegłam do sklepu po dynie i co? Nie było dyń. Kupiłam kalafiora i zrobiłam kalafiorową.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Świetne są te bluzy.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Marysia, tylko nie wyłączaj go w połowie pokoju, niech się nauczy pomieszczeń. Swoją drogą, pies będzie zachwycony.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Pierwszy raz zamówiliśmy zakupy spożywcze do domu.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Tż zżera przy mnie kinder bueno i mi co chwilę podtyka pod nos. A to jeden z nielicznych słodyczy, które naprawdę lubię. Mówię mu, ze mam już limit węgli i tłuszczu na dziś wyczerpany, to podtyka dalej, bo przecież należy mi się cheat day. . Co tam, że według niego, całe życie to cheat day.
Nie ładnie ze strony TŻ. Ja zaczęłam ostatnio zaczęłam ćwiczyć i bardziej pilnować się z posiłkami . Jem tylko domowe posiłki zrobione przeze mnie. 5 dni w tygodniu ćwiczę i waga powoli zaczyna się zmieniać.

A z tym cheat day to niby fajny pomysł, ale moim zdaniem to zależy od osoby. Jedna osoba zje 1 batona podczas cheat day i dalej się pilnuje. A ktoś inny zje batona, chipsy, paluszki, schabowego i coś tam jeszcze. Zdecydowanie bardziej wolę sobie zaplanować na tydzień z góry jeden dowolny posiłek ,np. na niedziele.

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Zaraz stworze album. Tylko uwaga, jesteśmy bardzo mięsożerni i mięsolubni.

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=24639 -postaram się na bieżąco aktualizować teraz tylko tych kilka zdjęć mam na dysku. Prawie same steki, a dzisiaj powtórka z rozrywki

Nie wiem dlaczego wizaż automatycznie przekręca zdjęcia. Za duży rozmiar/waga, czy co?
Pyszności

Widziałyście nową promocje z Rossmanna? Teraz nie będzie promocji - 40% na kolorówkę. A 2 produkty w cenie jednej (czyli przy kupnie 2 produktów ten tańszy produkt jest liczony jako gratis).
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 14:02   #1632
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Widziałyście nową promocje z Rossmanna? Teraz nie będzie promocji - 40% na kolorówkę. A 2 produkty w cenie jednej (czyli przy kupnie 2 produktów ten tańszy produkt jest liczony jako gratis).
O, super! Dzięki za info
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 14:49   #1633
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Mój Tż też lubi podtykać mi pyszności pod nos. Zwłaszcza gdy się odchudzam. Siada koło mnie np. z chipsami i mówi ''jakie dobre. na pewno nie chcesz?''. Raz zrobiłam Mu awanturę to powiedział, że nie robi tego ze złośliwości tylko nie widzi sensu w tym żebym miała cokolwiek zrzucać ''chyba, że ubranie''
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 15:17   #1634
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Astro zdrówka

Maryha, właśnie zauważyłam, że chce mi się jeść non stop Nie wiem, czy tabletki na to wpłynęły, nie mam pojęcia.
Trochę sie boję tycia, bo mam uraz po ciąży

Kocurze w sumie tak, czuję się już dobrze, ale jak się pojawi znowu coś, lecę do gina i proszę o skierowanie na badania.'

BOOOOOSKIE bluzy
Już wiem, co chcę pod choinkę!
Dzięki Miki, jakoś nie znałam tej strony. Na Mosquito.pl też mają fajne, jednak te są bardziej "wypasione"
Może to przez karmienie cycem? Z czegoś ten apetyt musi się brać moim zdaniem ludzie demonizują trochę tabsy. Ja na przykład przy tabsach jestem spokojniejsza Bez tabsów mam zdrowe jazdy podczas PMS czy dni płodnych nie będę pisać o szczegółach, to nie wątek intymny

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Moje dziecko takiej muzy pewnie by słuchało od urodzenia. Ale inne biedne dzieci mogłyby zostać straumatyzowane

Mam dokładnie ten sam problem. Pewne rzeczy smakują odpowiednio tylko z odpowiednimi przyprawami. A jak dla TŻ nie widzi różnicy miedzy oregano, majerankiem i gramm masala i wsypuje co mu wpadnie w ręce, no to jest niezjadliwe.
Robi genialne sałatki. Takie z zielonych liści. Zawsze genialnie je doprawi, żeby nie wiem jak improwizował. Ja tego typu sałatek nawet nie dotykam, bo wiem że on zrobi lepiej.


Ja się nad tym długo zastanawiałam, ale po konsultacjach ze znajomym zrezygnowałam. Nie wiem jak to robią w PL, ale tu jak jakiegoś produktu nie ma w magazynie to ładują zastępczy. Na ogół takie jakiego nikt nie kupuje z własnej woli, droższy (oczywiście doliczają do rachunku). Na przykład zamówi się chleb razowy, a przyślą biały, bo tylko taki był. Ja bym wolała, żeby mi nic nie wysyłali jak czegoś nie ma. Ale takiej opcji nie ma.
Poza tym teraz już mam wszystko oblatane i prawie nie kupuję w supermarketach. Za drogo. Marna jakość. Szkoda kasy. Tutaj w supermarketach żarcie jest naprawdę tragicznej jakości. zwykle chodzę tylko po mięso lub ryby dla kota, bo zawsze coś jest w promocji.

W Polsce takie rzeczy działają zdecydowanie lepiej.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Storczyk mi ma zamiar kwitnąć
Jak go kupiłam to zaraz zdechł. Po kilku tygodniach wypuszczał pączek, ale ten jakoś dziwnie pękł/złamał się. No i zdechł. A teraz już jest łodyga z pączkami
W PL to dobrze działa. Moja mama często korzysta i nie zauważyłyśmy żadnych dziwnych numerów. Zdarza się, że czegoś nie ma, ale to są marginalne przypadki. A wymiany pomiędzy firmami są akceptowalne, np jak nie ma jogurtu Bakomy przysyłają Ci Zott, nikt Ci nie przysyła śmietany twierdząc, że to to samo

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;48783600]Mój Tż też lubi podtykać mi pyszności pod nos. Zwłaszcza gdy się odchudzam. Siada koło mnie np. z chipsami i mówi ''jakie dobre. na pewno nie chcesz?''. Raz zrobiłam Mu awanturę to powiedział, że nie robi tego ze złośliwości tylko nie widzi sensu w tym żebym miała cokolwiek zrzucać ''chyba, że ubranie'' [/QUOTE]

To chyba każdy TŻ tak robi

Kupiłam filtr do dzbanka na wodę Aquaphora zamiast Brity, bo pamiętam że Kocur kiedys polecała. Czy możliwe, że woda z niego smakuje inaczej? Naprawdę czuję inny smak! Z Brity jakaś smaczniejsza mi się wydawała

Miałam wam strzelić pogadankę na temat gramatyki, ale sobie odpuściłam. Napuszczę tu kiedyś Czatul, to dopiero będzie jazda
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2014-11-03 o 15:19
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 20:56   #1635
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
A z tym cheat day to niby fajny pomysł, ale moim zdaniem to zależy od osoby. Jedna osoba zje 1 batona podczas cheat day i dalej się pilnuje. A ktoś inny zje batona, chipsy, paluszki, schabowego i coś tam jeszcze. Zdecydowanie bardziej wolę sobie zaplanować na tydzień z góry jeden dowolny posiłek ,np. na niedziele.
Zależy jaka dieta. Ja się nie ograniczam w ten sposób, że nie jem chipsów, czy czegoś przez jakiśtam czas. Liczę makroskładniki i kalorie. Staram się jeść zdrowo, bo wiadomo,że im mniej przetworzone tym lepiej, ale jak mam ochotę to wcinam trochę chipsów/batoników, byleby mieścić się w limitach, wliczam sobie w makro i tyle. Zamieniam mąkę pszenną na żytnią, bo lepiej się nią najadam, ale nie uciekam przed białym chlebem na drugi koniec kuchni bo o fuj węgle proste to na pewno pójdą w tłuszcz . Lubię biały chleb, ale rzadko jem, bo mogłabym zjeść pół bochenka i i tak będę głodna. Raczej nie chcę popaść w paranoję, każde skrajności są złe. W cheat day nic nie liczę. Mi taka opcja bardzo odpowiada, są efekty, a nie czuję na sobie żadnej presji diety.
Jeszcze nigdy tak nie zamawialiśmy, nawet nie znam nikogo kto tak robił. Dam znać jutro, mam nadzieję, że mi nie zamienią mojego ulubionego jogurtu naturalnego z Bakomy. Ja na tabsach w sumie nie czułam się jakoś specjalnie źle, dopiero jak je odstawiłam zobaczyłam jak może być dobrze bez, skonćzyły się humorki, które myślałam, że po prostu są bo są. Pewnie gdyby nie pogorszyły się wyniki krzepliwości to brałabym nadal. Po odstawieniu strasznie mi cera szalała i duużo włosów wypadło, cykle po 60 dni, ale potem zaczęłam łykać wiesiołka i jakoś wszystko wróciło do normy (chociaż pewnie to nie tylko wiesiołek, ale sam fakt, że minęło trochę czasu przed odstawieniem). Niemniej, wszystkim, które mają problemy z nieregularnymi cyklami, bólami miesiączkowymi bardzo polecam wiesiołka. Tylko trzeba brać regularnie i dłuższe przerwy nie są wskazane.


Kocurzyca, to Ty jesteś fanką zielonej herbaty?
Nasze ostatnie odkrycie http://eherbata.pl/maly-budda-64.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-11-03 o 20:59
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 23:13   #1636
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Moje storczyki też zaczęły puszczać pędy nowe A już myślałam, że będzie bida
Mój ma gigantyczne korzenie. Niedługo zaatakują mi całe mieszkanie A dodam, ze to miniaturowy storczyk. Cały z kwiatkiem ma z 15 cm. A korzenie dookoła mają ze 20 cm
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
W PL to dobrze działa. Moja mama często korzysta i nie zauważyłyśmy żadnych dziwnych numerów. Zdarza się, że czegoś nie ma, ale to są marginalne przypadki. A wymiany pomiędzy firmami są akceptowalne, np jak nie ma jogurtu Bakomy przysyłają Ci Zott, nikt Ci nie przysyła śmietany twierdząc, że to to samo
Tu ze wszystkim jest cyrk. Np. firmy kurierskie dostarczają tylko w godzinach 9-17. No a kto normalny, pracujący jest w tych godzinach w domu? Paranoja. Ile ja się biednym klientom natłumaczyć, że muszą być w domu, żeby odebrać przesyłkę. A jak opowiadam w pracy, ze w Polsce to można sobie zażyczyć przesyłkę na konkretną godzinę, to patrzą na mnie jak na ufo.
Nic tu nie działa jak powinno i ludzie to zwyczajnie akceptują. Nie wiem jak ten pier.dolnik jeszcze się kręci.


Cytat:
Kupiłam filtr do dzbanka na wodę Aquaphora zamiast Brity, bo pamiętam że Kocur kiedys polecała. Czy możliwe, że woda z niego smakuje inaczej? Naprawdę czuję inny smak! Z Brity jakaś smaczniejsza mi się wydawała
Może mieć inny smak bo Aquaphor dokładniej filtruje. Czy woda jest lepsza czy gorsza to juz jest kwestia przyzwyczajenia.
Ponieważ wychowałam się na wodzie ze studni głębinowej, chlor wyczuwam na kilometr. Po filtrowaniu britą chlor jest dla mnie nadal wyczuwalny. Po aquaphorze nie.
Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Kocurzyca, to Ty jesteś fanką zielonej herbaty?
Nasze ostatnie odkrycie http://eherbata.pl/maly-budda-64.html
Ooo, fajnie wygląda.
Ja dziś kupiłam melisę z pigwą i zieloną herbatę z marakują, malinami i bławatkiem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 14:31   #1637
Czarna93
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna93
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 697
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja tabletki brałam przez rok, miesiąc temu zaczęłam się paskudnie czuć psychicznie, jednak nie chciałam od razu rezygnować i próbowałam zmienić tabletki, ale wzięłam tylko kilka i dałam se spokój bo bym się chyba powiesiła
Czarna93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 16:17   #1638
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Nie straszcie, ja za kilka dni chcę iść po receptę. Jeszcze kilka takich wpisów i zacznę mieć wątpliwości
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 18:21   #1639
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie straszcie, ja za kilka dni chcę iść po receptę. Jeszcze kilka takich wpisów i zacznę mieć wątpliwości
To musisz spróbować na własnej skórze. Ja praktycznie od 10 lat biorę różne srodki hormonalne i po wszystkich czuje się doskonale. Jedynie po cileście przytyłam trochę na pierwsze 3 miesiące. Po 3 miesiącach waga spadła praktycznie z dnia na dzień. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.
Ja brałam
Diane 35 (głupi lekarz dawał wszystkim jak leci)
Regulon
Rigevidon
Microgynon
Cilest
i
Plastry Evra

Gdyby kiedykolwiek znowu wprowadzili w PL implant, to żeby żadnej z was nie przyszło do głowy tego syfu używać . To jest prawdziwy syf. W Polsce był wycofany dawno temu ze wzgledu na dużą ilość skutków ubocznych.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 18:26   #1640
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Odebraliśmy te zakupy, nikt nic na siłę nie wciskał. Poinformowali tylko, ze nie było czekolady i przywieźli inną, ale możemy zrezygnować z niej jak nie chcemy i że to i to ma termin ważności krótszy i też można było zrezygnować.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Widziałyście, że za skorzystanie z aplikacji allegro na androida jest kupon 20 zł ważny przy zakupach powyżej 50zł?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 19:01   #1641
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Odebraliśmy te zakupy, nikt nic na siłę nie wciskał. Poinformowali tylko, ze nie było czekolady i przywieźli inną, ale możemy zrezygnować z niej jak nie chcemy i że to i to ma termin ważności krótszy i też można było zrezygnować.
Jak fajnie. Dlaczego u mnie tak nie może być :/

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

TŻ znalazł dla mnie samochód
http://www.autotrader.co.uk/classifi...1000?logcode=p
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 08:54   #1642
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
znam te bluzy
mam tą "Złośnica", ale zdecydowanie bardziej polecam zakupy na Dawanda.pl, bo te bluzy są tam o ok 30 zł tańsze, a to już spora różnica
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego ja się teraz boję gotować. Bo wydaje mi się, że zawsze będzie coś nie tak i nie chcę się błaźnić. A skoro to doświadczony kucharz, to tym bardziej się stresuję.
Chociaż czasami jemy też normalne rzeczy, typu makaron z pomidorami i czosnkiem, albo jakaś najprostsza zupa. A czasami tylko kanapki, bo każdy w pracy coś złapie przy okazji i już się nie chce nic jeść. W weekendy jak jest luz pozwalamy sobie na więcej.
przy takim gościu możesz się sporo nauczyć, jeśli nie umiesz i w ogóle się nie stresuj.. z tym jak ze wszystkim - praktyka czyni mistrza a założę się, że on też się nie urodził z patelnią w ręku

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dzisiaj kuskus z warzywami i kurczakiem, ale pojadłam
Asiu, masz jakis sprawodzony przepis? chętnie podkradnę

Cytat:
Stwierdziłam, że potzrebuję zmiany Marzy mi się taka długa grzywa i lekko pocieniowane końcówki, tylko pytanie hm... Czy nie będę żałować, bo długo przód zapuszczałam i teraz nie wiem, tym bardziej, że pewnie musiałabym modelować ten przód znając możliwości moich włosów...
mnie grzywka kusi od zawsze, ale wiem jak będę wyglądać i wiem też, że ciężko mi będzie ją ogarnąć.. za to zaplanowałam wizytę u fryzjera na grudzień przed świętami, bo mam już spory odrost itd.. latem zrobiłam sobie delikatne ombre tylko na końce i jestem zadowolona

Cytat:
Znacie tę aptekę?
https://www.aptekagemini.pl/user/loginUser
Polecam zakupy, już 3razy robiłam zamówienie, duży wybór produktów, piękne ceny, dostawa do domku i przesyłka tania, więc się bardzo opłaca Biovaxy i Seboradiny w świetnych cenach Nawet Kallosy mają, chociaż szkoda, ze tych nowych brak. I dużo produktów Fitomedu.
Jak kupuję robię większe zamówienie, naprawdę tanio wychodzi
No, to zrobiłam reklamę, nie ma co
kocham tą aptekę


Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
no co Ty chcesz.. piękny różowiutki i kompaktowy bolid


ej, dziewczyny, wy musicie mieć jakiś patent - jak robicie koka na czubku glowy.. tzn chodzi mi o taki niedbały koczek, ale jak na włosy namotam to mi się w ogóle raz, że nie trzyma, a dwa strasznie boli mnie od tego głowa.. sprzedajcie mi jakiś patent
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:15   #1643
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

OLKA gnojku!!!!!!!!!!!!
Na wstępie lanie! Dlaczego milczysz, nie ma Cię z nami?
Kurcze, świetnie wygląasz, naprawdę! Oblookałam insta

Opowiadaj, co u Ciebie!
Stylowa się zrobiłaś, widzę, że się powodzi - Michael Kors

Ja zaparzam kuskus w miseczce, na głębokiej patelki podsmażam kurczaczka w paseczki, dodaję mini marcheweczkę, brokuł, kalafior, pod koniec cukinię, może być bakłażan i fasola szparagowa (ja karmię, więc nie mogę). Podlewam wodą, duszę 15minut i gotowe Kuskus cudownie smakuje ze wszystkim.

O, fajnie wiedzieć, że nie tylko ja tak kocham Gemini Odkąd koleżanka mi poleciła, nie kupuję nigdzie indziej już.

Kocur - a obcinasz korzenie? Pomaga Moje też tak wędrowały wszędzie, aż mama przeczytała w książce, że można je obcinać i od tamtej pory tak robimy.

Taki oto dostałam prezent urodzinowy od Tż Dzisiaj ma przyjść, ciekawa jestem.
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ecorative-zips


Mój kok wygląda jak wiadro przez ilość włosów, więc taki niedbały rzadko kiedy mi fajnie wyjdzie. Raczej robię typową "antenkę", ciasną, na środku łebka.
Głowa boli nieziemsko

Jest kieca
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481
Mohito ma chyba zawyżoną rozmiarówkę, jak wyciągnęłam z pudełka miałam wrażenie, że to jakaś 40 jest Ogólnie jestem zachwycona jakością, chociaż Tż jest mało zadowolony ze spódnicy ze skóry, źle mu się kojarzy Ale on tam się zna, tyle co ja na samochodach
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2014-11-05 o 10:15
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 10:54   #1644
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
znam te bluzy
mam tą "Złośnica", ale zdecydowanie bardziej polecam zakupy na Dawanda.pl, bo te bluzy są tam o ok 30 zł tańsze, a to już spora różnica
Będę pamiętać na przyszłość jeśli chciałabym zamówić Wygooglowałam pierwszą lepszą stronę.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
OLKA gnojku!!!!!!!!!!!!
Na wstępie lanie! Dlaczego milczysz, nie ma Cię z nami?
Kurcze, świetnie wygląasz, naprawdę! Oblookałam insta

Opowiadaj, co u Ciebie!
Stylowa się zrobiłaś, widzę, że się powodzi - Michael Kors

Ja zaparzam kuskus w miseczce, na głębokiej patelki podsmażam kurczaczka w paseczki, dodaję mini marcheweczkę, brokuł, kalafior, pod koniec cukinię, może być bakłażan i fasola szparagowa (ja karmię, więc nie mogę). Podlewam wodą, duszę 15minut i gotowe Kuskus cudownie smakuje ze wszystkim.

O, fajnie wiedzieć, że nie tylko ja tak kocham Gemini Odkąd koleżanka mi poleciła, nie kupuję nigdzie indziej już.

Kocur - a obcinasz korzenie? Pomaga Moje też tak wędrowały wszędzie, aż mama przeczytała w książce, że można je obcinać i od tamtej pory tak robimy.

Taki oto dostałam prezent urodzinowy od Tż Dzisiaj ma przyjść, ciekawa jestem.
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ecorative-zips


Mój kok wygląda jak wiadro przez ilość włosów, więc taki niedbały rzadko kiedy mi fajnie wyjdzie. Raczej robię typową "antenkę", ciasną, na środku łebka.
Głowa boli nieziemsko

Jest kieca
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481
Mohito ma chyba zawyżoną rozmiarówkę, jak wyciągnęłam z pudełka miałam wrażenie, że to jakaś 40 jest Ogólnie jestem zachwycona jakością, chociaż Tż jest mało zadowolony ze spódnicy ze skóry, źle mu się kojarzy Ale on tam się zna, tyle co ja na samochodach
Nigdy nie jadłam kuskusa


Świetna kieca

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Ja zamówiłam kilka rzeczy ze Skarbów Syberii - bardzo korzystne ceny mają


Wczoraj miałam porządne spięcie z Tż. Tak mnie zdenerwował, że przez dobrych kilka godzin nie mogłam dojść do siebie

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Ta alergia mnie wykończy. Mam nadzieję, że w piątkowe testy coś pokażą, bo jak nie to już nie wiem co robić. Teraz jeszcze na dekolcie pojawiła się wysypka
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:19   #1645
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dziękuję

Pochwal się, co zamówiłaś

Współczuję Ci strasznie tej alergii, oby testy coś wykazały. Może z jedzenia Cię coś uczula?
O co poszło z Tż?

Kuskus jest w Biedronce marki HELENA
Pyszny, 2 czy 3zł kosztuje. Mniam!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 11:29   #1646
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dziewczyny, co się dzieje z Szottą?

Blondyna, przejrzałam Twojego insta
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 12:39   #1647
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
OLKA gnojku!!!!!!!!!!!!
Na wstępie lanie! Dlaczego milczysz, nie ma Cię z nami?
Kurcze, świetnie wygląasz, naprawdę! Oblookałam insta

Opowiadaj, co u Ciebie!
Stylowa się zrobiłaś, widzę, że się powodzi - Michael Kors

Ja zaparzam kuskus w miseczce, na głębokiej patelki podsmażam kurczaczka w paseczki, dodaję mini marcheweczkę, brokuł, kalafior, pod koniec cukinię, może być bakłażan i fasola szparagowa (ja karmię, więc nie mogę). Podlewam wodą, duszę 15minut i gotowe Kuskus cudownie smakuje ze wszystkim.

O, fajnie wiedzieć, że nie tylko ja tak kocham Gemini Odkąd koleżanka mi poleciła, nie kupuję nigdzie indziej już.

Kocur - a obcinasz korzenie? Pomaga Moje też tak wędrowały wszędzie, aż mama przeczytała w książce, że można je obcinać i od tamtej pory tak robimy.

Taki oto dostałam prezent urodzinowy od Tż Dzisiaj ma przyjść, ciekawa jestem.
http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...ecorative-zips


Mój kok wygląda jak wiadro przez ilość włosów, więc taki niedbały rzadko kiedy mi fajnie wyjdzie. Raczej robię typową "antenkę", ciasną, na środku łebka.
Głowa boli nieziemsko

Jest kieca
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481
Mohito ma chyba zawyżoną rozmiarówkę, jak wyciągnęłam z pudełka miałam wrażenie, że to jakaś 40 jest Ogólnie jestem zachwycona jakością, chociaż Tż jest mało zadowolony ze spódnicy ze skóry, źle mu się kojarzy Ale on tam się zna, tyle co ja na samochodach

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.. po prostu mówiąc brzydko olałam wątek i w sumie pielęgnację też.. Tzn - używam różnych mazideł, ale zaniedbałam oleje i wcierki..

Wydaje mi się, że zniknęłam z wątku na skutek mocnej irytacji różnymi pierdołami, których teraz już nie pamiętam..

A poza tym - odcięli mi neta w pracy i dowalili obowiązków


Co do tego czy się powodzi to jakoś wybitnie nie narzekam, ale Kors to wiesz - długie ciułanie było marzy mi się jeszcze MK Selma, którą miałam, ale musiałam sprzedać, bo potrzebowałam kasy


Mohito ma teraz wg mnie lepszą kolekcję niż Zara, którą jeszcze 2 sezony temu kochałam bezgranicznie. Teraz mogę stamtąd mieć jeansy, bo zawsze trafiam z rozmiarem i fasonem.. no i buty, bo są śliczne

W spódniczce wyglądasz super hot mamuśka
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co się dzieje z Szottą?

Blondyna, przejrzałam Twojego insta
dziękuję



dziewczyny, o co chodzi z tą promocją w Rossmannie? gdzieś jest to opisane?
__________________
ig: @tojaola_

Edytowane przez blondyna789
Czas edycji: 2014-11-05 o 12:43
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:01   #1648
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Dziękuję

Pochwal się, co zamówiłaś

Współczuję Ci strasznie tej alergii, oby testy coś wykazały. Może z jedzenia Cię coś uczula?
O co poszło z Tż?

Kuskus jest w Biedronce marki HELENA
Pyszny, 2 czy 3zł kosztuje. Mniam!
http://skarbysyberii.pl/pl/23-szampo...174430433.html
http://skarbysyberii.pl/pl/25-balsam...174430532.html
http://skarbysyberii.pl/pl/54-krem-a...040318865.html chciałam do 35 lat, ale jak zamawiałam to akurat nie było. Zobaczymy jak ten się sprawdzi
http://skarbysyberii.pl/pl/255-szamp...040313921.html

Być może. Nie mam pojęcia co może mnie uczulać Liczę, że w piątek czegoś się dowiem.

Głównie to o urodziny. Został tydzień, a królewicza jak zwykle nic nie interesuje, zero tematu. Nie obchodzi go gdzie zrobimy, co podamy, czy zamówimy tort czy upieczemy, jak ubierzemy dziecko itd. Wcześniej była rozmowa, że zrobimy u teściów (oni nie mają nic przeciwko), bo u nas będzie bardzo ciasno, nie będzie miejsca żeby przejść. Teraz wyskoczył na mnie z gębą, że mamy zrobić u moich rodziców. To nic, że mają remont, a poza tym u nich też jest ciasno. Postanowiłam, że zrobię w domu, nie będę nikogo o nic prosić, sama wszystko przygotuję. Nie będzie to to czego oczekuję, bo tu jest malutko miejsca dla 10 osób, ale jakoś dam radę to zorganizować. Później już kłóciliśmy się o wszystko. Jak zwykle wygarnęłam mu, że nie ma czasu dla rodziny. Jest tylko praca, siłownia, motory i komputer. Małej poświęca bardzo mało czasu. Poszło też o pieniądze, bo on wiecznie narzeka że nie ma pieniędzy, a prawie codziennie odbieram paczki z częściami do motoru i jakoś na to znajduje, a na buty dla dziecka ja musiałam wyłożyć ze swoich Pracuje, zarabia i nie ma tak, że zostawia mi choć trochę pieniędzy żebym mogła coś kupić. Wszystko trzyma przy sobie, a ja jeśli wyjdę do sklepu to płacę ze swoich pieniędzy np. które dostałam na urodziny. Ostatnio dosyć dużo leków kupowałam i nie obchodzi go czy mam za co kupić, nawet nie było mu głupio jak powiedziałam że poproszę ojca żeby mi dał Są momenty kiedy zachowuje się normalnie, ale czasami ma takie jazdy że nie mogę z nim wytrzymać. To jest temat rzeka

Muszę w końcu spróbować

Wczoraj rosół gotowałam, straszną chęć miałam i taaaki dobry mi wyszedł
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:12   #1649
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki jestem w szoku nie dokłada się do budżetu na zakupy leki itp? nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że mój mąż ma kasę na ☠☠☠☠☠☠☠y a ja proszę rodziców o kasę na leki. Nigdy nie gadaliscie przed ślubem jak to będzie wyglądało?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2014-11-05 o 13:19
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:19   #1650
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki, ja też jestem w szoku, bo ja z Tż-em nie jesteśmy małżeństwem, ale można śmiało powiedzieć, że prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe i mamy wspólne siano. Każde z nas ma budżet na swoje potrzeby, ale to, co ma iść na opłaty, zobowiązania czy oszczędności to idzie.

Strasznie Ci współczuję, zwłaszcza, że jest jeszcze dziecko.. masakra. Nie ma tu żadnej złotej myśli co zrobić.. chyba tylko rozmowa i groźba. Jak gość do tej pory tego nie zauważył, to chyba nie dorósł do posiadania rodziny...

Przepraszam jeśli się wymądrzam
__________________
ig: @tojaola_

Edytowane przez blondyna789
Czas edycji: 2014-11-05 o 13:21
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.