Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 18:11   #1621
333niezapominajka333
Przyczajenie
 
Avatar 333niezapominajka333
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 23
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Tylko, że w Gossard jest akurat dostępny tylko 70f Trudno wezmę Inferno 70f i Gossard chyba też taki, może nie będzie tak źle, zawsze mogę odesłać. Nad Daisy się jeszcze zastanowię, bo ona nie nadaje się raczej do dekoltów, a na lato to głownie taki stanik jest mi potrzebny Dziękuję za rady
333niezapominajka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:15   #1622
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Mam nadzieje, ze kupisz i beda pasowac. Powodzenia
Masz racje Daisy jest taka bardziej... domowa i aseksualna.
Ale do naprowadzania biustu na dobra droge i do wypychania bulek jest OK.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:16   #1623
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez 333niezapominajka333 Pokaż wiadomość
Tylko, że w Gossard jest akurat dostępny tylko 70f Trudno wezmę Inferno 70f i Gossard chyba też taki, może nie będzie tak źle, zawsze mogę odesłać. Nad Daisy się jeszcze zastanowię, bo ona nie nadaje się raczej do dekoltów, a na lato to głownie taki stanik jest mi potrzebny Dziękuję za rady
Inferno tez nie nadaja sie za bardzo do dekoltow. Zalezy oczywiscie jakie nosisz. Ja nigdy nie uwazalam, ze nosze duze dekolty, ale Inferno nawet w takich widac. I widac go po boku pod pacha, bo miseczka jest tak cieta, ze idzie az pod pache.
I jest dosc gruby, wiekszosc moich bluzeczek wyglada jakby mialy peknac w cyckach.

Odeslalam w koncu te tanga, szkoda tylko, ze jesli chce wymienic musze znowu wylicytowac aukcje. Znowu czekanie. Powinno byc tak, ze od razu sie mowi, chce ten i ten w zamian a nie jeszcze raz cala procedura od poczatku.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:23   #1624
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Inferno tez nie nadaja sie za bardzo do dekoltow. Zalezy oczywiscie jakie nosisz. Ja nigdy nie uwazalam, ze nosze duze dekolty, ale Inferno nawet w takich widac. I widac go po boku pod pacha, bo miseczka jest tak cieta, ze idzie az pod pache.
I jest dosc gruby, wiekszosc moich bluzeczek wyglada jakby mialy peknac w cyckach.

Odeslalam w koncu te tanga, szkoda tylko, ze jesli chce wymienic musze znowu wylicytowac aukcje. Znowu czekanie. Powinno byc tak, ze od razu sie mowi, chce ten i ten w zamian a nie jeszcze raz cala procedura od poczatku.
Tak jest w Undercover Lingerie, tam mozesz wymienic i jesli wymieniasz, to juz nie placisz drugi raz za wysylke do ciebie
http://stores.ebay.de/UNDERCOVER-LINGERIE
http://www.undercoverlingerieuk.com/index.php
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:29   #1625
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No widzisz, a ja patrzylam zeby bylo taniej, bo pamietam wtedy te tanga byly tansze w naturalfigures, ale przez te przesylki to bedzie napewno drozej. :/
W ogole musze cos wykombinowac zeby moc zamawiac ze sklepow internetowych, tam sa przynajmniej biustonosze, ktore naprawde mi sie podobaja. Odkad znam moj wlasciwy rozmiar i go szukam, to bardziej patrze na to, zeby w koncu miec biustonosz, ktory mi pasuje. Ale prawie calkiem zapomnialam, ze powinien mi sie naprawde podobac.
A tymczasem kupuje biustonosze, na ktore w normalnym sklepie nie zwrocilabym szczegolnej uwagi, tylko po to, zeby miec ten idealnie dopasowany. Tak tez nie moze byc. Nie sprawia mi to akurat przyjemnosci. Od kilku dni tak mam, ze jak tylko mysle o tych biustonoszach, to mnie to doluje. To stalo sie problemem a nie przyjemnoscia.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 20:36   #1626
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja mam zamiar zalatwic sobi karte kredytowa prepaid, tu masz ich porownanie
http://www.mastercard-prepaid.de/private/vergleich.html
dzieki temu, ze zanim sie kupi trzeba ja zasilic, kontrolowalabym swoj stanikoholizm, no i mialabym mozliwosc kupowania w sklepach netowych.
Nawet ta najtansza wersja wystarczylaby do kupowania w necie, a to, ze nie moglabym nia wybrac kasy z automatu to szczegol, do wybierania kasy mam zwykla karte.
A, jeszcze cos, wcale nie musisz zamawiac plastikowej karty, mozesz kupowac korzystajac z numerow, ktore sa podane na twoim koncie po zalogowaniu.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:01   #1627
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

czy ktoras z Was kupowala u tego sprzedawcy? http://cgi.ebay.pl/Lightly-Padded-EVOCATIVE-BRA-30C-THONG-8-10-Set_W0QQitemZ160237665455 QQihZ006QQcategoryZ14221Q QcmdZViewItem
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 21:04   #1628
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja jestem w Sparkasse. Czy od nich sie nie dostanie jakies karty? Musze isc sie dowiedziec. Ja mam tylko ta normalna Maestro.
I ebay ma chyba tez tania karte.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:07   #1629
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Link mi sie nie otwiera.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja jestem w Sparkasse. Czy od nich sie nie dostanie jakies karty? Ja mam tylko ta normalna Maestro.
Jasne, ze mozesz sobie zalatwic kredytowke w swoim banku. Ja karty nie dostane, bo... bo nie dostane . Moge tylko zalatwiac taka prepaid.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:08   #1630
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

moooniaaaa, spróbuj poszukać 70D/E. Taki rozmiar powinien wystarczyć. Tylko nie kupuj 70G bo się w tym utopisz.
G mogłoby być dobre w polskiej rozmiarówce, ale przy obwodzie 65.
Przy większym obwodzie będzie za duże. Zerknij tu: http://b75.blox.pl/resource/DD_comparison2.jpg
Ta sama literka oznacza miski różnej wielkości w zależności od obwodu.

PS. Do kalkulatora wpisuje się niezaniżone wymiary - kalkulator zaniży je za nas.

madame75, jeśli masz 74cm pod biustem to prawdopodobnie z Comeximu wystarczy Ci obwód 65. One nie są zbyt rozciągliwe, ale mają za to duże miski. 65F będzie dobry na ok. 92-93 cm w biuście.

Pamiętajcie, że kalkulator to nie wyrocznia. Mnie podaje błędny wynik. 60E, a teraz noszę raczej 60F, a 60E tylko z dużomiseczkowych - jest to wynik migracji (obwód w biuście w zasadzie mi się nie zmienił). Dwie kobiety z dokładnie tymi samymi wymiarami mogą nosić zupełnie różne miski - np. jedna 70FF, druga 70H.
Na szczęście i tak wynik ten jest dużo bliższy od tego co podaje wiekszość kalkulatorów, czyli 70B
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:11   #1631
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

http://cgi.ebay.pl/Lightly-Padded-EV...QQcmdZViewItem to jeszcze raz go podaje
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 21:33   #1632
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Sklepu nie znam, ale sadzac po ocenach sa OK.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 21:40   #1633
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Sklepu nie znam, ale sadzac po ocenach sa OK.
dzieki a jeszcze jedno, dzis kupilam sobie jeszcze jeden komplet firmy Freya i chcialabym wiedzie czy ktoras z Was go zna? Bo ja narazie jeszcze nie wiem jak dobrze dobierac te staniki itd a watku calego jak dotad nie udalo mi sie przeczytac http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...MEWN:IT&ih=013
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:46   #1634
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie wiem jaki jest twoj standardowy rozmiar, ale wyczytalam, ze Lottie to malomiseczkowiec.
Jakby nie bylo, i tak wszystko okaze sie dopiero gdy go przymierzysz.

Ja chce jutro dostac moje staniki Nie chce dluzej czekac
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 22:50   #1635
Ducky Duck
Raczkowanie
 
Avatar Ducky Duck
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 207
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
dzieki a jeszcze jedno, dzis kupilam sobie jeszcze jeden komplet firmy Freya i chcialabym wiedzie czy ktoras z Was go zna? Bo ja narazie jeszcze nie wiem jak dobrze dobierac te staniki itd a watku calego jak dotad nie udalo mi sie przeczytac http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...MEWN:IT&ih=013
Kilka razy na Lobby natknęłam się na informację, że Freya Lottie ma duże miseczki. Z tego wynika, że warto jest brać ją o rozmiar mniejszą od swojego regularnego rozmiaru. Ja sama ostatnio też nie doczytałam na temat interesującego mnie modelu i właśnie leci do mnie jeden dużomiseczkowiec Freya, przy kupnie którego nie uwzględniłam nadprogramowo dużych misek... No cóż, może akurat nam się poszczęści i będą dobre. W końcu musi być trochę miejsca na migrację

Edit: właśnie przeczytałam co napisała misiapisia i trochę poszukałam na Lobby Małobiuściastych. Znalazłam zarówno informację, że Lottie to dużomiseczkowiec, ktoś inny napisał z kolei, że rozmiar miski jest standardowy, jeszcze inna osoba wspomniała, że czytała o małych miskach... I tak wszystko okaże się, gdy go przymierzysz.
__________________
"...and we saved the world together for a while and that was lovely... "
Ducky Duck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 08:49   #1636
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dzięki za pomoc bo ja już się w tym obliczaniu pogubiłam,ale już wiem co i jak
Mój 'nowy' rozmiar podoba mi się o wiele bardziej bo z pewnością będzie łatwiej go dostać
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 09:09   #1637
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Ducky Duck Pokaż wiadomość
Kilka razy na Lobby natknęłam się na informację, że Freya Lottie ma duże miseczki. Z tego wynika, że warto jest brać ją o rozmiar mniejszą od swojego regularnego rozmiaru. Ja sama ostatnio też nie doczytałam na temat interesującego mnie modelu i właśnie leci do mnie jeden dużomiseczkowiec Freya, przy kupnie którego nie uwzględniłam nadprogramowo dużych misek... No cóż, może akurat nam się poszczęści i będą dobre. W końcu musi być trochę miejsca na migrację

Edit: właśnie przeczytałam co napisała misiapisia i trochę poszukałam na Lobby Małobiuściastych. Znalazłam zarówno informację, że Lottie to dużomiseczkowiec, ktoś inny napisał z kolei, że rozmiar miski jest standardowy, jeszcze inna osoba wspomniała, że czytała o małych miskach... I tak wszystko okaże się, gdy go przymierzysz.
hmm to mam nadzieje ze jednak udalo mi sie trafic najwyzej bede sie musiala z nim rozstac i wyslac w swiat mam nadzieje ze w razie wpadki znajde kogos kto chetnie go przygarnie
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 11:33   #1638
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Dziewczyny, robiłyście zakupy w intimo4you?
Znalazłam tam kilka fajnych modeli z Venus,Kingi,Gai i zastanawiam się jak się noszą staniki z tych firm?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 12:26   #1639
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No i dotarly do mnie moje staniczki, mam wszystko co zamawialam: piec stanikow, jeden stroj. Czuje niedosyt
Venus Ivory - 30F - pasuje na moje 74/92, ale mimo wymiany 30FF na 30F gora miseczek nadal troche odstaje. Migracjo przybywaj
Venus Black - 30F - tez byla wymieniana z 30FF i tez pasuje, ale o dziwo wcale nie odstaje, lezy idealnie.
Moze po prostu wypiore te Ivory i sie ciut skurczy?
Gossard Superboos Satin - 30FF - tu mam rebus, niby miseczki dobre, zero bulek, ale rowniez zero jakichkolwiek sladow kreseczki, chyba, ze ja sobie dorysuje. Nie wiem, czy mam racje, ale dochodze do wniosku, ze plunge powinien miec za mala miseczke, zeby robil kreske.
Nie wiem czy wymieniac (znowu?! )
Aaaa, co wam bede opowiadac, same popatrzecie.

DSC00820.JPG
DSC00821.JPG
DSC00823.JPG

Nie wiem, czy to moj biust taki niekreskowy, czy stanik niekompatybilny, czy rozmiar nie pasuje. Myslalam o tym, zeby wyslac fotki do galerii na Lobby, ale nie wiem jakie fotki tam wyslac, tzn. czy przyjmowac jakies stosowne pozy, czy takie jak te tutaj moga byc.

Acha, jak wezme cyc w lapki i do siebie zblize to efekt jest fajny, Kanion Kolorado to przy tym maly rowek.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 13:29   #1640
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

ja sie dobrze nie znam ale wedlug mnie to wyglada fajnie poza tym bedziesz mogla wlozyc bluzke z duzym dekoltem i nie wygladac wulgarnie a zachecajaco
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:01   #1641
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Rzeczywiscie do dekoltow jest OK; ale ja nawet w tych niedobranych 75C mialam lepszy efekt, piersi byly jakos tak bardziej do siebie zblizone.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:56   #1642
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a w tych innych ktore kupilas masz lepszy efekt? bo jak tak to moze poprostu to aki model i nie wazne jaki rozmiar to tak to ma wygladac?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:01   #1643
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Te Venus, ktore tez dzis przyszly to takie "normalne" staniki
http://www.undercoverlingerieuk.com/...89be94faa2a9e7
A ten Gossard na modelce wyglada tak
http://www.undercoverlingerieuk.com/...89be94faa2a9e7
No i nie wiem, czy ten marny efekt u mnie to wina:
a) Photoshopa u modelki
b) innej budowy biustu u niej i u mnie
c) zlego rozmiaru
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:58   #1644
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

wiesz co w zasadzie to ciezko ocenic, byc moze faktycznie jest to inna budowa ale tez nie wiadomo czy oni nie napracowali sie w photoshopie zeby uzyskac ten efekt. rozmiar chyba jednak jest wporzadku przynajmniej tak ja to widze no bo lezy ok i igdzie nie odstaje.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:05   #1645
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

moje za duze ff objawialo sie odstawaniem na brzegach miseczek bo nie mialo ich co wypelniac do konca ;P Leci do mnie czarne lace f, dam znac jak lezy, mysle ze przy rozmiarze mniejszym albo beda sie tworzyc bulki a nie rowek, albo wlasnie rowek. Zalezy o ile mniejsza jest miseczka w tym modelu.
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:33   #1646
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Sama nie wiem co z nim zrobic, najlepiej byloby miec do dypozycji oba rozmiary i porownac, czy mniejsza miseczka bulkuje, czy rowkuje. Niestety jesli go wymienie na 30F moze sie okazac, ze 30F jest za maly i bede musiala wymieniac go z powrotem na 30FF.
Myslalam o kupieniu tego 30F w innym sklepie, zeby nie wymieniac, ale miec oba na raz. Moglabym wtedy porownac, ktory jest lepszy i, gdyby 30FF byl lepszy - odeslac lub wymienic to 30F na inny stanik. Gdyby lepsze bylo jednak 30F sprzedalbym to 30FF a Lobby lub Ebayu.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:34   #1647
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co z nim zrobic, najlepiej byloby miec do dypozycji oba rozmiary i porownac, czy mniejsza miseczka bulkuje, czy rowkuje. Niestety jesli go wymienie na 30F moze sie okazac, ze 30F jest za maly i bede musiala wymieniac go z powrotem na 30FF.
Myslalam o kupieniu tego 30F w innym sklepie, zeby nie wymieniac, ale miec oba na raz. Moglabym wtedy porownac, ktory jest lepszy i, gdyby 30FF byl lepszy - odeslac lub wymienic to 30F na inny stanik. Gdyby lepsze bylo jednak 30F sprzedalbym to 30FF a Lobby lub Ebayu.
to nie jest taki zly pomysl
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:55   #1648
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ze wstydem przyznaje , ze myslalam tez o zrobieniu malego przekretu, tzn. kupieniu 30F, a jesli bedzie dobre odeslaniu im w zamian 30FF, ale taki numer chyba nie przejdzie
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:18   #1649
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

No to mój gossard w rozm. 30f pewnie też będzie za duży - albo nie będzie zadnego rowka przy moich wymiarach 71/89
misiapisia nie mogę powiękdszyć zdjeć które wkleilaś? co mam zrobić?
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:23   #1650
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
No to mój gossard w rozm. 30f pewnie też będzie za duży - albo nie będzie zadnego rowka przy moich wymiarach 71/89
misiapisia nie mogę powiękdszyć zdjeć które wkleilaś? co mam zrobić?
moze kliknij 2 razy a nie raz, mi pomoglo
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.