Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadać, pisz TUTAJ - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 18:05   #1621
xxpuuro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Ćwiczę od dwóch miesięcy głównie na tyłek, boczki. Widzę super efekty. Głównie co dwa dni robię brazylijskie pośladki cz 1 i 2 z Ewcią, boczki z Tiffany, pilates, pupa z Mel B. Irytuje mnie jednak dół, który mam między boczkiem a udem. Dokładnie zaznaczyłam na zdjęciu, gdzie stoję przodem. Tam jest tylko kość i nie chce się wypełnić. Jakie ćwiczenia stosować? Czy ktoś miał podobny problem? Jak zaokrąglić tyłek tak jak zaznaczyłam to na zdjęciu gdzie stoję tyłem??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0088.jpg (84,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bok1.jpg (71,5 KB, 66 załadowań)
xxpuuro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-11, 12:52   #1622
11kesha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.:trening Cardio

hej wszystkim, mam problem z waga i chcialabym schudnac w miare szybko i zdrowo. W internecie znalazlam cwiczenia Cardio ale mam problem bo nie moge robic cwiczen typu np. przysiady bo mam problem ze stawami ktore ciagle mnie bola . Czy zna moze ktos jakis trening podobny do Cardio ktory dalby rownie dobre efekty ale nie obciazal stawow???
11kesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 16:02   #1623
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

który program Chodakowskiej bedzie najlepszy dla początek dla lenia kanapowego?
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 17:44   #1624
chionae
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 103
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

hej, poszukuje jakichs fajnych wideo programow fitness do 30 minut - najlepiej jak najbardziej spalajace i wzmacniajace. 45 min i wiecejj to dla mnie za duzo, nudze sie i nie mam tyle czasu do wykrojenia, wiec bardzo prosze krocej, acz intensywniej z gory dzieki!

Chodakowska jest fajna, ale tak jak mowie, nie mam czasu na 45min a nie chce miec wymowek od cwiczen
chionae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 20:19   #1625
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Fitness Blender- na ich stronie możesz sobie wyszukiwać ile chcesz minut maks. poświęcić na trening I mają dużo tych filmików, więc raczej się nie znudzisz. Poza tym chyba mieli program dla zabieganych / zapracowanych, gdzie mieli całą serię iluś tam filmików po 20 minut

Ewentualnie HIITy Melissy Bender Ale tutaj to chyba trzeba mieć już niezłą kondychę I krótkie, ale bardzo intensywne ćwiczenia, robi ZuzkaLight Ale to jeszcze większy hardkor
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 22:20   #1626
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Dziewczyny a co za praktykę byście obraly w moim przypadku? Ogólnie nie jestem gruba, waga w normie, rozmiar 36/38, wyglądam ok. Ale mam dużo tłuszczyku na udach, pośladkach i brzuchu. Tłuszczyku chodowanego przez całe moje życie tak naprawdę :p
Jak to zgubić? Potrzebuje czegoś co naprawdę daje rade, bi jestem z tych leniwych i łatwo się zniechecajacych.
Myślałam np. O wykonywaniu ćwiczeń z Zuzki Light, Vildus, jakieś cięższe chodakowskiej lub z Nike Training Club naprzemiennie i do tego ćwiczenia na poszczególne partie mięśni, jedno na dzień.
Co wy na to?
Potrzebuje doradztwa kogoś bardziej doświadczonego
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 18:14   #1627
jrgunner
Raczkowanie
 
Avatar jrgunner
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej,
od bodajże kwietnia wprowadziłam zmiany w sposobie odżywiania. W porównaniu do tego co było, to teraz odżywiam się super zdrowo. Oczywiście zero słodyczy (jedynie toleruję gorzką czekoladę), zero fast foodów, przestałam słodzić (kiedyś 3 łyżeczki do kawy), ogólnie ograniczyłam wiele rzeczy takich jak sól, białe pieczywo, majonezy itp. Nie jadam żadnych sosów, tłustego mięsa, jem w mniej więcej stałych godzinach, 4-5 razy dziennie i staram się liczyć kalorie. Nie chcę się rozpisywać ale generalnie myślę, że dietę mam super zwłaszcza patrząc na to, co było wcześniej. Choć nigdy jakaś gruba nie byłam (rozm 36/38).

Sedno:
Mam 166cm, ważyłam jeszcze w marcu (czy tam prawie w kwietniu) 58,5kg, 90cm w tyłku, 67 w talii i 54 w udzie. Dzisiaj się ważyłam i waga wskazuje 53,6kg. Ogólnie super, przecież to aż 5kg mniej. Tyle, że w talii mam 65cm, w tyłku 89, a w udzie 52. Liczyłam na bardziej widoczne efekty po 5-kilogramowym spadku... Czytając fora widzę tylko wpisy, że centymetry lecą w dół, a waga stoi w miejscu. U mnie jest jakby odwrotnie. Pytanie: coś ze mną nie tak? Czy to normalne, że przy takim spadku wagi ubyły mi tylko 2cm z talii i z uda? Bo już tracę motywację
__________________

"victoria concordia crescit"
"trochę szaleństwa, sen, trochę rozsądku..."

jrgunner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 09:26   #1628
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

A jak z wyglądem? Widzisz, że masz mniej tłuszczu czy nie bardzo?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:09   #1629
jrgunner
Raczkowanie
 
Avatar jrgunner
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 69
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A jak z wyglądem? Widzisz, że masz mniej tłuszczu czy nie bardzo?
Szczerze to czuję się jak skinny fat...
Czyli co, przez cała dietę paliłam mięśnie, a nie tłuszcz?
__________________

"victoria concordia crescit"
"trochę szaleństwa, sen, trochę rozsądku..."

jrgunner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 17:37   #1630
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Tak sądzę, mozliwe, że za mało jadłaś.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 19:13   #1631
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
który program Chodakowskiej bedzie najlepszy dla początek dla lenia kanapowego?

Skalpel
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-20, 06:17   #1632
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Co ćwiczyć jak się jest tłuściochem?

Długie ćwiczenia mnie nudzą, ale wiem że muszę coś ze sobą zrobić, bo skończę jak typowy amerykanin z wagą przekraczającą 100 kg a tego nie chcę.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 08:59   #1633
annlynn_
Zakorzenienie
 
Avatar annlynn_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kutno/Łódź
Wiadomości: 4 625
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej . Mam pytanko do osób jeżdżących Polskim busem. Nigdy nie korzystałam z tego środka komunikacji, więc wybaczcie głupie pytania. 6 lipca zamierzam jechać z Łodzi do Gdańska. Szukałam zniżek na stronie PB dla studentów, ale nie znalazłam żadnej informacji. Czy są takowe dla zwykłych studentów? Czy honorują tylko zniżki dla inwalidów, niepełnosprawnych itp.?
__________________
Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro.


annlynn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 19:29   #1634
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Unhappy Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cześć!
Moim problemem jest szyja, gdyż robi mi się tzw. wdowi garb.
Ortopeda powiedział, że to powszechna przypadłość u osób uczących się, więc nie trzeba się przejmować, natomiast moja endokrynolog zaleciła mi koniecznie ćwiczenia by wada się nie pogłębiała.
No i właśnie, jakie te ćwiczenia?
Ogólnie ćwiczę callanetiks i tam przy ćwiczeniach na brzuch jest skierawanie szyi w stronę nóg, co w moim przypadku bardzo nie służy, więc kieruję szyję ku sufitowi.
Czy znacie jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni szyi, karku?
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 15:25   #1635
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5181090 7]Co ćwiczyć jak się jest tłuściochem?

Długie ćwiczenia mnie nudzą, ale wiem że muszę coś ze sobą zrobić, bo skończę jak typowy amerykanin z wagą przekraczającą 100 kg a tego nie chcę.[/QUOTE]
Może napiszesz coś więcej o sobie? Bo w zależności od tego, ile ważysz, to niektórych ćwiczeń powinnaś unikać, a z 2 zdań wnioskowanie co ci poradzić to jak wróżenie z fusów.
A i tak najważniejsze jest zdrowe, rozsądne, racjonalne odżywianie, a dopiero na drugim miejscu wysiłek fizyczny.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 17:05   #1636
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

A ja mam pytanie, czy któraś z Was używała stanika sportowego do pływania?
Nigdzie nie mogę znaleźć ładnego, przeznaczonego do wody stanika sportowego..
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 04:48   #1637
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Może napiszesz coś więcej o sobie? Bo w zależności od tego, ile ważysz, to niektórych ćwiczeń powinnaś unikać, a z 2 zdań wnioskowanie co ci poradzić to jak wróżenie z fusów.
A i tak najważniejsze jest zdrowe, rozsądne, racjonalne odżywianie, a dopiero na drugim miejscu wysiłek fizyczny.
Doskonale wiem, że dieta to 70% sukcesu. Na pewno na tym polu muszę się definitywnie poprawić.

A ile ważę? Ostatnio 88kg na 160cm wzrostu.
Powiem co ćwiczyłam - ćwiczyłam z Mel B, teraz trochę obczajam fitness blender, znalazłam też takiego gościa Bob Harper, brzuszki z Natalią Gacką. Staram się ćwiczyć codziennie po te 40-50 minut dziennie. Nie zawsze się uda, ale jednak coś zaczęłam robić.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 08:04   #1638
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

[1=871319bc27e9d09c3f0d50d 55d02d0b6e86b5c84;5185675 5]Doskonale wiem, że dieta to 70% sukcesu. Na pewno na tym polu muszę się definitywnie poprawić.

A ile ważę? Ostatnio 88kg na 160cm wzrostu.
Powiem co ćwiczyłam - ćwiczyłam z Mel B, teraz trochę obczajam fitness blender, znalazłam też takiego gościa Bob Harper, brzuszki z Natalią Gacką. Staram się ćwiczyć codziennie po te 40-50 minut dziennie. Nie zawsze się uda, ale jednak coś zaczęłam robić.[/QUOTE]

Myślę, że w takim razie doskonale wiesz, że tłuszcz spalisz, jak będziesz jechać na deficycie kalorycznym
Co do ćwiczeń- na razie odpada bieganie i różnego rodzaju skoki (skakanka, ćwiczenia, w których robi się żabie skoki itp.).
Polecam natomiast (co do zasady, bo może się okazać, że masz np. jakąś kontuzję i nie możesz tego robić)- energiczne spacery, pływanie, rower, rolki, orbitreka- nie obciążają za bardzo stawów. Warto byłoby dorzucić jakieś typowo siłowe ćwiczenia.
Co do Mel B- mam mieszane uczucia. Od razu mówię, że nie jestem specem! Generalnie jak dla mnie ani to kardio, ani siłowe (za mały ciężar) i nie widzę sensu w robieniu setek powtórzeń unoszenia nogi w leżeniu. Być może jak ktoś jest chudziutki, szczuplutki i w ogóle to w pierwszym okresie zauważy dobry wpływ na rzeźbę, bo coś tam będzie mu się budować, ale z czasem te maleńkie hantelki to będzie za mało.
Fitness blender jest fajny według mnie Zobacz sobie ich ćwiczenia low impact- nie obciążają stawów
Fajne są też ćwiczenia z piłką do fitnessu, pozytywnie wpływają na mięśnie głębokie, poczucie równowagi itp.

Boba Harpera nie znam.
Co do Gackiej- bardzo lubię jej rozgrzewkę i teraz jak chodzę na siłownię to rozgrzewam się mniej więcej według wskazanej tam kolejności. Co do robienia brzuszków to spotkałam się z opinią, że brzuszki same w sobie nie odchudzają. No cóż, mi kiedyś pomogły na spółkę z rowerem, więc nie wiem jak to do końca jest.

Edit.
A pytałam o szczegóły, bo niektóre dziewczyny mówią o sobie, że są tłuste, a jak na nie patrzę, to myślę, że mając takie ciało mogłabym codziennie pozować dla gazet dla facetów Na pewno dobrze, że zaczęłaś coś robić- teraz jeszcze systematyczność i konsekwentność i będzie git Polecam również poczytać sobie dla motywacji bloga grubaska w małym mieście (http://grubaskawmalymmiescie.blog.pl/)

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2015-06-24 o 08:07
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 11:26   #1639
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Od jakiegoś czasu więcej ćwiczę i spadły mi uda, ale zrobiły się "flaczki" co polecacie ?
Steppuję chodzę na zajęcia i biegam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 12:59   #1640
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Potrzebuję zestawu ćwiczeń dla osoby 60 lat, ok 90kg przy wzroście 165cm, z problemami kręgosłupa.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 13:36   #1641
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Potrzebuję zestawu ćwiczeń dla osoby 60 lat, ok 90kg przy wzroście 165cm, z problemami kręgosłupa.
Spacery i basen, nic więcej nie wymyślaj bo możesz zaszkodzić zamiast pomóc
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 23:14   #1642
jouziou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Do dziewczyn, które siedzą w temacie: poradźcie tak kompleksowo co ćwiczyć na wysmuklenie ud i łydek.

Zdaje sobie sprawę, że ćwicząc nie da się uniknąć efektu "podbudowanie" mięśni, ale czy polecacie coś co może się przyczynić także i do wysmuklenia tych partii? Dodatkowo co ćwiczyć na wewnętrzną stronę ud? To prawda, że jest to najbardziej uparte miejsce, ale wierzę, że jednak ciężką pracą da się coś zaradzić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać i z jaką częstotliwością, fajnie jakbyście się podzieliły ile dni w tygodniu i czasu poświęcacie na tą partie ciała (nogi). Z góry dzięki za odpowiedź!

EDIT: Aha, no i wiem, że ważna tutaj też jest redukcja, dietą się już zajęłam (wyrzuciłam "złe" węglowodany, wprowadziłam regularność w posiłkach, zmniejszyłam trochę ilość jedzenia i dbam o jakość, by nie było przetworzone itd., ograniczyłam kawę i sól w diecie, tylko jak czuję słabość i migrenę to uzupełniam)

Edytowane przez jouziou
Czas edycji: 2015-07-06 o 23:16
jouziou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 13:55   #1643
bernadettte
Przyczajenie
 
Avatar bernadettte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 19
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Cytat:
Napisane przez jouziou Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które siedzą w temacie: poradźcie tak kompleksowo co ćwiczyć na wysmuklenie ud i łydek.

Zdaje sobie sprawę, że ćwicząc nie da się uniknąć efektu "podbudowanie" mięśni, ale czy polecacie coś co może się przyczynić także i do wysmuklenia tych partii? Dodatkowo co ćwiczyć na wewnętrzną stronę ud? To prawda, że jest to najbardziej uparte miejsce, ale wierzę, że jednak ciężką pracą da się coś zaradzić, tylko nie wiem jak się do tego zabrać i z jaką częstotliwością, fajnie jakbyście się podzieliły ile dni w tygodniu i czasu poświęcacie na tą partie ciała (nogi). Z góry dzięki za odpowiedź!

EDIT: Aha, no i wiem, że ważna tutaj też jest redukcja, dietą się już zajęłam (wyrzuciłam "złe" węglowodany, wprowadziłam regularność w posiłkach, zmniejszyłam trochę ilość jedzenia i dbam o jakość, by nie było przetworzone itd., ograniczyłam kawę i sól w diecie, tylko jak czuję słabość i migrenę to uzupełniam)
Zapoznaj się z tym, pierwszy lepszy art xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-10 o 14:55 Powód: reklama
bernadettte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 22:11   #1644
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Z racji, że nie wiem gdzie zadać pytanie...
Czy jest tu jakaś fajna koleżanka z Tarchomina i okolic, która chciałaby pochodzić razem na fit/siłownię, kawę, spacery i inne?
Mam już wrażenie, że moja okolica to tylko "noclegownia", a przecież jest taka piękna...
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2015-07-10 o 22:13
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:46   #1645
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

To zależy.
Generalnie jako typowy żarłacz węglowodanów i osoba zajmująca się sportami wytrzymałościowymi, a jednocześnie z problemami nerkowymi, jestem wielkim przeciwnikiem diet wysokobiałkowych. Być może dieta wysokobiałkowa jest dobra, jak ktoś idzie trybem no cardio- robi samą siłownię, ale bez biegania, roweru itp. Tylko że podobno na uciętych węglowodanach nawet przy ćwiczeniach siłowych nie ma się takiej pary i mocy, ale niektórzy się tak męczą. Ich sprawa

Batony białkowe po pierwsze- są drogie, po drugie- nie powinny stanowić zamiennika posiłku. Są ok jeśli np. gdzieś jedziesz, masz bardzo aktywny dzień i nie masz jak ugotować (ja np. kiedyś zabierałam taki batonik na całodniową wycieczkę rowerową). Natomiast jeśli ktoś chce się tylko tym żywić... to raczej błąd. Generalnie takie rzeczy nie zostały stworzone z myślą o amatorach, a o wyczynowcach. Amatorzy spokojnie mogą zrobić wystarczającą formę zwykłym jedzeniem (mięso, jaja, nabiał), ew. dorzucając jakąś odżywkę białkową.

Jeśli już koniecznie chcesz batony białkowe jeść (bo np. nie możesz oprzeć się słodyczom) to sprawdź sobie w internecie przepisy na batony własnej roboty- są takie, trzeba mieć odżywkę białkową. Wtedy masz pewność co jest w środku, nie dodajesz ulepszaczy itp. Kiedyś mi trener przyniósł jeden i był świetny
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 18:00   #1646
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Batony białkowe to shit Sam cukier Mam na mysli gotowce, rzecz jasna.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 14:24   #1647
czarna drukarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 108
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Witam, potrzebuję Waszej porady...
mam w domu orbitrek, wykonuje na nim cwiczenia typu cardio (5x w tyg po 1h), ale slyszalam ze lepsze rezultaty w krótszym czasie osiagne dzięki interwalom. Uwazacie tak samo? Czy ktos z Was zredukowal wage dzięki cwiczeniom na orbim? Ile na nim cwiczycie i jak czesto? Cwiczycie dodatkowo czy traktujecie to jako jedyna forme cwiczen? Jak szybko zauwazyliscie poprawe sylwetki? Dodatkowo staram sie zdrowo jesc w rownych odstępach czasu.
czarna drukarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 23:08   #1648
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Postanowiłam, że do czasu wyjazdu (za miesiąc) będę bardzo regularnie robić przysiady (z hantlą, 10 kg, czasem dwie hantle po 10). Tylko jakoś mi się znudziły przysiady, więc czasem zamiast robię Chodakowską dwie części lub Mel B. Moje pytanie: czy takie zamiany mają sens? Od dwóch tygodni robię tego typu ćwiczenia 6 razy w tygodniu, jest szansa, że za miesiąc zauważę większe efekty?
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 08:08   #1649
lovexxmiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: GymRa- ćwiczył ktoś? ;)

Hejo lepiej cwiczyc dluzej, czyli polaczyc 2 trengi razem, ktory trwalby 1.5h np. Killer i skalpel czy rozdzielic je, rano killer a wieczorem skalpel?
lovexxmiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 13:39   #1650
Moda de mujer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 57
Dot.: Masz pytanie a nie wiesz gdzie je zadac, pisz TUTAJ

Hej Pierwszy raz pisze w tym wątku, ale mam nadzieję, że trochę podtrzymacie mnie na duchu. Jak motywować się na początku swojej drogi z odchudzaniem? Bo później to efekty mogą być tą sprężyną, ale wcześniej? Mam strasznie słaby zapał i przez to wszystko zaprzepaszczam. Nie umiem wypracować sobie balansu, popadam ze skrajności w skrajność. Albo objadanie się i zero ćwiczeń albo wzorowe jedzenie i treningi a gdy zjem kawałek ciasta na imprezie to mam wrażenie, że wszystko zaprzepaszczam i moją dietę diabli biorą
__________________
<ciach_reklama>
Moda de mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-01 19:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.