Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-10, 09:23   #1621
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja sprzątam praktycznie codziennie - odkurzam podłogi codziennie, myję co 2 dzień. Tylko większe sprzątanie zostawiam na piątek i sobotę - ścieranie kurzy, mycie mebli , frontów, listew przypodłogowych, łazienki i toalety + standardowo odkurzanie i mycie podłóg
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 09:55   #1622
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dekorowanie zaczynam na początku grudnia. Jak co roku, jadę do kwiaciarni po gwiazdy betlejemskie, cyprysy. Potem zaczyna się zabawa w rozstawianie
Mam kilka planów na ten rok. Ale nie mogę znaleźć:
- girlandy swierkowej/sosnowej takiej delikatnej, nie puchatej i jak najbardziej przypominająca żywą.
- kokard w żywym czerwonym kolorze z materiału


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ja odkąd mam dziecko sprzątam w weekend, kiedy mąż zajmuje się małą.
Ja jakoś nie umiem w multitasking i jak mała śpi to wtedy ewentualnie coś ogarne. A tak to nie umiem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Sztuczne girlandy widzialam w kiku,nie przygladalam sie czy sa ladne ale ogladalam zielone wianki ze swiatelkami i wygladaly cakiem przyzwoicie ,chcialam w tym roku kupic do kuchni na polke ale tak pomyslalam ze w kuchni to moze sie bedzie bardziej kurzyc i moze lepiej udekorowac w taki sposob ze bedzie mozna do przetrzec szmatka mam bardzo dluga drewniana polke w kuchni wiec jest pole do popisu ,kupilam w kiku wiekszego reniferka mam laterenki z poprzednich lat i drewniane choinki moze cos wymodze
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 12:39   #1623
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Kusi mnie cały czas... miała któraś z Was z Lidla??

IMG_9536.jpg

A może macie do polecenia jakieś onsie albo piżamę w typie kombinezonu? Wszędzie widzę jakieś jednorożce i inne takie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 13:08   #1624
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Kusi mnie cały czas... miała któraś z Was z Lidla??

Załącznik 7732659

A może macie do polecenia jakieś onsie albo piżamę w typie kombinezonu? Wszędzie widzę jakieś jednorożce i inne takie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie pomogę bo ja mam taką Jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest w tym BARDZO ciepło. A jestem zmarźlakiem

Ale fajnie wygląda ta z LidlaIMG_20201110_140732.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 13:19   #1625
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez kserokopia Pokaż wiadomość
Nie pomogę bo ja mam taką Jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest w tym BARDZO ciepło. A jestem zmarźlakiem

Ale fajnie wygląda ta z LidlaZałącznik 7732669

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też jestem, ale nie chciałabym, żeby to było mega mega ciepłe, żebym się nie gotowała, bo w mieszkaniu mamy ciepło.
Myślę, że to z Lidla może się wyprać i będzie idealne. Chyba skoczę w czwartek i pomacam, bo na zdjęciu to słabo widać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 14:27   #1626
AsteriK
Raczkowanie
 
Avatar AsteriK
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Swiateczne ubranka jakie kupilam w h&m


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AsteriK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 14:27   #1627
kserokopia
Raczkowanie
 
Avatar kserokopia
 
Zarejestrowany: 2020-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 163
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja też jestem, ale nie chciałabym, żeby to było mega mega ciepłe, żebym się nie gotowała, bo w mieszkaniu mamy ciepło.
Myślę, że to z Lidla może się wyprać i będzie idealne. Chyba skoczę w czwartek i pomacam, bo na zdjęciu to słabo widać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ten mój jest właśnie mega ciepły Nawet bym zaryzykowała stwierdzenie ze bym w nim samym sobie wyszła teraz na miasto i byłoby spoko

A i z tych bluz z Reserved zostawiłam sobie beżową - jakoś tak od początku byla bardziej "moja". Tą szarą dam mamie w prezencie
kserokopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 14:28   #1628
AsteriK
Raczkowanie
 
Avatar AsteriK
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AsteriK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 14:44   #1629
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ondine ja mam z lidla 2 tapie pajace, sa mega ciepłe. Jak masz ciepło w mieszkaniu to mogą być nawet za ciepłe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 15:38   #1630
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Aaa, pokłóciłam się dzisiaj z tż, on pojechał na imprezę do rodzinki, a ja zostałam sama :/

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 16:37   #1631
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Aaa, pokłóciłam się dzisiaj z tż, on pojechał na imprezę do rodzinki, a ja zostałam sama :/

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
O co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 16:40   #1632
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez AsteriK Pokaż wiadomość
Swiateczne ubranka jakie kupilam w h&m


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najbardziej podoba mi się piżama z Mikołajem

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 16:58   #1633
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Aaa, pokłóciłam się dzisiaj z tż, on pojechał na imprezę do rodzinki, a ja zostałam sama :/

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Witaj w klubie. My się poklocilysmy o święta właśnie oboje jesteśmy ateistami, ale święta obchodzimy, znaczy wigilię zawsze gdzieś jemy.
W tym roku prawdopodobnie spędzamy sami, w związku z wirusem.
Zapytalam jak to robimy. A on odparł, że co mi tak zależy na świętach i że potraktujmy ten dzień jak każdy inny, czyli dres, każdy robi swoje, spotykamy się wieczorem w łóżku i spać
On nie rozumie że taka uroczysta kolacja raz w roku jest fajna, by wspólnie spędzić czas na spokojnie, ubrać się ładnie . To wymyślił żeby uroczysta kolację zjeść na początku grudnia i mieć ją z głowy, a 24ego nie robić nic ryczeć mi się chce serio nie dość że na randki nie chodzimy to jeszcze to....


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 17:10   #1634
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
O co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A o to, że on nigdy nie może czegoś odwołac "bo już się umówił". Wypadło tak, że mam dzisiaj i jutro wolne (bardzo rzadko się tak zdarza, chyba 2 raz odkąd pracuje, że mam wolne dwa dni z rzędu), on też, wrócił z nocki, spał do 15. Chciałam z nim spędzić czas, na co on mi mówi, że dzisiaj to jest umówiony z kuzynami na posiadówkę. No to pytam, czy nie może przełożyć tego np. Na weekend (on ma weekendy wolne, ja zwykle pracuje, a kuzyni są na miejscu)? Nie, bo on się umówił i już. No i niby mi powiedział, że mogę jechać z nim, ale najpierw "kurcze, to trzeba do ciebie jechać psa zostawić, a to wydłuża drogę o 30 km", potem mi powiedział, że wolałby jechać sam, na koniec jak go zapytałam która bluze założyć to stwierdził, że "jeden pies, szybko, ubieraj się"... Więc mu powiedziałam, że skoro ma się tak do mnie odzywać, to ja nie będę piątym kołem u wozu i skoro musi jechać, to niech jedzie sam. No to stwierdził, że histeryzuje, "ruszaj tylek i jedziemy". Ja mówię, że nie, na co on zapytał jedziesz czy nie. Mówię nie, na co on się zabrał i wyszedł. I wróci jutro po południu, i pewnie będzie po całej nocy balowania, więc też pewnie od razu pójdzie spać, a ja na 7 do pracy w czwartek :/

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 17:15   #1635
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A o to, że on nigdy nie może czegoś odwołac "bo już się umówił". Wypadło tak, że mam dzisiaj i jutro wolne (bardzo rzadko się tak zdarza, chyba 2 raz odkąd pracuje, że mam wolne dwa dni z rzędu), on też, wrócił z nocki, spał do 15. Chciałam z nim spędzić czas, na co on mi mówi, że dzisiaj to jest umówiony z kuzynami na posiadówkę. No to pytam, czy nie może przełożyć tego np. Na weekend (on ma weekendy wolne, ja zwykle pracuje, a kuzyni są na miejscu)? Nie, bo on się umówił i już. No i niby mi powiedział, że mogę jechać z nim, ale najpierw "kurcze, to trzeba do ciebie jechać psa zostawić, a to wydłuża drogę o 30 km", potem mi powiedział, że wolałby jechać sam, na koniec jak go zapytałam która bluze założyć to stwierdził, że "jeden pies, szybko, ubieraj się"... Więc mu powiedziałam, że skoro ma się tak do mnie odzywać, to ja nie będę piątym kołem u wozu i skoro musi jechać, to niech jedzie sam. No to stwierdził, że histeryzuje, "ruszaj tylek i jedziemy". Ja mówię, że nie, na co on zapytał jedziesz czy nie. Mówię nie, na co on się zabrał i wyszedł. I wróci jutro po południu, i pewnie będzie po całej nocy balowania, więc też pewnie od razu pójdzie spać, a ja na 7 do pracy w czwartek :/

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Trochę kiepsko się zachował. Rozumiem jakby się umówił z kimś ważnym, w sensie to spotkanie było planowane z dużym wyprzedzeniem, ale skoro to tylko posiadówka z alko to rzeczywiście mógł to przełożyć na weekend, tym bardziej, że ma wolne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 17:30   #1636
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. My się poklocilysmy o święta właśnie oboje jesteśmy ateistami, ale święta obchodzimy, znaczy wigilię zawsze gdzieś jemy.
W tym roku prawdopodobnie spędzamy sami, w związku z wirusem.
Zapytalam jak to robimy. A on odparł, że co mi tak zależy na świętach i że potraktujmy ten dzień jak każdy inny, czyli dres, każdy robi swoje, spotykamy się wieczorem w łóżku i spać
On nie rozumie że taka uroczysta kolacja raz w roku jest fajna, by wspólnie spędzić czas na spokojnie, ubrać się ładnie . To wymyślił żeby uroczysta kolację zjeść na początku grudnia i mieć ją z głowy, a 24ego nie robić nic ryczeć mi się chce serio nie dość że na randki nie chodzimy to jeszcze to....


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
ja tam trochę rozumiem Tż, skoro jesteście ateistami to nie powinno Wam robić jakoś specjalnie różnicy czy posiedzicie razem we dwójkę przy stole 5.12 czy 24.12 . wigilia to chyba dzień jak każdy inny - dla ateisty ?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 17:41   #1637
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja tam trochę rozumiem Tż, skoro jesteście ateistami to nie powinno Wam robić jakoś specjalnie różnicy czy posiedzicie razem we dwójkę przy stole 5.12 czy 24.12 . wigilia to chyba dzień jak każdy inny - dla ateisty ?
Tak, ale dla mnie ten czas jest magiczny. Po 24 zawsze 2 dni wolne od pracy. Odpoczynek , można posiedzieć przy choince , zjeść coś dobrego np. Pad Thaia , wypić jakieś winko, spędzić czas w trójkę, tym bardziej że naprawdę w ciągu roku nie ma okazji na takie długie wolne, ani czasu na wspólne spędzanie czasu.
Nie podchodzę do tego religijnie ale bardziej chcę stworzyć ciepły dom. I to jest fajny moment

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 17:47   #1638
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

a ja te święta będę mieć wolne, bo l4, ale moja praca i męża praca nie wybiera - oboje mamy tak, ze pracujemy świątek, piątek, czy niedziela. jak wypadnie zmiana to trzeba jechać

w tamtym roku na sylwestra balowałam w.. pracy
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 18:11   #1639
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja tam trochę rozumiem Tż, skoro jesteście ateistami to nie powinno Wam robić jakoś specjalnie różnicy czy posiedzicie razem we dwójkę przy stole 5.12 czy 24.12 . wigilia to chyba dzień jak każdy inny - dla ateisty ?
A ja jako zagorzała ateistka nie rozumiem. Nie chodzi o siadanie do wigilii i jedzenie 12 potraw, ale zwyczajnie można by spędzić ten dzień w jKis fajny sposób, a nie każdy sobie i Elo, widzimy się wieczorem.
Gdybym nie była w pracy akurat w wigilię, to również nie chciałabym siedzieć w dresie przed kompem

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-10, 18:26   #1640
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Ja ubieram w pierwszy grudniowy weekend
Ja też!

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
To ja robie podobnie ogarniam na likend w ciagu tygodnia zeby miec calkowity luzik wtedy mozemy spokojnie odpoczac sobie przez te dwa dni
Ja sprzątam w piątek.
W soboty przeważnie pracuję, potem zakupy spożywcze i jestem w domu ok 14-15. Gdybym jeszcze miała sprzątać

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Kusi mnie cały czas... miała któraś z Was z Lidla??

Załącznik 7732659

A może macie do polecenia jakieś onsie albo piżamę w typie kombinezonu? Wszędzie widzę jakieś jednorożce i inne takie...
Ja kupiłam w zeszłym roku ale nie z Lidla (market Aldi). Jestem ciepłolubna ale w tym nie dało się spać. A poza tym kłopotliwe jest korzystanie z toalety a ja z tych co często chodzą siku
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 18:35   #1641
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja się tu dziwię ile osób lubi te pajace.

Ja kiedyś kupiłam w lumpeksie i wyrzuciłam po jednym użyciu.

Jak szłam do kibla w nocy, to musiałam do połowy się rozebrać, mimo,że coś miałam pod spodem, to i tak telepalo mnie z zimna.

No nigdy więcej

W temacie świątecznym to kupiłam dzisiaj te mandarynki w promocji w Biedronce i się zajadam.

Polecam, pyszne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 18:39   #1642
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Ja mam onesie z pandą czerwona. Nie śpię w niej, bo faktycznie za gorąco, ale lubię w niej siedzieć po kąpieli i pić herbatę. Na tyłku mam zamek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 18:49   #1643
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja mam onesie z pandą czerwona. Nie śpię w niej, bo faktycznie za gorąco, ale lubię w niej siedzieć po kąpieli i pić herbatę. Na tyłku mam zamek
U mnie zamek był na plecach na całej długości. Sama nie dawałam rady ani zapiąć ani rozpiąć
Ogólnie nie jestem fanką kombinezonów. Ani takich do spania ani żadnych innych. Właśnie ze względu na to, że często korzystam z toalety i jest to dla mnie niekomfortowe
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 18:49   #1644
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja się tu dziwię ile osób lubi te pajace.

Ja kiedyś kupiłam w lumpeksie i wyrzuciłam po jednym użyciu.

Jak szłam do kibla w nocy, to musiałam do połowy się rozebrać, mimo,że coś miałam pod spodem, to i tak telepalo mnie z zimna.

No nigdy więcej

W temacie świątecznym to kupiłam dzisiaj te mandarynki w promocji w Biedronce i się zajadam.

Polecam, pyszne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To samo mam przed oczami jak widze je w sklepie jak tu sie rozebrac na siku. No nie, nie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:14   #1645
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To samo mam przed oczami jak widze je w sklepie jak tu sie rozebrac na siku. No nie, nie
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w zeszłym roku ale nie z Lidla (market Aldi). Jestem ciepłolubna ale w tym nie dało się spać. A poza tym kłopotliwe jest korzystanie z toalety a ja z tych co często chodzą siku
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja się tu dziwię ile osób lubi te pajace.

Ja kiedyś kupiłam w lumpeksie i wyrzuciłam po jednym użyciu.

Jak szłam do kibla w nocy, to musiałam do połowy się rozebrać, mimo,że coś miałam pod spodem, to i tak telepalo mnie z zimna.

No nigdy więcej

W temacie świątecznym to kupiłam dzisiaj te mandarynki w promocji w Biedronce i się zajadam.

Polecam, pyszne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale się uśmiałam czytając te „toaletowe” przygody i wyobraziłam sobie to! Hahaha Ja na szczęście w nocy nie chodzę w ogóle siku i mam w łazience bardzo ciepło
Ja Wam powiem, że najważniejszą rzeczą na jakiej mi zależy to to, żeby się nie rozgrzebywać w nocy. Mam taką przypadłość, że w nocy wiecznie podciąga mi się koszulka od piżamy i nerki mi marzną Już tak mam tego dość, że stwierdziłam, że spróbuję z kombinezonem Ale szukam wszędzie cieńszego i bez kaptura, ale nie mogę znaleźć

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Tak, ale dla mnie ten czas jest magiczny. Po 24 zawsze 2 dni wolne od pracy. Odpoczynek , można posiedzieć przy choince , zjeść coś dobrego np. Pad Thaia , wypić jakieś winko, spędzić czas w trójkę, tym bardziej że naprawdę w ciągu roku nie ma okazji na takie długie wolne, ani czasu na wspólne spędzanie czasu.
Nie podchodzę do tego religijnie ale bardziej chcę stworzyć ciepły dom. I to jest fajny moment

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ja doskonale rozumiem. Też by mi zależało, mimo że nie na religijnych odczuciach, żeby moje dzieci miały takie wspomnienia świąteczne jak ja Także kochana nie dziwię się

Ale jestem ciekawa tego zapachu z B&BW.
IMG_9541.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.

Edytowane przez Ondiine
Czas edycji: 2020-11-10 o 19:16
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:23   #1646
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam urodziny, więc ubrałam choinkę bo takie miałam życzenie i kto mi zabroni w urodziny?! Załącznik 7732248Załącznik 7732249

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Wszystkiego najlepszego Też mam urodziny 7. listopada!
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To samo mam przed oczami jak widze je w sklepie jak tu sie rozebrac na siku. No nie, nie
Ugotowałabym się w tym w nocy. Co noc skręcam grzejnik bo w mikroskopijnej piżamie dosłownie pływam w nocy, a w tym to bym chyba nie zasnęła nawet z upałów.
Kurde, zapomniałam o tych mandarynkach w biedronce.... Teraz jestem już po kąpieli i nie wchodzi w grę iść,....
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:26   #1647
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;88276146]Wszystkiego najlepszego Też mam urodziny 7. listopada!


Ugotowałabym się w tym w nocy. Co noc skręcam grzejnik bo w mikroskopijnej piżamie dosłownie pływam w nocy, a w tym to bym chyba nie zasnęła nawet z upałów.
Kurde, zapomniałam o tych mandarynkach w biedronce.... Teraz jestem już po kąpieli i nie wchodzi w grę iść,....[/QUOTE]
W nocy tez bym sie zagotowala. Zimą polubilam dlugi rekaw, ale dol juz krotki albo w ogole gacie. Tak mi najlepiej
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:29   #1648
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Zzdroooooo - opowiadaj gdzie byłaś
Byłam na Fuerteventurze. 28 stopni, słonczeko, piękne plaże, nawet na windsurfingu udało mi się popływać . Cudny wypad na ładowanie baterii przed nieuchronnie zbliżającym się lockdownem . Co ciekawe ludzi wszędzie było malutko, a i tak przestrzegali wszystkich covidowych zaleceń. Nie to co tutaj, każdy chodzi z maską na brodzie, a liczba zakażeń rośnie

Swoją drogą, znacie stronę dupometr.pl ? Ja codziennie wchodzę żeby sprawdzić kiedy nas zamkną

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie. My się poklocilysmy o święta właśnie oboje jesteśmy ateistami, ale święta obchodzimy, znaczy wigilię zawsze gdzieś jemy.
W tym roku prawdopodobnie spędzamy sami, w związku z wirusem.
Zapytalam jak to robimy. A on odparł, że co mi tak zależy na świętach i że potraktujmy ten dzień jak każdy inny, czyli dres, każdy robi swoje, spotykamy się wieczorem w łóżku i spać
On nie rozumie że taka uroczysta kolacja raz w roku jest fajna, by wspólnie spędzić czas na spokojnie, ubrać się ładnie . To wymyślił żeby uroczysta kolację zjeść na początku grudnia i mieć ją z głowy, a 24ego nie robić nic ryczeć mi się chce serio nie dość że na randki nie chodzimy to jeszcze to....
Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
O niiiieee, co to za grinchowanie! Musisz go szybko z tego wyleczyć i zaprowadzić ducha świąt w waszym związku! Nie przejmuj się, mój mąż też był małym grinchem kiedy się poznaliśmy, ale z czasem przeszedł właściwą transformację Teraz chętnie bierze udział we wszystkich świątecznych aktywnościach, wie że to dla mnie ważne i sam też zaczął czerpać z tego przyjemność
I oboje jesteśmy niewierzący, więc to nie ma nic do rzeczy
W zeszłym tygodniu poprosiłam go żeby zmienił pościel i sam z siebie założył świąteczną, argumentując, że przecież już po 1 listopada, więc można
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:43   #1649
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Byłam na Fuerteventurze. 28 stopni, słonczeko, piękne plaże, nawet na windsurfingu udało mi się popływać . Cudny wypad na ładowanie baterii przed nieuchronnie zbliżającym się lockdownem . Co ciekawe ludzi wszędzie było malutko, a i tak przestrzegali wszystkich covidowych zaleceń. Nie to co tutaj, każdy chodzi z maską na brodzie, a liczba zakażeń rośnie



Swoją drogą, znacie stronę dupometr.pl ? Ja codziennie wchodzę żeby sprawdzić kiedy nas zamkną





O niiiieee, co to za grinchowanie! Musisz go szybko z tego wyleczyć i zaprowadzić ducha świąt w waszym związku! Nie przejmuj się, mój mąż też był małym grinchem kiedy się poznaliśmy, ale z czasem przeszedł właściwą transformację Teraz chętnie bierze udział we wszystkich świątecznych aktywnościach, wie że to dla mnie ważne i sam też zaczął czerpać z tego przyjemność

I oboje jesteśmy niewierzący, więc to nie ma nic do rzeczy

W zeszłym tygodniu poprosiłam go żeby zmienił pościel i sam z siebie założył świąteczną, argumentując, że przecież już po 1 listopada, więc można
Bylam na Fuercie w podróży poslubnej , ile bym dała by znów wyjechać
Mój mąż jest Grinchem ciągle, a teraz to przeszedł samego siebie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-10, 19:46   #1650
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Bylam na Fuercie w podróży poslubnej , ile bym dała by znów wyjechać
Mój mąż jest Grinchem ciągle, a teraz to przeszedł samego siebie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
O niie. I zawsze tak było? Długo już jesteście małżeństwem? Może on nie wie jakie to dla Ciebie ważne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.