Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-05, 11:36   #1621
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. W³a¶nie wysuszy³am w³osy z keratyn± i jestem przed pierwszym prostowaniem. Na ulotce pisze ¿eby wyprostowaæ ka¿de pasmo w³osów 6-7 razy zachowuj±c kilkunasto sekundowy odstêp pomiêdzy ka¿dym prostowaniem. I tu mam pytanie :jak przejadê raz po pa¶mie to mam czekaæ kilkana¶cie sekund i dopiero drugi raz przejechaæ i tak 6-7 razy?
Pierwszy raz siê spotykam z tak± instrukcj± co masz za produkt? Przy tych, co my tu mamy normalnie siê prostuje jeden za drugim.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:37   #1622
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza a czy nakladasz olej na suche czy wilgotne w³osy? Ja nak³adam na ca³a noc na suche, rano nie mam czasu nak³adac przed myciem bo pracujê i tez mam 2 ma³ych dzieci które musze wyszykwaæ z rana
U¿ywam obecnie oleju z pestek moreli i ze s³odkich migda³ów, wcze¶niej u¿ywa³am BDFM. Z masek t zakupi³am tê z Elseve extreme reapir i mam Garniera fructis do w³sów koloryzowanych (czerwona) te¿ bardzo dobra ;-)

A czy to serum kerapro sie sp³ukuje z w³osów czy zostawia? W opisie w allegro napisali i tak i tak...
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:44   #1623
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, napewno nie przetestowa³am wszystkich olejków bo jest to niemo¿liwe, ale u¿ywa³am loreal mythic oil, matrix, alterra migda³owa, kokos w postaci sta³ej (do rozpuszczenia) i kokosowy w po³±czeniu z innymi olejkami, jakie¶ indyjskie cuda migda³owe i inne indyjskie po³±czenia olejków, olejek z vatiki i wiêcej nie pamiêtam.
Ten absolutnie bije wszystko na g³owê i wszystko inne po prostu wyrzuci³am bo szkoda miejsca w ³azience
Ale czekaj, bo niektóre z tych olejów to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niektóre to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwagê przy porównywaniu ich?

Ja u¿ywam teraz mythic oil na d³ugo¶æ, 2 pompki po ka¿dym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn± i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia³am niez³y puch a tutaj jest super dodatkowo s± super zabezpieczone, na ca³ej d³ugo¶ci, nic mi siê nie kruszy, nie rozdwaja... no i w³osy nie s± t³uste jak wykoñczê butelkê (patrz±c na zu¿ycie pewnie zrobiê to dopiero pod koniec tego roku), to wystawiê mu opiniê.. narazie - po miesi±cu - mój ulubiony produkt do w³osów po serum kerapro ju¿ nie siêgam - przy tym olejku to badziew

Popatrzê jeszcze na maskê do w³osów z tej serii, bo widzia³am, ¿e maj±. Mo¿e te¿ mi siê spodoba ale najpierw muszê zdenkowaæ te, co mam w domu

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-05 o 11:45
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:07   #1624
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czekaj, bo niektóre z tych olejów to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niektóre to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwagê przy porównywaniu ich?

Ja u¿ywam teraz mythic oil na d³ugo¶æ, 2 pompki po ka¿dym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn± i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia³am niez³y puch a tutaj jest super dodatkowo s± super zabezpieczone, na ca³ej d³ugo¶ci, nic mi siê nie kruszy, nie rozdwaja... no i w³osy nie s± t³uste jak wykoñczê butelkê (patrz±c na zu¿ycie pewnie zrobiê to dopiero pod koniec tego roku), to wystawiê mu opiniê.. narazie - po miesi±cu - mój ulubiony produkt do w³osów po serum kerapro ju¿ nie siêgam - przy tym olejku to badziew

Popatrzê jeszcze na maskê do w³osów z tej serii, bo widzia³am, ¿e maj±. Mo¿e te¿ mi siê spodoba ale najpierw muszê zdenkowaæ te, co mam w domu
I olejujesz wlosy normalnie oprocz tego olejku? Nie wiesz moze jakie ma silikony w sobie? Zmywalne woda czy detergentem?
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:07   #1625
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwszy raz siê spotykam z tak± instrukcj± co masz za produkt? Przy tych, co my tu mamy normalnie siê prostuje jeden za drugim.
Mam encanto i tak jest napisane w instrukcji, któr± dosta³am razem z zestawem. Prostowa³am jeden po drugim. Te odstêpy tez mi siê wydawa³y absurdalne. Teraz siedzê juz z od¿ywk± i nie wiem czy j± trochê sp³ukaæ czy lepiej wyczesaæ? A mo¿e wogóle ca³± ja zostawiæ i tak wysuszyæ i prostowaæ?

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2015-01-05 o 12:11
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:19   #1626
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam encanto i tak jest napisane w instrukcji, któr± dosta³am razem z zestawem. Prostowa³am jeden po drugim. Te odstêpy tez mi siê wydawa³y absurdalne. Teraz siedzê juz z od¿ywk± i nie wiem czy j± trochê sp³ukaæ czy lepiej wyczesaæ? A mo¿e wogóle ca³± ja zostawiæ i tak wysuszyæ i prostowaæ?
Ja robilam wczoraj encanto. I prostowalam jedno za drugim bez odstepow. Ja troche wyp³uka³am od¿ywki. Lepiej troche wyp³ucz
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:51   #1627
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, w³osy mam naprawdê super, wiêc zabieg pewnie w okolicach marca/kwietnia, ale tak mnie wkurza ten inoar, ¿e po nocy mam odgnioty i koñce zmierzwione, ¿e chêtnie zrobi³abym teraz w³a¶nie kativê.
Ale z racji zimy i chodzenia w czapce (mam ma³e dzieci i do pracy nie chodzê) teraz dam sobie spokój z tym prostowaniem i poczekam do tego kwietnia. Zrobiê kerapro lub alfaparf.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



Nie podkre¶li Ci suchych w³osów, pomimo, ¿e ma mniejsze od¿ywienie ni¿ encanto czy inoar to je jednak ma Je¶li chodzi o pielêgnacjê, to te¿ jest ona du¿o mniej czasoch³onna ni¿ przed zabiegiem, ale bardziej ni¿ po encanto. Mnie po trzech tygodniach czy po miesi±cu (ju¿ nie pamiêtam) zaczê³o brakowaæ tego ¶lizgu i g³adko¶ci. Mnie w tym bardzo pomaga³a emulsja gloria, ale je¶li chodzi o pielêgnacjê przy kativie to:
- szampon bez sodium absolutnie
- przynajmniej raz w tygodniu olejowanie i nie musi byæ na ca³± noc. Ja mam tylko olejek z YR i jest absolutnie rewelacyjny i wszytsko inne wyrzuci³am i w³a¶nie ten olejek wystarczy na³o¿yæ z 30 min przed myciem lub nawet na 10 minut i te¿ du¿o daje.
- za ka¿dym razem stosowa³am maskê (nie od¿ywkê), ale je miesza³am, czyli raz jedn± raz drug±, na ka¿d± nak³ada³am troszkê glorii. Obowi±zkowo dobra maska z keratyn±. Nietrzyma³am te¿ tych masek nie wiadomo ile, tyle ile ka¿e producent
- po ka¿dym myciu serum kerapro
- no i niestety suszenie, ¿eby w³osy by³y idealne, trzeba je wysuszyæ suszark±.

Ja mimo wszystko wola³abym trochê pobawiæ siê z pielêgnacj±, ni¿ co rano wkurzaæ, ¿e mam odgnioty, wiêc wybra³abym teraz znów kativê, a ¿e by³by to mój kolejny zabieg, a w³osy nie wracaj± mi do tragicznego stanu sprzed zabiegu tylko s± o wiele lepsze, to my¶lê, ¿e jakbym teraz zrobi³a kativê, to tego od¿ywienia ju¿ by mi tak nie brakowa³o, bo wlosy s± ju¿ w du¿o lepszej kondycji. Mo¿e przy tej kativie fajnie siê sprawdzi mask± z t± m±k± ziemniaczan± hmm

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



tak, napewno nie przetestowa³am wszystkich olejków bo jest to niemo¿liwe, ale u¿ywa³am loreal mythic oil, matrix, alterra migda³owa, kokos w postaci sta³ej (do rozpuszczenia) i kokosowy w po³±czeniu z innymi olejkami, jakie¶ indyjskie cuda migda³owe i inne indyjskie po³±czenia olejków, olejek z vatiki i wiêcej nie pamiêtam.
Ten absolutnie bije wszystko na g³owê i wszystko inne po prostu wyrzuci³am bo szkoda miejsca w ³azience
Ok rozumiem ciekawe czy u mnie siê sprawdzi po Kativie.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czekaj, bo niektóre z tych olejów to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niektóre to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwagê przy porównywaniu ich?

Ja u¿ywam teraz mythic oil na d³ugo¶æ, 2 pompki po ka¿dym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn± i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia³am niez³y puch a tutaj jest super dodatkowo s± super zabezpieczone, na ca³ej d³ugo¶ci, nic mi siê nie kruszy, nie rozdwaja... no i w³osy nie s± t³uste jak wykoñczê butelkê (patrz±c na zu¿ycie pewnie zrobiê to dopiero pod koniec tego roku), to wystawiê mu opiniê.. narazie - po miesi±cu - mój ulubiony produkt do w³osów po serum kerapro ju¿ nie siêgam - przy tym olejku to badziew

Popatrzê jeszcze na maskê do w³osów z tej serii, bo widzia³am, ¿e maj±. Mo¿e te¿ mi siê spodoba ale najpierw muszê zdenkowaæ te, co mam w domu
Kusi mnie to serum w³a¶nie do zabezpieczania, nie olejowania

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czekaj, bo niektóre z tych olejów to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niektóre to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwagê przy porównywaniu ich?

Ja u¿ywam teraz mythic oil na d³ugo¶æ, 2 pompki po ka¿dym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn± i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia³am niez³y puch a tutaj jest super dodatkowo s± super zabezpieczone, na ca³ej d³ugo¶ci, nic mi siê nie kruszy, nie rozdwaja... no i w³osy nie s± t³uste jak wykoñczê butelkê (patrz±c na zu¿ycie pewnie zrobiê to dopiero pod koniec tego roku), to wystawiê mu opiniê.. narazie - po miesi±cu - mój ulubiony produkt do w³osów po serum kerapro ju¿ nie siêgam - przy tym olejku to badziew

Popatrzê jeszcze na maskê do w³osów z tej serii, bo widzia³am, ¿e maj±. Mo¿e te¿ mi siê spodoba ale najpierw muszê zdenkowaæ te, co mam w domu
Kusi mnie to serum w³a¶nie do zabezpieczania, nie olejowania
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 12:55   #1628
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam encanto i tak jest napisane w instrukcji, któr± dosta³am razem z zestawem. Prostowa³am jeden po drugim. Te odstêpy tez mi siê wydawa³y absurdalne. Teraz siedzê juz z od¿ywk± i nie wiem czy j± trochê sp³ukaæ czy lepiej wyczesaæ? A mo¿e wogóle ca³± ja zostawiæ i tak wysuszyæ i prostowaæ?
ja przy encanto ¶ci±ga³am tylko nadmiar odzywki papierowym rêcznikiem
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:11   #1629
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
ja przy encanto ¶ci±ga³am tylko nadmiar odzywki papierowym rêcznikiem
Ju¿ sp³uka³am trochê i wysuszy³am. S± trochê lepsze jak by³y przed zabiegiem ale powalaj±cego blasku nie widzê. Mo¿e ostatnie prostowanie polepszy efekt
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:18   #1630
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
I olejujesz wlosy normalnie oprocz tego olejku? Nie wiesz moze jakie ma silikony w sobie? Zmywalne woda czy detergentem?
Chwilowo nie, bo minê³o mo¿e 3 tyg od ostatniego encanto i nadmiar emolientów robi mi krzywdê. Powrócê do olejowania za jaki¶ miesi±c/dwa.

Ma silikon lotny (cyclopentasiloxane) i dimethiconol (usuwany ³agodnym detergentem).

Nie nadbudowa³ mi siê na w³osach, a nie oczyszcza³am ich od k±d go u¿ywam - a u¿ywam 3-4 pompki po ka¿dym myciu i czasami w ci±gu dnia sobie dok³adam 1 pompkê (uzale¿ni³am siê od jego zapachu )

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ sp³uka³am trochê i wysuszy³am. S± trochê lepsze jak by³y przed zabiegiem ale powalaj±cego blasku nie widzê. Mo¿e ostatnie prostowanie polepszy efekt
po pierwszym myciu bêdziesz widzia³a ró¿nicê
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:19   #1631
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Chwilowo nie, bo minê³o mo¿e 3 tyg od ostatniego encanto i nadmiar emolientów robi mi krzywdê. Powrócê do olejowania za jaki¶ miesi±c/dwa.

Ma silikon lotny (cyclopentasiloxane) i dimethiconol (usuwany ³agodnym detergentem).

Nie nadbudowa³ mi siê na w³osach, a nie oczyszcza³am ich od k±d go u¿ywam - a u¿ywam 3-4 pompki po ka¿dym myciu i czasami w ci±gu dnia sobie dok³adam 1 pompkê (uzale¿ni³am siê od jego zapachu )



po pierwszym myciu bêdziesz widzia³a ró¿nicê
Dzieki wielkie, chyba sie skusze
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 16:23   #1632
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

w³osy siê nie pusz±
By³am w Rossie, kupi³am szampon i od¿ywke z Alterry z tej samej serii ( owoc granatu ) . Kto¶ u¿ywa³?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:28   #1633
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
w³osy siê nie pusz±
By³am w Rossie, kupi³am szampon i od¿ywke z Alterry z tej samej serii ( owoc granatu ) . Kto¶ u¿ywa³?
Mialam, strasznie wysusza mi wlosy, nie ukladaja sie i mocniej kreca, a inne szampony uwielbiam z alterry <3
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:30   #1634
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
w³osy siê nie pusz±
By³am w Rossie, kupi³am szampon i od¿ywke z Alterry z tej samej serii ( owoc granatu ) . Kto¶ u¿ywa³?
O no widzisz, super Chyba ka¿da u¿ywa³a alterry choæ raz moim zdaniem szampon nie jest wydajny. Ma te¿ mocny detergent, w zasadzie identyczny jak SLS. Od¿ywka mia³a w sk³adzie alkohol jak dobrze pamiêtam mia³am albo maskê, albo od¿ywkê - która¶ mia³a alkohol i przesuszy³a mi w³osy
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:31   #1635
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
O no widzisz, super Chyba ka¿da u¿ywa³a alterry choæ raz moim zdaniem szampon nie jest wydajny. Ma te¿ mocny detergent, w zasadzie identyczny jak SLS. Od¿ywka mia³a w sk³adzie alkohol jak dobrze pamiêtam mia³am albo maskê, albo od¿ywkê - która¶ mia³a alkohol i przesuszy³a mi w³osy
Obie maja alkohol
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 16:39   #1636
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Obie maja alkohol
tak maj± alkohol w od¿ywce na 2 miejscu. Kupi³am ¿eby sprubowac najwy¿ej za tydzieñ kupie co¶ innego

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
tak maj± alkohol w od¿ywce na 2 miejscu. Kupi³am ¿eby sprubowac najwy¿ej za tydzieñ kupie co¶ innego
Szampon jaki mo¿ecie poleciæ w rozs±dnej cenie?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:05   #1637
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
tak maj± alkohol w od¿ywce na 2 miejscu. Kupi³am ¿eby sprubowac najwy¿ej za tydzieñ kupie co¶ innego

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------



Szampon jaki mo¿ecie poleciæ w rozs±dnej cenie?
U mnie ten zielony arterry sprawdza sie swietnie
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:19   #1638
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza a czy nakladasz olej na suche czy wilgotne w³osy? Ja nak³adam na ca³a noc na suche, rano nie mam czasu nak³adac przed myciem bo pracujê i tez mam 2 ma³ych dzieci które musze wyszykwaæ z rana
U¿ywam obecnie oleju z pestek moreli i ze s³odkich migda³ów, wcze¶niej u¿ywa³am BDFM. Z masek t zakupi³am tê z Elseve extreme reapir i mam Garniera fructis do w³sów koloryzowanych (czerwona) te¿ bardzo dobra ;-)

A czy to serum kerapro sie sp³ukuje z w³osów czy zostawia? W opisie w allegro napisali i tak i tak...
nak³adam na suche, kiedy¶ te¿ zostawia³am na ca³± noc. Je¶li siê chodzi do pracy to faktycznie rano nie ma opcji olejowania a jeszcze przy dzieciach

Serum kerapro najlepiej siê zachowuje, jak je na³o¿ysz na mokre, umye w³osy, JU¯ PO ROZCZESANIU, nie przed

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ale czekaj, bo niektóre z tych olejów to sera silikonowe - takie do stylizacji, a niektóre to po prostu czyste oleje - takie do olejowania - to nie wiem co bierzesz pod uwagê przy porównywaniu ich?

Ja u¿ywam teraz mythic oil na d³ugo¶æ, 2 pompki po ka¿dym myciu, 1 dodatkowa pompka jak wyschn± i jestem zdziwiona, bo zawsze po silikonach mia³am niez³y puch a tutaj jest super dodatkowo s± super zabezpieczone, na ca³ej d³ugo¶ci, nic mi siê nie kruszy, nie rozdwaja... no i w³osy nie s± t³uste jak wykoñczê butelkê (patrz±c na zu¿ycie pewnie zrobiê to dopiero pod koniec tego roku), to wystawiê mu opiniê.. narazie - po miesi±cu - mój ulubiony produkt do w³osów po serum kerapro ju¿ nie siêgam - przy tym olejku to badziew

Popatrzê jeszcze na maskê do w³osów z tej serii, bo widzia³am, ¿e maj±. Mo¿e te¿ mi siê spodoba ale najpierw muszê zdenkowaæ te, co mam w domu
Miluchova, my chyba mamy mega skrajne w³osy, to co dla mnie jest rewelacj± to dla Ciebie badziew i odwrotnie zaczynaj±c od ruskich szamponów ale to te¿ jest jaki¶ plus, jak mnie co¶ mega nie spasuje, to mo¿esz to wypróbowaæ - pewnie bêdzie dla Ciebie super
ja z Mythic oil siê mega meczy³am, co robi³ na moich wlosach? Na chwilkê ug³aska³ mi baby hair nie t³uszcz±c przy tym w³osów, to samo robi olejek matrix biolage - bardzo podobne produkty. Uwa¿am, ¿e na moich w³osach te olejki nie siegaj± do piêt serum kerapro. Wymieni³am je przy olejach do pielêgnacji dlatego, poniewa¿ ¿eby je wykoñczyæ stosowa³am je tak: na mokre umyte w³osy, nak³ada³am w³a¶nie te olejki (l'oreal,matrix i zapomnia³am o elseve od¿ywczym), na te olejki od¿ywkê lub maskê, potrzyma³am chwilkê i sp³uka³am. Po takim zabiegu naprawê w³osy by³y inne i bardzo fajne. Nie s³u¿y³y mi ju¿ jako zabezpieczenie w³osów tylko bardziej jako od¿ywienie i wyg³adzenie przy od¿ywce.
Je¶li chodzi o olejki zabezpieczaj±ce w³osy i wyg³adzaj±ce to najbardziej spisa³ mi siê jedwab CHI i olejek ARGAN OIL nie pamietam dok³adnie jakiej firmy, do kupienia w rossmanie po 20ml ale z nim trzeba by³o uwa¿aæ, ¿eby nie pot³u¶ci³ w³osów. A moje serum kerapro do tego stopnia mi pasuje, ze zamówi³ysmy z dziewczynami 1000 ml, z czego 500 ml by³o dla mnie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:24   #1639
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, my chyba mamy mega skrajne w³osy, to co dla mnie jest rewelacj± to dla Ciebie badziew i odwrotnie zaczynaj±c od ruskich szamponów ale to te¿ jest jaki¶ plus, jak mnie co¶ mega nie spasuje, to mo¿esz to wypróbowaæ - pewnie bêdzie dla Ciebie super
No widzê w³a¶nie hahaha
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 17:28   #1640
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
Szampon jaki mo¿ecie poleciæ w rozs±dnej cenie?
ca³y czas testujê szampony i w zasadzie po skoñczeniu jednego na drugi raz kupujê inny. W kolejce stoi YR do wlosów krêconych z wyci±giem z baobabu (bez sodium), a do tej pory najlepsze to cece cherry i YR wyg³adzaj±cy z czego cena/jako¶æ to cece cherry, teraz jest w promocji w rossmanie za 9,60 z³/500 ml. Do wypróbowania mam jeszcze ten wspomniany z YR no i bia³y jeleñ kozie mleko, je¶li sie nie sprawdz± to z podkulonym ogonem wrócê do cece

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
No widzê w³a¶nie hahaha
ale z t± farb± alfaparfu to siê zgadzamy przy jej kupnie dosta³am szampon (bez soli, parabenów itd) i od¿ywkê do rekonstrukcji, jak wypróbujê i bêdzie beznadziejna, to szybko kupuj
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:31   #1641
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zostajê przy matrixie je¶li chodzi o od¿ywki zbieram teraz na powiêkszenie swojej kolekcji
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:41   #1642
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
nak³adam na suche, kiedy¶ te¿ zostawia³am na ca³± noc. Je¶li siê chodzi do pracy to faktycznie rano nie ma opcji olejowania a jeszcze przy dzieciach

Serum kerapro najlepiej siê zachowuje, jak je na³o¿ysz na mokre, umye w³osy, JU¯ PO ROZCZESANIU, nie przed

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



Miluchova, my chyba mamy mega skrajne w³osy, to co dla mnie jest rewelacj± to dla Ciebie badziew i odwrotnie zaczynaj±c od ruskich szamponów ale to te¿ jest jaki¶ plus, jak mnie co¶ mega nie spasuje, to mo¿esz to wypróbowaæ - pewnie bêdzie dla Ciebie super
ja z Mythic oil siê mega meczy³am, co robi³ na moich wlosach? Na chwilkê ug³aska³ mi baby hair nie t³uszcz±c przy tym w³osów, to samo robi olejek matrix biolage - bardzo podobne produkty. Uwa¿am, ¿e na moich w³osach te olejki nie siegaj± do piêt serum kerapro. Wymieni³am je przy olejach do pielêgnacji dlatego, poniewa¿ ¿eby je wykoñczyæ stosowa³am je tak: na mokre umyte w³osy, nak³ada³am w³a¶nie te olejki (l'oreal,matrix i zapomnia³am o elseve od¿ywczym), na te olejki od¿ywkê lub maskê, potrzyma³am chwilkê i sp³uka³am. Po takim zabiegu naprawê w³osy by³y inne i bardzo fajne. Nie s³u¿y³y mi ju¿ jako zabezpieczenie w³osów tylko bardziej jako od¿ywienie i wyg³adzenie przy od¿ywce.
Je¶li chodzi o olejki zabezpieczaj±ce w³osy i wyg³adzaj±ce to najbardziej spisa³ mi siê jedwab CHI i olejek ARGAN OIL nie pamietam dok³adnie jakiej firmy, do kupienia w rossmanie po 20ml ale z nim trzeba by³o uwa¿aæ, ¿eby nie pot³u¶ci³ w³osów. A moje serum kerapro do tego stopnia mi pasuje, ze zamówi³ysmy z dziewczynami 1000 ml, z czego 500 ml by³o dla mnie
Te¿ mi pasuje Argan Oil(by³ swojego czasu w Biedronce nawet) i CHI te¿ lubiê, choæ dawno nie u¿ywa³am.Jeszcze lubiê od czasu do czasu serum GP b±d¼ kupuje arganowy z Marion super zapach ma jeszcze musze znale¼æ jaki¶ inny fajny mo¿e ten z Mythic Oil kupie lub poszukam jakiego¶ co by mia³ dobry sk³ad i olejki mo¿e macie co¶ do polecenia?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Aa i Marion ten czerwony bo pamiêtam, ¿e stosowa³am na suche w³osy i ograniczy³ trochê puszenie tak samo jak balsam Avon pomarañczowy stosuje równie¿ na suche szczegó³y przed wyj¶ciem w domu
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:17   #1643
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jestem ju¿ po encanto i uczucia mam dosyæ mieszane.
Zajê³o mi to oko³o 5 godzin,zu¿y³am 50ml szamponu i po 75ml keratyny i od¿ywki.
Mia³am w³osy proste, przesuszone , koñce w op³akanym stanie.Rano poodgniatane i powywijane we wszystkie strony.
Do sza³u doprowadza³o mnie codzienne poranne (6 rano)prostowanie w³osów na szczotce przed wyj¶ciem do pracy.
Zale¿a³o mi na od¿ywieniu w³osów i uzyskaniu piêknego blasku.
Póki co w³osy s± proste, koñcówki jakby naprawione, w dotyku trochê szorstkie i nieustannie naelektryzowane .
Niesamowitego blasku póki co nie widzê, ot takie lekkie przesuszenie jak po prostownicy.
Byæ mo¿e bêdzie lepiej po umyciu w³osów, co mam zamiar uczyniæ po 24 godzinach od zabiegu.
Dodajê kilka fotek przed ,w trakcie i po zakoñczeniu ca³ego zabiegu encanto

1.w³osy przed zbiegiem
DSC00698 (900x1200).jpg
2.po umyciu szamponem z zestawu
DSC00704 (900x1200).jpg
3,4. po pierwszym prostowaniu
DSC00706 (900x1200).jpg
DSC00708 (1200x900).jpg
5,6,7,8. po zakoñczeniu zabiegu
DSC00719 (1200x827).jpg
DSC00717 (900x1200).jpg
DSC00714 (904x1200).jpg
DSC00722 (1200x900).jpg
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:23   #1644
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Póki co w³osy s± proste, koñcówki jakby naprawione, w dotyku trochê szorstkie i nieustannie naelektryzowane .
Niesamowitego blasku póki co nie widzê, ot takie lekkie przesuszenie jak po prostownicy.
Byæ mo¿e bêdzie lepiej po umyciu w³osów, co mam zamiar uczyniæ po 24 godzinach od zabiegu.
To normalne, znika po umyciu w³osów


btw moje w³osy identycznie wygl±da³y po ciekawe czy po umyciu te¿ bêd± takie jak moje

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-05 o 19:25
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:24   #1645
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
¶licznie
Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne masz w³osy
Dziêkowaæ teraz nie myæ przez trzy dni w³osów... brr

Która¶ pyta³a o ró¿nicê miêdzy cocochoco w wersji pure a original :
original bardziej prostuje, pure dzia³a bardziej od¿ywiaj±co.

pure te¿ ma ostrzejszy zapach - potwierdzam to co która¶ z Was pisa³a
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:05   #1646
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

SERCE je¶li Ty codziennie rano myjesz w³osy, to dla Ciebie idealny by³by w³asnie inoar. Jest od¿ywienie, w³osy po 3,5 miesi±ca s± takie jak po zabiegu (z wyj±tkiem rozczesywania mokrych), dla mnie jedyny ale i powa¿ny mankament to w³a¶nie wygl±d w³osów po nocy, ale Ciebie to by nie dotyczy³o.
Wczoraj po myciu mialam nawet strzeliæ fotê "inoar po 3,5 miesi±ca" na dodatek w³osy by³y po elseve ale nie zrobi³am, bo za du¿o zdjêæ moich w³osów na tym w±tku jak dobijê do 4 miesiêcy to zrobiê fotê.
Jak kativa nie spelni Twoich oczekiwañ to pomy¶l o inoarze
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:12   #1647
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
To normalne, znika po umyciu w³osów


btw moje w³osy identycznie wygl±da³y po ciekawe czy po umyciu te¿ bêd± takie jak moje
Mam tak± nadziejê, ¿e jutro po umyciu bêd± piêknê i l¶ni±ce
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:16   #1648
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

no i siê sta³o umy³am w³osy pierwszy raz po encanto w po³owie s± juz suche.
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:31   #1649
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez nowa121212 Poka¿ wiadomo¶æ
no i siê sta³o umy³am w³osy pierwszy raz po encanto w po³owie s± juz suche.
Ciekawe jakie bêd± kiedy ca³kiem wyschn±, koniecznie napisz albo fotkê wklej.
Mnie jutro te¿ czeka pierwsze mycie po encanto
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:48   #1650
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza tylko podobno po Inoarze trzeba sci±c wiêcej koncówek niz po kativie...
ja jestem w stanie sci±æ góra 5 cm
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.