Marcowe Mamy 2015 cz. I - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-29, 11:25   #1621
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

no to kolejna ciężarówka nam się szykuje powodzenia, monika!

emily
, teraz to chyba nie ma sensu dziecka na siłę przekonywać, żeby nie wstawało, skoro już zaczęło. to już ten etap niestety. bez tego dziecko nie pójdzie dalej poza tym należy się cieszyć, dziewczyny, że wasze maluchy już tak daleko "doszły", bo Szymek ledwo raczkować zaczął przed świętami i ja wciąż czekam aż ruszy dalej, usiądzie, stanie itp bo tak to mogę mieć tylko nadzieję, że to jego naturalne tempo, a nie jakieś opóźnienie.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:30   #1622
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
No niestety trzeba ten etap przejść z dzieckiem niestety, no i u mnie się najgorsze dopiero zaczyna , ja sylwestra też raczej z dwójką, może moja siostra się do mnie wybierze to chociaż tyle, martwię się jak to moje dziecko będzie spać przy tym hałasie , w ciąży jeszcze nie jestem ale od grudnia się z mężem staramy tak więc jestem dobrej myśli
Odważna jesteś. Ja bałabym się że nie dam rady, że nowe dziecko urodzi się z okresie buntu dwulatka u pierwszego i to będzie nie do ogarnięcia. Jedynie kusi mnie myśl, że nie wróciłabym do pracy i odchowałabym mojego wymagającego synka sama.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 11:40   #1623
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Michiru - dziękuję , a któraś jest jeszcze w ciąży z tego wątku ? EMILY - no powiem ci ,że mam obawy no ale idę za ciosem tym bardziej, że u mnie ciąża będzie oznaczała same problemy i obawy, no ale nie wiem czy za jakiś czas będę chciała się bawić w ciążę z problemami i niemowlaka i znowu te trudne początki i nieprzespane noce , tak więc do puki, że tak powiem siedzę w temacie to się decyduje, zawsze mówie sobie, że przecież z bliźniakami sobie jakoś ludzie dają radę to ja też sobie poradzę, dla mnie najważniejsze, aby urodziło się zdrowe, później jakoś to będzie
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 16:34   #1624
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

monika, nie bierz do siebie tego okresu buntu, bo u nas są dziewczyny, które mają dzieci w odstępie roku czy dwóch lat i przecież mamy bliźniaki dasz radę choć nie powiem, że będzie tak łatwo.

niedługo się okaże, że tylko ja kolejnego nie planuję i zacznę się dziwnie czuć :P
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 17:26   #1625
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Monika- kciuki za owocne starania,a i gratuluje nabycia nowych umiejetnosci

Michiru super ze z Szymkiem juz lepiej u nas juz tez smarkow prawie nie ma i kaszel jest mniejszy
Ja juz nie planuje kolejnego dziecka!dwojka urwisow mi w zupelnosci wystarczy

Aha i odkrylam czemu moje dziecko bylo takie marudne w swieta, sprawca takiego zachowania byl tz bo mlody jak widzi tate to od razu chce na rece i robi sie bardzo wymagajacy,od wczoraj jak maz poszedldo pracy to znowu w domu mam aniolka.

A co do sylwestra to idziemy na roczek do synka kuzyna na pewno zostaniemy tam do 20 a pozniej to sylewester z dwojka lub cos w tym stylu o balu moge pomarzyc no chyba ze zostawie cycki w domu 😀
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:24   #1626
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
monika, nie bierz do siebie tego okresu buntu, bo u nas są dziewczyny, które mają dzieci w odstępie roku czy dwóch lat i przecież mamy bliźniaki dasz radę choć nie powiem, że będzie tak łatwo.

niedługo się okaże, że tylko ja kolejnego nie planuję i zacznę się dziwnie czuć :P
Nie boje się tego buntu bo przecież w końcu na jakoś to będzie jak będą ryczeć to przecież się nie rozdwoje i tyle ile będę mogła to każdym zajmę z kolei i w końcu się przyzwyczają do takiego stanu rzeczy , a przynajmniej mam taką nadzieję , martwie się tylko moją ciążą i żeby dziecko urodziło się zdrowe i to najważniejsze
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:58   #1627
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Nie boje się tego buntu bo przecież w końcu na jakoś to będzie jak będą ryczeć to przecież się nie rozdwoje i tyle ile będę mogła to każdym zajmę z kolei i w końcu się przyzwyczają do takiego stanu rzeczy , a przynajmniej mam taką nadzieję , martwie się tylko moją ciążą i żeby dziecko urodziło się zdrowe i to najważniejsze
A mialas problemy wpierwszej ciazy ? Nie ma sie co martwic na zapas i niepotrzebnie sie stresowac
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 19:05   #1628
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
A mialas problemy wpierwszej ciazy ? Nie ma sie co martwic na zapas i niepotrzebnie sie stresowac
W trzecim trymestrze ciąży ok. 32 tygodnia okazało się, że mam zrealizowany konflikt serologiczny i od tego czasu musiałam jeździć co tydzień do szpitala na badania takie co pół dnia trwają, na szczęście nie było potrzeby zostania w tym szpitalu na dłużej bo zawsze wyniki miałam dobre pomimo obecności przeciwciał , no ale to już był 32 tydzień i dziecko było rozwinięte do końca już mi nie dużo zostało , no a teraz startuje z konfliktem od początku
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 20:16   #1629
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

dasz radę, monika moja mama urodziła 2kę zdrowych dzieci, a też u niej konflikt serologiczny trzeba mieć to pod kontrolą, więc dobrze, że on nim wiesz, i będzie ok.

MaMusKa, hehe to dobrze, że przynajmniej wiesz, co chodziło synkowi u nas od 3 dni popołudniami straszne płacze i marudzenie i chyba też doszłam o co chodzi. wygląda na to, że dziąsełka z okazji kolejnego ząbka. podałam mu dziś pedicetamol i po jakimś czasie od razu inne dziecko

my sylwka w domu spędzamy i tak nie mamy gdzie młodego podrzucić, by świętować, a i tż jakoś za balami i tego typu imprezami specjalnie nie przepada.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

MaMusKa, ja zawsze chciałam 2kę maluszków i na tym koniec, ale od jakiegoś czasu myślę, że najprawdopodobniej pozostanę przy jednym dziecku i to nie tylko ze względu na 2 poronienia. czasami trochę mi szkoda i trochę mi głupio, że mam teraz taki sposób myślenia, ale jakoś nie potrafię tego zmienić.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 20:36   #1630
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Tak wiem że mozna spokojnie urodzić zdrowe dziecko tylko muszę mieć lekarza który się na tym zna (mam już takiego),tylko te wszystkie badania wizyty w szpitalu to będzie masakra tak myślę, ja chciałam ogólnie większą różnicę wieku między dziećmi, ale tak jak pisałam nie wiem czy za jakiś czas będzie mi się chciało, szczerze to już mam takie myśli, że chyba mi się nie chce mieć drugiego bobasa, ale martwie się tym, że kiedyś będę żałować tej decyzji
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 21:22   #1631
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

monika, nie wiem, jaka tak naprawdę u Ciebie z tym sytuacja, ale wydaje mi się, że powinnaś być pewna, że chcesz, bo jak zajdziesz w ciążę to dopiero najdą Cię wątpliwości i wtedy lepiej nie żałować, że zdecydowało się na to tak szybko. ciąża i tak małe dziecko, jak nasze brzdące, to prawdziwe wyzwanie. ja myślałam, że zjadę ze zmęczenia i zawrotów głowy, a tu opiekuj się jeszcze małym synkiem, a u mnie to przecież szybko po ptokach było. mam nadzieję, że u Ciebie to po prostu skutek zmęczenia i niedługo Ci przejdzie, zajdziesz i będziesz się z tego mega cieszyć tym bardziej, jak masz dobrego lekarza, to będzie luzik

Edytowane przez Michiru
Czas edycji: 2015-12-29 o 21:25
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 07:33   #1632
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
monika, nie wiem, jaka tak naprawdę u Ciebie z tym sytuacja, ale wydaje mi się, że powinnaś być pewna, że chcesz, bo jak zajdziesz w ciążę to dopiero najdą Cię wątpliwości i wtedy lepiej nie żałować, że zdecydowało się na to tak szybko. ciąża i tak małe dziecko, jak nasze brzdące, to prawdziwe wyzwanie. ja myślałam, że zjadę ze zmęczenia i zawrotów głowy, a tu opiekuj się jeszcze małym synkiem, a u mnie to przecież szybko po ptokach było. mam nadzieję, że u Ciebie to po prostu skutek zmęczenia i niedługo Ci przejdzie, zajdziesz i będziesz się z tego mega cieszyć tym bardziej, jak masz dobrego lekarza, to będzie luzik
Raczej chodziło mi , że będę żałować, że moje dziecko nie ma rodzeństwa tylko tak nie składnie napisałam, bo im później tym bardziej mi się nie będzie chciało , tak wiem że będzie mega ciężko, ja też miałam trudne początki z moim synkiem zmęczenie plus jego kolki to była masakra, ale tym razem mama mi trochę pomorze i siostra bo oferowały się przy pierwszym dziecku, ale ja się uparłam, że dam radę, i dałam !, tak więc teraz też dam mam nadzieję
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:09   #1633
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
No niestety trzeba ten etap przejść z dzieckiem niestety, no i u mnie się najgorsze dopiero zaczyna , ja sylwestra też raczej z dwójką, może moja siostra się do mnie wybierze to chociaż tyle, martwię się jak to moje dziecko będzie spać przy tym hałasie , w ciąży jeszcze nie jestem ale od grudnia się z mężem staramy tak więc jestem dobrej myśli
Nie zaglądam tu a tu proszę. Jeszcze ktoś na głęboką wodę się rzuca ☺
Powodzenia

Michiru, jedziesz na dwa fronty heh. I na wizażu i fb ☺
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:16   #1634
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Nie zaglądam tu a tu proszę. Jeszcze ktoś na głęboką wodę się rzuca ☺
Powodzenia

Michiru, jedziesz na dwa fronty heh. I na wizażu i fb ☺
Gratulację asiulek , bo o ile się dobrze orientuje to będziesz mamą sierpniową , super !, rzut na głęboką wodę to bardzo dobre określenie, ale jestem zdecydowana , damy radę
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:21   #1635
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A moje dziecko dzisiaj zaliczyło glebę z łóżka , bawiłam się z nim i zadzwonił mi telefon a siedział na środku łóżka a łóżko mam duże i poszłam do salonu po telefon wracam i tylko widze jak on nurkuje na ziemię , jeszcze nawet nie zdążyłam odebrać, podlatuje do niego a on zaczyna się śmiać , uff a serce już miałam w gardle, to mi tylko pokazało jak to teraz trzeba bardzo uważać na dziecko, bo dosłownie 10 sekund mnie nie było !
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:24   #1636
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Gratulację asiulek , bo o ile się dobrze orientuje to będziesz mamą sierpniową , super !, rzut na głęboką wodę to bardzo dobre określenie, ale jestem zdecydowana , damy radę






Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
A moje dziecko dzisiaj zaliczyło glebę z łóżka , bawiłam się z nim i zadzwonił mi telefon a siedział na środku łóżka a łóżko mam duże i poszłam do salonu po telefon wracam i tylko widze jak on nurkuje na ziemię , jeszcze nawet nie zdążyłam odebrać, podlatuje do niego a on zaczyna się śmiać , uff a serce już miałam w gardle, to mi tylko pokazało jak to teraz trzeba bardzo uważać na dziecko, bo dosłownie 10 sekund mnie nie było !
Dziękuję damy rade.
Ja mam o tyle dobrze, że Jagoda zaczyna chodzić. Więc do wiosny będzie juz jej to sprawnie szlo.

A co do upadku, jak walnął głową to i tak go dzisiaj obserwuj. Nawet jak nie było to mocne uderzenie. Ale jak się śmiał to na pewno nic mu nie jest ☺
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:31   #1637
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję damy rade.
Ja mam o tyle dobrze, że Jagoda zaczyna chodzić. Więc do wiosny będzie juz jej to sprawnie szlo.

A co do upadku, jak walnął głową to i tak go dzisiaj obserwuj. Nawet jak nie było to mocne uderzenie. Ale jak się śmiał to na pewno nic mu nie jest ☺
Tak tak jest pod obserwacją cały czas mama już go teraz na pewno nie spuści z oka !!!, nie ma nawet śladu na głowie bo on jak spadał to się kołdry trzymał , no mój młody to chodzi przy meblach, przy łóżeczku, a w kojcu to się nawet puszcza , co prawda jak się puści to zawsze jest upadek, ale jego to chyba nie zniechęca, a dopiero jak byliśmy na bilansie 9 miesięczniaka to dostaliśmy skierowanie na rehabilitacje z nim bo sam nie siadał ani nie raczkował a tu nagle co dzień to nowe umiejętności
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:33   #1638
asiulek8
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 969
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Tak tak jest pod obserwacją cały czas mama już go teraz na pewno nie spuści z oka !!!, nie ma nawet śladu na głowie bo on jak spadał to się kołdry trzymał , no mój młody to chodzi przy meblach, przy łóżeczku, a w kojcu to się nawet puszcza , co prawda jak się puści to zawsze jest upadek, ale jego to chyba nie zniechęca, a dopiero jak byliśmy na bilansie 9 miesięczniaka to dostaliśmy skierowanie na rehabilitacje z nim bo sam nie siadał ani nie raczkował a tu nagle co dzień to nowe umiejętności
No właśnie tak to jest. Dzieci nic nie robią, a tu nagle z kopyta ruszają.

U nas to było tak ze stanęła sama bez podtrzymywania się mebli a 3 dni później przeszła samodzielne 5 kroków. Teraz śmiga po całym pokoju. Byliśmy w szoku z mężem. Miała wtedy dokładnie 9,5 miesiąca.
__________________
21.01.2010 r.
27.07.2012 r.
23.08.2014 r.

03.03.2015 - Jagódka

TP: 25.08.2016
asiulek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:48   #1639
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
no to kolejna ciężarówka nam się szykuje powodzenia, monika!

emily
, teraz to chyba nie ma sensu dziecka na siłę przekonywać, żeby nie wstawało, skoro już zaczęło. to już ten etap niestety. bez tego dziecko nie pójdzie dalej poza tym należy się cieszyć, dziewczyny, że wasze maluchy już tak daleko "doszły", bo Szymek ledwo raczkować zaczął przed świętami i ja wciąż czekam aż ruszy dalej, usiądzie, stanie itp bo tak to mogę mieć tylko nadzieję, że to jego naturalne tempo, a nie jakieś opóźnienie.
Cieszę się, że się dobrze rozwija tylko źle się czuję z tym, że dziecko pod moją opieką się obija i chciałabym żeby potrafił trochę się pobawić sam, no i powiem szczerze w domu też mogłabym mieć czyściej
Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Michiru - dziękuję , a któraś jest jeszcze w ciąży z tego wątku ? EMILY - no powiem ci ,że mam obawy no ale idę za ciosem tym bardziej, że u mnie ciąża będzie oznaczała same problemy i obawy, no ale nie wiem czy za jakiś czas będę chciała się bawić w ciążę z problemami i niemowlaka i znowu te trudne początki i nieprzespane noce , tak więc do puki, że tak powiem siedzę w temacie to się decyduje, zawsze mówie sobie, że przecież z bliźniakami sobie jakoś ludzie dają radę to ja też sobie poradzę, dla mnie najważniejsze, aby urodziło się zdrowe, później jakoś to będzie
Chyba lepiej iść za ciosem, bo jak się już zrobi spokojnie i wygodnie to nie będzie Ci się chciało wracać do tego etapu. Mam w rodzinie jedynaka i to kochane dziecko, ale cały czas potrzebuje nas dorosłych do zabawy, a u znajomych gdzie różnica między dziećmi jest 2 lata jakoś przeżyli trudny czas z dwójką maluchów, a teraz dzieci się zajmują sobą.
Moje dziecko musiałoby chociaż jedną noc przespać żebym mogła pomyśleć o drugim nie tylko teoretycznie.
Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
Dziękuję damy rade.
Ja mam o tyle dobrze, że Jagoda zaczyna chodzić. Więc do wiosny będzie juz jej to sprawnie szlo.

A co do upadku, jak walnął głową to i tak go dzisiaj obserwuj. Nawet jak nie było to mocne uderzenie. Ale jak się śmiał to na pewno nic mu nie jest ☺
Gratuluję
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 11:12   #1640
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez asiulek8 Pokaż wiadomość
No właśnie tak to jest. Dzieci nic nie robią, a tu nagle z kopyta ruszają.

U nas to było tak ze stanęła sama bez podtrzymywania się mebli a 3 dni później przeszła samodzielne 5 kroków. Teraz śmiga po całym pokoju. Byliśmy w szoku z mężem. Miała wtedy dokładnie 9,5 miesiąca.
To super zdolna ta twoja córcia pewnie lada chwila i będzie chodzić, ja mam nadzieję że mój Kubuś też tak do roku będzie chodzić
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:20   #1641
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się dobrze rozwija tylko źle się czuję z tym, że dziecko pod moją opieką się obija i chciałabym żeby potrafił trochę się pobawić sam, no i powiem szczerze w domu też mogłabym mieć czyściej

Chyba lepiej iść za ciosem, bo jak się już zrobi spokojnie i wygodnie to nie będzie Ci się chciało wracać do tego etapu. Mam w rodzinie jedynaka i to kochane dziecko, ale cały czas potrzebuje nas dorosłych do zabawy, a u znajomych gdzie różnica między dziećmi jest 2 lata jakoś przeżyli trudny czas z dwójką maluchów, a teraz dzieci się zajmują sobą.
Moje dziecko musiałoby chociaż jedną noc przespać żebym mogła pomyśleć o drugim nie tylko teoretycznie.

Gratuluję
Ja też jeszcze nie przespałam całej nocy z moim synkiem , zawsze raz musi zjeść w nocy butlę, na szczęście moje dziecko jak ma ochotę na mleko to nie płacze tylko ssie kciuk , tak więc nigdy nie musiałam się w nocy zrywać na szczęście i jakoś nie odczówam tego że wstaje raz w nocy
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:24   #1642
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Asiulek8- gratuluje,super, Jagoda bedzia miala z kim sie bawic,aha i gratuluje pierwszych krokow malej,bardzo szybko zaczela chodzic

Monika1985- ja tez mam Kubusia ,u nas jeszcze odpukac z niczego niespadl maly lobuziak

Kuba tez zaczyna sam sie puszczac i tez zrobil sam pare kroczkow wiec mysle ze lada chwila i zacznie chodzic.

Aha i zaczyna wypowiadac pierwsze slowa jeszcze pewnie niesiwadomie ale i tak sie cieszymy,szczegolnie tata bo to wlasnie bylo pierwszym slowem wypowoiedzianym przez mojego synka i teraz ciagle slysze tata tata a maz dumny jak paw chodzi 😀
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:33   #1643
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Asiulek8- gratuluje,super, Jagoda bedzia miala z kim sie bawic,aha i gratuluje pierwszych krokow malej,bardzo szybko zaczela chodzic

Monika1985- ja tez mam Kubusia ,u nas jeszcze odpukac z niczego niespadl maly lobuziak

Kuba tez zaczyna sam sie puszczac i tez zrobil sam pare kroczkow wiec mysle ze lada chwila i zacznie chodzic.

Aha i zaczyna wypowiadac pierwsze slowa jeszcze pewnie niesiwadomie ale i tak sie cieszymy,szczegolnie tata bo to wlasnie bylo pierwszym slowem wypowoiedzianym przez mojego synka i teraz ciagle slysze tata tata a maz dumny jak paw chodzi 😀
Super że twój Kubuś też lada chwilka będzie chodzić, to dobrze że ci nie spadł z niczego bo to normalnie tętno 150 , a pisałaś wcześniej że on taki ruchliwy jest bardzo tak więc tylko się cieszyć że nie zaliczył żadnego upadku
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:40   #1644
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez monika 1985 Pokaż wiadomość
Super że twój Kubuś też lada chwilka będzie chodzić, to dobrze że ci nie spadł z niczego bo to normalnie tętno 150 , a pisałaś wcześniej że on taki ruchliwy jest bardzo tak więc tylko się cieszyć że nie zaliczył żadnego upadku
Oj jest i to bardzo,co z tego ze nie spadl jak upadkow juz zaliczyl tyle ze chyba jak tak dalej pojdzie to zejde na zawal,wczoraj wstal przy krzesle i bylo mu malo to wspial sie na palce ichwycil sie stolu przytym pociagnal krzeslo ktore w ostatniej chwili zlapalam razem z nim bo inaczej to by wyladowalo na nim,teraz to na prawde nawet na chwile nie spuszczam go z oczu
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:12   #1645
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Oj jest i to bardzo,co z tego ze nie spadl jak upadkow juz zaliczyl tyle ze chyba jak tak dalej pojdzie to zejde na zawal,wczoraj wstal przy krzesle i bylo mu malo to wspial sie na palce ichwycil sie stolu przytym pociagnal krzeslo ktore w ostatniej chwili zlapalam razem z nim bo inaczej to by wyladowalo na nim,teraz to na prawde nawet na chwile nie spuszczam go z oczu
ehh te upadki jeszcze mnie czekają no tak. Twój synek to się chyba szybko rozwija jak już coś tam mówi, bo mój to gada ale po swojemu, jedyne co to czasem patrzy jak mówie coś do niego i też rusza wargami jakby mnie naśladował
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:20   #1646
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Asiulek8- gratuluje,super, Jagoda bedzia miala z kim sie bawic,aha i gratuluje pierwszych krokow malej,bardzo szybko zaczela chodzic

Monika1985- ja tez mam Kubusia ,u nas jeszcze odpukac z niczego niespadl maly lobuziak

Kuba tez zaczyna sam sie puszczac i tez zrobil sam pare kroczkow wiec mysle ze lada chwila i zacznie chodzic.

Aha i zaczyna wypowiadac pierwsze slowa jeszcze pewnie niesiwadomie ale i tak sie cieszymy,szczegolnie tata bo to wlasnie bylo pierwszym slowem wypowoiedzianym przez mojego synka i teraz ciagle slysze tata tata a maz dumny jak paw chodzi 😀
Coś czuję, że u nas też bedzie tata pierwszym słowem. W ogóle mnie moje dziecko nigdy nie obdarza takim uśmiechem jak wracającego z pracy męża. To niesprawiedliwe.
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:28   #1647
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Cytat:
Napisane przez emily863 Pokaż wiadomość
Coś czuję, że u nas też bedzie tata pierwszym słowem. W ogóle mnie moje dziecko nigdy nie obdarza takim uśmiechem jak wracającego z pracy męża. To niesprawiedliwe.
Tez tak uwazam,Kuba jak widzi tatusia to az caly podskakuje z radosci a jakie przy tym wydaje okrzyki bojowe

Maly wreszcie zasnal ide umyc corke i czeka mnie jeszcze malowanie paznokici malej modnisi bo przeciez jutro jest Sylwester picollo juz sie chlodzi
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 19:33   #1648
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

A mój synek to chyba taki mamisynek będzie, bo jak dzisiaj wróciliśmy z kina to tak do mnie rączki wyciągał i taki był szczęśliwy że aż mamie się łezka zakręciła w oku
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:24   #1649
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

U mnie jest tak ze wyjsc moge wszedzie bez dzieci ale jak wracam to maly wpada w taka histerie jesli go natychmiast nie wezme na rece, niewazne ze czy bylam poza domem godzine czy dluzej zawsze jest taka sama reakcja sama nie wiem zczego to wynika,corka tak nie robila nawet czasami bylo mi z tego powodu mi przykro ze nie robi problemow jak ja gdzies zostawialam
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 21:05   #1650
monika 1985
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2 067
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. I

Wydaje mi się, że on chyba pokazuje jak mu źle z tego powodu, że Ciebie nie było, każde dziecko na swój sposób wyraża emocję, niby jest tak że chłopce często są za mamami bardzo
monika 1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-07 09:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.