Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 11:08   #1651
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Nie przeginaj i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora - to dopiero jest chamstwo i szufladkowanie ludzi Diamentica raz mi się podoba, raz nie, ale ogólnie nadmiar różu i getry w panterkę to nie jest coś, co lubię najbardziej. I stąd tak daleko idący wniosek, że ja i inne dziewczyny, którym się to nie podoba to szare myszy z zaścianka ?? Co do braku luzu ... nie wierzę, że nigdy nawet nie spojrzałaś na kogoś z obrzydzeniem, nie pomyślałaś "maj gad jak to wygląda", po prostu nie wierzę. Jesteś, niestety, hipokrytką pierwszej wody, zastanów się najpierw, zanim jeszcze raz napiszesz coś podobnego.
Nie, nie zdarzyło mi się spojrzeć na nikogo z obrzydzeniem. Jakoś źle dobrane rzeczy nie działają na mnie obrzydzająco musisz mieć niezłego hopla w głowie, żeby niegustowny strój Cię brzydził. Czasem się spojrzy na kogoś i w myslach powie "jak ona wygląda, czy nie ma lustra",ale nie jestem tym typem człowieka, żeby rąbać komuś przez to tyłek, a tymbardziej nie buszuję w internecie i nie wyszukuje modowych wpadek. Nie wiem czy wy może chcecie się tu bawić w Horodyńską ??
Dla mnie takie jawne obgadywanie innych w stylu takich wiejskich pierduśnic jest żałosne.
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:15   #1652
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
tego bloga wstawiłam specjalnie, bo należy do jednej z użytkowniczek tego forum, która krytykuje inne blogi. Niech spojrzy najpierw na siebie krytycznie a później ocenia Diamentice i inne.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------



a co to za podział za dziewczyny "normalne" i "nienormalne". Diamentica jest nienormalna , bo nie mieści się w cechach przypisanych do szarych myszek??? każdy powinien liczyć się z krytyką skoro krytykuje innych. Mam wrażenie, że według was normalna dziewczyna to taka szara myszka , naturalne włosy, nieopalona , brak dekoltu itd. Dobra ok, można sobie taką być. Ale skoro jest wolność, to w każdą stronę powinna ona podążać. Tak własnie jest w Polsce, że ludzie nie mają takiego luzu, w innych krajach każdy ubiera się jak chce, nie ma takiej chamskiej krytyki dla wyróżniających się z tłumu. Wy się tu zachowujecie jak zwykłe pierdusnice.
Yyy prosta dziewczyno, a gdzie ja pisałam o Diamentice? Ani razu się nie wypowiadałam Poza tym to była ironia i r o n i a A Ty mi odpisujesz to samo co ja napisałam, tylko innymi słowami Gwoli wyjaśnienia - normalne czyli nie wygląda jak Szpak czy Wiśniewski na scenie (czekam aż ktoś nie zrozumie i przyczepi się do tego).

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Tzn. o kim mowa? Poza dziewczyną z przekrwionymi oczami, bo to moim zdaniem była prowokacja, a nie "rozwalanie" na serio.
Jeśli to była prowokacja to głupia i bardzo, bardzo prostacka. Chodzi mi o to, że to miało sens(choć teraz w sumie się zastanawiam), do momentu kiedy wszystkie dziewczyny wjechały na (nie pamiętam dokładnie, ale chyba) fashionelkę, a potem popłynęła fala krytyki po wszystkich....

Edytowane przez chryja_bez_ryja
Czas edycji: 2011-09-09 o 11:10
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:21   #1653
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
Nie, nie zdarzyło mi się spojrzeć na nikogo z obrzydzeniem. Jakoś źle dobrane rzeczy nie działają na mnie obrzydzająco musisz mieć niezłego hopla w głowie, żeby niegustowny strój Cię brzydził. Czasem się spojrzy na kogoś i w myslach powie "jak ona wygląda, czy nie ma lustra",ale nie jestem tym typem człowieka, żeby rąbać komuś przez to tyłek, a tymbardziej nie buszuję w internecie i nie wyszukuje modowych wpadek. Nie wiem czy wy może chcecie się tu bawić w Horodyńską ??
Dla mnie takie jawne obgadywanie innych w stylu takich wiejskich pierduśnic jest żałosne.
Nie napisałam nigdzie, że chodzi mi konkretnie strój, masz podwójny rentgen w oczach że to zauważyłaś Może mi się po prostu nie podobać jak np. laska koniecznie musi chodzić na szpilkach, mimo że prawie się na nich nie trzyma, tak samo nie muszą mi się podobać skwareczki z tipsami. NIE MA ludzi którym się wszystko podoba, NIE MA ludzi, których coś nie obrzydza, dlatego ci nie wierzę. Co do obgadywania - litości, po to jest ten wątek, czy nie widać tego po tytule?? Czepianie się niektórych dziewczyn faktycznie nie jest ok, ale skoro komuś ten wątek się tak strasznie nie podoba, po co wchodzić, aż tak ci się nudzi?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:31   #1654
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Nie napisałam nigdzie, że chodzi mi konkretnie strój, masz podwójny rentgen w oczach że to zauważyłaś Może mi się po prostu nie podobać jak np. laska koniecznie musi chodzić na szpilkach, mimo że prawie się na nich nie trzyma, tak samo nie muszą mi się podobać skwareczki z tipsami. NIE MA ludzi którym się wszystko podoba, NIE MA ludzi, których coś nie obrzydza, dlatego ci nie wierzę. Co do obgadywania - litości, po to jest ten wątek, czy nie widać tego po tytule?? Czepianie się niektórych dziewczyn faktycznie nie jest ok, ale skoro komuś ten wątek się tak strasznie nie podoba, po co wchodzić, aż tak ci się nudzi?
mnie brzydzą pająki, widok odchodów, ale strój ??? to jest jakaś dewiacja, żeby nieodpowiedni strój brzydził, może rozśmieszać, ale brzydzić?? Mi się najbardziej nie spodobało to, że osoby , które tu krytykują weszły z kapciami w życie osobiste obgadywanych tu osób, typu jakiego ma faceta itd. Ten wątek nie jest o obgadywaniu, widać to WYRAŹNIE w tytule, tylko o wskazywaniu mody , a nie konkretnych osób.
I NIE MA osób, którym się wszystko podoba, ale są osoby, które mimo to potrafią to tolerować.

Edytowane przez prostadziewczyna
Czas edycji: 2011-09-09 o 11:32
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:39   #1655
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez prostadziewczyna Pokaż wiadomość
mnie brzydzą pająki, widok odchodów, ale strój ??? to jest jakaś dewiacja, żeby nieodpowiedni strój brzydził, może rozśmieszać, ale brzydzić?? Mi się najbardziej nie spodobało to, że osoby , które tu krytykują weszły z kapciami w życie osobiste obgadywanych tu osób, typu jakiego ma faceta itd. Ten wątek nie jest o obgadywaniu, widać to WYRAŹNIE w tytule, tylko o wskazywaniu mody , a nie konkretnych osób.

Modę tworzą ludzie Niestety, mnie akurat nie możesz się doczepić, bo nie wtrącałam się tu do NICZYJEJ sytuacji materialnej, NICZYJEGO faceta itp. No i ostatecznie: jak już ma się bloga, jest się osobą publiczną, to co, wszystkim to się musi podobać? Trzeba być absurdalnie zadufanym w sobie, żeby tak myśleć, coś już o tym pisałam . EOT.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:40   #1656
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
Nie przeginaj i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora - to dopiero jest chamstwo i szufladkowanie ludzi Diamentica raz mi się podoba, raz nie, ale ogólnie nadmiar różu i getry w panterkę to nie jest coś, co lubię najbardziej. I stąd tak daleko idący wniosek, że ja i inne dziewczyny, którym się to nie podoba to szare myszy z zaścianka ?? Co do braku luzu ... nie wierzę, że nigdy nawet nie spojrzałaś na kogoś z obrzydzeniem, nie pomyślałaś "maj gad jak to wygląda", po prostu nie wierzę. Jesteś, niestety, hipokrytką pierwszej wody, zastanów się najpierw, zanim jeszcze raz napiszesz coś podobnego.
Wyjęłaś mi to z ust
Bo mnie się nawet nie chce odpowiadać na te pseudo-oskarżenia i wyrzuty prosto z choinki
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 11:48   #1657
prostadziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar prostadziewczyna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

Modę tworzą ludzie Niestety, mnie akurat nie możesz się doczepić, bo nie wtrącałam się tu do NICZYJEJ sytuacji materialnej, NICZYJEGO faceta itp. No i ostatecznie: jak już ma się bloga, jest się osobą publiczną, to co, wszystkim to się musi podobać? Trzeba być absurdalnie zadufanym w sobie, żeby tak myśleć, coś już o tym pisałam . EOT.
nie napisałam, że to Ty konkretnie wtrącasz się w zycie osobiste tych osób, ale nie trudno znaleźć tu takie głupie komentarze. A jakbys się czuła jakby na forum laski zjeżdżały Twojego bloga w taki chamski sposób?. Na pewno byłoby Ci przykro. Osoby, które zakładają bloga na pewno nie robią tego po to, żeby dostawać za to pociski od innych. Jest różnica między chamską krytyką czyli rąbaniem dooopska a krytyką konstruktywną. Łatwo jest kogoś obrażać będąc anonimową użytkowniczką forum.
prostadziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:00   #1658
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mój dzisiejszy hit

http://chinchilla-love.blogspot.com/.../x-object.html
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:01
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:01   #1659
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

nie działa
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:02   #1660
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość

Modę tworzą ludzie Niestety, mnie akurat nie możesz się doczepić, bo nie wtrącałam się tu do NICZYJEJ sytuacji materialnej, NICZYJEGO faceta itp. No i ostatecznie: jak już ma się bloga, jest się osobą publiczną, to co, wszystkim to się musi podobać? Trzeba być absurdalnie zadufanym w sobie, żeby tak myśleć, coś już o tym pisałam . EOT.
A to jak sie prowadzi bloga to jest się osobą publiczną? Osobą publiczną może być aktor, polityk itp. a nie dziewczyna, która prowadzi bloga. I to, że ona wrzuca tam swoje zdjęcia to nie znaczy, że można je wrzucać na forum i jawnie po kimś jechać. Jak się komuś nie podoba to istnieje możliwość komentowania notatek na blogu i tam może wyrazić co myśli.
Równie dobrze można by wklejać fotki z portali typu nk albo facebook i komentować co kto ma ubrane na zdjęciu jakie ma oczy, paznokcie i jak jest ubrany na fotkach z wycieczek w miejsca historyczne, w końcu też robi z siebie osobę publiczną wrzucając fotki do sieci
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:05   #1661
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

a może byście tak zajęły się tematem wątku
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:07
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:08   #1662
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Czy tylko ja mam wrażenie że z tym wątkiem coś się złego dzieje? Kiedyś było to miejsce gdzie można było normalnie podyskutować a teraz coraz więcej jest osób które wpadają tylko po to by rozwalić wątek. Nie rozumiem tego. Dlatego w celu uratowania wątku proponuję ignorować ludzi którzy piszą tu tylko po to by siać zamęt

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a może byście tak zajęły się tematem wątku
Dobra rada
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:10   #1663
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie że z tym wątkiem coś się złego dzieje? Kiedyś było to miejsce gdzie można było normalnie podyskutować a teraz coraz więcej jest osób które wpadają tylko po to by rozwalić wątek. Nie rozumiem tego. Dlatego w celu uratowania wątku proponuję ignorować ludzi którzy piszą tu tylko po to by siać zamęt

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Dobra rada
popieram


mamy pozdrowienia na blogu Wiesi (:
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:14   #1664
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie że z tym wątkiem coś się złego dzieje? Kiedyś było to miejsce gdzie można było normalnie podyskutować a teraz coraz więcej jest osób które wpadają tylko po to by rozwalić wątek. Nie rozumiem tego. Dlatego w celu uratowania wątku proponuję ignorować ludzi którzy piszą tu tylko po to by siać zamęt

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


Dobra rada
wiesz, że mam jeszcze jedną propozycję (niepoprawna jestem, wiem), może by tak wszyscy rozwalacze zignorowali nas, i przestali się tu udzielać? Bo jeszcze za bardzo im ciśnienie skoczy, i dopiero będzie draka
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:19   #1665
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
nie działa
Już
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:20   #1666
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
wiesz, że mam jeszcze jedną propozycję (niepoprawna jestem, wiem), może by tak wszyscy rozwalacze zignorowali nas, i przestali się tu udzielać? Bo jeszcze za bardzo im ciśnienie skoczy, i dopiero będzie draka
Ja uważam że jedną z najbardziej demotywujących rzeczy dla drugiego człowieka jest czysta, niczym nie zmącona obojętność Nie nawrócimy rozwalaczy naszego wątku, ale ileż można pisać bez żadnego odzewu? Według mnie to ich na pewno zniechęci do udzielania się tutaj, dlatego apeluję że jeśli pojawi się post w stylu jesteście okropne, jak możecie sie tak zachowywać, itp po prostu wcale nie odpisywać
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:24   #1667
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja uważam że jedną z najbardziej demotywujących rzeczy dla drugiego człowieka jest czysta, niczym nie zmącona obojętność Nie nawrócimy rozwalaczy naszego wątku, ale ileż można pisać bez żadnego odzewu? Według mnie to ich na pewno zniechęci do udzielania się tutaj, dlatego apeluję że jeśli pojawi się post w stylu jesteście okropne, jak możecie sie tak zachowywać, itp po prostu wcale nie odpisywać
przepraszam poniosło mnie
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:29   #1668
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Już
prawdziwy hipster !
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:31   #1669
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Wątek z założenia jest wątkiem do obgadywania, ale kiedyś to było robione w jakiś taki miły i radosny sposób, była tak fajna atmosfera. Lubiłam go czytać do kawy, bo mnie rozbawiał, teraz niestety jest tu za dużo złośliwości.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:45   #1670
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Wątek z założenia jest wątkiem do obgadywania, ale kiedyś to było robione w jakiś taki miły i radosny sposób, była tak fajna atmosfera. Lubiłam go czytać do kawy, bo mnie rozbawiał, teraz niestety jest tu za dużo złośliwości.

Taaaa, nowa ekipa uzytkowniczek na wizazu. Na innych watkach to samo.
C'est la vie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:48   #1671
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Taaaa, nowa ekipa uzytkowniczek na wizazu. Na innych watkach to samo.
C'est la vie.
no tak, bo wątek jest prywatną własnością starych wyjadaczek, reszta niech tylko podczytuje może cały Wizaż należy do tych zarejestrowanych przed określonym rokiem?


to nie jest moja pierwsza część, w której się udzielam i nie pierwsze konto ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:49   #1672
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A tu jestem baaardzo ciekawa o co się rozchodzi, bo ni w ząb norweskiego nie rozumiem


http://tcmn.blogg.no/1315499921_herregud.html
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:49   #1673
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no tak, bo wątek jest prywatną własnością starych wyjadaczek, reszta niech tylko podczytuje może cały Wizaż należy do tych zarejestrowanych przed określonym rokiem?


to nie jest moja pierwsza część, w której się udzielam. ;]

To była uwaga socjologiczna. Taka prawda.

Kiedyś dało się tu norlamnie rozmawiać. teraz tylko złośliwośc, jad, hejterskie teksty. W dodatku to przekonanie ze "za✂✂✂iscie znam się na modzie/ pielęgnacji cery/ kosmetykach".

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:51
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:52   #1674
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
To była uwaga socjologiczna. Taka prawda.
no tak, za naszych czasów było lepiej. Typowe stwierdzenie dla zgorzkniałych.


miss kitsch - może jakaś charakteryzacja? nie wiem
edit: teraz zauważyłam, że ma to na każdym zdjęciu 0_o
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2011-09-09 o 12:54
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:55   #1675
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Te norweskie szwedzkie języki to jakie bulgotanie jest



wtf http://tcmn.blogg.no/1314546306_oh_my_god.html
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2011-09-09 o 13:01
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:57   #1676
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Jako, iż stałam się jedną z wielu "ofiar" zepsutego metra dnia dzisiejszego to mogłam sobie pooglądać to i owo stojąc 15 min na peronie Widziałam dziewczynę w czarnych grubych kryjących rajstopach, do tego kalosze matowe czarne, ale takie do połowy łydki (chyba niższe huntery - nieco brudne), na pupie obcisłe panterkowe spodenki, (ledwo zasłaniające pośladki) oraz uwaga uwaga...szara sportowa kangurka. Jak zwykle rzadko co mnie razi w oczy to to jakoś utkwiło w mojej głowie Do teraz się zastanawiam gdzie ona mogła iść ^^

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2011-09-09 o 13:01
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:04   #1677
rusticalle
Raczkowanie
 
Avatar rusticalle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jako, iż stałam się jedną z wielu "ofiar" zepsutego metra dnia dzisiejszego to mogłam sobie pooglądać to i owo stojąc 15 min na peronie Widziałam dziewczynę w czarnych grubych kryjących rajstopach, do tego kalosze matowe czarne, ale takie do połowy łydki (chyba niższe huntery - nieco brudne), na pupie obcisłe panterkowe spodenki, (ledwo zasłaniające pośladki) oraz uwaga uwaga...szara sportowa kangurka. Jak zwykle rzadko co mnie razi w oczy to to jakoś utkwiło w mojej głowie Do teraz się zastanawiam gdzie ona mogła iść ^^
Ja ogółem sceptycznie traktuję wszystkie zestawienia szorty+rajstopy kryjące. DO tego dodajmy jeszcze sportowe buty za kostkę skracające nogi na tęgiej niskiej panience i tragedia gotowa
__________________
WYMIANKA - kosmetyki
WYMIANKA - ciuchy

Maturzystka '15 - biol R, chem R, fiz R
rusticalle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:08   #1678
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez rusticalle Pokaż wiadomość
Ja ogółem sceptycznie traktuję wszystkie zestawienia szorty+rajstopy kryjące. DO tego dodajmy jeszcze sportowe buty za kostkę skracające nogi na tęgiej niskiej panience i tragedia gotowa
Zapomniałam właśnie dodać, że dziewczyna była niska

Właśnie rozwala mnie jeszcze jak ktoś nałoży na siebie wszystko z innej bajki, a ktoś inny podsumuje to, że jest "eklektycznie". Najczęściej spotykam się z tym określeniem w TV (polskie stacje) jak jakieś "guru" ocenia strój ochotników w konkursach czy street style. Może to taki eufemizm
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:10   #1679
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez rusticalle Pokaż wiadomość
Ja ogółem sceptycznie traktuję wszystkie zestawienia szorty+rajstopy kryjące. DO tego dodajmy jeszcze sportowe buty za kostkę skracające nogi na tęgiej niskiej panience i tragedia gotowa
Szorty plus rajstopy to ja akurat lubię, jak ktoś ma zgrabne nogi to przyjemnie popatrzeć Szczerze mówiąc, nie widziałam wielu osób noszących do tego sportowe buty.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 13:25   #1680
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jako, iż stałam się jedną z wielu "ofiar" zepsutego metra dnia dzisiejszego to mogłam sobie pooglądać to i owo stojąc 15 min na peronie Widziałam dziewczynę w czarnych grubych kryjących rajstopach, do tego kalosze matowe czarne, ale takie do połowy łydki (chyba niższe huntery - nieco brudne), na pupie obcisłe panterkowe spodenki, (ledwo zasłaniające pośladki) oraz uwaga uwaga...szara sportowa kangurka. Jak zwykle rzadko co mnie razi w oczy to to jakoś utkwiło w mojej głowie Do teraz się zastanawiam gdzie ona mogła iść ^^

może na grzyby

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

mnie najbardziej rozwala jak takie dziewczyny o pełnych kształtach(dosadnie pełnych) wciskaja się w zamałae rururki, albo bluzki... to jest widok po którym nie mam ochoty jeść przecież jest wiele pełniejszych dziewczyn, które wyglądają lepiej niż niejedna o super figurze.. tak pięknie potrafia zmaskować to i owo..
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.