Psychiatra - cz. 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 19:58   #1651
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

dziękuję za miłe przyjęcie do grona wiecznie wnerwionych;p

Brook dzis juz nie chodze do psychologa, poprostu na to nie mam kasy, staram sobie jakos sama radzic a jak mam cięzkie dni to wspomagam sie uspokajaczem ale jak najzadziej...

AsiCcccCA no niestety, lekarze myślą ze jak masz parenaście lat to Ty w zyciu nic nie przeżyłeś..a mieszkałam pod szczecinem (jakies 30km) a teraz mozna by żec ze uciekłam do Białegostoku..(w nadzieji ze cos w zyciu zmienie) i nie wiem czy był to dobry pomysł (studiuje tutaj)... siedze tu sama, pracy znaleść nie moge, włacza mi sie myslenie a co za tym idzie..NERWICA...narazie nie jest źle, ale siedze tu (bo przyjechałam po świetach) jakies 1,5tyg. ale jezeli pracy nie znajde to znowu sie zacznie cyrk;/

jeśli chodzi o tą lekarz ze ją źle zrozumiałąm, to nie...trzeba było tam być zeby odczuć jej postawe wobec pacjęta...była zimna.wręcz mroźna...
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:06   #1652
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Interesuja mnie filmy o ludziach z roznego rodzaju chorobami psychicznymi.
Cześć dziewczyny! Czy można przyłączyć się do wątku?

Był taki film z Winoną Ryder (depresja) i Angeliną Jolie (boarderline). Akcja rozgrywała się w szpitalu dla osób chorych psychicznie, bohaterki należały do jednej grupy terapeutycznej... Czy któraś z Was zna tytuł? Nie mogę go sobie przypomnieć.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:16   #1653
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

przerwana lekcja muzyki

kanija
ja jestem bez pracy i tez praktycznie sama i narazie po leczeniu lekami mam sposkoj z myslami ale za to nie jestem szczesliwai mam lekka depreche:/
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:19   #1654
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Czy można przyłączyć się do wątku?

Był taki film z Winoną Ryder (depresja) i Angeliną Jolie (boarderline). Akcja rozgrywała się w szpitalu dla osób chorych psychicznie, bohaterki należały do jednej grupy terapeutycznej... Czy któraś z Was zna tytuł? Nie mogę go sobie przypomnieć.
wiem byl taki film ,ale zapomniałam tytułu

Kanija
a masz tam jakis znajmomych ,bo źle tak samemu, moze być gorzej (jak nie ma z kim porozmawiac)kobietko jak Ci jest smutno wpadaj na wątek wygadasz sie wyplaczesz broń Boze sama w domu i sie zamartwiac
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:42   #1655
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
Nie prawda LenQu różnie ludzie mysla nie wiadomo co ten lekarz mial na mysli.
Nie którzy poprostu kpią ,śmieją sie ze dziewczyna mysli ze ma nerwice bo sie pare razy zdenerwowała czy cos ,a czasmi nawet nie wiedzą co siedzi głęboko w kimś.
Kumacie o co Mi cho
AsiczQu mój drogi.. Nie napisałam,ze na pewno to i to miała na myśli. Dlatego napisałam,ze niekoniecznie mogła powiedzieć to w tym sensie o jakim mówisz.. Mogła również powiedzieć to w takim kontekście o jakim przykładowo napisałam.
__________________



Edytowane przez Lena_20
Czas edycji: 2009-01-16 o 20:43
Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:48   #1656
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

jestem tu sama..jak palec, co najwyżej w szkole (zaoczne) pogadam z dziewuchami i zapisałam sie jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt, jutro do nich jade..strasznie sie za psiakami wytęskniłam

no ale właśnie..jedyne co teraz robie to siedze w domu, ogladam tv(juz nim rzygam), zaiweszam sie, smutasze coraz bardziej, a z naury jestem mega wesołą dziołchą i na pierwszy rzut oka nie widac zebym miała jakie kolwiek problemy, uwielbiam sie smiać, gadać jak najęta i takie tam... a tego tutaj tak strasznie mi brak..teraz doceniam to co zostało jakies 700km stąd;/

i widzisz Brook...kazdy z nas łapie depreche bo nie ma czym czasu zająć, jakbyśmy miały wypełniony grafik po brzegi to sądze ze nie było by źle...w sumie znam to troche z autopsji jest praca jest zajęcie i wiecej ludzi sie poznaje i wychodzisz to tu to tam...a tak...kurka wodna!
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 20:55   #1657
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kanija Pokaż wiadomość
w koncu wylądowałam w szpitalu, zrobili USG i rure w gębę i lekarz stwierdził ze jest wsio OK,pytam sie go czy to moze nerwica a on na to 'a czym taka mloda dziewczyna moze sie stresowac?'
Jak slysze takie hasla to mnie krew zalewa wrrrr
Ktos moze miec 20 lat a wiecej sie nacierpic niz ktos inny w ciagu 80 lat...

A tytul tego filmu z a.jolie to przerwana lekcja muzyki.

Edytowane przez lotta6
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:02
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 21:06   #1658
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
AsiczQu mój drogi.. Nie napisałam,ze na pewno to i to miała na myśli. Dlatego napisałam,ze niekoniecznie mogła powiedzieć to w tym sensie o jakim mówisz.. Mogła również powiedzieć to w takim kontekście o jakim przykładowo napisałam.
a no rzeczywiście przepraszam ,za bardzo sie podnieciłam ,wkurzyl Mnie ten lekarz

Kanija szkoda że nie mieszkasz tam gdzie Ja
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:18   #1659
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

lotta6 bez kitu mnie zamurował jego tekst, a nawet moją mame ktora siedziała obok...najsmieszniejsze jest to ze jak byłam w tym cholernym szpitalu to głównie rzygać mi sie chciało, to dali mi kroplówke na bol brzucha..to tlumacze lekarzowi ze cos na wymioty chce bo nie zasne tak mnie mdli..to nie-on wie lepiej, kroplowka sie skonczyła i pielegniarka chciala leciec po następna (godzina była chyba 3rano) to ją ubłagałam zeby dała mi na wymioty..dała i dziecko słodko śpi ;p chyba minęłam sie z powołaniem

AsiCcccCA a gdzież to pomieszkujesz? i prawda, szkoda ze nie mieszkam tam gdzie Ty...w koncu było by do kogo morde otworzyć..az miałabyś mnie dosyc;p
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:20   #1660
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
a no rzeczywiście przepraszam ,za bardzo sie podnieciłam ,wkurzyl Mnie ten lekarz


czekaj,bo jakies nieporozumienie nastapiło.. Tobie chodziło o tego lekarza co robił USG? A tośmy się w takim razie rozmineły,bo mi chodziło o to co powiedziała psycholog... Tekst lekarza przeoczyłam,kurcze,nie moge sie skoncentrowac za bardzo... Heh,juz nie ważne..
Ale fakt,gdyby mi coś takiego powiedział to bym jemu ta rurę wsadziła do gardła i nagadała to i owo..
__________________



Edytowane przez Lena_20
Czas edycji: 2009-01-16 o 21:25
Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:42   #1661
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kanija Pokaż wiadomość
lotta6 bez kitu mnie zamurował jego tekst, a nawet moją mame ktora siedziała obok...najsmieszniejsze jest to ze jak byłam w tym cholernym szpitalu to głównie rzygać mi sie chciało, to dali mi kroplówke na bol brzucha..to tlumacze lekarzowi ze cos na wymioty chce bo nie zasne tak mnie mdli..to nie-on wie lepiej, kroplowka sie skonczyła i pielegniarka chciala leciec po następna (godzina była chyba 3rano) to ją ubłagałam zeby dała mi na wymioty..dała i dziecko słodko śpi ;p chyba minęłam sie z powołaniem

AsiCcccCA a gdzież to pomieszkujesz? i prawda, szkoda ze nie mieszkam tam gdzie Ty...w koncu było by do kogo morde otworzyć..az miałabyś mnie dosyc;p
Ja mieszkam w Dębicy wiesz gdzie ta norka jest
oj nie bój sie nie miałabym Cię dysyćostatnio też nie mam z kim pogadac oprócz Tżta z przyjacióka wszystko sie popsuło a Ja nie mam takich koleżanek z którymi mogę porozmawiac o wszystkim.

LenQu
Mi chodzi o tego lekarza który powiedzia że taka młoda to nie moze miec nerwicy...
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 21:50   #1662
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

opony Dębica;p kojarze hehe...i jednak mieć babe za przyjaciółke to fajna sprawa..bo z babą pogadac to inaczej jak z facetem, fakt tez brakuje mi faceta zeby sie przytulić, mieć męskie wspsarcie no ale co ja poradze ze taka ze mnie cholera ze zaden by nie wytrzymał;p zresztą mam blokade do facetów..jakoś sie przełąmać nie moge..chodzi mi o zaufanie..dostałam troche po dupsku i moze tez troche bo moj ojciec był jaki był...probuje z tym walczyć, ale jakos nie idzie, a przyjaznic sie z facetami juz nie chce..to sie zle konczy...

i dziewczęłta czy to ważne czy lekarz czy psycholo? kazdy gadał 3 po 3..grunt to trafić do właściwego

no czas spać...jutro czeka mnie dżoging z psiakami do jutra...spijcie spokojnie i samych tęczowych snów
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:54   #1663
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
LenQu Mi chodzi o tego lekarza który powiedzia że taka młoda to nie moze miec nerwicy...
no tak,wiem,o to mi chodziło

kanija - dobranoc
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:16   #1664
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dobranoc, JA też ide lulać bo jutro egzam. juz ostatni Slodziutkich snów
Ja z Tztem wsumie mogę pogadac o wszystkim ,jak z przyjacióką .
Ale czasem chcviałabym tez z kobieta ,kobietki mają swoje sprawy
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 22:19   #1665
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
przerwana lekcja muzyki
Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
A tytul tego filmu z a.jolie to przerwana lekcja muzyki.
Dziękuję dziewczyny
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 23:30   #1666
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Az sobie sciagne ten film.

A teraz ogladalam gotowe na wszystko, jestem dopiero w drugim sezonie. Oglada ktoras z was? Ta mania porzadku Bree chyba nie jest do konca zdrowa :P
W odcinku, ktory teraz ogladalam opowiada synowi, ze george otrul jego ojca a po chwili mowi: andrew, odloz puszke na podstawke bo zrobi sie plama.
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 07:32   #1667
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dobry dziołszki

lotta6 ja tez ogladam gotowe na wszystko..znaczy staram sie, kazdy sezon ogladałam co 3 odcinki, a teraz 4sezon kiepsko mi idzie bo zawsze zasne;/ ale serial jest zabujowy chyba musze go sobie jednak w całości sciągnąć;p i Bree faktycznie jest świetna, rozwala mnie tez Gabi a jakie seriale jesio oglądacie? Ja ze względu nadmiaru czasu to ogladam: Prison break, uglly betty(ang.wersje bo PL jest tragiczna),grey's anatomy, dexter(az sie zdziwiłam ze tak mi sie spodobał),kyle XY...i to chyba na tyle;p duzo co? a 'przerwaną lekcje muzyki' chyba ogladałam ale sobie sciągne tak czy siak...

AsiCcccCA fajnie ze masz takiego tzta, trzymaj sie go jak najmocniej) i powodzenia na exam, daj znac jak poszło,3mam kciuki

lece..3majta sie laseczki!
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 08:29   #1668
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Az sobie sciagne ten film.

A teraz ogladalam gotowe na wszystko, jestem dopiero w drugim sezonie. Oglada ktoras z was? Ta mania porzadku Bree chyba nie jest do konca zdrowa :P
W odcinku, ktory teraz ogladalam opowiada synowi, ze george otrul jego ojca a po chwili mowi: andrew, odloz puszke na podstawke bo zrobi sie plama.
Polecam. Oprócz "Przerwanej lekcji..." dobry jest "Lot nad kukułczym gniazdem" i "Piękny umysł". Ciężkie filmy, ale każdy powinien je obejrzeć, żeby coś sobie uświadomić.

Bree...dobra kreacja, jeden z wariantów nerwicy.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:13   #1669
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Hejka Dziewczynki
Kanjiana egzam. poszlo nawet ok z Chemi Kosmetycznej mam 5 a z Fizykoterapi jeszcze nie wiem dowiem sie dopiero w poniedziałek jak pójde wybrać index
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 11:40   #1670
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
Az sobie sciagne ten film.

A teraz ogladalam gotowe na wszystko, jestem dopiero w drugim sezonie. Oglada ktoras z was? Ta mania porzadku Bree chyba nie jest do konca zdrowa :P
W odcinku, ktory teraz ogladalam opowiada synowi, ze george otrul jego ojca a po chwili mowi: andrew, odloz puszke na podstawke bo zrobi sie plama.
a który sezon bardziej polecasz pierwsy czy drugi?? (zadego nie ogladalam;P więc moglabym sobie pare odcinkow ściagnąć, jakis fajnych)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 11:44   #1671
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

To juz wole moje balaganiarstwo niz obsesyjne dbanie o porzadek tak jak u Bree.
Jest dobrym przykladem, ze mozna baaardzo sie starac, sprzatac dom na polysk, gotowac wymyslne dania a rodzina i tak nie bedzie zgrana, bo to jednak nie sa najwazniejsze rzeczy. Jak sie zje zwykle, proste jedzenie krzywda sie nikomu nie stanie.
Az sie w wglebie w jej osobowosc jeszcze bardziej w nastepnych odcinkach.

Gabi tez jest niezla. Niezle ten film ma intrygi. Az sie czlowiek zastanawia jakie jego sasiedzi maja tajemnice.

Narazie tylko ten serial ogladam. Bede teraz sciagac plotkare i za jakis czas obejrze sobie wszystkie sezony seksu w wielkim miescie od poczatku.

Ja jeszcze w pizamce, bo poszlam spac o 3. Pewnie sie umyje i ubiore gdzies kolo 15
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:05   #1672
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

tez w pizamce bo usnac nie moglam i chyab cos kolo 4 zasnelkam
ja poelcam obejrzec Zycie jak dom tez ciezki ale mozna wyciagnac wiele z niego

ja ogladam PB,GG,lostOTH
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:34   #1673
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Straciłam już wiarę i nadzieję, że kiedyś będzie choć trochę lepiej
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:56   #1674
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Zasnac to nawet szybko zasnelam.
Tylko jak zwykle za daleko mi do lozka jest Najpierw ogladalam filmy, potem sie zagadalam na gg (mila rozmowa byla i szkoda bylo konczyc) i tak jakos czas zlecial.

Mnie pasuje chodzenie spac nad ranem i wstawanie popoludniu.
W liceum musialam wstawac o 6.30. To byl dla mnie koszmar Wiecznie niezywa bylam.

Jest wsrod nas jakas co lubi sie klasc o 22 i wstawac o 7 czy same sowy?
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:03   #1675
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

ja przed 24 poloylam sie ostatnio jakos ponad dwa lata temu odkad zaczelam chorowac na bezzsenosc chodze zawsze spac miedzy 2-4
a wstaje o 12.12.30

starch pomyslec co to bedzie jak bede do pracy musila wstawac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:08   #1676
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Kiedyś jak pracowałam na nocki i miałam potem np. wolną noc od pracy to kładałam sie o 5-6rano i wstawałam o 14-15 mega zmęczona...to był koszmar, potem zaczeły sie problemy z nieregularnym jedzeniem,ciągłe zmęczenie to darowałam sobie tą prace,także wspołczuje tym co cierpią na bezsennośc;/ teraz kłade sie róznie, raz pozno a raz padam juz o 22..teraz moi wspołlokatorzy wstają o 6rano i latają po mieszkaniu jak ze sraczką wiec wcześnie ostatnio wstaje...niestety bo kocham spać

mysza007 a co sie stało?
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:10   #1677
kanija
Raczkowanie
 
Avatar kanija
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 161
Dot.: Psychiatra - cz. 2

btw. (dopiero zauważyłam) AsiCcccCA moje kongratulejszyn! normalnie zdolna bestia;p oby tak dalej
kanija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:17   #1678
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

asiczku,gratuluje

co do mnie to chodzę spac miedzy 4 a 6 wstaje o gdzieś koło 11-13 tyle razy próbowałam sie przestawic ale jakos w nocy zawsze znajdzie sie tyle fajnych rzeczy do robienia..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:22   #1679
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dziękuje LenQuś dziękuje....... ........()
JA chodze spać 23-->00.00 wstaje zależy albo 7 kiedy zaprowadzam dzieci do szkoły(siostry) a kiedy nie zaprowadzam to 7-najpóźniej 10
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:29   #1680
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Psychiatra - cz. 2

oh nie ma za co.. cieszę sie,że żeś je coraz mądrzejsza..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.