Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 19:07   #1651
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ovverdose Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Wczoraj dzięki wam zarejestrowałam się na tej stronce. Dziś szybko poleciałam do miasta, kupiłam kartki, wypisałam i wysyłam jutro do 5 osób.
Chociaż jeszcze nie wysłałam, to już nie mogę się doczekać, aż dostanę jakąkolwiek wiadomość. O_O
cześć
co wylosowałaś w pierwszej turze?

ja dzięki tym zmianom mogę losować 10 kartek
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 21:13   #1652
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Moja piata kartka, do Moskwy, zajerestrowana zostala wczoraj , po 18 dniach od wyslania, wiec nie tak zle.
W dodatku Vladimir napisal mi o niej m.in., ze "it really made my day", cokolwiek to znaczy, ale milo bylo, ze sie spodobala

W miedzyczasie dostalam swoja pierwsza kartke
Z Niemiec. Fröhliche Weihnachten Ale mimo, ze swiateczna, to w sumie mi sie podoba, bo bardzo ladna, ze mna praktycznie na obrazku I az sie nia pochwale w zalaczniku, bo to w koncu pierwsza kartka
W dodatku Becky z Singapuru i Raquela z Portugalii dodaly ja sobie do favow

A przy okazji to moje kartki tez staly sie czyimis favami Zwlaszcza vladimirowa. Fajnie

Niestety Chinczyk nie dal skana mojej kartki Widze, ze dobrze jest wrzucac samemu skany swoich wyslanych, tak jak bylo w przypadku kartki, ktora dostalam z Niemiec, od razu wyskoczyla mi przy zarejestrowaniu i nie musialam sie tym martwic. Tylko niestety nie mam w domu skanera

Fajnie, ze juz nie jestem najmlodsza postcrossingowym stazem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 520a96fde019e8856e.jpg (27,0 KB, 12 załadowań)
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 21:21   #1653
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Moja piata kartka, do Moskwy, zajerestrowana zostala wczoraj , po 18 dniach od wyslania, wiec nie tak zle.
W dodatku Vladimir napisal mi o niej m.in., ze "it really made my day", cokolwiek to znaczy, ale milo bylo, ze sie spodobala

W miedzyczasie dostalam swoja pierwsza kartke
Z Niemiec. Fröhliche Weihnachten Ale mimo, ze swiateczna, to w sumie mi sie podoba, bo bardzo ladna, ze mna praktycznie na obrazku I az sie nia pochwale w zalaczniku, bo to w koncu pierwsza kartka
W dodatku Becky z Singapuru i Raquela z Portugalii dodaly ja sobie do favow

A przy okazji to moje kartki tez staly sie czyimis favami Zwlaszcza vladimirowa. Fajnie

Niestety Chinczyk nie dal skana mojej kartki Widze, ze dobrze jest wrzucac samemu skany swoich wyslanych, tak jak bylo w przypadku kartki, ktora dostalam z Niemiec, od razu wyskoczyla mi przy zarejestrowaniu i nie musialam sie tym martwic. Tylko niestety nie mam w domu skanera

Fajnie, ze juz nie jestem najmlodsza postcrossingowym stazem
ja też nie mam skanera i robię zdjęcia kartek
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:01   #1654
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ovverdose Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Wczoraj dzięki wam zarejestrowałam się na tej stronce. Dziś szybko poleciałam do miasta, kupiłam kartki, wypisałam i wysyłam jutro do 5 osób.
Chociaż jeszcze nie wysłałam, to już nie mogę się doczekać, aż dostanę jakąkolwiek wiadomość. O_O
Doczekasz się Też podpinam się do pytania kogo wylosowałaś?

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
ja dzięki tym zmianom mogę losować 10 kartek
Ja dzięki zmianom mogłam losować 14, a 5 kartek później już 15 Masakra. Właśnie mam w drodze 3 Jestem na inactive. Mam już przewagę 14 kartek

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
W dodatku Vladimir napisal mi o niej m.in., ze "it really made my day", cokolwiek to znaczy, ale milo bylo, ze sie spodobala
To znaczy dosłownie "zrobiłaś mi dzień" Ogólnie chodzi o uszczęśliwienie, poprawienie humoru. W takim sensie. Nieprzetłumaczalny idiom Bardzo często czytając jakieś głupie posty na forum poprawia Ci się humor, można wtedy właśnie użyć tego "You made my day"

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
ja też nie mam skanera i robię zdjęcia kartek
Ja kiedyś też robiłam zdjęcia, szukałam po galeriach, a potem kupiłam skaner. Świetna sprawa

Ja dzisiaj oficjalną Hiszpanię, tagową Chorwację i prywatną kopertkę z Kanady Kartki, długi list i.. rękawiczki, świetne są
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:57   #1655
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
To znaczy dosłownie "zrobiłaś mi dzień" Ogólnie chodzi o uszczęśliwienie, poprawienie humoru. W takim sensie. Nieprzetłumaczalny idiom Bardzo często czytając jakieś głupie posty na forum poprawia Ci się humor, można wtedy właśnie użyć tego "You made my day"
doslownie to wiem, co to znaczy, nie wiedzialam tylko, ze to idiom (dzieki), chociaz moglam sie domyslic albo chociaz zgooglowac

a rekawiczkami z Kanady tez bym nie pogardzila
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:36   #1656
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Takie mięciutkie, niekoniecznie za ciepłe i białe
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:24   #1657
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Lubię dostawać i wysyłać kartki ale ciagłe Niemcy Finlandia i Rosja wychodzące i przychodzące trochę mi sie znudziły :/
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 11:25   #1658
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

A co my mamy powiedzieć? Dzisiaj samotna Turcja (Troja, UNESCO, na blogu)
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 14:37   #1659
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

rękawiczki z Kanady?
fajna sprawa

ja mam dość Holandii najbardziej chyba, bo ciągle albo dostaje kartki albo tam wysyłam

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

http://www.postcrossing.com/postcards/PL-320798



odbiorca:
POSTCARDS:
I WOULD LIKE TO RECEIVE NASTY / UGLY (!) CARDS.
PLEASE CHOOSE FOR ME A CARD THAT YOU ABHOR AND TELL ME WHY YOU DO NOT LIKE THE CARD.
I would be happy to find a little painting on the backside of the card. It could be the weather forecast, an animal, your feelings ... anything ... just (it can be ugly) ... surprise me with your painting ...


ludzie mają naprawdę dziwne wymagania
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:37   #1660
ovverdose
Przyczajenie
 
Avatar ovverdose
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
cześć
co wylosowałaś w pierwszej turze?

ja dzięki tym zmianom mogę losować 10 kartek
Białoruś, Niderlandy, USA, Rosja, Finlandia.
Dzisiaj właśnie wysłałam, przy okazji kupiłam dwie widokówki z moim miastem.
ovverdose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:29   #1661
ovverdose
Przyczajenie
 
Avatar ovverdose
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
cześć
co wylosowałaś w pierwszej turze?

ja dzięki tym zmianom mogę losować 10 kartek
hoppipolla:
Białoruś, Holandia, USA, Rosja, Finlandia.
Dzisiaj wysłałam kartki, przy okazji kupiłam sobie dwie widokówki z moim miastem.
: )
ovverdose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 19:13   #1662
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cóż, co kto lubi
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 22:59   #1663
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
I WOULD LIKE TO RECEIVE NASTY / UGLY (!) CARDS.
PLEASE CHOOSE FOR ME A CARD THAT YOU ABHOR AND TELL ME WHY YOU DO NOT LIKE THE CARD.
w sumie to nie taki zly pomysl, mozna dostac ciekawe kartki
i zawsze ktos cos ciekawego napisze, dlaczego dana kartka mu sie nie podoba

ja dzis poczulam, dlaczego zaczelam sie bawic w postcrossing - czekaly na mnie w skrzynce dwie kartki, jedna z USA, druga z Bialorusi i obie dotyczyly moich ukochanych motywow, na ktore liczylam, ze moze ktos mi cos kiedys wysle w tym stylu, ale nie ze tak szybko dodatkowo David sie naprawde postaral, jezeli chodzi o strone do wypisywania i znaczkowania.... gdyby nie, ze jest ode mnie 15 lat starszy, to bym sie normalnie zakochala

piekne kartki dostalam i powiem Wam, ze to dziala, przynajmniej na mnie - mialam dzis naprawde kiepski dzien, zreszta mam bardzo kiepski okres ostatnio, a w zwiazku z tym i nastroj, a te kartki daly mi duzego pozytywnego kopa... a to wszystko, dzieki temu watkowi
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 12:24   #1664
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ovverdose Pokaż wiadomość
hoppipolla:
Białoruś, Holandia, USA, Rosja, Finlandia.
Dzisiaj wysłałam kartki, przy okazji kupiłam sobie dwie widokówki z moim miastem.
: )
czyli standardowy zestaw na początek.
i wiesz, że ja dopiero dzięki postcrossingowi zaopatrzyłam się w kartki ze swojej okolicy?

a dziś w skrzynce Filipiny
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 14:09   #1665
Swieczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Witajcie!

Dotąd miała konto na wizażu tylko dla używania portalu (głównie "torebki" z kosmetykami). Forum czytałam od czasu do czasu, dziś na chybiłtrafił wrzuciła w szukanie jedno z moich ulubionych słów: "pocztówki".

Bowiem uwielbiam pocztówki, a najbardziej w świecie uwielbiam je dostawać. Codzienny dreszczyk emocji przy otwieraniu skrzynki pocztowej jest nie do zastąpienia Zmuszam nieustannie bliższych i dalszych znajomych, aby mi wysyłali ze wszystkich swoich podróży. Nabieram coraz więcej wprawy w tej bezczelności w dopraszaniu się :P Ale niestety - postcrossing mnie nie bawi, wcale! Próbowałam - i jakoś te kartki od obcych osób, które w większości wypadków mi się nie podobały (bo były czymś innym, niż to, o co prosiłam w profilu...), jakieś takie bezduszne - nie spełniały moich marzeń. Osobiste kartki, z nutką życzliwości, to coś zupełnie innego! No i doszła kwestia kosztów...

Czy ktoś jeszcze tak ma? Iż tylko zbiera? Tzn. ja wysyłam kartki, naturalnie, z różnych wakacji, ale nie tak masowo, jak otrzymuję.

I czy ktoś jest zainteresowany opowieścią o preferencjach kartkowych? A może jest jakiś osobny wątek o filokartystyce, którego nie znalazłam?

Pozdrawiam wszystkie pocztówkowariatki!
Swieczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:25   #1666
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
dziś pierwszy raz zdarzyło mi się, że ktoś napisał, że chce wysłać mi kartkę w podziękowaniu
o to musi być miłe uczucie

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
Zmienili limity, widziałyście? Można losować więcej kartek!
fajnie że te limity zwiększyli

Cytat:
Napisane przez Maylina Pokaż wiadomość
Wiem,wiem ale problem w tym ,ze ja wylosowalam kartke.Ale po prostu jej nie wysłałam.Mialam pewne problemym i zapomnialam o tym.I teraz jest taki status.
Teraz chce na nowo-tym razem z wiekszą odpowiedzialnością wysylac kartki tylko nie wiem czy moge...
po takiej akcji?
Ja miałam podobną sytuację raz i wysłałam kartkę mimo tego że już osiągnęła status expired, teraz wysyłam już na bieżąco

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A ja się zaczęłam bawić w swapy na FB, zbankrutuję
ja czekam na pocztówki z pięknym Roztoczem (z zamówienia zbiorowego na polskim forum postcrossigu) i wtedy też zacznę się bawić w swapy

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Oficjalna grupa. Na razie tylko z Akiko się wymieniam, może kojarzysz Aczkolwiek, może będzie dobrze z innymi.

Yay... jeszcze tylko kilka dni i bedę w Finlandii
A ja za kilka dni będę w Anglii Jadę na święta i sylwestra do siostry, a Ty na długo jedziesz do Finlandii?

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
rękawiczki z Kanady?
fajna sprawa

ja mam dość Holandii najbardziej chyba, bo ciągle albo dostaje kartki albo tam wysyłam

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

http://www.postcrossing.com/postcards/PL-320798



odbiorca:
POSTCARDS:
I WOULD LIKE TO RECEIVE NASTY / UGLY (!) CARDS.
PLEASE CHOOSE FOR ME A CARD THAT YOU ABHOR AND TELL ME WHY YOU DO NOT LIKE THE CARD.
I would be happy to find a little painting on the backside of the card. It could be the weather forecast, an animal, your feelings ... anything ... just (it can be ugly) ... surprise me with your painting ...


ludzie mają naprawdę dziwne wymagania
Faktycznie dziwne niektórzy mają wymagania
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:27   #1667
candiess
Zakorzenienie
 
Avatar candiess
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5 660
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
rękawiczki z Kanady?
fajna sprawa

ja mam dość Holandii najbardziej chyba, bo ciągle albo dostaje kartki albo tam wysyłam

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

http://www.postcrossing.com/postcards/PL-320798



odbiorca:
POSTCARDS:
I WOULD LIKE TO RECEIVE NASTY / UGLY (!) CARDS.
PLEASE CHOOSE FOR ME A CARD THAT YOU ABHOR AND TELL ME WHY YOU DO NOT LIKE THE CARD.
I would be happy to find a little painting on the backside of the card. It could be the weather forecast, an animal, your feelings ... anything ... just (it can be ugly) ... surprise me with your painting ...


ludzie mają naprawdę dziwne wymagania
Dostałam od tego pana pierwszą swoją kartkę Fajny widok na Zurych
__________________




candiess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:27   #1668
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Swieczek Pokaż wiadomość
Witajcie!

Dotąd miała konto na wizażu tylko dla używania portalu (głównie "torebki" z kosmetykami). Forum czytałam od czasu do czasu, dziś na chybiłtrafił wrzuciła w szukanie jedno z moich ulubionych słów: "pocztówki".

Bowiem uwielbiam pocztówki, a najbardziej w świecie uwielbiam je dostawać. Codzienny dreszczyk emocji przy otwieraniu skrzynki pocztowej jest nie do zastąpienia Zmuszam nieustannie bliższych i dalszych znajomych, aby mi wysyłali ze wszystkich swoich podróży. Nabieram coraz więcej wprawy w tej bezczelności w dopraszaniu się :P Ale niestety - postcrossing mnie nie bawi, wcale! Próbowałam - i jakoś te kartki od obcych osób, które w większości wypadków mi się nie podobały (bo były czymś innym, niż to, o co prosiłam w profilu...), jakieś takie bezduszne - nie spełniały moich marzeń. Osobiste kartki, z nutką życzliwości, to coś zupełnie innego! No i doszła kwestia kosztów...

Czy ktoś jeszcze tak ma? Iż tylko zbiera? Tzn. ja wysyłam kartki, naturalnie, z różnych wakacji, ale nie tak masowo, jak otrzymuję.

I czy ktoś jest zainteresowany opowieścią o preferencjach kartkowych? A może jest jakiś osobny wątek o filokartystyce, którego nie znalazłam?

Pozdrawiam wszystkie pocztówkowariatki!
cześć!
ja swoje pierwsze 600-700 kartek mam właśnie uzbieranych. tzn sama kupowałam jak byłam w jakimś miejscu, prosiłam znajomych, rodzinę, żeby wysyłali albo przywozili z różnych miejsc.
dzięki postcrossingowi mam okazję dostać pocztówki z miejsc, w które raczej mało kto jeździ, np Uzbekistan. ja nie mam wielkich wymagań, więc zazwyczaj kartki, które dostaję, satysfakcjonują mnie. wiadomo, czasem trafi się jakiś koszmarek, ale w większość postcrosserzy się starają.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 01:42   #1669
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

O cholera, dostałam kartkę z Izraela!!! Nie mogę uwierzyć, taki rzadki kraj

Wstawię na blog ją (i dwie inne, ach, też ładne) w przyszłym tygodniu, bo teraz nie mam jak.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 12:57   #1670
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
O cholera, dostałam kartkę z Izraela!!! Nie mogę uwierzyć, taki rzadki kraj

Wstawię na blog ją (i dwie inne, ach, też ładne) w przyszłym tygodniu, bo teraz nie mam jak.
gratuluje Izraela, pochwal się kartką
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:10   #1671
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez moniuleczka Pokaż wiadomość
ja czekam na pocztówki z pięknym Roztoczem (z zamówienia zbiorowego na polskim forum postcrossigu) i wtedy też zacznę się bawić w swapy

A ja za kilka dni będę w Anglii Jadę na święta i sylwestra do siostry, a Ty na długo jedziesz do Finlandii?
Na 3 tygodnie Dzisiaj idę do eskii popatrzec za kartkami

A Roztocze to wiele osób zamawiało
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:17   #1672
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Na 3 tygodnie Dzisiaj idę do eskii popatrzec za kartkami

A Roztocze to wiele osób zamawiało

powiedz, że w Finlandii mają ładne kartki ?

u mnie dziś Białoruś, o dziwo, bardzo ładna.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:36   #1673
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
powiedz, że w Finlandii mają ładne kartki ?

u mnie dziś Białoruś, o dziwo, bardzo ładna.
pokaż jeszcze nie spotkałam ładnej z Białorusi
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 12:40   #1674
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

bardzo mi się podoba, szczególnie po tych kartkach, które już dostałam z tego kraju.

Edytowane przez hoppipolla
Czas edycji: 2012-01-05 o 12:29
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 13:06   #1675
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

faktycznie, bardzo ciekawa nareszcie coś innego niż blokowisko Mińska
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 13:35   #1676
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Z Białorusi zawsze dostaję kartki z dworcem kolejowym Też takie otrzymujecie, czy to tylko u mnie taki traf?
W postcrossingu biorę udział już 3 miesiące, ale co ciekawe jeszcze ani razy nie wylosowałam Niemiec, Finlandię raz, a ani razu nie dostałam kartki z tych krajów. Często trafia mi się Europa Wschodnia
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 18:00   #1677
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez Olaalla Pokaż wiadomość
Z Białorusi zawsze dostaję kartki z dworcem kolejowym Też takie otrzymujecie, czy to tylko u mnie taki traf?
W postcrossingu biorę udział już 3 miesiące, ale co ciekawe jeszcze ani razy nie wylosowałam Niemiec, Finlandię raz, a ani razu nie dostałam kartki z tych krajów. Często trafia mi się Europa Wschodnia
też tak miałam na początku, ale teraz co raz częściej dostaję kartki z Niemiec czy Finlandii.
i tak, z Białorusi też mam kartki z dworcem, tak samo z Rosji.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 22:53   #1678
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Kartka do hAmeryki idzie juz ponad miesiac a w skrzynce tez pustki
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 14:14   #1679
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Kartka do hAmeryki idzie juz ponad miesiac a w skrzynce tez pustki
ja mam jedną expired do USA, 102 dni idzie już
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 19:49   #1680
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Dzięki poczcie na Jamajkę....czyli postcrossingowe maniaczki cz. III

Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
powiedz, że w Finlandii mają ładne kartki ?
Maja. Na tym zapupiu w ktorym jestem znalazlam tylko swiateczne, ale jeszcze odwiedze Rkioski, wiec moze, moze, ale jak w Turku bylam to tam fajne bylo, ale jurkow nie mialam, zeby zakupic
Cytat:
Napisane przez hoppipolla Pokaż wiadomość
ja mam jedną expired do USA, 102 dni idzie już
Mnie jutro znikna kolejne dwie z systemu, ale dwie sie szykuja do expa, takze... Jak wroce to do losowania ok. 15 kartek
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.