Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 15:48   #1651
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
A ja poszłam dziś tropem zachwalaczek kuracji enzymatyczno-kolagenowej Schwarzkopf i nabylam kurację na 2 razy, gdy będą efekty na pewno kupię wielką butlę-najchętniej z kimś na spółkę
ja kupiłam kurację na 4 razy, więc pogląd będę miała chyba wyrobiony jako tako, a nie powiem, duże pojemności zawsze mnie kuszą jesli się sprawdzi, to chętnie przyłączę się do zakupu
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 15:55   #1652
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez [_eda_] Pokaż wiadomość
wiem ze ten watek calkowicie neguje stylizacje wlosow ale prosze o doradztwo co jest zdrowsze dla wlosow ??
1) wieczorne mycie wlosow, samowolne schniecie podczas snu a rano pelna stylizacja suchych wlosow / pianka+lokowka/
2) poranne mycie+suszenie i stylizacja
Glownie chodzi mi o to, czy lepiej wlosy toleruja zabiegi gdy sa mokre czy tez suche ? ... troszke dziwnie post brzmi, ale mam nadzieje ze ktos mnie zrozumie ;p pozdrawiam
Myślę że lepiej robić to rano-w nocy mokre włosy ocierają się o poduszkę i otwierają się ich łuski-tak słyszałam oraz czytałam.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-22, 18:22   #1653
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczyny, czy któras z Was używała Kerastase Proteine Lait ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 08:59   #1654
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Muszę wyrazić swój zachyt nad Matrixem Biolage i podziękować dziewczynom, które go zachwalały, bo dzięki nim kupiłam szampon i ampułkę Ampułka to rewelacja, na pewno kupię więcej Myślałam, że starczy mi na raz, ale okazało się, że na 2 spokojnie, nałożyłam wszystko tak jak radziła Madlaine, dzięki że podałaś ten sposób
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 09:05   #1655
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

nie ma sprawy, sama własnie spłukałam ampułkę nawilzającą, po stylizacji będę mogła cos więcej napisac, aha i uprzejmie donoszę że ampułki Matrixa idealnie pasują do tej nakładki pryskającej od ampułek lorealowskich, więc jesli ktos ma, to znacznie ułatwi nakładanie ja przy swoim zamówieniu dostałam co prawda nakładkę na ampułki Matrix, ale to taki zakraplacz, zupełnie nie umiem tak nakładać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 09:21   #1656
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
nie ma sprawy, sama własnie spłukałam ampułkę nawilzającą, po stylizacji będę mogła cos więcej napisac, aha i uprzejmie donoszę że ampułki Matrixa idealnie pasują do tej nakładki pryskającej od ampułek lorealowskich, więc jesli ktos ma, to znacznie ułatwi nakładanie ja przy swoim zamówieniu dostałam co prawda nakładkę na ampułki Matrix, ale to taki zakraplacz, zupełnie nie umiem tak nakładać
no ja też dostałam taki kapturek ciężko tym sie posłużyć, ale że nie miałam innego to jakoś poszło
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 14:55   #1657
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

coś wątek jest ostatnio rzadko odwiedzany...
ale a propo walki o zdrowe włoski,zamierzam sobie kupić suszarkę jonizującą bo suszarka którą mam w domu jest okropna...pytanie tylko,czy rzeczywiście te suszarkinie niszcza włosów tak jak zwykłe?co do tej jonizacji to niewiem,ale mają w każdym razie porządną regulacje nawiewu i temperatury osobno
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 15:29   #1658
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
coś wątek jest ostatnio rzadko odwiedzany...
ale a propo walki o zdrowe włoski,zamierzam sobie kupić suszarkę jonizującą bo suszarka którą mam w domu jest okropna...pytanie tylko,czy rzeczywiście te suszarkinie niszcza włosów tak jak zwykłe?co do tej jonizacji to niewiem,ale mają w każdym razie porządną regulacje nawiewu i temperatury osobno
Uwazaj Tripka bo niektore suszarki maja w nazwie ze sa jonizujace a tak naprawde takimi nie sa Ja kupilam Vidal Sassoon i nie ejstem zadowolona, kupie sobi babyliss ta NAPRAWDE profesjonalna
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 15:55   #1659
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Mnie ciekawi to niepozorne cudeńko:
http://www.allegro.pl/item128786854_...a_kuracja.html

bez splukiwania-brzmi ciekawie
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 18:18   #1660
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja zamowilam u flaszeczki szampon i odzywke absolut i jedwab. juz wyslal, wiec w poniedzialek powinno byc. a jutro przychodzi do mnie fryzjerka zafarbowac mi odrosty. juz sie boje tego szarpania przy suszeniu, chyba jej powiem, zeby je zostawila, ze poczekam az same wyschna. co o tym myslicie? nie uraze tym jej?
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 18:46   #1661
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
ja zamowilam u flaszeczki szampon i odzywke absolut i jedwab. juz wyslal, wiec w poniedzialek powinno byc. a jutro przychodzi do mnie fryzjerka zafarbowac mi odrosty. juz sie boje tego szarpania przy suszeniu, chyba jej powiem, zeby je zostawila, ze poczekam az same wyschna. co o tym myslicie? nie uraze tym jej?
Nie, na pewno nie urazisz powiedz że nie wybierasz się nigdzie, więc wolisz aby wyschły Ci w domu Ja często biore ze sobą do fryzjera swoją ulubioną odżywkę i proszę o jej nałożenie po rozjaśnianiu-oraz o posiedzenie z nią 5 minut przy zlewiku.
Tak samo jak prosiłam -kiedy jeszcze robiłam hennę-aby kosmetyczka zmywała ją tylko w kierunku wzrostu brwi, nie pod włos. Nie ma co się krępować, w końcu Ty masz być zadowolona.

Ja też zaszalałam i zakupiłam właśnie 3 ampułki Ciment Kerastase W tym miesiącu wydałam sporą część pensji na kudełki.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 20:09   #1662
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, doradźcie mi prosze co wybrac, nawilzającą odżywkę bez spłukiwania bonacure czy tonik matrix biolage?
Włosy mam puszące się falowane, zależy mi na efekcie nawilżenia,zmiękczenia,pr zyklapnięcia; chodzi mi o to żeby się tak strasznie nie puszyły, żeby optycznie było ich mniej... co wybrać?
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-23, 22:31   #1663
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Ja często biore ze sobą do fryzjera swoją ulubioną odżywkę i proszę o jej nałożenie po rozjaśnianiu-oraz o posiedzenie z nią 5 minut przy zlewiku.
Tak samo jak prosiłam -kiedy jeszcze robiłam hennę-aby kosmetyczka zmywała ją tylko w kierunku wzrostu brwi, nie pod włos. Nie ma co się krępować, w końcu Ty masz być zadowolona.
dokładnie-może warto poprosić fryzjerka,żeby np po farbowaniu potrzymała dłużej odżywke na włosach?one zawsze nakładają i odrazu spłukują..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 09:02   #1664
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam Kochane! Melduję, że zgłosiłam do KWC Maskę regeneracyjną Bonacure Repair Rescue Schwarzkopf i proszę Was o oceny. Spray już to zrobiła i chwała Jej za to

Będę dziś w Douglasie i mam do Was pytanko: co myślicie o szczotkach do modelowania włosów z tego sklepu?? Mam zamiar kupić sobie taką okrągłą, bardzo grubą szczotkę i nie wiem, czy warto tą z Douglasa, czy może w Superpharm znajdę coś lepszego?
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 10:24   #1665
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Nie wiem czy to przez ten wątek czy w ogóle przez to forum ale wszyscy zachwalaja szampony absolut repair l'oreala, weszłam sobie na allegro i przez przypadek zobaczyłam że cena tych szamponów poszła od 10 -15 zł w górę w porownaniu z poprzednim miesiącem chyba powinni nam coś za reklamę odpalić
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 10:26   #1666
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Jak dobrze, że ja mam jeszcze ponad litr w domu
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 10:40   #1667
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dzieczyny przymierzam sie do zakupu maseczki BC Repair Rescue - czy któras z Was może chciałby połowę opakowania - chciałabym kupić na tej aukcji, ale 750 ml, to przy moich zapasach innych rzeczy zdecydowanie za dużo - dlatego chętnie kupię z kims na spółkę gdyby ktos był chętny, to poptosze o PW< bo w poniedziałek chciałabym zamówić

http://www.allegro.pl/item128041463_...a_750_ml_.html
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 17:33   #1668
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez mandarynka7 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to przez ten wątek czy w ogóle przez to forum ale wszyscy zachwalaja szampony absolut repair l'oreala, weszłam sobie na allegro i przez przypadek zobaczyłam że cena tych szamponów poszła od 10 -15 zł w górę w porownaniu z poprzednim miesiącem chyba powinni nam coś za reklamę odpalić
też to zauważyłam
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 17:42   #1669
Marcysia:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

zeby mieć piękne i lśniące włosy należy je myć mniej więcej co 3 dni. Dobrze by było żebyś kupowała szapony nie na bazarku lecz w drogeriach lub w aptekach. czytałam , że dobrze jest pod koniec mycia włosów spłukać je lodowatą wodą. Służy to temu, że wlosy mniej sie przetłuszczają i wypadają...bussii
Marcysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-24, 19:53   #1670
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Marcysia:) Pokaż wiadomość
zeby mieć piękne i lśniące włosy należy je myć mniej więcej co 3 dni. Dobrze by było żebyś kupowała szapony nie na bazarku lecz w drogeriach lub w aptekach. czytałam , że dobrze jest pod koniec mycia włosów spłukać je lodowatą wodą. Służy to temu, że wlosy mniej sie przetłuszczają i wypadają...bussii

widac ze sie wątku nie przeczytało...
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-24, 20:08   #1671
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez iwonatom Pokaż wiadomość
Uwazaj Tripka bo niektore suszarki maja w nazwie ze sa jonizujace a tak naprawde takimi nie sa Ja kupilam Vidal Sassoon i nie ejstem zadowolona, kupie sobi babyliss ta NAPRAWDE profesjonalna
wiem wiem...szczególnie na allegro nie raz piszą,że jonizująca,oszukując,zach ęcając do kupna.
ja myślę nad czymś tańszym niż Babyliss(choć musi być niewątpliwie świetna)-nad Philipsem albo Remington
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 07:14   #1672
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Unhappy Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam.
Zczytałam cały wątek i powiem szczerze, że mam mętlik w głowie. No nic może powiem o co mi tak właściwie chodzi. Mam problem no ale to chyba logiczne skoro pisze tutaj. Nie wiem co mnie podkusilo - chyba diabel jakis - zrobilam sobie w tamtym tyg. trwały styling na wlosach...mówiąc krótko jest to nic innego jak trwała na grube wałki. Miałam cienkie wlosy, wiecznie oklapnięte. Chciałam żeby sie troche podniosły od skóry...no i sie podniosly . Teraz mam na głowie tragedie - siano jak cholera. Wygladam jakbym miala zniszczone na maxa wlosy. Nie blyszcza sie, sa sztywne i za nic nie moge ich wyprostować. Zalamac sie można. Nie wiem co mam na ten głupi łep teraz nałożyc zeby wyglądac jak człowiek. Proszę Was pomóżcie

pozdrawiam
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 07:24   #1673
Michaśka_89
Przyczajenie
 
Avatar Michaśka_89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
GG do Michaśka_89
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny a co myslicie o seri Loreal elseve intensywne wygładzanie? ja ostatnio zakupiłam bo słyszałam, że jest bardzo dobry, stosuje go narazie jakis tydzien ale efekty sa srednie , stosowałyscie moze ta serie? są jakies naprawde dobre efekty?
__________________
Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom
śmiech schował się w kącie i śni...
Wieczory się dłużą, bo czasu zbyt dużo
nikt bliski nie puka do drzwi...
Tak wiele jest złego, szarego, groźnego że smutno i płakać się chce...
Mijają soboty pamiętaj więc o tym że komuś bez Ciebie tak źle...
Michaśka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 09:52   #1674
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Michaśka_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o seri Loreal elseve intensywne wygładzanie? ja ostatnio zakupiłam bo słyszałam, że jest bardzo dobry, stosuje go narazie jakis tydzien ale efekty sa srednie , stosowałyscie moze ta serie? są jakies naprawde dobre efekty?
W pomarańczowym opakowaniu? Jeśli tak to miałam dosyć dawno ją i dla mnie była beznadziejna.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:34   #1675
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
wiem wiem...szczególnie na allegro nie raz piszą,że jonizująca,oszukując,zach ęcając do kupna.
ja myślę nad czymś tańszym niż Babyliss(choć musi być niewątpliwie świetna)-nad Philipsem albo Remington
Nie wiem czy pamietasz ale tez sie kiedys zastanawialam nad philipsem ale Mandarynka 7 ma sile przekonywania i mnie przekonala do tej nieszczesnej vidal sassoon Nie bede juz ryzykowac bo nie chce znowu kupic suszarki ktora okaze sie ze nie jest wcale jonizujaca- wybiore ta babyliss przynajmniej wiem ze jak nie zadziala to juz nic mi nie pomoze
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:35   #1676
iwonatom
Raczkowanie
 
Avatar iwonatom
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 469
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Michaśka_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o seri Loreal elseve intensywne wygładzanie? ja ostatnio zakupiłam bo słyszałam, że jest bardzo dobry, stosuje go narazie jakis tydzien ale efekty sa srednie , stosowałyscie moze ta serie? są jakies naprawde dobre efekty?
Moim zdaniem szampon i odzywka z tej serii to najlepsze kosmetyki drogeryjne
iwonatom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:40   #1677
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez iwonatom Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamietasz ale tez sie kiedys zastanawialam nad philipsem ale Mandarynka 7 ma sile przekonywania i mnie przekonala do tej nieszczesnej vidal sassoon Nie bede juz ryzykowac bo nie chce znowu kupic suszarki ktora okaze sie ze nie jest wcale jonizujaca- wybiore ta babyliss przynajmniej wiem ze jak nie zadziala to juz nic mi nie pomoze

heh dzięki, to najlepszy komplement jaki mogłaś mi zafundować (studiuję prawo) a tak na serio to każdemu zawsze pasuje co innego, to zależy też od tego ile chcesz wydać kasy na tą suszarkę jak kupisz wreszcie jakąś to koniecznie opisz jak działa, bo jestem ciekawska strasznie
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 11:46   #1678
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wszędzie, gdzie mogę wpisuję Szampon Nivea wygładzanie + Joico K-Pak Deep Penetrating Reconstructor + Biosilk Farouk + Seboradin ampułki i wsio
polecam taki zestaw, nie nalezy może do najtańszych, szczególnie Joico, ale warto. Ja swoje rwące sie w palcach włosy doprowadziłam do niezłego stanu, a ciągle walczę.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:06   #1679
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez milly Pokaż wiadomość
Witam.
Zczytałam cały wątek i powiem szczerze, że mam mętlik w głowie. No nic może powiem o co mi tak właściwie chodzi. Mam problem no ale to chyba logiczne skoro pisze tutaj. Nie wiem co mnie podkusilo - chyba diabel jakis - zrobilam sobie w tamtym tyg. trwały styling na wlosach...mówiąc krótko jest to nic innego jak trwała na grube wałki. Miałam cienkie wlosy, wiecznie oklapnięte. Chciałam żeby sie troche podniosły od skóry...no i sie podniosly . Teraz mam na głowie tragedie - siano jak cholera. Wygladam jakbym miala zniszczone na maxa wlosy. Nie blyszcza sie, sa sztywne i za nic nie moge ich wyprostować. Zalamac sie można. Nie wiem co mam na ten głupi łep teraz nałożyc zeby wyglądac jak człowiek. Proszę Was pomóżcie

pozdrawiam

A ja z uporem maniaka wracam do zestawu: olej kokosowy + olej rycynowy. Podgrzać i wetrzeć w skórę głowy i całą długość włosów. Potem worek foliowy, ręcznik i przynajmniej godzina siedzenia z tym turbanem na głowie. Początkowo 2-3 x w tygodniu. Potem wystarczy raz. Nic ci od ręki nie pomoże po tym zabiegu. Musisz wykazać się cierpliwością. Ale efekt będzie.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-25, 12:35   #1680
milly
Raczkowanie
 
Avatar milly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 358
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
A ja z uporem maniaka wracam do zestawu: olej kokosowy + olej rycynowy. Podgrzać i wetrzeć w skórę głowy i całą długość włosów. Potem worek foliowy, ręcznik i przynajmniej godzina siedzenia z tym turbanem na głowie. Początkowo 2-3 x w tygodniu. Potem wystarczy raz. Nic ci od ręki nie pomoże po tym zabiegu. Musisz wykazać się cierpliwością. Ale efekt będzie.
powiedz mi gdzie kupić ten olejek kokosowy i rycynowy..aha, i jeszcze lecytyne.
Może to infantylne pytanie ale naprawde nie wiem.
milly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.