Wszystko o bańkach - zbiorczy - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 11:59   #1681
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam baniek ale sie zastanawiam nad ich kupnem.
Powiedzcie mi jak często i jak długo się masujecie i jak myslicie czy bańki pomogą na rozstępy. Jestem szczupła ale cały czas pojawiają mi się rozstepy, ostatnio zaczeły pojawiać sie na brzuchu. Mimo że jestem szczupła i smaruje sie balsamami ciągle wyskakuja mi nowe. Są wprawdzie drobne i chyba płytkie ale są moja skóra wyglada bardzie jakby był to cellulit ale ja z blizka widze ze to popękania skóry (w dodatku swędzą jak sie pojawiają). Może taki masaż by mi pomógł jak myslicie.
nie używałam ale czekam na przesyłke moich baniek

najlepije masowac sie co 2-3dni. po 15min na jedną częśc ciała ale to zalezy jak Twoje ciało bedzie na nie reagowało Jedni piszą,ze na rozstepy pomaga inni,że nie.. ile ludzi tyle opinie..


mój TŻ się ze mnie nabija i mówi,ze te banki na cellulit na bank nie działaja że trzeba sie ruszac biegac cwiczyc iu wtedy jest szansa ale banki to tylko wymówka dla leniwych ale ja i tak spróbuje...
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:08   #1682
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez fleurir Pokaż wiadomość
ja juz po 3. siniaki po wewnętrznej stronie ud

właściwie to ta strona, zwłaszcza koło pachwin, jest najgorsza- nie wiem czy tez tak macie, ale ja mam na udach taki tam 'normalny' cellulit, ale koło pachwin skóra jest jakaś taka totalnie wiotka i nieładna
nie powinno sie masowac wewnetrznej storn ud, mozna uzyskac odwrotny efekt, poniewaz skora w tych rejonach jest o wiele delikatniejsza i podatna na ''rozciaganie''
Cytat:
Napisane przez Ula28 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam baniek ale sie zastanawiam nad ich kupnem.
Powiedzcie mi jak często i jak długo się masujecie i jak myslicie czy bańki pomogą na rozstępy. Jestem szczupła ale cały czas pojawiają mi się rozstepy, ostatnio zaczeły pojawiać sie na brzuchu. Mimo że jestem szczupła i smaruje sie balsamami ciągle wyskakuja mi nowe. Są wprawdzie drobne i chyba płytkie ale są moja skóra wyglada bardzie jakby był to cellulit ale ja z blizka widze ze to popękania skóry (w dodatku swędzą jak sie pojawiają). Może taki masaż by mi pomógł jak myslicie.
Masowac powinno sie w odstepie conajmniej 2 dni- aby skora odpoczela Na rozstepy moze pomoc, ale nie oczekiwalabym zbyt wiele.. masaz bankami pobudza krazenie i pomaga rozbijac, wygladzac zlogi tkanki tluszczowej ktore w tych miesjcach jak uda np sa zbite i nierowne, dlatego pozbywamy sie w koncu celullitu bo te tkanke ''rozsmarowujemy'' ze tak powiem ... nijak ma sie to do samego dzialania na skore, bo dopiero po bardzo regularnym stosowaniu widac efekty w postaci zniakania pana C i przy tym skora staje sie tez gladsza i jest wrazenie ujedrnienia. Rozstep to pekniecie skory, wiec moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bedzie seria profesjonalnych zabiegow, ale i one tak naprawde nie gwarantuja 100% efektu, bo peknieta skora nie zejdzie sie, mozna jedynie zminimalizoac widocznosc pekniecia.... poza tym skoro piszesz ze co chwile pojawiaja sie nowe mimo ze sie smarujesz specyfikami i jestes szczupla to przykro mi ale chocbys na glowie stanela to i tak bedziesz je miala - masz po prostu predyspozycje i z tym nie wygrasz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm

Edytowane przez emigra
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:10
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:03   #1683
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Jakoś moja skóra się ujędrniła po tygodniu. I to nie jest złudzenie, bo mój TŻ nie wiedział o bańkach a sam stwierdził, że moja skóra jest zupełnie inna niż parę dni wcześniej.
ale ja mialam na mysli zmiany cellulitu. skora owszem, ujedrnia sie praktycznie od razu. ale na jakakolwiek redukcje cellulitu po tych 3 czy 4 masazach nie ma co liczyc, no nie?
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:23   #1684
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez liliputkaABC Pokaż wiadomość
ale ja mialam na mysli zmiany cellulitu. skora owszem, ujedrnia sie praktycznie od razu. ale na jakakolwiek redukcje cellulitu po tych 3 czy 4 masazach nie ma co liczyc, no nie?
Dla mnie widocznym efektem jest właśnie ujędrnienie skóry. I w Twojej wypowiedzi nie było jasno powiedziane o co Tobie chodzi, bo dla mnie ujędrnienie to jest efekt działania baniek . Ot tyle na ten temat .

Edytowane przez ewika19
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:25
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:51   #1685
liliputkaABC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 161
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Dla mnie widocznym efektem jest właśnie ujędrnienie skóry. I w Twojej wypowiedzi nie było jasno powiedziane o co Tobie chodzi, bo dla mnie ujędrnienie to jest efekt działania baniek . Ot tyle na ten temat .
no z samej wypowiedzi moze i tak, ale kiedy ktos jest na biezaco lub spojrzy na poprzednia strone, zauwazy, ze kilka wczesniejszych postow to rozmowa na tamat skutecznosci baniek w zwalczaniu cellulitu, a nie o ujedrnianiu skory.
napisalam tez: "takze jezeli ktos wierzy, ze po 3 masazach zauwazy jakies zmiany, to sie moze zawiesc. ja gdzies do 6 masazu widzialam zmiany w druga strone: cellulit sie uwidocznil" zdanie "widzialam zmiany w druga strone-cellulit..." swiadczy o tym, ze zmiany dotycza niczego innego jak tylko i wylacznie cellulitu, a nie jedrnosci skory.
liliputkaABC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:05   #1686
niezwyczajna violett
Przyczajenie
 
Avatar niezwyczajna violett
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: masaż chińską bańką

dołączam do grona bańkomaniaczek!

rozprawmy się z tym strasznym cholerstwem
już po pierwszym masażu, dziś seria druga w wykonaniu siostrzyczki "prawie" masażystki
piszcie o efektach dziewczyny bo miło poczytać i motywacja większa gdy wiemy o sukcesach naszych sprzymierzeńców!!
__________________
Nikt nie potrafi kłamać, nikt nie potrafi niczego ukryć, jeśli
patrzy komuś prosto w oczy. A każda kobieta posiadająca
choć odrobinę wrażliwości potrafi czytać z oczu
zakochanego mężczyzny. Nawet jeśli przejawy tej miłości
bywają czasem absurdalne...
niezwyczajna violett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 17:38   #1687
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Ja czekam, czekam... dziś nie przyszły... ale może jutro... hmmm...w piątek rano niby zostały wysłane
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 19:14   #1688
fleurir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 95
Dot.: masaż chińską bańką

emigra myślisz, że mogę sobie krzywdę zrobić? bo jak na razie to poza siniakami wydaje mi się raczej, że skóra jest jakby lepsza, 'gęstsza', że tak dość abstrakcyjnie powiem....
fleurir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 01:54   #1689
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: masaż chińską bańką

W pytaniu na śniadanie o naszych bańkach

http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyn...-banki/2701893

Zdziwiło mnie tylko że te bańki takie miękkie ona miała,może faktycznie trzeba je wygotować żeby zmiękły i wtedy łatwiej masować.

Ja już po paru zabiegach jestem i faktycznie skóra jakby jędrniejsza....zauważyłam też że lepiej mi się masuje na oliwce która ma w składzie olej mineralny(bardziej ślisko jest) taka naturalna za szybko się wchłania.
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 10:47   #1690
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Mam swoje banki jedna noga wymasowana.. narazie masuje tą 3 co do wielkosci

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

hm nie jest zle;p miliony czerwonych kropeczek... po jakim czasie powinny zejsc?wieczorem dokoncze pod prysznicem bo teraz brak czasu

Edytowane przez aresztovana
Czas edycji: 2011-03-22 o 11:48 Powód: dodanie zdjęc
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 11:36   #1691
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez fleurir Pokaż wiadomość
emigra myślisz, że mogę sobie krzywdę zrobić? bo jak na razie to poza siniakami wydaje mi się raczej, że skóra jest jakby lepsza, 'gęstsza', że tak dość abstrakcyjnie powiem....
nie musi tak byc, ale moze, wszystko zalezy od skory. Mi na studiach mowiono ze nie powinno sie wewnetrzych stron ud masowac bankami bo to zbyt delikatna skora. Jesli nie przeszkadza Ci bol a widzisz jakis efekt to bym nie przestawala masowac. W koncu kazda skora jest inna i inaczej reaguje, ma inny prog bolowy. Ja np mimo rozszerzonych naczynek wykonuje sobie masaz, ale nic sie nie dzieje, nie powiekszaja sie po masazu, nie pekaja, nie mam siniakow ani kropek - a zasysam dosyc mocno. Warto jest stosowac witamine c - wzmacnia ona naczynka.
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 11:53   #1692
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

dziewczyny jak dodac fotki...niby mi sie laduja a i tak nic sie nie dodaje;/
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:58   #1693
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

dziewczyny jak dodac fotki...niby mi sie laduja a i tak nic sie nie dodaje;/
jak piszesz wiadomosc to nizej po tym okienkiem masz opcje ''zarzadzaj zalacznikami'', jak w to klikniesz to otworzy Ci sie nowe okienko, wtedy w ''wybierz plik'' wybierz to zdjecia ktore chcesz dodac i potem kliknij ''zaladuj'' i poczekaj az sue zaladuja, wroc do okna w ktorym piszesz wiadomosc i kliknij po prostu ''wyslij wiadomosc''
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:34   #1694
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

tak właśnie robie zaraz pomniejsze zdjecia i wkleje
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:39   #1695
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Tak wyglądają te kropeczki.:brzyd al: jak myślicie znikną? nie smiac sie z moich ud
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02615.jpg (24,2 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02616.jpg (34,3 KB, 100 załadowań)
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:46   #1696
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Dot.: masaż chińską bańką

O! Ja tak dużo ich nigdy nie maiłam. A Ty to dosyć sporo ich masz, jednak na pewno znikną . Mi te moje "pojedyncze" w ciągu 3 (?) dni znikły...
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:54   #1697
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

No właśnie sporo... eh może dojde do wprawy.. mam nadzieje,że zejdzie to szybko... teraz i tak nóg nie pokazuje najwyżej TŻ sie wystraszy... bo to nie są popękane naczynka?

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

jestem załamana... a może powinnam przestac?
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:06   #1698
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
Tak wyglądają te kropeczki.:brzyd al: jak myślicie znikną? nie smiac sie z moich ud

wydaje mi sie ze niezbyt dobrze to wyglada

powiedz mi jakie masz banki, jak je zasysasz? jak dlugo sie masujesz? masz rozszerzone naczynka? rozstepy w tych miejscach?

na moje oko masaz jest robiony zbyt mocno lub masz zbyt delikatna skore i sa to male krwiaczki podskorne, powinny zejsc ale dopoki nie zejda to radze odstawic masaz bankami i nie przegrzewac ud... przez ten czas mozesz masowac sobie uda samymi rekami, okreznymi ruchami, nie rezygnuj z kosmetykow ktore uzywasz..
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 15:16   #1699
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze niezbyt dobrze to wyglada

powiedz mi jakie masz banki, jak je zasysasz? jak dlugo sie masujesz? masz rozszerzone naczynka? rozstepy w tych miejscach?

na moje oko masaz jest robiony zbyt mocno lub masz zbyt delikatna skore i sa to male krwiaczki podskorne, powinny zejsc ale dopoki nie zejda to radze odstawic masaz bankami i nie przegrzewac ud... przez ten czas mozesz masowac sobie uda samymi rekami, okreznymi ruchami, nie rezygnuj z kosmetykow ktore uzywasz..
Bańki mam te gumowe niebieskie... masowałam się z 10min.. Naczynek nie mam i rozstepów również... zassysam tak,zeby mi nie odpadły... bo jak lekko to odpadają...eh...
ok...czyli bańki odkladam na jakis czas skoro tak radzisz mam nadzieje,że będe mogła ich używac

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

a czy któraś jeszcze miała cos takiego? czy jezeli będe kontynuowała masaz to może mi sie cos stac? w sumie robiłam to pierwsy raz może spróbuje bardziej delikatnie...
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 15:22   #1700
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: masaż chińską bańką

jak na tych siniaczkach bedziesz dalej masowac to porobia sie wieksze .... odpocznij od masazu teraz ze dwa lub trzy dni, powinno sie troche zmniejszyc i wtedy mozesz sprobowac znowu, ale tym razem zassaj lzej banke, tak wlasnie zeby sie trzymala ale nie ciagnela. niestety banki lubia spadac, ale za mocny masaz na samym poczatku widzisz jakie daje efekty ja jestem za tym zeby zaczynac od minimanego zasysania a potem mocniejszego. najlepiej jak podzielisz sobie masaz uda na partie - ja robie tak ze jednym ruchem ciagne od kolana w strone pupy, odsysam i znowu, wtedy jest jakos wygodniej, latwiej i nie wkurza odpadajaca bania
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm

Edytowane przez emigra
Czas edycji: 2011-03-22 o 15:25
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:28   #1701
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

ok... czyli nie masuje przez kilka kolejnych dni trudno i bede uważała... teraz byłam ponad godzine na rolkach trezba sie ruszac
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 23:57   #1702
czarneoczka
Raczkowanie
 
Avatar czarneoczka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 96
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
Tak wyglądają te kropeczki.:brzyd al: jak myślicie znikną? nie smiac sie z moich ud
Ja miałam identyczne uda w kropki za pierwszym razem,od siebie mogę Ci polecić-leć do apteki i kup dobrą wit.C a po 3 dniach po kropkach nie będzie śladu.

Dziewczyny ja już chyba widzę różnicę przyznaje że mój celulit jest spory,a do tego jestem grubo po trzydziestce nie widać go tylko jak leżę....ale dziś robiłam zdjęcia na allegro,zawsze musiałam później sobie udoskonalać uda bo było widać tą skórkę pomarańczową dość sporo,a teraz patrzę na te fotki i nic nie widać, żadnego celulitu!
Patrzę na uda z góry,no i jest ale jakiś taki gładszy,jakby lekko wyprasowany
Mały krok a cieszy
czarneoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 07:53   #1703
rvda19
Przyczajenie
 
Avatar rvda19
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: masaż chińską bańką

tydzien temu byłam na jednym takim zabiegu, zapłaciłam 60zł za 40min. zrobiło mi się całe mnóstwo "wybroczynek" jak to nazwała masażystka i duży siniak na wewnętrznej stronie jednego uda. mało przyjemny widok, ale podobno "normalny".

spotkałam, znajomą, która była w innym salonie masażu, miała juz kilka zabiegów i zszokowało ją to co zobaczyła u mnie.

moja masażystka twierdzi, że tamta kobieta nie potrafi masowac, tamta z kolei określiła moja przypadłosc jako cos, co nie powinno miec miejsca.

komu wierzyc?
rvda19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:06   #1704
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez czarneoczka Pokaż wiadomość
Ja miałam identyczne uda w kropki za pierwszym razem,od siebie mogę Ci polecić-leć do apteki i kup dobrą wit.C a po 3 dniach po kropkach nie będzie śladu.

Dziewczyny ja już chyba widzę różnicę przyznaje że mój celulit jest spory,a do tego jestem grubo po trzydziestce nie widać go tylko jak leżę....ale dziś robiłam zdjęcia na allegro,zawsze musiałam później sobie udoskonalać uda bo było widać tą skórkę pomarańczową dość sporo,a teraz patrzę na te fotki i nic nie widać, żadnego celulitu!
Patrzę na uda z góry,no i jest ale jakiś taki gładszy,jakby lekko wyprasowany
Mały krok a cieszy
uhh to dobrze..widze,że juz po nocy są jakby mniejsze zaraz jade do banku to podskocze do apteki ja w sumie nie mam dużego... ale jak ściskam skure to jest no i troche widac jak stoje ale mało chce to zlikwidowac w 100%
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:20   #1705
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

kupiłam witamine C... Babka w aptece dała mi jeszcze żel do smarowania z kasztanowcem i miłorzębem. Mam nadzieje,że mi to zniknie
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:44   #1706
ewika19
Zadomowienie
 
Avatar ewika19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 158
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez aresztovana Pokaż wiadomość
kupiłam witamine C... Babka w aptece dała mi jeszcze żel do smarowania z kasztanowcem i miłorzębem. Mam nadzieje,że mi to zniknie
Na pewno zniknie bardzo szybko
ewika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 10:50   #1707
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

Cytat:
Napisane przez ewika19 Pokaż wiadomość
Na pewno zniknie bardzo szybko
też tak myśle ale już mnie korci żeby masowachaha ale na razie stop
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:54   #1708
fleurir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 95
Dot.: masaż chińską bańką

dziękuję za odpowiedź, emigra! na razie będę dalej masować wewnętrzna stronę ud, ale jak mówisz będę obserwować. witaminę C biorę.

korzystając z łądnej pogody i tego, że wreszcie mam trochę czasu poszłam biegać. superuczucie! i czuć mięsnie na udach, tylko jeszcze żeby ten tłuszczyk nad nimi zniknął;/
miłego dnia!
fleurir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:13   #1709
aresztovana
Wtajemniczenie
 
Avatar aresztovana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 109
Dot.: masaż chińską bańką

no już kropeczek coraz mniej ale jeszcze są i takie jakby mini siniaczki sie porobiły
aresztovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:27   #1710
mewa2403
Raczkowanie
 
Avatar mewa2403
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 48
Dot.: masaż chińską bańką

Witam, przez ostatnie kilka dni czytałam ten wątek od deski do deski, w międzyczasie zamówiłam sobie banieczki...powinny dotrzeć dzisiaj, jutro najpóźniej
Także dołączam do grona masujących się i liczę na efekty, postaram się informować o moich poczynaniach Mam sporo tego "niedobrego" do zlikwidowania
mewa2403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 18:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.