Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-01, 14:17   #1681
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kolor bardzo ładny, oglądałam na dwóch monitorach i na jednym wygląda bardzo ciepło, a na drugim bj jak natura, a jak w rzeczywistości?
ooo właśnie zerknęłam na kolejny Twój post, wyglądają jeszcze cieplej, pewnie dlatego że wcześniej miałaś hennę . Kurczę mi też ta Londa bardzo nierówno pokryła a trzymałam ze 35minut.... ale sprało się i wyrównało z czasem więc się nie przejmuj.
Mi po tym c.BLONDZIE z Londy wyszły podobne, albo nawet ciemniejsze, więc chyba to nie ma różnicy czy blond czy brąz na tubce

U mnie też zgasiła rudości, ale to było moje chyba czwarte farbowanie naturą/popielem od czasu dekoloryzacji i rozjaśniania. Także trzeba parę razy zrobić żeby się rudości pozbyć

Ale super Czasami żałuję że nie zostałam tak wcześnie mamą, miałabym to (że tak powiem brzydko) "z głowy". Teraz mam 28 lat i ani kandydata ani dzieci



jak dla mnie scenariusz idealny może moje trzecie zaręczyny (o ile kiedyś takowe będą) też będą niepodzianką?
Następne farbowanie jak takie będzie to dopiero wrzesień.
My z TŻ mieliśmy oboje plan aby się hajtnąć do 25 lat (ja tyle miałam a on 23) i dwójka dzieci przed 30. Także z tym myśleniem się dobraliśmy.
Może kandyta nie szukaj w starszych czy rówieśnikach? Ja na swoich rówieśników patrzyłam jak na małe, głupie dzieci. A tu proszę trafiła mi się taka młoda dupa i do tego mądrzejsza od wielu Jakoś zawsze ciągnęło mnie do młodych Przy nim wiem, że muszę dobrze wyglądać aby on młodszej nie wyrwał Tak mu tłumaczę kupno kolejnego kosmetyku czy nowe farbowanko
Teraz mam 3 przystojne łby w domu i wszystkie młodsze ode mnie
Jeszcze ktoś ci się nawinie i go nie puścisz. Cierpliwości, jeszcze troszkę
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-01 o 14:19
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:24   #1682
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Londa nr 25 ale ja kupiłam z nazwą ciemny popielaty brąz i taka też była na tubce. Kiedyś to był ciemny blond ale już nawet w tych opakowaniach jest tubka z nazwą brąz. Londa chyba zorientowała się, że po tym blondzie i tak wychodził brąz

dla mnie ciemny blond i jasny brąz sa prawie identyczne przynajmniej wersje drogeryjne
londa drogeryja hmm nigdy nie próbowałam ja ufam profesjonalnej za 1 razem po hennie tez dziwnie pokryło niby ok ale koncówki były jasniejsze ... były prześwity zwłaszcza w słoncu teraz z kilku pasemek tez sie wypłukuje szybciej i farba łapie jasniej na 1 foto widac te pasemka...ale trudno kiedys sie wgryzie farba w te pasma miałam 2 farbowania wiec zobaczymy za 3 razem 6 sierpnia mysle o następnym

1,2 zaraz po farbowaniu jest ciemno foto przy oknie szaro-buro na zewnątrz
4,5, po kilku myciach kolor stabilizuje i staje staje sie ładnym brązem



dziewczyny jak ochłodzić rudy refleks na włosach w słońcu mieni sie kolor ...farby nie zmienię bo nie chce kombinować hmmm? macie jakies rady zeby stał sie chłodniejszy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06820.jpg (81,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa 5-73.jpg (93,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53563_b.jpg (28,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06682.jpg (87,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06681.jpg (111,6 KB, 14 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-08-01 o 14:56
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:02   #1683
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dla mnie ciemny blond i jasny brąz sa prawie identyczne przynajmniej wersje drogeryjne
londa drogeryja hmm nigdy nie próbowałam ja ufam profesjonalnej za 1 razem po hennie tez dziwnie pokryło niby ok ale koncówki były jasniejsze ... były prześwity zwłaszcza w słoncu teraz z kilku pasemek tez sie wypłukuje szybciej i farba łapie jasniej na 1 foto widac te pasemka...ale trudno kiedys sie wgryzie farba w te pasma miałam 2 farbowania wiec zobaczymy za 3 razem 6 sierpnia mysle o następnym

1,2 zaraz po farbowaniu jest ciemno foto przy oknie szaro-buro na zewnątrz
4,5, po kilku myciach kolor stabilizuje i staje staje sie ładnym brązem



dziewczyny jak ochłodzić rudy refleks na włosach w słońcu mieni sie kolor ...farby nie zmienię bo nie chce kombinować hmmm? macie jakies rady zeby stał sie chłodniejszy ?
Niebieska płukanka, szampon Joanny niebieski do ochładzania lub trochę niebieskiego tonera dodaj do farby przy następnym farbowaniu. Przy tym odcieniu zawsze będziesz rudo/złoto świecić. Może weź następnym razem odcień 5.71 popielato brązowy jasny brąz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa.jpg (58,3 KB, 21 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-01 o 16:10
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 16:52   #1684
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Małe pytanko w sprawie koloryzacji

Kochane ostatnio zastanawiałam się czy gdybym zafarbowała włosy (które są farbowane i moją odcień złotego blondu) na jakiś odcień brązu to czy włosy wyszły by mi bardzo ciemne prawie czarne? A mowa jest o jasnych brązach. Dodam że farba pochodziła by z garniera color naturals.
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 17:28   #1685
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Niebieska płukanka, szampon Joanny niebieski do ochładzania lub trochę niebieskiego tonera dodaj do farby przy następnym farbowaniu. Przy tym odcieniu zawsze będziesz rudo/złoto świecić. Może weź następnym razem odcień 5.71 popielato brązowy jasny brąz.
Włosy farbuje mi fryzjerka... i nie wiem czy podejmie się zmiany gdyż wcześniej ratowała mi włosy po nieudanej koloryzacji -przyciemnianiu z jasnego blondu na ciemny i wyszło brudno-zielono ciemny blond (popiel połozony na ciepłe pasma blondu )
hmm boje sie ze odcień popieli na złoty da właśnie ta zieleń a długo z nią walczyłam co zakończyło się ostatecznie dekolorem bo popiel meega wnikła we włosy i glon powstał

wyłania sie rudosc,złoto w słoncu ahh jak na foto hmm zapytam o ten toner aby dodać... ciekawe co mi powiedzą albo hmmm jasny braz bez odcienia 5,7 tylko czy taki jest w londzie... nie wiem skad ale utkwiło mi w głowie ze na rudosc trzeba cos opalizującego

chyba ze to pozostałosci po hennie i beda wyłazic jak" grzyby po deszczu"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06871.jpg (119,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06771.jpg (56,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06719.jpg (97,0 KB, 16 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-08-01 o 17:30
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 19:08   #1686
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Następne farbowanie jak takie będzie to dopiero wrzesień.
My z TŻ mieliśmy oboje plan aby się hajtnąć do 25 lat (ja tyle miałam a on 23) i dwójka dzieci przed 30. Także z tym myśleniem się dobraliśmy.
Może kandyta nie szukaj w starszych czy rówieśnikach? Ja na swoich rówieśników patrzyłam jak na małe, głupie dzieci. A tu proszę trafiła mi się taka młoda dupa i do tego mądrzejsza od wielu Jakoś zawsze ciągnęło mnie do młodych Przy nim wiem, że muszę dobrze wyglądać aby on młodszej nie wyrwał Tak mu tłumaczę kupno kolejnego kosmetyku czy nowe farbowanko
Teraz mam 3 przystojne łby w domu i wszystkie młodsze ode mnie
Jeszcze ktoś ci się nawinie i go nie puścisz. Cierpliwości, jeszcze troszkę
Co do wieku to pewnie że nie ma reguły Ostatni miał 29 a jak się okazało nie dojrzał jeszcze do niczego. A kandydata nie zamierzam szukać, poczekam aż on mnie znajdzie a jak nie to też nie będę płakać z tego powodu jestem (prawie)samowystarczalna
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 19:29   #1687
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Co do wieku to pewnie że nie ma reguły Ostatni miał 29 a jak się okazało nie dojrzał jeszcze do niczego. A kandydata nie zamierzam szukać, poczekam aż on mnie znajdzie a jak nie to też nie będę płakać z tego powodu jestem (prawie)samowystarczalna
To masz farta bo ja uzależniona od mojego chłopa jestem chyba we wszystkim

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Włosy farbuje mi fryzjerka... i nie wiem czy podejmie się zmiany gdyż wcześniej ratowała mi włosy po nieudanej koloryzacji -przyciemnianiu z jasnego blondu na ciemny i wyszło brudno-zielono ciemny blond (popiel połozony na ciepłe pasma blondu )
hmm boje sie ze odcień popieli na złoty da właśnie ta zieleń a długo z nią walczyłam co zakończyło się ostatecznie dekolorem bo popiel meega wnikła we włosy i glon powstał

wyłania sie rudosc,złoto w słoncu ahh jak na foto hmm zapytam o ten toner aby dodać... ciekawe co mi powiedzą albo hmmm jasny braz bez odcienia 5,7 tylko czy taki jest w londzie... nie wiem skad ale utkwiło mi w głowie ze na rudosc trzeba cos opalizującego

chyba ze to pozostałosci po hennie i beda wyłazic jak" grzyby po deszczu"
Z własnego doświadczenia wiem, że fryzjerzy nie lubią bawić się w te tonery. Moja nie chciała bo to i tamto. Może bała się co wyjdzie bo nigdy nic nie wiadomo. Ale gdybyś spytała o ten odcień 5.71 to chyba nie powinno być problemu. Popiel jest tu dodatkiem bo widać po numeracji, że jedynka jest druga. Ja bym o ten odcień spytała zanim przeszłabym w mocniejszy popiel.

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
Kochane ostatnio zastanawiałam się czy gdybym zafarbowała włosy (które są farbowane i moją odcień złotego blondu) na jakiś odcień brązu to czy włosy wyszły by mi bardzo ciemne prawie czarne? A mowa jest o jasnych brązach. Dodam że farba pochodziła by z garniera color naturals.
Garnier uwielbia łapać ciemno. Jak chcesz coś brązowego to bierz odcień jaśniejszy od oczekiwanego i obserwuj farbowanie. Możesz skrócić czas farbowania dla pewności. Ponieważ z blondu kolor wymywa się najczęściej szybko. Odcień np 5.3 jasny złoty brąz nie powinien za ciemno złapać (sama nazwa tak wskazuje) a jak już to szybko powinien się wymyć. A że jest złotawy to na twoim złotym blondzie powinien ładnie wyjść. Jak obawiasz się czerni naprawdę obserwuj farbowanie i zmywaj jak będzie już ładny kolor dla ciebie. Ja zazwyczaj skracam czas farbowania o 10-15min w zależności od odcieni. Garnierem nie farbowałam wiec bardziej już się nie wypowiem.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-01 o 19:32
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 20:02   #1688
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

czytasz w moich myślach, właśnie chciałam wybrać ten fajny kolorek. mam też jeden problem. Boję się że wyjdą rude refleksy
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 22:18   #1689
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
czytasz w moich myślach, właśnie chciałam wybrać ten fajny kolorek. mam też jeden problem. Boję się że wyjdą rude refleksy
Przy takim brązie będzie poświata złotego a dla niektórych oznacza to, że to rudy. Dla innych złoty blond jest już rudym. Każdy ciepły brąz spłukiwać będzie się w rudy, złoty itp Chłodnego odcienia nie możesz położyć bo jeszcze zielona będziesz. Ten kolor nie powinien rudo czerwono złapać bo nawet w numeracji tak nie ma, ale nie gwarantuję. Teraz naczytałam się, że te Garniery potrafią czarno wyjść i polecają na początek użyć ciemnego blondu bo wychodzi prawie jak brąz. Poszperaj jeszcze po Wizażu i poczytaj o tym Garnierze na KWC może tam coś opisali.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 07:52   #1690
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dzień dobry
ale jestem spiąca
muszę walnąć kofeinkę

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

kachula ja mam rudawo-złote włosy,
tak jak to po rozjasnianiu bywa
myslisz że kolor farby 7.31 da glona??
wydaje mi się ze nie powinien

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Włosy farbuje mi fryzjerka... i nie wiem czy podejmie się zmiany gdyż wcześniej ratowała mi włosy po nieudanej koloryzacji -przyciemnianiu z jasnego blondu na ciemny i wyszło brudno-zielono ciemny blond (popiel połozony na ciepłe pasma blondu )
hmm boje sie ze odcień popieli na złoty da właśnie ta zieleń a długo z nią walczyłam co zakończyło się ostatecznie dekolorem bo popiel meega wnikła we włosy i glon powstał

wyłania sie rudosc,złoto w słoncu ahh jak na foto hmm zapytam o ten toner aby dodać... ciekawe co mi powiedzą albo hmmm jasny braz bez odcienia 5,7 tylko czy taki jest w londzie... nie wiem skad ale utkwiło mi w głowie ze na rudosc trzeba cos opalizującego

chyba ze to pozostałosci po hennie i beda wyłazic jak" grzyby po deszczu"
na rudy popiel
ifrit, widziałam Twoje farbowanie w innym wątku dia richesse
jaka była kondycja włosów po tej farbie??

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

kachula konkretnie chodzi mi o ta palete
http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Goldika
ponieważ w któryms poście pisałaś ze zniszczyły Ci się włosy od rozjaśniania chciałam Ci polecić maskę alfaparf (zielona w tubie koszt ok 40 zł)
ja w ciągu dwóch tygodni przeszłam dwa takie zabiegi
jeden u fryzjera co juz mi zmasakrowało włosy
i później w domu gdy ściągałam bardzo ciemny kolor dekoloryzatorem
włosy zrobiły się okropne
sztywne, sianowate i te końcówki
rozczapirzone suche krzaki, których niczym nie dawało się ujarzmić
w całym swoim życiu nie miałam tak okropnych włosów
zaden olej nakładany w ogromnych ilościach nie pomógł
wczoraj nałozyłam tę maskę i nastąpił cud
sa miękkię, odżywione a krzaczaste końce zniknęły
po jednym użyciu
jestem happy
kamień z serca
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:09   #1691
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa dzieki za polecenie maski ale juz cos mnie uratowalo. Cos za 7zl Maska z Ziaji z ceramidami. Kladlam wszystko na klaki i nadal byly tragiczne, a ta maske dalam 2 razy po 10min i wlosy sa bardzo fajne, gladkie, miekkie, miesiste polecam bo jest tania a moze i Tobie sie spodoba
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:11   #1692
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa dzieki za polecenie maski ale juz cos mnie uratowalo. Cos za 7zl Maska z Ziaji z ceramidami. Kladlam wszystko na klaki i nadal byly tragiczne, a ta maske dalam 2 razy po 10min i wlosy sa bardzo fajne, gladkie, miekkie, miesiste polecam bo jest tania a moze i Tobie sie spodoba
bedę pamiętać
na razie muszę zużyć to co mam bo już się na półce nie mieści
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:16   #1693
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Mnie by się jakaś cudowna przydała
Sianko mam po dekoloryzacji
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 08:33   #1694
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula super masz włoski, bardzo mi się ten kolor podoba ale najbardziej to chyba kondycja
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 09:05   #1695
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość


kachula ja mam rudawo-złote włosy,
tak jak to po rozjasnianiu bywa
myslisz że kolor farby 7.31 da glona??
wydaje mi się ze nie powinien


kachula konkretnie chodzi mi o ta palete
http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html

Nie powinno ale ja nie jestem mega znawcą. Może napisz do blond bunny, daj jej fotę aktulanych włosów i podaj kolorek i zdjęcie palety i powinna ci dobrze doradzić. http://blogblondbunny.blogspot.com/ Wal na maila i napewno ci odpisze. Mi tez doradzała.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa dzieki za polecenie maski ale juz cos mnie uratowalo. Cos za 7zl Maska z Ziaji z ceramidami. Kladlam wszystko na klaki i nadal byly tragiczne, a ta maske dalam 2 razy po 10min i wlosy sa bardzo fajne, gladkie, miekkie, miesiste polecam bo jest tania a moze i Tobie sie spodoba
Gdzie, gdzie? Ja nigdzie tej z ceramidami nie mogę znaleźć. No szlag bo podobno mega super za małą kasę i ja chce chce chce.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Kachula super masz włoski, bardzo mi się ten kolor podoba ale najbardziej to chyba kondycja
Ja jestem po olejowaniu na noc bo jakoś jednak ciut suche mi się wydały ale może to moja schiza bo wróciłam do chemii. Włoski to nie to samo co po hennie Czuć, że to nie to. Ale kolor coraz bardziej mi się podoba i chyba znalazłam swoją farbę i odcień. Na odrostach jak mój własny tyle, że o ton ciemniej chyba. Wczoraj w słońcu poza zwykłym brązem świeciło w miarę chłodno i to było super!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 09:11   #1696
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Nie powinno ale ja nie jestem mega znawcą. Może napisz do blond bunny, daj jej fotę aktulanych włosów i podaj kolorek i zdjęcie palety i powinna ci dobrze doradzić. http://blogblondbunny.blogspot.com/ Wal na maila i napewno ci odpisze. Mi tez doradzała.



Gdzie, gdzie? Ja nigdzie tej z ceramidami nie mogę znaleźć. No szlag bo podobno mega super za małą kasę i ja chce chce chce.



Ja jestem po olejowaniu na noc bo jakoś jednak ciut suche mi się wydały ale może to moja schiza bo wróciłam do chemii. Włoski to nie to samo co po hennie Czuć, że to nie to. Ale kolor coraz bardziej mi się podoba i chyba znalazłam swoją farbę i odcień. Na odrostach jak mój własny tyle, że o ton ciemniej chyba. Wczoraj w słońcu poza zwykłym brązem świeciło w miarę chłodno i to było super!
dzięki
na razie jestem w pracy i nici z fotki :/
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 09:22   #1697
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula ja kupiłam w Wlkp ale widzialam ta maske w Legionowie w Blekitnym Centrum w drogerii i kurde jeszcze gdzies ale nie pamiętam jakiejs aptece w Serocku. Niedlugo bede jej szukac bo mi zostala tylko polowa wiec jak znajde to dam znac. Bo w Serocku chyba bywasz

bardzo podoba mi sie Twoj kolor chociaz moj obecny tez mi sie spodobal. Ale co z tego skoro Lecher odrostow mi nie chwyta. We wrzesniu chyba ta Londe wyprobuje.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:06   #1698
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Mnie by się jakaś cudowna przydała
Sianko mam po dekoloryzacji
jesli nie szkoda Ci kasy to z czystym sumieniem polecam Ci ta maskę
w sobotę chyba zrobię sobie dzień odżywiania
nałoze na łepetynę na parę godzin

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

dotka a Ty dziś do fryza chyba lecisz??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:29   #1699
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

A gdzie ją można kupić?
W tym momencie nie mam kasy ale pod koniec miesiąca może się skuszę

Idę dziś po pracy
Wieczorkiem fotkę wstawię
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 10:30   #1700
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula ja kupiłam w Wlkp ale widzialam ta maske w Legionowie w Blekitnym Centrum w drogerii i kurde jeszcze gdzies ale nie pamiętam jakiejs aptece w Serocku. Niedlugo bede jej szukac bo mi zostala tylko polowa wiec jak znajde to dam znac. Bo w Serocku chyba bywasz

bardzo podoba mi sie Twoj kolor chociaz moj obecny tez mi sie spodobal. Ale co z tego skoro Lecher odrostow mi nie chwyta. We wrzesniu chyba ta Londe wyprobuje.
Ostatnio ciche dni mamy z moimi rodzicami...

Ale poszukam w drogerii obok siebie. Tam mają masę produktów Zjaji i chyba tam wejdę.

A Londę polecam bo mi coraz bardziej kolor pasuje. Taki jaki chciałam. Nie czarna smoła tylko brąz i do tego świeci chłodno. Może minimalnie u mnie ale jeszcze jedno farbnięcie i będzie ok.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:32   #1701
Anna3133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 26
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

No dobrze poszperałam trochę i żeczywiście piszą że garniery przyciemniają. Nie wiem co teraz zrobić jaką farbę kupić by nie wyszło za ciemno i nie było niespodzianek
Anna3133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:33   #1702
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dzięki
na razie jestem w pracy i nici z fotki :/
Ale spróbuj w domu podesłać jej fotkę. Mi się wydaje, że jak coś ma złoto w nazwie i popiel to z rudo złotych glona nie powinno być. Bo i tak w jakimś stopniu złoto już masz a rudy ten popiel powinien zgasić. No ale ja czasem jak patrzę na włosy to jakby zielone były A może to wina światła? Albo tylko mi się wydaje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:35   #1703
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
A gdzie ją można kupić?
W tym momencie nie mam kasy ale pod koniec miesiąca może się skuszę

Idę dziś po pracy
Wieczorkiem fotkę wstawię
w necie
ja kupowałam w Multidrogeri
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:36   #1704
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
w necie
ja kupowałam w Multidrogeri
Dzięki
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:37   #1705
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ale spróbuj w domu podesłać jej fotkę. Mi się wydaje, że jak coś ma złoto w nazwie i popiel to z rudo złotych glona nie powinno być. Bo i tak w jakimś stopniu złoto już masz a rudy ten popiel powinien zgasić. No ale ja czasem jak patrzę na włosy to jakby zielone były A może to wina światła? Albo tylko mi się wydaje.
napisałam do blondbunny
opisałam swoje włosy i powiedziała ze mogę spokojnie użyc takiego odcienia bo to beż i nie ma prawa wyjść zielono

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dzięki
nie ma za co
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:38   #1706
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anna3133 Pokaż wiadomość
No dobrze poszperałam trochę i żeczywiście piszą że garniery przyciemniają. Nie wiem co teraz zrobić jaką farbę kupić by nie wyszło za ciemno i nie było niespodzianek
Zacznij przyciemniac stopniowo. My szukając jasnych brązów szukałyśmy ciemnych blondów. One tak własnie wychodzą. Może pierwsze farbowanie zrób ciemnym blondem a następne jakimś brazem? Zobacz szlachetny ciemny blond z Garnier Color Sensation, albo ciemny blond z Color&Shine, Color Naturals tez ma ciemny blond. To było by najlepsze rozwiązanie. Polecam ci Garniera bo chciałaś Garniera ja osobiście wybrałabym Palette Intensive Color h6 miodowy brąz albo W6 imbir. Palette ostatnio złagodniała i nie wychodzi tak czarno jak kiedyś, przynajmniej mi czerń nie wyszła po jednym ciemnym odcieniu a włosy były ładne po niej. Ładnie się prezentuje z Color Shampoo 317 orzechowy blond
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-02 o 10:44
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:40   #1707
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ale spróbuj w domu podesłać jej fotkę. Mi się wydaje, że jak coś ma złoto w nazwie i popiel to z rudo złotych glona nie powinno być. Bo i tak w jakimś stopniu złoto już masz a rudy ten popiel powinien zgasić. No ale ja czasem jak patrzę na włosy to jakby zielone były A może to wina światła? Albo tylko mi się wydaje.


też tak sobie to tłumaczyłam
a jeśli chodzi o Ciebie to ja widzę co najwyżej zielone oczy

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zacznij przyciemniac stopniowo. My szukając jasnych brązów szukałyśmy ciemnych blondów. One tak własnie wychodzą. Może pierwsze farbowanie zrób ciemnym blondem a następne jakimś brazem? Zobacz szlachetny ciemny blond z Garnier Color Sensation, albo ciemny blond z Color&Shine, Color Naturals tez ma ciemny blond. To było by najlepsze rozwiązanie.
kachula ma rację
lepiej przyciemnić niż rozjaśnić w razie zbyt ciemnego koloru
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:47   #1708
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
napisałam do blondbunny
opisałam swoje włosy i powiedziała ze mogę spokojnie użyc takiego odcienia bo to beż i nie ma prawa wyjść zielono
No i widzisz, tak myślałam, że takie połączenie glona nie powinno zrobić.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]

też tak sobie to tłumaczyłam
a jeśli chodzi o Ciebie to ja widzę co najwyżej zielone oczy
Ale ja mam szare oczy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:50   #1709
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Mam fotki z dzisiaj po oleju. Kolor nie wypłukał się. Ba! Nawet woda kolorowa nie leciała. Czy z fleszem czy bez, za każdym razem inny kolor. To świadczy o tej wielotonowości w farbie. Najwyraźniej producent nie kłamał. Włosy lekko wilgotne i czesane grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami stąd takie pasy we włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (104,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (62,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (33,2 KB, 32 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-02 o 10:52
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 11:22   #1710
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No i widzisz, tak myślałam, że takie połączenie glona nie powinno zrobić.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



Ale ja mam szare oczy
oj tam oj tam
u mnie wyglądaja jak zielone

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mam fotki z dzisiaj po oleju. Kolor nie wypłukał się. Ba! Nawet woda kolorowa nie leciała. Czy z fleszem czy bez, za każdym razem inny kolor. To świadczy o tej wielotonowości w farbie. Najwyraźniej producent nie kłamał. Włosy lekko wilgotne i czesane grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami stąd takie pasy we włosach.
naprawdę fajny kolor

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

w takim razie padnie na kolor 7.31
jesli wyjdzie coś ładnego to odstawiam na jakis czas farbowanie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.