BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 10:48   #1681
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Natixxx, czy zdradzisz jakiej firmy ?
Ja również uwielbiam długie i grube rzęsy. Sama mam długie, ale jasne.
Jak volume flash to Rimmel
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:48   #1682
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Natixxx, czy zdradzisz jakiej firmy ?
Ja również uwielbiam długie i grube rzęsy. Sama mam długie, ale jasne.

Rimmel volume flash
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:04   #1683
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
wiele drogi kochana przed tobą co najmniej rok
musisz stopniowo rozjaśniać włosy zaczynając od pasemek
potem balejaż etc... jednym słowem masz przesrane
no ale jak masz na to pieniądze i cierpliwość to cóż wystarczy
życzyć powodzenia i wytrwałości
no nie wiem , ja naturalne mam jasny braz, zrobiłam sie na blondi bardzo szybko
i tylko końce były potem do obciecia, a nie uzywałam praktycznie odzywek i zbytnio nie zwracałam uwagi na pielegnacje włosów (miałam 15 lat),
więc wszystko sie da
mi by sie nie chciało bawic cały rok z jakims pasemkami (chyba że chciałabym mieć pasemka to co innego)
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:13   #1684
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
dziś zamierzam isc do fryzjera na odrosty i wyrownanie poprzednich z reszta wlosow.. i mam pytanie. Czym sie roznia farby L'oreala Majirel od Majiblond??

Chce wiedziec po co ide, bo nie zaufam fryzjerce.. po ostatniej wpadce z majirelem;/

I jeszcze jedno pytanie..jak majirel na 6 % wodzie troche mnie szczypal pod koniec to jakas zla oznaka?? Czy mocniejsza woda zalatwi problem z zżółknieciem farby?? ( zżółkł mimo codziennego uzywania plukanki srebrnej).. Bo teraz chyba poprosze o 9%, tylko zastanawiam sie czy moge jak slabsza mnie troche szczypala....

Bede bardzo wdzieczna za pomoc



up.... pomożcieee
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:41   #1685
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
no nie wiem , ja naturalne mam jasny braz, zrobiłam sie na blondi bardzo szybko
i tylko końce były potem do obciecia, a nie uzywałam praktycznie odzywek i zbytnio nie zwracałam uwagi na pielegnacje włosów (miałam 15 lat),
więc wszystko sie da
mi by sie nie chciało bawic cały rok z jakims pasemkami (chyba że chciałabym mieć pasemka to co innego)
weś pod uwagę to ,że ona nie ma jasnego brązu tylko ciemny brąz ...
na ciemnym brązie wyszła by ci ruda sraka...
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:56   #1686
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
weś pod uwagę to ,że ona nie ma jasnego brązu tylko ciemny brąz ...
na ciemnym brązie wyszła by ci ruda sraka...


To ,ze po pierwszym razie włosy wyszłyby miedziane ( choć mogłyby wyjść bardziej już żolte) Nie oznacza wcale ,ze musiałaby rok farbować pasemkami czy balejażami... Od miedzianych juz wcale nie daleka droga.Zwróć uwage ,ze ma NATURALNE ,a nie farbowane na ciemno.Bo chyba Ci sie pomylilo ,ze ściaganiem koloru np. z czarnych wtedy zajeloby jej ,to ok rok czasu dla bezpieczeństwa,jesli chcialaby uniknac zniszczenia wlosow, bo szybciej sie da. Jestem na ,to zywym przykladem.


PS.

Chyba jednak Twoje rzesy sa sztuczne na tym zdjeciu Widziałam Twoje inne zdjecia i nie dopatrzyłam sie taakich rzęs Ale swoje tez masz dlugie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:16   #1687
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Natixxx, dzięX za odp. Miałam ten tusz i jest on bardzo dobry, ale niestety mnie uczulił. Lancome mnie też uczulił a lepszego efektu jak po Lancomie to nie miałam. Teraz mam Dior Show bardzo bardzo dobry (Trochę nie na temat )

Olcik18, maji rozjaśnia mocniej od majirela. 9% powinna spowodać, że włosy nie zżółkną. Chociaż mnie po 6% nie żółkną, ale mam ciemniejszy blond po 6% a po 9% mam jaśniejszy.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-19 o 14:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 12:19   #1688
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
To ,ze po pierwszym razie włosy wyszłyby miedziane ( choć mogłyby wyjść bardziej już żolte) Nie oznacza wcale ,ze musiałaby rok farbować pasemkami czy balejażami... Od miedzianych juz wcale nie daleka droga.Zwróć uwage ,ze ma NATURALNE ,a nie farbowane na ciemno.Bo chyba Ci sie pomylilo ,ze ściaganiem koloru np. z czarnych wtedy zajeloby jej ,to ok rok czasu dla bezpieczeństwa,jesli chcialaby uniknac zniszczenia wlosow, bo szybciej sie da. Jestem na ,to zywym przykladem.


PS.

Chyba jednak Twoje rzesy sa sztuczne na tym zdjeciu Widziałam Twoje inne zdjecia i nie dopatrzyłam sie taakich rzęs Ale swoje tez masz dlugie
nie są sztuczne tylko zależy od techniki malunku możesz malować zygzakiem wtedy wychodzą firanki i podnieść zalotką lub zwyczajnie ruchami w doł i do góry pozstawić na efekt długości a nie rozłożystości ale to chyba wie każda

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Natixxx, dzięX za odp. Miałam ten tusz i jest on bardzo dobry, ale niestety mnie uczulił. Lancome mnie też uczulił a lepszego efektu jak po Lancomie to nie miałam. Teraz mam Dior Show bardzo bardzo dobry (Trochę nie na temat )
uu to masz przewalone jeżeli cierpisz na uczulenie współczuję
ale krople do oczu visine są dobre bo mnie uczulała kredka czarna z marie claer
ale zaczełam zakrapiać oczy i pomogło)
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów






Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-19 o 14:43 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:23   #1689
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Zgadzam się z Natixxx, bo ja po dobrym tuszu również wychodzą mi rzęsy jakbym miała sztuczne i każdy mnie później pyta, co to były za sztuczne rzęsy a to naturalne tylko pomalowane tuszem i nawet bez zalotki.

Wiesz, Natixxx ja mam bardzo delikatne oczy, często mnie pieką i robią się czerwone. Kropli Visine nie używam, bo używam tych zapisanych od okulisty i to mi pomaga. Ale te tusze musiałam odstawić chcociaż Lancome dla mnie był najs najs.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-19 o 14:44 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 12:35   #1690
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
nie są sztuczne tylko zależy od techniki malunku możesz malować zygzakiem wtedy wychodzą firanki i podnieść zalotką lub zwyczajnie ruchami w doł i do góry pozstawić na efekt długości a nie rozłożystości ale to chyba wie każda



hehe
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 14:19   #1691
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
weś pod uwagę to ,że ona nie ma jasnego brązu tylko ciemny brąz ...
na ciemnym brązie wyszła by ci ruda sraka...
Dagirli ma racje
nawet ciemny braz mozna rozjasnić, na to połozyc za 2 dni np nutrisse natea 111 i bedzie blond
jasne ze nie od razu platyna
ale za powiedzmy 1,5-2 miesiace znowu odrost rozjasniaczem, farba na odrost i na włosy gdzies na 20 minut , zeby nie spalić włosów i jest blond

ale to nie jest łatwe, jak ktos przemysli to co robi, zrobi to dokładnie to bedzie dobrze, z koleji mozna tez spalic sobie włosy itp

pozatym pasemkowanie tez nie jest takiw fajne, trzeba bardzo uwazac za kazdym razem zeby nie chlapnąć rozjasniaczem w miejsce gdzie juz wczesniej było rozjasniane, bo włos okropnie sie niszczy i musiałaby latac za kazdym razem do fryzjera, a fryzjer tez potrafi cos spartolić

ja nie chce radzic i nie namawiam do tego kroku, ale twierdze tylko ze sie da
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 17:53   #1692
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wsystkie blondyneczki siedze od poludnia przy kompie i przeczytalam caaaaly watek wsyztskie macie sliczne wloski ja rowniez jestem blondynka naturalna taka srednio-ciemna a ogolnie rzecz biorac to obecnie rowniez farbowana wychodze z czarnego juz mam blond po wielu bolach ale nie taki odcien jakbym chciala i mam do Was pytanie w zwiazku z tym ,bo nie znalazlam na nie odpowiedzi -jak mysliscie,jaki wjdzie mi kolorek jesli moj kolor-blond ale taki zoltawy poloze farbe garniera 101 ultrajasny popielaty blond? chcialabym zeby ten obecny kolor mi sie troche rozjasnil i ochlodzil ale juz nie chce rozjasniacza.... bo mam zniszczone wloski.... uzywalyscie moze tego koloru? nie chce tez bialych ani swiych wlosow....taki jak na opakowaniu moglby byc ok myslicie ze mam szanse? pozdrawiam Blond Siostry
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:17   #1693
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mi sie wydaje ,ze na pewno ochlodzi Twoja żółć ,troche rozjasni ,ale nie wiem czy nie bede za bardzo popielate ,bo kiedy gdy nie cierpialam popieli ,to zawsze mi takie wlasnie szarawe za bardzo wychodzily po Lorealu ,ale ,to mi.Nie wiem jak innym dziewczynom
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:19   #1694
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jestem blondynką.
zdjęcia można zobaczyć w moim wątku
wystarczy kliknąć poniżej w link ^^
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:45   #1695
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dagirll no ja juz takiej "bezczelnej" p,atynki nie chce, kiedys mialam ale teraz troche inne mi sie wloski podobaja,poza tym jestem opalona i nie chce wygladac tandetnie gdyby sie rozjasnily i "przybrudzily" to mysle ze mogloby byc ok....ale to tylko mysle a co wyjdzie to nie wiem.... problem taki ze juz kupilma ta farbe bo spodobal mi sie kolorek na pudelku i znajac mnie pewnie i tak ja zrobie....ale myslalam ze mnie uspokoicie ze nie wyjda siwe ale widze ze Ty rowniez masz watpliwosci co do tego ze nie bede bialym widzminem ewentualnie wtedy bede pasemkami ciemniejszymi sie ratowac....ehh,czemu blond jest taki skomplikowany.... pozdrawiam i dzieki za odp
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 18:49   #1696
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

heh Jak zrobisz ,to wklej zdjecia
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:11   #1697
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Bo jeśli masz już bardzo bardzo jaśniutki blond i chcesz go tylko ochłodzić wystarczy położyć na to toner lub szampon profesjonaly w wybranym bardzo chłodnym kolorku ( a to i nie niszczy włosów, bo nie ma amoniaku i włosy po nim nie wyjdą białe a jedynie się ochłodzą).
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:15   #1698
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dagirll Jesli bede miala czym zrobic to wkleje tylko nie wiem kiedy zrobie....bo z jednej strony chce zafarbowac zanim pojawia mi sie odrosty zeby bylo rowno a z drugiej strony 13ide na wesele i chcialabym zeby te wloski byly jak najswiezsze,zeby sie nie wyplukal ten kolor za bardzo....w kazdym badz razie jak juz bede miala i bedzie sie czym pochwalic to postaram sie wkleic

johnw57-az takich jasniutkich nie mam.... ogolnie raczej do jasnych mozna by je zaliczyc ale ten zolty chce zniwelowac i ogolnie zrownac troche,bo wychodzilam pasemkami i teraz nie sa calkiem jednolite-gdzies bardziej zlte, gdzies takie troche zolto-przybrudzone...nie wiem jak to okreslic ale zalezy mi zeby jednak troche je rozjasnic jeszcze i dopiero ochlodzic....

dzieki dziewczynki za szybka odpowiedz pozdrawiam
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:19   #1699
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
To ,ze po pierwszym razie włosy wyszłyby miedziane ( choć mogłyby wyjść bardziej już żolte) Nie oznacza wcale ,ze musiałaby rok farbować pasemkami czy balejażami... Od miedzianych juz wcale nie daleka droga.Zwróć uwage ,ze ma NATURALNE ,a nie farbowane na ciemno.Bo chyba Ci sie pomylilo ,ze ściaganiem koloru np. z czarnych wtedy zajeloby jej ,to ok rok czasu dla bezpieczeństwa,jesli chcialaby uniknac zniszczenia wlosow, bo szybciej sie da. Jestem na ,to zywym przykladem.


PS.

Chyba jednak Twoje rzesy sa sztuczne na tym zdjeciu Widziałam Twoje inne zdjecia i nie dopatrzyłam sie taakich rzęs Ale swoje tez masz dlugie
zgadzam sie, poniewaz nie sa rowne, miejscami sa duzo dluzsze a inne krotsze
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 19:31   #1700
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Darynia, pewnie masz bardzo jasny blond, bo jasny blond jest jednak ciemniejszy.
* Darunia, sorrki za zniekształcenie nicka.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 01:29 Powód: post pod postem
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 20:55   #1701
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dzieki za rady w przyszlym tygodniu bede kombinowac chyba cos jak juz bede "po" to dam znac czy ladnie wyszlo czy wstyd wyjsc z domu jak bede miala mozliwosc to wstawie tez fotki i powiem na co sie zecydowalam pozdrawiam
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:30   #1702
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
zgadzam sie, poniewaz nie sa rowne, miejscami sa duzo dluzsze a inne krotsze
ja nie mam wszystkich jednakowej długości
i chyba nikt nie ma .... chyba ,że sobie doklei... ^^
z resztą co będę dyskutowała) ... są moje jestem z nich
dumna ) i mam je dla siebie więc nie będę się wykłócać ,że są
prawdzwie czy sztuczne ) ... tyle na ten temat
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:35   #1703
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez natixxx Pokaż wiadomość
ja nie mam wszystkich jednakowej długości
i chyba nikt nie ma .... chyba ,że sobie doklei... ^^
z resztą co będę dyskutowała) ... są moje jestem z nich
dumna ) i mam je dla siebie więc nie będę się wykłócać ,że są
prawdzwie czy sztuczne ) ... tyle na ten temat

Wiesz ,wygladaja tak nie naturalnie ,ze ciezko uwierzyc ,ze to prawdziwie, nikt pewnie nie chce byc tutaj zlosliwy ,ale tak po prostu ,to wyglada Tym bardziej,ze na innych fotkach masz zupeelnie inne rzesy dlugie ,ale nie ma porownania co do tego wlasnie ostatniego zdjecia Poza tym no kurde , ja Ci zaraz wysle na alegro rzesy sztuczne identyczne jak na Twoim zdjeciu Na prawde ciezko w ,to uwierzyc ,ze to Twoje.Zbyt sztucznie ,to wyglada. Jesli jednak tak nie jest ,to wybacz ,choc nigdy w to nie uwierze ,chyba ze dasz jakies sensowne zdjeci zblizenie+ z gory ,ale nie bedziemy sie przeciez bawic w jakies dochodze z powodu rzes
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 21:47   #1704
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Wiesz ,wygladaja tak nie naturalnie ,ze ciezko uwierzyc ,ze to prawdziwie, nikt pewnie nie chce byc tutaj zlosliwy ,ale tak po prostu ,to wyglada Tym bardziej,ze na innych fotkach masz zupeelnie inne rzesy dlugie ,ale nie ma porownania co do tego wlasnie ostatniego zdjecia Poza tym no kurde , ja Ci zaraz wysle na alegro rzesy sztuczne identyczne jak na Twoim zdjeciu Na prawde ciezko w ,to uwierzyc ,ze to Twoje.Zbyt sztucznie ,to wyglada. Jesli jednak tak nie jest ,to wybacz ,choc nigdy w to nie uwierze ,chyba ze dasz jakies sensowne zdjeci zblizenie+ z gory ,ale nie bedziemy sie przeciez bawic w jakies dochodze z powodu rzes
klejem do rzęs bym się zabiła
więc ppoczekaj sekundkę załącze zdjęcia



zrobiłam teraz z zamkniętymi oczami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklejka rzesy.jpg (25,8 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rzesy 4.JPG (6,1 KB, 246 załadowań)
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów






Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-19 o 14:41 Powód: post pod postem
natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 22:18   #1705
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ahh pieknie rzesy Ale tamte i tak wydaja sie inne w rogu sa tak sztuczne ,ze nie sposob uwierzyc ,ale masz piekne rzesy


Jesli to sa jednak na prawde Twoje ,to mozesz czuc sie dumna ,ze nie chca wierzyc ,ze to prawdziwe
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 22:22   #1706
natixxx
Raczkowanie
 
Avatar natixxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: MieLec
Wiadomości: 99
GG do natixxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ahh pieknie rzesy Ale tamte i tak wydaja sie inne w rogu sa tak sztuczne ,ze nie sposob uwierzyc ,ale masz piekne rzesy
czasami te z dołu zlepiają się z tymi z góry co daje nie naturalny efekt
__________________
Jestem jak Media Markt - Nie dla idiotów





natixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 22:47   #1707
neska18
Raczkowanie
 
Avatar neska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 49
GG do neska18
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tez nie chce sie wtrącać ale te zdjęcia mocno odbiegają od tamtego gdzie pokazywałaś włoski. Ale jeśli mówisz prawdę to okej
neska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 23:01   #1708
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja wlasnie siedze z Jasnym blondem zlocistym Loreal. Zobaczymy co wyjdzie. Mam nadzieje ,ze w miare ok ..
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:20   #1709
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny ja sobie chyba przyciemnię jednak te moje blond włosiska, bo wczoraj już trzecia osoba spytała się czy to mój naturalny kolor.Podoba mi się bardzo ten kolor,ale cholera nie mogę wytrzymać tych pytań. Chce wrócić mniej więcej do naturalnego koloru,jednakże musicie mi w tym pomóc. Jaką farbą otrzymam taki kolor jak ma Agata Paskudzka na tym zdjęciu? Z góry dziękuję za pomoc

http://e3.pudelek.pl/p2427/f9a32450002a587748b48b2a
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:01   #1710
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

o mi tez ten kolorek sie podoba wiec czekam rowniez na odpowiedzi
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.