Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 17:45   #1681
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dokladnie, jak chce objetosci i uniesienia to pryskam wlosy wella 2 dniowa objetosc i susze wloski
Chyba to oglądałam i chyba widziałam alkohol w składzie, ale nie dam sobie uciąć głowy, ani niczego innego Więc w takim wypadku byłoby to rozwiązanie na zasadzie od czasu do czasu, a szkoda
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:56   #1682
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
Chyba to oglądałam i chyba widziałam alkohol w składzie, ale nie dam sobie uciąć głowy, ani niczego innego Więc w takim wypadku byłoby to rozwiązanie na zasadzie od czasu do czasu, a szkoda
Nie sprawdzalam skladu uzywam raz na rok takze nawet jak jest to nie zaszkodzi
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:08   #1683
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nie sprawdzalam skladu uzywam raz na rok takze nawet jak jest to nie zaszkodzi
Jasne, takie zastosowanie na pewno nie zaszkodzi co innego, gdybym codziennie psikała, wtedy już gorzej a czegoś takiego szukam, to znaczy, szczerze mówiąc, już zaniechałam Mam dość, nie chce mi się, wolę umyć włosy i tyle
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:10   #1684
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Dziś zaliczyłam jazdę na rowerze. Wczoraj też.

Jestem trochę zła. Kupiłam sobie lokówkę, dziś przyszła. Zrobilam sobie ni loki, spryskałam lakierem a po pół godzinie znów proste jak drut
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:15   #1685
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziś zaliczyłam jazdę na rowerze. Wczoraj też.

Jestem trochę zła. Kupiłam sobie lokówkę, dziś przyszła. Zrobilam sobie ni loki, spryskałam lakierem a po pół godzinie znów proste jak drut
To raczej nie wina lokówki, tylko włosów chyba, że zazwyczaj loki długo Ci się trzymają. Moje włosy szybko są znowu proste i wygrać z tym nie potrafię
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 19:19   #1686
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
To raczej nie wina lokówki, tylko włosów chyba, że zazwyczaj loki długo Ci się trzymają. Moje włosy szybko są znowu proste i wygrać z tym nie potrafię
Właśnie wiem że włosów i to jest najgorsze Nie wiem co mam robić tak chce mieć loki Myślałam że jak kupie porządną lokówkę to to coś da, a włosy dziś potraktowałam 200 stopniami.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 20:24   #1687
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Właśnie wiem że włosów i to jest najgorsze Nie wiem co mam robić tak chce mieć loki Myślałam że jak kupie porządną lokówkę to to coś da, a włosy dziś potraktowałam 200 stopniami.
Łączę się w bólu i tyle mi pozostaje przetestowałam już wiele utrwalaczy, loków na mojej głowie nie zatrzyma nic. Zrezygnowałam...
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 23:38   #1688
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziś zaliczyłam jazdę na rowerze. Wczoraj też.

Jestem trochę zła. Kupiłam sobie lokówkę, dziś przyszła. Zrobilam sobie ni loki, spryskałam lakierem a po pół godzinie znów proste jak drut
spróbuj tak : potraktuj włosy czymś termoochronnym, zanim zakręcisz pasemko włosów na lokówce spryskaj je lakierem albo lotionem do loków ( w naturze na pewno kupisz o różnej mocy ) zakręć loka na lokówce, ja zawsze sobie liczę do 10 , ściągam go ale nie rozpuszczam, tylko trzymam w dłoni biorę spinkę, wsuwkę, przypinam do góry i robię resztę tak samo, jak ostygną to rozpuszczam . Loki się utrwalają jak są ciepłe, jak rozpuścisz ciepłego to on się szybko wyprostuje
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 11:38   #1689
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Dzien dobry
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:14   #1690
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

hej
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 12:26   #1691
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Heejo !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-22, 14:37   #1692
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
spróbuj tak : potraktuj włosy czymś termoochronnym, zanim zakręcisz pasemko włosów na lokówce spryskaj je lakierem albo lotionem do loków ( w naturze na pewno kupisz o różnej mocy ) zakręć loka na lokówce, ja zawsze sobie liczę do 10 , ściągam go ale nie rozpuszczam, tylko trzymam w dłoni biorę spinkę, wsuwkę, przypinam do góry i robię resztę tak samo, jak ostygną to rozpuszczam . Loki się utrwalają jak są ciepłe, jak rozpuścisz ciepłego to on się szybko wyprostuje
Dzięki spróbuję.

Przyszła mi próbka z LRP!
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:09   #1693
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Nie było mnie tu ostatnio przez kilka dni, załatwialiśmy kilka rzeczy do mieszkania. Dzisiaj musiałam odwołać przymiarkę sukni, bo dopadło mnie zatrucie. Tzn narazie tylko mocno boli mnie brzuch, ale niestety wiem co będzie dalej.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 21:04   #1694
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dzięki spróbuję.

Przyszła mi próbka z LRP!
do mnie jeszcze nie
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 21:48   #1695
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Do mnie też już przyszła Strasznie śmierdzi alkoholem, boję się, że mnie jeszcze bardziej wysuszy, teraz jako tako ale czasami to ściągam skórę płatami z nosa
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 22:18   #1696
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Do mnie też już przyszła Strasznie śmierdzi alkoholem, boję się, że mnie jeszcze bardziej wysuszy, teraz jako tako ale czasami to ściągam skórę płatami z nosa
dlatego te próbki to nie taki głupi pomysł
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 10:34   #1697
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

A co jest w tych próbkach? Kremy z filtrem może?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Czy od ćwiczeń z obciążeniami na mięśnie pośladkowe i nogi mogły mi się powiększyć uda i zwiększyć pupa ? Kurczę, ćwiczę regularnie, nie jem już tak często przekąsek, a czuję w spodniach, że się powiększam i centymetr też na to wskazuje. Jednocześnie mam wrażenie bardziej jędrnej skóry, ale no... centymetry powinny spadać, a nie iść w górę
Cycki też mi urosły, więc chyba przytyłam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 10:42   #1698
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A co jest w tych próbkach? Kremy z filtrem może?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Czy od ćwiczeń z obciążeniami na mięśnie pośladkowe i nogi mogły mi się powiększyć uda i zwiększyć pupa ? Kurczę, ćwiczę regularnie, nie jem już tak często przekąsek, a czuję w spodniach, że się powiększam i centymetr też na to wskazuje. Jednocześnie mam wrażenie bardziej jędrnej skóry, ale no... centymetry powinny spadać, a nie iść w górę
Cycki też mi urosły, więc chyba przytyłam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

mogły Ci mięśnie urosnąć, no jasne, nie dużo ale coś tam mogły mi nogi przytyły właśnie przez mięśnie, teraz spalam tłuszcz, żeby wróciły do wcześniejszego stanu
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 10:44   #1699
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Tak myślisz? Bo właśnie to próbuję sobie wmówić Ale chyba to prawda, bo TŻ mówi, że mam jędrniejszy tyłek. Brzuch na swoim miejscu pozostał, więc ok. Chyba też po prostu przestawie się teraz trochę na spalanie i jak będzie już normalnie to wrócę do podnoszenia.
A co robisz żeby spalać?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 10:52   #1700
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Tak myślisz? Bo właśnie to próbuję sobie wmówić Ale chyba to prawda, bo TŻ mówi, że mam jędrniejszy tyłek. Brzuch na swoim miejscu pozostał, więc ok. Chyba też po prostu przestawie się teraz trochę na spalanie i jak będzie już normalnie to wrócę do podnoszenia.
A co robisz żeby spalać?
na pewno ja mam niestety teraz taki sam problem, przybrałam w mięśniach i spodenki krótkie dziwnie na mnie wyglądają, muszę trochę tłuszczyku spalić
na spalanie cardio, aeroby, interwały w ciągu dnia staram się po ok 40 minut, jak mam siłę to więcej , przy wysokim tętnie , czyli nie jakieś tam pajacyki w leniwym tempie czasem na czczo aeroby ale wtedy tylko do 30 minut (najczęściej skakanka, albo 20 minut interwały) bo po 30 minutach na czczo zaczyna się czerpać energię z mięśni a nie z tłuszczu
wczoraj z Tż zrobiliśmy 10 km w 30 minut na rowerach, dzisiaj mamy w planie bieganie ale nie robię samych aerobów, jak chcę poćwiczyć bardziej siłowo to włączam sobie Lisę
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:24   #1701
Aysell
Wtajemniczenie
 
Avatar Aysell
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 412
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A co jest w tych próbkach? Kremy z filtrem może?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Czy od ćwiczeń z obciążeniami na mięśnie pośladkowe i nogi mogły mi się powiększyć uda i zwiększyć pupa ? Kurczę, ćwiczę regularnie, nie jem już tak często przekąsek, a czuję w spodniach, że się powiększam i centymetr też na to wskazuje. Jednocześnie mam wrażenie bardziej jędrnej skóry, ale no... centymetry powinny spadać, a nie iść w górę
Cycki też mi urosły, więc chyba przytyłam

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A co ćwiczysz?
__________________
!

Aysell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 13:29   #1702
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
na pewno ja mam niestety teraz taki sam problem, przybrałam w mięśniach i spodenki krótkie dziwnie na mnie wyglądają, muszę trochę tłuszczyku spalić
na spalanie cardio, aeroby, interwały w ciągu dnia staram się po ok 40 minut, jak mam siłę to więcej , przy wysokim tętnie , czyli nie jakieś tam pajacyki w leniwym tempie czasem na czczo aeroby ale wtedy tylko do 30 minut (najczęściej skakanka, albo 20 minut interwały) bo po 30 minutach na czczo zaczyna się czerpać energię z mięśni a nie z tłuszczu
wczoraj z Tż zrobiliśmy 10 km w 30 minut na rowerach, dzisiaj mamy w planie bieganie ale nie robię samych aerobów, jak chcę poćwiczyć bardziej siłowo to włączam sobie Lisę
O, super Zazdroszczę rowerów Zastanawiam się czy swojego nie przywieźć do Poznania, ale mój TŻ ma takie tempo, że byłoby to pewnie dla mnie zabójcze
Na skakance też skaczę, hm. A co sądzisz o HIITach z Turbo Fire? Będą dobre?

Ja gdzieś czytałam, że żeby efektywnie spalać tłuszcz, to trzeba ćwiczyć na 60% wydolności swojego maksymalnego tętna Maksymalne tętno to 220 - wiek, czyli w moim przypadku 220-21=199 i z tego powinnam obliczyć 60% i ćwiczyć na takim tętnie, ale no... Ciekawe jak mam to kontrolować Bo jak jest zbyt wysokie tętno to też niedobrze, bo spala się węglowodany, a nie tłuszcze... Słyszałaś coś o tym?

Cytat:
Napisane przez Aysell Pokaż wiadomość
A co ćwiczysz?
Mel B na pośladki (z obciążnikami), high&tights z Brazil Butt Lift, Sculpt z tego samego zestawu, TEN zestaw, poza tym jakieś wykroki itd - wstawiam obrazek w załączniku Generalnie to się nigdy na cardio nie skupiałam, bo nie miałam potrzeby spalania, a nie lubię tego typu ćwiczeń, jedynie skacze na skakance Ale chyba zacznę biegać (znowu...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 426555_386921804739970_1628363559_n.jpg (30,4 KB, 8 załadowań)
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 13:37   #1703
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
O, super Zazdroszczę rowerów Zastanawiam się czy swojego nie przywieźć do Poznania, ale mój TŻ ma takie tempo, że byłoby to pewnie dla mnie zabójcze
Na skakance też skaczę, hm. A co sądzisz o HIITach z Turbo Fire? Będą dobre?

Ja gdzieś czytałam, że żeby efektywnie spalać tłuszcz, to trzeba ćwiczyć na 60% wydolności swojego maksymalnego tętna Maksymalne tętno to 220 - wiek, czyli w moim przypadku 220-21=199 i z tego powinnam obliczyć 60% i ćwiczyć na takim tętnie, ale no... Ciekawe jak mam to kontrolować Bo jak jest zbyt wysokie tętno to też niedobrze, bo spala się węglowodany, a nie tłuszcze... Słyszałaś coś o tym?
wiem o co chodzi z tym tętnem ale uważam, że bez sprzętu który by to kontrolował, nie da się samemu tego utrzymać . Mój dziadek miał kiedyś zegarek i taki pas co się zapinało pod sercem i jak jeździł na rowerze to mu właśnie mierzyło wszystko więc na pewno takie cuda istnieją
Mój Tż miał wczoraj takie tempo bo miał lepsze koła, typowo szosowe chyba następnym razem biorę kolarzówkę dziadka

co do hitów, ja ich nigdy chyba nie lubiłam , bo niby krótkie, niby miały zmęczyć, ale po chwili po ich zakończeniu tego zmęczenia nie czułam ale jeśli Tobie odpowiadają to jak najbardziej dorzucić coś ewentualnie do tego i zawsze jakieś interwały są
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 13:43   #1704
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
wiem o co chodzi z tym tętnem ale uważam, że bez sprzętu który by to kontrolował, nie da się samemu tego utrzymać . Mój dziadek miał kiedyś zegarek i taki pas co się zapinało pod sercem i jak jeździł na rowerze to mu właśnie mierzyło wszystko więc na pewno takie cuda istnieją
Mój Tż miał wczoraj takie tempo bo miał lepsze koła, typowo szosowe chyba następnym razem biorę kolarzówkę dziadka

co do hitów, ja ich nigdy chyba nie lubiłam , bo niby krótkie, niby miały zmęczyć, ale po chwili po ich zakończeniu tego zmęczenia nie czułam ale jeśli Tobie odpowiadają to jak najbardziej dorzucić coś ewentualnie do tego i zawsze jakieś interwały są
Haha, wszystko jasne Ale byłaś równie szybka z "gorszymi" kołami, możesz być z siebie dumna

W sumie to tak średnio je lubię, trochę mnie znudziły, ale nie znam innych interwałów Więc dzięki za rady, jak zwykle Jesteś moim fitness guru
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 14:12   #1705
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Ja też muszę zgubić coś z ud, tylko nie wiem jak. Jeżdżę na rowerze, ale nie wiem czy to da jakieś efekty. Jak myślicie jak powinnam jeździc, szybko czy wolno?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Tak w ogóle to byłam dziś na zakupach. Kupiłam płukankę do włosów, tonik, krem i żel z fitomed i maskę do włosów, bo wszystko się skończyło i kupilam effeclad duo plus na promocji, ciekawe jak się sprawdzi. Od dziś zamieniam cukier na stevie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:15   #1706
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Haha, wszystko jasne Ale byłaś równie szybka z "gorszymi" kołami, możesz być z siebie dumna

W sumie to tak średnio je lubię, trochę mnie znudziły, ale nie znam innych interwałów Więc dzięki za rady, jak zwykle Jesteś moim fitness guru
A żebyś wiedziała ! Pedałowałam ile miałam sił
Podrzuce Ci później tutaj kilka filmików z ktorymi ja ćwiczę, ewentualnie na dropboxa będę mogła coś wrzucić ale po weekendzie, bo jade do Wrocławia guru to nie jestem haha po prostu lubię się od czasu do czasu, a raczej często zmęczyć
Niedawno skończyłam biegać... To nie był dobry pomysł, raz , że 30 stopni jest i masakra ! Dwa, że boli mnie kolano wydaje mi się, że nie mogę robić przysiadów po nich moje kolano się odzywa

Jeszcze mam dzisiaj w planach wpaść do rossmana po balsam lirene bb coś tam mam blade nogi, więc akurat się nada zanim coś złapią słońca

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja też muszę zgubić coś z ud, tylko nie wiem jak. Jeżdżę na rowerze, ale nie wiem czy to da jakieś efekty. Jak myślicie jak powinnam jeździc, szybko czy wolno?

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Tak w ogóle to byłam dziś na zakupach. Kupiłam płukankę do włosów, tonik, krem i żel z fitomed i maskę do włosów, bo wszystko się skończyło i kupilam effeclad duo plus na promocji, ciekawe jak się sprawdzi. Od dziś zamieniam cukier na stevie.
Ogólnie, trzeba się zmęczyć, żeby coś schudnąć więc na pewno szybsza jazda przyniesie szybsze efekty
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:41   #1707
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała ! Pedałowałam ile miałam sił
Podrzuce Ci później tutaj kilka filmików z ktorymi ja ćwiczę, ewentualnie na dropboxa będę mogła coś wrzucić ale po weekendzie, bo jade do Wrocławia guru to nie jestem haha po prostu lubię się od czasu do czasu, a raczej często zmęczyć
Niedawno skończyłam biegać... To nie był dobry pomysł, raz , że 30 stopni jest i masakra ! Dwa, że boli mnie kolano wydaje mi się, że nie mogę robić przysiadów po nich moje kolano się odzywa
Ja też nie mogę robić ani squatów ani przysiadów. Ostatnio na siłce jak roiłam z obciążeniem to mnie od razu zaczęły boleć

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość

Ja gdzieś czytałam, że żeby efektywnie spalać tłuszcz, to trzeba ćwiczyć na 60% wydolności swojego maksymalnego tętna Maksymalne tętno to 220 - wiek, czyli w moim przypadku 220-21=199 i z tego powinnam obliczyć 60% i ćwiczyć na takim tętnie, ale no... Ciekawe jak mam to kontrolować Bo jak jest zbyt wysokie tętno to też niedobrze, bo spala się węglowodany, a nie tłuszcze... Słyszałaś coś o tym?
Pulsometr trzeba mieć
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:56   #1708
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

wróciłam niedawno z pogotowia, zabrała mnie karetka z uczelni.
Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
A co jest w tych próbkach? Kremy z filtrem może? [ ...]

Ja gdzieś czytałam, że żeby efektywnie spalać tłuszcz, to trzeba ćwiczyć na 60% wydolności swojego maksymalnego tętna Maksymalne tętno to 220 - wiek, czyli w moim przypadku 220-21=199 i z tego powinnam obliczyć 60% i ćwiczyć na takim tętnie, ale no... Ciekawe jak mam to kontrolować Bo jak jest zbyt wysokie tętno to też niedobrze, bo spala się węglowodany, a nie tłuszcze... Słyszałaś coś o tym?
[...]
Tak, przyszedł Anthelios 50+

ciekawe jak, jak ja ZAWSZE na bieżni po truchcie mam >160 tętno
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 16:21   #1709
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Też nie wiem jak można tak utrzymywać tętno na tak niskim poziomie ćwicząc U mnie coś dziwnego było, bo po bieganiu 60 min miałam o 30-40 niższe niż po 10 minutach na rowerze, w wtedy to ponad 200 miałam i bałam się, ze zaraz jakiś alarm się włączy
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 17:53   #1710
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Każdego dnia będę piękniejsza - cz. VI

Skaczecie na skakance? Dużo czasu zajęło wam się nauczenie? Jaka jest najlepsza? Chciałabym zacząć, ale nie wiem jak...
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 21:38:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.