Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 16:24   #1681
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Poważnie? Wydawało mi się, że pojechałaś kiedyś tam na jakąś wycieczkę. Ale może mi się pomyliło.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

A co do lodowiska, to zdziwiło mnie to, ze jest czynne nawet w wakacje. W Krakowie zamykają wszystko już w kwietniu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:25   #1682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie, musiało Ci się pomylić z czymś innym.
Jak zamek to przypominają mi się tylko ruiny Krzyżtopór niedaleko Sandomierza.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:33   #1683
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

W Krzyżtoporze byłam dwa tygodnie temu, jeden z najbardziej znanych zamków, a nie umywa się do tych małopolskich.

Jak będziesz przejeżdżać kiedyś przez Wytrzyszczkę, to zatrzymaj się na chwilę w tamtejszym zamku (tuż przy drodze, ale czynny tylko w lecie), super widoki z wieży.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:43   #1684
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

em, tak widać ten zamek ode mnie Jeśli dobrze widzę to jest zamek Tenczyn: http://www.zpkwm.pl/tl_files/parki/p...mek-Teczyn.JPG
Czlowiek tyle lat mieszka i nie wie co ma w okolicy

EDIT: Krzyżtopór mi się kojarzy z lekcjami historii w liceum. Nasz pan od histy (i wychowawca) kazał nam się nauczyć zdjęć, nazw i położenia chyba wszystkich zamków w Polsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN6065.jpg (108,9 KB, 32 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-08-20 o 16:45
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:47   #1685
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

To rzeczywiście wygląda na Tenczyn. Uwielbiam to miejsce. Jak byłam mała, organizowano tam jakieś turnieje rycerskie czy coś takiego, uczyłam się strzelać z łuku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 16:52   #1686
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To rzeczywiście wygląda na Tenczyn. Uwielbiam to miejsce. Jak byłam mała, organizowano tam jakieś turnieje rycerskie czy coś takiego, uczyłam się strzelać z łuku.
Może się tam kiedyś wybiorę i zobaczę z bliska ten zamek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:06   #1687
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszą być koniecznie savoiardi, ale ciężko trafić dobre. Produkowane we Włoszech to pewnie tylko w Almie i nie widziałam i nie kupowałam jeszcze takich, paskudne są w Kauflandzie, nie wsiąkają jak trzeba. Kojarzę jedne nie najgorsze jakieś niemieckie, ale widziałam je w 2 miejscach i nazwy nie kojarzę.

W ogóle widziałyście nowe promocje w SP te z kartą?
Termalka Avene za 8,99 i krem Dermedic Hydrain 2 za 8,99.

Szkoda że tylko 2 dni bo pewnie sie nie dowlokę tam do jutra.
O, takich szczegółów nie wiedziałam

Kuszą, głównie termalka (chociaż generalnie nie używam ) i micel Hydrain 3

Ja chyba jutro skoczę przed południem jak nie będzie takiej lampy jak dziś, to jak coś to pisz
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Może się tam kiedyś wybiorę i zobaczę z bliska ten zamek
Mnie jakoś zamki nie przyciągają, niedaleko dalszej babci mam Krasiczyn i tam chyba najczęściej bywam, dla przyzwoitości przydałoby się jeszcze Wawel odwiedzić od środka

Odwiedziłam Avon, wyszłam tylko z nowymi katalogami
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 18:12   #1688
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

No tak, Wawel. Poza sezonem w niedziele jest darmowy wstęp i też w jedną taką niedzielę wybraliśmy się z TŻ tej wiosny. Co prawda już kiedyś byłam, ale jako małe dziecko i nic nie pamiętałam, więc było mi trochę wstyd. Najczęściej jest tak, że jak gdzieś wyjeżdżamy to zwiedzamy, ale w miejscu zamieszkania ciężko się zebrać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:21   #1689
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kuszą, głównie termalka (chociaż generalnie nie używam ) i micel Hydrain 3

Ja chyba jutro skoczę przed południem jak nie będzie takiej lampy jak dziś, to jak coś to pisz
A do której się mogę zdecydować? Bo chyba chętnie bym skorzystała tylko muszę przemyśleć co chcę na pewno poza termalką.

A wiecie że mi też się Hosenka kojarzy z tym Nowym Wiśniczem?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:32   #1690
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A wiecie że mi też się Hosenka kojarzy z tym Nowym Wiśniczem?
No nie, tylko czemu? Hosenko, może miałaś kiedyś tam jechać i pisałaś o tym, ale nie wyszło?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:39   #1691
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No nie, tylko czemu? Hosenko, może miałaś kiedyś tam jechać i pisałaś o tym, ale nie wyszło?
No właśnie nie wiem ale nawet jak przeglądałam przed sesją zdjęciową różne miejsca i natknęłam się na sesję w Nowym Wiśniczu to pomyślałam że Hosenka tam była. Ale wychodzi na to że nam się zbiorowo pomyliło.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 19:22   #1692
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jak będziesz przejeżdżać kiedyś przez Wytrzyszczkę, to zatrzymaj się na chwilę w tamtejszym zamku (tuż przy drodze, ale czynny tylko w lecie), super widoki z wieży.
Byłam tam, jeszcze w podstawówce.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No nie, tylko czemu? Hosenko, może miałaś kiedyś tam jechać i pisałaś o tym, ale nie wyszło?
Nie, na pewno nie Przez NW przejeżdżałam może ze 2-3 razy jadąc do/z Krakowa.
Może kojarzy się Wam z nazwą miasta, z którego jestem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:32   #1693
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No tak, Wawel. Poza sezonem w niedziele jest darmowy wstęp i też w jedną taką niedzielę wybraliśmy się z TŻ tej wiosny. Co prawda już kiedyś byłam, ale jako małe dziecko i nic nie pamiętałam, więc było mi trochę wstyd. Najczęściej jest tak, że jak gdzieś wyjeżdżamy to zwiedzamy, ale w miejscu zamieszkania ciężko się zebrać.
Dokładnie, potem przyjeżdża np. Estella i nie masz pojęcia co w tym mieście można pokazać
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A do której się mogę zdecydować? Bo chyba chętnie bym skorzystała tylko muszę przemyśleć co chcę na pewno poza termalką.
Do 11 powiedzmy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 19:54   #1694
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Dokładnie, potem przyjeżdża np. Estella i nie masz pojęcia co w tym mieście można pokazać

Em muszę zapamiętać sobie te zamki i je kiedyś obejrzeć jak będę w Krakowie; tylko koniecznie muszę mieć samochód, bo pewnie z dojazdem słabo. Fajnie, że krótkie wakacje się udały
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 20:53   #1695
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Em muszę zapamiętać sobie te zamki i je kiedyś obejrzeć jak będę w Krakowie; tylko koniecznie muszę mieć samochód, bo pewnie z dojazdem słabo. Fajnie, że krótkie wakacje się udały
Dojazd w te miejsca właściwie nie istnieje, więc samochód to jedyna opcja. Tak w ogóle to polecam stronę http://zamki.net.pl/malopolskie.php, ta mapa małopolskich zamków jest bardzo przydatna, wszystko jest opisane, można wybierać i przebierać.

Uwielbiam zamki. Niestety w okolicy prawie wszystko co warte zobaczenia już zwiedziłam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 06:33   #1696
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


A ja na Wawelu nigdy nie byłam a przecież ludzie z całego świata tu zjeżdżają żeby zobaczyć. W podstawówce byliśmy tylko w części grobowej, ale to nie to samo

Estello, zrobiłam wczoraj laminowanie żelatyną. Hmmm...w sumie chyba oczekiwałam większego wow po opiniach na blogach. Ale do rzeczy: ja trzymałam ten kompres na włosach jakies 15 minut, bałam się też nałożyć go od skóry głowy, więc nałożyłam od połowy długości i skupiłam się na końcówkach głównie. Ze zmyciem problemu nie ma, nie ma żadnego zapachu po żelatynie. Czuć tylko zapach odżywki, której się użyło do tej mieszanki (u mnie była Pantene). Podczas płukania włosy mi się trochę plątały, a jak już podeschły i przeczesałam grzebieniem czułam, że są takie jakby sztywne i cięższe, wyprostowały się też. Teraz rano stwierdzam, że są miękkie i puszyste, dalej są bardziej proste niż normalnie. Ale końcówki są lekko sztywne i nie czuję żeby były lepiej nawilżone. Fajniejsze włosy mam po tej odżywce Avonu, o której pisałam ostatnio
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 07:31   #1697
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Grzywki są fajne. Ja mam fryzjera w planie dopiero na październik, jeszcze trochę muszę się pozapuszczać.
Lubię grzywki Kiedyś miałam kiedyś grzywkę baaardzo długi okres czasu, najpierw prostą, potem asymetryczną, potem znowu prostą... A potem zaczęłam zapuszczać włosy i zrezygnowałam z grzywki. Teraz zamarzyła mi się znowu.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle widziałyście nowe promocje w SP te z kartą?
Termalka Avene za 8,99 i krem Dermedic Hydrain 2 za 8,99.

Szkoda że tylko 2 dni bo pewnie sie nie dowlokę tam do jutra.
Mnie kusiłaby termalka, ale raczej nie dotrę do SP Wezmę ją sobie za punkty na karcie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow grzywki podobno wracają znów do łask
Właśnie odkąd sobie ją wymyśliłam kilka dni temu, wszędzie trafiam na jakieś artykuły o grzywkach. A myślałam, że będę oryginalna.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wróciłam, było cudownie, ah... Choć szczerze mówiąc nie rozumiem fenomenu Krynicy, nie ma tam właściwie co robić, a ludzi od groma. Wczoraj byliśmy za to pozwiedzać rezerwat Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach, to dopiero była frajda.
Super, że miałaś udany wyjazd.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uwielbiam zamki. Niestety w okolicy prawie wszystko co warte zobaczenia już zwiedziłam.
Ja też uwielbiam zamki Małopolskich właściwie nie znam, poza Wawelem ale na pewno to się zmieni Na Dolnym Śląsku też jest ich sporo.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:02   #1698
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Estello, zrobiłam wczoraj laminowanie żelatyną.
Zapomniałam napisać, też ponad tydzień temu zrobiłam laminowanie. I też efekty nie były takie jakich się spodziewałam. Ale jestem zadowolona i pewnie to niedługo powtórzę. Ja trzymałam to na włosach prawie godzinę w foliowym czepku i ręczniku. Włosy mniej się puszyły, w dniu mycia mogłam je nosić rozpuszczone, co jest sukcesem I mocniej błyszczały niż zwykle. No ale nie błyszczały tak jak na blogach
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam zamki Małopolskich właściwie nie znam, poza Wawelem ale na pewno to się zmieni Na Dolnym Śląsku też jest ich sporo.
Ja byłam raz z Książu To najpiękniejszy zamek, jaki widziałam, marzę o tym, żeby zobaczyć go też w inne pory roku (byłam w listopadzie więc nie było już kolorowych liści...), ale niestety jest straaasznie daleko. Dopóki nie zrobią dobrej drogi chociaż z Warszawy do Wrocławia, to pewnie tam prędko nie trafię

Rano użyłam pierwszy raz bazy clinique - fajna Nigdy nie używałam bazy pod tusz, więc nie mam porównania, ale jestem zadowolona, jak pomalowałam rzęsy 2000cal to są teraz bardziej niż zwykle pogrubione

Ale mnie dzisiaj oszukała telewizja! Mówili, że będzie 28 stopni, nie będzie padać, najwyżej wieczorem będzie burza. To pojechałam do pracy na rowerze i dwa razy zlał mnie okropny deszcz Na szczęście miałam kurtkę i spódnicę do przebrania w pracy, więc nie wyglądam jak zmokła kura
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 08:37   #1699
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, też ponad tydzień temu zrobiłam laminowanie. I też efekty nie były takie jakich się spodziewałam. Ale jestem zadowolona i pewnie to niedługo powtórzę. Ja trzymałam to na włosach prawie godzinę w foliowym czepku i ręczniku. Włosy mniej się puszyły, w dniu mycia mogłam je nosić rozpuszczone, co jest sukcesem I mocniej błyszczały niż zwykle. No ale nie błyszczały tak jak na blogach
to zasługa flesza moje włosy są dość mocno przesuszone, muszę coś z nimi zrobić :/


Em dzięki za link, ale zamków! Nie zdawałam sobie sprawy, że jest ich aż tyle
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 08:43   #1700
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, też ponad tydzień temu zrobiłam laminowanie. I też efekty nie były takie jakich się spodziewałam. Ale jestem zadowolona i pewnie to niedługo powtórzę. Ja trzymałam to na włosach prawie godzinę w foliowym czepku i ręczniku. Włosy mniej się puszyły, w dniu mycia mogłam je nosić rozpuszczone, co jest sukcesem I mocniej błyszczały niż zwykle. No ale nie błyszczały tak jak na blogach


Ale mnie dzisiaj oszukała telewizja! Mówili, że będzie 28 stopni, nie będzie padać, najwyżej wieczorem będzie burza. To pojechałam do pracy na rowerze i dwa razy zlał mnie okropny deszcz Na szczęście miałam kurtkę i spódnicę do przebrania w pracy, więc nie wyglądam jak zmokła kura
Ja spróbuję jeszcze za kilka dni zrobić drugie podejście i potrzymam dłużej tę żelatynę. Wczoraj się trochę bałam czy mi to nie zastygnie i nie poskleja włosów

U mnie przeszła o 8.00 wielka ulewa, teraz słońce wychodzi, ale jest parno i pewnie burza się zrobi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:11   #1701
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
to zasługa flesza moje włosy są dość mocno przesuszone, muszę coś z nimi zrobić :/
Pewnie tak Moje włosy czasem na zdjęciach wychodzą takie błyszczące, że sama nie mogę się nadziwić, bo normalnie uważam, że są strasznie suche i w ogóle niebłyszczące
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja spróbuję jeszcze za kilka dni zrobić drugie podejście i potrzymam dłużej tę żelatynę. Wczoraj się trochę bałam czy mi to nie zastygnie i nie poskleja włosów
Ja pewnie dzisiaj się zmobilizuję i nałożę Muszę poszukać, czy ta żelatyna ma w ogóle jakieś właściwości odżywiające na włosy, czy tylko je oblepia...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 09:26   #1702
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja pewnie dzisiaj się zmobilizuję i nałożę Muszę poszukać, czy ta żelatyna ma w ogóle jakieś właściwości odżywiające na włosy, czy tylko je oblepia...
Żelatyna wieprzowa jedzona dobrze służy włosom, paznokciom i stawom, ale od zewnątrz to nie wiem. Podziwiam że chce wam się bawić.

Też się zdziwiłam jak wstałam że padało, dobrze że dzisiaj nie poszłam do pracy bo bym się tylko denerwowała że nie mogę jechać na rowerze.
Idę stukać smsa do rzyrafki bo jednak do SP na pewno się nie wybiorę dzisiaj, a jutro to też wątpliwe.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:31   #1703
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja pewnie dzisiaj się zmobilizuję i nałożę Muszę poszukać, czy ta żelatyna ma w ogóle jakieś właściwości odżywiające na włosy, czy tylko je oblepia...
Według tego, co napisały dziewczyny w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637484

Laminowanie włosów żelatyną dostarcza włosom protein - a te w nadmiarze mogą dać objawy przeproteinowania takie jak: suchość i matowość włosów, łamliwość, ogólną sianowatość, kruchość.




Ja spróbuję znowu za kilka dni, jak pogoda zmieni się z takiej parnej i gorącej na nieco chłodniejszą. Przy duchocie zawsze mi kłaki sterczą, chłoną wilgoć w powietrza i ogólnie wyglądam jak miotła choćbym nie wiem co nakładała
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-08-21 o 10:33
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 10:41   #1704
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Żelatyna wieprzowa jedzona dobrze służy włosom, paznokciom i stawom, ale od zewnątrz to nie wiem. Podziwiam że chce wam się bawić.
No właśnie zaczęłam o tym czytać na jakimś amerykańskim forum, że dziewczyny łykają żelatynę i rosną lepiej włosy i paznokcie.
No mi się chce bawić... na razie zrobiłam to raz, był efekt, to chcę jeszcze raz Natomiast ciągle nie mogę znaleźć motywacji do olejowania włosów - robię to raz na 3 tygodnie, w dodatku nakładam olej na krótko przed myciem
Współczuję choroby
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Według tego, co napisały dziewczyny w tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=637484

Laminowanie włosów żelatyną dostarcza włosom protein - a te w nadmiarze mogą dać objawy przeproteinowania takie jak: suchość i matowość włosów, łamliwość, ogólną sianowatość, kruchość.




Ja spróbuję znowu za kilka dni, jak pogoda zmieni się z takiej parnej i gorącej na nieco chłodniejszą. Przy duchocie zawsze mi kłaki sterczą, chłoną wilgoć w powietrza i ogólnie wyglądam jak miotła choćbym nie wiem co nakładała
Dzięki Mi nie grozi przedawkowanie, bo jestem zbyt leniwa

A może akurat w taką pogodę pomoże?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:15   #1705
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

kochanie mi chyba też to nie grozi
Tylko wciąż nie rozumiem dlaczego moje włosy stoją w miejscu i nie rosną? Tzn. rosną te, które są krótkie i mam mnóstwo baby hair. A te najdłuższe końce jak się zatrzymały w jednym miejscu tak mam wrażenie, że od paru miesięcy może o 1-2 cm urosły
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 11:23   #1706
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No właśnie zaczęłam o tym czytać na jakimś amerykańskim forum, że dziewczyny łykają żelatynę i rosną lepiej włosy i paznokcie.
No mi się chce bawić... na razie zrobiłam to raz, był efekt, to chcę jeszcze raz Natomiast ciągle nie mogę znaleźć motywacji do olejowania włosów - robię to raz na 3 tygodnie, w dodatku nakładam olej na krótko przed myciem
Współczuję choroby
Można to robić przyjemniej - galaretki owocowe to przecież żelatyna wieprzowa + cukier + barwnik albo jak lubisz galaretkę z nóżek wieprzowych, to to jest podobno najwartościowsze źródło tego kolagenu, który jest w żelatynie.

Ja do olejowania motywację straciłam już kilka miesięcy temu, Amla stoi i się kurzy w szafce, ale tak mi obciąża włosy, że motywacji mam zero dopóki jest ciepło. Postaram się wrócić do tego jesienią.

Dzięki już się lepiej czuję, mam nawet zamiar ugotować dzisiaj leczo.

I na galaretkę z nóżek nabrałam ochoty.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:48   #1707
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Z tymi galaretkami (owocowymi) to gdzieś już czytałam na Wizażu, że dziewczyny chyba nie tyle je jadły, co piły. Ja nie próbowałam. Po piciu drożdży zdecydowałam, że zostaję jednak przy pokrzywie, bo mi najlepiej służy


Wysłałam CV na ciekawą ofertę pracy związaną z moim doświadczeniem. Jeśli wierzyć temu licznikowi na infopraca to jestem 132 osobą, która aplikowała A są nawet takie mające ponad 300-400
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:32   #1708
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Można to robić przyjemniej - galaretki owocowe to przecież żelatyna wieprzowa + cukier + barwnik albo jak lubisz galaretkę z nóżek wieprzowych, to to jest podobno najwartościowsze źródło tego kolagenu, który jest w żelatynie.
Też od razu pomyślałam o galaretce owocowej A galaretki z nóżek nie tknę, brzydzę się W sumie ta żelatyna bez smakowa dla mnie okropnie śmierdzi przy rozpuszczaniu, no ale jak ją wymieszałam z odżywką, to nie czułam tego zapachu
Podobno galaretki wpływają dobrze na stawy, więc warto byłoby czasem je zjeść, ale żeby tak codziennie to by mi się nie chciało...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:34   #1709
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

można jeść żelki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 14:39   #1710
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

A ja uwielbiam galaretkę mięsno-warzywną Zwykłej kanapki na kolację nie tknę, wiec masowo produkuję galaretki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.