Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 07:54   #1681
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
My mielismy koncem sierpnia spotkanie adaptacyjne na ktorym dzieci bawily sie juz w swojej sali, mozna bylo im pokazac lazienke szatnie itp. Moj F bedzie w przedszkolu 7-15 czyli po 7h dziennie. Dzieki temu na spokojnie bedzie jadl obiadek z innymi dziecmi, zalapie sie tez na podwieczorek. No i przyzwyczai sie do dluzszego bycia w przedszkolu bo jak pojde na staz bedzie musial zostawac dluzej. Jak narazie nie chce jesc, nie chce pic i malo mowi, ale bawi sie i siusia.. Mam nadzieje ze z jedzeniem i piciem za pare dni ruszy. Wczoraj mlody tez przemycil autko z przedszkola do domu (nie mam pojecia jak) i dzisiaj je zaniosl z powrotem :P

A tak odnosnie tematu macierzynstwa ktory ostatnio sie przewija.. Ja gdyby zycie inaczej mi sie potoczylo nie wiem czy kiedykolwiek zdecydowalabym sie na dziecko. To ciezki kawalek chleba, przewartosciowanie zycia, zmiana o 180 stopni. Nie dla kazdego. Osoby preferujace wolnosc, robienie kariery, podroze, spontany, czeste imprezy itp. nie powinny zbyt szybko sie na dziecko decydowac, szczegolnie jesli maja swiadomosc tego ze moga liczyc tylko na siebie i partnera. No chyba ze ktos jest typem lubiacym spokoj, stabilizacje, dom to wtedy inna sprawa. Oczywiscie jedno nie przeczy drugiemu, ale jest ciezej gdy ma sie juz ta mala istotke przy sobie. A dziecko to niestety praca 24-godzinna, bo zawsze moze byc "cos", i nie zawsze mozna sobie wszystko zaplanowac. Mimo wszystko jednak mozna normalnie funkcjonowac (jestem zywym przykladem- koncze szkole i niedlugo stane sie aktywna zawodowo, teraz po czesci chce sie skupic jak to mowie "na karierze" i rozwijac sie, bo etap siedzenia z dzieckiem w domu mam juz za soba), trzeba tylko chciec, spiac dupke, i wszystko dobrze zorganizowac.
To trzymam kciuki za twojego synka żeby dał sobie radęKurcze wszędzie wśród znajomych gdzie się nie zapytam jest możliwość zostawienia dziecka na dłużej a u mnie nieSzkoda bo mogłabym podjąć pracę a tak nie będę miała z kim dziecka zostawić

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A bo wiesz jak to jest.. na początku jak się ludzie spotykają od dłuższego czasu to jest.. no kiedy zaręczyny?.. potem jest.. no a kiedy ślub?.. jak już ten ślub jest to.. a kiedy dziecko, jak jest dziecko to jest - a kiedy drugie?

Najgorsze, że ludziom to się nie nudzi



Farciara.. moim się nie nudzi.. szczęśliwie rodzina normalna jest i nie pyta, ale w pracy żyć mi nie dają

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

i przyszedł zegarek z ali
Swięta prawda
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 08:10   #1682
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A bo wiesz jak to jest.. na początku jak się ludzie spotykają od dłuższego czasu to jest.. no kiedy zaręczyny?.. potem jest.. no a kiedy ślub?.. jak już ten ślub jest to.. a kiedy dziecko, jak jest dziecko to jest - a kiedy drugie?

Najgorsze, że ludziom to się nie nudzi



Farciara.. moim się nie nudzi.. szczęśliwie rodzina normalna jest i nie pyta, ale w pracy żyć mi nie dają

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

i przyszedł zegarek z ali
Mnie kazdy truje odkad maly sie urodzil: a kiedy chrzest? Problem jest w tym ze ani ja ani tz nie chodzimy do Kosciola i nie bardzo usmiecha nam sie chrzcic malego tylko dlatego ze inni tego chca. Ale z drugiej strony nie chce tez zeby maly czul sie gorszy nie majac chrztu i nie chce potem problemow w szkole Nie wiem co mamy zrobic.. O zareczyny i slub na szczescie nikt nie pyta.
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy nie wziąć ślubu z TŻ gdzieś na Bali, tylko my, plaża, słońce i chyba zdecydujemy się na coś takiego w przyszłym roku lub za 2 lata, nie zależy nam na wielkim ślubie
A dziecko to jak mówię, ja już mogłabym mieć, ale chciałabym najpierw mieć swoje mieszkanie i pracę
No nie wierze, tak samo sobie wymarzylam Jakis czas temu dawalam zreszta link do bloga z relacja ze slubu na jakiejs tam wyspie, gdzie slubu udzielal wypozyczony pan, fotograf ktoremu para zaplacila zrobil im zdjecia.. Cos cudownego! I byla to para z Polski. Ja wole dac 10 tysi na taki slub anizeli na przyjecie dla rodziny (bo co tak naprawde z tego jest?? tylko stres niepotrzebny).

Princ a ile wy jestescie juz z tz razem? Nam 31wszego stuknelo 5 lat..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 08:15   #1683
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mnie kazdy truje odkad maly sie urodzil: a kiedy chrzest? Problem jest w tym ze ani ja ani tz nie chodzimy do Kosciola i nie bardzo usmiecha nam sie chrzcic malego tylko dlatego ze inni tego chca. Ale z drugiej strony nie chce tez zeby maly czul sie gorszy nie majac chrztu i nie chce potem problemow w szkole Nie wiem co mamy zrobic.. O zareczyny i slub na szczescie nikt nie pyta.

No nie wierze, tak samo sobie wymarzylam Jakis czas temu dawalam zreszta link do bloga z relacja ze slubu na jakiejs tam wyspie, gdzie slubu udzielal wypozyczony pan, fotograf ktoremu para zaplacila zrobil im zdjecia.. Cos cudownego! I byla to para z Polski. Ja wole dac 10 tysi na taki slub anizeli na przyjecie dla rodziny (bo co tak naprawde z tego jest?? tylko stres niepotrzebny).

Princ a ile wy jestescie juz z tz razem? Nam 31wszego stuknelo 5 lat..
Ex dokladnie, zreszta cena samego slubu nie jest taka duza, widzialam, ze ze wszystkimi dokumentami, ich tlumaczeniem, slubem i fotografem to ok. 1500 euro. Drozsze sa na pewno przeloty, no i hotel ja bym pewnie chciala pobyc tam ze 2 tygodnie
Nam w lipcu minelo 5 lat
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:32   #1684
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex dokladnie, zreszta cena samego slubu nie jest taka duza, widzialam, ze ze wszystkimi dokumentami, ich tlumaczeniem, slubem i fotografem to ok. 1500 euro. Drozsze sa na pewno przeloty, no i hotel ja bym pewnie chciala pobyc tam ze 2 tygodnie
Nam w lipcu minelo 5 lat
Oj tak, slub + 2 tyg na wyspie jako miesiac miodowy Piekne wspomnienia na cale zycie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 09:52   #1685
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oj tak, slub + 2 tyg na wyspie jako miesiac miodowy Piekne wspomnienia na cale zycie
No wlasnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:08   #1686
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Witam. Czy mogę się na chwilę do Was podczepić i zadać kilka pytań, które już pewnością z milion razy padły podczas tych kilku dobrych lat Waszych wspólnych farbowań?
Powiem, że znaleźć tę część to było wyzwanie nie lada. Jestem pod wrażeniem ilości części wątku. Mam nadzieję, że nie każecie mi czytać wszystkich?
Bo rzecz się rozbija o farbowanie na blond, oczywiście
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 12:27   #1687
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Próbuj, próbuj, ktoś na pewno pomoże
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 12:41   #1688
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No dzięki

Mój naturalny kolor to ciemny blond w odcieniu bym rzekła szarym czyli nieinteresujący. Ciemny dość. Pół życia rozjaśniany u fryzjera - baleyage robione bardzo jaśniutkie, platynka taka. No ale wyniki ekonomiczne mówią, że trzeba ograniczyć drastycznie wydatki, więc rzuciłam się na samodzielne farbowanie.
No i oczywiście co? No schody napotkałam, a jak

Nałożyłam farbę Majiblond nr 911 z wodą 9. Trzymałam 40 minut na odrostach i 15 na pozostałych, rozjaśnionych końcówkach. No i o ile końcówki byłyby zadowalające, o tyle odrost wyszedł mi żółty. Za bardzo. Powtórzyłam operację na odrostach z wodą 12%. Jest lepiej, ale wciąż żółtawo. A moim marzeniem jest kolor..... o taki:


Czyli stonowany, lekko beżowy czy jak go nazwać, popielaty... takie blondy do mnie mówią

No i jak teraz powinnam działać według Was?

To co mam jest do zniesienia, zresztą teraz już i tak nie będę modzić, bo mi włosy wyjdą z głowy Ale na przyszłość muszę jakiś plan opracować...
Chyba Majiblond nie będzie moją farbą...
Czy znacie takie, które rozjaśniają w stronę chłodniejszych odcieni? Macie jakiś pomysł dla mnie?

Pomożecie mi jakoś?
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:33   #1689
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

exclusivee ale wiesz, bez chrztu twój synek nie będzie mógł przystąpić do komunii w szkole.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

A mój synek już jest pierwszakiem. Jejku jak ten czas leci...
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:12   #1690
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No dzięki

Mój naturalny kolor to ciemny blond w odcieniu bym rzekła szarym czyli nieinteresujący. Ciemny dość. Pół życia rozjaśniany u fryzjera - baleyage robione bardzo jaśniutkie, platynka taka. No ale wyniki ekonomiczne mówią, że trzeba ograniczyć drastycznie wydatki, więc rzuciłam się na samodzielne farbowanie.
No i oczywiście co? No schody napotkałam, a jak

Nałożyłam farbę Majiblond nr 911 z wodą 9. Trzymałam 40 minut na odrostach i 15 na pozostałych, rozjaśnionych końcówkach. No i o ile końcówki byłyby zadowalające, o tyle odrost wyszedł mi żółty. Za bardzo. Powtórzyłam operację na odrostach z wodą 12%. Jest lepiej, ale wciąż żółtawo. A moim marzeniem jest kolor..... o taki:


Czyli stonowany, lekko beżowy czy jak go nazwać, popielaty... takie blondy do mnie mówią

No i jak teraz powinnam działać według Was?

To co mam jest do zniesienia, zresztą teraz już i tak nie będę modzić, bo mi włosy wyjdą z głowy Ale na przyszłość muszę jakiś plan opracować...
Chyba Majiblond nie będzie moją farbą...
Czy znacie takie, które rozjaśniają w stronę chłodniejszych odcieni? Macie jakiś pomysł dla mnie?

Pomożecie mi jakoś?
Jeśli chodzi o blondy, zdecydowanie najbardziej sprawdzają się Wella Koleston (popatrz np. na 12/22, powinna zniwelować żółć) lub paletę 11 od Alfaparf. Prześlicznie rozjaśniają i wychodzą chłodno, jeśli odpowiednio dobierze się odcień (1 po kropce niweluje rudości, 2 złote i żółte tony). Majiblond również używałam, nie byłam za bardzo zadowolona, podobnie jak z Loreal Diarichesse.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 16:18   #1691
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

[QUOTE=exclusivee;47979560]Mnie kazdy truje odkad maly sie urodzil: a kiedy chrzest? Problem jest w tym ze ani ja ani tz nie chodzimy do Kosciola i nie bardzo usmiecha nam sie chrzcic malego tylko dlatego ze inni tego chca. Ale z drugiej strony nie chce tez zeby maly czul sie gorszy nie majac chrztu i nie chce potem problemow w szkole Nie wiem co mamy zrobic.. O zareczyny i slub na szczescie nikt nie pyta.
/QUOTE]

Wiesz co? też o tym myślałam (już do przodu ze względu na te miliony pytań ), że chyba właśnie ze względu na to by nie było później problemów w szkole bo jest komunia itd, żeby dzieciaki się nie odwracały i nie poczuwały za jakiegoś gorszego to chyba ochrzcimy, a jak dorośnie to już sam sobie zadecyduje czy trwać w tym dalej czy nie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex dokladnie, zreszta cena samego slubu nie jest taka duza, widzialam, ze ze wszystkimi dokumentami, ich tlumaczeniem, slubem i fotografem to ok. 1500 euro. Drozsze sa na pewno przeloty, no i hotel ja bym pewnie chciala pobyc tam ze 2 tygodnie
Nam w lipcu minelo 5 lat
My już prawie 12 razem - niedługo to jakieś gody chyba powinniśmy obchodzić

Taki ślub to byłoby coś choć powiem Ci szczerze (to oczywiście kwestia preferencji) mimo pięknych widoków itd, szkoda by mi było, że nie było przy nas w tym dniu tych najważniejszych dla nas osób

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oj tak, slub + 2 tyg na wyspie jako miesiac miodowy Piekne wspomnienia na cale zycie
No miesiąc miodowy na bali to na pewno byłby czad
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 16:59   #1692
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mnie kazdy truje odkad maly sie urodzil: a kiedy chrzest? Problem jest w tym ze ani ja ani tz nie chodzimy do Kosciola i nie bardzo usmiecha nam sie chrzcic malego tylko dlatego ze inni tego chca. Ale z drugiej strony nie chce tez zeby maly czul sie gorszy nie majac chrztu i nie chce potem problemow w szkole Nie wiem co mamy zrobic.. O zareczyny i slub na szczescie nikt nie pyta.

No nie wierze, tak samo sobie wymarzylam Jakis czas temu dawalam zreszta link do bloga z relacja ze slubu na jakiejs tam wyspie, gdzie slubu udzielal wypozyczony pan, fotograf ktoremu para zaplacila zrobil im zdjecia.. Cos cudownego! I byla to para z Polski. Ja wole dac 10 tysi na taki slub anizeli na przyjecie dla rodziny (bo co tak naprawde z tego jest?? tylko stres niepotrzebny).

Princ a ile wy jestescie juz z tz razem? Nam 31wszego stuknelo 5 lat..
Ja jak mi sie zdarzy to mimo że ja sama nie chodze to dziecko będę chciała ochrzcić Dalej samo wybierze.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 17:03   #1693
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

SceneQueene, serdecznie Ci dziękuję za mądre słowo. Oczywiście, że nie miałam pojęcia o znaczeniu cyferek po kropce. Ale czemu pani w sklepie fryzjerskim nie miała?
Pójdę za Twoją radą i będę się ratowała zaproponowanymi przez Ciebie farbami. Tymczasem jeszcze przez chwilę pochodzę w "złocistych pasemkach" Nakładam też maskę Joanny, tę taką fioletową czy niebieską nawet chyba bardziej... może troszkę przygasi złotko
Dzięki wielkie.
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 18:56   #1694
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja tez będę chciała dziecko ochrzcicdla mnie na razie dziecko jest abstrakcja, ale to akurat wiem, ze chrzest tak. A dziś widzilam się z najlepsza kolezanka która ma podejście do zycia jak ja wiec nie jestem ufo Wy mnie tez podniosłyście na duchu wiec mogę spac spokojnie
i dzielimy zdanie na każdy temat, mieszkania (jego kupna), dzieci, podejścia do dzieci.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:06   #1695
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Taki ślub to byłoby coś choć powiem Ci szczerze (to oczywiście kwestia preferencji) mimo pięknych widoków itd, szkoda by mi było, że nie było przy nas w tym dniu tych najważniejszych dla nas osób



No miesiąc miodowy na bali to na pewno byłby czad
Wiesz co, ja mam rozwiedzionych rodziców, TŻta rodzice też nie żyją zbyt super więc myślę, że na naszym weselu byłaby jedna wielka kłótnia i tyle by z tego wyszło. Poza tym mamy duże rodziny i większość z innych miast więc pewnie koszty byłyby ogromne, a na małe przyjęcie pewnie nikt by nie przyjechał, bo nie opłacałoby się jechać 500 km na 2 godziny i wracać z powrotem. Tym bardziej, że dla nas pewnie to byłby tylko duży stres, masa załatwiania i ogrom wydanych pieniędzy, a wolę za tą kasę spędzić 2 tygodnie w egzotycznym kraju i wziąć tam ślub

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Dziewczyny gdzie kupię farbę Joanny z serii multi color?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:51   #1696
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Joanna jest chyba wnaturze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 19:58   #1697
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A ja Wam powiem jaka jestem wsciekla. znaczy nie wsciekla bo takie rzeczy nie są warte wściekania. ale zła.
Poszlam wczoraj do fryzjerki.
Poprosilam o sam odrost. A ona zrobila mi odrost zoltyoczywiscie w swietle salonu nie wyglądał tragicznie. Musialam sama sobie dziś poprawić. i chciałam mało refleksów na tym jajku, dlatego kupiłam farbe-wlasciwie rozjaśniacz loreala, ten ze szczoteczka. Sama aplikacja beznadzieja, ta szczoteczka jakas dziwna, ale zadziałał.
ogolnie już chyba nigdy nie pojde do fryzjera.
1 zdjecie po fryz
2,3 po poprawce
Ja nie jestem czepliwa ale było naprawdę zolto...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140902_190908.jpg (22,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140903_203417.jpg (18,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140903_205021.jpg (36,6 KB, 39 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:05   #1698
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja mam rozwiedzionych rodziców, TŻta rodzice też nie żyją zbyt super więc myślę, że na naszym weselu byłaby jedna wielka kłótnia i tyle by z tego wyszło. Poza tym mamy duże rodziny i większość z innych miast więc pewnie koszty byłyby ogromne, a na małe przyjęcie pewnie nikt by nie przyjechał, bo nie opłacałoby się jechać 500 km na 2 godziny i wracać z powrotem. Tym bardziej, że dla nas pewnie to byłby tylko duży stres, masa załatwiania i ogrom wydanych pieniędzy, a wolę za tą kasę spędzić 2 tygodnie w egzotycznym kraju i wziąć tam ślub

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Dziewczyny gdzie kupię farbę Joanny z serii multi color?
W superpharmie i w jakichs mniejszych sklepikach.
Drogerie jasmin i aster
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:16   #1699
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agata a to stała fryzjerka czy jakaś nowa?
Ja mimo, że z tż'tem nie chodzimy do kościoła, ale ślub kościelny mamy i dziecko też byśmy ochrzcili, a co później to samo zdecyduje
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-03, 20:17   #1700
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Bylam raz u niej i bylam bardzo zadowolona...ale już będę malować sama, koniec tego. zaczne zamawiac farby na all jak większość z Was.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:19   #1701
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Joanna jest chyba wnaturze
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem jaka jestem wsciekla. znaczy nie wsciekla bo takie rzeczy nie są warte wściekania. ale zła.
Poszlam wczoraj do fryzjerki.
Poprosilam o sam odrost. A ona zrobila mi odrost zoltyoczywiscie w swietle salonu nie wyglądał tragicznie. Musialam sama sobie dziś poprawić. i chciałam mało refleksów na tym jajku, dlatego kupiłam farbe-wlasciwie rozjaśniacz loreala, ten ze szczoteczka. Sama aplikacja beznadzieja, ta szczoteczka jakas dziwna, ale zadziałał.
ogolnie już chyba nigdy nie pojde do fryzjera.
1 zdjecie po fryz
2,3 po poprawce
Ja nie jestem czepliwa ale było naprawdę zolto...
Ale jasno czyli ten rozjaśniacz to lipa? Zresztą już go nie chcę, biorę Joaśkę i chcę normalnie pofarbować
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
W superpharmie i w jakichs mniejszych sklepikach.
Drogerie jasmin i aster
Dzięki Czeko

Kurde a w Rossie lub Tesco nie ma, co nie? No trudno to kupię w piątek w Naturze po pracy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:24   #1702
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Bardzo jasno wyszlo ale nie lipa. normalny rozjaśniacz, ciekawe z jakim utleniaczem...szczoteczka mi się nie spodobala.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:41   #1703
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dzięki

Ale jasno czyli ten rozjaśniacz to lipa? Zresztą już go nie chcę, biorę Joaśkę i chcę normalnie pofarbować

Dzięki Czeko

Kurde a w Rossie lub Tesco nie ma, co nie? No trudno to kupię w piątek w Naturze po pracy
W tesco większym jakimś mogą być, ale w rossie żadnym nie widziałąm
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:49   #1704
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
W tesco większym jakimś mogą być, ale w rossie żadnym nie widziałąm
Mam większe, ale kojarzy mi się tylko Naturia no nic, nie będę bezsensu łazić, zrobię w piątek włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:50   #1705
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
SceneQueene, serdecznie Ci dziękuję za mądre słowo. Oczywiście, że nie miałam pojęcia o znaczeniu cyferek po kropce. Ale czemu pani w sklepie fryzjerskim nie miała?
Pójdę za Twoją radą i będę się ratowała zaproponowanymi przez Ciebie farbami. Tymczasem jeszcze przez chwilę pochodzę w "złocistych pasemkach" Nakładam też maskę Joanny, tę taką fioletową czy niebieską nawet chyba bardziej... może troszkę przygasi złotko
Dzięki wielkie.
Nie ma sprawy
W dobrym sklepie fryzjerskim powinni je mieć- pytaj o te z dwójeczką po kropce. A już na spokojnie da się zamówić przez internet.
Do ochłodzenia uwielbiam maskę Marion do blondu- działa cuda!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 21:18   #1706
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja mam rozwiedzionych rodziców, TŻta rodzice też nie żyją zbyt super więc myślę, że na naszym weselu byłaby jedna wielka kłótnia i tyle by z tego wyszło. Poza tym mamy duże rodziny i większość z innych miast więc pewnie koszty byłyby ogromne, a na małe przyjęcie pewnie nikt by nie przyjechał, bo nie opłacałoby się jechać 500 km na 2 godziny i wracać z powrotem. Tym bardziej, że dla nas pewnie to byłby tylko duży stres, masa załatwiania i ogrom wydanych pieniędzy, a wolę za tą kasę spędzić 2 tygodnie w egzotycznym kraju i wziąć tam ślub
No fakt, ja pisałam ze swojej perspektywy, ale w takiej sytuacji to faktycznie
takie rozwiązanie to tylko dopingować jakby co to pochwal się fotkami to chociaż poślinimy się z zachwytu do monitorów

Agatko, dlatego ja nie chodzę do fryz farbować, bo to nigdy z tego nic dobrego nie wychodzi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 21:50   #1707
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No fakt, ja pisałam ze swojej perspektywy, ale w takiej sytuacji to faktycznie
takie rozwiązanie to tylko dopingować jakby co to pochwal się fotkami to chociaż poślinimy się z zachwytu do monitorów

Agatko, dlatego ja nie chodzę do fryz farbować, bo to nigdy z tego nic dobrego nie wychodzi
Dokładnie tylko nie wiem jak to rodzicom powiedzieć pewnie cała rodzina się obrazi, no ale trudno, to nasze życie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na pewno się pochwalę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 22:42   #1708
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
exclusivee ale wiesz, bez chrztu twój synek nie będzie mógł przystąpić do komunii w szkole.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

A mój synek już jest pierwszakiem. Jejku jak ten czas leci...
Tak wiem, dlatego pisalam o problemach w szkole. Moze na wiosne cos pomyslimy hmm..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 23:11   #1709
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Spróbuj farb Inebrya, superrozjaśniających z wodą 12%. Wiele marek ma też tzw. wzmacniacze rozjaśniania dodawane do farby.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 07:01   #1710
Agnese69
Zadomowienie
 
Avatar Agnese69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 498
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Do ochłodzenia uwielbiam maskę Marion do blondu- działa cuda!
Ożesz! Znaczy, że na TERAZ, skoro już mam żółtawy czub głowy oraz pasemka "złociste" to ta maska by mi mogła wnieść coś konstruktywnego do sprawy...?
No trzeba nabyć drogą kupna wobec tego zaraz sobie wyszukam jak to wygląda...
Agnese69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.