Wymienię Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 16:32   #1681
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Hej.

Super. W takim razie 50 ml amli i 200 ml kokosa.
Muszę tylko pokombinować z buteleczkami bo 5 po hydrolatach nie mam

Aha.. I pozwól, że potwierdzę jak już poprzelewam tego kokosa bo mam go w nieprzejrzystej butli i ciężko ocenić ile go zostało.. myślę, że 200 ml na pewno będzie no ale nie chciałabym zrobić głupoty, zgodzić się i potem tłumaczyć, że tyle nie mam

Zaraz się zabiorę się za odlewanie i jak tylko skończę to się odezwę..

Jeśli chodzi o cienie to ostatnio mam na ich punkcie fioła (podobnie jak na punkcie róży - ten będzie 29 w kolekcji)..

Uwielbiam brązy, beże, kolory cieliste, róże, brzoskwinie, łososie, wanilie, śliwki, łagodne fiolety itp. Odpadają tylko niebieskie, i różne mocno jaskrawe kolory np zielone czy turkusy..
A co? Masz jakieś na zbyciu??
Spox. poczekam --nie ma sprawy
O ! to faktycznie masz kolekcje
Ja też jestem "proszkowym potworem " ale jak nie znasz cieni tej firmy to przy okazji coś podeślę (niespodziankę ) i się podziele
Sample mają spore -- ok. 0,5 gr. co na cienie sopro wychodzi i na dużeeeeeeeeeee testy starcza aby ocenić kosystencje, napigmentowanie, trwałość itp.

Pozdrawiam

Ania

p/s ten olej kokosowy jest z Helf?
i czy byłaby szansa na próbkę hydrolatu geraniowego?
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2011-04-10 o 16:36
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 16:36   #1682
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Napisz ile chcesz ml z każdego zapachu.
Może masz jeszcze jakieś nowe kremy YR na wymianę?
To może większa wymiana by Cię interesowała?
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 16:57   #1683
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Operacja wykonana

Przelałam swój hydrolat do opakowania zastępczego a kokosa dla Ciebie do dwóch szklanych buteleczek 150 i 50 ml. Amlę dostaniesz w opakowaniu oryginalnym
Tyle tylko że żeby do kokosa się dobrać będziesz musiała go rozgrzać bo w normalnej temperaturze jest w stanie stałym

Jeśli chodzi o oleje to Amlę mam z Helfów, a ten drugi to 100% pure Coconut Oil Parachute (zachwalany przez dziewczyny na Wizażu), kupiłam go w połowie grudnia 2010 na Allegro..

Ps. Chętnie przyjmę sampelki cieni.. Ze Sweetscents mam tylko odsypki: Alley Cat, Beach Babe i Truffle.
A może i Ty chciałabyś jakieś cienie na spróbowanie..? Mam bigi m.in EDM: Exhale, Lovers Lane, Southern Belle, Little Black Dress, Spin Cycle czy Meow Dr. ZhiCATo.. Poza tym sporo sampli z których mogę tak na spróbowanie sampelki też zrobić..
Jakie kolory lubisz?? Błysk czy mat?

Ps. Jak tylko znajdę dla niego opakowanie to oddam Ci całą resztkę która mi została bo to jedyny, który mi średnio pasuje.. Zostało mi około 3/4 tej buteleczki z atomizerkiem 50 ml z BU) Tylko pamiętaj, że jego trzeba trzymać w lodówce ponoć..

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

To ja tak nieśmiało jeszcze spytam czy byłaby szansa na próbeczkę Hide a Pore Medium lub zielonej herbatki??
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-04-10 o 17:05
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:20   #1684
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Napisz ile chcesz ml z każdego zapachu.
Może masz jeszcze jakieś nowe kremy YR na wymianę?
To może większa wymiana by Cię interesowała?
Mam , ale czekam najpierw na odpowiedź glamourous w sprawie kremów--jest w trakcie wybierania

O zapaszkach własnie czytam i wstępnie 2 pierwsze są słodkawe a 2 następne mocniejsze--kadzidlano--męskie?
Co do ml. to chyba TY musisz zaproponować--raz , że to Twoje zapaszki i znasz ich wartość a ta bywa bardzo różna --jęśli chodzi o CSP--zależy gdzie się kupuje a dwa nie wiem jakimi atomkami dysponujesz?

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:30   #1685
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Atomki mam 5 ml i 10 ml.
Dokładnie dwa pierwsze są takie owocowe, słodkawe, a dwa kolejne takie podchodzące pod męskie
Dobrze, to może daj mi znać , jak się glamourous zdecyduje. Ja bym była chętna na większą wymiankę. O ile Tobie takie rozwiązanie pasuje.
Jeśli nic Ci już z kremów YR nie zostanie to będę coś proponowała za ten jeden
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:42   #1686
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Operacja wykonana

Przelałam swój hydrolat do opakowania zastępczego a kokosa dla Ciebie do dwóch szklanych buteleczek 150 i 50 ml. Amlę dostaniesz w opakowaniu oryginalnym
Tyle tylko że żeby do kokosa się dobrać będziesz musiała go rozgrzać bo w normalnej temperaturze jest w stanie stałym

Jeśli chodzi o oleje to Amlę mam z Helfów, a ten drugi to 100% pure Coconut Oil Parachute (zachwalany przez dziewczyny na Wizażu), kupiłam go w połowie grudnia 2010 na Allegro..

Ps. Chętnie przyjmę sampelki cieni.. Ze Sweetscents mam tylko odsypki: Alley Cat, Beach Babe i Truffle.
A może i Ty chciałabyś jakieś cienie na spróbowanie..? Mam bigi m.in EDM: Exhale, Lovers Lane, Southern Belle, Little Black Dress, Spin Cycle czy Meow Dr. ZhiCATo.. Poza tym sporo sampli z których mogę tak na spróbowanie sampelki też zrobić..
Jakie kolory lubisz?? Błysk czy mat?


Ps. Jak tylko znajdę dla niego opakowanie to oddam Ci całą resztkę która mi została bo to jedyny, który mi średnio pasuje.. Zostało mi około 3/4 tej buteleczki z atomizerkiem 50 ml z BU) Tylko pamiętaj, że jego trzeba trzymać w lodówce ponoć..

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

To ja tak nieśmiało jeszcze spytam czy byłaby szansa na próbeczkę Hide a Pore Medium lub zielonej herbatki??

O --to fajnie , że udało się odlewki zrobić
Mazidła wszystkie trzymam w lodówce--ku zgryzocie męża

Jasne dołoże herbatki --tu mogę oddać łyżeczkę 5 ml. z mazideł---to na kilkanaście użyć spokojnie starczy ale wolisz do suchej czy normalnej/tłustej cery wolisz?
a hide ciut Mniej ( 3/4 miarki )---kupiłam duży wór ale cila oddaje na spóróbowanie--do tego używam codziennie więc ---chyba nowe zamówinie się szykuje

Z powodzeniem używam jako primer czy już na minerałki czy podkład ---ładnie utrwala i matuje ( chodź 100% matowy nie jest ) no i skład ma dobry.
Można mieszać z herbatką ale jest jasny dość.
Plus csample cieni i jakiś podkładów też

Te co spisałaś to cienie --tak?

lubie matowe i połyskowe też --oprócz zieleni i niebieskości .

znalazłam .....to
Meow Dr. ZhiCATo---jasny --prawie biały .
EDM: Exhale---brązowawy?
Lovers Lane--beż?
, Southern Belle--brzoskwinia?
Little Black Dress--czerń z szarością?
Spin Cycle --jasny róż?

sprawdze jeszcze czy ich nie mam u "zbiorach"

Ania

__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2011-04-10 o 18:45
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 18:57   #1687
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Super.. Od jakiegoś czasu się nosiłam żeby spróbować Hide a Pore i herbatki.. Poproszę tę do cery suchej..

A cieni swatche bardzo fajne znajdziesz na blogu mineralnym Cathy o TUTAJ

W takim razie czekam na info których chciałabyś spróbować i wtedy jak już wszystko dogadamy to na priv wymienimy adresy
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 19:00   #1688
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Hmmm.....to może tak :
--płukanka,
--krem serum vegetal --na noc ,
--krem HYDRA SPECYFIC to ten
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...acy_na_dzien_1
ale teraz patrze , że on tylko do lipca 2011 ma date więc dołoże do niego pod oczy dla Twojego przedziału wiekowego krem pod oczy INOSTIOL,

http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/..._krem_pod_oczy

to byłby komplet na dzień, noc i pod oczęta

+herbatka ( tak jak pisałam wyżej --tylko do jakiej cery wolisz )+ Hide a Por + tusz ( jaki wolisz Nivea czy GOSH ?) + błyszczyk--chcesz ?
one są bardzo dliktane i nie koloryzują ust znacząco---wiem, wiem nie używasz kolorówki ale błyszczol może by się przydał?

No i żeby było sprawiedliwie dodam maseczkę --fajna jest

http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...iezosc_i_blask
albo ten krem BIO może uspokoił by Twoją cere?

http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...em_na_dobranoc

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-dobranoc.html

Kurcze jak masz "trudne początki" to tej czekoladowej --pomarańczowej serii Ci nie proponuje --bo zapach dość mocny jest (a może żel do wanny dla Soni by się przydał ? )
a może masło do ciała by Ci się przydało? z tych co pisałam wyżej?
Kasiu mało wybrałaś a sprawiedliwość musi być

Przytulam

Ania

A Kasiu chce abyś wybrała to faktycznie Ci się przyda ---a nie na przymus aby jakoś to zużyć --kochana nie zmuszam do wymianki.
Zawsze na coś innego możesz wymienić czy odsprzedać komuś zapaszki.
Naprawdę zależy MI na twojej satysfakcji --chodź pewnie teraz czujesz się zmęczona i nie masz głowy do myślenia o innych duperelkach

Aniu ty mi tyle nie proponuj bo naprawde presadzasz- szczerze zapach Les Nereides kupilam w TkMaxie irlandzkim- kosztowal chyba okolo 15 czy 17 euro, w kazdym razie nie majatek.i wiem ze w polskich tkmaxach tez byly dokupienia w bardzo korzystnej cenie wiec za ten zapach to biore tylko i wylacznie krem i tyle.
Natomiast Vere Wang mam z wymianki z Jaspersen wiec nie wiem jaka jest jego wartosc ale na allegro te flaszki widzialam juz od 100- 120 zl wiec tez nie przesadzajmy. a wole wymienic ten zapach na krem ktory bede uzywac niz mialby stac i sie kisic
tak ze daj sobie spokoj z tuszem, maseczka i innymi rzeczami, tak jak pisalam powyzej krem na dzien, na noc i plukanka - bede bardzo zadowolona, wiem ze ty z calego serca ale nie przesadzaj... a herbatke to raczej do cery tlustej jesli masz taka wersje- bardzo chetnie poprobuje i zobacze co za cudo

a co do serii pomaranczowej to powiem ci ze mialam ten zel- i migdalowy tez, bardzo mi sie podobal zapach ale jakis taki rzadki i przez to malo wydajny ( a raczej przez to ze mi sie zawsze za duzo na myjke wylewalo)....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 19:52   #1689
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Przekupka: 190 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Mam te co w wątku czyli 14 sztuk, wyceniam je na 56 zł (średnio 4 zł sztuka).

Może znajdę kilka po 7 zł poza wątkiem (2-3 sztuki max.), one mają szklany pojemniczek i plastikową obudowę - planowałam sobie zostawić, ale skoro nic więcej u mnie nie widzisz to w ostateczności oddam.

Czy wtedy mogłabym liczyć na małą odsypkę zielonej herbatki?
Ciekawa jestem co to za cudo. A ostatnio moja skóra trochę wariuje , więc jakby się sprawdziła, kupiłabym więcej.

Dziękuję za linki i wyczerpujące informacje.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Aha, te atomki co mam poza wątkiem to takie same jak te, w których mam odlewki She Wood (są w wątku). Większe bodajże mi zostały, czyli te 10 ml.
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2011-04-10 o 19:48
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 21:14   #1690
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Super.. Od jakiegoś czasu się nosiłam żeby spróbować Hide a Pore i herbatki.. Poproszę tę do cery suchej..

A cieni swatche bardzo fajne znajdziesz na blogu mineralnym Cathy o TUTAJ

W takim razie czekam na info których chciałabyś spróbować i wtedy jak już wszystko dogadamy to na priv wymienimy adresy

Przejrze co mam z EDM aby się nie powtarzać i dam znać jakie sample bym przygarneła--ale to jutro --dobrze?
Ale z Mojej strony już wszytko chyba dogadane?
Ja róż Romance --7 gr.
zielona herbatka i Hide-A-Por i sample cieni i podkładów Sweetscents.

Poproszę o adres na PW
wysyłka z Mojej strony jutro lub najpóźniej we wtorek.

Pozdrawiam

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2011-04-10 o 21:42
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 21:17   #1691
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Zaraz wyślę adres..

Jak tylko dostanę decyzję jakich cieni chciałabyś spróbować to spakuję paczuszke i wyśle jeszcze tego samego dnia..

Mykam na priv.
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 21:43   #1692
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Aniu ty mi tyle nie proponuj bo naprawde presadzasz- szczerze zapach Les Nereides kupilam w TkMaxie irlandzkim- kosztowal chyba okolo 15 czy 17 euro, w kazdym razie nie majatek.i wiem ze w polskich tkmaxach tez byly dokupienia w bardzo korzystnej cenie wiec za ten zapach to biore tylko i wylacznie krem i tyle.
Natomiast Vere Wang mam z wymianki z Jaspersen wiec nie wiem jaka jest jego wartosc ale na allegro te flaszki widzialam juz od 100- 120 zl wiec tez nie przesadzajmy. a wole wymienic ten zapach na krem ktory bede uzywac niz mialby stac i sie kisic
tak ze daj sobie spokoj z tuszem, maseczka i innymi rzeczami, tak jak pisalam powyzej krem na dzien, na noc i plukanka - bede bardzo zadowolona, wiem ze ty z calego serca ale nie przesadzaj... a herbatke to raczej do cery tlustej jesli masz taka wersje- bardzo chetnie poprobuje i zobacze co za cudo

a co do serii pomaranczowej to powiem ci ze mialam ten zel- i migdalowy tez, bardzo mi sie podobal zapach ale jakis taki rzadki i przez to malo wydajny ( a raczej przez to ze mi sie zawsze za duzo na myjke wylewalo)....
Ja również ciesze się ogromnie z kolejnej i owocnej wymianki

Ja wysyłam krem na noc Serum Vegetal , na dzień Hydro Specyfic , pod oczy Iniostol , płukankę malinową , herbatkę do cery tłustej/normanlej całe 7 gr. i z 5 gr. Hide-A-Por i wtedy niespodziankę jakąś jaki uparciuszek z Ciebie

Mama nadzieje, że kremiki Ci posłuża i przypasują .

Spokojnej nocki

Ania


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Atomki mam 5 ml i 10 ml.
Dokładnie dwa pierwsze są takie owocowe, słodkawe, a dwa kolejne takie podchodzące pod męskie
Dobrze, to może daj mi znać , jak się glamourous zdecyduje. Ja bym była chętna na większą wymiankę. O ile Tobie takie rozwiązanie pasuje.
Jeśli nic Ci już z kremów YR nie zostanie to będę coś proponowała za ten jeden
Co do ml. to zupełnie nie wiem jak to rozgryść
To Twoje zapaszki i znasz ich wartość a ceny CSP są bardzo zróżnicowane --w zależności gdzie kupowane czy jeszcze dostępne itp.
Więc dobrze by było jak byś 1 zaproponowała ilość odlewek
a jeszcze powiedź jak oceniasz ich trwałość ---bo mam już 4 zapachy i bardzo się w tej kwesti różnią



Ania


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Zaraz wyślę adres..

Jak tylko dostanę decyzję jakich cieni chciałabyś spróbować to spakuję paczuszke i wyśle jeszcze tego samego dnia..

Mykam na priv.
Poszło PW
i dogadane


---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Mam te co w wątku czyli 14 sztuk, wyceniam je na 56 zł (średnio 4 zł sztuka).

Może znajdę kilka po 7 zł poza wątkiem (2-3 sztuki max.), one mają szklany pojemniczek i plastikową obudowę - planowałam sobie zostawić, ale skoro nic więcej u mnie nie widzisz to w ostateczności oddam.

Czy wtedy mogłabym liczyć na małą odsypkę zielonej herbatki?
Ciekawa jestem co to za cudo. A ostatnio moja skóra trochę wariuje , więc jakby się sprawdziła, kupiłabym więcej.

Dziękuję za linki i wyczerpujące informacje.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Aha, te atomki co mam poza wątkiem to takie same jak te, w których mam odlewki She Wood (są w wątku). Większe bodajże mi zostały, czyli te 10 ml.

Odpisane
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 22:38   #1693
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Przekupka: 87 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Coś u mnie za róż MAC?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:26   #1694
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Kochana niestety nie pamiętam ile mnie kosztowały CSP
Trwałość tych słodkawych, owocowych jest raczej średnia, na pewno lepszą trwałość mają te podchodzące pod męskie.
Z tym proponowaniem to zawsze jest kłopot.
Czy wg Ciebie z każdego zapachu odlewka po 10 ml będzie OK? Jeśli uważasz, że będziesz pokrzywdzona to pisz śmiało.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 09:52   #1695
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Przekupka: 190 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Z tego co przeliczałam: ceny + pojemności naszych perfumów (wg cen Douglasa) za perfumy wychodzi
ok. 30 zł na moją niekorzyść, a za wszystkie moje atomki (z wątku) za Twoją bazę wychodziłoby
ok. 20 zł na Twoją niekorzyść.

Więc wychodziłoby mniej więcej po równo jeśli oddasz perfum i bazę, a ja ZEN i 14 atomków.
Ale skoro odsypujesz mi troszkę herbatki (za co bardzo Ci dziękuję) dam Ci jeszcze te dwa plastikowe atomki spoza wątku.
Oczywiście jeszcze jakiś mały gratis w paczuszce znajdziesz (jako bonus za bardzo miłą wymiankę
i cierpliwość ).

Jeśli taka wymianka Ci odpowiada zapraszam na PW, wymienimy się adresami i zaznaczę już dla Ciebie rezerwację.
__________________
wszystkowątek

Edytowane przez protka
Czas edycji: 2011-04-11 o 09:54
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 10:29   #1696
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Paczuszka w drodze
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:03   #1697
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Mam te co w wątku czyli 14 sztuk, wyceniam je na 56 zł (średnio 4 zł sztuka).

Może znajdę kilka po 7 zł poza wątkiem (2-3 sztuki max.), one mają szklany pojemniczek i plastikową obudowę - planowałam sobie zostawić, ale skoro nic więcej u mnie nie widzisz to w ostateczności oddam.

Czy wtedy mogłabym liczyć na małą odsypkę zielonej herbatki?
Ciekawa jestem co to za cudo. A ostatnio moja skóra trochę wariuje , więc jakby się sprawdziła, kupiłabym więcej.

Dziękuję za linki i wyczerpujące informacje.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Aha, te atomki co mam poza wątkiem to takie same jak te, w których mam odlewki She Wood (są w wątku). Większe bodajże mi zostały, czyli te 10 ml.

Jestem na tak
zaraz lece na PW .
Dogadane


---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Coś u mnie za róż MAC?
Niestety nic
zastanawiałam się nad Carcharel Anais Anais --ale odnalzałam próbeczkę i jednak to nie Mój zapach.

Pozdrawiam

Ania


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Kochana niestety nie pamiętam ile mnie kosztowały CSP
Trwałość tych słodkawych, owocowych jest raczej średnia, na pewno lepszą trwałość mają te podchodzące pod męskie.
Z tym proponowaniem to zawsze jest kłopot.
Czy wg Ciebie z każdego zapachu odlewka po 10 ml będzie OK? Jeśli uważasz, że będziesz pokrzywdzona to pisz śmiało.
Poprosze jeszcze o chwilkę do namysłu i przekalkulowania --dobrze?

Ania


---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Paczuszka w drodze

Moja też
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:58   #1698
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Aniu jeśli za mało zaproponowałam to napisz ile Ty uważasz. Jakbyś sobie mogła wybrać dwa zapachy po 10 ml i dwa z większą pojemnością to by było super. Ja się chętnie wymienię, ale nie chcę żebyś była pokrzywdzona. Także jeśli jesteś zainteresowana to wybieraj i pisz śmiało
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:46   #1699
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Fotki dla Protki

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0398 [640x480].jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  30,6 KB

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0400 [640x480].jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  29,5 KB

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC_0401 [640x480].jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  18,5 KB



__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 08:47   #1700
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Aniu jeśli za mało zaproponowałam to napisz ile Ty uważasz. Jakbyś sobie mogła wybrać dwa zapachy po 10 ml i dwa z większą pojemnością to by było super. Ja się chętnie wymienię, ale nie chcę żebyś była pokrzywdzona. Także jeśli jesteś zainteresowana to wybieraj i pisz śmiało

No to może 2 po 10 ml. i 2 po 15 ml .

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:04   #1701
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Dam Ci 2 razy po 10 ml w takich 10 ml atomkach i 2 razy po 20 ml w atomkach 50 ml- OK? Tylko wybierz zapachy, które chcesz 10, a które 20 ml
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:11   #1702
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Dam Ci 2 razy po 10 ml w takich 10 ml atomkach i 2 razy po 20 ml w atomkach 50 ml- OK? Tylko wybierz zapachy, które chcesz 10, a które 20 ml

O! Super
zaraz poczytam jeszcze raz o tych zapaszkach i napisze ile jakich

Opisy są tylko tych "słodkawych" a tych męskawych oprócz nut nie ma , czy dasz radę je jakoś opisać?

__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2011-04-12 o 09:28
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 09:38   #1703
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Aniu ja się nie znam na opisywaniu. Nie jestem koneserem zapachów. Mi się po prostu coś podoba, albo nie.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 10:14   #1704
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Aniu ja się nie znam na opisywaniu. Nie jestem koneserem zapachów. Mi się po prostu coś podoba, albo nie.
Rozumiem
zatem wybieram na czuja

to tak :po 10 ml.
-Barbier-des-Isles
-Princesse Muscat EDT

a po 20 ml.
-Le Roi Santal EDT
-Coeur de Vahine EDT

może być ?

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:02   #1705
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Jasne Poproszę adresik na PW
Tak przy okazji zapytam. Nie został Ci jeszcze jakiś nowy krem z YR? Może bym Cię jeszcze czymś pokusiła
Ewentualnie maseczka.

Edytowane przez Anastazja#
Czas edycji: 2011-04-12 o 11:03
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 11:17   #1706
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Jasne Poproszę adresik na PW
Tak przy okazji zapytam. Nie został Ci jeszcze jakiś nowy krem z YR? Może bym Cię jeszcze czymś pokusiła
Ewentualnie maseczka.
Dogadane
odlewki CSP za krem YR Riche Creme 10.2012.
Zaraz adresik wyślę --Ja wyślę najpewniej jutro , najpóźniej we czwartek

Hmmm.....w zapasach mam jeszcze ( wszystko nowe )

-krem odżywczy Nutri Specific na noc
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...dzywczy_na_noc

-krem -kuracja Cure Solution
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ujacy-24h.html

-maseczka z tej serii
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...iezosc_i_blask
-krem na noc i na dzień po 15 ml. Seria Serum Vegetal --2 tubki w pudełeczku --idealne na przetestowanie czy wyjazd .

http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...ajacy_na_dzien
http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/...niajacy_na_noc
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 12:35   #1707
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Przekupka: 190 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Fajne kosmetyki, dużo nowych, dobre marki i szeroki przekrój...ZOBACZ :D

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Fotki dla Protki
Dziękuję, wszystko oczywiście OK.
Możesz pakować.
__________________
wszystkowątek
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:09   #1708
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Aniu mnie by jeszcze interesował kremik:
-krem -kuracja Cure Solution
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ujacy-24h.html
Bo maseczkę taką dostałam ostatnio
Czym bym Cię mogła kusić za niego? Z kosmetykami raczej ciężko, bo nie mam jakiś zapasów. Mogłabym zaproponować nowe ubrania z metkami. Jeśli by Cię jakieś ciuszki interesowały, to proszę podaj swój rozmiar i czego szukasz
Oczywiście wymiana odlewek CSP na YR Riche Creme juz zaklepana
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 13:57   #1709
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
Przekupka: 206 pkt / 100% pozyt.
GG do ana761
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
Aniu mnie by jeszcze interesował kremik:
-krem -kuracja Cure Solution
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ujacy-24h.html
Bo maseczkę taką dostałam ostatnio
Czym bym Cię mogła kusić za niego? Z kosmetykami raczej ciężko, bo nie mam jakiś zapasów. Mogłabym zaproponować nowe ubrania z metkami. Jeśli by Cię jakieś ciuszki interesowały, to proszę podaj swój rozmiar i czego szukasz
Oczywiście wymiana odlewek CSP na YR Riche Creme juz zaklepana
Tak, tak -zaklepane
dopiero wróciłam z zakupów i tworze obiad
--w wolnej chwili wyślę adresik .

Z ciuszków to raczej córe mogłoby coś zainteresować , tylko musze poczekać aż wróci do domu.
Ale spytam od razu o rozmiary (pas/biodra i stan--to biodrówki ? ) tych spodenek
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1301761291


to butki są super ale pewnie droższe niż kremik.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1301759713

Ania
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 15:42   #1710
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Przekupka: 68 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zapachy, cienie, minerały, tusze i wiele innych--różne marki--ciągłe dokładki-

Ciuszków mam jeszcze sporo poza wątkiem. Podaj rozmiar, to mogę wysłać fotki.
Spodnie Denim CO
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1301761291
rozmiar z metki 38, ale wg mnie to takie M/L
obwód w pasie 80 cm,
stan 20 cm,
biodra ok. 94 cm (ale można jeszcze naciągnąć)
długość nogawki mierzona od kroku 78 cm
Nad butami duma jeszcze moja mama, więc nie wiem czy ich nie wycofam z targowiska.
Jakbyś chciała fotki ciuszków, to najlepiej podaj mi maila na PW. W wątku umieszczę te rzeczy, które Ci się spodobają. OK?
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.