LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaKaCjE:* - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-28, 11:15   #1681
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Dzień dobry
Dzisiaj dzień z fizyką, bo jutro na ćwiczeniach pewnie pójdę do tablicy a ostatnio jest tak, że jedna osoba spędza tam godzinę i 15 minut przez ten czas umrę tam i zmartwychwstanę ze cztery razy.

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;23489814]no to rzeczywiście nie fajnie, ale to już było jakiś czas temu prawda ?
bo mój tata parę dni temu przepisał telefon który był na babcię bez problemu na siebie, i wszystkie zniżki zostały
.[/QUOTE]
No ale Twoja babcia nie zaginęła, prawda? Nas wszyscy traktują podejrzliwie i patrzą jak na idiotki które chowają starego w szafie.

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Generalnie to M. właśnie się wyprowadziła. Zostawiła po sobie włosy w odpływie prysznica, zatkany w kuchni zlew cebulą ze swojego śniadania (tak, że woda prawie się wylewała).. i słowami :"i oby nigdy więcej nie przyszło nam razem mieszkać".. dziękuję M. jaje.bie.


dzisiaj mało wylewnie przez fakt opisany na samej górze posta.
nawet nie wiecie jak bardzo jest mi przykro. zaje.biście przykro.
bo ona potraktowała mnie jakbym to ja była temu wszystkiemu winna.. a przecież ja jej w życiu nie powiedziałam, ze wyprowadzam się bo nie pasuje mi mieszkanie z nią. I to nie ja zainicjowałam pomysł wyprowadzki.

Poza tym mam żal.. załatwiłam jej pracę, znalazłam za nią mieszkanie, znosiłam ten syf, zatkany zlew, brudne garnki, ubrania porozwalane po całym pokoju.. a ona mi powiedziała takie coś na sam koniec... nie wiem czego ja się spodziewałam.. chociażby.. :"fajnie było, szkoda, że już nie będziemy razem mieszkały".. jestem zaje.biście zła i rozżalona. Jak ona mogła? i jeszcze nawet nie zapytała czy mi pomóc.. a przecież trzeba całe mieszkanie posprzątać przed wyprowadzką...
Aż mnie zatkało... :/
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:15   #1682
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
a jak zobaczyłam na adres tego sklepu, to poległam
ja tam kupowałam telefon, mają fajnec ceny
i bardzo miły Pan jest

Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość

a jak fajnie się pisze smsy na tej nokii

ja mam Nokie E71, podobną z wyglądu i nie cierpię pisać na niej dlatego leży w szafie, a ja używam nokii X6 na której też nie cierpie pisać
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
ja będę w lutym chyba w krk .. odwozić mamę na lotnisko ale to zawsze coś
nieeeeee, czemu w lutym? mnie nie będzie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:17   #1683
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
ja tam kupowałam telefon, mają fajnec ceny
i bardzo miły Pan jest


ja mam Nokie E71, podobną z wyglądu i nie cierpię pisać na niej dlatego leży w szafie, a ja używam nokii X6 na której też nie cierpie pisać
To teraz będziemy tam z Kasią codziennie

Czemu nie cierpisz na nich pisać?
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:24   #1684
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Generalnie to M. właśnie się wyprowadziła. Zostawiła po sobie włosy w odpływie prysznica, zatkany w kuchni zlew cebulą ze swojego śniadania (tak, że woda prawie się wylewała).. i słowami :"i oby nigdy więcej nie przyszło nam razem mieszkać".. dziękuję M. jaje.bie.

dzisiaj mało wylewnie przez fakt opisany na samej górze posta.
nawet nie wiecie jak bardzo jest mi przykro. zaje.biście przykro.
bo ona potraktowała mnie jakbym to ja była temu wszystkiemu winna.. a przecież ja jej w życiu nie powiedziałam, ze wyprowadzam się bo nie pasuje mi mieszkanie z nią. I to nie ja zainicjowałam pomysł wyprowadzki.

Poza tym mam żal.. załatwiłam jej pracę, znalazłam za nią mieszkanie, znosiłam ten syf, zatkany zlew, brudne garnki, ubrania porozwalane po całym pokoju.. a ona mi powiedziała takie coś na sam koniec... nie wiem czego ja się spodziewałam.. chociażby.. :"fajnie było, szkoda, że już nie będziemy razem mieszkały".. jestem zaje.biście zła i rozżalona. Jak ona mogła? i jeszcze nawet nie zapytała czy mi pomóc.. a przecież trzeba całe mieszkanie posprzątać przed wyprowadzką...
nie wiem co powiedzieć

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
To teraz będziemy tam z Kasią codziennie

Czemu nie cierpisz na nich pisać?
.. ale wiecie, tam jest trzech Panów, ja miałam przyjemność rozmawiać tylko z jednym


na E71 nie lubie, bo nie pasuje mi kompletnie ta klawiatura, nie wiem, nie moge nigdy trafić choć mam chuuude palce, ale szczerze, to się nie próbowałam nawet do tego przyzwyczaić, tylko odłożyłam do szafy

a na X6 się przyzwyczajałam dłuugo, bo w sumie ciężko pisać w qwerty kciukami, tak dziwnie mi.. ale już w miarę ok, po pół roku
no i w ogóle to że dotykowy, przyciskałam coś, a tu się przyciskało coś obok przy okazji.. i też nie mogłam na początku trafić
ale to tylko ja mam chyba takie głupie problemy, tż w galaxy uwielbia pisać, ma swype, czego ja w ogóle nie mogę ogarnąć
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:31   #1685
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Dual sim? Ja ledwo jedną kartę utrzymuję

Ja już specjalnie jeżdżę przez Plac Inwalidów żeby przypadkiem przejść obok a nazwy? Mamy w Krakówku ulicę Poniedziałkowy Dół


A idźze idźze z tym oblechem
no ja mam dwa nr


oooo muszę ją odnaleźć


no weeee, ciacho


[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;23489814]
podany demotywator nie istnieje


matma od rana jak śmietana :| . bleee.[/QUOTE]
łeee, było to http://demotywatory.pl/2336925/jeden...-w-internecie- zdjęcie i podpis 'Ten zawód wszystkich wilgotnych nastolatek'


ooo, ja zaraz idę do fiz




http://demotywatory.pl/2337558/Ile-s...esc-jego-matka
http://demotywatory.pl/2336958/Tak-wyglada-student
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:35   #1686
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
.. ale wiecie, tam jest trzech Panów, ja miałam przyjemność rozmawiać tylko z jednym


na E71 nie lubie, bo nie pasuje mi kompletnie ta klawiatura, nie wiem, nie moge nigdy trafić choć mam chuuude palce, ale szczerze, to się nie próbowałam nawet do tego przyzwyczaić, tylko odłożyłam do szafy

a na X6 się przyzwyczajałam dłuugo, bo w sumie ciężko pisać w qwerty kciukami, tak dziwnie mi.. ale już w miarę ok, po pół roku
no i w ogóle to że dotykowy, przyciskałam coś, a tu się przyciskało coś obok przy okazji.. i też nie mogłam na początku trafić
ale to tylko ja mam chyba takie głupie problemy, tż w galaxy uwielbia pisać, ma swype, czego ja w ogóle nie mogę ogarnąć
Oj tam oj tam
Swoją drogą, dlaczego tam zawsze pracują panowie? ja też chcę!

Też mnie ten swype przeraża, jak o nim czytam no i racja, na telefonie pisze sie jednak kciukami... a tu nagle qwerty, chyba trzeba by telefon na czymś położyć stabilnie, żeby zacząć pisać innymi palcami.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ooo, ja zaraz idę do fiz
Ja też i do C

A w ogóle jak patrzę na ten cały kolaż z Bednarkiem to budzi się we mnie orientacja aseksualna.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:40   #1687
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
ja tam kupowałam telefon, mają fajnec ceny
i bardzo miły Pan jest
nie kuś diable

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
To teraz będziemy tam z Kasią codziennie
dwa razy dziennie

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
.. ale wiecie, tam jest trzech Panów, ja miałam przyjemność rozmawiać tylko z jednym
ok ok, sprawdzimy wszystkich

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam
Swoją drogą, dlaczego tam zawsze pracują panowie? ja też chcę!
bo przychodzą panie po telefon i wtedy panowie mogą zabłysnąć swą wiedzą i pomóc

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Ja też i do C

A w ogóle jak patrzę na ten cały kolaż z Bednarkiem to budzi się we mnie orientacja aseksualna.
póki co mam z fiz piękne 2;2;5
ale jutro odda spr sprzed tyg i będzie już 2;2;2;5 cudownie.

__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:56   #1688
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
nie kuś diable


dwa razy dziennie


ok ok, sprawdzimy wszystkich


bo przychodzą panie po telefon i wtedy panowie mogą zabłysnąć swą wiedzą i pomóc

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


póki co mam z fiz piękne 2;2;5
ale jutro odda spr sprzed tyg i będzie już 2;2;2;5 cudownie.

Haha, dadzą nam telefony za darmo żebyśmy tylko się odwaliły

No tak, bezbronne kobietki vs. panowie specjaliści

no co Ty! Ja to jeszcze w ogóle nie mam ocen tak naprawdę, z niczego.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:03   #1689
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Haha, dadzą nam telefony za darmo żebyśmy tylko się odwaliły

No tak, bezbronne kobietki vs. panowie specjaliści

no co Ty! Ja to jeszcze w ogóle nie mam ocen tak naprawdę, z niczego.
to ja tam mogę cały czas siedzieć


ehem....



no ja tylko z fiz...
i we wt. miałam z grafiki spr, to też będzie ocena.
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:59   #1690
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
masz rację, że lepiej być najgorszym, niż najlepszym, coś wiem o tym, właśnie to mi najbardziej pomogło pójść do przodu ale tak czy siak, nie zapiszę się do grupy, do której po prostu nie mam podstaw chociażby gramatycznych, tym bardziej słownictwo.

nic nie zrozumiałam to chyba dobrze, że bułki są świeże tydzień
mój tata uwielbia Lidla, ich wodę mineralną za 50 groszy, kefiry lepsze, niż Milko, a cena o wiele niższa. i patrzyłam na skład, są jak najbardziej interesujące. najważniejsze, że ta woda jest mineralna, a nie źródlana, a 50 groszy to tyle co nic.
i mają porządną oliwę extra vergine w ciemnej butelce za kilka złotych, a zazwyczaj kosztują ok 20
no i jeszcze ja uwielbiam ich makaron do zup

ach, rozumiem, dziwnie z tym testem, myślałam, że wszędzie robią i to taki standard.
Ale ja do swojej grupy mam podstawy i gramatyczne, i jeśli chodzi o słownictwo. Tylko czasowo nie nadążam, żeby tyle nowego ogarnąć

Dokładnie tak jak Ola i Olga wyjaśniły... Już wolę, żeby te bułki były świeże dzień, to chociaż mogę mieć nadzieję, że bez żadnych spulchniaczy. Ale zgadzam się z Moniką, są świetne oliwki i chleb razowy. Tylko ja taki chleb bym jadła 1,5 tygodnia, więc się nie opłaca... A zamrożony już nie jest taki dobry. Oliwę, makaron to mam jeszcze te, którego przywiozłam z domu dwa miesiące temu jogurtów itp nie jadam, wody mam całą zgrzewkę kupioną przez tatę... W sumie moje zakupy tygodniowe to 2-3 bułki, mleko, szynka, ogórek.

Z kimkolwiek rozmawiałam, to nikt nigdy takiego testu nie miał z jednej strony to dobrze, na niemiecki bym chętnie poszła na B1 mniej więcej, a teraz, po pół roku przerwy, na A2 bym na pewno nie napisała testu bez takiego "wejścia w język" co najmniej tydzień..
Cytat:
Napisane przez rehab4181 Pokaż wiadomość
uprawiam ten sport codziennie i również polecam mieszkam na 4. piętrze, a winda musi być jak jest 5
ale nie narzekam, przyzwyczaiłam się
jak mama leżała w szpitalu na 5. piętrze, a windy osobowe były popsute, to wchodziłam schodami.. na 4. piętrze był luuuz, ale ciężko było pokonać jeszcze tych kilka schodków. jednak przyzwyczajenie do 4. i klapa.
Ja na tej zasadzie wysiadam zawsze po 1.
Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
a ile sobie liczy? bo ja myślałam o 'symbolicznych' cenach
Zapytam się go
Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa Pokaż wiadomość
Idziemy na imprezę, która trwa już tydzień dzień w dzień. Zdycham już...
Życie studenta jest ciężkie
Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Generalnie to M. właśnie się wyprowadziła. Zostawiła po sobie włosy w odpływie prysznica, zatkany w kuchni zlew cebulą ze swojego śniadania (tak, że woda prawie się wylewała).. i słowami :"i oby nigdy więcej nie przyszło nam razem mieszkać".. dziękuję M. jaje.bie.


bo kiedyś Paulina tu wstawiała zdjęcie blond też to pamiętam pewnie chciała nas oszukać, tak jak Martyna ze swoją datą urodzenia kiedyś

Paulina, mi też pokapoka swojego fejsa.
tyle powiem...

Ola, a nie Paulina
Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam
Swoją drogą, dlaczego tam zawsze pracują panowie? ja też chcę!

Też mnie ten swype przeraża, jak o nim czytam no i racja, na telefonie pisze sie jednak kciukami... a tu nagle qwerty, chyba trzeba by telefon na czymś położyć stabilnie, żeby zacząć pisać innymi palcami.

Ja też i do C
Bo panie w takich punktach są z góry uważane za głupsze

Właśnie kiedyś się tym interesowałam, jak nie było jeszcze na Symbiana, a teraz patrzę, że jest

Ja dokładnie tak samo <3



Lowe, lowe i jeszcze raz lowe moich sąsiadów, którzy walą w rury o 3 w nocy, bo za głośnio robiłam herbatę. Tyle, idę się uczyć

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Muszę się tym z Wami podzielić:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486156
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:11   #1691
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

I się nie pochwaliłam - od wczoraj nie mam aparatu

Jeszcze mi nie zacytowało o Playu... też o nim myślałam 30 zł miesięcznie i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, a rozmowy po 29 gr albo long play 49 bez telefonu i 24,50 miesięcznie do Plusa dzwonię już tylko rodziców, P., okazjonalnie gdzieś tam, inni mają jakieś ery, orendże i nie wyrabiam finansowo... tylko mama się bo ma 100 minut miesięcznie do Plusa i zużywa je tylko do mnie
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-11-28 o 15:49
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 13:25   #1692
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość

Też mnie ten swype przeraża, jak o nim czytam no i racja, na telefonie pisze sie jednak kciukami... a tu nagle qwerty, chyba trzeba by telefon na czymś położyć stabilnie, żeby zacząć pisać innymi palcami.
noo, straszne to jest
chciałam napisać DOMINIKA to się męczyłam parę minut..
albo ostatnio tż znalazł jakąś klawiaturę ktora działa tak jak były takie stare telefony co się kręciło takim kółeczkiem.. tzn wsadzało się palca i przekręcało
no ja jak trzymam telefon bokiem, w dwóch rękach, to ledwo dostaję kciukami do tych środkowych literek.. mam za krótkie kciuki

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
I się nie pochwaliłam - od wczoraj nie mam aparatu
i jak wrażenia? pokaż
ja pamiętam jak zdjęłam aparat, wylecialam z gabinetu i poleciałam do lewiatana po biszkopty, spróbować jak smakują, gdy połowa nie zostaje w aparacie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:30   #1693
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Muszę się tym z Wami podzielić:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486156
WEŹ. Nie mogę tego czytać, taka ignorancja astrologiczna się z tego przebija, że szkoda słów.


Yyy, miałam się uczyć.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:25   #1694
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
SPAM ATTACK!


Oooooooooooooooooo


Możemy razem ej, jeszcze przy Placu Inwalidów jest tani komis.
(Monika znowu będzie lać z nazwy )


ZLOCIK
SPAMMMMMMMM <jupi>

o mam coraz większą chęć jechać do Krk

hahahaha
(no a jak )

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Ja już specjalnie jeżdżę przez Plac Inwalidów żeby przypadkiem przejść obok a nazwy? Mamy w Krakówku ulicę Poniedziałkowy Dół

Ja najczęściej żrę zapiekanki koło mojej katedry
<zemdlała ze śmiechu>
jutro będę miała poniedziałkowy dół, bo NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

właśnie muszę coś zeżreć na obiad
ale nie chce mi się iść robić

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;23489814]

matma od rana jak śmietana :| . bleee.[/QUOTE]



jak byłam w Mielnie w sierpniu to na plaży chodził koleś z kukurydzą lodami itp i krzyczał "lody z rana jak śmietana to zabawa wy.***ana" i go op.ierdzielił jakiś dziadek 'że się wyraża'

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Generalnie to M. właśnie się wyprowadziła. Zostawiła po sobie włosy w odpływie prysznica, zatkany w kuchni zlew cebulą ze swojego śniadania (tak, że woda prawie się wylewała).. i słowami :"i oby nigdy więcej nie przyszło nam razem mieszkać".. dziękuję M. jaje.bie.

do mnie też, nawet częściej na playa niż na erę

Czyli już wszystko okej? to super ;*
bobo musi być ! fasola już pewnie u Ciebie kiełkuje

dzisiaj mało wylewnie przez fakt opisany na samej górze posta.
nawet nie wiecie jak bardzo jest mi przykro. zaje.biście przykro.
bo ona potraktowała mnie jakbym to ja była temu wszystkiemu winna.. a przecież ja jej w życiu nie powiedziałam, ze wyprowadzam się bo nie pasuje mi mieszkanie z nią. I to nie ja zainicjowałam pomysł wyprowadzki.

Poza tym mam żal.. załatwiłam jej pracę, znalazłam za nią mieszkanie, znosiłam ten syf, zatkany zlew, brudne garnki, ubrania porozwalane po całym pokoju.. a ona mi powiedziała takie coś na sam koniec... nie wiem czego ja się spodziewałam.. chociażby.. :"fajnie było, szkoda, że już nie będziemy razem mieszkały".. jestem zaje.biście zła i rozżalona. Jak ona mogła? i jeszcze nawet nie zapytała czy mi pomóc.. a przecież trzeba całe mieszkanie posprzątać przed wyprowadzką...
jestem zszokowana tą M. jak tak w ogóle można, brak słów...
nie przejmuj się nią
jesteś kochana

masz tel w play? i ja go nie mam? toż to tyle rozmów za free by było

tak, już wszystko ok z tż
czy kiełkuje to się okaże dopiero ale chciałabym

niech Ci już przykro nie będzie Żbiczku nasz ;*
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:35   #1695
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
o mam coraz większą chęć jechać do Krk

hahahaha
(no a jak )



<zemdlała ze śmiechu>
jutro będę miała poniedziałkowy dół, bo NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

właśnie muszę coś zeżreć na obiad
ale nie chce mi się iść robić





jak byłam w Mielnie w sierpniu to na plaży chodził koleś z kukurydzą lodami itp i krzyczał "lody z rana jak śmietana to zabawa wy.***ana" i go op.ierdzielił jakiś dziadek 'że się wyraża'



tak, już wszystko ok z tż
czy kiełkuje to się okaże dopiero ale chciałabym

niech Ci już przykro nie będzie Żbiczku nasz ;*
Wbijaj ;D zrobimy Ci wycieczkę po najgłupiej nazwanych ulicach. I pokażę Ci przystanki mój i mojego brata bo się śmiejemy że na jego cześć jest przystanek Kabel, a na moją - przystanek Dauna

A poniedziałki... hm, ja mam bardziej wtorkowy dół. Już mnie ten wtorek boli choć ostatni był tak dużo lepszy niż oczekiwałam, że szłam ulicą i śmiałam się sama do siebie

I nie wiem o co chodziło dziadkowi, hasło wyje.bane

Cieszę się, że między Tobą a TŻ już ok i w takim razie wszyscy czekamy na nowego Żbika!

No właśnie Martynka, jesteśmy wszystkie z Tobą ;*
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:42   #1696
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Wbijaj ;D zrobimy Ci wycieczkę po najgłupiej nazwanych ulicach. I pokażę Ci przystanki mój i mojego brata bo się śmiejemy że na jego cześć jest przystanek Kabel, a na moją - przystanek Dauna

A poniedziałki... hm, ja mam bardziej wtorkowy dół. Już mnie ten wtorek boli choć ostatni był tak dużo lepszy niż oczekiwałam, że szłam ulicą i śmiałam się sama do siebie

I nie wiem o co chodziło dziadkowi, hasło wyje.bane

Cieszę się, że między Tobą a TŻ już ok i w takim razie wszyscy czekamy na nowego Żbika!

No właśnie Martynka, jesteśmy wszystkie z Tobą ;*
no to jak już przewodnika mam zapewnionego to wbijam w lutym

dziadek poczuł się chyba zgorszony, może lodów nie lubił

Żbik ma już nawet wstępnie wybrane imiona
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:25   #1697
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK


już wiem o co chodzi z moim rachunkiem za tel..
dziady w Orange naliczały mi koszt rozmów z jednym nr, który wpisałam na listę 5 bezpłatnych [i wyszło 160zł...]
wchodzę w ustawienia tej usługi, patrzę... nie ma tego nr na liście ;]
już to uzupełniłam i mam nadzieję, że teraz będzie ok wszystko, ale jeszcze jeden taki nr i pożegnamy się
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:29   #1698
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez oluśkaaaaa Pokaż wiadomość
Rozsyłam linka do fejsa W ogóle Żbiki, może jeszcze któraś chce mnie zobaczyć, bo ja nie ukrywam że ja Was bardzo


Spoko, ja też nie ogarnęłam o co chodzi, może o to, że wszystko takie sztuczne, że aż tak długo wytrzymuje?


To ja chcę na dietetykę!
ja chcę!

ale to właśnie dobrze, jeśli tak długo są świeże tzn. nie wiem jak bułki, ale prawdziwy chleb na zakwasie jest świezy nawet 2 tyg, ma twardą skórkę, a w środku jest miękki
szynki przecież tak samo.
ale w ogóle to nie kupujcie żadnych mięs i szynek w supermarketach

mogę wam podrzucać czasem jakieś ciekawostki

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość

Orencz jest NAJGORSZY NA ŚWIECIE. Mojej mamie takie świństwo zrobili po tym jak 10 lat była klientką, że szkoda słów... od tamtej pory wszyscy troje mamy na nich wyje.bane. Mama przeszła do Playa i się nie rusza już stamtąd ja też mam Playa teraz, ale nie wiem, czy nie przeniosę się do FreeM jak już będę miała nowy telefon. Muszę się zastanowić, czy więcej będę korzystać z fejsa czy z smsów


No tak tak, nie namawiam oczywiście żeby będąc na poziomie B1 iść na C2 czy coś. Ale lepiej się pomęczyć niż wynudzić.



Ten Wave to już mi się po nocach śni no ale drogi, drogi... co prawda występuje w trzech odmianach, ale tylko jedna ma Super Amoleda




Buzi
Mam już 50 złotych mama się ze mnie śmieje bo tak:
Mama: Ja już nie mam za wiele kasy do końca miesiąca.
Ja (z prędkością kałasza): Ja mam 50 złotych. Pożyczyć ci? Bo nawet jakbym ci pożyczyła, to by było dobrze dla mnie, bo bym sama nie wydała, więc pożyczę ci, dobra? Pożyczyć ci?
Mama:
a ja lowe orange za ich pakiety, ale ostatnio jak dużo dzwonię, to dużo wydaję, ciągle nie mam kasy dawno bym na playa przeszła, ale tż ma orange i też musze mieć orange, żeby do mnie pisał... bo on też nigdy kasy nie ma, tylko pakiety do sieci
przydalby mi sie telefon na 2 sim. w ogóle to moja nowa miłość to NOKIA x3-02 touch and type
wave mi się nie podoba, podobnie do NOKI C6, nie lubie takich telefonów

jasne, masz rację



Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
a ja bym chciała na gwiazdkę 'dwie kreski'



Do Lidla mam rzut beretem. Co do bułek, to nie jadam. Ale chleb ciemny mają prosto z pieca, więc zawsze przynoszę świeży. Tż uwielbia stamtąd pączki . A poza tym mają dobre oliwki. Szczególnie zielone z migdałami i czarne bez pestek i w rewelacyjnych cenach

ostatnio po tym co pisała Dorota, tzn. w ogóle bez tego też, pomyślałam sobie, że jakbym była starsza, to też bym chyba miała już takie marzenie JA! ale tylko ten okres 9 miesięcy, bo potem, to nie wiem dalej widzę małego potworka.

tata mi obiecał wczoraj ze zabierze mnie na zakupy do lidla

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
staram się, razem z tż się staramy kto wie może już się postaraliśmy
dobrze, że już lepiej u Was, ślub będzie?!

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
Generalnie to M. właśnie się wyprowadziła. Zostawiła po sobie włosy w odpływie prysznica, zatkany w kuchni zlew cebulą ze swojego śniadania (tak, że woda prawie się wylewała).. i słowami :"i oby nigdy więcej nie przyszło nam razem mieszkać".. dziękuję M. jaje.bie.


dzisiaj mało wylewnie przez fakt opisany na samej górze posta.
nawet nie wiecie jak bardzo jest mi przykro. zaje.biście przykro.
bo ona potraktowała mnie jakbym to ja była temu wszystkiemu winna.. a przecież ja jej w życiu nie powiedziałam, ze wyprowadzam się bo nie pasuje mi mieszkanie z nią. I to nie ja zainicjowałam pomysł wyprowadzki.

Poza tym mam żal.. załatwiłam jej pracę, znalazłam za nią mieszkanie, znosiłam ten syf, zatkany zlew, brudne garnki, ubrania porozwalane po całym pokoju.. a ona mi powiedziała takie coś na sam koniec... nie wiem czego ja się spodziewałam.. chociażby.. :"fajnie było, szkoda, że już nie będziemy razem mieszkały".. jestem zaje.biście zła i rozżalona. Jak ona mogła? i jeszcze nawet nie zapytała czy mi pomóc.. a przecież trzeba całe mieszkanie posprzątać przed wyprowadzką...
tak naprawdę to własnie tego powinnaś się spodziewać, przecież ona od początku nie rozumiała o co masz żal, czemu się jej czepiacie? ale to ona sama zaproponowała przeprowadzkę?
szczerze to nie powinnaś oczekiwać, że pomoże Wam/Ci sprzątać. cóz. szkoda bardzo. jak będziesz miała okazję to postaraj się jej może powiedzieć to? chociaż nie wiem, czy ja bym umiała



super zaj.ebiście.
spaliłam garnek. zaczeło właśnie w całym domu walić. u mamy wywietrzyłam, w kuchni otwarte okno, u mnie dalej wali, hura.
czytałam was i zapomniałam o ziemniakach
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 15:59   #1699
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
mogę wam podrzucać czasem jakieś ciekawostki


ostatnio po tym co pisała Dorota, tzn. w ogóle bez tego też, pomyślałam sobie, że jakbym była starsza, to też bym chyba miała już takie marzenie JA! ale tylko ten okres 9 miesięcy, bo potem, to nie wiem dalej widzę małego potworka.

tata mi obiecał wczoraj ze zabierze mnie na zakupy do lidla

dobrze, że już lepiej u Was, ślub będzie?!

super zaj.ebiście.
spaliłam garnek. zaczeło właśnie w całym domu walić. u mamy wywietrzyłam, w kuchni otwarte okno, u mnie dalej wali, hura.
czytałam was i zapomniałam o ziemniakach
podrzucaj !! ja poproszę o więcej ciekawostek

ja już żem stary Żbik

kochany tata

ślub będzie
(więcej w klubie)

a ja właśnie obrałam ziemniaki i smażę swojskie frytki
dzisiaj dzień fast food'a u mnie
kto wpada?

u mnie śmierdzi olejem
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 16:00   #1700
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Ale ja do swojej grupy mam podstawy i gramatyczne, i jeśli chodzi o słownictwo. Tylko czasowo nie nadążam, żeby tyle nowego ogarnąć

Dokładnie tak jak Ola i Olga wyjaśniły... Już wolę, żeby te bułki były świeże dzień, to chociaż mogę mieć nadzieję, że bez żadnych spulchniaczy. Ale zgadzam się z Moniką, są świetne oliwki i chleb razowy. Tylko ja taki chleb bym jadła 1,5 tygodnia, więc się nie opłaca... A zamrożony już nie jest taki dobry. Oliwę, makaron to mam jeszcze te, którego przywiozłam z domu dwa miesiące temu jogurtów itp nie jadam, wody mam całą zgrzewkę kupioną przez tatę... W sumie moje zakupy tygodniowe to 2-3 bułki, mleko, szynka, ogórek.

Lowe, lowe i jeszcze raz lowe moich sąsiadów, którzy walą w rury o 3 w nocy, bo za głośnio robiłam herbatę. Tyle, idę się uczyć
a czy ja mowie ze nie masz ? mówię, że ja bym na CAE nie miała.
Ty sama pisałaś, że czujesz się najgorsza w grupie i że myślałaś, że jesteś lepsza z angielskiego, co raczej nie dotyczy tego, że nie masz czasu się nauczyć, a tego, że masz jakieś braki.

to ja już powiedziałam o co chodzi ze świeżością, ale chleba, nie wiem czy bułek

to jak Ty tą herbatę robiłaś, że za głośno?!

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
I się nie pochwaliłam - od wczoraj nie mam aparatu

Jeszcze Oli mi nie zacytowało o Playu... też o nim myślałam 30 zł miesięcznie i Darmowe SMS-y do wszystkich sieci, a rozmowy po 29 gr albo long play 49 bez telefonu i 24,50 miesięcznie do Plusa dzwonię już tylko rodziców, P., okazjonalnie gdzieś tam i do Ciebie inni mają jakieś ery, orendże i nie wyrabiam finansowo... tylko mama się bo ma 100 minut miesięcznie do Plusa i zużywa je tylko do mnie
fajne oferty ma play rozmowy po 29gr są już w większości sieci chyba?
ale te darmowe smsy do wszystkich są mega kuszące

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
jutro będę miała poniedziałkowy dół, bo NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKÓW

jak byłam w Mielnie w sierpniu to na plaży chodził koleś z kukurydzą lodami itp i krzyczał "lody z rana jak śmietana to zabawa wy.***ana" i go op.ierdzielił jakiś dziadek 'że się wyraża'
ja też nie 4,5h mikrobiologii
i angielski i wracam ok 17:30 od 8



Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość

już wiem o co chodzi z moim rachunkiem za tel..
dziady w Orange naliczały mi koszt rozmów z jednym nr, który wpisałam na listę 5 bezpłatnych [i wyszło 160zł...]
wchodzę w ustawienia tej usługi, patrzę... nie ma tego nr na liście ;]
już to uzupełniłam i mam nadzieję, że teraz będzie ok wszystko, ale jeszcze jeden taki nr i pożegnamy się
masz jakiś dowód na to, że to było wpisane, jakąś umowę ?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:03   #1701
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
podrzucaj !! ja poproszę o więcej ciekawostek

ja już żem stary Żbik

kochany tata

ślub będzie
(więcej w klubie)

a ja właśnie obrałam ziemniaki i smażę swojskie frytki
dzisiaj dzień fast food'a u mnie
kto wpada?

u mnie śmierdzi olejem
ok, to mam jedną - kupujcie oliwę w ciemnych butelkach, bo w jasnych ulega utlenieniu (oliwa jest zielona - ma chlorofil, więc reaguje ze światłem...), co jest niezdrowe dla człowieka.
i najlepiej extra vergine i vergine, te olio di sansa to najgorsze z najgorszych [oczywiście mam w domu taką ]

jaki stary

zaraz przeczytam

ja wpadam mam ochotę na frytki
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:07   #1702
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja już żem stary Żbik


ślub będzie
(więcej w klubie)

a ja właśnie obrałam ziemniaki i smażę swojskie frytki
dzisiaj dzień fast food'a u mnie
kto wpada?
co jesteś?!





a ja zjadłam.... uwaga! tosty

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

masz jakiś dowód na to, że to było wpisane, jakąś umowę ?
nie.. bo ja sama uzupełniałam listę tych nr w ustawieniach konta w internecie także ni uj im tego nie udowodnię, tym bardziej, że właśnie wpisałam ten nr ;] bo tak jakby mi wcześniej go nie zapamiętało
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:10   #1703
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ok, to mam jedną - kupujcie oliwę w ciemnych butelkach, bo w jasnych ulega utlenieniu (oliwa jest zielona - ma chlorofil, więc reaguje ze światłem...), co jest niezdrowe dla człowieka.
i najlepiej extra vergine i vergine, te olio di sansa to najgorsze z najgorszych [oczywiście mam w domu taką ]

jaki stary

zaraz przeczytam

ja wpadam mam ochotę na frytki
ja mam w ciemnej butelce z Lidla
ale frytki na Kujawskim

stary

ja uwielbiam takie domowe z ziemniaków
dawnoooooo nie jadłam

wpadaj
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:13   #1704
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość

a ja zjadłam.... uwaga! tosty


nie.. bo ja sama uzupełniałam listę tych nr w ustawieniach konta w internecie także ni uj im tego nie udowodnię, tym bardziej, że właśnie wpisałam ten nr ;] bo tak jakby mi wcześniej go nie zapamiętało





apropo takich akcji sieci, to ostatnio mój tata przenosił się do Plusa. na pierwszym rachunku zostało doliczone 50 zł nie wiadomo czemu. zadzwonił więc na infolinię, gdzie okazało się, że to była pomyłka i że oczywiście płacić tego nie musi. wszystko by było ok, gdyby nie to, że oni chyba robią tak standardowo, bo wiele osób miało identyczną sytuację liczą na to, że ktoś po prostu zapłaci?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:15   #1705
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
no to jak już przewodnika mam zapewnionego to wbijam w lutym

dziadek poczuł się chyba zgorszony, może lodów nie lubił

Żbik ma już nawet wstępnie wybrane imiona
<3333

Może jemu nikt nigdy nie zrobił i mu się zrobiło smutno.
... onieonieonie, znowu zabrzmiało nie tak jak trzeba.

Byle nie Mściwój lub Fiorella, to będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość

już wiem o co chodzi z moim rachunkiem za tel..
dziady w Orange naliczały mi koszt rozmów z jednym nr, który wpisałam na listę 5 bezpłatnych [i wyszło 160zł...]
wchodzę w ustawienia tej usługi, patrzę... nie ma tego nr na liście ;]
już to uzupełniłam i mam nadzieję, że teraz będzie ok wszystko, ale jeszcze jeden taki nr i pożegnamy się
:/ no tak, jak najłatwiej zarobić...

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ale to właśnie dobrze, jeśli tak długo są świeże tzn. nie wiem jak bułki, ale prawdziwy chleb na zakwasie jest świezy nawet 2 tyg, ma twardą skórkę, a w środku jest miękki
szynki przecież tak samo.
ale w ogóle to nie kupujcie żadnych mięs i szynek w supermarketach

mogę wam podrzucać czasem jakieś ciekawostki



a ja lowe orange za ich pakiety, ale ostatnio jak dużo dzwonię, to dużo wydaję, ciągle nie mam kasy dawno bym na playa przeszła, ale tż ma orange i też musze mieć orange, żeby do mnie pisał... bo on też nigdy kasy nie ma, tylko pakiety do sieci
przydalby mi sie telefon na 2 sim. w ogóle to moja nowa miłość to NOKIA x3-02 touch and type
wave mi się nie podoba, podobnie do NOKI C6, nie lubie takich telefonów



ostatnio po tym co pisała Dorota, tzn. w ogóle bez tego też, pomyślałam sobie, że jakbym była starsza, to też bym chyba miała już takie marzenie JA! ale tylko ten okres 9 miesięcy, bo potem, to nie wiem dalej widzę małego potworka.



super zaj.ebiście.
spaliłam garnek. zaczeło właśnie w całym domu walić. u mamy wywietrzyłam, w kuchni otwarte okno, u mnie dalej wali, hura.
czytałam was i zapomniałam o ziemniakach

Pisz pisz, może zacznę wreszcie jakoś sensownie jeść

Aaa, no to rozumiem. Ja nie mam jednej osoby z którą bym aż tyle pisała
A ta Nokia... nie, nie, tylko nie Symbian!

Też mi się nagle zachciało dzidziusia Dorotkę chyba rząd na nas nasłał, żeby był baby boom



Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ślub będzie
(więcej w klubie)


Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
to jak Ty tą herbatę robiłaś, że za głośno?!


masz jakiś dowód na to, że to było wpisane, jakąś umowę ?
Może jakąś maszynę zbudowała

No właśnie! Niech oddają kasę, gnojki jedne
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:16   #1706
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja mam w ciemnej butelce z Lidla
ale frytki na Kujawskim

stary

ja uwielbiam takie domowe z ziemniaków
dawnoooooo nie jadłam

wpadaj
ale tak czy siak na oliwach się nie smazy. przynajmniej nie na verginach.
na oleju rzepakowym który ma jak najwięcej jednonienasyconych kwasów tłuszczowych w 100g (np. 60)


ja pare lat !
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:18   #1707
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
a ja zjadłam.... uwaga! tosty


nie.. bo ja sama uzupełniałam listę tych nr w ustawieniach konta w internecie także ni uj im tego nie udowodnię, tym bardziej, że właśnie wpisałam ten nr ;] bo tak jakby mi wcześniej go nie zapamiętało
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, wpier.dol będzie, wpier.dol będzie.


chamstwo, chamstwo i jeszcze raz ☠☠☠☠☠☠☠☠.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
apropo takich akcji sieci, to ostatnio mój tata przenosił się do Plusa. na pierwszym rachunku zostało doliczone 50 zł nie wiadomo czemu. zadzwonił więc na infolinię, gdzie okazało się, że to była pomyłka i że oczywiście płacić tego nie musi. wszystko by było ok, gdyby nie to, że oni chyba robią tak standardowo, bo wiele osób miało identyczną sytuację liczą na to, że ktoś po prostu zapłaci?
nawiązując do pamiętnego avatara Karoli: skór wiele.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:24   #1708
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Może jemu nikt nigdy nie zrobił i mu się zrobiło smutno.
... onieonieonie, znowu zabrzmiało nie tak jak trzeba.



Pisz pisz, może zacznę wreszcie jakoś sensownie jeść

Aaa, no to rozumiem. Ja nie mam jednej osoby z którą bym aż tyle pisała
A ta Nokia... nie, nie, tylko nie Symbian!

Też mi się nagle zachciało dzidziusia Dorotkę chyba rząd na nas nasłał, żeby był baby boom



Może jakąś maszynę zbudowała

wcale

mówisz, że Symbian be ? bo ja to się W OGÓLE tym nie interesuję.
telefon ma mi się podobać z wyglądu, ma być nokią, ma mieć wi-fi i hsdpa i super, żeby nie był 100% dotykowy, tak jak właśnie ta nokia, no i ma pisać smsy i dzwonić

no dokładnie ja i dziecko? pff. a tu mi się zachciało
ale mówie, to i tak dla mnie mały potworek. już wolę kota.
tata ma 2 miesięcznego malucha, słodka jest, w ogóle takie maluchy są kochane


do parzenia herbaty ?
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:34   #1709
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
mówisz, że Symbian be ? bo ja to się W OGÓLE tym nie interesuję.
telefon ma mi się podobać z wyglądu, ma być nokią, ma mieć wi-fi i hsdpa i super, żeby nie był 100% dotykowy, tak jak właśnie ta nokia, no i ma pisać smsy i dzwonić

no dokładnie ja i dziecko? pff. a tu mi się zachciało
ale mówie, to i tak dla mnie mały potworek. już wolę kota.
tata ma 2 miesięcznego malucha, słodka jest, w ogóle takie maluchy są kochane


do parzenia herbaty ?
prawie jakbyś wymieniła moje wymagania! Ja się nadal trochę boję dotykowych kolega ma Samsunga Galaxy S i strasznie się ze mnie śmiał, jak mi go pożyczył na chwilę żebym sobie weszła na internet, a ja co chwilę: "kur.wa. kur.wa. no weź się naciśnij. co on mi tu pisze noooooooo?! weź się przybliż dziadu jeden"
Ja też bym chciała żeby telefon był ładny. I żeby mi w nim ładnie internet chodził żebym mogła wizażować na zajęciach kusi mnie Android i jego aplikacje, to trochę tak, jakbym miała na telefonie swoje Ubuntu, tylko... czy to mi jest potrzebne? No i Androidy są albo wyłącznie dotykowe, albo pierońsko drogie
Generalnie na telefonie głównie albo sprawdzam poczŧę/fejsa/rozkłady jazdy/wizaż albo piszę smsy. I klawiaturę numeryczną mam opanowaną do perfekcji, napier.dalam jak robot - jakbym znowu znalazła się na etapie rozwoju pt. Przejdę Jeden Przystanek Zanim Napiszę Wiadomość, to by mnie szlag trafił. Stąd dystans zarówno do dotykowych, jak i do QWERTY. QWERTY nie jest do kciuków. Poza tym szlag by mnie trafił, jakbym miała odciski palców na wyświetlaczu. I chciałabym go wycierać co 5 minut, a wycierając dotykowy jeszcze bym mms-a wysłała.

Noo, tylko gorzej jak zaczną płakać i nie wiesz co zrobić, to jest straszne

Nooo, tak się bawi, tak się bawi, po-li-buda! XD
czijo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:40   #1710
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: LoFFcIaJąCe JuStInKa BiEbErKa MaTooRzYsTkI 2010 sŁiTa$nĄ X cZęŚcIą ŻeGnAjOm WaK

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
apropo takich akcji sieci, to ostatnio mój tata przenosił się do Plusa. na pierwszym rachunku zostało doliczone 50 zł nie wiadomo czemu. zadzwonił więc na infolinię, gdzie okazało się, że to była pomyłka i że oczywiście płacić tego nie musi. wszystko by było ok, gdyby nie to, że oni chyba robią tak standardowo, bo wiele osób miało identyczną sytuację liczą na to, że ktoś po prostu zapłaci?
tacie mojego Krzyśka tak doliczyli 50zł (ma tel w Plusie) i też to wyjaśniał (nie musiał płacić) myślał, że to zwykła pomyłka a tu widzę że to jakiś chwyt

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
<3333

Może jemu nikt nigdy nie zrobił i mu się zrobiło smutno.
... onieonieonie, znowu zabrzmiało nie tak jak trzeba.

Byle nie Mściwój lub Fiorella, to będzie dobrze

Też mi się nagle zachciało dzidziusia Dorotkę chyba rząd na nas nasłał, żeby był baby boom
<3 ;*

onieonie

dla dziewczynki : Matylda
dla chłopca : Artur


hahaha, myślicie że jest związana z polityką ?

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ale tak czy siak na oliwach się nie smazy. przynajmniej nie na verginach.
na oleju rzepakowym który ma jak najwięcej jednonienasyconych kwasów tłuszczowych w 100g (np. 60)
wiem, wiem że na oliwach nie
ale Kujawski też nie jest zbyt zdrowy podobno

rzepakowy jest dobry, ale wygląda ohydnie żółto

ale się najadłammmmmmmmmmmmm

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, wpier.dol będzie, wpier.dol będzie.


nawiązując do pamiętnego avatara Karoli: skór wiele.
miałam dzisiaj ćwiczenia z prawa samorządowego i Pani dr prowadzi zajęcia, aż tu nagle rozbrzmiewa się Feel na całą salę "...jest już ciemnooooooo" a Pani dr na to "DOPIERO 10 !! Czyj to telefon ?!?!", dziewczyna cichutko "Ja bardzo przepraszam Pani dr, nie ściszyłam głosu...", na co Pani dr "Po zajęciach proszę do mnie przyjść ! [z grobową miną] Prześle mi Pani ten dzwonek "



Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
no dokładnie ja i dziecko? pff. a tu mi się zachciało
ale mówie, to i tak dla mnie mały potworek. już wolę kota.
tata ma 2 miesięcznego malucha, słodka jest, w ogóle takie maluchy są kochane
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.