Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-21, 13:19   #1711
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
A kto mówi, że są? Stwierdzenie, że ktoś wygląda przeciętnie to nie jest żadna forma obrazy, a tym bardziej ataku.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

A jak ktoś idzie do reality show w TV to raczej musi się liczyć, że jego wygląd czy zachowanie będą komentowane.
ja tam lubię , gdy w tv pokazują normalnych ludzi, z którymi mogę się utożsamić, a nie same zrobione celebrytki albo bogatą warszawkę
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 13:46   #1712
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja tam lubię , gdy w tv pokazują normalnych ludzi, z którymi mogę się utożsamić, a nie same zrobione celebrytki albo bogatą warszawkę
A dla mnie jest jednak coś pomiędzy kompletnym olewaniem pokreślania swoich atutów i po prostu wyglądaniem nieco modniej, lepiej, a noszeniem się "na bogato".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 13:51   #1713
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ja tam lubię , gdy w tv pokazują normalnych ludzi, z którymi mogę się utożsamić, a nie same zrobione celebrytki albo bogatą warszawkę
No powiem szczerze, że większość panów z tego programu wygląda znacznie gorzej niż mężczyźni, których widuję w otoczeniu, a co dopiero pisać tutaj o celebrytach.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 13:56   #1714
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No powiem szczerze, że większość panów z tego programu wygląda znacznie gorzej niż mężczyźni, których widuję w otoczeniu, a co dopiero pisać tutaj o celebrytach.
no to tylko możesz się cieszyć że w twoim otoczeniu są nie tak brzydcy wg ciebie ludzie

Edytowane przez olabambola
Czas edycji: 2023-09-21 o 13:57
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 13:59   #1715
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no to tylko możesz się cieszyć że w twoim otoczeniu są nie tak brzydcy wg ciebie ludzie
Nie chodzi o to, czy są brzydcy nawet, bo ja samej urody nie oceniam. Porównajmy, jak kobiety przygotowują się do ślubów, a jak mężczyźni zazwyczaj. W przypadku niektórych wystarczyłby po prostu barber i nieudawanie, że ma się jakieś włosy.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 14:03   #1716
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, czy są brzydcy nawet, bo ja samej urody nie oceniam. Porównajmy, jak kobiety przygotowują się do ślubów, a jak mężczyźni zazwyczaj. W przypadku niektórych wystarczyłby po prostu barber i nieudawanie, że ma się jakieś włosy.
ale co to za różnica czy chodzi o brzydotę urody czy ogólnego wizerunku? Ale czy długie przygotowania kobiet do ślubu są na pewno potrzebne? Może dobrze byłoby żeby kobiety w ogólności nie musiały się tak szykować tylko też założyć kieckę i wyjśc
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 14:06   #1717
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Przy doborze par zdecydowanie brakuje antropologa i seksuologa. Też wydaje mi się, że klimat tych rozmów to jak rozmowa kwalifikacyjna. Uczestnicy wiedzą, że zostanie to wyemitowane w telewizji i nikt nie chce wyjść na osobę plytką i ,,pustaka".

Kinga wydaje się pewną siebie i stanowczą kobieta. Mogliby do niej dobrać kogoś bardziej pozytywnego i uśmiechniętego. Może osobowość Krzyśka i Kingi (gdyby ich dobrano) to też byłaby mieszanka wybuchowa, ale wydaje mi się, że Marcin zamknie się w sobie na maksa i nic z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-21, 14:23   #1718
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 14:38   #1719
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Szczególnie seksuologa. Małżeństwo to przecież również seks. Część rozmów mogłoby być na zasadzie poufności.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 15:51   #1720
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-21, 17:13   #1721
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Och, dokładnie. I mnie jednak wśród ekspertów brakuje pierwiastka męskiego. Niektórym ludziom się lepiej rozmawia i bardziej się otwierają przed specjalistami określonej płci - jedni bardziej przed kobietami, inni mężczyznami. Czy serio aż tak trudno znaleźć w Polsce normalnego, nie zmanierowanego i bez przegiętych poglądów terapeutę płci męskiej?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-09-21 o 17:15
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-22, 09:37   #1722
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wydaje mi sie ze w pierwszych sezonach pokazywali uczestnikom zdjęcia innych osób biorących udział i tam wybierali kto im się podoba. Szkoda że teraz to nie ma miejsca, bo uniknęliby problemu który widać co sezon ... Może wtedy nie dopasowaliby aptekarza do Kingi. Fajna pozytywna babeczka a dostała okropnego buca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 10:05   #1723
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez tinque Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze w pierwszych sezonach pokazywali uczestnikom zdjęcia innych osób biorących udział i tam wybierali kto im się podoba. Szkoda że teraz to nie ma miejsca, bo uniknęliby problemu który widać co sezon ... Może wtedy nie dopasowaliby aptekarza do Kingi. Fajna pozytywna babeczka a dostała okropnego buca...
Chyba rzeczywiście było coś takiego. Generalnie oni powinni mieć to lepiej zorganizowane i przemyślane. Ale widząc jaki ten program ma budżet na produkcję (w sensie podejrzewając np. na podstawie tych nieszczęsnych wesel), to pewnie roboczogodzin psycholożek nie ma zbyt wiele. Idę o zakład, że - jak pisała Timon i Pumba - ta ich zgodność w doborze par to ściema przed kamerami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 10:20   #1724
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dlaczego uważasz, że jest bucem?


Wysłane z mojego RMX3393 przy użyciu Tapatalka
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 11:49   #1725
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście było coś takiego. Generalnie oni powinni mieć to lepiej zorganizowane i przemyślane. Ale widząc jaki ten program ma budżet na produkcję (w sensie podejrzewając np. na podstawie tych nieszczęsnych wesel), to pewnie roboczogodzin psycholożek nie ma zbyt wiele. Idę o zakład, że - jak pisała Timon i Pumba - ta ich zgodność w doborze par to ściema przed kamerami.
Oczywiście, że tak. Musi być drama i kontent, żeby oglądalność była. Gdyby było kolorowo to by o wiele mniej się tego oglądało i pisało o tym.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 11:52   #1726
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak. Musi być drama i kontent, żeby oglądalność była. Gdyby było kolorowo to by o wiele mniej się tego oglądało i pisało o tym.
Mam jednak wiarę w to, że bez wielkich dram (rozumiem budowanie narracją pewniej dramaturgii, w końcu to telewizja), z dobrą organizacją i produkcją, fajnymi lokacjami, dałoby się to zrobić w ciekawy dla widzów sposób. Mimo wszystko i tak ekscytowałoby chociażby to, czy oni zostaną ze sobą, czy nie. Ludzie są nieprzewidywalni.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 13:04   #1727
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-22, 22:56   #1728
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A może i tak być. Rączka rączkę myje, brat szwagra ma do wynajęcia nagrzewnice, ciocia koleżanki namioty ślubne, zarząd zamku wystawi fakturkę na ustaloną kwotę itd. Trochę jak z adaptacją "Quo Vadis" z początku XXI w.. Tam podobno poszło z dymem kilka milionów żeby nikt się nie doliczył co, za ile i kto.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-09-22 o 22:57
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 14:59   #1729
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-23, 15:01   #1730
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 284
Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Oglądam powtórkę: kurde, ja rozumiem, ze śnieg w marcu może być w jakiś sposób niespodziewany (chociaż ostatnie lata pokazują ze należy się go spodziewac bardziej w marcu niż w grudniu🤷🏻♀️), No ale deszcz? Nie mogli im jakiegoś pawilonu chociaż postawić?! Tylko Krzysiek musiał parasolkę trzymać 🤦🏻♀️ nie mówiąc już o żenujących tekstach pani burmistrz bajarki do gości ze jesteśmy tu dla przyjemności i dlatego powinnismy stać na deszczu po-raż-ka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pempek
Czas edycji: 2023-09-23 o 15:02
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 15:23   #1731
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Oglądam powtórkę: kurde, ja rozumiem, ze śnieg w marcu może być w jakiś sposób niespodziewany (chociaż ostatnie lata pokazują ze należy się go spodziewac bardziej w marcu niż w grudniu🤷🏻♀️), No ale deszcz? Nie mogli im jakiegoś pawilonu chociaż postawić?! Tylko Krzysiek musiał parasolkę trzymać 🤦🏻♀️ nie mówiąc już o żenujących tekstach pani burmistrz bajarki do gości ze jesteśmy tu dla przyjemności i dlatego powinnismy stać na deszczu po-raż-ka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Porażka, za bardzo jej gwiazdorzenie chyba uderzyło, nie zjadla snickersa, w kolejnym odcinku będzie jeszcze gorzej... ale pewnie dobry układ maja z TVN. Burmistrz ma reklamę Zamku, za to nie robi problemów ze slubem urzędowym w ciemno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 15:32   #1732
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Kadencja tej Burmistrzowej kończy sie w tym roku, jestem ciekawe czy bedzie kolejną , czy bedzie ktoś inny i co wtedy? Ale fakt, mnie też ona irytuje coraz bardziej
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 16:26   #1733
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 284
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No bo prawda jest taka, ze TVN robi bardache a ona na to: oj tam oj tam, nie jesteście z cukru, albo dobra, nie przeginajcie z tym zimnem, wczoraj było ciepło


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 16:29   #1734
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Te plenerowe śluby w marcu to porażka.Ja się bałam robić we wrześniu ,to znaczy mieliśmy zaplanowany w plenerze ale po prognozach pogody przenieśliśmy do urzędu .Ale marzec ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 20:19   #1735
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-23, 22:30   #1736
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
[B]Ale ogólnie i tak odbiór ma w miarę dobry; zastanawiam się, co by było, gdyby w programie wystąpiła rzeczywiście kobieta otyła. Pamiętam, jak już Oliwię krytykowano, bo biodra za duże, Agnieszkę, bo ramiona potężne, Julia też "mogłaby się wziąć za siebie", a Oliwia to miała na pewno BMI w normie, Agnieszka i Julia ewentualnie nadwaga. Tymczasem większość panów z programu co edycję ma nadwagę i wszystko ok, a jak się pojawi otyły, to widzowie skupiają się na tym, że sympatyczny. I jakby to nie jest złe, ale chciałabym, żeby u kobiet było podobnie.
Ja akurat jestem bardzo wyczulona na bodyshaming, przez trudne dorastanie i głupie komentarze ojca i dziadków (bezzasadne w dodatku, bo akurat super wagę miałam) i brak wsparcia mamy Przez to przez 2/3 życia dorosłego zmagam się z dodatkowymi kilogramami, bo problem jest w głowie Tylko akceptacja swojego ciała może przynieść długofalowe efekty. Dla mnie nie ma różnicy czy docinają kobietom czy mężczyznom

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Pewnie tak jest.Moze to tez byc wynik tego, ze nie ma motywacji do zmian, bo nie wierzy w siebie/nie akceptuje siebie. Czlowiek popada wtedy w taka biernosc, na zasadzie jest jak jest i nic nie zmienia bo nie ma bodzca. A druga sprawa, ze z tymi zmianami to ejst ciezki temat. Bo i trzeba byc na nie gotowym i trzeba tego chciec tak od srodka.

A mysle, ze jemu jego wyglad rpzeszkadza, bo kilka razy w programie podkreslil czy panna mloda nie ucieknie gdy go zobaczy (cos takiego). Wiec moze ta jego panna mloda bedzie takim bodzcem do zmian, bo ta dziewczyna sprawila naprawde dobre wrazenie.
Zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do schudnięcia i zadbania o siebie, natomiast Krzysiu rzeczywiście musiałby sporo pracy wykonać. Możliwe, że on się pod tym obecnym wizerunkiem trochę ukrywa. W pewnym momencie również już nie mieściłam się w ładne rzeczy i nie widziałam za bardzo potrzeby się stylizować. Najchętniej to nosiłam czarne ponczo. Tak, jakby to miało magicznie ukryć, że ważę (wtedy) ponad 100 kg.
No dokładnie tak, trzeba pamiętać, że to ciężka praca i nieraz ludzie potrzebują dużo czasu, żeby być gotowymi, ale w zasadzie prawie w każdym wieku da się na szczęśćie zrzucić (nie mówimy o jakichś skrajnościach, 80 kg do zrzucenia, słoniowaciznie itp) i znam osoby ok 50, 60 lat i pozrzucały bardzo dużo kilogramów.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ale co to za różnica czy chodzi o brzydotę urody czy ogólnego wizerunku? Ale czy długie przygotowania kobiet do ślubu są na pewno potrzebne? Może dobrze byłoby żeby kobiety w ogólności nie musiały się tak szykować tylko też założyć kieckę i wyjśc


---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Przy doborze par zdecydowanie brakuje antropologa i seksuologa. Też wydaje mi się, że klimat tych rozmów to jak rozmowa kwalifikacyjna. Uczestnicy wiedzą, że zostanie to wyemitowane w telewizji i nikt nie chce wyjść na osobę plytką i ,,pustaka".

Kinga wydaje się pewną siebie i stanowczą kobieta. Mogliby do niej dobrać kogoś bardziej pozytywnego i uśmiechniętego. Może osobowość Krzyśka i Kingi (gdyby ich dobrano) to też byłaby mieszanka wybuchowa, ale wydaje mi się, że Marcin zamknie się w sobie na maksa i nic z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaa, a głupimi komentarzami nie wyjdzie na pustaka

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też tak pomyślałam oglądając to - tusza jak tusza. Natomiast poza tuszą gość zapuszczony, porościągane t-shirty, na siłę odmładzanie się, wygląda na starszego niż jest to fakt. Taki gimazowy styl, kobiety nieraz zwracają uwagę na takie sprawy, do tego ta dziwna relacja z rodziną, matką, to już daje przesłanki do tego by obawiać się, że na siłę próbuje zostać w tym co zna, a nie służy mu. Zresztą jego przyjaciele zupełnie inny styl mają niż Krzysiu i chyba nawet podczas ślubu tak o nim mówili - Krzysiu, jak o małym, bezradnym dziecku Do tego nerwus, więc nie widzę go jako "przy tuszy, ale sympatyczny", myślę, że to infantylizowanie go i na siłę robienie z niego jakiegoś super faceta.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 05:54   #1737
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 22:31
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 09:57   #1738
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Też sądzę, że śluby tegoroczne są raczej.

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem bardzo wyczulona na bodyshaming, przez trudne dorastanie i głupie komentarze ojca i dziadków (bezzasadne w dodatku, bo akurat super wagę miałam) i brak wsparcia mamy Przez to przez 2/3 życia dorosłego zmagam się z dodatkowymi kilogramami, bo problem jest w głowie Tylko akceptacja swojego ciała może przynieść długofalowe efekty. Dla mnie nie ma różnicy czy docinają kobietom czy mężczyznom [COLOR="Silver"]
Ogólnie to też uważam, że nie ma różnicy, jednak co do wyglądu kobiet po prostu są bardzo wysokie oczekiwania. I widzę to i w komentarzach do tego programu, i oczywiście przez całe życie, że komentuje się po prostu kobiety bardzo brutalnie, nawet jeśli wagę mają w normie, bo tutaj biodra za duże, tutaj sukienka niekorzystna do sylwetki, tu "przytyłaś" etc. Że ktoś ma super figurę, to można było przeczytać tylko w odniesieniu do takich kobiet jak Kinga, która jest bardzo szczupła i dla wielu to nie będzie osiągalne, albo Aneta czy Anita, które zawodowo zajmują się sportem. A Krzysztof no to "sympatyczny". I dobrze, że na razie nie zbiera hejtu poza pojedynczymi komentarzami, ale jestem przekonana, że gdyby w programie pojawiła się pani o jego gabarytach, to komentarze mogę sobie tylko wyobrazić.

Ja mam podobnie, choć to nie kwestia u mnie dodatkowych kilogramów - po prostu nieważne, ile ważyłam czy ważę nigdy nie byłam zadowolona w 100%. Właśnie przez głupie komentarze w wieku dorastania, a byłam dzieckiem i nastolatką w zasadzie z niedowagą/ wagą w normie.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2023-09-24 o 09:58
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 15:23   #1739
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Krzysiek was czyta i postanowił być bardziej na czasie, na razie utlenił włosy

analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 18:41   #1740
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

o w morde ledwo jeden odcineczek z nim a on juz osiwiał aż strach sie bać co bedzie dalej
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.