Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 12:42   #1711
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam do Was ważne pytanie. Kiedyś z powodzeniem stosowałam Joannę Rzepę, a teraz jak ją wmasowuję w skalp, to wypada mi nawet 100 włosów. Dzisiaj wypadło około 90. Od samego wmasowania Joanny Rzepy. Jak nie wcieram nic w skalp, to wypada mi dziennie do 50 włosów, a jak wmasowuję to wypada mi te tradycyjne 50+100 w trakcie wcierania. Co byście zrobiły na moim miejscu? Miała tak któraś z Was?
może nowe się przebijają?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:43   #1712
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
może nowe się przebijają?
Też tak myślałam, ale jak mam dzień bez wcierania, to leci mi z głowy te 50 włosów, a jak wcieram to leci dodatkowe 100. Gdyby się przebijały, to i bez wcierki by mi wylecialo dużo włosów
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:59   #1713
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam do Was ważne pytanie. Kiedyś z powodzeniem stosowałam Joannę Rzepę, a teraz jak ją wmasowuję w skalp, to wypada mi nawet 100 włosów. Dzisiaj wypadło około 90. Od samego wmasowania Joanny Rzepy. Jak nie wcieram nic w skalp, to wypada mi dziennie do 50 włosów, a jak wmasowuję to wypada mi te tradycyjne 50+100 w trakcie wcierania. Co byście zrobiły na moim miejscu? Miała tak któraś z Was?
ja bym przestała wcierać-moze jakas reakcja alergiczna albo laczy sie jakos z tym co masz obecnie polozone na glowie,

ale moze(chociaz to pewnie bys wiedziala)po prostu wypadaja Ci wczesniej tylko wmasowujac wcierke je ''wyciagasz''-ja taki efekt kiedys mialam po czesaniu raz na 3 dni az doszlam do wniosku, ze to wypadajace wlosy nie tylko z jednego dnia tylko zaplatane w reszte
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:01   #1714
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja bym przestała wcierać-moze jakas reakcja alergiczna albo laczy sie jakos z tym co masz obecnie polozone na glowie,

ale moze(chociaz to pewnie bys wiedziala)po prostu wypadaja Ci wczesniej tylko wmasowujac wcierke je ''wyciagasz''-ja taki efekt kiedys mialam po czesaniu raz na 3 dni az doszlam do wniosku, ze to wypadajace wlosy nie tylko z jednego dnia tylko zaplatane w reszte

Hmm to na pewno nie ten efekt, bo szczotkuję włosy z dwie godziny przed wcieraniem i wyjmuję to, co wypaść miało. A potem przy wcieraniu nagle dzieją się takie akcje...Chyba odstawię wcierki. Przynajmniej na miesiąć i potem zobaczę co się bedzie działo.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:02   #1715
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

a moze za mocno wcierasz? sprobuj zaaplikowac na glowe i tylko przeczesac delikatnie grzebieniem lub ulubiona szczotka?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:13   #1716
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
a moze za mocno wcierasz? sprobuj zaaplikowac na glowe i tylko przeczesac delikatnie grzebieniem lub ulubiona szczotka?

To też jest myśl, może ja po prostu je wyrywam w trakcie masażu. Ale to oznacza, że one musza bardzo 'delikatnie' siedzieć w głowie. Może zaaplikuję na głowę, a potem zrobię masaż takim masażerem(wiecie pewnie o jaki chodzi, taki masażer do głowy za parę groszy) lub Tangle teezerem(przymierzam się do zakupu). Zawsze to jakaś alternatywa
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:36   #1717
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

mam ten masazer i na mokre wlosy ani rusz ja tak raz na tydzien wlasnie masuje najpierw skalp nim, zeby skore lepiej ukrwic? ( traktuje to jako taki peeling ) i dopiero po takim pozadnym masazu nakladam wcierke. Mysle wtedy ze lepiej dziala niz na nierozgrzana
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 00:01   #1718
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

a mi joanna rzepa bardzo pomaga , a takze przyspiesza porost.koncze 2 butelke i nie wiem,czy kupowac nastepna kuracje rzepy czy moze cos innego (zeby wlosy sie nie przyzwyczaily) czy zrobic przerwe od wcierania?
co proponujecie?
morello cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:33   #1719
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam do Was ważne pytanie. Kiedyś z powodzeniem stosowałam Joannę Rzepę, a teraz jak ją wmasowuję w skalp, to wypada mi nawet 100 włosów. Dzisiaj wypadło około 90. Od samego wmasowania Joanny Rzepy. Jak nie wcieram nic w skalp, to wypada mi dziennie do 50 włosów, a jak wmasowuję to wypada mi te tradycyjne 50+100 w trakcie wcierania. Co byście zrobiły na moim miejscu? Miała tak któraś z Was?
A może być też tak, że przez to że kiedyś stosowałaś Rzepę, a ona jest z alkoholem, mogłaś podrażnić po prostu skalp. Spróbuj może jakiejś bezalkoholowej wcierki - Jantara, oczywiście po przerwie, żeby zobaczyć, czy coś się zmieni. Możliwe też, tak jak dziewczyny piszą, że za mocno trzesz skórę

Cytat:
Napisane przez morello cherry Pokaż wiadomość
a mi joanna rzepa bardzo pomaga , a takze przyspiesza porost.koncze 2 butelke i nie wiem,czy kupowac nastepna kuracje rzepy czy moze cos innego (zeby wlosy sie nie przyzwyczaily) czy zrobic przerwe od wcierania?
co proponujecie?
Mi też bardzo pomaga, ale głównie po niej mi sie pojawiają baby hairy lubie też Jantar, wcierałam kozieradkę, ale po 2 tygodniach łupież mi się zaczął robić, a szkoda, bo już wtedy widziałam różniicę w długości teraz piję drożdże i zastanawiam się też co następne. Nie próbowałam jeszcze Seboradinu, może się skuszę. Ale to dopiero od 5 sierpnia, bo teraz ciężko byłoby z regularnością niestety
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 06:14   #1720
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Zdaję cząstkową relację z wcierki:
używałam jantar - nic nie przyspieszyło, jak było 0,5 cm na miesiąc tak było 0,5 na miesiąc

seboradin lotion czerwonoy - nie używałam pełnego miesiąca, ale zamiast 0,5 cm na miesiąc był 1- 1,2 cm
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 06:40   #1721
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Zdaję cząstkową relację z wcierki:
używałam jantar - nic nie przyspieszyło, jak było 0,5 cm na miesiąc tak było 0,5 na miesiąc

seboradin lotion czerwonoy - nie używałam pełnego miesiąca, ale zamiast 0,5 cm na miesiąc był 1- 1,2 cm
wybaczcie że udzielam się raz na rok ale mam ciągle za mało czasu :mur
właśnie też wykończyłam seboradin i jestem zadowolona pewnie znów go kupię i kończę 3 opakowanie biotebal - widzę różnice w długości w końcu no i olejowanie vatiką bardzo przyśpieszyło porost włosków, tylko co dalej może znowu joasia rzepa? bo śmierdząca kozieradka jeszcze w lato odpada

a tak pozatym -
http://www.rytmnatury.pl/kalendarz-k...-sierpien-2013

może to ma jakiś wpływ haha chociaż w to nie wierze staram się chodzić w te dni podcinać końcówki czego kobieta nie zrobi żeby włosy rosły
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 06:47   #1722
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
a tak pozatym -
http://www.rytmnatury.pl/kalendarz-k...-sierpien-2013

może to ma jakiś wpływ haha chociaż w to nie wierze staram się chodzić w te dni podcinać końcówki czego kobieta nie zrobi żeby włosy rosły
o mamuniu toż to jakieś szaleństwo żeby się do tego stosować nie wyobrażam sobie, żeby jakiś kalendarz z neta mówił mi kiedy mam umyć włosy,ogolić nogi czy nałożyć maseczkę
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 09:02   #1723
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
o mamuniu toż to jakieś szaleństwo żeby się do tego stosować nie wyobrażam sobie, żeby jakiś kalendarz z neta mówił mi kiedy mam umyć włosy,ogolić nogi czy nałożyć maseczkę
Ja tylko patrze kiedy powinno sie koncowki obcinac bo przynajmniej mnie to motywuje do tego haha xD no masz racje szalenstwo 5 umyje wlosy 7 ogole nogi a 20 cos tam haha . Ma ktoras z Was szczotke TT ? Bo nie daleko mnie w hurtowni fryzjerskiej jest po 35 zl jeszcze musze isc obczaic czy na pewno oryginalna ale zastanawiam sie nad jej kupnem ,serio jest taka za☠☠☠iaszcza ?:p
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:26   #1724
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

dołączam, dziewczęta.

kiedyś intensywnie się odchudzałam i włosy na tym baaardzo ucierpiały, więc stwierdziłam, że je zetnę, coby trochę odżyły. nie dosięgały mi nawet do brody, więc nieźle zaszalałam. teraz, po 1,5 roku, są takiej długości, jak na załączonym zdjęciu. jestem w miarę zadowolona, ale liczę, że do studniówki przybędzie mi z 5 cm, bo z upięciami jeszcze za bardzo nie mogę poeksperymentować. łykam Merz Special. szampony i odżywki stosuję, jakie tylko mam pod ręką, więc pytanie do Was - co polecacie? i czy w ogóle kosmetyki mają wpływ na porost? słyszałam, że nieszczególnie opłaca się inwestować. lepiej wcinać drożdże.


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 543754_566316363432409_142711876_n.jpg (28,0 KB, 25 załadowań)
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.



Edytowane przez sistermorphine
Czas edycji: 2013-08-01 o 12:27
sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 12:48   #1725
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Może nie to chciałabyś przeczytać, ale mi NIC nie pomaga, a próbowałam mnóstwa rzeczy... mimo to siedzę ciągle na tym wątku, podłapuję nowe czarodziejskie sposoby i nadal czekam na cud w międzyczasie włosy mi się zagęściły(też miałam problem z wypadaniem po odchudzaniu), ale rosnąć szybciej nie chcą

Strasznie zazdroszczę dziewczynom, którym wcierki, ziółka czy drożdże przyspieszają porost x2...
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:01   #1726
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Może nie to chciałabyś przeczytać, ale mi NIC nie pomaga, a próbowałam mnóstwa rzeczy... mimo to siedzę ciągle na tym wątku, podłapuję nowe czarodziejskie sposoby i nadal czekam na cud w międzyczasie włosy mi się zagęściły(też miałam problem z wypadaniem po odchudzaniu), ale rosnąć szybciej nie chcą

Strasznie zazdroszczę dziewczynom, którym wcierki, ziółka czy drożdże przyspieszają porost x2...
Bo musi byc jakas sprawiedliwosc na swiecie masz za piekne i za dlugie te wlosy :p
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:19   #1727
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
wybaczcie że udzielam się raz na rok ale mam ciągle za mało czasu :mur
właśnie też wykończyłam seboradin i jestem zadowolona pewnie znów go kupię i kończę 3 opakowanie biotebal - widzę różnice w długości w końcu no i olejowanie vatiką bardzo przyśpieszyło porost włosków, tylko co dalej może znowu joasia rzepa? bo śmierdząca kozieradka jeszcze w lato odpada

a tak pozatym -
http://www.rytmnatury.pl/kalendarz-k...-sierpien-2013

może to ma jakiś wpływ haha chociaż w to nie wierze staram się chodzić w te dni podcinać końcówki czego kobieta nie zrobi żeby włosy rosły
o nie, ścinałam kilka dni temu i nie widziałam, że nie powinnam
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:25   #1728
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Bo musi byc jakas sprawiedliwosc na swiecie masz za piekne i za dlugie te wlosy :p
wcale nie za długie i wcale nie za piękne szczególnie po tym ostatnim farbowaniu - suche jak wiór panika, płacz, zgrzytanie zębów i akcja regeneracja w toku a pewnie będzie trzeba trochę tego sianka podciąć, więc mogłyby jednak łaskawie trochę przyspieszyć
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 13:38   #1729
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
o nie, ścinałam kilka dni temu i nie widziałam, że nie powinnam
ja na Twoim miejscy bałabym się konsekwencji
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-01, 15:23   #1730
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
dołączam, dziewczęta.

kiedyś intensywnie się odchudzałam i włosy na tym baaardzo ucierpiały, więc stwierdziłam, że je zetnę, coby trochę odżyły. nie dosięgały mi nawet do brody, więc nieźle zaszalałam. teraz, po 1,5 roku, są takiej długości, jak na załączonym zdjęciu. jestem w miarę zadowolona, ale liczę, że do studniówki przybędzie mi z 5 cm, bo z upięciami jeszcze za bardzo nie mogę poeksperymentować. łykam Merz Special. szampony i odżywki stosuję, jakie tylko mam pod ręką, więc pytanie do Was - co polecacie? i czy w ogóle kosmetyki mają wpływ na porost? słyszałam, że nieszczególnie opłaca się inwestować. lepiej wcinać drożdże.


Masz bardzo ładne włosy. Zwłaszcza kolor. To Twój naturalny? Co do kosmetyków,które polecam to ciężko mi stwierdzić,bo nie wiem dokładnie jakie są Twoje włosy(mówię tu o porowatości, preparatach,które lubią itp.) Kosmetyki stosowane zewnętrznie bardziej zabezpieczają włosy przed uszkodzeniami i dbają o to,by wyglądały ładnie. Na pewno nie mają takiego wpływu na wzrost i wzmocnienie jak łykanie tabletek, ale zawsze coś. Co do szybszego wzrostu włosów, to może wypróbujesz Jantar? Co do drożdży to świetny pomysł,ale ja np. nie mogłabym łykać, bo ciągle by mi wyskakiwały jakieś niespodzianki na twarzy
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:53   #1731
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
wcale nie za długie i wcale nie za piękne szczególnie po tym ostatnim farbowaniu - suche jak wiór panika, płacz, zgrzytanie zębów i akcja regeneracja w toku a pewnie będzie trzeba trochę tego sianka podciąć, więc mogłyby jednak łaskawie trochę przyspieszyć
oj grzeszysz grzeszysz zamiast docenić swoje włoski ale takie są baby ciągle by coś udoskonalały w sobie

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
o nie, ścinałam kilka dni temu i nie widziałam, że nie powinnam
to już wiesz xD a tak poważnie jesteś z Katowic to nie wiesz gdzie mogę tam dostać Kulpol - 102 ?



Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
dołączam, dziewczęta.

kiedyś intensywnie się odchudzałam i włosy na tym baaardzo ucierpiały, więc stwierdziłam, że je zetnę, coby trochę odżyły. nie dosięgały mi nawet do brody, więc nieźle zaszalałam. teraz, po 1,5 roku, są takiej długości, jak na załączonym zdjęciu. jestem w miarę zadowolona, ale liczę, że do studniówki przybędzie mi z 5 cm, bo z upięciami jeszcze za bardzo nie mogę poeksperymentować. łykam Merz Special. szampony i odżywki stosuję, jakie tylko mam pod ręką, więc pytanie do Was - co polecacie? i czy w ogóle kosmetyki mają wpływ na porost? słyszałam, że nieszczególnie opłaca się inwestować. lepiej wcinać drożdże.


Hej faktycznie ładny masz ten kolorek o Merz Special czytałam że ponoć nie jest tak skuteczny jak kiedyś ja osobiście mogę polecić do łykania biotebal jestem przy 3 opakowaniu i widzę przyrost a do wcierania próbuj joanna rzepa jantar seboradin lotion kozieradke to wszystko już za mną teraz czas na Kulpol , odżywki ulubione to kallos latte , garnier z avokado ostatnio biowax z olejkami bardzo dobry , od czasu do czasu uzywam placenty z kallosa ale zapach mnie strasznie drazni :/ poczytaj o olejowaniu wloskow moje to uratowalo za soba mam lopianowy z czerwona papryczka i byl okropy nie polecam go , olej z slodkich migdalow byl calkiem fajny ale moim ulubiencem jest vatika chyba najbardziej przyspieszyla mi porost i swojego czasu pilam herbate pokrzywe ale wyplukiwala mi witaminy wiec na jakis czas odstawilam, jak skoncze biotebal to znowu zaczne pic bralam na poczatku calcium pantothenicum po 6 dziennie i jest skuteczny tylko pozniej organizm sie przyzwyczaja i znow trzeba kombinowac
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 17:59   #1732
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
to już wiesz xD a tak poważnie jesteś z Katowic to nie wiesz gdzie mogę tam dostać Kulpol - 102 ?
nie szukałam nigdy. nawet z joanną rzepą mam problem - gdzie kupujesz?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:07   #1733
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
nie szukałam nigdy. nawet z joanną rzepą mam problem - gdzie kupujesz?
w superpharm zawsze jak kupuje jest jedna ostatnia albo nie ma wcale to śmieszne a w katowicach zawszę ide do natury na dworcu staromiejskiej i tej kolo stawowej i w zadnej oczywiscie nie ma..

widzialas moze ta hurtownie ? kupilam tam ostatnio ten olejek zabezpieczam nim koncowki jest meeega wydajny pachnie jakims aromatem do ciasta ale pieknie wygladza koncowki

http://fryz-shop.pl/index.php/revlon...l#.UfqVIZL0HK4


tam tez jest tangle teezer po 35 zl
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:11   #1734
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
w superpharm zawsze jak kupuje jest jedna ostatnia albo nie ma wcale to śmieszne a w katowicach zawszę ide do natury na dworcu staromiejskiej i tej kolo stawowej i w zadnej oczywiscie nie ma..

widzialas moze ta hurtownie ? kupilam tam ostatnio ten olejek zabezpieczam nim koncowki jest meeega wydajny pachnie jakims aromatem do ciasta ale pieknie wygladza koncowki

http://fryz-shop.pl/index.php/revlon...l#.UfqVIZL0HK4


tam tez jest tangle teezer po 35 zl
W superpharm raz tylko widziałam jedną sztukę rzepki a bywam dość często. słyszłam kiedyś o tej hurtowni od mojej fryzjerki, ale nigdy tam nie byłam. czas się wybrać. TT widziałam też w hurtowni na powstańców. i kallosy tam są
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:21   #1735
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
W superpharm raz tylko widziałam jedną sztukę rzepki a bywam dość często. słyszłam kiedyś o tej hurtowni od mojej fryzjerki, ale nigdy tam nie byłam. czas się wybrać. TT widziałam też w hurtowni na powstańców. i kallosy tam są
Ja kallosy kupuje w hebe, jutro ruszę na poszukiwania kulpola tak poza tym bylam w sobote na targu w bedzinie i laska tam ma stoisko z vatika sesa dabur amla itd az mnie kusi zeby wyprobowac jakis nowy olej macie jakies doswiadczenia z takowymi ?
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:24   #1736
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
Ja kallosy kupuje w hebe, jutro ruszę na poszukiwania kulpola tak poza tym bylam w sobote na targu w bedzinie i laska tam ma stoisko z vatika sesa dabur amla itd az mnie kusi zeby wyprobowac jakis nowy olej macie jakies doswiadczenia z takowymi ?
gdzie jest hebe?
sorry za off
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:33   #1737
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
gdzie jest hebe?
sorry za off
zaraz cię zgłoszę







a tak na serio, to przez to, że obcięłaś parę dni temu włosy, to teraz ci w ogóle nie urosną
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 18:35   #1738
blackhairkate
Raczkowanie
 
Avatar blackhairkate
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 339
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
gdzie jest hebe?
sorry za off
w chorzowie bytomiu dziwne ze w katowicach nie otwarli jeszcze
mi przez ta cala pielegnacje faktycznie podrosly ale to nic jakie ja mam geste wlosy jak rozpuszcze z kucyka/ koka wygladam jak lew albo te pieski chau chau haha
__________________
*długość ok. 53 cm
*do wymarzonej brakuje ok. 30 cm
*xlash
*07.14r makijaż pernamentny brwi
*07.14r princess volume
blackhairkate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:16   #1739
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
zaraz cię zgłoszę







a tak na serio, to przez to, że obcięłaś parę dni temu włosy, to teraz ci w ogóle nie urosną
Aga nie strasz, muszą urosnąć, bo znów są takie krótkie
ja z banami jestem za pan brat

Cytat:
Napisane przez blackhairkate Pokaż wiadomość
w chorzowie bytomiu dziwne ze w katowicach nie otwarli jeszcze
mi przez ta cala pielegnacje faktycznie podrosly ale to nic jakie ja mam geste wlosy jak rozpuszcze z kucyka/ koka wygladam jak lew albo te pieski chau chau haha
o, dobrze wiedzieć. może w galerii na dworcu będzie
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-01, 19:25   #1740
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Aga nie strasz, muszą urosnąć, bo znów są takie krótkie
ja z banami jestem za pan brat


o, dobrze wiedzieć. może w galerii na dworcu będzie
hahahaha, ja też
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.