Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 19:48   #1711
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze U :

I. owsianka z malinami czerwonymi i żółtymibananem, garścią orzeszków i garścią pestek słonecznika z pół szkl. mleka 1,5%

II. sałatka jarzynowa (różne warzywa, jajko, ziemniaki itp itd) kromka orkiszowego

kilka familijnych

III. pierś z kurczaka zmazona na ol. z ol. w ziołach, zimniaczki, korniszonyyy

kitkat, kawa zbożowa

IV. 2 mini-grzanki. jedna z midem jakimś ciemnym, pycha
z dzemem truskawkowym z poziomkami, jakieś ciasteczko, banan

V. 2 parówki drobiowe z keczupem, 2 kromki orkiszowego z masłem i warzywkami

to tyle i jak ?
__________________
M. 08.08.09 <3... ja liczę każdą chwilę, ja liczę każdy dzień ! ...


Lubię siebie.
Tak, mogę to powiedzieć.
Lubię siebie właśnie taką.
Niezależnie od tego ile mam
w biodrach, w udach.
Mam piórnik z misiem
i kocham masło orzechowe, o!


...życie choć piękne tak kruche jest...
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:51   #1712
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
dziewczyny... ruszyło jupi hurrraa dziś ujrzałam magiczną liczbę 40,7więc teraz przedstawiam P
(prawie wszystkoprzygotpwywałam sama, mama ładuje porcje:p)

5;00rano
IŚn. pierwsza owsianka w życiu:
płatki owsiane na mleku,garść pszenicy w miodzie,garś goldflakes,łycha miodu, rodzynki,ananas,papaja,ko ks,skórkipomarańczy i resztka bakali z resztką płatków jutfit (dlamnie reszta to garść:P) pół banana i pół nektarynki
kakłko naturalne,3kostki miętow-gorzkiej ritter sport
ntridrink
8:00
IIŚn.(w podrózy)
buła ciężka czarna z pestkami dyni sezamem słonecznikiem i otrębami, grubo masłem cammembertem ziołowym,pekińską,filetem wędzonym z indora papryka i pomidorkiem. 300ml soczku Bobofut jabłko-marchew))))))
serek homo,z resztką banan i nektarynki i łychą syropu klonowego wyjedzony Wafelkami-paluszkami (od Krakusków:p) z nadzieniem capuccino, (ze 140g.)
3h w aqaparku
11;30
Muller milch, ogromniaste serce z piernka z marmoladą budyniem i rodzynkami w mlecznej czekoladzie i białym lurze.............
grejfrut (bo byłam zasłodzona) pół nutridrinka

13;30
Obiado-piknik(prowiant domowy made by IZA:p)
buła orkiszowa,z masłem, gaudą,pekińską,indorem,pa pryką i jajem na twardo
micha (350-400?g)sałatki-
makaron,pekińska,sos słodko-kwaśny<3 grillowane kawałki piersi z kury, kkurydza,groszek,czerwona fasola,kiszony ogór,papryka pomidor.
1l soku cappy multiwitamina,
nutridrink winogrono(jak zawsze z kg...)
po ok 45minutkach tatuś wyczarował Magnuma, i kinder bueno white, i jabłucho takie pyszne że zjadłabym kilogram(ale naszczęści niebyło)
3h jazdy konnej i ogólnego szleństwa
kanapeczka z 2krom orkiszowego z masłem,kiri śmietankowym,pekińska,ind orem i papryką
capuccino z pianką,3kostki milki takiej dmuchanej trójkątnej
szrlotka z cynamonem kruszonką<3 lodami i polane sokiem klonowym
drugie pół nutridrinka,winogrona
21;powrót do domciu...i niespodzinka
3 raczej małe knedle twrogowe z truskawkami,polane masłem i gratką truskawkową (dużą) i kolejne 3z pieczarkami i kapustką zasmażane na maśle i bułce tartej, i jeszcze dwie małe oponki z nadzienim twarogowym
kakłko naturalne
i czwary tego dnia nutridrink
mam dziwne wrażenie że zapomniała o czymś.. pewnie jakimś owocku albo szklance soku, albo jakimś ciesteczku,ale mi z tym dobrze)))))))
dobrze ze ruszylo troche w goreco ile sie wazysz?albo masz jakies kontrole wagi?
dzis mialas dzien pelen wrazen...
nie zmeczyl cie bsasen i te konie?nie robi ci sie slabo w tym stanie?
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 19:51   #1713
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez wariatka345 Pokaż wiadomość
Mój pierwszy dzień na U: po P/R czy W?
Śn: 4 łyżki płatków owsianych, 200 ml mleka 1,5%, wkrojone 2 brzoskwinie i 2 duże jabłka, 2 łyżeczki dżemu brzoskwiniowego mamy roboty wszystko fajnie tylko może dasz następnym razem troszkę wiecej owsianych?
IIŚn: serek wiejski 200g, kromka chleba śliwkowego posmarowana dżemem ok, a masełko było?
Ob: ziemniaki z udkiem kurczaka i sałata pekińska zrobiona na bazie majonezu mhm, smacznie, ale możesz dorzucic więcej warzywek do sałaty
PodW: (tutaj porządziłam, ale ciocia tak nalegała) rożek, 2 kawałki ciasta jabłecznika i krokiet z mięsem drobiowym, grzybami i kapustą super
K: serek wiejski z serem żółtym, pomidorem i sałatą lodową tutaj szkoda, że nie wpadła kanapeczka jakaś

miałam lekkie wyrzuty z powodu podwieczorku i kolację uszczupliłam ; a nie powinnaś(
I jakkkk ?? Na pierwszy dzień może być ?
jw, podejrzewam, że jesteś po R lub W?

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
cudny jadłospis... jesteś po P?? jak długo i ile musiałaś przytyć? prosze o odp
(możesz mi powiedzieć czy jadłaś tyle co ja...??)
dziękuję jestem po P, na którym byłam ponad pół roku chyba ok 8mscy a od najmniejszej wagi przytyłam ok 12kg chociaż nikt mi nie wyznaczał żadnego celu a czy jadłam tyle co Ty? byc może czasami tak robiłam sobie też koktajle z bananów, orzechów, jogurtów itp na szybsze tycie
i gratuluję, że waga ruszyła w góręoby tak dalej

Cytat:
Napisane przez naughtyprincess Pokaż wiadomość
moje dzisiejsze Uuuuuu chorobowe ;<
śniadanie : jogobella suszona śliwka , jogurt naturalny 2 łyżki , 5 suszonych śliwek , 2 łyżeczki siemia , musli bez cukru , otreby granulowane żurawinowe . musli dużo było?
II śniadanie : banan owoc to nie posiłek
Obiad : zupa pieczarkowa z makaronem , ryż ze skrzydełkami tutaj ok
Podwieczorek : wafel ryżowy z łyżeczką miodu malutko, to na deser
kolacja : może jakies mleko z czymś ;D a może jakaś jajecznica z kanapkami/wieśniak z grahamką bo ogólnie słabe to U

napoje : herbata malinowa z miodem i cytryna , kawa gorzka , miód z cytyną rano , mleko z czosnkiem na przeziębienie ;p
w związku iz jestem chora nigdzie nie chodzę nic nie robie ; o

proszę o ocenę
jw

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
Słoneczko dzięki zawsze mnie napawasz optymizmem ta czekolada jakoś tak na mnie wpłynęła sumieniowo ;/ ale to dziwne, bo taka czekolada w "czystej postaci" powoduje większe wyrzuty niż np. batonik, korsarze itd. co do tych 2400 to mi się zdawało, że za dużo jakoś wyszło łącznie. a często mam tak, że przed obiadem mam ochote na słodkie i zaraz potem obiad i się robi blisko siebie sporo kalorii, ale, do cholery, muszę przestać je liczyć ! btw, czy Wy też liczycie??
ja już od dawna ich nie liczę i jestem z tego mega dumna a co do czekolady to może coś ma związek z tym, że jak spojrzysz na czeko i patrzysz, że 1/2 nie ma to takie dziwne, że o kurcze tyle zjadłam, a po batoniku wyrzucasz papierek i "wsjo" a 2400 to nie jest dużo i nie masz za co dziękowac


ps dziękuję za ocenki
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:07   #1714
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez moniczkaaSnk Pokaż wiadomość
U

1. 3 kanapki ze słonecznikowego, dwie z rzodkiewkowym presidentem i szynką i pomidorem, jedna tylko z serkiem
dwa podłużne francuskie ciastka super
2. kanapka z serkiem jw. tylko 1?
3. kurczak z pieczarkami, razowy makaron, sałatka(sałata, pomidor, etc.) mhm, ładnie o ile porcja spora
lody (w miseczce) jakie?:P
spacer
4. 3 kromki chleba jw. jedna z serkiem jw. dwie z pasztetem i pomidorem, dwa kawałki szarlotki płaskiej, dwa ciasteczka i kinder country mniamniuśnie

wiem, jak P. i działa jak P.
Noooo Kochana z tym P to przesada ładne U ze skromnym 2śniad

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
domyslam sie ze to bylo do mnie...

nie wstawiam bo nie ma czego wstawiac...
zawsze podkreslam ze jestem nikim by oceniac...poza tym.,to raczej nie ocena a moje zdanie..
a poza tym uwazam ze jest tu wiele swietnych jadlospisow nie tylko na P ale na U i R tez
i jezeli uwazam ze wlasnie takie sa to to pisze...
skoro do Ciebie to i do mnie bo jak już kiedyś zauważyłam oceniasz podobnie do mnie a poza tym uważam, że jeśli ktoś potrafi obiektywnie patrzec na siebie i innych to wszystko jest ok. i jeżeli jakieś U jest dobre to się o tym pisze. Ale jeżeli ktoś zjada śladowe ilości jedzenia a przy tym pisze jaki to on jest najedzony to raczej trudno go za to pochwalic prawda eifersucht?

a Tapetka zawsze podkreślała, że sama nie wkleja swego jadło bo nie ma się czym "pochwalic"(zresztą już to nap) co nie oznacza, że nie może doradzac innym.

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U :

I. owsianka z malinami czerwonymi i żółtymibananem, garścią orzeszków i garścią pestek słonecznika z pół szkl. mleka 1,5% wow a skąd takie maliny? smakowicie

II. sałatka jarzynowa (różne warzywa, jajko, ziemniaki itp itd) kromka orkiszowego a majonezik był? kromeczka taka solo?

kilka familijnych uwiellllbiam

III. pierś z kurczaka zmazona na ol. z ol. w ziołach, zimniaczki, korniszonyyy mniamciu

kitkat, kawa zbożowa ekstra

IV. 2 mini-grzanki. jedna z midem jakimś ciemnym, pycha
z dzemem truskawkowym z poziomkami, jakieś ciasteczko, banan szkoda tylko, że mini, ale ładnie

V. 2 parówki drobiowe z keczupem, 2 kromki orkiszowego z masłem i warzywkami świetnie

to tyle i jak ?
bardzo ładne U
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:11   #1715
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

dzisiejesze U (też raczej domowe, poza kościołem, ale bardziej pozytywne Amel, Kika dziękuje ) :

Śn: owsianka z 5 łyżek, pół szklanki mleka 2%, moreli, śliwek, daktyli - suoszonych, rodzynek
IIŚn: 70 gram korsarzy śmietankowych (niedługo przed obiadem)
Ob: udo z kurczaka pieczone + 4 ziemniaki + mizeria z dużą ilością smietany 18%
P: 3 jabłka takie mniejsze
K: duża kroma 90 gram wieloziarnistego z margaryną, topionym w plasterkach + 2 ogórki z solą i pieprzem + wiejski 200 gram 5%

nooo i?
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:14   #1716
wariatka345
Raczkowanie
 
Avatar wariatka345
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 328
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez wariatka345
Mój pierwszy dzień na U: po P/R czy W?
Śn: 4 łyżki płatków owsianych, 200 ml mleka 1,5%, wkrojone 2 brzoskwinie i 2 duże jabłka, 2 łyżeczki dżemu brzoskwiniowego mamy roboty wszystko fajnie tylko może dasz następnym razem troszkę wiecej owsianych?
IIŚn: serek wiejski 200g, kromka chleba śliwkowego posmarowana dżemem ok, a masełko było?
Ob: ziemniaki z udkiem kurczaka i sałata pekińska zrobiona na bazie majonezu mhm, smacznie, ale możesz dorzucic więcej warzywek do sałaty
PodW: (tutaj porządziłam, ale ciocia tak nalegała) rożek, 2 kawałki ciasta jabłecznika i krokiet z mięsem drobiowym, grzybami i kapustą super
K: serek wiejski z serem żółtym, pomidorem i sałatą lodową tutaj szkoda, że nie wpadła kanapeczka jakaś

miałam lekkie wyrzuty z powodu podwieczorku i kolację uszczupliłam ; a nie powinnaś(
I jakkkk ?? Na pierwszy dzień może być ?

jw, podejrzewam, że jesteś po R lub W?
jestem po R Co do masła to nie smaruję już od bardzo dawna. Tak w ogóle mam zamiar schudnąć jeszcze 2 kilo ale chcę sobie zrobić tydzień odpoczynku od diety
I dziękuje bardzo za ocenę ;*
__________________
Zamierzam:
Zdrowo się odżywiać
Ograniczyć słodycze


wariatka345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:32   #1717
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

uuuuu

ocenicie jeszcze moje piątkowe U?
  1. jajecznica z 4 jaj +cebula czerwona+szczypior+graham ka
  2. puszka tuńczyka w oleju+1/2 pudełka homo,2 plastry szynki chudej
  3. 180 g frytek z keczupem,2 ogórki konserwowe
  4. 5 plastrów sera żółtego
błagam o ocenkę...
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 20:34   #1718
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość


dziękuję jestem po P, na którym byłam ponad pół roku chyba ok 8mscy a od najmniejszej wagi przytyłam ok 12kg chociaż nikt mi nie wyznaczał żadnego celu a czy jadłam tyle co Ty? byc może czasami tak robiłam sobie też koktajle z bananów, orzechów, jogurtów itp na szybsze tycie
i gratuluję, że waga ruszyła w góręoby tak dalej

kochana a mozesz mi powiedziec czuy uidalo ci sie samej czy na poczatku byl szpital??
bralas tez jakies odzywki??



ja już od dawna ich nie liczę i jestem z tego mega dumna

tez sie staram...zawsze staram sie cos robic jak jem by odciagac od tego uwage
ps dziękuję za ocenki
jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:37   #1719
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U :

I. owsianka z malinami czerwonymi i żółtymibananem, garścią orzeszków i garścią pestek słonecznika z pół szkl. mleka 1,5% żółte maliny?łeej

II. sałatka jarzynowa (różne warzywa, jajko, ziemniaki itp itd) kromka orkiszowego super

kilka familijnych chętnie bym zjadła, chałwowe najlepiej!

III. pierś z kurczaka zmazona na ol. z ol. w ziołach, zimniaczki, korniszonyyy korniszonyy potrafię zjeść cały słoik na raz

kitkat, kawa zbożowa nie lubię kawy zbożowej ale za to kit kata

IV. 2 mini-grzanki. jedna z midem jakimś ciemnym, pycha gryczany? uwielbiam
z dzemem truskawkowym z poziomkami, jakieś ciasteczko, banan

V. 2 parówki drobiowe z keczupem, 2 kromki orkiszowego z masłem i warzywkami

to tyle i jak ?
Ślicznie
Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
dzisiejesze U (też raczej domowe, poza kościołem, ale bardziej pozytywne Amel, Kika dziękuje ) :

Śn: owsianka z 5 łyżek, pół szklanki mleka 2%, moreli, śliwek, daktyli - suoszonych, rodzynek super owsianka
IIŚn: 70 gram korsarzy śmietankowych (niedługo przed obiadem)
Ob: udo z kurczaka pieczone + 4 ziemniaki + mizeria z dużą ilością smietany 18%
P: 3 jabłka takie mniejsze tu maluuutko
K: duża kroma 90 gram wieloziarnistego z margaryną, topionym w plasterkach + 2 ogórki z solą i pieprzem + wiejski 200 gram 5% może być

nooo i?
Dodałabym tylko coś do podwieczorku, a tak to ok moim zdaniem
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:39   #1720
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie dlaczego niektóre osoby, które tu bardzo często oceniają jadłospisy nie wkleiły do tej pory ani jednego swojego. Na dodatek w tych ocenach da się zauważyć tendencję do oceniania, każdego R źle, bo niby mało, U też źle, bo "to nawet na R nie wygląda", tylko naprawdę porządne P są oceniane dobrze...a po bliższym przestudiowaniu postów takich osób okazuje się, że cierpią na ED...

Powiedzcie mi jak takie osoby mogą obiektywnie ocenić czyjś jadłospis? Bo mnie to wygląda tak jakby innych chciały utuczyć, a same pewnie jedzą bardzo mało skoro ich jadłospisu tu nie uświadczymy...

Nie będę wymieniać nicków, ale dziewczyny radzę Wam brać nie tych wszystkich ocen na super poważnie, tylko odżywiać się po prostu zdrowo i z rozsądkiem
A co racja to racja, EDkowe często chcą innym dogodzić aż za bardzo... Taki etap oswajania się z jedzeniem, testowania czy te pyszności są aż tak bardzo tuczące i takie tam ...

Eifersucht, zazdrosna jesteś?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!

Edytowane przez Dekas
Czas edycji: 2009-09-20 o 20:44
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:42   #1721
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość


skoro do Ciebie to i do mnie bo jak już kiedyś zauważyłam oceniasz podobnie do mnie a poza tym uważam, że jeśli ktoś potrafi obiektywnie patrzec na siebie i innych to wszystko jest ok. i jeżeli jakieś U jest dobre to się o tym pisze. Ale jeżeli ktoś zjada śladowe ilości jedzenia a przy tym pisze jaki to on jest najedzony to raczej trudno go za to pochwalic prawda eifersucht?

dziekuje
a myslismy podobnie;p
bo nasze "ocenki" jak telepatia

a Tapetka zawsze podkreślała, że sama nie wkleja swego jadło bo nie ma się czym "pochwalic"(zresztą już to nap) co nie oznacza, że nie może doradzac innym.

no...mozna przestrzec przed wlasnymi bledami...

i wierze ze kiedys sie bede mogla pochwalic jedzeniem...
twoje sa cudo D:

jw
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 20:43   #1722
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje dzisiejsze UUUUUUUUUUU

Ś: 1 bułka grahamka z margaryną,serem twardym kozim i krakowską drobiową ( obie połowki), 1 pomidor, kawałek ogórka świeżego, miseczka sałaty z czarnymi oliwkami, kawa z mlekiem

IIŚ: 1 serek homogenizowany danio bananowy, truskawki

O: gotowana pałka z kurczaka, groszek z marchewką gotowany
z koperkiem (duzio), warzywa duszone na patelni różne (duzio)

P: kawa cappucino w kawiarni z spienionym mlekiem

K: 1 bułeczka orkiszowa z margaryną i twarożkiem grani( obie połówki), 1 pomidor, sałata,1 jajko got. na miękko, 1 actimel lekki naturalny

I jak???
Nie chce przytyć ale ogólnie też nie chce schudnąć, czyli UUU
Ogólnie jestem przerażona pomóżcie. co roku wyjeżdżam na wycieczki z pakietem all inclusiv. w tym roku też i boję się, że przytyje, tam jest inna kuchnia i ogólnie co roku taki wyjazd wyzwalał we mnie napady do bólu i potem w Polsce napady ciągnęły się z pół roku 25kilo przybywało i potem znowu jakieś ograniczenie dobra waga w normie trzymanie jej i tak w kółko. boję się jak będzie w tym roku. czuję już się silniejsza i mam nadzieję, że nie wpadne w szał żarcia. ale co roku to przysłaniało mi wyjazd. czuje napięcie.

pozatym jak wyjść z diety, żeby być na takim zupełnie luz blus i nie przytyć, utrzymac wagę. bo nie można z r od razu na u prawda? bo ja jestem na u, ale chciałabym jeść jeszcze więcej, bo wydaje mi się, że mój tryb życia by mi na to pozwolił.
mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:51   #1723
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

dekas!!!!!!!!!!!!!wrocila s????????????

nareszcie

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
dzisiejesze U (też raczej domowe, poza kościołem, ale bardziej pozytywne Amel, Kika dziękuje ) :

kurde ale czcionke rzucilas;p;p
lupa mi potrzebna;p



Śn: owsianka z 5 łyżek, pół szklanki mleka 2%, moreli, śliwek, daktyli - suoszonych, rodzynek

mam nadzieje ze bakalii sporo
mhhh...daktyle i morelki pychota

IIŚn: 70 gram korsarzy śmietankowych (niedługo przed obiadem)

szkoda ze buleczki nie bylo do tego;p
albo przed tym raczek;p

Ob: udo z kurczaka pieczone + 4 ziemniaki + mizeria z dużą ilością smietany 18%

tu ładnie , moglas dorzucic wiecej warzywek

P: 3 jabłka takie mniejsze

same jablucha??
mogly byc zapiewdzone chociaz z orzeszkami

K: duża kroma 90 gram wieloziarnistego z margaryną, topionym w plasterkach + 2 ogórki z solą i pieprzem + wiejski 200 gram 5%

no tu superowo
szkoda tylko ze nie ma maselka zamoiast tej margaryny

nooo i?
mysle ze ladnie.
te korsarze bym na deser wrzucila a na drugie jakas ladna buleczka z wedlinka i sjogurcik do tego
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:52   #1724
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U :

I. owsianka z malinami czerwonymi i żółtymibananem, garścią orzeszków i garścią pestek słonecznika z pół szkl. mleka 1,5% pysznie! a skąd takie maliny?

II. sałatka jarzynowa (różne warzywa, jajko, ziemniaki itp itd) kromka orkiszowego fajnie

kilka familijnych

III. pierś z kurczaka zmazona na ol. z ol. w ziołach, zimniaczki, korniszonyyy

kitkat, kawa zbożowa

IV. 2 mini-grzanki. jedna z midem jakimś ciemnym, pycha
z dzemem truskawkowym z poziomkami, jakieś ciasteczko, banan fajnie brzmi a jak to mini-grzanki? z chleba, bułki, czy coś super special? (tak z ciekawości pytam, bo ostatnio mam fazę na tostowanie)

V. 2 parówki drobiowe z keczupem, 2 kromki orkiszowego z masłem i warzywkami super

to tyle i jak ?
pysznie, kolorowo mmm bardzo ładne U!

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
dzisiejesze U (też raczej domowe, poza kościołem, ale bardziej pozytywne Amel, Kika dziękuje ) :

Śn: owsianka z 5 łyżek, pół szklanki mleka 2%, moreli, śliwek, daktyli - suoszonych, rodzynek
IIŚn: 70 gram korsarzy śmietankowych (niedługo przed obiadem)
Ob: udo z kurczaka pieczone + 4 ziemniaki + mizeria z dużą ilością smietany 18%
P: 3 jabłka takie mniejsze
K: duża kroma 90 gram wieloziarnistego z margaryną, topionym w plasterkach + 2 ogórki z solą i pieprzem + wiejski 200 gram 5%

nooo i?
wg mnie ładnie. tylko właśnie ten podwieczorek malutki ... a wczorajszym nie ma się co przejmować. Każdy normalny człowiek ma takie dni
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:53   #1725
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje niedzielne Uuu.
kurcze, nie mogę się zmobilizować do R... coraz częściej są wyrzuty i jakieś takie głupie myśli :/

Śn. (imprezę skończyłam nad ranem, a więc za głodna nie byłam...ale, że uwielbiam śniadania... ) pół grahamki z siemieniem i z sezamem z margaryną, 2 plastrami drobiowej polędwicy z rolady, musztradą, pomidorem i rzodkiewką, pół z margaryną, półtłustym białym serem i domowymi powidłami śliwkowymi; kubek gorącego mleka z dużą łyżka miodu;

180ml lodów owocowych w kubeczku

Ob. duży panierowany filet z kurczaku smazony w oleju kujawskim (nie jadłam panierowanego mięsa od...kilku miesięcy? wyrzuty miałam !), pół kubka kaszy kus-kus, sałatka z pomidora, rzodkiewki, ogórków kiszonych i ogórków po żydkowsku; mięta

Pod. serek wiejski lekki z wkrojoną mandarynką i 2 łyzkami domowych powideł sliwkowych

Kol. (bardzo krótko po podwieczorku, TŻ mnie dokarmia...) - 2 rogale z franuckiego ciasta z nadzieniem ze smażonych pieczarek i piersi z kurczaka z sosem czosnkowy i ketchupem (teściowa robiła, mniamnisuie...)

po: 2x duży drink - domowej roboty wódka cytrynowa z sokiem limonkowym

z 1,5 l wody mineralnej.

ehh.
okresu nie mam od 7 miesięcy... lekarz mówi, że mało prawdopodobne, że od spadku wagi, bo nie jestem jakoś bardzo chuda... chciałabym zacząć znów ćwiczyć, ale mimo wszystko nie mogę... :/
muszę zaakceptować siebie, ale cieżko mi to idzie.

zerknie ktoś na jadło ?
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 20:54   #1726
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
uuuuu

ocenicie jeszcze moje piątkowe U?
  1. jajecznica z 4 jaj +cebula czerwona+szczypior+graham ka
  2. puszka tuńczyka w oleju+1/2 pudełka homo,2 plastry szynki chudej
  3. 180 g frytek z keczupem,2 ogórki konserwowe
  4. 5 plastrów sera żółtego
błagam o ocenkę...

podoba mi sie 1 i 2...
a reszta nie wiem co to:/
bo same frytki na obiad to jakas pomyslka...
a ten ser to nie wiem czy po P czy K
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:19   #1727
Amel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
dzisiejesze U (też raczej domowe, poza kościołem, ale bardziej pozytywne Amel, Kika dziękuje ) :

Śn: owsianka z 5 łyżek, pół szklanki mleka 2%, moreli, śliwek, daktyli - suoszonych, rodzynek
IIŚn: 70 gram korsarzy śmietankowych (niedługo przed obiadem)
Ob: udo z kurczaka pieczone + 4 ziemniaki + mizeria z dużą ilością smietany 18%
P: 3 jabłka takie mniejsze
K: duża kroma 90 gram wieloziarnistego z margaryną, topionym w plasterkach + 2 ogórki z solą i pieprzem + wiejski 200 gram 5%

nooo i?
nmzc, naaprawdę, Kochanie. I ładne nawet to U

Hm, moje U z ostrą fazą na serki

I: I: jajecznica z dwóch jaj z grzybami, cebulką i papryką, żytni z: sopocką i pomidorem; homo naturalnym, rzodkiewką, ogórem i keczupem + kawa z mlekiem

II: Bran Flakesy z serkiem homo naturalnym, cynamonem i dżemem z czerwonych porzeczek; trochę masła orzechowego

III: pół woreczka kaszy gryczanej z gęstym sosem cebulowym, duużo buraczków i duszonej marchewy

sporo śliwek i trochę malin

IV: wiejski 200g ze szczypiorkiem i keczupem; kawa z mlekiem

V: 2 kromki żytniego z twarogiem i miodem; tuńczykiem w oleju, ogórkiem i keczupem; iii homo waniliowy

hm?
Amel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:42   #1728
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Amel Pokaż wiadomość
nmzc, naaprawdę, Kochanie. I ładne nawet to U

Hm, moje U z ostrą fazą na serki

I: I: jajecznica z dwóch jaj z grzybami, cebulką i papryką, żytni z: sopocką i pomidorem; homo naturalnym, rzodkiewką, ogórem i keczupem + kawa z mlekiem wszystko co trzeba na miejscu mmmm

II: Bran Flakesy z serkiem homo naturalnym, cynamonem i dżemem z czerwonych porzeczek; trochę masła orzechowego i bardzo fajnie!

III: pół woreczka kaszy gryczanej z gęstym sosem cebulowym, duużo buraczków i duszonej marchewy

sporo śliwek i trochę malin same witaminki

IV: wiejski 200g ze szczypiorkiem i keczupem; kawa z mlekiem ajj ta kawa... w pełni rozumiem fajnie fajnie

V: 2 kromki żytniego z twarogiem i miodem; tuńczykiem w oleju, ogórkiem i keczupem; iii homo waniliowy pysznie!

hm?
Bardzo fajne U! Przede wszystkim takie na luzie i... zrobiłaś mi smaka na kaszę gryczaną z jakimś sosikiem taa... ;p
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 21:59   #1729
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze UUUUUUUUUUU

Ś: 1 bułka grahamka z margaryną,serem twardym kozim i krakowską drobiową ( obie połowki), 1 pomidor, kawałek ogórka świeżego, miseczka sałaty z czarnymi oliwkami, kawa z mlekiem

IIŚ: 1 serek homogenizowany danio bananowy, truskawki

O: gotowana pałka z kurczaka, groszek z marchewką gotowany
z koperkiem (duzio), warzywa duszone na patelni różne (duzio)

P: kawa cappucino w kawiarni z spienionym mlekiem

K: 1 bułeczka orkiszowa z margaryną i twarożkiem grani( obie połówki), 1 pomidor, sałata,1 jajko got. na miękko, 1 actimel lekki naturalny

I jak???
Nie chce przytyć ale ogólnie też nie chce schudnąć, czyli UUU
Ogólnie jestem przerażona pomóżcie. co roku wyjeżdżam na wycieczki z pakietem all inclusiv. w tym roku też i boję się, że przytyje, tam jest inna kuchnia i ogólnie co roku taki wyjazd wyzwalał we mnie napady do bólu i potem w Polsce napady ciągnęły się z pół roku 25kilo przybywało i potem znowu jakieś ograniczenie dobra waga w normie trzymanie jej i tak w kółko. boję się jak będzie w tym roku. czuję już się silniejsza i mam nadzieję, że nie wpadne w szał żarcia. ale co roku to przysłaniało mi wyjazd. czuje napięcie.

pozatym jak wyjść z diety, żeby być na takim zupełnie luz blus i nie przytyć, utrzymac wagę. bo nie można z r od razu na u prawda? bo ja jestem na u, ale chciałabym jeść jeszcze więcej, bo wydaje mi się, że mój tryb życia by mi na to pozwolił.
generalnie, zmien nastawienie. jedziesz na wyjazd, zeby sie wybawic a nie najesc. all inclusive tam będzie - będzie i tyle, przed wyjazdem odsuń od siebie myśli wyzwalajace w Tobie napiecie [bo napiecie jest genereatorem napadów!] czyli nie zastanawiaj się, o ile za dużo znów zjesz. zrelaksuj się maksymalnie przed wycieczką, zrób sobie jakąś przyjemność, nie zamartwiaj się, bo zamartwienie przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. wyluuuuuuzuj się.
nie zakładaj najgorszego.
na miejscu rób wszystko na co masz ochotę jednoczesnie maksymalnie wsluchujac sie w organizm - jesz, gdy jestes glodna lub gdy masz na coś ochotę [jak zrezygnujesz rano z lodów czekoladowych, "bo przytyję", to szansa, że wieczorem się na nie rzucisz, jest spora], gdy nie jesteś robisz "wszystko inne" i dobrze się bawisz.
Nie ma żadnych zakazów [jedzeniowych] - możesz wszystko, byle nie przywiązywać do tego dużej wagi. im więcej zakazów tym więcej pokus...
ale jak sie przejesz to nie koniec swiata, podnosisz, otrzepujesz się i idziesz dalej realizujac program wyjazdu.

rozumiem, że jedziesz z przyjaciółmi/bliskimi/facetem ? przebywaj z nimi, spędzajcie razem czas, rób wszystko, żeby poczuć się bezpieczna, kochana, spokojna i zrelaksowana, a uwierz mi, że wtedy o napad bardzo trudno.
przede wszystkim - jedź z nastawieniem na dobrą zabawę, nie myśl o jedzeniu w żadnych kategoriach: ani "jak szaleć to szaleć", ani "tego nie mogę, tamtego nie mogę", ani "tylko nie all inclusiiiivveeeee". zepchnij je na dalszy plan, nie będziesz o nim mysleć, wiec generator napadow - napiecie [czy strach/niepokoj] - zniknie lub zmniejszy się.

baw się dobrze.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2009-09-20 o 22:00
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 22:03   #1730
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Ta ja spróbuję z dzisiejszym R:
10.00 placki owsiane (jajko, 4 łyżki płatków, wiórki kokosowe, żurawina), szklanka kefiru
12.00 szklanka kefiru, szklanka soku marchewkowego (bez cukru)
14.00 pół woreczka ryżu brązowego, dwa plastry mięsa od szynki z piekarnika, bez żadnych sosów, sporo bakłażana, papryki i kabaczka zapiekanych w folii
17.30 kubek kefiru, jakieś 150g budyniu czekoladowego bez cukru ale z łyżeczką domowego syropu malinowego
20.00 serek homo naturalny, dwa plastry wędzonego indyka, dużo rukoli
up?
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 22:06   #1731
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Ta ja spróbuję z dzisiejszym R:
10.00 placki owsiane (jajko, 4 łyżki płatków, wiórki kokosowe, żurawina), szklanka kefiru ok, ale moze dorzuc jakies orzechy, zeby nnkt byly? skoro i tak laczysz tluszcze z weglami;p
12.00 szklanka kefiru, szklanka soku marchewkowego (bez cukru)znow kefir? znow nabial? kiepsko tutaj
14.00 pół woreczka ryżu brązowego, dwa plastry mięsa od szynki z piekarnika, bez żadnych sosów, sporo bakłażana, papryki i kabaczka zapiekanych w folii tu jest ok, o ile te plastry grrubee
17.30 kubek kefiru, jakieś 150g budyniu czekoladowego bez cukru ale z łyżeczką domowego syropu malinowego rozumiem, że to w ramach 10% odstepstw od diety? jest ok, tylko monotonnie, a gdzie nnkt?
20.00 serek homo naturalny, dwa plastry wędzonego indyka, dużo rukoli ok. znow nabiał.?


up?
jest ok, ale zero nnkt, ciagle nabiał i indyk, choć źródeł białka jest naprawdę wiele.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-20, 22:16   #1732
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
jest ok, ale zero nnkt, ciagle nabiał i indyk, choć źródeł białka jest naprawdę wiele.
Tego nabiału tyle, bo mi się termin ważności kefiru kończył A na kolację nie miałam pomysłu innego
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 06:17   #1733
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Amel Pokaż wiadomość
nmzc, naaprawdę, Kochanie. I ładne nawet to U

Hm, moje U z ostrą fazą na serki

I: I: jajecznica z dwóch jaj z grzybami, cebulką i papryką, żytni z: sopocką i pomidorem; homo naturalnym, rzodkiewką, ogórem i keczupem + kawa z mlekiem jedna kromka tylko tego żytniego??

II: Bran Flakesy z serkiem homo naturalnym, cynamonem i dżemem z czerwonych porzeczek; trochę masła orzechowego ja bym wzięła waniliowy do tego homo., ale to ja

III: pół woreczka kaszy gryczanej z gęstym sosem cebulowym, duużo buraczków i duszonej marchewy pół woreczka to malutko. jak zjadałam to pół wielkiego talerza no i mięska brak troszki, ale tak bywa

sporo śliwek i trochę malin sporo śliwek to 30 bo nie znam się

IV: wiejski 200g ze szczypiorkiem i keczupem; kawa z mlekiem ciekawie

V: 2 kromki żytniego z twarogiem i miodem; tuńczykiem w oleju, ogórkiem i keczupem; iii homo waniliowy no pikna kolacja

hm?
Skarbek, ładne to U i już lepsze niż poprzednie, ale czuje, że Ty czujesz jeszcze dyskomfort. zapominamy o ostatnich kilku tygodniach!

ps. dziękuje za wiadomość prv, odpisze jak znajdę więcej czasu, bo teraz po obiftym śniadaniu idę (a raczej się tocze) do szkoły
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:15   #1734
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

u mnie R
wiec:
1Sniadanie - 2 kanapki z szynka i serem
2sniadanie- jogurt maly gratka
obiad - wiesniak z pomidorem i duzo przypraw
podwieczorek - gruszka

i co myslicie?
pozniej jeszcze 3h grałam w siatke ;D
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:26   #1735
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
u mnie R
wiec:
1Sniadanie - 2 kanapki z szynka i serem
2sniadanie- jogurt maly gratka
obiad - wiesniak z pomidorem i duzo przypraw
podwieczorek - gruszka

i co myslicie?
pozniej jeszcze 3h grałam w siatke ;D
I Ś - 250 kcal
IIŚ - 100 (?) kcal
obiad - powiedzmy, że 200g wieśniaka zwykłego - 190kcal
podwieczorek - 70kcal

= 610 kcal.

a teraz przeczytaj regulamin.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 09:59   #1736
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
I Ś - 250 kcal
IIŚ - 100 (?) kcal
obiad - powiedzmy, że 200g wieśniaka zwykłego - 190kcal
podwieczorek - 70kcal

= 610 kcal.

a teraz przeczytaj regulamin.
moze wyszlo malo dlatego ze z lekka chora jestem i brak mi apetytu niewiedzialam ze az tak malo wyjdzie ..
moze dlatego tak jem bo u mnie mega slaby metabolizm :| i jak zjem obiad o 15 to czuje sie pelna do nastepnego dnia;/ ale u mnie to chyba rodzinne z tym obiadem cos proponujecie?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:00   #1737
Nasturcja several years
Rozeznanie
 
Avatar Nasturcja several years
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ToRuŃ:)
Wiadomości: 670
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

To moźe ja moim grźesźnym U: jako , źe pracuje w restauracji wloskiej lunch i dinner mam na miejscu wiec..

1:2 tosty ź maslem ź orźesźkow nerkowca , kakao, jogurt aero mieta ź cźekolada

2:LUNCH: spaghetti Carbonara(cźyli bocźke, smietana, ser, jajka), cappucino

3:Orźesźki nerkowca i braxylijskie w cźekoladźie, cappucino

4inner 1: piźźa amerikana

5:W domku: 2 tosty ź twaroźkiem, jogurt nektarynka-pomarancźa, banan

I juź takie nabylam źwycźaje źywieniowe i basta
__________________
What doesn't kill me only makes me stonger..
[Strong enough..]
Nasturcja several years jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 10:14   #1738
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

oto moje U a moze w k o ń c u coś ruszyło, że BLIŻEJ P?


I Śn. owsianka z 5łych górskich/żytnich, łycha rodzynek, miodu, zarodków, jogo naturalny 150g + kawa.

II Śn. danio waniliowy z orzechami /nerkowce+laskowe/ + herbata z cytryna i cukrem

Obiad. spory pulpet z miesa wieprzowego z sosem z pieczarek na oliwie, brokuł, kasza jęczmienna z warzywami

Podwieczorek: dwie kromki chałki z serkiem śmietankowym i dzemem śliwkowym domowm + pralina Lindt + kawa z mlekiem

Kolacja: grahamka z wieśniakiem, almette ziołowym, tuńczykiem wsw, pomidorem, papryka czewroną.

po. kiwi
1,5l wody niegazowanej

jakiajak?

Edytowane przez Black Cat
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:30
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:27   #1739
Agatka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Uuuuu...
Sniadanie- grahamka z maslem, salata, jajkiem na twardo, szczypiorkiem i majonezem, kawa z mlekiem
2 sniadanie- grahamka z serkiem wiejskim, 2 kotletami sojowymi, salata, pomidorem i ogorkiem
Obiad- zupa ogorkowa z ziemniakami
Podwieczorek- banan, 50 g kefiru pitnego "owoce lesne"
Kolacja- salatka z makreli, 1/2 serka wiejskiego i roznych warzywek
Agatka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:12   #1740
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

moje dzisiejsze R
sni. 1 kromka zwyklego chleba i ryba z puszki z sosie pomidorowym [ryba tj sledz]
2sniad. 2 jablka
obiad 1,5 duzego golabka w sosie pomidorowym ;D
kolacja: jeszczenie wiem ale nic albo moze wisniak z pomidorkiem mniam;D
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.