Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-25, 13:05   #1711
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Z Ali jak mi coś nie dochodziło to kase oddawali bez problemu. Ostatnio zamówiłam jakies worki, nie doszły, kasa oddana. 3 dni później były u mnie 🤣

Ja podziwiam te pracujące do teraz. Jestem przedstawicielem, gdyby mi kazano latać, dźwigać i skakać po półkach do tej pory to bym płakała.

Ola w przyszłym tygodniu zamilknie, tak będzie odsypiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być mnie trochę mniej bo będę od jutra u rodziców, ale raczej odsypiać nie będę. Mam już tak przyzwyczajony organizm do takiego wstawania ze spanie do 7 to u mnie max

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:15   #1712
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
U mnie wygląda to tak. Mój ma wycięcia na pasy tak jak do spacerówki i normalnie przewlekłam te z fotelika dwa pasy na ramionka i jeden pomiędzy nóżkami. Nie wiem jakie ten co wysłałaś ma wycięcia. Wydaje mi się, że każdy fotelik ma takie same pasy?Załącznik 7695835

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przypomnij proszę gdzie kupowałaś śpiworek wczoraj widziałam śliczny z cottonmoose na żywo, ale cena zabójcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:19   #1713
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez lava_cake Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze 3 tygodnie i koniec pracy

Poszłabym juz wczesniej ale tutaj to przewracaja oczami jak przed 35 tygodniem zakonczysz prace a nie ma czegos takiego jak L4 na ciaze
Jej 3 tyg. .. Mi został oficjalnie tydzień. Już napisałam do głównych partnerów, że nie przyjmuję nowych zleceń, a czas do końca miesiąca zamykam wszystkie aktualne.
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to i ja mam pytanie.
Kiedy dla malucha się kupuje jakieś książeczki kontrastowe i inne bajery. Jakieś gryzaki, zabawki czy coś kompletnie nie wiem co się kupuje dla dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę że tak ponad 2 miesiące może 3 jak ma dziecko. Wcześniej ma rozmazany widok. Jak jest przy piersi, noworodek widzi twarz mamy i nic ponad tą odległość na spokojnie pewnie dostaniesz w prezencie takie książeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:25   #1714
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja polecam ten z motherhood , widze ze bedzie cieplusi 🥰🥰 i nie jest ogromny . Mi sie wydaje ze jesli chodzi o tego typu akcesoria to nie odczujesz Smarfetka- jeden spiworek na stale w gondoli bedzie jezdzil a drugi w foteliku.

Wlasnie sobie uswiadomilam ilość gratow. W jednym kącie wozek, w drugim fotelik, w trzecim bujaczek, i mata i puzzle piankowe i to i tamto 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Arya mysle ze takie zakupy spokojnie mozesz zostawić na po porodzie. Ja nie bede wyciagac niz wcześniej niz 3mce po porodzie. Dziecko musi poznac otoczenie, twarze rodzicow, zapachy. Przebodzcowanie jest straszne dla takiego maluszka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

No moze 2mce , moze 6tyg na chwile zeby zaciekawic dziecko gdy siluje sie z glowka na brzuszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Chce mi sie wymiotowac z bólu głowy normalnie mnie mdli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:31   #1715
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to i ja mam pytanie.
Kiedy dla malucha się kupuje jakieś książeczki kontrastowe i inne bajery. Jakieś gryzaki, zabawki czy coś kompletnie nie wiem co się kupuje dla dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Książeczki kontrastowe drukowałam sama praktycznie od początku chyba. Gdzieś koło 3mz dziecko zaczyna się interesować otaczającym światem i próbować coś chwytać, wie wtedy chyba pierwsze zabawki
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:38   #1716
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Przypomnij proszę gdzie kupowałaś śpiworek wczoraj widziałam śliczny z cottonmoose na żywo, ale cena zabójcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z elodie details. Normalnie cena też zabójcza, ja kupowałam na promce z limango. Ostatnio były też w promocji w smyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:41   #1717
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja mam z elodie details. Normalnie cena też zabójcza, ja kupowałam na promce z limango. Ostatnio były też w promocji w smyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dlatego taki śliczny 🥰 a to jakaś wersja typowo do fotelika? Bo kiedyś oglądałam to wydawały mi się dłuższe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 13:44   #1718
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Może być mnie trochę mniej bo będę od jutra u rodziców, ale raczej odsypiać nie będę. Mam już tak przyzwyczajony organizm do takiego wstawania ze spanie do 7 to u mnie max

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Powiem ci, ze ja tez myślałam, ze mentalność robola jest u mnie nie do wyplenienia, chcociaz w tygodniu zawsze cierpiałam, jak dzwonił budzik, to przez weekend i tak budziłam się „jak do pracy”.

Teraz co prawda wstaje z chłopakiem o naszej ustawowej 6:20, ale jemy razem śniadanie i idę dalej spać i spokojnie dk tej 9 z hakiem pociągnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:49   #1719
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
To dlatego taki śliczny 🥰 a to jakaś wersja typowo do fotelika? Bo kiedyś oglądałam to wydawały mi się dłuższe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, to jest normalna wersja. W mojej gondoli wygląda tak wszystko to kwestia ułożenia dlatego myślę, że każdy śpiworek co ma wycięcia na pasy może służyć też do fotelika Screenshot_2019-10-25-14-48-13-252_com.miui.gallery_compress12.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:50   #1720
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Przepiękny jest ten spiworek 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:55   #1721
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Powiem ci, ze ja tez myślałam, ze mentalność robola jest u mnie nie do wyplenienia, chcociaz w tygodniu zawsze cierpiałam, jak dzwonił budzik, to przez weekend i tak budziłam się „jak do pracy”.

Teraz co prawda wstaje z chłopakiem o naszej ustawowej 6:20, ale jemy razem śniadanie i idę dalej spać i spokojnie dk tej 9 z hakiem pociągnę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam nadzieję że jednak uda mi się trochę odespać. Pierwszy tydzień będzie najgorszy bo tak ciężko będzie się przestawić.

Ale już zrobiłam pierwszy krok i wyłączyłam budzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 14:00   #1722
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Nie, to jest normalna wersja. W mojej gondoli wygląda tak wszystko to kwestia ułożenia dlatego myślę, że każdy śpiworek co ma wycięcia na pasy może służyć też do fotelika Załącznik 7695838

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rzeczywiście no i teraz jestem roztarta, bo ten od Pati też fajny. Muszę się z tym przespać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:04   #1723
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Emosz a chcesz typowo do wozka i przy okazji do fotelika miec czy typowo do fotelika Ci potrzeba? Ja mam spiworek po Leo dla Tymka do wozka wiec dokupilam taki do fotelika i na pewno jest wygodniejszy, zgrabniejszy i nie az taki gruby jak te do wozka. No i kwestia przekladania. Jak Ci nie przeszkadza to bierz jeden na dwa zastosowania ale ja bym chyba wolala dwa osobne tańsze. Ten z motherhood jest cieplusi ale nie jest taki gruby, no i ma softscheel a to super material milion razy lepszy niz poliester ze spiworka który nie jest potrzebny bo w aucie nie pizga. W ogole wkladanie w pasy mnie nie jara, wiec jak juz wloze to przynajmniej nie bede musiala za kazdym razem przewlekac. Takie mam rozkminy po prostu musisz sama przemyslec bo dla kazdej z nas coś innego będzie lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:05   #1724
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Do 15:30 pracuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Może być mnie trochę mniej bo będę od jutra u rodziców, ale raczej odsypiać nie będę. Mam już tak przyzwyczajony organizm do takiego wstawania ze spanie do 7 to u mnie max

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Och ja też wstawałam kilka lat punkt 5:50 a w weekendy max 7. Ale L4 to inna sprawa. Powoli powoli i nie będziesz wiedziała kiedy sypiasz do 9 Zresztą ja z tych co jak wstają o 6 to mają powera na cały dzień. Ale obecnie nijak nie mogę znaleźć sobie zajęcia od 9 a co dopiero od 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:07   #1725
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Rzeczywiście no i teraz jestem roztarta, bo ten od Pati też fajny. Muszę się z tym przespać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się napaliłam i chciałam dokupić osobny śpiworek do fotelika żeby się nie bawić w przekładanie itp. tzn. to bardziej taki otulacz jak jedna z was tu na wątku wstawiała. TŻ kategorycznie zabronił stwierdził, że lepiej mieć jeden porządny niż dokupować specjalny do fotelika bo patrząc na nasze zimy to i tak tego do fotelika nie będziemy używać tylko przykrywać cieplejszym kocykiem. W sumie przemyślałam, że ma rację. W cieplejsze dni będę używać kołderki minky, w chłodniejsze śpiworka.

Gdybym nie kupiła tego z elodie, to pewnie dzisiaj bym zamówiła ten z lanila bo mi się strasznie spodobały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:08   #1726
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Emosz a chcesz typowo do wozka i przy okazji do fotelika miec czy typowo do fotelika Ci potrzeba? Ja mam spiworek po Leo dla Tymka do wozka wiec dokupilam taki do fotelika i na pewno jest wygodniejszy, zgrabniejszy i nie az taki gruby jak te do wozka. No i kwestia przekladania. Jak Ci nie przeszkadza to bierz jeden na dwa zastosowania ale ja bym chyba wolala dwa osobne tańsze. Ten z motherhood jest cieplusi ale nie jest taki gruby, no i ma softscheel a to super material milion razy lepszy niz poliester ze spiworka który nie jest potrzebny bo w aucie nie pizga. W ogole wkladanie w pasy mnie nie jara, wiec jak juz wloze to przynajmniej nie bede musiala za kazdym razem przewlekac. Takie mam rozkminy po prostu musisz sama przemyslec bo dla kazdej z nas coś innego będzie lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mi zwrocilas uwagę na ważną kwestię przekładania dziecka z gondoli do fotelika, a co za tym idzie przewlekania pasów przez dziurki... Dziękuję wcześniej o tym nie pomyslalam, ehh dziewczyno podlej kalafiora jak to mój tz mówi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:14   #1727
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Och ja też wstawałam kilka lat punkt 5:50 a w weekendy max 7. Ale L4 to inna sprawa. Powoli powoli i nie będziesz wiedziała kiedy sypiasz do 9 Zresztą ja z tych co jak wstają o 6 to mają powera na cały dzień. Ale obecnie nijak nie mogę znaleźć sobie zajęcia od 9 a co dopiero od 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby Twoje słowa się potwierdziły jeszcze tylko muszę nauczyć TŻ wstawać po pierwszym sygnale budzika a nie po 10 (bo jak czasem w niedziele on wstaje o 7 to z reguły jest tak że zanim on się obudzi to ja już wstaje i wyłączam jego budzik i przy okazji budzę TŻ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:15   #1728
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja bardzo zalowalam ze nie mialam spiworka do fotelika z Leo. Ten z gondoli byl okay ale byl za duzy i w efekcie niepraktyczny wiec wolalam otulac kocami niz to przekładać i klełam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:18   #1729
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dokładnie Pati tak jak piszesz. Każdy musi dopasować do siebie co potrzebuje. Mi TŻ właśnie zwrócił uwagę, że nie potrzebujemy dwóch. Rzadko jeżdżę samochodem, więc w razie czego jak będę musiała raz na dwa tygodnie przełożyć śpiworek z wózka do fotelika to mi nie będzie przeszkadzać. I jak już gdzieś będę jechać to nie będę brała gondoli żeby męczyć się z przekładaniem tego wszystkiego. Gdybym to miała robić częściej to pewnie wybrałabym dwa osobne, żeby do fotelika mieć jakiś lżejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 14:19   #1730
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja bede wozic 2 razy dziennie Leona do przedszkola w miedzy czasie jakis spacer wiec dla mnie to byłaby katorga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:31   #1731
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Książeczki kontrastowe drukowałam sama praktycznie od początku chyba. Gdzieś koło 3mz dziecko zaczyna się interesować otaczającym światem i próbować coś chwytać, wie wtedy chyba pierwsze zabawki


Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Jej 3 tyg. .. Mi został oficjalnie tydzień. Już napisałam do głównych partnerów, że nie przyjmuję nowych zleceń, a czas do końca miesiąca zamykam wszystkie aktualne. Myślę że tak ponad 2 miesiące może 3 jak ma dziecko. Wcześniej ma rozmazany widok. Jak jest przy piersi, noworodek widzi twarz mamy i nic ponad tą odległość na spokojnie pewnie dostaniesz w prezencie takie książeczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja polecam ten z motherhood , widze ze bedzie cieplusi i nie jest ogromny . Mi sie wydaje ze jesli chodzi o tego typu akcesoria to nie odczujesz Smarfetka- jeden spiworek na stale w gondoli bedzie jezdzil a drugi w foteliku.

Wlasnie sobie uswiadomilam ilość gratow. W jednym kącie wozek, w drugim fotelik, w trzecim bujaczek, i mata i puzzle piankowe i to i tamto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Arya mysle ze takie zakupy spokojnie mozesz zostawić na po porodzie. Ja nie bede wyciagac niz wcześniej niz 3mce po porodzie. Dziecko musi poznac otoczenie, twarze rodzicow, zapachy. Przebodzcowanie jest straszne dla takiego maluszka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

No moze 2mce , moze 6tyg na chwile zeby zaciekawic dziecko gdy siluje sie z glowka na brzuszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Chce mi sie wymiotowac z bólu głowy normalnie mnie mdli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ok dzięki dziewczyny, tak myślałam ze po 2 miesiącu można coś wdrażać na razie nie planuje nic kupować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:31   #1732
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

To już oficjalnie mogę zacząć odpoczywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:33   #1733
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To już oficjalnie mogę zacząć odpoczywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juuuuhu! Jak się z tym czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:34   #1734
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

ja często też nie będę jeździć ale nie lubię się tak bawić w przekładanie dlatego kupiłam otulacz do fotelika używany chyba za 30zł

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To już oficjalnie mogę zacząć odpoczywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odpoczywaj ile się da!! Należy się!
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:35   #1735
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Emosz a chcesz typowo do wozka i przy okazji do fotelika miec czy typowo do fotelika Ci potrzeba? Ja mam spiworek po Leo dla Tymka do wozka wiec dokupilam taki do fotelika i na pewno jest wygodniejszy, zgrabniejszy i nie az taki gruby jak te do wozka. No i kwestia przekladania. Jak Ci nie przeszkadza to bierz jeden na dwa zastosowania ale ja bym chyba wolala dwa osobne tańsze. Ten z motherhood jest cieplusi ale nie jest taki gruby, no i ma softscheel a to super material milion razy lepszy niz poliester ze spiworka który nie jest potrzebny bo w aucie nie pizga. W ogole wkladanie w pasy mnie nie jara, wiec jak juz wloze to przynajmniej nie bede musiala za kazdym razem przewlekac. Takie mam rozkminy po prostu musisz sama przemyslec bo dla kazdej z nas coś innego będzie lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja się napaliłam i chciałam dokupić osobny śpiworek do fotelika żeby się nie bawić w przekładanie itp. tzn. to bardziej taki otulacz jak jedna z was tu na wątku wstawiała. TŻ kategorycznie zabronił stwierdził, że lepiej mieć jeden porządny niż dokupować specjalny do fotelika bo patrząc na nasze zimy to i tak tego do fotelika nie będziemy używać tylko przykrywać cieplejszym kocykiem. W sumie przemyślałam, że ma rację. W cieplejsze dni będę używać kołderki minky, w chłodniejsze śpiworka.

Gdybym nie kupiła tego z elodie, to pewnie dzisiaj bym zamówiła ten z lanila bo mi się strasznie spodobały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już nie wiem czego mi trzeba niestety nie mam już śpiworka po małej więc potrzebuję cokolwiek, z tym że mam multum kombinezonów, więc chyba one się przydadzą na spacery a do fotelika już mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:36   #1736
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Juuuuhu! Jak się z tym czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fantastycznie biorąc pod uwagę że w tym tyg jakaś niemoc mnie ogarnęła

Z tej radości to chyba sobie wieczorem otworze piwo 0%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:38   #1737
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
To już oficjalnie mogę zacząć odpoczywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:42   #1738
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Dokładnie Pati tak jak piszesz. Każdy musi dopasować do siebie co potrzebuje. Mi TŻ właśnie zwrócił uwagę, że nie potrzebujemy dwóch. Rzadko jeżdżę samochodem, więc w razie czego jak będę musiała raz na dwa tygodnie przełożyć śpiworek z wózka do fotelika to mi nie będzie przeszkadzać. I jak już gdzieś będę jechać to nie będę brała gondoli żeby męczyć się z przekładaniem tego wszystkiego. Gdybym to miała robić częściej to pewnie wybrałabym dwa osobne, żeby do fotelika mieć jakiś lżejszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Same here w zimie, też rzadko będzie przekładanie. Na wiosnę za to, kiedy zacznie się jazda, nie potrzeba śpiworów i powinien styknac byle kocyk

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Ola, gratulacje

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:43   #1739
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 15:02   #1740
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ola no to imprezka, szampana otwieramy?

Ja do fotelika kupilam uzywany spiworek, zeby go zamontowac w te pasy i nie wyciagac ciagle.
A do wozka jeszcze nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.