Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 08:17   #1711
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam ponownie po weekendzie
Widzę, że trochę nam się temat rozruszał super, im nas więcej tym bardziej motywująco
Wczoraj miałam baaaardzo ciężki powrót do ćwiczenia
W sumie wiedziałam, że tak będzie. Jak ćwiczę, to ćwiczę, najgorzej jak mam przerwę weekendową - co u mnie jest stety/niestety standardem, bo co weekend albo ja do kogoś jadę albo ktoś mnie odwiedza .
Tak czy inaczej przemogłam się i zrobiłam cardio i bum bum.

Cóż, z przykrością stwierdzam, że cardio zaczyna mnie nudzić.
Mam już prawie cały program Turbo Fire, i myślę o zmiksowaniu, tzn.pożyczeniu programu cardio z TF i może dorzuceniu stretchingu po sculpt i h&t, bo mam wrażenie, że trochę mało rozciągania po nich.

Dzisiaj sculpt nie mogę się doczekać już
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:48   #1712
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

wszystko ściągnięte tylko teraz czekam aż będę mogła ćwiczyć wczoraj nadwyrężyłam mięsień na pod udem i dupa zbita, zero ćwiczeń na nogi bo boli jak .... ! jeszcze zaraz wyjazd nad morze , także dołączam do was w okolicach 20 sierpnia wytrwałości pupoholiczki
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:54   #1713
Anuzia
Raczkowanie
 
Avatar Anuzia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp:)
Wiadomości: 56
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam dziewczynki
Wczoraj zaczelam drugi tydzien i mialam pomiary ktore po tygodniowej przygodzie z BBL wygladaja nastepujaco,dodam rowniez ze oprocz cwiczen stosuje tez diete:
Talia: -5cm
Boczki: -3cm
Biodra: -1cm
Reszta zostala bez zmian...narazie zwaze sie za tydzien w pn i napisze ile kg mi przez te dwa tygonie ubylo
pozdrawiam
__________________
Brazil Butt Lift
Slim&Lift
Wzrost: 170cm
Włosy- 68cm
Anuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 12:14   #1714
kordylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

hej!!
miałam się wczoraj "pochwalić" wynikami po pierwszym tygodniu ale pilnowałam dzieci sąsiadki (razem miałam w domciu czwóreczkę bo jeszcze moja dwójeczka) i padłam na pyszczek tak mnie wymaglowały
wczoraj planowo zabrałam się za SCULP ale w połowie miałam dość!! NUUUUDY!! muszę to zastąpić innymi ćwiczeniami (wczoraj zrobiłam bumbum)

a więc po tygodniu BBL+ mniej żreć
waga -1kg
talia -1cm
pas -2cm (a tu jest z czego zrzucać )
biodra -1cm
uda -1cm

mh..także chyba nie jest najgorzej!!
za to dzisiaj dostałam okres i póki co zero motywacji i chęci do ćwiczeń! najchętniej przespałabym dzisiejszy dzień!! w sumie to do tej pory nie miałam przerwy w ćwiczeniach także chyba nie zaszkodzi dzisiejszy luzik!!

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Anuzia Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Wczoraj zaczelam drugi tydzien i mialam pomiary ktore po tygodniowej przygodzie z BBL wygladaja nastepujaco,dodam rowniez ze oprocz cwiczen stosuje tez diete:
Talia: -5cm
Boczki: -3cm
wow!!piękny wynik!!

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Na rzeźbienie jest głównie H&T i Sculpt, na spalanie Cardio Axe i Bum Bum więc sama wybierz co Ci lepiej pasuje
mh..to może lepiej zmuszę się do tego SCULPT ale ciężko będzie...



Cytat:
Napisane przez klaudiabp Pokaż wiadomość
Ja jestem po Cardio Axe i Tummy Tuck, ale to bardzo pobieżnie
Zauważyłam za to, że trener jest bardzo przydatny Łapię się na tym, że zaczynam oddychać dopiero kiedy on mi o tym przypomni Za każdym razem się z tego śmieję, ale zawsze jest to samo Ćwiczę, ćwiczę, próbuję nadążyć za filmikiem , nagle słyszę: breathe i właśnie wtedy Klaudia robi pierwszy wdech
heh...ja niestety też mam podobnie z tym oddychaniem dobrze,że ktoś przypomina aby oddychać
kordylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 13:21   #1715
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
wszystko ściągnięte tylko teraz czekam aż będę mogła ćwiczyć wczoraj nadwyrężyłam mięsień na pod udem i dupa zbita, zero ćwiczeń na nogi bo boli jak .... ! jeszcze zaraz wyjazd nad morze , także dołączam do was w okolicach 20 sierpnia wytrwałości pupoholiczki
czekamy

Cytat:
Napisane przez Anuzia Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Wczoraj zaczelam drugi tydzien i mialam pomiary ktore po tygodniowej przygodzie z BBL wygladaja nastepujaco,dodam rowniez ze oprocz cwiczen stosuje tez diete:
Talia: -5cm
Boczki: -3cm
Biodra: -1cm
Reszta zostala bez zmian...narazie zwaze sie za tydzien w pn i napisze ile kg mi przez te dwa tygonie ubylo
pozdrawiam

talia

gratulacje!


Cytat:
Napisane przez kordylia Pokaż wiadomość
hej!!
miałam się wczoraj "pochwalić" wynikami po pierwszym tygodniu ale pilnowałam dzieci sąsiadki (razem miałam w domciu czwóreczkę bo jeszcze moja dwójeczka) i padłam na pyszczek tak mnie wymaglowały
wczoraj planowo zabrałam się za SCULP ale w połowie miałam dość!! NUUUUDY!! muszę to zastąpić innymi ćwiczeniami (wczoraj zrobiłam bumbum)

a więc po tygodniu BBL+ mniej żreć
waga -1kg
talia -1cm
pas -2cm (a tu jest z czego zrzucać )
biodra -1cm
uda -1cm

mh..także chyba nie jest najgorzej!!
za to dzisiaj dostałam okres i póki co zero motywacji i chęci do ćwiczeń! najchętniej przespałabym dzisiejszy dzień!! w sumie to do tej pory nie miałam przerwy w ćwiczeniach także chyba nie zaszkodzi dzisiejszy luzik!!



heh...ja niestety też mam podobnie z tym oddychaniem dobrze,że ktoś przypomina aby oddychać
również gratuluję!

Ja póki co jestem zaskoczona testem ołówkowym. Po 4 dniach ćwiczeń się nie trzyma a jeszcze 4 dni temu mogłam z nim chodzić po domu wsadzonym pod pośladki i żadna siła nie chciała go zrzucić na podłogę

Co do oddychania - ja się nauczyłam oddychać na fitnessie gdzie trener ciągle mówił "wdech wydech" - ponoć oddychanie jest bardzo ważne! Dotlenia mięśnie podczas ćwiczeń.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 14:53   #1716
nela_24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-11 o 08:28
nela_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:02   #1717
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nela_24 Pokaż wiadomość
spam
Nie, my wolimy się spocić i nie wierzymy w takie cuda, że od chodzenia w butach ukształtują mi się pośladki chyba żartujesz. Gdyby było tak faktycznie to siłownie świeciłyby pustkami a wszyscy w butach chodzili. Daruj sobie tą żałosną reklamę.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-08-11 o 08:28
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 15:24   #1718
kordylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez nela_24 Pokaż wiadomość
Cześć. Przez przypadek trafiłam na stronę http://www.reebok.com/PL/womens/easytone są to buty do chodzenia, które kształtują nasze nogi i pośladki! Nie mam czasu na ćwiczenia i myślę, że to będzie dla mnie świetne rozwiązanie. Dużo chodzę w ciągu dnia, jestem zabiegana. Mam wrażenie, że te buty są stworzone dla mnie Macie już takie?
taaa jasne!!ja mam już trzy pary!!tak na zapas gdyby jedne nie pomogły!!
kordylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 15:37   #1719
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

jaaaacie... dziewczyny... zmierzyłam się przed chwila i porównując do wymiarów tych co podalam wczesniej czyli sprzed tygodnia to... przybylo mi cm ale... załamana postaniowałam jeszcze porównac zdjecia sprzed tygodnia i z dzisiaj i... NIE WIERZĘ jeśli jest taka rożnica po tygodniu to co będzie za 3? chyba kupię sobie strój kąpielowy ze stringami ale może mi się tylko zdaje? bo teraz mam 97 w tyłku a nie 95 jak tak dalej pójdzie to dobiję do setki

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez nela_24 Pokaż wiadomość
Cześć. Przez przypadek trafiłam na stronę http://www.reebok.com/PL/womens/easytone są to buty do chodzenia, które kształtują nasze nogi i pośladki! Nie mam czasu na ćwiczenia i myślę, że to będzie dla mnie świetne rozwiązanie. Dużo chodzę w ciągu dnia, jestem zabiegana. Mam wrażenie, że te buty są stworzone dla mnie Macie już takie?

olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 16:53   #1720
Anuzia
Raczkowanie
 
Avatar Anuzia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wlkp:)
Wiadomości: 56
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Rowniez gratuluje dziewczyny wynikow tak trzymac...moj dupalek nabral ksztaltow,jest jedrniejszy i bardziej hmm jak to napisac okraglejszy tak sie na niego dzisiaj napatrzalam ze kupilam sobie trzy pary stringow pozdrawiam i do dziela kobitki
__________________
Brazil Butt Lift
Slim&Lift
Wzrost: 170cm
Włosy- 68cm
Anuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:04   #1721
vassa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja również jestem chętna na ćwiczenia poczytałam, oglądnęłam zdjęcia i mobilizacja pełna jest!
Proszę jeszcze linka do tych ćwiczeń ( gavorina@o2.pl) z góry bardzo dziekuję.
vassa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 19:18   #1722
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez olaolaola90 Pokaż wiadomość
jaaaacie... dziewczyny... zmierzyłam się przed chwila i porównując do wymiarów tych co podalam wczesniej czyli sprzed tygodnia to... przybylo mi cm ale... załamana postaniowałam jeszcze porównac zdjecia sprzed tygodnia i z dzisiaj i... NIE WIERZĘ jeśli jest taka rożnica po tygodniu to co będzie za 3? chyba kupię sobie strój kąpielowy ze stringami ale może mi się tylko zdaje? bo teraz mam 97 w tyłku a nie 95 jak tak dalej pójdzie to dobiję do setki
Eeeeeej, tak się nie robiii !! Ja też chcę zobaczyć te zdjęciaaaaa !!
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 19:42   #1723
Anna89TV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 23
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez olaolaola90 Pokaż wiadomość
jaaaacie... dziewczyny... zmierzyłam się przed chwila i porównując do wymiarów tych co podalam wczesniej czyli sprzed tygodnia to... przybylo mi cm ale... załamana postaniowałam jeszcze porównac zdjecia sprzed tygodnia i z dzisiaj i... NIE WIERZĘ jeśli jest taka rożnica po tygodniu to co będzie za 3? chyba kupię sobie strój kąpielowy ze stringami ale może mi się tylko zdaje? bo teraz mam 97 w tyłku a nie 95 jak tak dalej pójdzie to dobiję do setki

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------




Też chcę te zdjęcia by się zmobilizować. Który program robisz ? Pierwszy ?
Anna89TV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:15   #1724
Falsify
Raczkowanie
 
Avatar Falsify
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

eeech a ja powinnam od wczoraj robić czwarty tydzień, ale nie potrafię się zmobilizować. Ogólnie dołożyłam sobie dwa nadprogramowe dni przerwy. Jak już skończę ten program będę robiła tylko te części, które mnie najmniej nudzą, bo głupio jest już znać wszystkie ruchy na pamięć. W ostatnim tygodniu raczej zrezygnuję z Cardio Axe - zamiast tego wezmę Bum Bum, wiem, że to bardziej wymagające, ale przynajmniej po nim nie ziewam.
Ale kiedy czytam o waszych wynikach trochę jestem rozczarowana własnymi - bo może i zrzuciłam coś z bioder, ale moje pośladki nadal są brzydko obwisłe, a chciałabym żeby po tych trzech tygodniach w końcu się podniosły.
Koniec narzekania, biorę się do roboty.
__________________
27.08.2010 - szczęśliwa narzeczona

25.08.2012 - jeszcze bardziej szczęśliwa żona
Falsify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:19   #1725
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez venealin Pokaż wiadomość
Eeeeeej, tak się nie robiii !! Ja też chcę zobaczyć te zdjęciaaaaa !!
teraz to już zgłupiałam TŻ mówi, że nie widzi żadnej różnicy( na zdj bo jeszcze się nie widzieliśmy odkąd zaczęłam ćwiczyć), może mi się tylko wydaje... no w każdym razie na pewno takowa jest jeśli chodzi o skórę, no i boczki mi już w spodniach nie wystają. wrzucę fotki jak skończę 2 tydzień, czyli po niedzieli, jeszcze parę dni teraz sie jeszcze wstrzymam. i muszę dokupić obciążniki na nogi bo 1 kg to już trochę za mało

a robię program slim & lift, to jest chyba 3. jak go skończę to mam zamiar zrobić 1
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:48   #1726
little_dove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 121
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

zrobilam dziasiaj bum bum i przyznam ze zaskoczylo mnie to ze bylam cala mokra w trakcie tych cwiczen, a teraz naprawde czuje dupsko
Przyznam ze jest to mile urozmaicenie, jesli nie mam ochoty akurat na wymyslanie wlasnych cwiczen. Dzisiaj wlasnie dosciagal mi sie sculpt i pobierznie przegladajac tez ciekawie to wyglada
little_dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 20:54   #1727
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Falsify Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny - dzisiaj kończę trzeci tydzień BBL i chce się pochwalić wynikami, które, jak na mnie, są chyba niezłe
kilogramy: -1,5
talia: -1cm
brzuch: -4cm
biodra: -2cm
udo:-2cm
Mam nadzieje, ze za tydzień dodam do tego kolejne cyferki. Zaznaczam, ze oprócz ćwiczeń stosuje tez dietę.
Jaką diete stosujesz? Ja melduje 2 dzień BBL i 30 minut na orbitreku(bardzo intensywne)
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:01   #1728
Falsify
Raczkowanie
 
Avatar Falsify
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez lilly19921 Pokaż wiadomość
Jaką diete stosujesz? Ja melduje 2 dzień BBL i 30 minut na orbitreku(bardzo intensywne)
Moja dieta to mniej żreć, więcej ruchu ;P
__________________
27.08.2010 - szczęśliwa narzeczona

25.08.2012 - jeszcze bardziej szczęśliwa żona
Falsify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 21:10   #1729
klaudiabp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Zróbcie coś, muszę zrobić Bum Bum a taaaaaaaak mi się nie chce
__________________
klaudiabp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:12   #1730
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Dziewczyny czy to możliwe że mięśnie puchną?Jem od poniedziałku mniej niż zwykle, i wykonuje program 3 slim&lift a nogi wydaja sie takie opuchniete i mam okropne zakwasy. Nie zbilza mi się @-jeszcze nie pora.Czy wy też tak miałyście?Dodam że waga sie nie zmnieniła,nawet jest nizsza niz zwykle a centymetry przybyły
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:21   #1731
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez lilly19921 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to możliwe że mięśnie puchną?Jem od poniedziałku mniej niż zwykle, i wykonuje program 3 slim&lift a nogi wydaja sie takie opuchniete i mam okropne zakwasy. Nie zbilza mi się @-jeszcze nie pora.Czy wy też tak miałyście?Dodam że waga sie nie zmnieniła,nawet jest nizsza niz zwykle a centymetry przybyły
skąd ja to znam - u mnie jest tak samo na pupie przybyło 2 cm a w udach ok o,5-1 ale ogólnie wyglądam lepiej, mimo tych cm. mnie to obojętne ile przybędzie, byle bym miala smukłe nogi i wyrzeźbiony tyłek
jeśli ćwiczysz od poniedziałku to przecież normalne ze masz zakwasy, na twoim miejscu bym się nie martwiła, no chyba, że zaczniesz puchnąć bardziej to wtedy idź do lekarza.

Edytowane przez olaolaola90
Czas edycji: 2010-08-11 o 12:24
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:06   #1732
AnijaaT
Raczkowanie
 
Avatar AnijaaT
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 64
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez olaolaola90 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam - u mnie jest tak samo na pupie przybyło 2 cm a w udach ok o,5-1
jaki program ćwiczysz?
__________________
Studentka 5 roku medycyny

Dbam o siebie czytam, ćwiczę, oglądam
AnijaaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:09   #1733
czekliii
Raczkowanie
 
Avatar czekliii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Mogłabym prosić o linka? (czekliii@gmail.com) z góry serdecznie dziękuję
czekliii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 15:11   #1734
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

dżem dobry, można się przyłączyć?

wziełam się za ściąganie filmików i mam nadzieję od jutra zacząć nie wiem tylko do końca który program, waham się między 2 i 3. Głownie chodzi mi o podnisienie tyłka i wyszczuplenie ud i bioder
który byście polecały?


jak tak czytam o waszych efektach to aż mi się chce ćwiczyć!
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 22:40   #1735
olaolaola90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez anijaat Pokaż wiadomość
jaki program ćwiczysz?
3
olaolaola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:10   #1736
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Jak wam idzie babeczki? Bo coś słabo się meldujecie z ćwiczeniem
Ja wczoraj oficjalnie zakończyłam drugi tydzień (w końcu nic mi nie przeszkodziło ).
Teoretycznie dzisiaj dzień odpoczynku, a od jutra tydzień 3, ale ponieważ na weekend znowu mam wyjazd zaplanowany , to dzisiaj lecę ze Sculpt'em i mam nadzieję, że jutro zdążę cardio i h&t
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 07:53   #1737
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
dżem dobry, można się przyłączyć?

wziełam się za ściąganie filmików i mam nadzieję od jutra zacząć nie wiem tylko do końca który program, waham się między 2 i 3. Głownie chodzi mi o podnisienie tyłka i wyszczuplenie ud i bioder
który byście polecały?


jak tak czytam o waszych efektach to aż mi się chce ćwiczyć!
moim zdaniem slim&lift



Ja dzisiaj dniem odpoczynku kończę pierwszy tydzień
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 09:39   #1738
kordylia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja mam na dzisiaj bum-bum
i tak się zastanawiam czy ćwiczyć teraz czy poczekać aż przyjedzie M z teściem,zrobią co mają w planach i sobie pojadą a ja będę mogła spokojnie poćwiczyć
kordylia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:12   #1739
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Skonczylam 4 tydzien hmm i co teraz ??
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 11:40   #1740
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Smile Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Wrzuć zdjęcia
Nie no, żartuję oczywiście.
Gratuluję!!!!!!!!! Musisz być z siebie dumna
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.