Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012 cz.1 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-07, 21:16   #1741
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W gazecie opisywali kilka miesięcy temu przypadek kobiety, która wpłaciła 3 tysiące we wpłatomacie a policzyli jej 1500. Nie wiem jak to się skończyło, ale masakra po prostu, potem się bujać z tym mBankiem gdzie nie ma z kim kompetentnym porozmawiać.
My jak wpłacaliśmy kasę ze ślubu we wpłatomacie to się cała trzęsłam z nerwów do czasu aż zostały zaksięgowane na koncie.

Ja mam dalej mBank, drugie konto w BNP Paribas bo mam tam oszczędnościowe na 5,5% ale tylko do grudnia, więc trzeba będzie pomyśleć o nowym, bo w darmowym pakiecie mam tylko 5 bankomatów w mieście.

TŻ ma Synca i chwali sobie na razie, ale kwestia czasu podobno aż zaczną tam wprowadzać opłaty, Alior już tak raz zrobił. Słyszałam dobre opinie o koncie w Millenium.
Zgadza sie pierwsze 6 miesięcy wszystko za darmo i 100zł za udział w konkursie a później opłaty za karte za konto itd...
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:18   #1742
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość

ale hotele *** nie są super mega ja w takim pracuję...
właśnie chyba o to Pauli chodziło, że Jej stancja nie jest super, ale Jej koleżnki stancja to już chyba barak
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:21   #1743
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość


ale hotele *** nie są super mega ja w takim pracuję...
jesli chodzi o mieszkania do wynajecia w olsztynie to jest horror

nie jest to jakas metropolia jak warszawa czy krakow a tak zdzieraja na studentach ze szok, kolezanka ma tapczan i stol dziurawy i nie wiem, z 4 m kwadratowe pokoju a placi 500zł :conf used:

to nasza stancja przy niej jest hotelem na poziomie

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
właśnie chyba o to Pauli chodziło, że Jej stancja nie jest super, ale Jej koleżnki stancja to już chyba barak


chociaz baraki maja swoj standart
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:25   #1744
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
jesli chodzi o mieszkania do wynajecia w olsztynie to jest horror

nie jest to jakas metropolia jak warszawa czy krakow a tak zdzieraja na studentach ze szok, kolezanka ma tapczan i stol dziurawy i nie wiem, z 4 m kwadratowe pokoju a placi 500zł :conf used:

to nasza stancja przy niej jest hotelem na poziomie

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------





chociaz baraki maja swoj standart
o kurka masakra, tyle kasy za taki pokoik.. moja siostra studiowała w Olsztynie geodecję i musiala jezdzic na zjazdy w weekendy, nie wiem gdzie tam nocowala i w jakich warunkach ale myślę, że weekend można tak wytrzymać, ale mieszkać cały czas...
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:26   #1745
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ale jestem w....
Wpłaciłam dzisiaj wypłatę przez wpłatomat na konto i do teraz nie mam jej na koncie
Potwierdzenie dostałam, dzwoniłam do euronetu i u nich transakcja przebiegła prawidłowo. A kasy brak.
Po kilku połączeniach z infolinią banku w końcu pokierowało mnie tam gdzie powinno. Potwierdzili że powinnam mieć środki na koncie najpóźniej do 2 godz, i nie mają takiej operacji
Czas rozpatrzenia reklamacji : 30 dni...
Porąbało ich...

Odradzam mbank. Wszytsko trzeba załatwiać przez infolinię, gdzie połączenia są komputerowe i bawisz się pół godz. w ciskanie klawiszy a w trakcie rozłącza i zabawa od nowa



Szukam innego banku, który polecacie?
współczuję
ja polecam ING i Deutsche Bank, ale bardziej Deutsche bo w ING naliczają jakieś głupie opłaty jak się nie skorzysta z karty raz w miesiącu. W DB jest wszystko darmowe
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:30   #1746
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

dziewczyny ale co stracicie na robieniu badań prenatalnych oprócz kasy ?Nie wiem nie rozumiem tego albo za głupia jestem.bo jak ktoś sie stara o dziecko i w końcu uda sie zajść w ciążę to powinno sie robić wszystko aby dziecko było zdrowe .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:31   #1747
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
o kurka masakra, tyle kasy za taki pokoik.. moja siostra studiowała w Olsztynie geodecję i musiala jezdzic na zjazdy w weekendy, nie wiem gdzie tam nocowala i w jakich warunkach ale myślę, że weekend można tak wytrzymać, ale mieszkać cały czas...
no dokładnie powalilo ludzi, jej z materaca sprezyny wystaja
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 21:32   #1748
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Pytanie do tych, co chcą obskoczyć dwie wigilie=> Gdzie wy pomieścicie tyle smakołyków? Ja po jednej już pękam z przejedzenia.
ja wszystkiego dziubnę po trochu bo z wigiijnych potraw lubię tylko makówki
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:32   #1749
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

ja bym nie zaryzykowała wpłacić kasy przez wpłatomat .tym b ślubnej.Poszlismy do banku wpłaciliśmy i po problemie .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:34   #1750
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
ja tez bym nie chciala obskakiwac 2 wigilii .
Zreszta do teściów mamy 30 km
ja nie wyobrażam sobie nie obskoczyć 2 wigilii.
Nie miałabym serca robić tego rodzicom (zapewne moim bo teściowie mieszkają piętro niżej) no i sobie też
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:35   #1751
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale co stracicie na robieniu badań prenatalnych oprócz kasy ?Nie wiem nie rozumiem tego albo za głupia jestem.bo jak ktoś sie stara o dziecko i w końcu uda sie zajść w ciążę to powinno sie robić wszystko aby dziecko było zdrowe .
ja sie nie wypowiadalam ale powiem swoje zdanie, mimo ze nie mam teraz planow na dziecko....

moja szefowa- mama malej Julci zrobila takie badania, baba jej powiedziala ze nie ma noska i ze to bedzie zespoł Downa !!!
szefową skierowala na szereg badan do bialegostoku, gedanska itp, wszystko prywatnie, płatne kokosami ...

ona juz załamka, żal, brak checi do życia... i co? Julcia to okaz zdrowia, urodzilam sie w 100% zdrowa.
Kobieta ma wyjeta ciaze z życia - sam stres, łzy itp
Jak dla mnie co ma byc to bedzie, nie bede rzadnych badan robila takich dodatkowych prywatnych.
I tak nie usune, nawet jak by chore bylo.
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 21:41   #1752
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Każdy ma inne doświadczenia ze swojego środowiska odnośnie badań prenatalnych .Każdy ma swój rozum i zrobi jak uważa .

Zresztą nawet nas nie zaprosili teście moi na wigilie ...
Lubie ich ale zdania nie zmienie mąż też .
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:44   #1753
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

pewnie ze tak

każda zrobi jak będzie uważała

ale sie nażarłam, teraz czekam na łazienke i lulu ;D
jutro mam wczesniej skonczyc 3 godz a piatek mam wolny ;D
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 21:45   #1754
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość

Zresztą nawet nas nie zaprosili teście moi na wigilie ...
Lubie ich ale zdania nie zmienie mąż też .
może dla teściów to oczywiste, że przyjedziecie?
Nas też nikt specjalnie nie zaprasza, bo to oczywiste,że przyjedziemy, jak co roku.
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:00   #1755
201705121336
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

A mnie kuje juz 3 dzień coś z prawej strony tak w połowie nie jest to oczywiście wyrostek i nie moge siedzieć normalnie tylko w lewa strone musze sie odchylać bo to boli

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Wiedzą raczej że nie .
To będą nasze 1 wspólne św tzn wigilia bo tż we wcześniejszych latach przyjeżdżał do mnie w 1 św rano i juz reszte świąt spędzaliśmy razem u mojej rodziny .
Siostra tż jest głośna a jej dzieciaki rozwydrzone wiec bym tam tylko pojechała i sie denerwowała w św mąz to wie woli mi tego oszczedzić .

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

ide chyba lulu bo nikt juz nie odp mimo że jeszcze troche nas tu jest
201705121336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:08   #1756
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
może dla teściów to oczywiste, że przyjedziecie?
Nas też nikt specjalnie nie zaprasza, bo to oczywiste,że przyjedziemy, jak co roku.
nas też nie zapraszają specjalnie. Nie lubię takich akcji.
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 22:30   #1757
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
nas też nie zapraszają specjalnie. Nie lubię takich akcji.
wkońcu to nasi rodzice nie wyobrażam sobie jakby mama mi powiedziala:' no Paulina, sorry, ale w tym roku nie przychodzcie na wigilie" wiem, że na nas już czekają bo nas 4 miesiące nie widzieli

idę lulu
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 04:21   #1758
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Nie spać, zwiedzać:P Ja jeszcze godzina i kończę pracę:P:P
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 05:10   #1759
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Witam porannie, mąż mi wyżarł płatki na śniadanie ... i co mam chodzić głodna? wrr...




Wiecie co sobie wczoraj sama zrobiłam?
poparzyłam sobie gorącym ziemniakiem dolną wargę
mam teraz taką blazę (jak to się po polsku nazywa, taki bąbel po oparzeniu). Zimna woda i heja, potem wyciągłam kawałek mięsa z zamrażarki i trzymałam, ale i tam blaza jest
Poszłam na zumbę wieczorem, wrcam patrzę w lustro, a blaza mi pękłą, ale mnie to boli...




marudo
masakra na kółkach z tym bankiem
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 05:12   #1760
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale co stracicie na robieniu badań prenatalnych oprócz kasy ?Nie wiem nie rozumiem tego albo za głupia jestem.bo jak ktoś sie stara o dziecko i w końcu uda sie zajść w ciążę to powinno sie robić wszystko aby dziecko było zdrowe .
Wed ale dziewczyny chyba nie do końca mają ten sam tok myślenia co Ty. Zapewne im chodzi o inwazyjne metody badań prenatalnych. Jakby nie było każda kobieta w ciąży przechodzi takie badania a konkretniej badania nieinwazyjne czyli pospolite USG które pokazuje rozwój fizyczny dziecka. Z nieinwazyjnych metod są też sposoby badań krwi, które wykrywają poszczególne choroby.
Ale są tez badania inwazyjne, których ryzykiem jest poronienie i takie badania z reguły robi się pod wskazaniem, wiem że kobiety po 35 r ż mają wskazanie do tych badań, obciążenia rodzinne, no i oczywiście wtedy, gdy na USG wyjdzie coś co zaniepokoi lekarza.
Nie jest to nic przyjemnego gdy długą igłą wkłuwają Ci się w brzuch, przekłuwają pęcherz płodowy, pobierają krew z żyły pępowinowej.

Można by do tego podejść tak: skoro masz ogólnodostępną gastroskopię, to czemu sobie co pół roku nie robisz tego badania? Bo nie ma takiej potrzeby. Nie wiem jak by zareagował lekarz gdybyś przyszła i powiedziała: proszę mi zrobić biopsję bo chcę wiedzieć czy mam zdrowe dziecko. W pierwszej kolejności lekarz pewnie zrobi usg i gdy nic tam nie zauwazy to pomysł z biopsją wybije z głowy.

Ja badania prenatalne zrobię dopiero wtedy, gdy lekarz uzna to za konieczne. I mam tutaj na myśli inwazyjne metody badań. Bo na USG będę chodzić co miesiąc


Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
Nie spać, zwiedzać:P Ja jeszcze godzina i kończę pracę:P:P
Gratki

Ja od 3 nie śpię.. Przemordowałam się do 5.30 jak Mężul wychodził do pracy i odpaliłam TV... Masakra co mam z tym spaniem
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 06:37   #1761
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012


Wczoraj oddaliśmy klucze od wynajmowanego mieszkania. Trochę mi żal sie zrobiło właściciela, bo swój chłop i miał takich spokojnych lokatorów - niskromnie mówiąc

Dzisiaj albo jutro ma przyjechać facet montowac meble do kuchni... Jajko znoszę

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
daję radę kolorowo nie jest bo wiadomo rodzina (najlepiej wychodzi na zdjęciu) ale nie wytrzymałam już psychicznie

to długa historia może kiedyś Wam opowiem
Masz nas bejbe. Jesteśmy z Tobą
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Święta, ale traktuję to jako miłe spotkanie z rodziną (bo rzeczywiście wszyscy są dla siebie mili wtedy), moja siostra przyjeżdża (a jest tylko 2-3 raz w roku w Polsce, więc to dla mnie bardzo ważne), zawsze spotykamy się też ze znajomymi, i w ogóle to jest taki okres kiedy problemy znikają i wszystko jest fajnie.

Też nie lubię składania życzeń, to jedyna rzecz która mnie męczy, bo ja w ogóle w życzeniach dobra nie jestem poza tym to oczywiste dla mnie, że najbliższym życzę tego co najlepsze każdego dnia w roku.
Co do życzeń, to ja zawsze życzę zdrowia. Szybko i bezboleśnie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


A mi się nasunęło inne pytanie - macie pomysł na prezent dla teściowej?
Dla teściowej nie mam pomysłu, bo nie posiadam Ale przydałby mi się pomysł dla teścia-kierowcy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Koniecznie pozłacaną.
Albo miotłę, w myśl dowcipu "mamusia sprząta czy odlatuje?"



Mój TŻ zrobił mi listę wymarzonych prezentów, mam go z głowy do przyszłych Świąt.
Jaki praktyczny małżonek
Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
u mnie za to nie ma prezentów Wielkanocnych. Tzw "na zajączka"


Kiciaaaaaaaaaaaaaaa !!!
U nas też nigdy nie było na zajączka prezentów. Ewentualnie słodycze i za dzieciaka psikawki na Śmigusa

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ale jestem w....
Wpłaciłam dzisiaj wypłatę przez wpłatomat na konto i do teraz nie mam jej na koncie
Potwierdzenie dostałam, dzwoniłam do euronetu i u nich transakcja przebiegła prawidłowo. A kasy brak.
Po kilku połączeniach z infolinią banku w końcu pokierowało mnie tam gdzie powinno. Potwierdzili że powinnam mieć środki na koncie najpóźniej do 2 godz, i nie mają takiej operacji
Czas rozpatrzenia reklamacji : 30 dni...
Porąbało ich...

Odradzam mbank. Wszytsko trzeba załatwiać przez infolinię, gdzie połączenia są komputerowe i bawisz się pół godz. w ciskanie klawiszy a w trakcie rozłącza i zabawa od nowa



Szukam innego banku, który polecacie?
Ja przez długi czas (chyba z 10 lat) miałam konto w Lukas Banku (teraz Credit Agricole) i bardzo sobie ten bank chwaliłam. Teraz niestety, ze względu na wzięty kredyt w Getin Banku, mam konto u nich i szlag mnie trafia, bo maja od 2 miesięcy problem, żeby zmienić moje dane i adres.
Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest rocznica...

śmierci Hanki Mostowiak...
Ooo, widzisz, to ja ku pamięci wywaliłam kartony z pokoju
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:06   #1762
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Kozico

ale Wam zazdroszcze !!! ;D
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:08   #1763
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Bielany, Wola albo Ochota. Znalazłam 2 lub 3 fajne w osiedlu, które poleciłaś i w ich sprawie między innymi się kontaktowałam. Kwalifikujemy się na RnS, ale chyba nie będziemy już w tym roku na szybko wszystkiego załatwiać. Szczególnie, że przy odrobinie szczęścia w lipcu ruszy nowa edycja z nieco innymi zasadami. Do tego stopy procentowe maja iść w dół, a mieszkania nieco tanieć.

A jeśli nie mieszkanie, to domek w okolicach Milanówka, Komorowa czy Pruszkowa. Ale tu pewnie wchodziłby w grę raczej rynek wtórny i trochę się boję. Podpytam o wszystko tego doradcę.

Ale ucieszyłam się, bo okazało się, że są banki, które dałyby nam kredyt hipoteczny mimo, że ja nie pracuję. Więc nawet, jakbym założyła działalność, to też nas nie przekreśla. Do tego mielibyśmy pewien wkład własny, więc moglibyśmy wziąć kredyt na 20, a nie na 30 lat. Bo ja najbardziej boję się, że do emerytury będziemy mieszkanie spłacać.
O proszę, to może jeszcze sąsiadkami zostaniemy

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
Czy któraś zWas robiła kurczaka curry z mlekiem kokosowym? Slyszalam same dobre opinie o tym, ale jakoś sobie nie umiem wyobrazić połączenia tych smaków
Ja bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ale jestem w....
Wpłaciłam dzisiaj wypłatę przez wpłatomat na konto i do teraz nie mam jej na koncie
Potwierdzenie dostałam, dzwoniłam do euronetu i u nich transakcja przebiegła prawidłowo. A kasy brak.
Po kilku połączeniach z infolinią banku w końcu pokierowało mnie tam gdzie powinno. Potwierdzili że powinnam mieć środki na koncie najpóźniej do 2 godz, i nie mają takiej operacji
Czas rozpatrzenia reklamacji : 30 dni...
Porąbało ich...

Odradzam mbank. Wszytsko trzeba załatwiać przez infolinię, gdzie połączenia są komputerowe i bawisz się pół godz. w ciskanie klawiszy a w trakcie rozłącza i zabawa od nowa



Szukam innego banku, który polecacie?
Kurde, co za akcja! Ja już tyle lat w mbanku i nigdy czegoś takiego nie miałam... My teraz myślimy, gdzie założyć wspólne konto, więc generalnie też chętnie posłucham o innych bankach,...

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Napisze Wam cos w temacie badań prenatalnych, prosze jednak nie brać tego do siebie, bo to jedynie przypadek, mam nadzieję bardzo rzadki.

Moja siostra miała takie badanie, bodajże w 22 tc. I lekarz, który robił jej te badania stwierdził poważną wadę serca jej dziecka. Skierował ją na kupę dodatkowych, bardzo drogich badań i nastraszył operacją. Na szczęście siostra poszła z tym do swojego ginekologa. Babka ją uspokoiła i powiedziała, że nawet jeśli dziecko ma wadę serca to już nie da się z tym nic zrobić, ponieważ serce dziecka rozwija się do 20tc. A gdyby była to poważna wada to lekarz od razu powinien siostrę skierować na oddział, a nie prywatnie wysyłać na badania. I tak wysłała moją siostrę na jedne badania, normalnie bardzo drogie, ale w groźnych wypadkach fundowane przez nfz. Siostra musiała jechać do Bytomia do szpitala, leżała tam 2 tygodnie, zrobiono jej odpowiednie badania i co się okazało- że ma zupełnie zdrowe dziecko, a lekarz który wmawiał jej wadę serca dziecka chciał ją jedynie naciągnąć na kolejne drogie badania (które w naszej okolicy wykonuje tylko on).
Co siostra przeżyła to jej (powiedziała o tym tylko mężowi i mi, wierzcie mi, że w życiu tyle pacierzy nie odmówiłam co wtedy), z następnym dzieckiem prawdopodobnie nie pójdzie na takie badania. Dlaczego- chyba nie muszę pisać.
Mam nadzieję, że to jedyny taki przypadek w Polsce, gdzie pod przykrywka badań prenatalnych ktoś chciał zarobić niezłą kasę, kosztem ciężarnej kobiety...
normalnie chyba pozwałabym do sądu takiego pieprzonego konowała

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ależ ja mam dziś genialny dzień... najpierw przespałam przystanek potem w deszczu latałam z ulotkami z rąk mi leciały potem gotowałam makaron wyleciał mi z durszlaka do zlewu a ja mądra żeby go ratować wsadziłam w to łapy a makaron z wrzącą wodą :mdlej: na zumbie po każdej piosence rozwiązywały mi sie buty pomimo że wiązałam na dwa supły dziesięc kokardek i nic chyba idę spać
Bo wczorajszy dzień w ogóle był strasznie z dupy... I widzę, że nie tylko u mnie. Jak dobrze, że się skończył.

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość

Wczoraj oddaliśmy klucze od wynajmowanego mieszkania. Trochę mi żal sie zrobiło właściciela, bo swój chłop i miał takich spokojnych lokatorów - niskromnie mówiąc
No fakt, lepszych nie znajdzie juz Ale poradzi sobie, duży chłop jest

A Credit Agricole ma konto darmowe czy płatne?
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:09   #1764
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Ja przez długi czas (chyba z 10 lat) miałam konto w Lukas Banku (teraz Credit Agricole) i bardzo sobie ten bank chwaliłam. Teraz niestety, ze względu na wzięty kredyt w Getin Banku, mam konto u nich i szlag mnie trafia, bo maja od 2 miesięcy problem, żeby zmienić moje dane i adres.
Naprawdę Lucas bank juz nie istnieje? ja nie dawno znalazłam dokumenty z tego banku. Jak byłam na pierwszym roku to chodziły takie dziewczyny i można było załozyc sobie konto, kusiły fajnymi prezentami i mówiły że wystarczy tylko podpisać tą umowę a nie muszę aktywowac konta, więc nie aktywowałałam bo miałam juz inne konto. Teraz znalałam te dokumementy i wystraszylam się czy mi czasem jakiś kar nie nałozyli i chciałam to sprawdzic ale chyba skoro juz ta firma nie istnieje to nic z tego??
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:15   #1765
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Witajcie Od 6 rano was czytam, żeby nadrobić. Zawiozłam męża do pracy, a sama jadę na 10

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
A odnosnie naszej słuzby zdrowia, wczoraj na wieczór dostałam wysokiej goraczki i było mi bardzo słabo, pojechalismy na NPL i tam nie dosc, ze czekałam az lekarz sobie przestanie pltokwac z pielegniarka, to powiedział mi, że on nic nie moze zrobic i zły moment sobie wybrałam na chorobe wyszłam z gabinetu i sie poryczałam...
Ale to ktoś ci pomógł w końcu? Przecież to jest niepoważne. Zachorujesz człowieku, to cię zostawią...

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
A jak rozwiązujecie kwestię Wigilii?
2 poprzednie Wigilie spędzaliśmy u moich rodziców. Wtedy mieszkaliśmy daleko od nich i teściowie widywali nas codziennie, a Święta to był jedyny okres, kiedy mogliśmy spędzić z moimi rodzicami więcej czasu. W tym roku wszystko się zmieniło i to teściowie są daleko, więc pewnie u nich będziemy na Święta. Chyba że mąż nie będzie miał wolnego.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
JA wróciłam od lekarza...9 tydzień.
Widziałam maluszka i słyszałam serduszko
Ja idę dzisiaj Tzn. mam nadzieję, że wytrwam, bo nie ma zapisów na godziny tylko trzeba przyjść i czekać... A to prywatny gabinet i nie wiem ile będzie pacjentek.

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
ja robię z dwóch powodów:

1) od zawsze marzyłam że gdy zostanę żoną zrobię Wigilię z takiego prawdziwego zdarzenia ze śpiewaniem kolęd i wspólnym pójściem na pasterkę (i jak nie będzie śniegu to mężul obiecał mi że wejdzie na dach i zorganizuję mi sztuczny śnieg )

2) zostaliśmy wyrzuceni z obecnego mieszkania gdzie mieszkaliśmy z moimi rodzicami??! WTF - nie chcę Wam teraz tego opisywać bo to świeża rana
Współczuję bardzo Trzymaj się dzielnie.

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
moj TZ mowil ze mozna zrobic instalacje na zime pod kominek ktora podciagnie cieplo do innych pomieszczeni ( cos w ten desen )takze to jest jednak plus do tego aby miec kominek. A u nas w domach nie korzystamy z ogrzewania gazowego tylko wlasnie mamy piece
U rodziców moich jest taki kominek. Nie wiem czy o taki ci chodziło, ale nasz jest z płaszczem wodnym i działa jak piec od centralnego. I powiem ci, że to jest masakra. W naszym domu nie zdecydujemy się na takie rozwiązanie. Mimo wszystko jak otwierasz to się dymi do salonu - ściany trzeba co roku malować. A z drzewa strasznie się sypie i trudno utrzymać przy nim porządek.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość


A mi się nasunęło inne pytanie - macie pomysł na prezent dla teściowej?
W tamtym roku trafiłam idealnie Moja teściowa uwielbia wyszywać, wiec dostała wzór z kompletem mulin do tego Popłakała się jak to zobaczyła

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Raz jak byłam w kościele to chrzcili około roczne dziecko. To była jakaś biedna rodzina i nie mogli sobie pozwolić na zrobienie chrzcin wcześniej.
Mój chrześniak miał pół roku jak go chrzcili. Tak sobie wymyślili po prostu. Teraz już nie ma przymusu, żeby chrzcić jak najwcześniej, każdy robi jak mu się podoba.

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
jeśli masz jedno konto z mężem to odradzam millenium jeśli sama to nawet jest ok ja właśnie z mbanku tam przeszłam

mogę wypłacać ze wszystkich bankomatów w końcu... nic nie płacę za kartę...i za nic dostaliśmy zwrot 21 zł za zakupy niby to prawie nic ale w sumie mieć 21 zł a nie mieć to różnica (ileś tam % msc zwracają max 50 zł)
Czemu odradzasz millenium?
Jako studentka miałam konto w PKO BP i tam odradzam. Opłaty dużo, a z bankomatami krucho. Potem założyłam w mbanku. Mam go ciągle, ale czekam na ostatnią wypłatę z poprzedniej firmy i likwiduję. Razem z mężem założyliśmy wspólne konto po ślubie właśnie w millenium i nie narzekamy. Wszystkie bankomaty za darmo i faktycznie zwracają 3% od zakupów kartą

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
ależ ja mam dziś genialny dzień... najpierw przespałam przystanek potem w deszczu latałam z ulotkami z rąk mi leciały potem gotowałam makaron wyleciał mi z durszlaka do zlewu a ja mądra żeby go ratować wsadziłam w to łapy a makaron z wrzącą wodą :mdlej: na zumbie po każdej piosence rozwiązywały mi sie buty pomimo że wiązałam na dwa supły dziesięc kokardek i nic chyba idę spać
Razem z Blacky dzisiaj Każdy ma czasem taki dzień, nie przejmuj się
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:25   #1766
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
paula fajny kolor na pewno lepszy niz ten ciemny co miałaś

co do badań prenatalnch jak bede w ciąży to nie wyobrażam sobie ich nie zrobic .Wolałabym miec pewność że z dzieckiem wszystko jest ok .Kuzynka nie zrobiła tych badań i ma dziecko upośledzone a to badanie to wykryje .Także teraz gryze sie w dupe że ich nie zrobiła .250 zł to nie majątek wiec zrób to badanie i miej pewność .Teraz jest znowu w ciąży i zamierza zrobić to badanie .
Moja koleżanka robiła i kosztowało 120 zł .
Cytat:
Napisane przez wensday21 Pokaż wiadomość
dziewczyny ale co stracicie na robieniu badań prenatalnych oprócz kasy ?Nie wiem nie rozumiem tego albo za głupia jestem.bo jak ktoś sie stara o dziecko i w końcu uda sie zajść w ciążę to powinno sie robić wszystko aby dziecko było zdrowe .
tak jak mdziewczyny pisały, często są takie przypadki., że nawet jesli zrobisz badania prenatalne i coś wykryją to i tak nie da się pomóc dziecku
tu nie chodzi o kasę, ale o stres związany z badaniem, ja psychicznie musiałabym się bardzo długo przyzwyczajać do mysli, że będę miała takie badania i że coś może być nie tak, zresztą dobry lekarz wie, czy skierowac Cię na takie badania czy nie
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:39   #1767
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość


Bo wczorajszy dzień w ogóle był strasznie z dupy... I widzę, że nie tylko u mnie. Jak dobrze, że się skończył.



No fakt, lepszych nie znajdzie juz Ale poradzi sobie, duży chłop jest

A Credit Agricole ma konto darmowe czy płatne?
Oni mają różne opcje kont do wyboru. Ja nie miałam opłat za prowadzenie (nie wiem tylko, czy to nie było związane z posiadanymi oszczędnościami), na początku za kartę też nic nie płaciłam. Na koniec zaczęli ściągać chyba 3 albo 4 złote. Musisz sobie poogldać te ich aktualn tableki z opłatami i warunkami, bo nie chcę tu czegoś nakłamac, bo już nie pamiętam
Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Naprawdę Lucas bank juz nie istnieje? ja nie dawno znalazłam dokumenty z tego banku. Jak byłam na pierwszym roku to chodziły takie dziewczyny i można było załozyc sobie konto, kusiły fajnymi prezentami i mówiły że wystarczy tylko podpisać tą umowę a nie muszę aktywowac konta, więc nie aktywowałałam bo miałam juz inne konto. Teraz znalałam te dokumementy i wystraszylam się czy mi czasem jakiś kar nie nałozyli i chciałam to sprawdzic ale chyba skoro juz ta firma nie istnieje to nic z tego??
Ano, Lukas bodaj w zeszłym roku zmienił się na Credit Agricole
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:59   #1768
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ale jestem w....
Wpłaciłam dzisiaj wypłatę przez wpłatomat na konto i do teraz nie mam jej na koncie
Potwierdzenie dostałam, dzwoniłam do euronetu i u nich transakcja przebiegła prawidłowo. A kasy brak.
Po kilku połączeniach z infolinią banku w końcu pokierowało mnie tam gdzie powinno. Potwierdzili że powinnam mieć środki na koncie najpóźniej do 2 godz, i nie mają takiej operacji
Czas rozpatrzenia reklamacji : 30 dni...
Porąbało ich...

Odradzam mbank. Wszytsko trzeba załatwiać przez infolinię, gdzie połączenia są komputerowe i bawisz się pół godz. w ciskanie klawiszy a w trakcie rozłącza i zabawa od nowa



Szukam innego banku, który polecacie?
ja mam konto w mbanku generalnie to probemu z tym bankiem nie mam żadnego ale wypłatę ZAWSZE wpłacam przez wpłatomat ale nie euronetu tylko mbanku, wedy mam pewnośc że kasa na koncie napewno będzie

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

a jeśli chodzi o załatwianie spraw w mbanku to mam go pod nosem u mnie w galerii więc nigdy nie dzwonię bo przez infolinię się g... dowiem i zawsze idę osobiście do nich
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 07:59   #1769
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

właśnie zakupiłam płytę gazową do kuchni mam nadzieję że się sprawdzi a w sobotę jedziemy po meble do kuchni do Ikei

ja konto mam PKO BP ale szukamy jeszcze jednego banku by założyć dodatkowe
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 08:01   #1770
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Ostatnia PM2012 za mąż wydana, a my wciąż wizażujemy do białego rana-Żony 2012

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
współczuję
ja polecam ING i Deutsche Bank, ale bardziej Deutsche bo w ING naliczają jakieś głupie opłaty jak się nie skorzysta z karty raz w miesiącu. W DB jest wszystko darmowe
nigdy nie brałam pod uwagę DB, a też teraz szukam nowego banku. Przelewy, wypłaty, wszystko darmowe?

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
ja wszystkiego dziubnę po trochu bo z wigiijnych potraw lubię tylko makówki
mam taki sam plan
idziemy na dwie wigilie, najpierw do teściów, później do mamy. Nie wyobrażam sobie nie iść do mamy na wigilię (do teściów sobie to wyobrażam , ale przez wzgląd na TŻ, to się zmuszę ).
A wlasnie, co do wigilii, wyobraźcie sobie, że brat i bratowa TŻ sporządzili listę prezentów dla swojego koszmarnego dziecka. Wczoraj TŻ pokazał mi tę listę, bo jemu jako chrzestnemu nakazali kupić 3 pozycje z listy a tam same drogie rzeczy... ja też mam chrześnicę i jakbym miala jej tyle nakupić, to niestety, ale nie mielibysmy za co wyżyć w grudniu. No i jak tu być cierpliwą i spokojną w rodzinie TŻ? No nie da sie
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.