Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 17:38   #1741
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Ziarno prawdy - polski thriller - bardzo fajny
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 21:13   #1742
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ziarno prawdy - polski thriller - bardzo fajny
Mi też się podobał
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 17:40   #1743
loglady83
Raczkowanie
 
Avatar loglady83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 302
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Obejrzalam ostatnio "Hush" i to naprawde przyzwoity thriller. Niema pisarka mieszka sama w domku w srodku lasu. Pewnego wieczoru przed jej domem pojawia sie zamaskowany mezczyzna i probuje sie dostac do srodka.

Ja lubie takie klimaty, szczegolnie domki na odludziu, wiec dobrze mi sie ogladalo.
loglady83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 17:47   #1744
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
Obejrzalam ostatnio "Hush" i to naprawde przyzwoity thriller. Niema pisarka mieszka sama w domku w srodku lasu. Pewnego wieczoru przed jej domem pojawia sie zamaskowany mezczyzna i probuje sie dostac do srodka.

Ja lubie takie klimaty, szczegolnie domki na odludziu, wiec dobrze mi sie ogladalo.
Skusiłaś mnie, właśnie ściągam i też w najbliższym czasie obejrzę.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:06   #1745
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez loglady83 Pokaż wiadomość
Obejrzalam ostatnio "Hush" i to naprawde przyzwoity thriller. Niema pisarka mieszka sama w domku w srodku lasu. Pewnego wieczoru przed jej domem pojawia sie zamaskowany mezczyzna i probuje sie dostac do srodka.

Ja lubie takie klimaty, szczegolnie domki na odludziu, wiec dobrze mi sie ogladalo.
Dobrze sie ogladalo to fakt, klimat domku na odludziu z dziesiatkami drzwi, ktore trzeba zamknac gdy pojawia sie ktos obcy pod jednymi z nich

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 18:46   #1746
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Skusiłaś mnie, właśnie ściągam i też w najbliższym czasie obejrzę.
mnie też.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 19:27   #1747
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Obejrzałam "Southbound" - dobry film, naprawdę się wyróżnia, świetny, niepokojący klimat, do tego rewelacyjna muzyka przez co film mnie kompletnie wciągnął. Do tego jest taki z pogranicza rzeczywistości i nierealności, do tego niejednoznaczny, dlatego długo nie byłam pewna czy dobrze go interpretuje. Nie jest też raczej bardzo trudny, ale po prostu chwilę nie byłam pewna czy to czy tamto, na filmwebie za to ktoś to rozwiał i te kwestie, których nie wiedziałam też już chyba rozumiem. Tzn były już filmy o tym motywie, ale tutaj jeszcze bardziej film daje do myślenia. To jest parę historii połączonych w całość. Widzimy też co czują postacie, jest to ciekawie pokazane, jest parę takich scen, bardzo mi się to podobało. Do tego klimatu dodane jest trochę krwi, ale nie za dużo, wszystko jest wypośrodkowane. Mocno jest tutaj pokazane jakie konsekwencje może mieć zło. Postacie intrygują, fabuła dobrze wymyślona. Zabrakło mi tylko może tego, by było to jeszcze bardziej spójne i tego bym ostatecznie nie miała wątpliwości co do tego co przeszli bohaterowie, przez co czegoś zabrakło by ocenić go jako bardzo dobry, ale ogólnie dobry film. Świetnie ogląda się tak klimatyczny film, nawet jak ma jakieś wady. Moja ocena 7/10.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2016-07-05 o 19:31
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 22:55   #1748
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Kurde zamknęli moją ulubioną stronkę z filmami dziś bym obejrzała coś fajnego
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:26   #1749
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Też muszę dorwać ten "Hush"

Wczoraj oglądałam to: http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3wn...87-2013-701517 i mogę polecić, całkiem ciekawy.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:45   #1750
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też muszę dorwać ten "Hush"

Wczoraj oglądałam to: http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3wn...87-2013-701517 i mogę polecić, całkiem ciekawy.
Potwierdzam, naprawdę dobry
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 12:55   #1751
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, naprawdę dobry

mi też się bardzo podobał.
A Hush takie oglądadło ale nie razi.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-11, 00:52   #1752
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Jakiś czas temu oglądałam "Opuszczeni" (2015). Zapomniałam o tym napisać. Dziwi mnie tutaj średnia ocena. Jeśli ktoś lubi klimatyczne thrillery, psychologiczne, z powolną, ale wciągającą akcją, to polecam. Ciekawa fabuła, klimat, dobre aktorstwo. Film jest niepokojący, klimatyczny, ciekawy. To dla mnie duża zaleta. Do tego dobrze zrobiony, a zakończenie zaskakujące. Może czegoś jeszcze mi zabrakło do bardzo dobrej oceny, ale dobry film. Moja ocena 7/10. Polecam.

Obejrzałam też "Zaproszenie" (2015) - tutaj film też ciekawy, ale myślę, że nie wykorzystano całkowicie jego potencjału. Po komentarzach myślałam, że będzie jeszcze lepszy. Na pewno podobała mi się gra głównego bohatera, świetnie zagrał faceta dręczonego przez coś co stało się w przeszłości i powoli odkrywamy co to jest, bo nie jest to wiadome od początku, jeżeli dobrze zrozumiałam. Zabrakło mi jednak lepszej kreacji innych aktorów i niektóre dialogi były dla mnie wymuszone, dlatego tutaj też nie będzie bardzo dobrej oceny, a myślę, że film można było zrobić lepiej. No, ale fakt, jest klimat, niepokojąca atmosfera i trochę niepewności, choć oczekiwałam, że jeszcze bardziej skomplikują fabułę, a jednak nie, więc specjalnego zaskoczenia też nie było. No, ale film tak to daje do myślenia. Ostatnie minuty filmy średnie, bo trochę za szybko to poszło. No, a poza tym film dobry. Moja ocena 7/10. Ten film też polecam, choć może nie z takimi wielkimi oczekiwaniami jak ja miałam po komentarzach, choć wiadomo komuś innemu może spodobać się jeszcze bardziej.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 11:30   #1753
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
dobra obejrzałam Sinister 2 i był mega mega zły dla mnie. Generalnie film na przewijaniu, straszny zawód, bo pierwsza część była naprawdę dobra.

jestem również po seasnie Obecność 2 i tu już o wiele lepiej, film dobry, kilka razy dostałam lekkiego zawału, film idzie, nie nudzi, nieźle (prócz kilku scen) zrealizowany.
Dokładnie, Sinister 2 bardzo słabo, z kolei Obecność 2 trzymała formę po pierwszej części. Mogę śmiało powiedzieć że ta druga była w moim odczuciu jeszcze lepsza. Bardzo podobał mi się klimat oddany w filmie, historia jak to historia - typowy horror. Ale muzyka, stroje, nastrój - wszystko do siebie pasowało.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 14:54   #1754
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu oglądałam "Opuszczeni" (2015). Zapomniałam o tym napisać. Dziwi mnie tutaj średnia ocena. Jeśli ktoś lubi klimatyczne thrillery, psychologiczne, z powolną, ale wciągającą akcją, to polecam. Ciekawa fabuła, klimat, dobre aktorstwo. Film jest niepokojący, klimatyczny, ciekawy. To dla mnie duża zaleta. Do tego dobrze zrobiony, a zakończenie zaskakujące. Może czegoś jeszcze mi zabrakło do bardzo dobrej oceny, ale dobry film. Moja ocena 7/10. Polecam.

Obejrzałam też "Zaproszenie" (2015) - tutaj film też ciekawy, ale myślę, że nie wykorzystano całkowicie jego potencjału. Po komentarzach myślałam, że będzie jeszcze lepszy. Na pewno podobała mi się gra głównego bohatera, świetnie zagrał faceta dręczonego przez coś co stało się w przeszłości i powoli odkrywamy co to jest, bo nie jest to wiadome od początku, jeżeli dobrze zrozumiałam. Zabrakło mi jednak lepszej kreacji innych aktorów i niektóre dialogi były dla mnie wymuszone, dlatego tutaj też nie będzie bardzo dobrej oceny, a myślę, że film można było zrobić lepiej. No, ale fakt, jest klimat, niepokojąca atmosfera i trochę niepewności, choć oczekiwałam, że jeszcze bardziej skomplikują fabułę, a jednak nie, więc specjalnego zaskoczenia też nie było. No, ale film tak to daje do myślenia. Ostatnie minuty filmy średnie, bo trochę za szybko to poszło. No, a poza tym film dobry. Moja ocena 7/10. Ten film też polecam, choć może nie z takimi wielkimi oczekiwaniami jak ja miałam po komentarzach, choć wiadomo komuś innemu może spodobać się jeszcze bardziej.
Oglądałam to przedwczoraj i fakt główny bohater najlepiej zagrał końcówka też ciekawa, jak dla mnie chociaż mogli by coś jeszcze pokazać.
Też dałam ocenę 7/10.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:54   #1755
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu oglądałam "Opuszczeni" (2015). Zapomniałam o tym napisać. Dziwi mnie tutaj średnia ocena. Jeśli ktoś lubi klimatyczne thrillery, psychologiczne, z powolną, ale wciągającą akcją, to polecam. Ciekawa fabuła, klimat, dobre aktorstwo. Film jest niepokojący, klimatyczny, ciekawy. To dla mnie duża zaleta. Do tego dobrze zrobiony, a zakończenie zaskakujące. Może czegoś jeszcze mi zabrakło do bardzo dobrej oceny, ale dobry film. Moja ocena 7/10. Polecam.
to ten http://www.filmweb.pl/film/Opuszczeni-2015-682125?

Obejrzalam Southbound bardzo bardzo dobry film, sa slabsze momenty ale generalnie jeden z lepszych tegorocznych.
__________________

Edytowane przez suszarka
Czas edycji: 2016-07-11 o 15:59
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:09   #1756
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Tak, to ten film

Cieszę się, że Tobie też się "Southbound" podobał. Dałam 7, ale i tak to dobra ocena, a patrząc na to jak wiele jest obecnie słabych thrillerów to tym bardziej jest dobry. Słabsze momenty ma, ale tak to ciekawy i wciągający.

Co do "Zaproszenia" to no właśnie, dobry, ale po komentarzach myślałam, że będzie jeszcze lepszy. Czasem tak się nastawię, a bywa różnie. No, ale też warto obejrzeć, moim zdaniem trzyma poziom i tak. Na przykład jak w tym filmie był motyw z tą grą o nazwie chcę, to robiło się ciekawie, szkoda, że nie pociągnęli tego dalej.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 11:33   #1757
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Tak, to ten film

dzięki! podobał i to bardzo, nie ukrywam, że w większości polecone przez Ciebie filmy mi się podobają albo bardzo podobają (i czekam, aż coś polecisz ) więc biorę się niebawem za te dwa tytuły.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 21:31   #1758
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cieszę się To bardzo miłe co piszesz Miłego oglądania Ty też często polecasz fajne filmy. Wiesz, teraz nie powstaje tak dużo dobrych horrorów, ale chyba miałam szczęście, bo znowu udało mi się obejrzeć dobry film, mimo że jeden z nowych. Obejrzałam też stary film, teraz o nich napiszę.

"As soon the darkness" (1970) - wersja z 2010 roku jest chyba tego remake, ale ten rekame mimo że ma już trochę lat jest lepszy. Wprawdzie akcji nie ma dużo, wszystko dzieje się powoli, nie ma drastycznych scen, ale jest rewelacyjny klimat, bardzo dobrze dobrana muzyka, mało w którym filmie teraz jest chyba tak pasująca, co sprawia, że czuje się niepokój i napięcie. W filmie jest kilka ważniejszych scen, a tak to czasem dłuższy czas nic się pozornie nie dzieje, ale niepokój jest cały czas. Nikt tutaj nie jest może szczególnie sprytny, ale dzięki temu film jest życiowy, myślę, że takie sytuacje niestety nieraz mogły mieć miejsce. Do tego klimat prowincji we Francji, gdzie nikogo praktycznie dziewczyny nie rozumieją, bo nie znają za dobrze francuskiego jest świetny. Do tego w filmie nie są tłumaczone dialogi z francuskiego, co sprawia, że sami czujemy się zaniepokojeni i nie wiemy komu ufać. Bardzo dobre jest też zakończenie. Moja ocena 8/10. Polecam

"Homesick" (2014) - a to ten nowy film co obejrzałam. Milo się zaskoczyłam. Film podejmuje temat, który wiadomo był już w filmach, ale wyszło bardzo dobrze. Młoda wiolonczelistka otrzymuje szansę wzięcia udziału w bardzo ważnym konkursie. Wtedy jest po przeprowadzce z chłopakiem do nowego mieszkania. Stres, nowi sąsiedzi przyczyniają się do pewnych wydarzeń, gdzie nie mamy pewności czy to tylko jej psychika czy coś innego. Później widać już mocniej o co chodzi, ale i tak ogląda się świetnie. Jestem pod wrażeniem, bardzo dobre aktorstwo, zwłaszcza głównej bohaterki, świetnie oddała emocje, a napięcie powoli narasta i nie mogłam się oderwać. Film zarówno niepokoi, bo nie wiemy co dokładnie będzie dalej, ale przy tym też przeraża pewnym stopniu i zasmuca. Do tego jest trochę muzyki klasycznej. Wszystko dobrze dobrane. Zakończenie świetne, już wydaje się, że będzie inaczej, a tu zwrot akcji. Bardzo dobry, minimalistyczny film, skupiony na emocjach z rosnącym napięciem. Taki psychologiczny dramat z elementami thrillera, bo tutaj najbardziej na tym się opiera. Moja ocena 8/10. Polecam.

Także warto obejrzeć, zwłaszcza po tym drugim filmie nie spodziewałam się, że będzie taki dobry
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:27   #1759
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Idę dziś na "Noc oczyszczenia"
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 16:19   #1760
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Idę dziś na "Noc oczyszczenia"
Tez chce iść

Wczoraj byłam na "Obecność 2". Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się bałam Wgniatalo mnie w fotel Polecam. 6/6

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 20:27   #1761
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Byłam przedwczoraj w kinie, ale na animacji, bo tym razem miałam ochotę. Jednak może uda mi się pójść jeszcze za tydzień na tanie środy w Cinema City na nową "Noc oczyszczenia" właśnie, bo bardzo chcę obejrzeć, a podobno dobra. W kinie chętnie zobaczę film, gdzie dużo się dzieje, a tam tak jest, a "Obecność 2" też chcę zobaczyć, ale na 2 filmy już teraz nie mogę, więc pewnie zobaczę w Internecie.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:35   #1762
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Idę dziś na "Noc oczyszczenia"

Byłam, leżeliśmy ze śmiechu:

- oczywiście zarówno wynajęci hitmani jak i przypadkowi rozrabiacy, którzy chcieli ukatrupić głównych bohaterów mieli wschodni akcent. No bo film amerykański bez wroga w postaci Rosjanina, to nie prawdziwy film amerykański
- pani senator to najbardziej wku***jący bohater EVER. Pod koniec filmu myślałam, że wyjdę jak jeszcze raz usłyszę, że oni mogą ją zabić, zgwałcić i oblać kwasem, ale ona i tak jest tru citizen from demokratik hamerika i wygra wybory demokratycznie, bo jest taka zajefajna



naprawdę to jest mistrzostwo, zrobić gruncie rzeczy durny film typu "zabili go i uciekł", a jednak wrąbać tam takie elementy podsumowując - Hamerika is soł grejt, takie było w gruncie rzeczy przesłanie filmu... filmu o mordobiciu
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 11:55   #1763
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość

"Homesick" (2014)


biorę się dziś w takim razie za to, jedynie przyjechała do nas teściowa, która dużo mówi i mam nadzieję, ze ścieżki dialogowej nie zagłuszy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 15:19   #1764
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Tez chce iść

Wczoraj byłam na "Obecność 2". Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się bałam Wgniatalo mnie w fotel Polecam. 6/6

Wysłane z 📱
Na "Obecność 2" też bym chiała pójść ;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:06   #1765
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Byłam, leżeliśmy ze śmiechu:

- oczywiście zarówno wynajęci hitmani jak i przypadkowi rozrabiacy, którzy chcieli ukatrupić głównych bohaterów mieli wschodni akcent. No bo film amerykański bez wroga w postaci Rosjanina, to nie prawdziwy film amerykański
- pani senator to najbardziej wku***jący bohater EVER. Pod koniec filmu myślałam, że wyjdę jak jeszcze raz usłyszę, że oni mogą ją zabić, zgwałcić i oblać kwasem, ale ona i tak jest tru citizen from demokratik hamerika i wygra wybory demokratycznie, bo jest taka zajefajna



naprawdę to jest mistrzostwo, zrobić gruncie rzeczy durny film typu "zabili go i uciekł", a jednak wrąbać tam takie elementy podsumowując - Hamerika is soł grejt, takie było w gruncie rzeczy przesłanie filmu... filmu o mordobiciu
Nie oglądałas poprzednich części?

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 16:32   #1766
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

oglądałam, ale ta przekroczyła granicę debilizmu
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 16:59   #1767
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
oglądałam, ale ta przekroczyła granicę debilizmu
Zgadzam się, film opiera się na zwyczajnie głupiej polityczno-rasowej propagandzie, nie ma w ogóle klimatu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 06:31   #1768
kornetka
Raczkowanie
 
Avatar kornetka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Modliszka - najlepszy thriller! Polecam!
kornetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 21:28   #1769
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

Kto jeszcze nie był w kinie na Obecność 2 niech idzie !!!
Kurde, po prostu bardzo dobrze zrealizowany horror. I fajnie pokazana głęboka więź łącząca głównych bohaterów, podobał mi się też ukłon przy napisach końcowych w stronę prawdziwych bohaterów tej historii.
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 08:42   #1770
kornetka
Raczkowanie
 
Avatar kornetka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze horrory i thrillery ...!!! cz. II

1. Ci z dołu
2. Zaproszenie

Szukam podobnych
kornetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.