Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 06:45   #1741
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Demeter my póki co też używamy z zestawu spacerówkę. Ona i tak waży 9 kilo, wiec niedużo. Chyba już całkiem później kupimy coś w stylu parasolki.
Nocka nawet nienajgorsza, przyjechała moja mama na dwa dni więc sama nie siedzę.
Majaaa fajnie, że chrzciny udane.
Miłęgo dnia!

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Ahhh uwaga uwaga. Pytałam się niedawno ile czasu zajmuje od kołysania dupki do czworakowania.... Moja wczoraj zrobiła dwa świadome i z premedytacją przesunięcia kolana do przodu. Więc także tego... oczy dookoła głowy chyba wchodzimy na nowy level
_toja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 06:52   #1742
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
widzę pokrewną duszę dokładnie tak samo uważam.


Tak samo dziewczyny na grupach snapa i joie piszą więc coś w tym musi być

valco snap 6,6kg z piankowymi a z pompowanymi 7,6kg
O kurczę, to może się sama nad tym zastanawię, bo mój z kompletu z 12kg waży...
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
jakie kawałki dajesz?
dziewczyny które dają blw możecie napisać co już dawałyście i w jakiej postaci tzn jakich wielkości itd.
Ja muszę zamienić krzesełko bo w moim (chicco polly magic) Kuba nie chce siedzieć, w ogóle zresztą nie chce siedzieć (nawet kolana) :| odkąd zrobił się mobilny ciężko go trzymać
Dawałam różyczkę brokuła i kalafiora, cukinię, melon, arbuz w paski, banan połówkę i jeszcze w poprzek przekrojoną, borówki amerykańskie - połówki, kromkę chleba i chrupke ;p i trochę jajecznicy, ale to już ode mnie ;p
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie długie.

Chrzciny udane, Klusek w kościele jak anioł Zasnął w wózku ma samym początku, a przy polewaniu główki nawet nie zakwekal. W ogóle jak staliśmy w kościele i podszedl do nas Ksiądz, to on był zdziwiony że my na chrzciny. Nic nie wiedział, bo proboszcz go nie poinformował, a gdzieś wyjechał. Ale był bardzo miły i wszystko poszło super. Jeszcze jak się dowiedział, że Klusek ma tak samo na imię jak on to już w ogóle cała mszę się uśmiechał do nas. I przez to ze był Chrzest z zaskoczenia to całe kazanie pod Kluska zrobił super ten ksiądz był. Msza byla zwięzła i bez zbędnego pitulenia. Jak staliśmy z małym przy ołtarzu, to Klusek się obudził i cały czas się do księdza uśmiechał i złapał go za palec i bidny ksiądz jedna reka musiał odprawiac te ceremonię. I jak ksiądz zadawał nam te wszystkie pytania, czy się wyrzekamy i czy wierzymy itp.itd to Klusek na całe gardło zaczął swoje gaworzenie: łałałałała, mamamama, babababa, uuuuuuu, aaaaaa

Po kościele byliśmy w restauracji na obiedzie/deserze i tez było spoko. Mały rozdawał uśmiechy i był spokojny miałam z nim problem teraz na wieczór, żeby go uśpić, bo po 5h przerwy od poprzedniej drzemki oczy miał nadal jak 5zl mam nadzieję że będzie spał cała noc bez pobudek i jęczęnia, ale zobaczmy.

Wstawiam na FB zdjęcia Kluski z babcia/męża i mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Majaaa super że chrzciny udane. Kluska świetnie wyglądał
Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
.No niby tak bym mogła, ale tak jak agaciaaas, nie jestem gotowa na wożenie ich przodem do świata. Uwielbiam na nich patrzeć jak śpią w wózku. W ogóle uwielbiam na nich patrzeć [emoj

Ja mam wózek 3 w 1 i spacerówka jest duża ale można wozić przodem lub tyłem. Ja wożę tyłem na płasko jak usiądzie to wyżej. Nocka super zasneła ok 20 40 a pobudka na cycuś 3 50. Teraz wstała na dobre a ja o 6 30, gdyż jestem rannym ptaszkiem. Wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele i ślub znajomych na 11 sierpnia ale aż się boję jak to będzie. Już rozglądam się za sukienką, w której można karmić.
Te sukienki stricte do karmienia są jakieś takie dziwne. Może coś znajdę . Choć pewnie wesele potrwa do 20 dla mnie i Niny.
Ja teraz zamówiłam sobie dwie zwykle - jedna z Mohito na chrzciny do znajomych i jedna na wesele i w obu da rade karmić, mimo że do karmienia nie są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 06:53   #1743
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
.No niby tak bym mogła, ale tak jak agaciaaas, nie jestem gotowa na wożenie ich przodem do świata. Uwielbiam na nich patrzeć jak śpią w wózku. W ogóle uwielbiam na nich patrzeć [emoj

Ja mam wózek 3 w 1 i spacerówka jest duża ale można wozić przodem lub tyłem. Ja wożę tyłem na płasko jak usiądzie to wyżej. Nocka super zasneła ok 20 40 a pobudka na cycuś 3 50. Teraz wstała na dobre a ja o 6 30, gdyż jestem rannym ptaszkiem. Wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele i ślub znajomych na 11 sierpnia ale aż się boję jak to będzie. Już rozglądam się za sukienką, w której można karmić.
Te sukienki stricte do karmienia są jakieś takie dziwne. Może coś znajdę . Choć pewnie wesele potrwa do 20 dla mnie i Niny.
Co do sukienek do karmienia to polecam MISIMI albo MILOOK.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 06:55   #1744
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

https://www.kartes-moda.pl/zjawiskow...em-km223-1-bez o taką sukienkę zamówiłam, a że ma dekolt kopertowy i głęboki to spokojnie można karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 07:24   #1745
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
Marchew, burak w słupki wielkości palca. Ziemniak słupki lub ćwiartki po długości. Brokuł, kalafior całe różyczki. Fasolka szparagowa cała. Banan 1/3 owocu mniej więcej. Kiwi ćwiartki po długości. Nie pamiętam co jeszcze. Generalnie dazysz do tego żeby to było mniej wiecej wielkości twego palca, tak żeby dziecko chwyciło w garść i żeby jeszcze trochę wystawalo
dziękuje za wyczerpującą odpowiedź
Cytat:
Napisane przez cooos_ik Pokaż wiadomość
No wlasnie ciekawa jestem kiedy te nasze dzieci zaczną same siedzieć, moja coś mi sir wydaję, że nieprędko
mój na półdupek siada silny cwaniak. Ciekawa jestem jak z mówieniem będzie bo zauważyłam, że dzieci albo są lepsze ruchowo albo gadająco córa b.późno chodziła za to buzia jej się szybko nie zamykała
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Uwaga, będzie długie.

Chrzciny udane, Klusek w kościele jak anioł Z
super, że udane!
Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Ahhh uwaga uwaga. Pytałam się niedawno ile czasu zajmuje od kołysania dupki do czworakowania.... Moja wczoraj zrobiła dwa świadome i z premedytacją przesunięcia kolana do przodu. Więc także tego... oczy dookoła głowy chyba wchodzimy na nowy level

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
O kurczę, to może się sama nad tym zastanawię, bo mój z kompletu z 12kg waży...Dawałam różyczkę brokuła i kalafiora, cukinię, melon, arbuz w paski, banan połówkę i jeszcze w poprzek przekrojoną, borówki amerykańskie - połówki, kromkę chleba i chrupke ;p i trochę jajecznicy, ale to już ode mnie ;pMajaaa super że chrzciny udane. Kluska świetnie wyglądał Ja teraz zamówiłam sobie dwie zwykle - jedna z Mohito na chrzciny do znajomych i jedna na wesele i w obu da rade karmić, mimo że do karmienia nie są
dzięki!
spora różnica
pokaż jakie
Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
https://www.kartes-moda.pl/zjawiskow...em-km223-1-bez o taką sukienkę zamówiłam, a że ma dekolt kopertowy i głęboki to spokojnie można karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super!

dzień dobry,
ja już odprowadziłam córę do przedszkola, uśpiłam Kubę na drzemkę, zrobiłam śniadania i właśnie pije kawkę w ciszy chwilo trwaj

ja muszę o chrzcie pomyśleć...mam problem z chrzestnymi niestety.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 07:52   #1746
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Toja gratulacje dla malej za mobilność 🙂 little to już niedługo spacerowka na siedząco pójdzie w ruch🙂 spryciarze z tych waszych bobasow. Mojej się nie spieszy, ale może to i dobrze, jeszcze mam chwilę spokoju 😉 Flexi sukienka super
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 07:53   #1747
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Witam się w dniu urodzin mojego syna. Chyba mogę tak napisać Dziś kończy 6 miesięcy
Wczoraj mieliśmy gości. Na szczęście miał przerwę w zabkowaniu, dopiero około 20 znów go dopadło i dziś od rana to samo. Ale wczoraj był uroczy. Znajomi byli nim zachwyceni. Dostał ubranko wg cioci na przyszłość ale uświadomiłam ją że idealne na już, rozmiar 86.
Majaaaa super że chrzciny tak się udały. I fajny ksiądz że potrafił odpowiednio się zachować w takiej sytuacji.
Nikopoia, zori u nas też 6 zębów na raz, choć mam wrazenie że i trójki się szykują, dziaslo takie rozpulchnione, ale mam nadzieję że narazie się mylę.
Przy tym zabkowaniu nie jestem w stanie być na bieżąco. A jak coś przeczytam to później nie pamiętam co miałam odpisać. ☺

Przesadzilam Marcina do spacerówki z 3w1przodem do mnie na płasko tydzień temu i jest ogromna poprawa. On był antywózkowy a teraz jeździ "na żywo". Do gondoli musiałam go uśpić i jak mi się udało go tam włożyć to trochę pojeździł. No i gondola już za mała była a też myślałam że na płasko nie będzie chciał jeździć. A i co jeszcze lepsze to potrafi SAM USNĄĆ w spacerowce. Także jest naprawdę ogromna różnica. Nie wiem czy to zmiana wózka czy po prostu tak się złożyło.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2018-07-16 o 08:00
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 07:54   #1748
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry.

A my rezygnujemy z wesela w sierpniu, hmm albo przekonać męża ze idziemy. Tylko z 2 dzieci pewnie się upoce

Ja na chrzciny kupiłam sukienkę z dekoltem carmen. Też dobrze się karmilo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 08:03   #1749
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez FlexiLyn Pokaż wiadomość
O kurczę, to może się sama nad tym zastanawię, bo mój z kompletu z 12kg waży...Dawałam różyczkę brokuła i kalafiora, cukinię, melon, arbuz w paski, banan połówkę i jeszcze w poprzek przekrojoną, borówki amerykańskie - połówki, kromkę chleba i chrupke ;p i trochę jajecznicy, ale to już ode mnie ;pMajaaa super że chrzciny udane. Kluska świetnie wyglądał Ja teraz zamówiłam sobie dwie zwykle - jedna z Mohito na chrzciny do znajomych i jedna na wesele i w obu da rade karmić, mimo że do karmienia nie są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo proszę podziel się linkiem bo jestem zdezorientowana. Dziewczyny , które miały cukrzycę ciążową jak się teraz czujecie i czy badacie sobie cukier. Ja obudziłam się zlana potem i sprawdziłam na czczo cukier 6 30 i był 176 chyba dużo a jak zjadłam to po 2 godzinach ładnie spadł. Chyba zbyt mało zjadłam na kolację muszę napisać sms do mojej diabetolog.
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 08:39   #1750
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę podziel się linkiem bo jestem zdezorientowana. Dziewczyny , które miały cukrzycę ciążową jak się teraz czujecie i czy badacie sobie cukier. Ja obudziłam się zlana potem i sprawdziłam na czczo cukier 6 30 i był 176 chyba dużo a jak zjadłam to po 2 godzinach ładnie spadł. Chyba zbyt mało zjadłam na kolację muszę napisać sms do mojej diabetolog.
Sukienki? To jedna ta co post wyżej wrzuciłam linka, a drugą https://www.mohito.com/pl/pl/collect...heart-neckline
i w Mohito jest co najmniej kilka, które nadadzą się do karmienia
Cytat:
Napisane przez Aniamii Pokaż wiadomość
Witam się w dniu urodzin mojego syna. Chyba mogę tak napisać Dziś kończy 6 miesięcy
Wczoraj mieliśmy gości. Na szczęście miał przerwę w zabkowaniu, dopiero około 20 znów go dopadło i dziś od rana to samo. Ale wczoraj był uroczy. Znajomi byli nim zachwyceni. Dostał ubranko wg cioci na przyszłość ale uświadomiłam ją że idealne na już, rozmiar 86.
Majaaaa super że chrzciny tak się udały. I fajny ksiądz że potrafił odpowiednio się zachować w takiej sytuacji.
Nikopoia, zori u nas też 6 zębów na raz, choć mam wrazenie że i trójki się szykują, dziaslo takie rozpulchnione, ale mam nadzieję że narazie się mylę.
Przy tym zabkowaniu nie jestem w stanie być na bieżąco. A jak coś przeczytam to później nie pamiętam co miałam odpisać. ☺

Przesadzilam Marcina do spacerówki z 3w1przodem do mnie na płasko tydzień temu i jest ogromna poprawa. On był antywózkowy a teraz jeździ "na żywo". Do gondoli musiałam go uśpić i jak mi się udało go tam włożyć to trochę pojeździł. No i gondola już za mała była a też myślałam że na płasko nie będzie chciał jeździć. A i co jeszcze lepsze to potrafi SAM USNĄĆ w spacerowce. Także jest naprawdę ogromna różnica. Nie wiem czy to zmiana wózka czy po prostu tak się złożyło.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio dostałam rozmiar ponad 100 ;p na takie 2-3 letnie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 08:43   #1751
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry Twixy ładnie spały w nocy, dociągneliśmy do 8, więc jestem super wyspana
Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę podziel się linkiem bo jestem zdezorientowana. Dziewczyny , które miały cukrzycę ciążową jak się teraz czujecie i czy badacie sobie cukier. Ja obudziłam się zlana potem i sprawdziłam na czczo cukier 6 30 i był 176 chyba dużo a jak zjadłam to po 2 godzinach ładnie spadł. Chyba zbyt mało zjadłam na kolację muszę napisać sms do mojej diabetolog.
Po porodzie mierzyłam cukier jak mi się przypomniało. Po połogu powtórzyłam krzywą, wyniki ok, więc zapomniałam o sprawie dawno nie sprawdzałam.

Toja, powiało grozą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 09:19   #1752
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez jawjola Pokaż wiadomość
little to już niedługo spacerowka na siedząco pójdzie w ruch🙂 spryciarze z tych waszych bobasow. Mojej się nie spieszy, ale może to i dobrze, jeszcze mam chwilę spokoju 😉 Flexi sukienka super
wiesz co właśnie może niekoniecznie bo na szczęście Kuba w gondoli prawie od razu zasypia i w sumie nie kombinuje jakoś także chyba spróbuje przeciągnąć ten czas jeszcze (wygodnie w gondoli, bez pasów i w ogóle )
Wiesz co córa szybko zaczęła np obroty, mając 8-10msc zaczęła stać i chodzić na boki a ruszyła mając 15 także spokojnie może się okazać, że jak ruszy to konretnie a np mój zwolni później
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:22   #1753
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Witam sie w poniedzialek

Wstalam dzisiaj wyjatkowo wyśmienitym humorze, chociaz nocka standardowa i pobudki co 1,5h.

Majaaa super, ze chrzciny udane

_toja szykuj sie mama do biegania za córa

Aniamii wspolczuje ząbkowania, biedne dziecko, tyle zebow na raz.


My jezdzimy od niecałego miesiaca w spacerowce 2w1 na lezaco. Nie ma problemow, wiecej widzi i czasem z wrazenia nie moze usnac, a wracamy do domu i pada jak kawka. Spacerowke mamy dosc spora w wozku, byla chwalona w opiniach, takze za zadna sie nie rozgladam.

Podalam dzisiaj z rana trzy lyzeczki kaszki glutenowej. Zobaczymy jak to bedzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:57   #1754
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Dzień dobry

Przyszedł nam dzisiaj bidon ze słomka, niestety Iga nie ogarnia o co chodzi 😜

Maja- super, że chrzciny się udały Moja Iga też przespala cała mszę, a później rzucała uśmiechy do księdza.

_toja wow 😁


Fiolek- u nas do niedawna było to samo, nie mogła zasnąć w spacerowke, a wracalysmy ze spaceru to zasypiala moment Ale wczoraj zasnęła, pewnie dlatego że była godzina jej drzemki... No i może trochę się przyzwyczaila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:57   #1755
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Hej, mamy dzisiaj próbę z jajkiem u Kluski. Gotuję mu właśnie na twardo, widelcem pogniote i zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 09:59   #1756
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
To chyba jutro polecę po ten bidon, bo to co my mamy to jakos bez większego entuzjazmu.

Wczoraj wystartowaliśmy z owocami, na pierwszy ogień poszlo jablko i super! Nic sie nie krzywił, ladnie zjadl. A dzisiaj pokroiłam mu w grube kawałki jablko zobaczyc czy sie zainteresuje nim i wzial do buzi.
Takze jutro zrobie kolejna probe BLW. Az sie wzruszyłam jak moje dziecko tak pieknie je

U nas ciag dalszy komedii ze chrzcinami. Mam nadzieje, ze w tym tygodniu uda sie wszystko zalatwic i w koncu dogadac.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!



My ruszamy z próbami blw za tydzień. Zastanawiam się co mu pierwsze zaproponować


U nas gondola i n razie nie planuje zmieniać. Bablowi nie przeszkadza, czasem tylko musi n brzuchu wylądować le rzadko. Mamy duża gondoli więc luz ma. I tak opuszcza się na Maxa aby nóżki n górę wyrzucić



Dużo prościej mmi fb nadrabiać niż forum...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Majaaa super że chrzciny się udały!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:06   #1757
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

_toja gratulacje dla córeczki

jawjola moja też przez długi czas w ogóle się nie ruszała. A potem przyszedł mega giga skok rozwojowy i co chwilę była nowa umiejętność, aż za nią nie nadążałam

Aniamii współczuję ciężkiego ząbkowania.

My też musieliśmy się przesiąść do spacerowki. Mała w gondoli łapała się ścianek i klękała więc podróżowanie w gondoli było trochę niebezpieczne.

Wczoraj pierwszy raz dałam córce troszkę kaszki manny. Nie widziałam żadnych niepożądanych skutków więc chyba jest ok. W ogóle dostałam świeże wiejskie jaja od kur z wolnego wybiegu. Od kiedy można dziecku podawać jajka? W jakiej postaci?
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:15   #1758
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
_toja gratulacje dla córeczki

jawjola moja też przez długi czas w ogóle się nie ruszała. A potem przyszedł mega giga skok rozwojowy i co chwilę była nowa umiejętność, aż za nią nie nadążałam

Aniamii współczuję ciężkiego ząbkowania.

My też musieliśmy się przesiąść do spacerowki. Mała w gondoli łapała się ścianek i klękała więc podróżowanie w gondoli było trochę niebezpieczne.

Wczoraj pierwszy raz dałam córce troszkę kaszki manny. Nie widziałam żadnych niepożądanych skutków więc chyba jest ok. W ogóle dostałam świeże wiejskie jaja od kur z wolnego wybiegu. Od kiedy można dziecku podawać jajka? W jakiej postaci?
Ja już dawałam spróbować w postaci
jajecznicy, bo akurat miałam na talerzu i bez soli a mała chciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:19   #1759
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Kuba chce mnie dziś wykończyć!
wstał 6:20 od tej pory przeszłam 8km z nadzieją, że zaśnie o.O
zdążyłam zjeść śniadanie i go uśpić nie mogę od tej pory, maruda jakich mało
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 10:24   #1760
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Właśnie... jakie jajka podajecie? Sklepowe czy wiejskie? Przyznam szczerze, że mogłabym nabyc wiejskie jaja, jak i mięso... od znajomego rolnika 🤔 ale mój Tz odradzil mi ten pomysł . A jakie wy macie podejście do tego ?

Teraz głównie Iga dostaje słoiczki, warzywa dostajemy od mojej mamy ale tutaj mam 100% pewność, że nie były pryskane niczym itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Kuba chce mnie dziś wykończyć!
wstał 6:20 od tej pory przeszłam 8km z nadzieją, że zaśnie o.O
zdążyłam zjeść śniadanie i go uśpić nie mogę od tej pory, maruda jakich mało
8 km ? Szacun 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:38   #1761
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

LittleBeetle ale masz kondycję

Lovvi23 mi się wydaje że lepsze są te sklepowe ale z chowu ekologicznego. Masz wtedy pewność co kupujesz. Chyba że masz zaufanego rolnika, wiesz w jakich warunkach hodowane są kury, czym się żywią to wtedy nie ma różnicy.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:39   #1762
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Właśnie... jakie jajka podajecie? Sklepowe czy wiejskie? Przyznam szczerze, że mogłabym nabyc wiejskie jaja, jak i mięso... od znajomego rolnika ale mój Tz odradzil mi ten pomysł . A jakie wy macie podejście do tego ?

Teraz głównie Iga dostaje słoiczki, warzywa dostajemy od mojej mamy ale tutaj mam 100% pewność, że nie były pryskane niczym itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

8 km ? Szacun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sklepowe, ale staramy się kupować właśnie z chowu ekologicznego i te mniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:40   #1763
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

No wlasnie, jak z tym jajkiem? Wczoraj dostalam 20 wiejskich jajek, to pod koniec tygodni moglabym mu wprowadzić, jesli juz mozna.
To rozszerzanie mnie dobija

Little piatka, wlasnie wrocilam z 2,5h spaceru, mam zrobione 6,5km. Na porannym zawsze robie 6km, a na popołudniowym roznie. Czasem siedze w parku pod blokiem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:53   #1764
Lovvi23
Zadomowienie
 
Avatar Lovvi23
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 947
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
LittleBeetle ale masz kondycję

Lovvi23 mi się wydaje że lepsze są te sklepowe ale z chowu ekologicznego. Masz wtedy pewność co kupujesz. Chyba że masz zaufanego rolnika, wiesz w jakich warunkach hodowane są kury, czym się żywią to wtedy nie ma różnicy.
Tz twierdzi, że takie jajka wiejskie nie są dla tak małych dzieci, musi być pieczątka i koniec. Bo właśnie kolega czasem mu się chwalił, że a to jakiś antybiotyk kura musi podać (na własną rękę) , żeby nie było strat zbyt dużych. W sumie jak poczytałam o tym to tylko przekonalam się, że Tz miał rację. Taka kurka na wolnym wybiegu je przecież wszystko, jakiś sznurek albo inne dziadostwo. 🤔



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lovvi23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 10:54   #1765
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Właśnie... jakie jajka podajecie? Sklepowe czy wiejskie? Przyznam szczerze, że mogłabym nabyc wiejskie jaja, jak i mięso... od znajomego rolnika ale mój Tz odradzil mi ten pomysł . A jakie wy macie podejście do tego ?

Teraz głównie Iga dostaje słoiczki, warzywa dostajemy od mojej mamy ale tutaj mam 100% pewność, że nie były pryskane niczym itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

8 km ? Szacun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z jajkami nie mam problemu, bo mam od szczęśliwych kur mojej cioci każda ma swoje imię i w ogóle słuchają jej, co jest dla mnie szokiem z tym że boję się podać Twixom. Najpierw muszę iść do alergologa. Ze swojskich warzyw raczej nic nie wyjdzie u nas jest taka susza, że kiepsko cioci rosną. Warzywa daję ze słoiczka albo kupuję na targu, nic innego nie wymyślę. W przyszłym roku może się zbiorę i sama zasieję, chociaż strasznie nie lubię grzebać w ogrodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:00   #1766
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Jawjola jak czytam komentarze dziewczyn co wyłaniają ich szkraby, to mam wrażenie że moja jest z całkiem innego miesiąca jak leży na brzuchu to często kładzie główkę na podłodze jakby się zmęczyła a żeby cos więcej bylo, jakieś przesuwanie, nieeee.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:02   #1767
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Mój pediatra radzi jajka od 7 miesiąca. Samo żółtko
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:02   #1768
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Lovvi ja na początek będę kupować jajka 0.

LittleBeetle i tak, ze potrafi Ci zasnąć w wózku. Ja mogę się nachodził a ona nawet oka nie przymknie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:02   #1769
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

I mówi że po 9 mies mała ma jeść to co my tylko niesolone
Nie mogę się doczekać
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-16, 11:07   #1770
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Właśnie... jakie jajka podajecie? Sklepowe czy wiejskie? Przyznam szczerze, że mogłabym nabyc wiejskie jaja, jak i mięso... od znajomego rolnika 🤔 ale mój Tz odradzil mi ten pomysł . A jakie wy macie podejście do tego ?
ja mam od mamy, szczęśliwe kurki
Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
LittleBeetle ale masz kondycję
oj dba o moją kondycje
Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Little piatka, wlasnie wrocilam z 2,5h spaceru, mam zrobione 6,5km. Na porannym zawsze robie 6km, a na popołudniowym roznie. Czasem siedze w parku pod blokiem
ja zwykle dziennie 10km ale zdażyło się i 31km (w 1 dzień...)
Cytat:
Napisane przez Lovvi23 Pokaż wiadomość
Tz twierdzi, że takie jajka wiejskie nie są dla tak małych dzieci, musi być pieczątka i koniec.
wydaje mi się, że zależy jak pewna źródło. Moja mama hoduje i nigdy antybiotyków czy innych cudów nie dawała.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
LittleBeetle i tak, ze potrafi Ci zasnąć w wózku. Ja mogę się nachodził a ona nawet oka nie przymknie.
on mi tylko w nocy jak ciemno na cycu zaśnie tak to wóżek musi być i narmalnie zatrzymasz się i koniec spania właśnie ostatnio coraz więcej się nachodzić muszę wcześniej ładniej zasypiał.
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.