Aparaty ortodontyczne, cz. VI :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 07:55   #1741
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

jest takie powiedzenie: "nie szukaj doopy ze swojej grupy " sorki hehe
ale w moim przypadku to w ogóle się nie sprawdza, bo męża poznałam w pracy
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 08:55   #1742
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Kilianna ale te wizażanki są bezczelne.. Które to Cię tak niepokoiły tymi privami?? Wyprostuję Kobietom światopogląd Nie rozumiecie, że człowiek chce mieć spokój od Nas

Przebarwiłam gumki. Mam jasno zielone, a były piękne perłowe. Ehh te barwiniki w zupkach
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:38   #1743
bastylianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 187
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ładny kształt zębów, a wadę zgryzu masz?
Nieee, tylko ząbeczki krzywe, a w ogole to nie wiem czy na focie widac, ale jedna jedynke mam zaokrągloną a drugą nie, ale to juz dzieło pani stomatolog..
A orto powiedziała ze dłuzej będzie trwała stabilizacja niz sama korekta wady
__________________
- Człowiek może zawrócić, jeśli się boi.
- Nie w połowie wędrówki.
Aparatka!
13.06.2009
bastylianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:46   #1744
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Hej hej

Nie mam czasu Was nadrabiać, ale już za 1,5 tygodnia wakację, więc wszystko przeczytam
Wczoraj byłam u orto i chciałam wkleić fotki. Niestety aparat odmówił posłuszeństwa, więc fotki robione telefonem, dlatego jakość nie najlepsza- ale są
Gumeczki wzięłam takie pomarańczowo-różowe
1 zdjęcie przed założeniem- dla porównania
2. tak to wyglądało jeszcze z hyraxem
3,4. obecne
5,6 obecne z boku

Specjalnie Wam pokazuje jak to kiepsko wygląda z boku, bo teraz celem orto jest przyprowadzenie moich dolnych zębów do pionu, gdyż były przechylone do środka. Niestety dolne zęby będą mi szły coraz bardziej do przodu, bo jak co niektórzy wiedzą jestem przygotowywana do zabiegu chirurgicznego. Więc narazie to za ciekawie nie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (43,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hyrax+aparat.jpg (11,2 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie113.jpg (21,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie112.jpg (27,2 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie102.jpg (18,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie100.jpg (22,1 KB, 57 załadowań)
__________________
Aparatka szafirowo-metalowa
góra -9.04.2009
dół - 13.05.2009
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 10:54   #1745
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Hey No i jestem po trzeciej wizycie u mojej orto (pierwsza od założenia aparatu ). Wymieniała mi drut choć była nastawiona na jego podkręcanie Miał też tak ktoś z Was? Wymieniła mi również gumki i teraz mam ładniejsze, bardziej przezroczyste niż przed wizytą I coś tam musiała mi dokleić bo jakiś element w zamku mi się oderwał choć o tym nie wiedziałam Znowu miałam też robione zdjątka Poprosiłam ją żeby mi pokazała i widziałam pierwsze (te jeszcze bez aparatu). Zapytałam się jaką mam dokładnie wadę (czy wszystkie ząbki się ładnie wyprostują - powiedziała, że tak ) i czy jest możliwość, żebym na dole miała aparat ruchomy. Powiedziała mi, że go nie poleca, bo daje bardzo słabe efekty tym bardziej, że ja już dawno skończyłam 12 lat a do tego czasu aparaty ruchome robią najlepsze postępy w korekcie ząbków Na razie jeszcze stałki na dole nie muszę zakładać. Powiedziała, że zastanowimy się za jakiś czas jak już u góry będzie widać poprawę
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 12:34   #1746
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

joannajoanna widać zdecydowałaś się na dr Urban super ja jestem bardzo z niej zadowolona mam aparat 1.5 miesiaca a juz widac KOLOSALNE zmiany gdzies okolo strony 53-55 wstawilam zdjecia mozesz sobie porwonac

a co do wady zgryzu mam chyba taki sam co ty

Edytowane przez hotgirl
Czas edycji: 2009-06-16 o 13:35
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:01   #1747
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

kosheen... jaki efekt po tak krótkim czasie!!!!!!!!!!!! no szok...góra bardzo ładnie... ja dołu jeszcze nie mam u mnie takich wielkich zmian nie ma jutro wizyta u orto o 19:30 to wstawię zdjęcia...
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"

Edytowane przez Niunia20
Czas edycji: 2009-06-16 o 13:03
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 14:49   #1748
joannajoanna
Przyczajenie
 
Avatar joannajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 10
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez hotgirl Pokaż wiadomość
joannajoanna widać zdecydowałaś się na dr Urban super ja jestem bardzo z niej zadowolona mam aparat 1.5 miesiaca a juz widac KOLOSALNE zmiany gdzies okolo strony 53-55 wstawilam zdjecia mozesz sobie porwonac

a co do wady zgryzu mam chyba taki sam co ty
Efekty w Twoim przypadku są wręcz zatrważające jak na tak krótki czas leczenia super Ci sie ząbki prosutją oby tak dalej Mam nadzieję, że i u mnie będzie podobnie, tym bardziej, że w moim przypadku z łuku wyszła tylko jedna 2! Zdjęcie wkleiłam gdzieś wcześniej, ale nie pamietam gdzie dokładnie hehe:P Życzę Ci żeby leczenie postepowało w tak szybkim tempie jak do tej pory i cóż może do zobaczenia na Żeromskiego
joannajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:24   #1749
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez joannajoanna Pokaż wiadomość
Efekty w Twoim przypadku są wręcz zatrważające jak na tak krótki czas leczenia super Ci sie ząbki prosutją oby tak dalej Mam nadzieję, że i u mnie będzie podobnie, tym bardziej, że w moim przypadku z łuku wyszła tylko jedna 2! Zdjęcie wkleiłam gdzieś wcześniej, ale nie pamietam gdzie dokładnie hehe:P Życzę Ci żeby leczenie postepowało w tak szybkim tempie jak do tej pory i cóż może do zobaczenia na Żeromskiego
Nie dziękuje ale Tobie życzę tego samego ale napewno będzie dobrzę bo dr Urban naparwdę potrafi zdziałać cuda!!
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 15:58   #1750
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
mi tak średnio co miesiąc robi foty, normalną cyfrówką, ale nigdy nie pytałam, czy mogę je sobie zgrać. Ale pewnie tak
Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Hey No i jestem po trzeciej wizycie u mojej orto (pierwsza od założenia aparatu ). Wymieniała mi drut choć była nastawiona na jego podkręcanie Miał też tak ktoś z Was? Wymieniła mi również gumki i teraz mam ładniejsze, bardziej przezroczyste niż przed wizytą I coś tam musiała mi dokleić bo jakiś element w zamku mi się oderwał choć o tym nie wiedziałam Znowu miałam też robione zdjątka Poprosiłam ją żeby mi pokazała i widziałam pierwsze (te jeszcze bez aparatu). Zapytałam się jaką mam dokładnie wadę (czy wszystkie ząbki się ładnie wyprostują - powiedziała, że tak ) i czy jest możliwość, żebym na dole miała aparat ruchomy. Powiedziała mi, że go nie poleca, bo daje bardzo słabe efekty tym bardziej, że ja już dawno skończyłam 12 lat a do tego czasu aparaty ruchome robią najlepsze postępy w korekcie ząbków Na razie jeszcze stałki na dole nie muszę zakładać. Powiedziała, że zastanowimy się za jakiś czas jak już u góry będzie widać poprawę
a mi moja nie robila , szkoda. fajna pamiaka by byla.. jutro wizyta.. ciekawe, czy sie dowiem, kiedy ma zamiar mi w koncu sciagnac , w koncu termin magicznych "2 lat" dawno minal. a kasa ciagle plynie do niej .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:01   #1751
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

a mi jednak zostawiają aparat jeszcze na wakację nawet się cieszę
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 16:30   #1752
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
kosheen... jaki efekt po tak krótkim czasie!!!!!!!!!!!! no szok...góra bardzo ładnie... ja dołu jeszcze nie mam u mnie takich wielkich zmian nie ma jutro wizyta u orto o 19:30 to wstawię zdjęcia...
Dziękuję bardzo
Wstaw wstaw zdjęcia, bo sama pewnie jestes za bardzo krytyczna, na pewno widać efekty No i pamietaj, ze czym bardziej krzywe zęby były na początku, to na tych później szybciej widać efekty, no bo jak nie masz jakis mega krzywulcow to na efekty trzeba dluzej poczekac :P
__________________
Aparatka szafirowo-metalowa
góra -9.04.2009
dół - 13.05.2009
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:55   #1753
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
dziewczynki ile średnio kosztuje ściąganie kamienia?? mam go tyle że fiufiu.... i to na tych stłoczonych zębach... trzeba się go pozbyć
Samo ściąganie kamienia raczej nie powinno Cię wynieść więcej niż 40-60 zł. Usuwanie osadu to już droższa impreza, bo gdzieś 100-150 zł. Zależy od ilości kamienia/osadu i gabinetu, bo wiadomo, że ceny są różne.

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Hoho, radość Papryczki na moją obecność Milusio
No jakże bym mogła się nie cieszyć! Zauważyłam, że Cię brakuje

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze powiedzieć, że Papryczka miała kiedyś rację, brawa dla Ciebie nasz Ty specu mIanowicie chodzi mi o sytuację, gdy rozpaczałam, że orto doprowadziła do schodzenia się góry z dołem. Teraz cofa zęby do tyłu, są już dosyć mocno cofnięte, ale powstało coś na kształt zgryzu otwartego, ale wg niej i on zniknie. I Papryczka miałaś rację, takie było jej zamierzenie, bo musiała zęby wprowadzić w szereg po wyrwaniu jedynki.
Ciężko jest wyleczyć wadę zgryzu bez aparatu górnego, jest to praktycznie niemożliwe,ale u mnie musi wystarczyć.
Dlatego jak ktoś mówi, że ma prostę górę/dół i nie widzi potrzeby zakładania drugiego aparatu - bzdura. Trzeba założyć, mówi Wam to osoba z prościutką śliczniutką górą i dołem takim se. Chociaż ponoć łatwiej poradzić sobie jeśli tylko na górze jest aparat, niż jeśli tylko na dole.
Polecam się

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
Wiesz co Kotek, one wcale takie kiepskie nie są.
Też tak uważam i mam swoją teorię na temat tych trójek. Moim zdaniem one nie są krzywe, tylko mają wyżej dziąsła. Ale mogę się mylić-mam do dyspozycji tylko zdjęcia.
Tak czy inaczej-moim zdaniem do idealnych nie brakuje im dużo.

Cytat:
Napisane przez smiechotka Pokaż wiadomość
A podobno [nie wiem, tu raczej pytanie do Papi], sam retainer dużo daje, dokańcza prostowanie już ostatecznie.
Potwierdzam. Jak zdejmowałam aparat stały, to miałam jeszcze niewielką przerwę między dwójką a trójką u góry. Retainer ją zlikwidował, bo zebrał zęby ku sobie. I to migiem-jedna noc i było po szparze.

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
Kilianna ale te wizażanki są bezczelne.. Które to Cię tak niepokoiły tymi privami?? Wyprostuję Kobietom światopogląd Nie rozumiecie, że człowiek chce mieć spokój od Nas
Bezczelna papryka kłania się w pas
Dzięki PW Kilianna do nas wróciła. Raczej podziękowania się należą

Cytat:
Napisane przez kosheen Pokaż wiadomość
Specjalnie Wam pokazuje jak to kiepsko wygląda z boku, bo teraz celem orto jest przyprowadzenie moich dolnych zębów do pionu, gdyż były przechylone do środka. Niestety dolne zęby będą mi szły coraz bardziej do przodu, bo jak co niektórzy wiedzą jestem przygotowywana do zabiegu chirurgicznego. Więc narazie to za ciekawie nie wygląda
Widać efekty
Nie przejmuj się tym jak to wygląda-koniec końców będzie ładnie
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:06   #1754
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

papryka nie tylko Ty męczyłaś kiliannę
Co nie zmienia faktu, że to było niegrzeczne...
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:10   #1755
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
papryka nie tylko Ty męczyłaś kiliannę
Co nie zmienia faktu, że to było niegrzeczne...
Ooo co to to nie! Nikogo nie męczyłam
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:17   #1756
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

papryka poczekajmy aż się kilianna wypowie czy ją męczyłaś czy też nie, bo jakaś taka niekrytyczna w stosunku to siebie jesteś ;p
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:00   #1757
BrillantE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 66
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Dziewczyny wie może któraś z was jaki aparat nosi się na taką wadę- ząb, w moim przypadku górna 3, jest wyżej od reszty bo między 2 a 4 jest za mało miejsca na 3? Może któraś tak ma/miała? Po wakacjach wybieram się do ortodonty, ale jestem ciekawa co i jak
__________________

BrillantE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:01   #1758
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
a mi moja nie robila , szkoda. fajna pamiaka by byla.. jutro wizyta.. ciekawe, czy sie dowiem, kiedy ma zamiar mi w koncu sciagnac , w koncu termin magicznych "2 lat" dawno minal. a kasa ciagle plynie do niej .
Mówiła Ci, że będziesz nosić 2 lata a nosisz dłużej, tak? Hmm może po prostu potrzebujesz jeszcze troszkę czasu, żeby już wszystko było perfect Jak u Ciebie wygladają kolejne wizyty? Też wymienia Ci całkiem drut czy tylko podkręca? Oczywiście plus wymiana gumek
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:10   #1759
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Hmm no w sumie dobry pomysł z tym piciem Też spróbuję zacząć tak robić bo takie przepłukiwanie daje dobre efekty Kurcze, teraz mam stresa przed jutrzejszą wizytą Mam nadzieję, że nie będzie tak źle
Jak sama wypróbujesz ten sposób to się przekonasz ja stosuje go nawet jak nie mam wody a napój, szuru buru napojem mały łyk i druciak jest czyściutki

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Hey No i jestem po trzeciej wizycie u mojej orto (pierwsza od założenia aparatu ). Wymieniała mi drut choć była nastawiona na jego podkręcanie Miał też tak ktoś z Was? Wymieniła mi również gumki i teraz mam ładniejsze, bardziej przezroczyste niż przed wizytą I coś tam musiała mi dokleić bo jakiś element w zamku mi się oderwał choć o tym nie wiedziałam Znowu miałam też robione zdjątka Poprosiłam ją żeby mi pokazała i widziałam pierwsze (te jeszcze bez aparatu). Zapytałam się jaką mam dokładnie wadę (czy wszystkie ząbki się ładnie wyprostują - powiedziała, że tak ) i czy jest możliwość, żebym na dole miała aparat ruchomy. Powiedziała mi, że go nie poleca, bo daje bardzo słabe efekty tym bardziej, że ja już dawno skończyłam 12 lat a do tego czasu aparaty ruchome robią najlepsze postępy w korekcie ząbków Na razie jeszcze stałki na dole nie muszę zakładać. Powiedziała, że zastanowimy się za jakiś czas jak już u góry będzie widać poprawę

Widzę że jednak przeżyłaś wizytę u orto. wymaglowałaś pytaniami tą biedną kobiecinę...nie martw się aparat ze wszystkim sobie poradzi zobaczysz. Ja myślałam że mam koszmar w buzi, a tu proszę w miesiąc zeszły mi się na górze prawie wszystkie ząbki w szereg, mam nadzieje że następne efekty będą jeszcze lepsze
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 19:51   #1760
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
Jak sama wypróbujesz ten sposób to się przekonasz ja stosuje go nawet jak nie mam wody a napój, szuru buru napojem mały łyk i druciak jest czyściutki

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------




Widzę że jednak przeżyłaś wizytę u orto. wymaglowałaś pytaniami tą biedną kobiecinę...nie martw się aparat ze wszystkim sobie poradzi zobaczysz. Ja myślałam że mam koszmar w buzi, a tu proszę w miesiąc zeszły mi się na górze prawie wszystkie ząbki w szereg, mam nadzieje że następne efekty będą jeszcze lepsze
Hehe ale zalezy tez co sie je, bo nie wszystko jakikolwiek plyn przepluka Hehe no co. W końcu płacę za te wizyty 100zl to jakieś info też mi się należy Hmm zdziwiło mnie, że mi całkiem wymieniała łuk, bo wspominałyście, że go tylko będzie podkręcać Kurcze. Właśnie zjadłam kolacje (kromki chleba) i mnie ząbki bolą Mogłam sobie wziąc co innego, ale trudno.. Miałaś rację, że po kolejnej wizycie znowu będę miała wrażliwe zęby - Ałaaa Kiedy masz kolejna wizytę? Ja 15 lipca Zobaczymy czy do tej porybędzie widać jakieś zmiany u mnie
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:56   #1761
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez BrillantE Pokaż wiadomość
Dziewczyny wie może któraś z was jaki aparat nosi się na taką wadę- ząb, w moim przypadku górna 3, jest wyżej od reszty bo między 2 a 4 jest za mało miejsca na 3? Może któraś tak ma/miała? Po wakacjach wybieram się do ortodonty, ale jestem ciekawa co i jak
ja tak miałam, jeżeli dobrze to zrozumiałam, że taki kieł ci z góry wystaje to mam teraz wszystko subciu, ale musiałam wyrwac górne 4
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:01   #1762
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Hehe ale zalezy tez co sie je, bo nie wszystko jakikolwiek plyn przepluka Hehe no co. W końcu płacę za te wizyty 100zl to jakieś info też mi się należy Hmm zdziwiło mnie, że mi całkiem wymieniała łuk, bo wspominałyście, że go tylko będzie podkręcać Kurcze. Właśnie zjadłam kolacje (kromki chleba) i mnie ząbki bolą Mogłam sobie wziąc co innego, ale trudno.. Miałaś rację, że po kolejnej wizycie znowu będę miała wrażliwe zęby - Ałaaa Kiedy masz kolejna wizytę? Ja 15 lipca Zobaczymy czy do tej porybędzie widać jakieś zmiany u mnie
No ja dzisiaj na warsztatach terapeutycznych miałam problem jadłam kebaba i mięcho wplątało się w zamki, normalnie koszmar a zapomniałam wziaść mojej przenośnej szczoteczki (zostawiłam w innej torebce) usiłowałam przepłukać buzie wodą, ale się nie sprawdziło ze złości szefowej powiedziałam że wyskocze na 10min. i pojechałam do domu po szczotę i pastę. A jutro wyjeżdzam na biwak z grupą będzie ekstrem dla mojego druciaka
Ja mam następną wizytę 1lipca i myślę że będą efekty (jak u mnie)
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:15   #1763
BrillantE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 66
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
ja tak miałam, jeżeli dobrze to zrozumiałam, że taki kieł ci z góry wystaje to mam teraz wszystko subciu, ale musiałam wyrwac górne 4
No, no dokładnie I jak wyrwałaś 4 to ta 3 sama Ci "zeszła"?
__________________

BrillantE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:46   #1764
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Przyszedł czas i na mnie Więc od dziś jestem aparatką Zdjęcia przed i po - musze powiedzieć, ze nie widac na nich mojej wady, ale nie wiem jak inaczej zrobic zdjecie zeby odpowiednio to uchwycic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 072.jpg (54,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 078.jpg (58,2 KB, 79 załadowań)
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:47   #1765
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
No ja dzisiaj na warsztatach terapeutycznych miałam problem jadłam kebaba i mięcho wplątało się w zamki, normalnie koszmar a zapomniałam wziaść mojej przenośnej szczoteczki (zostawiłam w innej torebce) usiłowałam przepłukać buzie wodą, ale się nie sprawdziło ze złości szefowej powiedziałam że wyskocze na 10min. i pojechałam do domu po szczotę i pastę. A jutro wyjeżdzam na biwak z grupą będzie ekstrem dla mojego druciaka
Ja mam następną wizytę 1lipca i myślę że będą efekty (jak u mnie)
Hmm to jak to jest z tymi wizytami?:P Miałaś też wymieniany drut czy tylko podkręcany? Hmm mogę spytać gdzie pracujesz, że masz takie atrkacje biwakowe?
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:21   #1766
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

kolejna wizyta zaliczona
Orto przykleiła zamek na 5ce, przy okazji dużo wyżej niż był przedtem, wymieniła łuki, dodatkowo tak jak przedtem od górnej 3ki do 3ki drucik. Potem się okazało, że cała ta dolna 5ka jest za wysoko i zamek się ociera przy zamykaniu... I na obu 5kach mam cement żeby było symetrycznie i tak miesiąc z tym będę chodzić, nie mogę do końca zębów zacisnąć
Ale najważniejsze: leczenie zbliża się do końca za 3 miesiące łuk przekrojowy (? czy jakoś tak, o przekroju kwadratu) do ustawiania korzeni, po kolejnych trzech - stalowy. I tyle, zdejmujemy, do matury się wyrobię
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:28   #1767
kosheen
Rozeznanie
 
Avatar kosheen
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 650
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Przyszedł czas i na mnie Więc od dziś jestem aparatką Zdjęcia przed i po - musze powiedzieć, ze nie widac na nich mojej wady, ale nie wiem jak inaczej zrobic zdjecie zeby odpowiednio to uchwycic
Jejku na co Ci ten aparat przecież masz śliczne ząbki
__________________
Aparatka szafirowo-metalowa
góra -9.04.2009
dół - 13.05.2009
kosheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:00   #1768
BlondynaXx16xX
Raczkowanie
 
Avatar BlondynaXx16xX
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubań xD
Wiadomości: 36
GG do BlondynaXx16xX
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez xxbiankaoo Pokaż wiadomość
Przyszedł czas i na mnie Więc od dziś jestem aparatką Zdjęcia przed i po - musze powiedzieć, ze nie widac na nich mojej wady, ale nie wiem jak inaczej zrobic zdjecie zeby odpowiednio to uchwycic
No i jak było?? opowiadaj ja mam jutro separacje i w sobote aparat heh...ząbki bola?? mam zamiar sobie wybrac taki sam kolor gumeczek....uwielbiam różowy
BlondynaXx16xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:33   #1769
hotgirl
Raczkowanie
 
Avatar hotgirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 307
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

xxbiankaoo i jak wrażenia? wszystko okej ? jak zeby jak jedzenie itd? wogle u jakiego orto się leczysz? mało ta wade u ciebie widać tzn. ja wogle jej nie widze:P
hotgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:28   #1770
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

cześć dziewczyny, nie wiedziałam gdzie zadać moje pytanie ale może któraś z was będzie mogła mi pomóc. Otóż miałam kilka lat temu stały aparat, a po jego zdjęciu ortodonta mi zamontował taki mały drucik z tyłu dolnych zębów, obejmuje 6 przednich zębów. Powiedział że jak będę miała 18 lat to mam iść do dentysty i on mi to zdejmie (mam już 20, więc najwyższy czas. Byłam więc już u 2 dentystów i dowiedziałam się że nie mają takiej usługi w cenniku więc nie wiedzą ile to może kosztować. Bardzo zależy mi żeby to zdjąć do piątku (potem wyjeżdżam za granicę na dłuższy czas). Jak myślicie ile to może kosztować? ten drucik jest przyklejony jakimś klejem więc trzeba by te zęby wyczyścić, i to tyle. wydawało mi się że to drobiazg, ale najwyraźniej nie.
Bardzo proszę o odpowiedź - może któraś z was miała/ma taki drucik, lub coś słyszała (bardzo mi zależy żeby to za dużo nie kosztowało...)
No i ja do dentysty nie chodzę od lat...da radę od tak się umówić i to zrobić do piątku? (sorry za idiotyczne pytanie ale nie orientuję się w służbie zdrowia...
Jutro jeszcze przejdę się po dentystach i popytam (Katowice, trochę tego jest), ale boję się żeby za dużo ze mnie nie zdarli pieniędzy 'bo nie ma tego w cenniku'... :P

Edytowane przez Dottie_1988
Czas edycji: 2009-06-16 o 23:30
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.