fotoepilacja - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 09:22   #151
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
Też mam taką "linię białą" - ostatnio mi pani robiąca zabieg ostrzelała tych parę włosków i na razie rosną tylko jasne.
Zafarbowanie włosów nic nie da, bo laser potrzebuje ciemnej cebulki a nie łodygi włosa - więc włos musi być ciemny z natury i to czasem nie wystarczy że ten widoczny jest ciemny, gdy cebulka przy okazji jest jasna.
a widzisz... no i du... hmmm to może jak się wybiorę na bikini to pani też może mi strzeli na te brzydkie kłaczki - tylko ja teraz je traktuję pęsetą, więc jakby co to muszę przestać... znalazłam studio w W-wie o nazwie "Laser dla ciebie" na Wspólnej mają bardzo przystępne ceny, używają LS i tak się nad nimi zastanawiam... może był tam ktoś???? (znalazłam tylko jedną opinię, że salon jest ok, że jakiś czas temu miał ofertę na gruponie - czy innym ustrojstwie , ale chciałabym dowiedzieć się więcej.

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2011-08-02 o 09:25
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 09:25   #152
betty1011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez justyskak Pokaż wiadomość
Białystok??
Mam problem z wrastającymi włoskami na łydkach i w końcu zdecydowałam się na fotoepilacje. Wiem że już jakiś czas temu był ten temat ale może macie jakieś nowe opinie i doświadczenia co do Białostockich salonów.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Witaj, ja robiłam nogi w Białymstoku w Epilight. Też dotyczy mnie problem wrastających włosów. Początkowo po 1 i 2 zabiegu jak odrastały włosy słabsze to jeszcze trochę wrastały mi bo nie mogły się przebić przez skórę, jednak pojedynczo je podważałam i z zabiegu na zabieg im mniej włosków tym mniej widać ślady wrastania. Teraz jestem po 4 zabiegach, na razie jestem zadowolona. Po wakacjach pewnie bedę kontynuować i nawet jeśli nie usunął się w 100% to itak jest duża ulga
betty1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 10:12   #153
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

Jestem po 8 zabiegach IPL+RF i daję sobie spokój. Było u mnie podobnie jak u większości z piszących tu dziewczyn, na początku wydawało mi się, że włosy ładnie wypadają, cierpliwie znosiłam jak odrastały i starałam się wytrwać mimo dyskomfortu jakim jest przerzucenie się z wosku na maszynkę do golenia (myślałam, że to te różne fazy wzrostu włosa i to stąd). Po ostatnim zabiegu odrosło praktycznie wszystko, gładki został tylko głupio wyglądający placek pośrodku (robiłam bikini). Daję sobie spokój i wracam do wosku, bo jestem kilka stówek w plecy, a efektu nie ma praktycznie żadnego. Szkoda, może jeszcze spróbuję lightsheera w przyszłości, ale opinie też są tak różne, że szkoda mi wyrzucać znowu kasę w błoto.
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 13:47   #154
betty1011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: fotoepilacja

A może nie bez znaczenia są odpowiednie przerwy między zabiegami. Mi radzono robić nawet 8-9 tygodniowe przerwy. Słyszałam, że w niektórych gabinetach zalecają wizyty co 3 tygodnie! tylko kiedy ten kolejny włos zdąży wyrosnąć jak jeszcze poprzednie nie wypadły?
Może jeszcze moc zastosowana w czasie zabiegu przekłada się na skuteczność. Ja mam wysoki próg bólu, więc zabiegi nie były na niskiej mocy. Na razie nie zapowiada się żebym się rozczarowała i mimo, że włosków jeszcze trochę jest to skóra jest duużo gładsza.
betty1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:28   #155
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Ja robiłam przerwy jakoś 3 miesiące na pachy i bikini, a na nogi mam zrobić ok. 6 miesięcy przerwy - bo innej długości jest okres "wegetacji" włosów w danych miejscach ciała.
Zabiegi były wykonywane laserem aleksandrytowym.

Betty - masz rację, za krótkie przerw sprawiają, że nowe włosy, nadające się do usunięcia laserem, jeszcze nie zdążą urosnąć (lub zdąży urosnąć mała ilość tych włosów).
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 11:58   #156
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: fotoepilacja

wracając jeszcze do fotoepilacji, znalazłam informację na stronie jednego z gabinetów kosmetycznych, który wykonuje usługi LS, iż wykonanie depilacji ILP lub IPL + RF przed LS może utrudnić usunięcie włosa przez laser ponieważ impuls z IPL uszkadza cebulkę / włos / mieszki włosowe czy coś tam jeszcze i Light Sheer ma problem z całkowitą eliminacją takiej uszkodzonej cebulki.... i po co ja durna skusiłam się na IPL + RF
teraz pozostaje zadać sobie pytanie czy jest to prawda czy jedna z akcji marketingowych danego gabinetu....????? hmmm
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 08:09   #157
hejho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 87
Dot.: fotoepilacja

Zabiegi robiłam najpierw co 5 tygodni, ostatnie trzy zabiegi już co 4, bo zmieniłam gabinet i tam polecono mi przychodzić częściej. Sama już nie wiem, może to za często, ale przecież nie znam się na tym, polegam na opinii kosmetologa, który wykonuje zabieg.

Jeśli to prawda, że teraz lightsheer nic mi nie da, to się wścieknę!
hejho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 12:18   #158
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

To nie jest prawda Nie martwcie się, porządny laser diodowy lub aleksandrytowy poradzi sobie z włosami po zabiegach IPL-em - te informacje to jedynie nieuczciwy marketing. Nie ma żadnych podstaw medycznych, żeby miało być tak jak piszą (konsultowałam to ze specjalistą, zajmującym się zabiegami laserowymi laserem aleksandrytowym). Gdyby IPL uszkadzał faktycznie cebulki, to włosy by nie rosły..

A jestem ciekawa, dlaczego tak wszystkie się nakręcacie na ten Light Sheer, skoro aleksandrytowy daje mniejsze skutki uboczne (mniejsze ryzyko oparzeń itp.) oraz działa na jaśniejsze włosy? Tzn. wiem, że LS-ów jest najwięcej i pewnie dlatego są tak popularne..
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 19:56   #159
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: fotoepilacja

Dedede a czy możesz podać dla przykładu, który gabinet wykonuje zabiegi tym laserem aleksandrytowym? Czy to IPL to jest zupełnie co innego? Jestem zainteresowana wykonaniem fotodepilacji w Adolesense w Krakowie przy ul. Dietla, ale w końcu nie wiem sama. Czy był tam ktoś może i coś mu to dało?
Zapewne wszystkie z nas najbardziej interesują info od osób, które wykonywały te zabiegi już jakiś czas temu, np. rok temu tak by mogły powiedzieć jak jest teraz, czy znowu zaczęły wyrastać itd?
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:04   #160
betty1011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: fotoepilacja

Odnośnie przerw między zabiegami IPL+RF. Mi Pani kosmetyczka zalecała robić przerwy nawet 8-9 tygodniowe, wtedy mamy pewność, że dużo kolejnych włosków urosło i zabieg nie jest bezsensowny.
Jeśli włosy zaczynają wypadać czasem po 3 tygodniach po zabiegu to trzeba dać trochę czasu kolejnym.U każdego włosy rosną inaczej więc trzeba samemu obserwować czy już ich narosło.
Pytałam o przerwy 3-4 tygodniowe - absolutnie, to zdecydowanie za szybko. Robiąc tak szybko tylko zwiększamy ilość zabiegów.
betty1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 18:59   #161
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: fotoepilacja

Ja skłaniam się ku LS, dlatego że jest tego więcej i więcej jest pozytywnych opinii, w sumie to mało kto mówi o laserze aleksandrytowym dlatego, że tak powiem "idę za tłumem"... hehe mam pytanie: Przerwałam zabieg IPL na rzecz LS, po jakim czasie mogę zrobić pierwsze LS? Czy muszę odczekać aby włosy odrosły???? W przyszłym tygodniu chcę się wybrać do kosmetologa na konsultacje i w miarę możliwości ruszyć w bój przciwko moim włoskom...
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 10:25   #162
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Odczekaj, aż włosy odrosną - rób zabieg dopiero na maksymalnym zaroście (wtedy najlepiej zadziała, bez loterii na zasadzie "czy wystarczająco włosów już jest w fazie wzrostu?"), powodzenia - życzę Wam wszystkim, żebyście cieszyły się wkrótce gładką skórą, bez przykrych niespodzianek

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Dedede a czy możesz podać dla przykładu, który gabinet wykonuje zabiegi tym laserem aleksandrytowym?
(...)
Zapewne wszystkie z nas najbardziej interesują info od osób, które wykonywały te zabiegi już jakiś czas temu, np. rok temu tak by mogły powiedzieć jak jest teraz, czy znowu zaczęły wyrastać itd?
CTL we Wrocławiu robi tylko aleksandrytowym http://ctl.wroc.pl/oferta-cennik-med...html#depilacja - rozmawiałam z ich lekarką, dlaczego nie LS itd. (bo też się zastanawiałam) i mi powiedziała, że z jej doświadczenia (ma 20 lat doświadczenia z laserami) wynika, że aleksandrytowy jest najlepszy do depilowania.
Mi po aleksandrytowym już 2 lata nic nie odrasta, więc dlatego polecam - te włoski, które zostały, to biały meszek, ewentualnie takie szaro-brązowe jasne kłaczki na wzgórku łonowym itp., bo jak włos ma jasną cebulkę, to żaden laser niestety go nie usunie. Ale te jasne włoski golę raz na hmmm 2 tygodnie? to samo pod pachami. Na nogach jestem dopiero po pierwszym zabiegu (z 1,5 miesiąca temu) i coś dopiero zaczyna odrastać, na razie takie jasne szare, pewnie za miesiąc zarosną bardziej - za parę miechów będę robić kolejny zabieg na nogi już nie mogę się doczekać gładkich łydek
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 16:15   #163
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: fotoepilacja

Wow, super, jestem pod wrażeniem No to chyba mam już odpowiedź i czas zbierać kasę
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 09:51   #164
anastazja9922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: fotoepilacja

Hej dziewczyny
ja jeszcze zapytam o zabiegi mówicie że potrzeba ich kilka , a cena wynosi 99 zł za dowolną część ciała czyli jeśli zabiegów musiałoby być np 4 to musiałabym za każdym razem zapłacić 99 zł (co w sumie daje : 396 zł) tak?
anastazja9922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 10:21   #165
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Tych zabiegów za 99 zł to będziesz musiała zrobić nie kilka, ale kilkadziesiąt - i to najprawdopodobniej nie przyniesie oczekiwanego skutku.
Fotodepilacja IPL (czy IPL+RF) jest nieskuteczna. Znam co najmniej kilka osób, których efekty (zestawiając z moimi przy laserze aleksandrytowym) są w ogóle bez porównania. Te tanie depilacje to ściema, włosy odrastają, jak się przestaje robić zabiegi.
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 23:24   #166
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: fotoepilacja

Ja zrobiłam 6 fotoepilacji na okolicę bikini. Minęły już ponad dwa miesiące od ostatniego zabiegu i włoski mi nie odrastają Myślę, że to kwestia wykonania zabiegów na dobrym sprzęcie z wykwalifikowanym personelem. Oczywiście dochodzą też indywidualne cechy. Podobno będzie odrastać przy problemach hormonalnych. W każdym razie ja obecnie obserwuję i czekam czy/kiedy mi odrosną.
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 00:16   #167
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

robiłaś IPL? napisz proszę gdzie i jakim sprzętem ...
bardzo mnie to ciekawi, bo znam ładnych kilka osób, które bardzo odradzają laser IPL, bo utopiły w to kupę kasy i bez efektów
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 20:47   #168
myosotiska
Przyczajenie
 
Avatar myosotiska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: fotoepilacja

Dziewczyny,

zauważcie, że dopiero teraz pojawiają się opinie od dziewczyn, które miały wykonane zabiegi IPLem i upłynęło trochę czasu (kilka miesięcy) i mogą opowiedzieć o rezultatach.

Ja po 3 zbiegu straciłam dość sporo włosów na lydkach, zabiegi miałam na bikini głębokie i całe nogi i w momencie jak zaczęłam wierzyć w działanie IPL, włoski zaczeły odrastać w tempie jakim zawsze rosły i w takich ilościach (dużych) jakie zawsze miałam. Teraz upłynęło już 4 miesiące od ostatniego zabiegu, po którym nie mam żadnego efektu.

IPL usypia włosy, one po jakimś czasie zaczynają odrastać.
Dobry efekt to taki, kiedy po roku czasu możesz stwierdzić, że Ci nic nie odrasta.
Cena nas skusiła, ale nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z IPL (i nie ma znaczenia czy to był sam IPL czy IPL+RF
__________________

Do szczęścia nie jest potrzebne wygodne życie, lecz zakochane serce. bł. Josemaria Escriva
myosotiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 23:52   #169
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
robiłaś IPL? napisz proszę gdzie i jakim sprzętem ...
bardzo mnie to ciekawi, bo znam ładnych kilka osób, które bardzo odradzają laser IPL, bo utopiły w to kupę kasy i bez efektów
Robiłam w Warszawie w salonie 3d glamour przy metrze Ursynów IPL+RF. Dużo kasy w to nie wtopiła, ponieważ wykupiłam kupony z grupera, a potem miałam rabat

Myślę, że jednak każda z nas ma inny organizm i różnie będzie reagowała. Ja z kolei czytałam opinie, że po laserze takim prawdziwym też po roku odrastały włosy i naprawdę sporo było takich opinii. Jeżeli i tak mają mi odrastać włosy po roku to wolę mniej bolesną i mniej kosztowną opcję najpierw spróbować.
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 12:46   #170
Neutrina
Raczkowanie
 
Avatar Neutrina
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 165
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
Tych zabiegów za 99 zł to będziesz musiała zrobić nie kilka, ale kilkadziesiąt - i to najprawdopodobniej nie przyniesie oczekiwanego skutku.
Fotodepilacja IPL (czy IPL+RF) jest nieskuteczna. Znam co najmniej kilka osób, których efekty (zestawiając z moimi przy laserze aleksandrytowym) są w ogóle bez porównania. Te tanie depilacje to ściema, włosy odrastają, jak się przestaje robić zabiegi.
Ciekawe jaki gabinet,salon czy klinikę reprezentujesz, a przy tym widać że nie masz jakiegoś technicznego pojęcia o urządzeniach na temat których się tak śmiało wypowiadasz?
Ja jestem po serii na pachy.Bikini robię jeszcze z dłuższymi przerwami, ale pachy mam odwłosione.8mc bez włosów! IPL+RF działa tylko trzeba wiedzieć, że efekt będzie jeśli sprzęt będzie odświerzany, konserwowany.Czy będzie w miarę świerzo założona lampa do głowicy urządzenia.Wszystkie urządzenia " laserowe " powodują fototermolize oczywiście z różnym skutkiem.Ważne tu są indywidualnie predyspozycje, głębokość umiejscowienia mieszków włosowych, słabsze skutki mogą też być u osób otyłych, osób z grubą skorą.Ważna jest też umiejętność osoby robiącej zabieg.Nie trzeba płaci/strasznej kasy/ za jeden zabieg na light sheer czy na innym droższym sprzęcie.Po tych laserach też włosy odrastają i można tu na forum o tym poczytać.Wystarczy znaleźć uczciwie prowadzony salon z IPL+RF. Najpierw czytać, a potem się wymądrzać
__________________
Wszystkie idee antywolnościowe są ideami faszystowskimi.Nikt nie ma prawa ograniczać prawa kobiety i mężczyzny do własnego ciała i poglądów.

Edytowane przez Neutrina
Czas edycji: 2011-10-07 o 13:20
Neutrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:21   #171
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Piszę na podstawie swoich doświadczeń i obserwacji (obserwacji doświadczeń znajomych). Bardzo mnie cieszy, że nie wszystkie gabinety są nieuczciwe. Ja mam osobiście teraz wyrzuty sumienia, bo sprezentowałam komuś kupony (z groupon) na zabiegi IPL we Wrocławiu, ta osoba się wkręciła, zaczęła kupować kolejne zabiegi .. i nie ma efektów, mimo iż zabiegów zrobiła już ładnych kilka.
Neutrina - nie zauważyłaś, że np. Myosotiska napisała coś bardzo podobnego jak ja? Czy ona też twoim zdaniem "reprezentuje jakąś klinikę"?
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:51   #172
andzia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Hej!Ja tez robilam sobie depilacje nóg w salonie Nomasvello w Opolu i stwierdzam ze to pieniądze wyrzucone w błoto.Co prawda zrobiłam sobie tylko dwa zabiegi,ale skoro nie widać żadnego efektu to po co go kontynuować.Kilka lat temu zrobiłam sobie kilka zabiegów laserem na bikini i pachy i jestem bardzo zadowolona.Acha i gratisem do zabiegu było poparzenie moich nóg więc ten salon zdecydowanie odradzam.
andzia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 09:21   #173
Martita1104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

Miałam wątpliwą przyjemność poddać się depilacji rąk w salonie Nomasvello w Warszawie na Jelonkach. Nie polecam tego miejsca nikomu!
Pomimo zgłaszania, że ręce mnie pieką już w trakcie zabiegu, usłyszałam, że tak musi być, a mniejsza dawka nie zadziała. Pierwszego dnia po zabiegu obudziłam się z czerwonymi pręgami na rękach, z których później zrobiły się strupy (jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę przesłać zdjęcia na priv- wyglądało to tragicznie) Przez ponad miesiąc nie mogłam założyć koszulek z krótkim rękawem do pracy ani się opalać, a było to na przełomie lipca i sierpnia. Do salonu napisałam reklamację, niestety do tej pory nie uzyskałam odpowiedzi
Poza tym podobno zabiegi mogą być wykonywane nawet na opalonej skórze (nie można się opalać 48h przed i po zabiegu), więc jedyne z czego się cieszę, to to, że nie byłam opalona, bo nie wiem, czy kiedykolwiek udałoby mi się pozbyć blizn.
Dodam, że przy metodzie IPL+RF w innym salonie nie było żadnych powikłań.
Martita1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:15   #174
andzia1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: fotoepilacja

U mnie było tak samo-dziewczyny gdy powiedziałam że mnie boli to powiedziały że jak zmniejszą dawkę to może nie zadziałać-no to jakoś dałam radę.Pani która wykonywała mi zabieg zauważyła,ze coś jest niewporządku!Powiedziała mi że skóra została poparzona i będą strupki.Ja robiłam zabieg kilka miesięcy temu a nadal mam ślady i nie moge zakładać spódniczek.Też myślałam o reklamacji-ale czy coś to da?Jestem wściekła,że tam poszłam!!!
andzia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:47   #175
wiki_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez myosotiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

zauważcie, że dopiero teraz pojawiają się opinie od dziewczyn, które miały wykonane zabiegi IPLem i upłynęło trochę czasu (kilka miesięcy) i mogą opowiedzieć o rezultatach.

Ja po 3 zbiegu straciłam dość sporo włosów na lydkach, zabiegi miałam na bikini głębokie i całe nogi i w momencie jak zaczęłam wierzyć w działanie IPL, włoski zaczeły odrastać w tempie jakim zawsze rosły i w takich ilościach (dużych) jakie zawsze miałam. Teraz upłynęło już 4 miesiące od ostatniego zabiegu, po którym nie mam żadnego efektu.

IPL usypia włosy, one po jakimś czasie zaczynają odrastać.
Dobry efekt to taki, kiedy po roku czasu możesz stwierdzić, że Ci nic nie odrasta.
Cena nas skusiła, ale nie znam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z IPL (i nie ma znaczenia czy to był sam IPL czy IPL+RF
Ja jak na razie jestem zadowolona. Miałam robione 3 strefy, pachy i łydki po 4 zabiegach - super - pół roku i nic nie odrasta, bikini - niestety 8 zabiegów i 2 miesiące przerwy, ale na razie nic nie rośnie. Zobaczę jak dalej, napiszę za kilka miesięcy czy coś odrosło. Myślę, że niektóre osoby za szybko się poddają, osobiście to dla mnie sukces nie golić bikini 2 miesiące, już o pachach nic nie wspomnę, nawet jeżeli mi coś odrośnie za kilka miesięcy to wolę wydać niecałe 100 zł na przypomnienie niż znowu depilować się woskiem czy maszynką. Łatwo krytykować jeżeli nawet się nie zrobiło całej serii, znam osoby. Pozdrawiam
wiki_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 11:11   #176
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Wiecie co ... byłam parę dni temu u lekarza prywatnie i w poczekalni leżał stos gazet, przeglądałam sobie okładki szukając czegoś ciekawego, trafiłam na Elle a tam na okładce "depilacja laserowa" - zajrzałam ... zrobiłam zdjęcie fragmentu artykułu i wstawiam go w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_028.jpg (138,0 KB, 99 załadowań)
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 11:55   #177
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
Wiecie co ... byłam parę dni temu u lekarza prywatnie i w poczekalni leżał stos gazet, przeglądałam sobie okładki szukając czegoś ciekawego, trafiłam na Elle a tam na okładce "depilacja laserowa" - zajrzałam ... zrobiłam zdjęcie fragmentu artykułu i wstawiam go w załączniku.
A pamiętasz może jaki to numer? Z tego, co widzę to cały artykuł jest o laserach, fajnie byłoby przeczytać spostrzeżenia autorki.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 15:11   #178
Szara_fleur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
Dot.: fotoepilacja

Ale to nie prawda, że laser usuwa włosy Gdyby tak było to na necie nie czytałybyście tyle negatywnych komentarzy o wyrzuconych tysiącach w błoto... Byłam na konsultacji u mojej pani dermatolog z pytaniem co ona poleca i jak jest naprawdę z tym laserem i światłem. Kiedyś pracowała na IPLu, teraz pracuje na laserze diodowym. Z jej doświadczenia wynika, że po obydwu odrastają włosy w zależności od gospodarki hormonalnej. Jeżeli ktoś ma zaburzoną to i niestety laser nie pomoże i włoski będą odrastać...

Mi właśnie pojedyncze włoski odrastają w strefie bikini. 6 zabiegów i 3 miesiące przerwy. Ale dla mnie to też sukces. Po tradycyjnej depilacji mam nieestetyczne czerwone kropki, więc dla mnie warto, nawet jak co jakiś czas musiałabym sobie przypominać zabieg IPLem
Szara_fleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 18:29   #179
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: fotoepilacja

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
A pamiętasz może jaki to numer? Z tego, co widzę to cały artykuł jest o laserach, fajnie byłoby przeczytać spostrzeżenia autorki.
Oj nie wiem, przykro mi...

Edytowane przez dedede
Czas edycji: 2011-11-06 o 18:30
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 19:28   #180
szkoti
Przyczajenie
 
Avatar szkoti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: podbeskidzie
Wiadomości: 21
Dot.: fotoepilacja

a miałaś jakieś oparzenia, podrażnienia po zabiegu? chce sobie zrobić m.in. wąsik i nie wiem czy na następny dzień będę mogła iść do pracy
__________________
byle do przodu
szkoti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-11 22:40:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.