typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 14:29   #151
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Też tak czytałamIdealni e pasuję do tego opisu
ja też
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 14:14   #152
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja jestem bardzo często brana za Irlandkę
Mam owalny kształt twarzy,ciemna karnację,piegi,niebiesko-zielone oczy,wlosy brązowe z odcieniem miedzianym.
Często zdarzaja mi sie zabawne sytuacje,mężczyźni zaczepiaja mnie w jezyku ang.
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 15:50   #153
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez czekoladka Pokaż wiadomość
No, baaaaa, my zimki południowe to jesteśmy jakies pomieszane a ostatnio, żeby było do kolekcji, usłyszalam, że mam AMERYKAńSKą URODę To dobre, bo akurat mam płaską twarz - a tutaj CaliDreamin napisala, że Polacy mają płaskie twarze A tu taka niespodzianka - ja z płaską twarzą mam amerykańska urodę Coś mi te plaskie twarze nie pasują jako znak rozpoznawczy Byłam już Włoszką, Hiszpanką, Cyganką, Azjatką i teraz jeszcze zostalam Amerykanką Ciekawe jaka to jest "amerykańska" uroda A slyszalam już kiedyś takie określenie
Jak miło, że nie jestem sama, bo też byłam już Cyganką, Włoszką, Azjatką i Brazylijką. Aż mnie to czasem denerwuje i po przeczytaniu tego wątku jakoś zamarzyło mi się być typową Polką A co do typowo Polskich cech to płaską twarz mam na pewno Wogóle zauważyłam że np. ludzie z USA albo Kanady mają strasznie podłużne twarze, albo idealnie owalne i do tego ostre rysy twarzy (jeżeli są szczupli).

Dla mnie Polka to ciemna blondynka, lub szatynka, zielone lub niebieskie oczy i jasna cera. Co do budowy to przeważnie krótkie nogi, wąskie ramiona, płaskie tyłki
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:28   #154
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Moje pierwsze skojarzenie to Alicja Bachleda-Curuś w "Panu Tadeuszu"- pszeniczne włosy, miękkie rysy, zdrowa, troszkę "osłoneczniona" cera
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:51   #155
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Typowa Słowianka: średni wzrost, raczej "niskopienna", blondynka o złotych włosach lub popielatych, twarz okrągła, kartoflany nosek, wąskie usta, duże, okrągłe oczy w kolorze niebieskim, szarym i zielonym, jasna cera. Typ bardziej "wschodniosłowiański" - od blondynki, poprzez szatynkę, nawet do brunetki, bardziej kanciaste rysy, większe usta, bardziej migdałowe oczy.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 19:47   #156
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Typowa Słowianka: średni wzrost, raczej "niskopienna", blondynka o złotych włosach lub popielatych, twarz okrągła, kartoflany nosek, wąskie usta, duże, okrągłe oczy w kolorze niebieskim, szarym i zielonym, jasna cera. Typ bardziej "wschodniosłowiański" - od blondynki, poprzez szatynkę, nawet do brunetki, bardziej kanciaste rysy, większe usta, bardziej migdałowe oczy.
jak nic sie kwalifikuję

i zgadzam się z powyższym opisem:własnie okrągła twarz,średni wzrost i raczej włosy ciemny blond niz jasny

wysokie i smukłe o ostrych rysach i jasnych włosach są Skandynawki
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 20:00   #157
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Polki sa piekne tyle Wam powiem :P FAceci z połudnoiwej europy;Włosi, Hiszpanie itp. szaleja za słowianska uroda;p
sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 18:37   #158
aneta-w
Przyczajenie
 
Avatar aneta-w
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 19
GG do aneta-w
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Typowa Słowianka: średni wzrost, raczej "niskopienna", blondynka o złotych włosach lub popielatych, twarz okrągła, kartoflany nosek, wąskie usta, duże, okrągłe oczy w kolorze niebieskim, szarym i zielonym, jasna cera. Typ bardziej "wschodniosłowiański" - od blondynki, poprzez szatynkę, nawet do brunetki, bardziej kanciaste rysy, większe usta, bardziej migdałowe oczy.
zgadzam sie w 100%
aneta-w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 10:23   #159
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

IMo, przeciętna Polka w typie słowiańskim da się poznać po drobnej twarzy i delikatnym kośćcu.
Typowa Polka ma drobną buzię o dość wysokich, ale drobnych i łagodnie wysklepionych kościach policzkowych, twarz owalną ale nie szeroką tylko łagodnie zwężająca się ku dołowi, jak jajko ustawione węższym czubkiem w dół, o czym decyduje drobna delikatna broda i niezbyt rozbudowana żuchwa.
Kolor cery i włosów chyba jest dość obojętny.

Myślę że to co nas, Polki odróżnia od najbliższych sąsiadek (Rosjanek, Niemek, Skandynawek) to właśnie delikatność rysów, ich stonowanie i drobność, brak jednej charakterystycznej dominanty w twarzy.
Bo nie da się powiedzieć że typowa Polka ma np. : wielkie usta jak Murzynka, mocną szczękę jak Niemka czy Amerykanka, długie nosy czy twarze jak Angielki, duże kości policzkowe jak Rosjanki - wszystko mamy średnie.

Mamy nieduże czaszki, drobne szczęki z lekko zaznaczonymi kośćmi żuchwy co lekko zaburza owal twarzy i nadaje mu troszkę kanciastości, nieduze brody i nosy, niezbyt wysklepione łuki brwiowe, oczy rozstawione ani szeroko, ani za wąsko, owal twarzy trochę wydłużony i węższy na dole.

Rosjanki mają na ogół szersze, bardziej wysklepione i mocniejsze kości policzkowe (ładne - bardzo mi się podobają ), a Niemki dużo bardziej rozbudowane , przyciężkie szczęki i ogólnie cięższy kościec (taka typowa "Helga", ma szczenę wyrażającą cały upór tego świata ), Skandynawki mają twarze bardziej okrągłe niż owalne i ciężkawe.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 12:05   #160
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Taka ciekawostka: niedawno na necie czytałam, że włosy blond są wynikiem jakiejś wady genetycznej. Dawniej wszyscy ludzie mieli włosy czarne lub brązowe. No i w ogóle blondyni zanikają.

Co do Polek - zgadzam się z poprzedniczką
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 12:50   #161
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja często słyszę, że reprezentuję słowiański typ urody, a jestem własnie taka przeciętno-pospolita: twarz drobna, bez żadnych cech charakterystycznych, włosy też takie własnie pospolite : ni blond, ni brąz, jestem szczupła i smukła.

Ale nie wiem o co chodzi z tą płaską twarza, niestety nie udało mi się zobaczyć obrazków zamieszczonych w tym wątku
Mam lekko wystające kosci policzkowe i chyba twarz nie jest płaska. Ale może chodzi o czoło, bo ono już np. jest płaskie
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 13:13   #162
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hm hm moim zdaniem slowianki maja jeszcze jasna oprawe oczu a co do plaskich tyleczkow to raczje sie nie zgadzam :P hehehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:30   #163
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

wedlog mnie typowa slowianka ma delikatne rysy twarzy (ale mimo to czesto kwadratowa twarz), wydatne lekko zarumienione policzki, calkiem duze jasne oczy i ladne subtelne brwi - jasne i troche rozmyte ale kobiece, blond wlosy (od jasnych brazow do popielatosci i wlosow o kolorze slomianym, zlotym, bursztynowym) i wysokie czolo. najczesciej jest to wiosna albo lato. ma ladne pelne usta (ale bez przesadyzmu) i ogolnie wyglada bardzo subtelnie.
przyklady to przedeweszystkim magda mielcarz, jessica alba (nia patrzac na kolor wlosow)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8435_20.jpg (15,9 KB, 335 załadowań)
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:31   #164
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

a no i zgrabny nosek!
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:00   #165
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ja bym raczej powiedziala,ze to co odroznia Polki od innych nacji to roznorodnosc.
Pomyslcie o kilku, kilkunastu swoich przyjaciolkach czy kolezankach. Czy wszystkie nie sa jedyne w swoim rodzaju? Kazda inna i rozna ? W moim gronie mozna znalezc przekroj calego swiata --- sa dziewczyny podobne do Azjatek, Skandynawek, mieszkanek poludnia Europy, latynosek --- a wszystkie czystej polskiej krwi.
Ja sama wygladam jak hindusko-cyganski mieszanieca moi rodzice to tato-szatyn i ruda mama
Mysle,ze to zasluga wielkiej ilosci nasienia roznych narodowosci jaka przelala sie przez nasze terytorium przez cale stulecia
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:13   #166
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Typowa Słowianka: średni wzrost, raczej "niskopienna", blondynka o złotych włosach lub popielatych, twarz okrągła, kartoflany nosek, wąskie usta, duże, okrągłe oczy w kolorze niebieskim, szarym i zielonym, jasna cera. Typ bardziej "wschodniosłowiański" - od blondynki, poprzez szatynkę, nawet do brunetki, bardziej kanciaste rysy, większe usta, bardziej migdałowe oczy.
No to jestem typową słowianką

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Polki sa piekne tyle Wam powiem :P FAceci z połudnoiwej europy;Włosi, Hiszpanie itp. szaleja za słowianska uroda;p
Bo wiedzą co dobre

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja bym raczej powiedziala,ze to co odroznia Polki od innych nacji to roznorodnosc.
Pomyslcie o kilku, kilkunastu swoich przyjaciolkach czy kolezankach. Czy wszystkie nie sa jedyne w swoim rodzaju? Kazda inna i rozna ? W moim gronie mozna znalezc przekroj calego swiata --- sa dziewczyny podobne do Azjatek, Skandynawek, mieszkanek poludnia Europy, latynosek --- a wszystkie czystej polskiej krwi.
Ja sama wygladam jak hindusko-cyganski mieszanieca moi rodzice to tato-szatyn i ruda mama
Mysle,ze to zasluga wielkiej ilosci nasienia roznych narodowosci jaka przelala sie przez nasze terytorium przez cale stulecia
Masz rację z ta różnorodnością Może dlatego słyniemy z przecudnej urody,bo każdy znajdzie 'coś' dla siebie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 18:53   #167
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

to oczywiste ze jestesmy roznorodne bo faktycznie duzo narodowosci maczalo w tym palce (i nie tylko palce :P) abysmy wygladaly tak roznorodnie
Ale mowimy o slowianskim TYPIE urody ktora mimo ze nie czesto spotykana, jest kojarzona z naszymi terenami bo stad sie wywodzi
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:40   #168
sosenka0
Raczkowanie
 
Avatar sosenka0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Tak, racja Każda Polka w sumie jest inna. Ja akurat jestem tym typem słowiańskim, ale osoba która jakoś najbardziej mi się kojarzy ze słowiańską urodą to Joanna Liszowska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po.112473.jpg (9,8 KB, 106 załadowań)
sosenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:41   #169
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

nie ;/;/ joanna jest wielka i niezbyt kojarzy mi sie z drobna, subtelna i dziewczeca slowianka.
poza tym ma niezbyt charakterystyczne cechy dla slowianskiego typu urody...jedyna cecha to farbowane blond wlosy - ale tak czy inaczej nie przypominajacy slowianskiego zlota
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 22:41   #170
Nataleq86
Przyczajenie
 
Avatar Nataleq86
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 22
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Typowa polka to dla mnie kobieta, która ma średni blond, delikatne rysy twarzy, szaro niebieskie oczy... jasnej karnacji!

A ja jestem ciemną blondynką, o niebieskich oczkach, o troszkę ciemniejszej karnacji... Nie wysoka, bo 166cm
Nataleq86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 07:45   #171
Safira
Raczkowanie
 
Avatar Safira
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
dla mnie to typ kolorystyczny lato. chlodna cera i jasne prawie biale lub popielate blond wlosy. oczy niebieskie lub szare jasna oprawa oczu bladorozowe usta i smukla sylwetka. typ slowianski to dla meni tenisistka kurnikova (nie wiem jak to sie pisze)
statystycznie w naszej strefie geograficznej jest najwiecej "Lat"
__________________
"Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie"

Safira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:37   #172
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez wąż Pokaż wiadomość
Taka ciekawostka: niedawno na necie czytałam, że włosy blond są wynikiem jakiejś wady genetycznej. Dawniej wszyscy ludzie mieli włosy czarne lub brązowe. No i w ogóle blondyni zanikają.

Co do Polek - zgadzam się z poprzedniczką
...a to ciekawe. Czyli jestem wadą genetyczną, wyprodukowaną przez moich rodziców .

A co do tego że zanikają blondyni to szkoda, a z drugiej strony będę wyjątkowa .

Z tego co piszecie to mam typową słowiańską urodę:
ciemny blond włosy, taki troche miedziany,
niebieskie oczy,
delikatne rysy.
zyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:16   #173
olinkaaa
Zadomowienie
 
Avatar olinkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 551
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

ostatnio dowiedziałam się na wykładach, że ten "słowiański typ urody" czyli blond włosy i jasna cera to wynik genów naszych przodków.. czyli wikingów , natomiast osoby o ciemnych włosach i ciemniejszej troszkę karnacji to potomek Turków i co Wy na to ja jestem tą od wikingów
olinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 14:58   #174
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja bym raczej powiedziala,ze to co odroznia Polki od innych nacji to roznorodnosc.
Pomyslcie o kilku, kilkunastu swoich przyjaciolkach czy kolezankach. Czy wszystkie nie sa jedyne w swoim rodzaju? Kazda inna i rozna ? W moim gronie mozna znalezc przekroj calego swiata --- sa dziewczyny podobne do Azjatek, Skandynawek, mieszkanek poludnia Europy, latynosek --- a wszystkie czystej polskiej krwi.
Ja sama wygladam jak hindusko-cyganski mieszanieca moi rodzice to tato-szatyn i ruda mama
Mysle,ze to zasluga wielkiej ilosci nasienia roznych narodowosci jaka przelala sie przez nasze terytorium przez cale stulecia
Tak jak mówisz - juz nieraz się nad tym zastanawiałam patrząc na moje njalbliższe koleżanki-każda inna A typ zima-królewna śnieżka z jakim krajem jest kojarzony?Bo jakoś nie mam wizji a ze słowianką kojarzy mi się właśnie Alicja Bachelda-Curuś w P.Tadeuszu http://film.onet.pl/_i/ludzie/b/bach...s_alicja/b.jpg , Kasia Bujakiewicz w Starej Baśni : http://www.lideria.pl/img_big/32636.jpg no i przedewszystkim Jagna z Chłopów
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:17   #175
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

EE ta ja jak pop 2 latah powrocilam do kraju do polski to stwierdzilam ze polskie dziewczyny naprawde ladne sa , napewno ladniejsze od niemek , szwajcarek , wloszek , czy angielki . pozatym jestesmy szczuple i mamy delikatne rysy twarzy, nie oszukujmy sie nasze kobiety baaardzo dobrze wygladaja biorac na swe ramiona tak wiele obowiazkow , zauwazmy ze inne kobiety zagranica sa wygodnickie i tak sie nie umywaja do wygladu naszych kobiet takie jest moje zdanie
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 16:10   #176
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
ostatnio dowiedziałam się na wykładach, że ten "słowiański typ urody" czyli blond włosy i jasna cera to wynik genów naszych przodków.. czyli wikingów , natomiast osoby o ciemnych włosach i ciemniejszej troszkę karnacji to potomek Turków i co Wy na to ja jestem tą od wikingów
Ja tez
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:36   #177
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez olinkaaa Pokaż wiadomość
ostatnio dowiedziałam się na wykładach, że ten "słowiański typ urody" czyli blond włosy i jasna cera to wynik genów naszych przodków.. czyli wikingów , natomiast osoby o ciemnych włosach i ciemniejszej troszkę karnacji to potomek Turków i co Wy na to ja jestem tą od wikingów
A ja tą od Turków
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:39   #178
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

[quote=Scarlet_17;3987416]Tak jak mówisz - juz nieraz się nad tym zastanawiałam patrząc na moje njalbliższe koleżanki-każda inna A typ zima-królewna śnieżka z jakim krajem jest kojarzony?Bo jakoś nie mam wizji

Ja jestem zimą-śnieżką. I już trzykrotnie brali mnie za Węgierkę
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 17:44   #179
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

[QUOTE=lilianaX;3988603]
Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz - juz nieraz się nad tym zastanawiałam patrząc na moje njalbliższe koleżanki-każda inna A typ zima-królewna śnieżka z jakim krajem jest kojarzony?Bo jakoś nie mam wizji

Ja jestem zimą-śnieżką. I już trzykrotnie brali mnie za Węgierkę
Ja tez jestem-ja to słyszałam,ze wyglądam jak Francuzka czy Greczynka A raz w autobusie podszedł do mnie "lekko" wstawiony jegomość i spytał czy tez pochodze z Rumuni
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 18:47   #180
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz - juz nieraz się nad tym zastanawiałam patrząc na moje njalbliższe koleżanki-każda inna A typ zima-królewna śnieżka z jakim krajem jest kojarzony?Bo jakoś nie mam wizji a ze słowianką kojarzy mi się właśnie Alicja Bachelda-Curuś w P.Tadeuszu http://film.onet.pl/_i/ludzie/b/bach...s_alicja/b.jpg , Kasia Bujakiewicz w Starej Baśni : http://www.lideria.pl/img_big/32636.jpg no i przedewszystkim Jagna z Chłopów
[quote=lilianaX;3988603]
Cytat:
Napisane przez Scarlet_17 Pokaż wiadomość
Tak jak mówisz - juz nieraz się nad tym zastanawiałam patrząc na moje njalbliższe koleżanki-każda inna A typ zima-królewna śnieżka z jakim krajem jest kojarzony?Bo jakoś nie mam wizji

Ja jestem zimą-śnieżką. I już trzykrotnie brali mnie za Węgierkę
Moje skojarzenie krolewna sniezka=srodkowa i wchodnia europa . Nie twierdze,ze tak jest,ale z tym regionem taki typ urody mi sie kojarzy. I cos w tych dziewczynach jestd lewej wegierka Andrea Harsanyi, bosniaczka Sanja Tunjic, no dla mnie bardzo slowianska Natalia Vodianova
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg article_751541.jpg (14,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s_bosnia.jpg (8,3 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg natalia.jpg (13,7 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100077520.jpg (12,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unge_natalia.jpg (33,0 KB, 115 załadowań)
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.