Z kim kupowałyście suknię ślubną? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 19:04   #151
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Ale odpowiedzcie mi jeszcze czy wypada teściowej nie zabierać na takie zakupy, jeżeli towarzyszyć mi ma moja Mama i Babcia? Jak na razie jestesmy w neutralnych stosunkach. Chodzi mi o sama obecnosc, wypada czy nie?
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 07:29   #152
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi Ale odpowiedzcie mi jeszcze czy wypada teściowej nie zabierać na takie zakupy, jeżeli towarzyszyć mi ma moja Mama i Babcia? Jak na razie jestesmy w neutralnych stosunkach. Chodzi mi o sama obecnosc, wypada czy nie?
mnie się wydaje, że to od Ciebie zależy. Jeśli masz dobre stosunki z teściową to dlaczego nie...I jeżeli to oczywiście nie będzie przeszkadzało Twojej mamie i babci.

Ja np. osobiście bym nie zabrała teściowej, (chociaż jest bardzo fajną i miłą babką i się dobrze dogadujemy). A dlaczego bym jej nie zabrała hmmm........... nie wiem...
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:12   #153
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
... odpowiedzcie mi jeszcze czy wypada teściowej nie zabierać na takie zakupy, jeżeli towarzyszyć mi ma moja Mama i Babcia? Jak na razie jestesmy w neutralnych stosunkach. Chodzi mi o sama obecnosc, wypada czy nie?
Oczywiście, że wypada ci zrobić co będziesz chciała. To Ty decydujesz z kim po ta suknię pójdziesz i to że zabierzesz na tą wyprawę babcię i mamę nie ma wpływu an to czy musisz zapraszac jeszcze kogoś

czyli, gdybyś chciała, by dodatkowo towarzyszyła ci przyszła teściawa, to możesz ją zaprosić (ale pamiętaj, ze będzie wtedy trochę tłoczno i będziesz musiała znaleźć coś co spodoba się 4 osoba na raz, a gusty sa różne i może to stworzyć zamieszanie)

ale jeśli nie czujesz, że chcesz by przyszła teściowa była przy tym zakupie, to nie musisz jej o to prosić. Wypada ci tak się zachować a Ona na pewno nie będzie miała ani pretensji o to i na pewno nie poczuje się pominięta i nie będzie jej przykro,itd Pewnie nawet nie będzie widziała w tym problemu, przynajmniej nie powinna
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:38   #154
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Jak narazie za maz nie wychodze ale mysle, ze suknie poogladam w towarzystwie przyjaciolki ewentualnie ojca. Z mama to jest tak ze co podoba sie jej nie podoba sie mi i na odwrot. A napisalam tylko poogladac bo jako mala dziewczynka (moze to glupie, sama nie wiem) obiecalam sobie, ze do dnia slubu nikt nie bedzie wiedzial jaka suknie wybralam (tzn nikt z gosci)
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 17:56   #155
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez egwene6 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam bardzo dziewczyny, bo ja też strasznie chciałabym zobaczyc ten niepowtarzalny wyraz twarzy mojego TŻ dopiero w kościele. Ale chyba się złamię i zabiorę go na następne mierzenia bo nawet nie macie pojęcia jak trudno jest mi samej wybrac ta jedyna suknie Zawsze wydawało mi się że jestem bardzo niezależna i nigdy nie miałam problemów z podejmowaniem decyzji ale teraz naprawdę dałabym bardzo wiele żeby miec opinię drugiej, życzliwej mi osoby
Ja na pierwszą turę wybierania sukni pojechałam z mamą i ulubioną ciocią. Wybrałam wtedy 2 suknie. Następnie zabrałam TŻa i wraz z nim podjęłam decyzję. I gwarantuję Ci, że zobaczysz na twarzy Twojego TŻa ten nie powtarzalny wyraz, a gdy przejrzysz się w jego oczach to będziesz wiedzieć ta właśnie suknia to ta właściwa.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 12:00   #156
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

ja z teściową w życiu sukni wybierać nie będę, bo chyba musiałabym wybrać przy niej suknię z długim rękawem, która zakrywa ciało od szyi do samej ziemi. ona jakichkolwiek dekoltów i odkrywania ciała raczej nie uznaje. ostatnio zarzuciła mi, ze jestem kokietką, bo mam duży biust i to widać. normalne, że to widać przecież... mam niby chodzi w workowatych bluzach, żeby widać nie było?? '-_- po suknię jadę z mamę i z moim narzeczonym.
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:37   #157
anushka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Puszcza
Wiadomości: 34
GG do anushka1987
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Do mojego wesela także jeszcze sporo czasu, ale ja juz teraz moge stwierdzić, że teściowej nie zabiorę. Suknię kupuję ja, ja się mam w niej dobrze czuć i to musi byc moja wymarzona suknia. Pewnie zabiorę mamę, świadkową i może ciotke ale zgadzam się z tym, że im wiecej ludzi Ci towarzyszy tym jest tłoczniej i trudniej
anushka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 12:14   #158
00euphoria00
Raczkowanie
 
Avatar 00euphoria00
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 327
GG do 00euphoria00
Dot.: Z kim po suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez mortisha84 Pokaż wiadomość
http://www.netwesele.pl/przesady-slubne/index.php

na wszelki wypadek sobie przeczytaj bo jeszcze coś zrobicie nie tak i klapa
Jak ja mam spamiętać te wszystkie wróżby????

A co do tematu...pójdę z teściową bo tylko ją mam swojej mamy nie widziałam 7 lat i tylko teściowa może mi pomóc
00euphoria00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 22:53   #159
201708220937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 495
Dot.: Z kim kupowałyście suknię ślubną?

Treść usunięta
201708220937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 16:58   #160
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Z kim kupowałyście suknię ślubną?

suknię wybierałam kompletnie sama
Nikt poza mną nie widział jej przed ślubem.
TŻ widział na manekinie ale moja suknia było w połowie pozmieniana i całkowicie inna niż pierwowzór
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 23:03   #161
arm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 66
Dot.: Z kim kupowałyście suknię ślubną?

a ja wybieralam z rodzicami nikt poza nimi i moja babcia nie bedzie wiedzial jaka bede miec suknie
arm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-20, 09:13   #162
leamia
Raczkowanie
 
Avatar leamia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 174
Dot.: Z kim kupowałyście suknię ślubną?

Ja na przymiarke jade z moja mama i siostra, ktora mi zawsze dobrze doradzala no i oczywiscie bedzie moj TŻ ale chyba bedzie czekal w samochodzie
__________________

leamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:10   #163
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Z kim kupowałyście suknię ślubną?

Ja dla odmiany kupowałam sukienkę z teściową Uwielbiam ją i tak wyszło Nie planowałyśmy tego zakupu, bo do ślubu jeszcze 9 mc, ale trafiła nam się prawdziwa okazja i nie mogłyśmy tego nie wykorzystać
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.