Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 22:27   #151
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

primavery powiem Ci,ze i ja zmieniłam zdanie i kusi mnie to Origami Bo sala jest rzeczywiscie przepiękna a pani manager bardzo przyjemna

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

P.S. Wysłałam Ci menu na pocztę Tego najdroższego za 280zł za os nie wysyłałam ale jak jestes nim zainteresowana to daj znac Mnie się podoba bardzo to menu za 230 W piątek jedziemy do Origami z moją mama i tesciową
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 10:26   #152
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Smile Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

[QUOTE=Pani Smakowita;32702187]primavery powiem Ci,ze i ja zmieniłam zdanie i kusi mnie to Origami Bo sala jest rzeczywiscie przepiękna a pani manager bardzo przyjemna

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------
Smakowita i primavery - tak jak już pisałam ,mailowałam do restauracji o menu weselne. Od Astry , Shumy , Impresji i Origami dostałam propozycje menu. Różana Dolina i Bea nic konkretnego nie przysłała tylko podali mi ceny od 170 do 240 od osobyi że menu ustalają z każdym indywidualnie i wtedy robią wycenę. W sumie to Impresja ma bardzo podobnie menu od 200 zł ale konkretna cena po doliczeniu sama juz nie wiem czego...
Shuma 210 i 288 all inclusiv hm...ale chyba jakoś tam nie bardzo.
Co do menu Astry niby 190 i 220 ... troche chaotycznie napisane , w tym za 220 chyba jest tort ale ani w jednym ani w drugim nie ma nic o alkoholu napisałam do nich w piątek i czekam na odpowiedź.....
Origami faktycznie obniżyli ceny 170 , 230, 280 zł od osoby.
Menu bardzo kuszące
Ale dziewczyny menu menu, a ja nie mam kiedy obejrzeć sal i to jest dopiero problem
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:22   #153
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

uwikłana kurcze musisz znalesc kiedys czas i jechac do Origami,bo sala jest przepiekna najlepiej jechac tam wieczorem,bo mają mega fajne oswietlenie My jedziemy w piątek, mam nadzieje,ze mamuskom się sala spodoba
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:18   #154
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

hihi to ja mam pomysł

Chodźcie sie umówimy i pojedziemy tam razem. Może za hurtowe zakupy opuszcza nam ceny

ja byłam już w zeszłe lato na tej sali i byłam nią zachwycona... ale uznalismy , że jest dla nas za droga
czytałam chyba na Wizażu , że teraz jeszcze zmienili kolory i dodali jakieś nowe elementy.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 19:57   #155
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Hej dziewczyny Więc tak - jestesmy po oględzinach sal z mamami Miałam lekkiego stresa,bo mojej mamie podoba sie Shuma a za to mi wogóle się tam nie podoba. A mama naciskała,ze jedziemy zobaczyc tą sale i koniec:/ Jednak wyszło na moje,bo w Shumie 288zł za osobę więc duuuzo, poza tym czerwiec,lipiec,sierpien 2013 cały zajęty Więc wybraliśmy jednogłoscie ORIGAMI Jestem szczęsliwa Chcecie wiedziec cos więcej to piszcie na priv
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 09:42   #156
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Smakowita moje gratulacjeklas ki: Oby Twój ślub był jak z bajki

A mnie jest wstyd bo znowu nic w tej sprawie nie zrobiliśmy

Moja mama juz naprawdę się wściekła więc chyba pojedziemy w tym tygodniu.

hihi poganiajcie mnie to się szybciej zbiorę. Mój Tż znowu zaczyna mnie wnerwiać bo ciągle mu się nie chce najlepiej żebym ja sama wszystko...ooooo co to to nie.
napisze Wam czy nie posypią się gromy jak mnie wnerwi całkiem to znowu będzie musiał się oświadczać po raz trzeci

A napisz mi czy tam można skorzystać z ogrodu???
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 10:35   #157
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Pewnie,ze można Jest super japoński ogórd z białymi namiotami, krzesełkami,leżakami,świe cami itp Weż swojego i jedzcie,to zajmie wam naprawde nieduzo czasu a będziecie mieli z głowy!My tez się nie moglismy wybrac a teraz mamy spokój
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 11:16   #158
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Witajcie! Tydzień temu ustaliłam z TŻ datę ślubu.. 25 grudzień 2012r. Zostało 9 miesięcy.. Będziemy mieć tylko cywilny. oboje jesteśmy po rozwodzie. Z tą różnicą, że ja miałam juz kościelny a mój tż cywilny.. Dlatego ja nie planuję wielkiego weselicha ale on tak. Myślę, że będziemy mieć ok 50 osób. - oczywiście to będą jego goście, bo ja tylko rodzice i rodzeństwo.

Czytając Was myślę o takich salach jak:\
1. BEA
2. Bida
3. Impresja

Tylko mam mały problem z orkiestrą. Możecie kogoś polecić?
Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:49   #159
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Witajcie! Tydzień temu ustaliłam z TŻ datę ślubu.. 25 grudzień 2012r. Zostało 9 miesięcy.
Witamy na wątku.... niestety ja nie pomogę w sprawie orkiestry bo jestem bardziej nastawiona na DJ.

Diewczyny jak już znalazłyście sobie sale to zostawiłyście mniie tutaj samą na polu bitwy

a ja przyznam sie Wam teraz czemu tak nie spieszyłam się z tym weselem... przytyło mi się ostatnio straaaasznie .

Ale zaczęłam się odchudzać i mam nadzieję że teraz odzyskam wigor i chęci na założenie białej sukni

pozdrawiam Was i trzymajcie kciuki za moje odchudzanie
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 12:48   #160
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Primavery Kochana powiem Ci tak Zawsze znajdzie sie jakis powod byle tylko nie ruszyc sie wkoncu i poszukać sali Wiem z doświadczenia,bo sama tak miałam. A to mi się nie chciało, a to byłam zmęczona a to były niby wazniejsze rzeczy A teraz mam to juz z głowy i jestem szczęśliwa Radzę Co kochana,zebys nie zwazała na kilogramy :P Dieta dietą ale w między czasie sale mozna obejrzec
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 20:45   #161
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny co jest z wami ? Nie zostawiajcie mnie tu samej
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 21:30   #162
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

hihi Smakowita nie zostawiam Cię tylko wstyd mi przyznać, że jeszcze nie dotarliśmy znowu nigdzie.

a może w Święta sie wybierzemy wreszcie.... jak nie napiszę o tym daje Ci pełne prawo do

Tymczasem dziewczynki wesołego Alleluja i mokrego dyngusa
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 12:52   #163
bobektynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
Witajcie! Tydzień temu ustaliłam z TŻ datę ślubu.. 25 grudzień 2012r. Zostało 9 miesięcy.. Będziemy mieć tylko cywilny. oboje jesteśmy po rozwodzie. Z tą różnicą, że ja miałam juz kościelny a mój tż cywilny.. Dlatego ja nie planuję wielkiego weselicha ale on tak. Myślę, że będziemy mieć ok 50 osób. - oczywiście to będą jego goście, bo ja tylko rodzice i rodzeństwo.

Czytając Was myślę o takich salach jak:\
1. BEA
2. Bida
3. Impresja

Tylko mam mały problem z orkiestrą. Możecie kogoś polecić?
Ja w zeszłym roku we wrześniu szukałam sali w Dąbrowie i okolicach.
Też brałam pod uwagę Bea ale nie spodobało mi się to, że biorą dodatkowo 800zł za dekoracje sali Chociaż wystrój mają całkiem niezły. A jeśli chodzi o Impresje to sala mi się od początku podobała i była moim faworytem, brałam pod uwagę mniejszą ma górze. Ale nie podbało mi się to,że wszystko musi być od nich- ciasta, tort nawet alkohol-butelkę białej żubrówki liczą sobie 25zł podczas gdy ja w hipermarkecie zapłacę niecałe 20. Ponieważ na początku miała być impreza do 40 osób(tyle na tej małej sli się mieści soób max) do ok 1godz wyszło gdzieś ponad 190zl za osobę. Jak na mój gust o wiele za dużo Chociaż muszę przyznać, że mieli dobre urozmaicone menu.
Ja w końcu wybrałam Kanion w Będzinie. Nie robię imprezy całonocnej więc wybrałam menu za 149zł z dwiema kolacjami i napojami bez ograniczeń, z tym że wyrzucam deser i jedną kolację czyli wyjdzie do 135zl. Znajoma mojej mamy była tam na sylwestrze i była bardzo zadowolona z obsługi i jedzenia więc mam nadzieję że będzie dobrze
bobektynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 15:31   #164
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny, potrzebuje namiary na jakąś dobrą, sprawdzoną kucharke weselną,znacie kogoś takiego??? Plissss
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:46   #165
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

hej kochane

Wreszcie mogę tutaj bez strachu napisać posta

Byłam, byłam , byłam I to przez głupi przypadek.... hihi szliśmy sobie z TŻ na spacer i okazało się, że Origami zrobiło bardzo fajny ogródek taki jakby piwny...TŻ stwierdził, że on chętnie piwka się napije. Posiedzieliśmy, po obgadywaliśmy, napiliśmy się i przyszła do nas Pani menager.

Nie uwierzycie ale od słowa do słowa doszliśmy do tego ,ze chętnie obejrzymy salę [ niezobowiązująco] .
Salą jestem i tak nieustająco zachwycona...ale przy okazji okazało się , że maja wolne miejsca na wrzesień - i my się chyba zdecydujemy na taki szybki termin.
Jest tez ta opcja zrobienia wesela w piatek - nie wiem jeszcze na co się zdecydujemy- zaczynamy z kopyta przygotowaniami , popytamy gości i ostateczną decyzję podejmiemy z rodzicami. Jedziemy wszyscy już jutro na konkretne rozmowy.
Trzymajcie kciuki
A nie sądziłam, że mi się uda w tym roku... powiem Wam , że nawet już powoli zaczęliśmy rezygnować [ znowu] z tematu wesela.
Babka jest taka spoko, ze, nawet mój Tż ,który z reguły nie lubi omawiania takich rzeczy dał się wciągnąć w rozmowę i nawet stwierdził , że nie było tak zle
Będę pisać jak tylko znajdę czas..obiecuję zdać solidną relację.
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:51   #166
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Hihi no to cieszę się baaardzo! My w poniedziałek jedziemy na spotkanie z zespołem i w przyszłym tygodniu podpiszemy wstępną umowę z Origami Mam nadzieje,ze nie stracimy kontaktu,bo liczę na obszerną recenzję po weselu Kochana *
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:39   #167
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No to jesteśmy po rozmowach w obecności naszych mam
Trwało to chyba z 3 godziny

Wrażenia nadal mamy pozytywne ale niespodziewanie z planowanych 50 osób okazało się , że lista gości wydłużyła się do prawie 110. W zasadzie czytałam na Wizażu , że zawsze ta ilość się zmniejsza ale trochę nas przeraziła suma jaka wyjdzie za tyle osób.
Super bo wszystkie dekoracje sala bierze na siebie...i będą świeże kwiaty
Jak byliśmy rozmawiać (w 5 osób hihi) gotowali coś na imprezę i tak pięęęęknie pachniało na sali mięsiwami, że zostaliśmy poczęstowani fajnymi mięskami w ramach degustacji kuchni

aaaa odbiegłam od tematu : w związku z tą ilością ludzi mocno jeszcze zastanawiamy się nad zrobieniem jednak w piątek bo to mocno obniży nam koszty.
Zaraz lecimy do proboszcza bo ciekawe czy uda się nam załatwić wszystko do września...ale zaprzyjaźniony ... i sąsiad to chyba się da

Smakowita a jaki macie zespół? Bo ja to myślałam od DJ
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 19:44   #168
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No i nie poszłam do proboszcza bo mnie rozłożyło na cacy...chyba z tej radości

Mój luby poszedł sam...i jak zwykle nie załatwił prawie nic...ehhhmówię Wam . Sama nie wiem czy lepiej mieć maczo co wszystko załatwi ale ma humory czy misia za którego trzeba prawie wszystko hihi ale za to jaki przymilny

Ja tam wolę mojego misia

Nie ma Was wcale już na forum dziewczynki moje?
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 20:17   #169
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Hej Kochana Ja jestem cały czas Nawet nie wiesz jak się cieszę,ze tez wybraliscie Origami ! Mam nadzieję,ze będziesz tu wpadała,bo bardzo liczę na obszerną recenzję z wesela!!! U nas odpada dj,bo towarzystwo na weselu będzie raczej starsze więc wybralismy zespoł Konkretnie Quatro
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 09:31   #170
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

O widzę , że decyzje zostały podjęte :P
He he u mnie też już się wszystko wyjaśniło
I mam termin ślubu...... listopad 2013,
umowa podpisana tak więc , na tą chwilę sale mam zaklepaną muszę tylko doprecyzować konkretna datę. Ale to już mam dokładnie ustalone z managerką lokalu .
Jednak ślub będzie tylko cywilny
Dziewczyny gdzie się załatwia termin ślubu cywilnego ? poradzi któraś ?
A wy jak tam dziewczynki ? jak przygotowania ?
A może mamy tu jakąś PM która jeszcze w tym roku powie sakramentalne "TAK "

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Smakowita ..Hm...nie słyszałam o nich możesz cos więcej o nich napisać ? ile osób i ile sobie biorą
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:46   #171
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ja bym powiedziała, że termin ślubu cywilnego ustala się w Urzędzie Stanu Cywilnego
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:57   #172
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Droga Rock , no niby to takie proste .
Wiem że sama ceremonia odbywała się w Pałacu Kultury , teraz chyba nadal jest tam remont . Dzięki za radę podejdę do urzędu i tam dopytam
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:20   #173
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez uwiklana Pokaż wiadomość
Droga Rock , no niby to takie proste .
Wiem że sama ceremonia odbywała się w Pałacu Kultury , teraz chyba nadal jest tam remont . Dzięki za radę podejdę do urzędu i tam dopytam
Remont to potrwa chyba jeszcze troszkę
Idz do UM, wejdz schodami z prawej strony na górę i zaraz po lawej sa drzwi na korytarz tam na początku jest USC. Wszystkiego pewnie tam się dowiesz a Urządniczka jest przemiła
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 14:54   #174
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dzięki za podpowiedź "przemiła urzędniczka " hehehe w tych czasach jeszcze takie są :P
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:44   #175
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No to starsza panie więc jeszcze troszke kultury w sobie ma
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:34   #176
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

A bo to jest zespół taki typowo weselny zespól z Bytomia Dla nas idealny,bo u nas będzie duzo osob po 30-40stce a mało młodych primavery kochana a jakie wy menu wybraliście? podpisaliscie juz wstępną umowę?
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 22:30   #177
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

aaaaa a Wy tutaj a ja nic nie wiedziałam
Właśnie skończyłam ćwiczyć bo muszę ładnie wyglądać

Oj latania mamy teraz co niemiara.

Smakowisiu moja wybraliśmy to samo co Wy za 230... tam jest wszystko co potrzebne żeby zadowolić mamy, babcie, ciotki itd

Najważniejsze , że alkohol jest bez ograniczeń, wystrój ze świeżych kwiatów w cenie i nie pamiętam co tam jeszcze ale spoko.

Umowę wstępną mamy już spisaną bo bałam się , że mi ktoś termin ukradnie

uwiklana jak fajnie , że jesteś bo już się bałam , że się rozeszliście

Napisz coś więcej ...ile ludzi? gdzie w końcu zdecydowaliście? Jaka cena?
To ide spać dziewczyny a jutro do boju
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 09:59   #178
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

uwikłana znowu zniknęłaś hihi.

A ja musze sie pochwalić bo juz przymierzalam suknie i to w rozmiarze 40 co jest dla mnie dużą radością

Rock z przemiłą urzędniczką też już za nami sprawa... tez nie miałam pojęcia gdzie to się załatwia więc jak zwykle mi pomogłyście

Ale ze mnie gapa .. nie mam konta na Fejsie więc nie wiedziałam ale kumpela ostatnio pokazała mi cos co mnie zachwyciło...chodzi oczywiście o moje ulubione Origami

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

Mimo , że kolory nie moje ale wystrój jest basniowy...ja będę miała wymarzony fiolet
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:48   #179
xoxo82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

dziewczyny, moje wesele w Origami nie odbedzie sie, bo postanowilam nie brac slubu z "tym" typem nie musicie pisac, ze wam przykro - jest spoko, nie cierpialam, wrecz po ostatnich akcjach odetchnelam z ulga. Zal mi tylko Origami
ale do rzeczy, wczoraj bylam na weselu u mojej przyjaciolki w Catamaranie... i pisze, bo nie wytrzymam - nie polecam. Sa mili dla firm, ktore wiadomo robia imprezy czesciej, niz my wesela ale... na stolach brudno, z popielniczek na tarasie nie bylo wyrzucane, wiec straszny syf, filety z parmezanem niby dobre, ale podeszwy straszne, pan Manager niesympatyczny, ze wszystkim problemy, gdy jedno dziecko sie kuli wiklinowej przestraszylo i poproszono go o jej zdjecie odpowiedzial - jak sie nie podoba, to mozna opuscic lokal... nie twierdze, ze mial zmieniac cala dekoracje, bo dziecko placze, ale mozna bylo uzyc innych slow. Problemy wynajetemu barmanowi robil, ze w ogole po co on tam.... brak papieru w toaletach i ogolnie straszny syf, ze az sie do toalety nie chcialo chodzic. Talerzy ze stolow nie zbierano zbyt czesto, doszlo do tego, ze osoba siedzaca kolo mnie - bedac trzezwa, w pewnym momencie na talerzu miala jednoczesnie ciasto i pieroga, bo zastawy czystej nie bylo. Szkla na sali po kieliszkach mlodych tak "uprzatniete" ze palcami je zbieralam, przewidujac pozniejsze tance na boso... zimnej plyty prawie wcale i jak braklo - nie dokladali, a opcja wybrana przez mlodych nie byla tania, problemy stwarzano nawet cukiernikowi, ktorzy wjechal z tortem. Poza tym - to o czym pisalam, jako, ze klima tam nie dziala wiec upal, goscie rozeszli sie po terenie, sala i parkiet puste.... orkierstra niby grala ladnie - ale zbyt ambitnie i tez nie potrafili zabawic gosci. Dziewczy, tak wiec, nie wzbraniajcie sie przed disco polo, bo nas tam do zabawy najbardziej porwal: szalona, rudy sie zeni, ymca, ale te utowry mozna na palcach policzyc, no i jedna zabawa - pociag, nic poza tym, ja szlam prosilam o "odbijanego na pieluchy" po 2ch godzinach dalej nie zrobili, a ja czekalam jako staroscina z koszyczkiem jak glupia, potem goscie sie rozjechali do domu i nie bylo juz sensu. A gdybym panu M. chciala zglaszac wszelkie nieprawidlowosci, to pol wesela bym z nim spedzila... a niestety obsluga w nietanim lokalu jest od tego, zeby nie wszystko trzeba bylo wytykac palcami. Wiem, ze sa osoby, ktore mialy tam wesela i sa zadowolone - co kto lubi, o gustach sie nie dyskutuje, ale uwierzcie, ludzie beda milej wspominac dobra zabawe i jedzenie, niz piekne sciany z kamienia ja stanowczo odradzam Sala Catamaran - NIE, zepol - Sound Machine - TAK SOBIE, jak dla mnie zero zabaw i muzyka jak Sinatra, Cocker, to zbyt ambitne utwory na wesele, Barman - TAAAK! Łukasz BAR-ART (moj kolega) ale nie dlatego polecam, goscie byli zachwyceni , AUTO - Alfa Tomasz Ilczuk Bojszowy Nowe - TAK, cos pominelam? fotografa i kamerzyste beda mogla ocenic pozniej
Catamaranm:
- malo zimnej plyty
- nie wszystko na cieplo smaczne i nie wszystko ciagle cieple
- niezbyt czesta zmiana zastawy
- brudno na stolach
- brudno w toaletach
- brudno w popielniczkach
- niepotrzebnie wystawione pilkarzyki, do ktorych robily sie kolejki gosci
- brak klimy, na sali nie dalo sie wysiedziec, nie mowiac o zabawie
- ladny wystroj i teren osrodka

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

dodam jeszcze, ze po stokroc lepiej bawilam sie na "niby" glupich Andrzejkach w Origami, niz w Catamaranie na weselu, nie, zeby Origami bylo glupie - bo jest super, ale nieporownywalna ranga imprezy, a tu prosze i tak wypadlo o wiele lepiej

Edytowane przez xoxo82
Czas edycji: 2012-06-17 o 19:00
xoxo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 21:18   #180
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ja nie mogę xoxo ale jaja!!!

No nie wiem co Ci kochana napisać...najpierw napiszę , że skoro odkryłaś w porę , że nie jest wart to tylko się ciesz bo szkoda nerwów na resztę życia.
Myślę, że laska z Ciebie jest konkretna i już pewnie korzystasz z życia jak się należy

A co do Catamaranu - no szok...i ulga dla mnie , że to nie moja Sala.

To co napisałaś to jakis horror jest - biedni państwo młodzi.
Dobrze , że Ty byłaś tam starościną to im choć częściowo zaoszczędziłaś niektórych zajawek z panem M , żeby się nie denerwowali bardzo w tak szczególnym dniu.

no po prostu szczęka mi opadła...
__________________
AKCJA- ZDROWE ODŻYWIANIE

TURBO FIRE- DAJĘ RADĘ od 1 V
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.