WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 10:30   #151
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A ja niby mam motywację ale jej nie mam kurcze, odwlekam ciągle: zacznę od jutra.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:04   #152
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cirilla...współczuje! I zycze szybkie powrotu do zdrowia Też ostatnio dopadła mnie choroba i dopiero teraz po 3 tygodniach od choroby mogę powiedzieć ze wrociłam do stanu przed choroba. Wrociłam do treningow na siłowni...ciezko było, zakwasy sa ale czas ucieka trzeba sie za siebie ostro zabrac :P
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 12:56   #153
JuStIn_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witajcie Kobitki! Mam 24 lata i nie dawno zauważyłam, że mam cellulitis na udach a pośladki coś okropnego, więc zdecydowałam, że do wakacji muszę zlikwidować to paskudztwo.
Pierwszy mój etap to wsiąść na rowerek stacjonarny, mąż przywiezie dzisiaj mi od teściowej która jego od dawna nie używa ( obym ja miała większy zapał )... Zamierzam codziennie wieczorami jeździć tak przez godzinkę, a na weekendy jeśli będzie pogoda to normalny rower na początek kilka kilometrów . Ciekawa jestem czy to wystarczy czy będę musiała jakieś inne metody zastosować???
Serdecznie pozdrawiam
JuStIn_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:06   #154
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez JuStIn_87 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobitki! Mam 24 lata i nie dawno zauważyłam, że mam cellulitis na udach a pośladki coś okropnego, więc zdecydowałam, że do wakacji muszę zlikwidować to paskudztwo.
Pierwszy mój etap to wsiąść na rowerek stacjonarny, mąż przywiezie dzisiaj mi od teściowej która jego od dawna nie używa ( obym ja miała większy zapał )... Zamierzam codziennie wieczorami jeździć tak przez godzinkę, a na weekendy jeśli będzie pogoda to normalny rower na początek kilka kilometrów . Ciekawa jestem czy to wystarczy czy będę musiała jakieś inne metody zastosować???
Serdecznie pozdrawiam
Chyba cellulit. Cellulitis to stan zapalny tkanki łącznej i jest to dość poważna sprawa.
Zależy jakie stadium ale wydaje mi się, że ciężko będzie samym rowerkiem to zlikwidować.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:47   #155
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Cirilla Pokaż wiadomość
Ja niestety od tygodnia ostro choruję, kaszel, katar, gorączka, a mój karnet na fitness czeka... Mam nadzieję, że od przyszłego tygodnia będę mogła chodzić, bo moja waga przeraża bardziej niż Paranormal Activity.
to chyba z Twoja waga nie jest tak zle, bo ja np widzialam duzo lepsze horrory niz ten paranormal ...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 13:49   #156
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nieodzowną bronią są ćwiczenia plus masaż. Same ćwiczenia to za mało - trzeba rozbić ten cellulit i wtedy spalić tłuszcz. I najlepiej całkowity brak konserwantów... Ale jak tu w dzisiejszych czasach całkowicie wyeliminować konserwanty?
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:22   #157
JuStIn_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Chyba cellulit. Cellulitis to stan zapalny tkanki łącznej i jest to dość poważna sprawa.
Zależy jakie stadium ale wydaje mi się, że ciężko będzie samym rowerkiem to zlikwidować.
Ups... sorki za błąd :/ chodziło mi rzecz jasna o cellulit
Jeżeli chodzi o stadium to jak patrzyłam na zdjęcia które umieściłyście to między 1 a 2, na początek chcę spróbować rowerku, dietę mam ( mąż cukrzyk) choć od czasu do czasu zjem czekoladę lub inne łakocie...
Zastanawiam się też nad masażem choć muszę o tym poczytać, bo zielona jestem w tym temacie :/
JuStIn_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 20:20   #158
Minimaksi
Raczkowanie
 
Avatar Minimaksi
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 177
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
A ja niby mam motywację ale jej nie mam kurcze, odwlekam ciągle: zacznę od jutra.
Skąd ja to znam a najbardziej nie chce mi się codziennie masować i balsamować.
__________________
Czas na pozytywne zmiany...
Minimaksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:50   #159
Kirakishou
Raczkowanie
 
Avatar Kirakishou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

u mnie to samo.... Chyba mam jakąś depresję na zmianę pory roku, bo bym tylko jadła i spała ;p na nic nie mam siły i jestem ciągle głodna... ja już widzę jak ja w te wakacje będę wyglądać ;p
nie no kurcze.... od jutra na 100%!!
Kirakishou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:31   #160
nikita82
Raczkowanie
 
Avatar nikita82
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 135
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

to ja Wam opowiem moja historię. W sierpniu tż zaczął mnie mierzyć, na początku ubytek cm był teraz od kilku miesięcy stoi (z dwojga złego dobrze że nie rośnie ). Ale .... Poprosiłam go też, żeby zrobił mi fotę sylwetki i wczoraj przypadł dzień mierzenia i foty. I umarłam!! Zdjęcie bez flesza pięknie ukazuje mojego wiernego towarzysza (najbardziej zdradliwe jest to, że jak sie patrzę w lustrze to jest ok). Jest tak samo jak 4 miesiące temu Do tej pory regularnie 2 razy w tyg chodziłam na aerobik itd. od wczoraj:
- po raz pierwszy ćwiczyłam z Mel B i powiem że się nieźle zmęczyłam!! Bardzo mi się te ćwiczenia spodobały i Mel B daje radę
- peeling
- prysznic zakończony naprzemiennymi strumieniami
- oliwka z Ziaji (Cell Bloker) plus masaż rękoma i masażerem

Trzymajcie kciuki bo moja motywacja jest równa 0
nikita82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:30   #161
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

No taka pora roku, przesilenie...wsumie mnie jeszcze tak na dobre nie dopadło ale lekko odczuwam jego skutki ( przez ta ciagła zmiane pogody i cisnienia czesciej siegam po slodycze :/ )

Ale wczoraj miałam dzień mierzenia i ważenia ...i nie jest najgorzej...
juz wrociłam do wagi przed choroba...czyli 55 kg, ale cm poleciały - 2 cm w biodrach, brzuchu i cm mniej w udzie ...to wynik cwiczen na siłowni... ciało robi sie ładniejsze, miesnie bardziej zarysowane

A wczoraj była u mnie kuzynka i namawiała mnie na bieganie, ona juz sezon rozpoczeła wiec chociaz 2 razy w tygodniu obiecałam biegac razem z nia
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 10:15   #162
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Minimaksi Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam a najbardziej nie chce mi się codziennie masować i balsamować.
Balsamować to ja się mogę, mały pokuś, gorzej z ćwiczeniami, masażem i dietą - ja uwielbiam jeść.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:23   #163
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

to ja tez waze ok 55kg. wydaje mi sie bardzo malo bo po tamilce moje nogi sa jakby grubsze, spodnie tez staly sie ciasniejsze

wczoraj zjadlam dwa rozki algidy i to przed samym pojsciem spac trzeba bedzie zaraz odpokutowac na rowerku i zastanawiam sie czy nie pojsc pobiegac troche, ale chyba nie pojde
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:38   #164
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Kurcze nie lubię czegoś takiego, że zjem pizzę albo coś i trzeba to potem odpokutować.
Jedzenie jest zbyt przyjemne.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 15:45   #165
Cirilla
Raczkowanie
 
Avatar Cirilla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 199
GG do Cirilla
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

U mnie ostatnio najgorzej z wagą i tłuszczykiem, cellulit o dziwo się nie pogorszył i jest jakiś taki znośny. A wszystko przez brak ruchu, bo jem normalnie, no tylko od soboty jem ciasto, bo mi zostało z parapetówy Tylko nic nie ćwiczę... Ale już tak sobie małymi kroczkami zaczynam, żeby wejść w rytm. Mam nadzieję, że starczy mi czasu i sił...
__________________
Grunt to lubić siebie i się nie poddawać

Jest nieźle: 66,5 CEL -> idealne 60


wciąż czekam na list z Hogwartu

Cirilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:01   #166
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

o Cellulicie mowi kosmetolog (?) http://www.youtube.com/watch?v=lOiTAPLCaFA
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:15   #167
wbirma
Raczkowanie
 
Avatar wbirma
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 181
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja dzisiaj zakupiłam w Rossmannie zachwaloną tu gąbkę syrenkę i serum rozgrzewające antycellulitowe z eveline już go kiedyś używałam i jest super tak fajnie grzeje ten chłodzący też jest fajny ale ja jestem zmarzluchem także odpada 2 dni temu wysmarowałam się błotem z minerałami z Morza Martwego owinęłam folią i siedziałam przez pół godziny potem skóra była taka napięta i gładziutka a dzień wcześniej zrobiłam sobie peeling cukrowy. Rozmawiałam dzisiaj z panią, która pracuje w salonie elektrostymulacji gdzie chodzę i poleciła mi na cellulit rollmasaż korzystała któraś z was z niego??
wbirma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:25   #168
Zeja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mi udało się wczoraj zakupić serię 5 zabiegów liposukcji bez skalpela
Rano jak zwykle krem ujędrniający clarinsa a wieczorem zakładam maskę borowinową Tołpy i owinę się folią
Zeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:47   #169
koniczyna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

A czy ktoras z was uzywala walka do masazu lyapko Wlasnie sobie kupilam bo wyczytalam ze jest swietny w walce z C
koniczyna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 20:44   #170
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witam!

Niestety obce mi sa te zabiegi. Jestem za "naturalnymi "sposobami walki z cellulitem wiem ze cwiczenia, dieta, masaże duzo moga zdziałac ale potrzebna jest konsekwencja w działaniu. Dzieki regularnym ćwiczeniom duzo udało mi sie zdziałac, niestety u mnie lezy dieta bo moj TZ ciagle kusi mnie niezdrowym jedzeniem ;/ Wiec jak dla mnie to zabiegi to strata pieniedzy. Ale to jest moje zdanie, ktos moze miec inne.
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:13   #171
Wodesia
Raczkowanie
 
Avatar Wodesia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 332
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

No cellulitu bardzo ciężko się pozbyć, zabiegi w gabinecie pomagają jak są wykonywane przez długi czas, regularnie ale później jak się już pozbędziecie cellulitu i przestaniecie chodzić na masaże to cellulit powróci. Wszyscy o tym mówią - masażystki jak i same klientki..

Także lepiej się spiąć w zaciszu domowym. Ja muszę za bańki się wziąć, ale kurde nigdy mi się nie chce.
__________________
Licencjonowany Kosmetolog
Wodesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 11:25   #172
koniczyna24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Tylko ze ten walek to jest jak najbardziej naturalny sposob walki z C To nic innego jak walec z wypustkami ktory wyglada jak szczotka do wlosow A polega na masowaniu miejsc dotknietych C. Poprostu jestem ciekawa czy ktoraz z was dziewczyny slyszala o nim
koniczyna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 16:10   #173
Zeja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dokładnie, nie piszemy o usuwaniu chirurgicznym tkanki tłuszczowej tylko o endermologii, użyciu lasera czy innych tego typu urządzeń, które mają na celu rozbicie cellulitu i ujędrnienie skóry poprzez bardzo mocny masaż.
Kosmetyki owszem pomagają ujędrniają ale łudzę się, że usuną cellulit.

Co do pozostałych sposobów walki to nie jest tak, że cellulit mają tylko kobiety, które nie zdrowo się odżywiają i wolą kanapę od ruchu.

Odżywiam się zdrowo do tego uprawiam sport powiedzmy półwycznowo i pomimo tego, że jestem szczupła mam cellulit z tego właśnie powodu wybieram się właśnie na zabiegi polegające na usuwaniu cellulitu ultradźwiękami
Zeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 21:35   #174
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

duchhhhhhhhhhhhhhhh...... ......................... ............

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 03:56
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:55   #175
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witam !

Bezja ten zdjecia ktore wkleiłaś to przedstawiaja skore po naciagnieciu czy taka jest jak stoisz ???
Jezeli taka masz jak stoisz to naprawde jest to już bardziej zaawansowana postac...a dla pocieszenia tez taka miałam miejscowo i udalo mi sie masazami i peelingiem z soli zlikwidowac. Dodam ze cwicze na silowni-intensywny trening silowy.
Polecam tez picie wody mineralnej ok 3 litrow dziennie + ewentualnie zielona herbate( bez cukru) mi to bardzo pomogło bo miałam ciagle problemy z sucha skora
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:02   #176
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez madziasNS Pokaż wiadomość
Polecam tez picie wody mineralnej ok 3 litrow dziennie + ewentualnie zielona herbate( bez cukru) mi to bardzo pomogło bo miałam ciagle problemy z sucha skora
zwariowałaś? Nie wiem kto tyle jest w stanie wypić, chyba, że codziennie masz intensywny wysiłek. Poza tym picie zbyt dużej ilości wody jest niezdrowe, ponieważ woda wypłukuje sole mineralne.
Wszystko należy robić z umiarem.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:16   #177
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Bezja a ile Ty wazysz? mozliwe ze przy odpowiedniej diecie i ruchu udaloby sie osiagnac jakies rezultaty

a mi sie wydaje ze ten cell to cecha dziedziczna. zdjecia bym dodala, ale wole poczekac az sie troche opale, to moze opalenizna zasloni mi troche cellulit
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:40   #178
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;2601203 4]
a mi sie wydaje ze ten cell to cecha dziedziczna.[/QUOTE]

Dwie podstawowe przyczyny cellulitu to estrogen i dziedziczenie. Reszta już zależy od nas.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:10   #179
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Alexandra... Przez kilka lat meczyłam sie z wiotka skora ( była jak galaretka) do tego ciagle była bardzo sucha, smarowałam sie balsamem a za chwile i tak była cała sucha, pekała mi i sie łuszczyła . Wkoncu udałam sie do dermatologa i okazało sie ze mam odwodniona skore i Pani doktor zaleciła mi picie 3 litrow wody dziennie...po miesiacu widac było duza poprawe, teraz problemu juz nie ma.
DODAM JESZCZE ZE TERAZ PIJE NAWET 4 LITRY Robiłam wyniki i nic mi sie nie wypłukuje
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:17   #180
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja bym nie zmieściła tylu litrów wody.
Czytałam, że nie powinno się pić tyle wody, jeśli ktoś musi dużo pić to na przemian z sokami.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.