przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 22:09   #151
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
przedłużanie - wasze doświadczenia

więc ja już nie wiem jak to jest z tym przedłużaniem niszczy wlosy czy nie bo ja mam właśnie zamiar wybrać sie do fryzjerki i przedłuzyć sobie włoski.Fryzjerka bierze 16 zł za pasemko (włosy naturalne) i ona twierdzi że utrzymają sie okoł 6 miesięcy :O coś mi sie w to wierzyć nie chce. No i teraz już nie wiem co zrobic, boję sie ze później to już mnie tylko peruka uratuje. Wię może któraś z was ma już jakieś doświadczenia za sobą ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 22:48   #152
azylek
Raczkowanie
 
Avatar azylek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc

wszystko zalezy od kondycji twoich wlosow, jesli masz swoje geste i mocne to mozesz sobie zafundowac przedluzanie. Najlepiej na tulejki albo wplatanie francuzem, bo metoda klejowa strasznie obciaza wlosy. Moje doswiadczenia : Przedluzylam wlosy sobie miesiac temu wlosy i odradzam to osobom z cienkimi delikatnymi wlosami, ktore sama mam. Efekt koncowy byl taki, ze polowa pasemek mi sie powyrywala (doslownie) z moimi wlasnymi hairs'ami (( reszte sama zdjelam, ale wlsoy mam w stanie tragicznym. Mam "łyse placki" na glowie, szczegolnie z tylu, doslownie masakra jestem zalamana boje sie ze te wlosy wogole mi nie odrosna.
To jest moj dramat i jesli masz wlosy moce i zdrowe nie powino Ci sie nic takiego przydarzyc, i efekt ok 3 do 6 mies w zaleznosci od tego jak rosna wlosy bo pozniej widac juz te zgrzewy i nieladnie to wyglada. Najistotniejsza jest pielegnacja!! Musisz dbac 3 razy bardziej o te wlosy niz o swoje wlasne i najlepiej od razu zafunduj sobie naturalne i niech Ci to zrobi ktos kto sie na tym zna.

Pozdrawiam mocniutko
__________________
... Zabijasz każdą minutę ciszy...gdy pragnę mówić a Ty nie slyszysz ...

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 00:20   #153
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam doświadczenia I serdecznie ODRADZAM. I to zarówno posiadaczkom bujnych, jak i mniej bujnych fryzur. Jaki to by nie był sposób przedłużania, to na pewno korzystnie nie wpływa na włosy. Sztuczne włosy przez kilka miesięcy, to masakra dla naturalnych. To chyba trochę tak jak i z tipsami, dredami etc. Trzeba naprawdę kilku ładnych miesięcy regeneracji, aby włosy doszły do siebie.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 10:53   #154
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no niestety ja mam pięć włosów na krzyż, gdyby były gęste i zdrowe to bym je zapusciła.No nie powiem bo moja koleżanka przedłużała sobie włosy 1,5 miesiąca temu i wszystko jest ok ale po tym co mi napisałyście ...
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 11:56   #155
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Przeczytaj końcówkę tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...79#post1758479
Sztuczne włosy wygladają pieknie góra miesiąc. Potem robi się z nich miotła. I nie ma się co łudzić, że te doczepane czy doklejane do nich nie wpływają w żaden sposób na naturalne. Wszystko też zalezy od włosów. Jeżeli są silne, to łatwiej sobie poradzą z tym obciązeniem i szybciej później dojdą do siebie. A jak są słabe to możesz po prostu połowę ich stracić. Lepiej wzmocnij swoje naturalne, wydając tę samą kasę na profesjonalne odżywki czy preparaty z witaminami
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 14:38   #156
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Moniga a ty jaką metodą robiłaś włoski ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 16:57   #157
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Jest 6 metod przedłużania włosów: DOCZEPIANIE PASEMEK (15-30 ZŁ za pasmo) METODA SUPEŁKOWA (500-1500) METODA OBRĄCZKOWA(400- 1800) ZGRZEWANIE SILIKONEM( od 500 syntetyczne od 1100 naturalne) ZGRZEWANIE NYLONEM (3500- 7500 włosy europejskie) ZGRZEW NYLONOWY SPAJANY LASEREM (2500- 7000)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 17:01   #158
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wszystkie w jakiś sposób niszczą włosy, jesnak nie którę mogą poważnie uszkodzić ich strukturę ( metoda obrączkowa, supełkowa)
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-03, 18:09   #159
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Też miałam doczepiane włosy i utrzymały sie u mnie 2 miesiące.Robiłam ta najprostszą metodą, zgrzewaną czy jakoś tak(nie jestem obeznana w temacie, płaciłam ok 20 zł za pasmo)
Na pewno nie zdecydowałabym sie na taki zabieg drugi raz.Częśc pasemek sama odpadła, część wyrwałam sobie sama niechcący.Włosy po tym były w gorszej kondycji.Poza tym u mnie pasemka sie jednak odznaczały na tle naturalnych włosów
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 09:05   #160
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hejka
Ja mam przedłużane włosy od lat i moge pwiedzieć tylko jedno. Wszystkie tulejki, kleje i ringi to badziewie!!! Zobaczcie post o dziewczynie, "łyse placki na głowie", to po tych ringach powyrywały jej się prawdziwe włosy!!!!
Ja mam robione najnowszą mertoda doplatania na taśmie bez żadnych kleii, plastiku, metalu i innych świństw. Włosy - FENOMEN !!! A dziewczyna zrobiła mi je za 350 pln - WŁOSY NATURALNE SŁOWIAŃSKIE!!! Ślicznie wyglądają jak same wyschną, bo lekko falują cudo. JUŻ POLECIŁAM TĄ FRYZJERKĘ TRZEM WIZARZYSTKOM
Troche sie bałam bo 350 pln no to śmieszna cena, ale w zamian dałam sobie zrobić kilka fotek Włosy można nosić bardzo długo, ale ja musze je podplatać co 6 tygodni,a cały zabieg trwa 1,5 h. Fenomen!!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 09:09   #161
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no i moje fotki tutaj kiepsko wyglądam, no bo włosy jesczze były nie myte i takie przyciężkie, ale jak sie same wysuszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (7,3 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (10,9 KB, 609 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 09:35   #162
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

anastazjo a gdzie przedluzalas sobie wloski w jakim miescie. Jestem zainteresowana bardzo poniewaz cena jest niska jak na doczepianie wlosami naturalnymi. Ja zastanawialam sie nad tulejkami, choc wloski mam cienkie ale mocne. Mogla byc powiedziec co nie co o tej metodzie ??
Ps: Slicznie Twoje wlosy wygladaja
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 12:53   #163
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
no i moje fotki tutaj kiepsko wyglądam, no bo włosy jesczze były nie myte i takie przyciężkie, ale jak sie same wysuszą
czyli co 6 tygodni znowu musisz isć do tej fryzjerki tak ?? I ile to wtedy kosztuję?? A masz może zdjęcie żeby pokazac jak wygląda to "od kuchni" tzn jak wyglądaja te włosy pod spodem ?? a i czmeu co 6 tygodni bo widać już 'odrosty' ?? I ile to kosztuje normalnie bez zdjęć i z jakiego jesteś miasta ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 16:50   #164
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja chetnie bym sobie przedluzyla wlosy ale mam suche zniszczone i puszace sie wiec chyba odpada
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 19:35   #165
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hejka Dziewczyna która mi robi jeżdzi po całej polsce, trzeba było napisać jej maila i zapytac jaki ma rozklad na następny tydzien Po 6 tygodniach normlanie przeplatasz wlosy wyzej, ale tez nie tzreba. moja siostra jesczze nie przeplatala, odrostow nie widac bo zaslania splot wierzchnia watrstwa wlosow. ja za przeplatanie mam zaplacic 70 pln. CZYLI JAK NIC heheh, a normlanie na ringi musialam co 3 tygodnie!!!! powa wlosow wtedy wylatywala, polowa ribgów byla do wyrzucenia, a polowa moich wlosow wyrwana z cebulkami I JESZCZE ZA TO MUSIALAM PLACIC!!!!!!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-04, 20:05   #166
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

anastazjaa czyli ta metoda na przeplatanie nie wyrywa włosów tak ?? a jeszcze mam takie pytanie bo zamierzam wyjechać na 2 miesiące i zastanawiam sie co wtedy z tymi włosami czy bede je mogla sama ściągnąć ?? I ile kosztuje założenie tych włosów tak pierwszy raz wiem że ty płaciłaś 350 ale robono ci jakies zdjęcia.A i ta dziewczyna przyjeżdża do domu czy jak ?? No i jesli ja mam 5 włosów na krzyż i niezbyt mocne to czy to im nie zaszkodzi ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 07:23   #167
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A mogla bys podac jakis kontakt do niej. Czy te sploty nie za duze i wyczowalne???
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 09:56   #168
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka
anastazjaa czyli ta metoda na przeplatanie nie wyrywa włosów tak ?? a jeszcze mam takie pytanie bo zamierzam wyjechać na 2 miesiące i zastanawiam sie co wtedy z tymi włosami czy bede je mogla sama ściągnąć ?? I ile kosztuje założenie tych włosów tak pierwszy raz wiem że ty płaciłaś 350 ale robono ci jakies zdjęcia.A i ta dziewczyna przyjeżdża do domu czy jak ?? No i jesli ja mam 5 włosów na krzyż i niezbyt mocne to czy to im nie zaszkodzi ??

no wlasnie ta metoda jest dla nie zasilnych wlosow, wymyslili ją murzyni widzialm w londku jak robili w barbershopie, ale to bylo STANOWCZO za drogo Później widzialam na vivie jak robili Britney Spears (jakis program Chaotic, czy coś w tym stylu) - identycznie jak mi))) tylko ona po koncercie ściągała i znowu wyglądała jak potwór ;p

moja siostra nosi juz ponad 6 tygdoni i żyje ani w kitce ani w rozpuszczonych jescze nie widac ze ma doczepiane


pozdrawiam
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 09:58   #169
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

splot jest malutki taki moze na 1 cm przez potylice, ale to jest jakies 10 cm i sczzerze mowiac jak mnie dotknął mój facet to sie nie skapowal, tylko zapytal na widok moich dlugich wlosow czy bylam u fryzjera )))) FACECI ... tylko moja życzliwa ciocia mu doniosła :/
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 10:11   #170
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
splot jest malutki taki moze na 1 cm przez potylice, ale to jest jakies 10 cm i sczzerze mowiac jak mnie dotknął mój facet to sie nie skapowal, tylko zapytal na widok moich dlugich wlosow czy bylam u fryzjera )))) FACECI ... tylko moja życzliwa ciocia mu doniosła :/
anastazjoo a kontakt jakis pleas coraz bardziej mnie to zaciekawia
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 10:27   #171
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjaa, czy to są włośy na tzw. "taśmie", czy pojedyncze pasemka?
Od dawna myślę o zagęszczeniu/przedłużeniu włosów...ale bardzo się boję, że wyłysieję "Łyse placki" skutecznie mnie odstraszają.
.....
Włąsnie doczytałam, że to włosy na taśmie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 10:37   #172
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ale przeciez wlosy na tasmie sa tak jakby nie na stale. Na wybiegach modelkom sie doczepia na suwki a po pokazie zdjemuje, takie rozwiazanie w ogole nie niszczy wlosow jednak nie sprawdza sie na codzien. Takie tez wlosy mozna podzielic na pasemka i doczepiac za pomoca tulejek badz splotow.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 11:23   #173
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kasi'A
anastazjoo a kontakt jakis pleas coraz bardziej mnie to zaciekawia
wysłałam ci maila z wiadomością ;p
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 11:26   #174
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beliczek
Anastazjaa, czy to są włośy na tzw. "taśmie", czy pojedyncze pasemka?
Od dawna myślę o zagęszczeniu/przedłużeniu włosów...ale bardzo się boję, że wyłysieję "Łyse placki" skutecznie mnie odstraszają.
.....
Włąsnie doczytałam, że to włosy na taśmie.
no wlasnie na taśmie, nie ma mowy o doczepianiu ciezkich pasemek, ktore wyrywaja twoje pasemka, ja juz się tak nacierpialam

a to wszystko przez domorosłe fryzjerki Jakaś dziewczyna własnie pisała na wizarzu, że po mikroringach ma normalnie ŁYSE PLACKI. Ja miałąm bardzo osłabione wlosy i naprawde duża częśc została powyrywana, ale na szczęście doszłam do siebie, a taśma to rewelacja, nie ma takiej opcji żeby się coś stało złego z włosami i skórą głowy, bo to tylko warkoczyk i tak malutki, że cały czas skóra głowy oddycha i normalnie możn się TAM umyć

Są takie zdolne panny które robią włosy na taśmie NA KLEJ!!!!! KOSZMAR, POWINNI JE POZAMYKAĆ!!!!!!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 11:29   #175
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kasi'A
Ale przeciez wlosy na tasmie sa tak jakby nie na stale. Na wybiegach modelkom sie doczepia na suwki a po pokazie zdjemuje, takie rozwiazanie w ogole nie niszczy wlosow jednak nie sprawdza sie na codzien. Takie tez wlosy mozna podzielic na pasemka i doczepiac za pomoca tulejek badz splotow.


Nie wiem jak sie robi modelkom....
A co do tego, że to nie niszczy, to z twojego opisu wynika, że to taka sama metoda, tylko ta wplatana jest DOKŁĄDNIE NA CODZIEŃ



A tulejki to lipa!!!!! Jak dla mnie są jeszcze gorsze niż mikroringi bo się skubane tak mocno trzymają, że można sobie wyrwać całe pasmo swoich włosów z głowy
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 14:18   #176
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja wiem bo kolezanka ktora jest modelka w Mediolanie opowiadala mi, ze to jest takie jednorazowe na pokaz. Na codzien nie nadaje sie poniewaz jak wiatr zawieje to widac wsuwki. Jesli chodzi o zaplatanie to czy Ty masz tak zrobione ze jest warkoczyk a pozniej zgrzew czy tylko warkoczyk zero kleju itp gow ** ??? Ja sie zastanawialam wlasnie nad tulejkami bo mozna je podciagnac wyzej (max. 3 razy) jak widac juz odrosty, wlosy sie PODOBNO nie lamia (choc tu slyszalam tez ze polowe swoich w pasemku ten mikroring obcina) wrr....
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 16:06   #177
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
wysłałam ci maila z wiadomością ;p
ja tez chce
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:12   #178
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Thumbs up Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka
ja tez chce


Ze mną jak z dzieckiem POZDRÓFFFKA
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:15   #179
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kasi'A
Ja wiem bo kolezanka ktora jest modelka w Mediolanie opowiadala mi, ze to jest takie jednorazowe na pokaz. Na codzien nie nadaje sie poniewaz jak wiatr zawieje to widac wsuwki. Jesli chodzi o zaplatanie to czy Ty masz tak zrobione ze jest warkoczyk a pozniej zgrzew czy tylko warkoczyk zero kleju itp gow ** ??? Ja sie zastanawialam wlasnie nad tulejkami bo mozna je podciagnac wyzej (max. 3 razy) jak widac juz odrosty, wlosy sie PODOBNO nie lamia (choc tu slyszalam tez ze polowe swoich w pasemku ten mikroring obcina) wrr....

Ja mam tylko warkoczyk, beż klejów i zgrzewów, ale jak on dokładnie jest zakończony to nie wiem)) nie mam oczu z tyłu głowy ;p JAK SIE SIOSTRA ZJEDZIE DO DOMU, to jej zajrzę pod.... włos))

Mikroringi są zasadniczo lepsze od tulejek, bo mnie obcinają i wyrywają włosów, alebardziej je widać i są mniej "płaskie" od tulejek. A to podciąganie to lipa, tulejki albo pękają, albo spadają, albo wyrywają włoski

Aha i jak zawieje to nic nie widać bo włosy raczej trzymają się głowy i sczerze mówiąc nawet na basenie nie widać jak sa mokre,a to naprawde zadkość
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-05, 17:32   #180
a`patia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja też chce namiary : )
aditu@poczta.fm
a`patia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.