My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-24, 15:25   #151
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Danula, ja też nie . powiem tak - gdyby nie sprzataczka, która weszła po nas do sali (to już była 7lekcja) i wyszła ze załzawionymi oczami, to by nie było sprawy. bo ta baba od biologii by sobie pogadała i tyle. a sprzątaczka wpadła do pokoju nauczycielskiego i zrobiła aferę. ja nie wiem co jej się stało, może miała coś na rękach (płyn jakiś??) i potarła? co my niby mieliśmy rozpryskać

a dyrektorka to akurat najgorsza osoba w szkole. jej priorytetem jest to, aby szkoła weszła do 10tki najlepszych w warszawie, a nie co się dzieje w szkole. ot, pani wyrocznia.
zastępca dyrektorki, świetny gość, ale on w ogóle się w to nie miesza.
nasza wychowawczyni sama jest pod pantoflem, no i ona chyba już nie wie co ma myśleć. bo fakt faktem zdarzało nam się i pośpiewać na biologii, no ale bez przesady
No a jestes pewna, ze nikt faktcznie nie rozpylil jakiegos gazu lzawiacego a teraz sie nie przyznaje? Mysmy mieli taka sytuacje w szkole.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:27   #152
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Czesc



o oszczednosc. Teraz idzie sie na mature w sukienkach koronkowych albo kiecy z Asos lub Lipsy i na kazdy egzamin trzeba miec nowa kreacje



Chodzi o koktajlowe lub balowe kreacje Serio mowie
Mhm, mhm a te sukienki dodają +10 do mądrości i +15 do inteligencji i polotu?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość

rozszyfrowaliście mnie

nawet przewodniczącej naszej klasy kochana dyrektor nie wysłuchała. jak usłyszała, że my się nie przyznajemy, że to jakieś nieporozumienie i chcemy wyjaśnić sytuację, to powiedziała, że "jesli mamy ściemniac, to lepiej wyjdźcie". parodia.
JA rozszyfrowałam:pazur ki:


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
No a jestes pewna, ze nikt faktcznie nie rozpylil jakiegos gazu lzawiacego a teraz sie nie przyznaje? Mysmy mieli taka sytuacje w szkole.
Też tak pomyślałam
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska

Edytowane przez Danula
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:39
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:28   #153
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez crazybarbie Pokaż wiadomość
A bardzo się różnią? Bo różowa jest moja, a czarna mamy

A co do wykonania niektórych torebek, to mam ogromną nadzieję, że nie będę musiała swoich odsyłać... One wcale nie kosztują mało, więc każda z Nas powinna być zadowolona z zakupu, a nie martwić się i odsyłać
Widaćże różnią się zapięciem i chyba ta klapka z przodu chyba jest krótsza
Z tym się z tobą zgodzę żeby za taką kasę kupować jakiegoś bubla to czasem człowieka coś trafia Trzymam kciuki za to żeby torebki doszły w dobrym stanie
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:28   #154
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
No a jestes pewna, ze nikt faktcznie nie rozpylil jakiegos gazu lzawiacego a teraz sie nie przyznaje? Mysmy mieli taka sytuacje w szkole.
na pewno nie, bo dosłownie minutę później weszłą do tej sali nasza wychowawczyni i dyrektor i nic nie czuły.
to, że babka do biologii gada takie rzeczy, to już wszystkie klasy to przerobiły... no ale ta sprzątaczka
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:28   #155
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne:

Zorganizowana
Ekstremistyczna
Bojówka
Rozpylająco
Absurdalizująca


Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Czesc

Hanusia
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:29   #156
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
Mhm, mhm a te sukienki dodają +10 do mądrości i +15 do inteligencji i polotu?
Chyba w to nie watpisz? Pomysl ile myslenia trzeba uzyc, zeby zalozyc konto na asosie, potem na paypalu, na dodatek trzeba funty na zlotowki przeliczyc, w ten sposob mamy swietne cwiczenia pod katem matury z matmy a zwlaszcza z angielskiego!
Jedna uzytkowniczka napisala: "co wy sie tak dziwicie, ze maturzystka chce sie wyrozniac wygladem?"
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:32   #157
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne:

Zorganizowana
Ekstremistyczna
Bojówka
Rozpylająco
Absurdalizująca
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:34   #158
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez crazybarbie Pokaż wiadomość
Witajcie!!

Piszę do Was pierwszy raz Długo krążyłam nad etorebkami jak sęp...... Nie mogłam zdecydować się, która padnie ofiarą mojego zakupowego szeleństwa :P
Jednak już podjęłam decyzję i wraz z mamą kupiłyśmy sobie po dwie torebki.... Szaleństwo
Wczoraj wieczorkiem już przelałyśmy pieniążki i czekamy na potwierdzenie przyjęcia wpłaty.....
Mam nadzieję, że torebusie przyjdą już jutro

Wtedy na pewno zrobię ich zdjęcia a następnie wrzucę...

1. Cesi pudrowy róż
2. Pei brązowa
3. Vivien czarna
4. VivienII brudny róż (nie widziałam jeszcze jej zdjęć w katalogu )

Wiem, że dwie ostatnie wyglądają tak samo, ale jedna jest moja, a jedna mamy

Buziaki!!!!
witaj bardzo fajne zakupy zrobiłyście
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:35   #159
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez crazybarbie Pokaż wiadomość
No oczywiście, że nick zobowiązuje

Po nicku wiadomo, że obie różowe dla mnie

Cesi wybrałam głównie dlatego, że chyba od pół roku tak sobie wchodzę i oglądam ją..... w końcu trzeba było się odważyć Wiem, że nie jest to najnowszy model i w tym kolorze ma ją niewiele osób, ale co tam

Marzenia się spełniają
Moje marzenia to jeszcze z 5 etorebek i mooooże dam sobie na chwilkę spokój ()z miesiąc...

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Witam


Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
monia, to nie bedzie sesji mini sigrid?

kaktus
Wow ,super kaktus-isko

Cytat:
Napisane przez crazybarbie Pokaż wiadomość
A bardzo się różnią? Bo różowa jest moja, a czarna mamy

A co do wykonania niektórych torebek, to mam ogromną nadzieję, że nie będę musiała swoich odsyłać... One wcale nie kosztują mało, więc każda z Nas powinna być zadowolona z zakupu, a nie martwić się i odsyłać
Ja ma 5 et i żadnej do tej pory nie zwróciłam.Miałam małe problemy z Vivien,bo mi pasek warkoczykowy się wysunął z klamerki i poza tym jest spoko.Ja uwielbiam te torebki....i wciąż mi mało
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:37   #160
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
hej
widzę nowy wątek, a ja w tamtym jeszcze się wpisałam

w klasie ciąg dalszy syt.dotyczącej rozpylania naszego pyłu przeciw pani od biologii. pani dyrektor każe nam wymyślić sobie karę.....
oczywiście nas nie wysłuchała nawet , tylko stwierdziła, że to są działania na szkodę zdrowia, więc konsekwencje poniesiemy słone. śmiech na sali!!! tylko do gazety z tym iść .
aż szkoda pisać . bo sytuacja jest nieco dłuższa... dotyczy kilku klas, ale tylko my oczywiście jesteśmy oskarżani . a wychowawcy tamtych klas już każą im nie mieszać się w to (chcemy zebrać przewodniczących tych klas, co również są oskarżane o rozpylanie substancji trującej i razem coś z tym zrobić, no sorry!), bo podobno "to nasza sprawa".

idę Was nadrobić
nieźle pokrećoną szkołe macie:P
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:38   #161
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Piękny storczyk, mega kaktus czym Ty go nawozisz
U mnie to nawet kaktusy więdną.

"Mhm, mhm a te sukienki dodają +10 do mądrości i +15 do inteligencji i polotu?"

i - 20 od kryzysowego portfela tatusia i mamusi.

Ta sigrid faktycznie brzydka


Fashionaddicted
to Twoja torebka w avatarku?

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:39 Powód: ciekawość
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:41   #162
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kurka wodna!
no patrz- a ja odsyłam!
w ogóle to myślałam, ze będzie ciut większa
wkleję zdjęcia, nikt nie chciał -ale zrobiłam to wkleję
na 2 jest krzywo przyszyty pasek, na 4 widać różną fakturę skórki, a trzy ostatnie zdjęcia to drobne niedoróbki


to teraz mogę za to kupić jeszcze jedna torebkę!!!!
mi też by to przeszkadzało = pasek jest bardzo krzywy.. skórkę różną przynajmniej na zdęciu widać bardzo...

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Czesc



o oszczednosc. Teraz idzie sie na mature w sukienkach koronkowych albo kiecy z Asos lub Lipsy i na kazdy egzamin trzeba miec nowa kreacje



Chodzi o koktajlowe lub balowe kreacje Serio mowie
no ale tą modę na suknie ze studniówki to kto wymyślił?? same maturzystki w tym roku??

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Piękny storczyk, mega kaktus czym Ty go nawozisz
U mnie to nawet kaktusy więdną.

"Mhm, mhm a te sukienki dodają +10 do mądrości i +15 do inteligencji i polotu?"

i - 20 od kryzysowego portfela tatusia i mamusi.

Ta sigrid faktycznie brzydka


Fashionaddicted
to Twoja torebka w avatarku?
niestety nie dałabym się za taką pokroić:P
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:42   #163
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Roxi, a jak dziś u Ciebie w szkole? ja rozmawiałam z tym z pierwszej klasy . bo on też jest w klasie, która coś podobno rozpryskuje

fashion - za 3 lata będziemy się z tego śmiali... ale póki co to już nas nie bawi .

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:44
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:43   #164
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
no ale tą modę na suknie ze studniówki to kto wymyślił?? same maturzystki w tym roku??

No nauczyciele to raczej nie
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:45   #165
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Chyba w to nie watpisz? Pomysl ile myslenia trzeba uzyc, zeby zalozyc konto na asosie, potem na paypalu, na dodatek trzeba funty na zlotowki przeliczyc, w ten sposob mamy swietne cwiczenia pod katem matury z matmy a zwlaszcza z angielskiego!
Jedna uzytkowniczka napisala: "co wy sie tak dziwicie, ze maturzystka chce sie wyrozniac wygladem?"
NIe śmiałabym
No ja akurat nie rozumiem po co się wyróżniać wyglądem na maturze Raz co na to nauczyciele jak zobaczą jakąś mini albo obcasy z megaplatformą, dwa po co sobie tym zaprzątać głowę? Ja np. ubrałam się wygodnie i tak żebym nie musiała myśleć czy nie mam za dużego dekoltu i czy mi zad(tudzież bielizna) nie wystaje jak siedzę. Że tak powiem miałam inne rzeczy w tym czasie na głowie
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:46   #166
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Dziewczyny,czy któraś z Was była na diecie Dukana?
Myślę,czy nie rzucić się na głęboką wodę,ale nie wiem czy wytrwam
__________________
D&A

Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:47
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:49   #167
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Roxi, a jak dziś u Ciebie w szkole? ja rozmawiałam z tym z pierwszej klasy . bo on też jest w klasie, która coś podobno rozpryskuje

fashion - za 3 lata będziemy się z tego śmiali... ale póki co to już nas nie bawi .
wiem

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
No nauczyciele to raczej nie
nie no tak bym nie pomyślała, chodziło mi o to czy to jacyś mądrzy redaktorzy pisemek sobie wymyślili czy maturzystki zaczęły pisać, ze tak się zamierzają wybrać na maturę...

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy któraś z Was była na diecie Dukana?
Myślę,czy nie rzucić się na głęboką wodę,ale nie wiem czy wytrwam
ja nie byłam, ale mój kuzyn jest na tej diecie i dlatego o nien czytałam - i jest skuteczna z tym że jest według dietetykó bardzo niezdrowa i większość utraconej wagi to utracona woda z organizmu. aczkolwiek nie jestem specjalistą - przytaczam tylko co czytałam
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:50   #168
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Widziałyście tego gościa co będzie jutro w Rozmowach w Toku??? Jezuścku:confus ed:
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:50   #169
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Relyah Pokaż wiadomość
Piękny storczyk, mega kaktus czym Ty go nawozisz
U mnie to nawet kaktusy więdną.
u mnie tez wszystko wiednie nawet czyjes rece na widok mojej nowej torebki zdjecie znalalam w necie; nie przepadam za kaktusami

ale pochmurno sie zrobilo! chyba bedzie padac
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:51   #170
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Wiecie co? włożyłam trochę rzeczy do Sigrid szarej zamszowej mizensowej i normalnie... jak coś jest w środku i zawiesi się ją na pasku to ma zupełnie krzywa klapę

zrobię zdjęcie jak wrócę....

fashion- cześc!!!!

Edytowane przez monica80c
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:52
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:52   #171
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Widziałyście tego gościa co będzie jutro w Rozmowach w Toku??? Jezuścku:confus ed:
xronix? szalenie sympatyczny facet . znam go jedynie z internetu, kiedys mi duzo pomogl
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:54   #172
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
NIe śmiałabym
No ja akurat nie rozumiem po co się wyróżniać wyglądem na maturze Raz co na to nauczyciele jak zobaczą jakąś mini albo obcasy z megaplatformą, dwa po co sobie tym zaprzątać głowę? Ja np. ubrałam się wygodnie i tak żebym nie musiała myśleć czy nie mam za dużego dekoltu i czy mi zad(tudzież bielizna) nie wystaje jak siedzę. Że tak powiem miałam inne rzeczy w tym czasie na głowie
Jak komus mozgojad umiera z glodu to chce to nadrobic wygladem szkoda tylko, ze zwlaszcza na pisemnych marne to skutki odniesie, a na ustnych to chyba tylko jesli komisja bedzie skladac sie z samych panow.
U nas to by takich pewnie nawet na mature nie wpuscili, pamietam jak psorka ktora miala byc w komisji na polskim chyba, zapowiedziala, ze nie zyczy sobie ogladania naszych majtek

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
nie no tak bym nie pomyślała, chodziło mi o to czy to jacyś mądrzy redaktorzy pisemek sobie wymyślili czy maturzystki zaczęły pisać, ze tak się zamierzają wybrać na maturę...
Wydaje mi sie, ze same doszly do takich wnioskow
Ale z reszta w sumie sie nie dziwie, inteligencja na szafie pe el raczej nie kroluje.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:54   #173
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
NIe śmiałabym
No ja akurat nie rozumiem po co się wyróżniać wyglądem na maturze Raz co na to nauczyciele jak zobaczą jakąś mini albo obcasy z megaplatformą, dwa po co sobie tym zaprzątać głowę? Ja np. ubrałam się wygodnie i tak żebym nie musiała myśleć czy nie mam za dużego dekoltu i czy mi zad(tudzież bielizna) nie wystaje jak siedzę. Że tak powiem miałam inne rzeczy w tym czasie na głowie
wiesz co ja mam wrażanie, że od kiedy skończyłam liceum to strasznie dużo się zmieniło w stylu nastolatek ( o gimnazjum już nie wspomne). chociaż było to tylko 4 lata temu, to nawet dzisiaj o tym z przyjaciółką rozmawiałam - wyglądałyśmy ( wszystkie dziewczyny w szkołach ) zupełnie inaczej niż obecnie nastolatki - w zyciu w liceum nie myślałam o wysokich obcasach a tym bardziej o tak pięknych i oryginalnych butach jak teraz mi się marzą albo w jakich chodzę... ubierałysmy sie w zwykłe jeansy ( nie rurki tylko albo okropne szwedy (okropne pod względem materiału i wykonania) albo zwykłe proste nogawki - kupowane na bazarkach. do tego bluzy z kapturem albo bez ale z suwakiem, zwyczajne adidasy z bazaru, plecaki ewentualnie w 3 klasie płucienna torba... bluzki zwykłę bawełniaki ewentualnie z jakimś dziwnym napisem albo rysunkiem (szczytem mody był dla nas butik wtedy) zero makijazu, o pomalowanych paznokciach nie było mowy, ani o farbowanych włosach - przeważnie proste długi włosy, spięte często w kucyk głupią frotką ewentualnie obcięte jak od garnka
a na dyskotekach królował wiekszy kicz niż teraz na jakiś potańcówkach dla solar...
A teraz - dziewcyzny z liceum ( i często już gimnazjum) to często większe... fashionistki (nie wiem czy to dobre określenie) niż studentki czy starsze dziewczyn i kobiety.
__________________
Krysia

Edytowane przez fashionaddicted
Czas edycji: 2011-03-24 o 15:57
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:54   #174
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
xronix? szalenie sympatyczny facet . znam go jedynie z internetu, kiedys mi duzo pomogl
Aż mnie facet zaciekawił http://www.photoblog.pl/xronix/profil...
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:57   #175
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Czekam na zdjęcia beżowiastej Holly..
__________________
... by codziennie znaleźć powód do uśmiechu..
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:58   #176
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Wiecie co? włożyłam trochę rzeczy do Sigrid szarej zamszowej mizensowej i normalnie... jak coś jest w środku i zawiesi się ją na pasku to ma zupełnie krzywa klapę

zrobię zdjęcie jak wrócę....

fashion- cześc!!!!
helloo hello hello

pokaż jak krzywa??

ps. tłumacze teksty na jutro więc pewnie będe z opóźnieniem śledzić i pisać
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 15:59   #177
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Aż mnie facet zaciekawił http://www.photoblog.pl/xronix/profil...
kiedys tak wygladal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg easy-roni.jpg (46,2 KB, 35 załadowań)
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:00   #178
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość

rozszyfrowaliście mnie

nawet przewodniczącej naszej klasy kochana dyrektor nie wysłuchała. jak usłyszała, że my się nie przyznajemy, że to jakieś nieporozumienie i chcemy wyjaśnić sytuację, to powiedziała, że "jesli mamy ściemniac, to lepiej wyjdźcie". parodia.
Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
na pewno nie, bo dosłownie minutę później weszłą do tej sali nasza wychowawczyni i dyrektor i nic nie czuły.
to, że babka do biologii gada takie rzeczy, to już wszystkie klasy to przerobiły... no ale ta sprzątaczka
.... po prostu ręce i biusty opadają ... co za chorzy ludzie
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:05   #179
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
monia, to nie bedzie sesji mini sigrid?

kaktus
no super ten kaktus
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kurka wodna!
no patrz- a ja odsyłam!
w ogóle to myślałam, ze będzie ciut większa
wkleję zdjęcia, nikt nie chciał -ale zrobiłam to wkleję
na 2 jest krzywo przyszyty pasek, na 4 widać różną fakturę skórki, a trzy ostatnie zdjęcia to drobne niedoróbki


to teraz mogę za to kupić jeszcze jedna torebkę!!!!
no mnie się ta sigrid taka paskudna nie wydaje...nawet zastanawiam się nad brązową, choc troche ciemna się wydaje.

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
hej
widzę nowy wątek, a ja w tamtym jeszcze się wpisałam

w klasie ciąg dalszy syt.dotyczącej rozpylania naszego pyłu przeciw pani od biologii. pani dyrektor każe nam wymyślić sobie karę.....
oczywiście nas nie wysłuchała nawet , tylko stwierdziła, że to są działania na szkodę zdrowia, więc konsekwencje poniesiemy słone. śmiech na sali!!! tylko do gazety z tym iść .
aż szkoda pisać . bo sytuacja jest nieco dłuższa... dotyczy kilku klas, ale tylko my oczywiście jesteśmy oskarżani . a wychowawcy tamtych klas już każą im nie mieszać się w to (chcemy zebrać przewodniczących tych klas, co również są oskarżane o rozpylanie substancji trującej i razem coś z tym zrobić, no sorry!), bo podobno "to nasza sprawa".

idę Was nadrobić
ojej, jakie to wszystko dziwne jest. może ktoś jednak rozpylił jakieś paskudztwo. Dośc skomplikowana ta sprawa, pewnie jest jakies drugie dno...albo pani jest niezbyt zdrowa albo któryś z uczniów jest przestępcą...Czekam na rozwój wypadków.


cos mi sie z ręka stało i nie jestem w stanie robić wielu rzeczy, nawet na klawiaturze, ledwo piszę, kurdę. Boli mnie jak cholera, przedtem upuściłam kubek, bo mi ręka zdrętwiała, no chyba Danula miałas rację z tym staniem nad grobem
niech mi to szybko minie, bo ja musze byc super zdrowa.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 16:10   #180
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: My etorebkomaniaczki mamy wątków setki ćwierć,rozdzieli nas tylko Śmierć! cz.26

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
hej
widzę nowy wątek, a ja w tamtym jeszcze się wpisałam
w klasie ciąg dalszy syt.dotyczącej rozpylania naszego pyłu przeciw pani od biologii. pani dyrektor każe nam wymyślić sobie karę.....
oczywiście nas nie wysłuchała nawet , tylko stwierdziła, że to są działania na szkodę zdrowia, więc konsekwencje poniesiemy słone. śmiech na sali!!! tylko do gazety z tym iść .
aż szkoda pisać . bo sytuacja jest nieco dłuższa... dotyczy kilku klas, ale tylko my oczywiście jesteśmy oskarżani . a wychowawcy tamtych klas już każą im nie mieszać się w to (chcemy zebrać przewodniczących tych klas, co również są oskarżane o rozpylanie substancji trującej i razem coś z tym zrobić, no sorry!), bo podobno "to nasza sprawa".
idę Was nadrobić
Ale jaja U mnie nie było takich historii, i dobrze i źle, byłoby co wspominać z dystansu czasu teraz jednak nie zazdroszcze, ciekawe jaka kara usatysfakcjonuje p. dyrektor
Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
kurka wodna!
no patrz- a ja odsyłam!
to teraz mogę za to kupić jeszcze jedna torebkę!!!!
Oj mi się w ogóle nie podoba Też bym odesłała ..
Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Widziałyście tego gościa co będzie jutro w Rozmowach w Toku??? Jezuścku:confus ed:
Widziałam! Straszne ma te dziury w uszach
Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
wiesz co ja mam wrażanie, że od kiedy skończyłam liceum to strasznie dużo się zmieniło w stylu nastolatek ( o gimnazjum już nie wspomne). chociaż było to tylko 4 lata temu, to nawet dzisiaj o tym z przyjaciółką rozmawiałam - wyglądałyśmy ( wszystkie dziewczyny w szkołach ) zupełnie inaczej niż obecnie nastolatki - w zyciu w liceum nie myślałam o wysokich obcasach a tym bardziej o tak pięknych i oryginalnych butach jak teraz mi się marzą albo w jakich chodzę... ubierałysmy sie w zwykłe jeansy ( nie rurki tylko albo okropne szwedy (okropne pod względem materiału i wykonania) albo zwykłe proste nogawki - kupowane na bazarkach. do tego bluzy z kapturem albo bez ale z suwakiem, zwyczajne adidasy z bazaru, plecaki ewentualnie w 3 klasie płucienna torba... bluzki zwykłę bawełniaki ewentualnie z jakimś dziwnym napisem albo rysunkiem (szczytem mody był dla nas butik wtedy) zero makijazu, o pomalowanych paznokciach nie było mowy, ani o farbowanych włosach - przeważnie proste długi włosy, spięte często w kucyk głupią frotką ewentualnie obcięte jak od garnka
a na dyskotekach królował wiekszy kicz niż teraz na jakiś potańcówkach dla solar...
A teraz - dziewcyzny z liceum ( i często już gimnazjum) to często większe... fashionistki (nie wiem czy to dobre określenie) niż studentki czy starsze dziewczyn i kobiety.
Zgadzam sie calkowicie, ja do końca liceum chodziłam z plecakiem! I raczej na sportowo cały czas, dzinsy, podkoszulek, adidasy, sweter i jazda do szkoły.
Choć moje L.O już wtedy słyneło z tolerancji na baaaardzo dziwny ubiór/kolczyki/farbowanie włosów.
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.