zdjecia, ktore was motywuja :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-07-02, 21:47   #151
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Mnie te zdjęcia motywują do tego żeby ćwiczyć i dbać o siebie. Znam dobrze swoje ciało i wiem, że pewnych rzeczy nie zmienię. Pracuję teraz głównie nad brzuszkiem, a z reszty jestem zadowolona. Nie jestem superszczuplutka, ale za to mam fajne wysportowane ciałko.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 22:19   #152
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

TE ZDJĘCIA SĄ ŚWIETNE, TYLE ŻE JEDYNĄ OSOBĄ KTÓRA SIĘ W NICH WYRÓŻNIA JEST CHYBA DODZIA- ELEKTRODZIA, JEDYNA MA TROCHE ZE SŁODDZIUTKIEGO MISIA:p (PISZĘ TO ABY TROCHĘ SWOJE KILOGRAMKI ROZGRZESZYĆ:p)
ALE MIMO WSZYSTKO NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ CIAŁKO J.LO
JEST BOSKIE, NIE ZMIENIŁABYM U NIEJ NICZEGO
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 22:20   #153
marta8
Raczkowanie
 
Avatar marta8
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 192
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

A Na Pewno Nie Jeden Facet Nacieszył By Tu Swoje Oczęta
marta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-02, 23:20   #154
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Dziewczyny, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie też te zdjęcia motywują. Nie wszystkie, fakt bo jak widzę zdjęcia modelek to poprostu wiem,że ich ciała są dla mnie celem nieosiągalnym. Z tym faktem pogodziłam się już dawno i nawet się cieszę,że mam te swoje 164cm a nie 180cm Mnie motywują sylwetki w których, po jakimś czasie pracy, widzę własną. Dla mnie najbardziej osiągalna jest sylwetka J.Lo lub Shakiry. Obie babeczki mają ładne, wyćwiczone ciałka, są niewielkie,a ich głowną krągłością są bioderka. Ja mam tak samo. W tej chwili górę ubrania noszę w rozmiarze 34/36 a dół 38/40. Ale zaczynam akceptować sylwetkę, a skupiam się na tym,żeby moja skóra była gładka a ciałko jędrne. Wtedy takie kobiece kształty są najbardziej apetyczne. A najważniejsze to pokochać własne ciało takie jakim jest.Wtedy będziemy poświęcać mu więcej czasu i to się opłaci
Wklejam dodatkowo zdjęcie Beyoncee, to przykład kobitki akceptującej swoje ciało, choć jej zdjęcia jak i wszystkie pozostałe na pewno zostały przepuszczone przez program do obróbki to dla mnie nadal pozostają nie lada inspiracją
Natomiast figóra pani Bellucci, z całymi nad nią zachwytami, wydaje mi się dość śmieszna ..
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 10:44   #155
ikets
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar ikets
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 222
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez paula00
chcialabym miec takie noooooooogi jak Gisele
oooo ja teeeeez.... i pupę....
Gisele i Hilton to moje faworytki....
ikets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 10:49   #156
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez aga01
Chmurka ja też nie bedę , jak już wspominałam się w imagło wsadzę albo co... ale zawsze można wyglądać pięknie na swój sposób... To nie może być obsesja te ciała modelek.... poprostu wzorowanie się Takie maleńkie.... maciupeńkie Życzę wytrwałości
P.S. jaka ja wytrwała! Zamiast trzech kawałków pizzy zjadłam jeden resztę oddałam .... ah te zdjęcia mają moc
aguś ja też tobie zycze wytrwałości
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 11:51   #157
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Dziewczyny, śledzę ten wątek od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie też te zdjęcia motywują. Nie wszystkie, fakt bo jak widzę zdjęcia modelek to poprostu wiem,że ich ciała są dla mnie celem nieosiągalnym. Z tym faktem pogodziłam się już dawno i nawet się cieszę,że mam te swoje 164cm a nie 180cm Mnie motywują sylwetki w których, po jakimś czasie pracy, widzę własną. Dla mnie najbardziej osiągalna jest sylwetka J.Lo lub Shakiry. Obie babeczki mają ładne, wyćwiczone ciałka, są niewielkie,a ich głowną krągłością są bioderka. Ja mam tak samo. W tej chwili górę ubrania noszę w rozmiarze 34/36 a dół 38/40. Ale zaczynam akceptować sylwetkę, a skupiam się na tym,żeby moja skóra była gładka a ciałko jędrne. Wtedy takie kobiece kształty są najbardziej apetyczne. A najważniejsze to pokochać własne ciało takie jakim jest.Wtedy będziemy poświęcać mu więcej czasu i to się opłaci
Perełka ja mam podobnie góra 34 dół 38 przy wzroście 158. I szczerze mówiąc podoba mi się to i chciałabym mieć taką figurkę jak J.Lo bo ma plasciutki brzuszek i krągłe bioderka ale wysportowane. Przynajmniej tak wyląda to na fotkach. I ja w swoich poczynaniach do tego dążę
Pozdrawiam Cię i powodzenia
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 12:32   #158
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Unhappy Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

A ja mam przy wzroscie 1,68 wagę 58 kg, i wcale nie jest mi z tym dobrze. Niby według tego współczyninnika BMI mam wagę w normie, ale cialko nie wygląda tak jak by sie tego chcialo. Trzeba duzo popracowac nad brzuszkiem. Patrzą

c na te zdjęcia rzeczywiscie odechciewa się jeść, ale cóz z tego, jesli zaraz po wyłą

czeniu komputera sięgam po ciasteczka?? PO prostu tak kocham jesc, ze za zadne skarby nie mogę zrzucic upragnionych 4 kg, buuuu A w zimie juz ważyłam 55,5, ale niestety jak na złosć zawsze w lato zaczynam tyć. Ojeje, cóż za przewrotnośc losu...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 13:35   #159
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
góra 34 dół 38 przy wzroście 158. I szczerze mówiąc podoba mi się to
sprostowanie:P nie podoba mi się to że na dole jestem taka szeroka:P Tylko to że mam takie kości... bo narazie to sam tłuszcz, będzie QL jak to będą mięśnie. Narazie walcze
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 17:06   #160
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

a nie motywuja was bardziej zdjecia was samych, jak widzicie, ze jest z waszym cialem cos nie tak i trzeba nad nim popracowac? jak ja patrze na te zgrabne modelki, aktorki... to mi sie wlacza niechcacy takie myslenie, ze od patrzenia samego mi sie ladny brzusio zrobi, pupa i nogi takie zgrabne, i nie robie nic wtedy, tylko ogladam sobie i mysle 'kiedys tez tak bede'... ale dopiero kiedys...
a jak sobie zrobilam dzis, po 3 tygodniach pracy nad soba, zdjecia w bieliznie samej, to dopiero dostalam dopingu!! to nie to samo, co w lustrze... wiem teraz, na czym mam sie konkretnie skupic
buziaki
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-03, 17:09   #161
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Hanka, jestesmy tego samego wzrostu, ja walcze z 63kg, chce tez do 55kg dojsc. Pozdrawiam
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-03, 18:15   #162
psheniczka
Raczkowanie
 
Avatar psheniczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wakefield
Wiadomości: 394
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Nie wiem czy by mnie zdjęcie mnie samej zmotywowało. Dziś byłam na zakupach i wiadomo w butikach są takie wielkie lustra i jak popatrzyłam na swoje nogi to zamiast się zmotywować to mi się tak smutno zrobiło Czemu jedne dziewczyny bez niczego mają super figurę, a ja mimo że ruszam się, jadam bardzo niezdrową żywnośc mam tu i tu za dużo... Troszkę mnie to podłamało, ale się nie poddaję.
psheniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 06:49   #163
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

jak moga motywowac wlasne fotki? wtedy "rozwoj" stanalby w miejscu albo doszloby do regresji
suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 09:45   #164
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez perelka-20
Natomiast figóra pani Bellucci, z całymi nad nią zachwytami, wydaje mi się dość śmieszna ..

śmieszna? w jaki sposób? ja uważam, że ta sylwetka jest jednym z jej atutów. popatrz, jak akceptuje swoje ciało. chodziaz nie znam jej nowych zdjec (tj. np. z czerwca) to watpie czy przytyla do tego stopnia, by nazywac jej figure smieszna. Ja "zakodowałam" sylwetke Moniki jako bardzo kobiecą, owszem, rozbudowaną,ale bardzo zadbaną i przyjemną dla oka
inch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 10:12   #165
VelvetDream
Raczkowanie
 
Avatar VelvetDream
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 172
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

hymm.. mnie jednak bardziej motywuje, jak widze jak wygladam i chce od tego uciekac. A nie dazyc do telewizyjnych idealow, ktore sa dla mnie szalenie niedostepne. Kazda niech znajdzie sobie swoja motywacje, nie wazne - jaka, wazne, zeby dzialala, prawda?
__________________
jestem niepoważna
VelvetDream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 11:57   #166
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez psheniczka
Nie wiem czy by mnie zdjęcie mnie samej zmotywowało. Dziś byłam na zakupach i wiadomo w butikach są takie wielkie lustra i jak popatrzyłam na swoje nogi to zamiast się zmotywować to mi się tak smutno zrobiło Czemu jedne dziewczyny bez niczego mają super figurę, a ja mimo że ruszam się, jadam bardzo niezdrową żywnośc mam tu i tu za dużo... Troszkę mnie to podłamało, ale się nie poddaję.
ja też tak mam, u mnie w domu w lustrze wyglądam lepiej a jak pójde do przymierzalni w sklepie to wyglądam na 2x grubszą (nogi to mam okropne) ze az mi sie odechciewa zakupów
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 12:02   #167
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

A dla mnie motywacją są i zdjęcia top modelek i moje wlasne. Bo gdy widzę te umięsnione płaskie brzuszki, to mi się zachciewa takiego mieć, a gdy oglądam mój wystający brzuszek i cellulit na udach, to jest to tez dla mnie wielka motywacja, zeby cos z tym zrobić!!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-04, 17:30   #168
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez VelvetDream
hymm.. mnie jednak bardziej motywuje, jak widze jak wygladam i chce od tego uciekac. A nie dazyc do telewizyjnych idealow, ktore sa dla mnie szalenie niedostepne. Kazda niech znajdzie sobie swoja motywacje, nie wazne - jaka, wazne, zeby dzialala, prawda?

jasne, ze najwazniejsza jest motywacja, bez niej daleko sie nie zajdzie oczywiste jest to, ze nie opiera sie ona na wpatrywaniu sie we wlasne badz cudze fotki to by bylo smieszne kazda ma wlasny sposob. ja potrafilam wytrzymac pol roku bez slodyczy - pomijajac kawalek urodzinowego torta najwazniejsze bylo w imię czego to robie
suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 01:31   #169
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Cytat:
Napisane przez suzana
przejrzyj sobie nazwiska tych pan. czemu deprecjonujesz to co one robia? i jak ciezko na to pracuja?
Nie robię tego... tylko piszę, że ich zdjęcia są poprawiane. To, że mają wypracowane ciało to nie znaczy, że ich zdjęcia nie są poprawiane i ich nazwiska nie mają znaczenia.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-08, 09:03   #170
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

rzeczywiscie dorysowane miesnie i wyretuszowany tluszczyk...
suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 12:30   #171
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Przecierz to normalne, ze kazde zdjecie jest poprawione, zeby ladniej wygladalo. Ale nie znaczy to, ze te dziewczyny nie wygladaja tak na zywo. U mnie na silowni jest kobitka, ktora cwiczy juz 9 lat, nie ma ani grama tluszczu i cudownie wyrzezbione miesnie, wiec to nie jest nieosiagalne. To chyba dla mnie najlepsza motywacja, bo jak nie chce mi sie juz cwiczyc, a wiem ze jeszcze powinnam to zawsze sobie na nia spojrze (czesto jest na silowni wtedy kiedy ja) i od razu chce sie cwiczyc.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 13:50   #172
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

jejku czy to oznacza,ze cwiczac regularnie bede ladnie miala wyrzezbione miesnie,ale dopiero za 9 lat ?
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 14:06   #173
wonder87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 28
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Hmm... tak czytam wasze notki i sie tak zastanawiam czy nie zrobic tak jak wy. Obwiesic się do okoła takimi fotkami i za każdym razem jak zachce mi się jeść spojrzec na nie i powiedzieć NIE!! Albo wyburzyć kuchnie...heh. Nie nie ma mowy, kocham jeść, ale moja figurka faktycznie hmm.. przydałoby się jej troche dyscypliny, ale jak tu się zmobilizować.Fotki jakos mnie nie przekonuja..
__________________
Jeśli chcesz wiedziec czym jest szczęście, zaciśnij cudzą dłoń w swojej i milcz...
wonder87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 14:25   #174
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

mnie tam fotki przekonuja.wisi taka jedna zgrabna lala u mnie na lodowce i dzieki niej,jak po cos siegam to od razu mi sie odechciewa.A to pewnie dlatego,ze obok wisi zdjecie mlodej kobiety z "duza" nadwaga.
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 14:25   #175
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

wonder87: też kocham (czy może już kochałam..?) jeść i ciężko było mi się zmobilizować i zabrać za dietę. Ale chyba najtrudniejsze są po prostu pierwsze dni. Zaczęłam w poniedziałek, dziś jest piątek i zauważyłam ogromną różnicę w swoim podejściu do jedzenia. Po prostu nie czuję już głodu i nawet nie myślę o tym, żeby zajrzeć do lodówki. Jadam mało, ale to co zjem, całkowicie mi wystarcza. Takie obkurczenie żołądka, jak widać, może zdziałać cuda i z łakomczucha zrobić jednostkę, która po zjedzeniu zwykłego serka wiejskiego, czuje się napchana Spróbuj zmniejszyć serwowane sobie posiłki, a po paru dniach powinnaś zauważyć poprawę.
A właśnie, na mnie zdjęcia jako motywatory też działają kiepsko...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 17:19   #176
wonder87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 28
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Akane: dzieki za dobre słowo.Musze spróbowac chociaż wiem że będzie ciężko.Jak sie zdenerwuje to tez sięgam po jedzenie a zazwyczaj za czekoladę:/.zaczynam od poniedziałku może się uda.Jeszcze raz dzieki
__________________
Jeśli chcesz wiedziec czym jest szczęście, zaciśnij cudzą dłoń w swojej i milcz...
wonder87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 17:31   #177
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Wiecie co dziewczynki, ja wam zazdroszczę.
Siedzę tu cichutko, oglądam sobie te wszystkie zdjęcia i zamaist czuć się zmotywowana, czuje przez te zdjęcia nadchodząca deprechę i atak wilczego apetytu "światu na złość"
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 17:38   #178
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

ehh jakbyście nie wiedziały ze te zdjęcia są jeszcze poprawiane przez fotografików
wezcie sie lepiej do roboty a nie oglądacie te głupie fotki
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 18:53   #179
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

Dziewczyny, nie dajcie się zwariować. Każda może mieć takie zdjęcie, wystarczy tylko dobry fotograf, Photoshop lub inny program do obróbki zdjęć...i J.Lo albo Britney wyglądają jak supermodelki.....
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-07-08, 19:45   #180
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :)

ja i bez photoshopa se moge zrobić takie zdjęcie bo jestem szczupła wystrczy tylko jakiś ładny ciuszek
ale i tak mam obsesje bo cały czas mi sie wydaje ze tyję i ze jestem gruba chociaż wiem że nie jestem
ehh... chyba jestem walnięta:/
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.