biała perła - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 15:34   #151
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: biała perła

odnosze wrażenie, że tylko ja jestem niezadowolona...

może tego aplikatora na szczęke sobie dobrze nie dopasowalam dlatego...czy Wam on się dobrze trzyma zębow? Ja musze mieć ścisnieta szczenke żeby w mairę dobrze sie trzymal, wogole mialam dużo kłopotów z jego zrobieniem...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:13   #152
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: biała perła

Ja nie używalam systematycznie więc ...
Teraz nie nakładam tych nakładek bo są niewygodne. Jak kładę się spać smaruję zęby i nie zmywam. Od nowego roku zaczynam jeszcze raz, tym razem spróbuję systematycznie
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:24   #153
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
hej a czy można wybielać zęby białą perłą jeśli na jedynce ma się pęknięte szkliwo wzdłuż całego zęba?pzdr
ja mam też popękane i żadnej nadwrażliwości na nich nie mam także możesz stosować
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:28   #154
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

a jak sobie radzicie ze ślinotokiem? ja wkładam husteczki przy policzkach i nie połykam ani troszkę tego płynu jednak musiałam przerwać na troszkę ponieważ zasnełam z BP na ząbkach i wystąpiło mi podrażnienie gardła;(( czy ma ktoś też taki objew? a tak to nic mnie nie bolało ani żadnej nadwrażliwości
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:15   #155
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
odnosze wrażenie, że tylko ja jestem niezadowolona...

może tego aplikatora na szczęke sobie dobrze nie dopasowalam dlatego...czy Wam on się dobrze trzyma zębow? Ja musze mieć ścisnieta szczenke żeby w mairę dobrze sie trzymal, wogole mialam dużo kłopotów z jego zrobieniem...
Ja też nie mam idealnie dopasowanych i dostaje mi się tam ślina, ale ślinotoku nie mam Kurczę, nadwrażliwości dzisiaj dostałam.. trochę mnie bolały zęby/ dziąsła. Ale nie jest źle.
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:13   #156
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: biała perła

ja mam taki śliniotok że mi wyływa slina z buzi, nie śmiejcie się ale siedzę z ręcznikiem kuchennym pod buzią, i tak kilkadziesiąt ręczników jest calkowicie mokrych...
straszny mam ślinotok...

ale może to dlatego, że mam zapalenie krtani..

i jeszcze te nakładki, myślicie, że to coś da jak się będzie sam źel bez nakładek nakładać?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 18:40   #157
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: biała perła

chyba jestem coraz bardziej przekonana =)
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 20:38   #158
advocatusdiaboli
Przyczajenie
 
Avatar advocatusdiaboli
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wołów
Wiadomości: 25
GG do advocatusdiaboli
Dot.: biała perła

Ślinotok jest na początku rekacja normalną.
Jeszcze jak dodamy do tego wszystkiego kwaśny smak żelu to ślinka się tworzy
Później przechodzi.
Jeśli mam coś poradzić to przytnijcie sobie te części aplikatorów, które wystają ponad zęby i nachodzą na dziąsła.Tylko trzeba to zrobic umiejęnie Wtedy noszenie staje się wygodniejsze
Moje ząbki mają już 2 odcień ;]
Niepoddaję się i noszę do jedynki ;]
Pozdrawiam.
__________________
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
advocatusdiaboli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:56   #159
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
a jak sobie radzicie ze ślinotokiem? ja wkładam husteczki przy policzkach i nie połykam ani troszkę tego płynu jednak musiałam przerwać na troszkę ponieważ zasnełam z BP na ząbkach i wystąpiło mi podrażnienie gardła;(( czy ma ktoś też taki objew? a tak to nic mnie nie bolało ani żadnej nadwrażliwości
hehehe no ja robie to samo xD hehehee i tez podraznilo mi gardlo ale szybko przeszło

trzymam dzis od rana tak dziwnie bo najpierw pol godzinki bo siostra zrobila sniadanie pozniej nalozylam na godzinke ale naszla mnie taaaka ochota na mandarynki i nie moglam sie powstrzymac xD i teraz siedze sobie potrzymam troszke ze 2 godzinki pewnie poloze sie spac z nakladka znaczy zawsze sie szybko budze bo mi przeszkadza wiec nie ma obaw ze za dlugo zostanie
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:18   #160
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja mam taki śliniotok że mi wyływa slina z buzi, nie śmiejcie się ale siedzę z ręcznikiem kuchennym pod buzią, i tak kilkadziesiąt ręczników jest calkowicie mokrych...
straszny mam ślinotok...

ale może to dlatego, że mam zapalenie krtani..

i jeszcze te nakładki, myślicie, że to coś da jak się będzie sam źel bez nakładek nakładać?
Spróbuj wkładać te ręczniki za policzki z dwóch stron mniej kłopotliwe będzię
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:59   #161
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: biała perła

ja mam chyba problem
dzisiaj używałam BP po raz pierwszy i nie wiem czy dobrze, mam troche problemów. Po 1 aplikator włożyłam do gorącej wody, żeby go uformować, a on się tak strasznie skurczył później włożyłam go na zęby i formowałam,ale był tak ciasny i w ogóle bardzo uciskał mnie w dziąsła, aż mnie do teraz bolą nie wiem czy tak powinno być, niby go skracałam, ale zastanawiam się, czy w ogóle nie uszkodziłam tego aplikatora. poza tym musiałam mocno zacisnąć szczękę, bo spadał ja nie wiem robię coś nie tak?
Ślinie sie okropnie trzymałam 15min na górnych zębach właśnie trzymam na dolnych i nie ciśnie mnie w dziąsła wcale, a ten na górze to jakiś koszmar
W sumie po 15min używania nie zauważyłam żadnych zmian, ale jestem dobrej myśli
Poza tym smak jest okropny, bo trochę połknęłam, w ogóle nie wiem jak wy z tym wytrzymujecie ja na gornych nie mogłam wytrzymać 15min a dalej? za to na dolnych jest bardzo ok wygodny itd
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 13:52   #162
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
ja mam chyba problem
dzisiaj używałam BP po raz pierwszy i nie wiem czy dobrze, mam troche problemów. Po 1 aplikator włożyłam do gorącej wody, żeby go uformować, a on się tak strasznie skurczył później włożyłam go na zęby i formowałam,ale był tak ciasny i w ogóle bardzo uciskał mnie w dziąsła, aż mnie do teraz bolą nie wiem czy tak powinno być, niby go skracałam, ale zastanawiam się, czy w ogóle nie uszkodziłam tego aplikatora. poza tym musiałam mocno zacisnąć szczękę, bo spadał ja nie wiem robię coś nie tak?
Ślinie sie okropnie trzymałam 15min na górnych zębach właśnie trzymam na dolnych i nie ciśnie mnie w dziąsła wcale, a ten na górze to jakiś koszmar
W sumie po 15min używania nie zauważyłam żadnych zmian, ale jestem dobrej myśli
Poza tym smak jest okropny, bo trochę połknęłam, w ogóle nie wiem jak wy z tym wytrzymujecie ja na gornych nie mogłam wytrzymać 15min a dalej? za to na dolnych jest bardzo ok wygodny itd
Jeśli jest tak bardzo niewygodny, to ten 3 aplikator dołączony do zestawu uformuj jeszcze raz,, ale nie wsadzaj do wrzątku od razu. Trochę poczekaj.
Smak, fakt, jest okropny. Ale można się przyzwyczaić. Byle nie połykać Ślinotok Ci przejdzie za jakiś czas
CherieK: ponawiam pytanie : jak tam Twoje ząbki? Który masz już odcień? Jak długo już wybielasz?
advocatusdiaboli nadal zakładasz na noc? Masz jakieś zdjęcie żeby się pochwalić?
Ja mam wrażenie, że u mnie wybielanie stanęło w miejscu Noszę 2x30 min. dziennie...
Myślicie, że to przez herbatę? Tzn. piję prosto z kubka a nie przez słomkę może to dlatego...?
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:28   #163
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Jeśli jest tak bardzo niewygodny, to ten 3 aplikator dołączony do zestawu uformuj jeszcze raz,, ale nie wsadzaj do wrzątku od razu. Trochę poczekaj.
Smak, fakt, jest okropny. Ale można się przyzwyczaić. Byle nie połykać Ślinotok Ci przejdzie za jakiś czas
CherieK: ponawiam pytanie : jak tam Twoje ząbki? Który masz już odcień? Jak długo już wybielasz?
advocatusdiaboli nadal zakładasz na noc? Masz jakieś zdjęcie żeby się pochwalić?
Ja mam wrażenie, że u mnie wybielanie stanęło w miejscu Noszę 2x30 min. dziennie...
Myślicie, że to przez herbatę? Tzn. piję prosto z kubka a nie przez słomkę może to dlatego...?
A mi sie wydaje ze trzeba obciachac najpierw bo to aplikator na zabki przeciez nie dziasla wtedy sprawdzic czy jesty ok

a jaaaa wybielam miesiac w teorii xD bo raz nie zakladalam tydzien;D i tak co dwa dni bo zapominam
moj kolore..hmmm nie wiem czy da sie go jakos porownac bo mam jakies.. szare zeby w sztucznym swietle a w dzien biale w sztucznym mam 2jeczke z tym ze na opakowanie tez patrze w sztucznym hehe wiec realnie nie wiem teraz za oknem juz u mnie ciemno(
z tym ze ja nie mialam zoltych zebow... tylko nierowny koloryt bo 3jki zawsze jakies dziwne byly choc je szorowalam zawziecie... biale tez nigdy jakos nie byly bo kosc mam niestety jaka mam a snieznobiala to nie jest
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:09   #164
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: biała perła

a tak się zastanawiam. jeżeli smarowałambym tylko BP zęby żeby już bez nakładek to czy nie "wypali" mi dziąseł i warg?? kurde bo nie wiem czy to tylko taka moja pierwsza reakcja dzisiaj ale ja miałam odruch wymiotny jak miałam aplikator w ustach nie wiem co mam robić

Edytowane przez martaj145
Czas edycji: 2008-12-22 o 16:11
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 16:37   #165
advocatusdiaboli
Przyczajenie
 
Avatar advocatusdiaboli
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wołów
Wiadomości: 25
GG do advocatusdiaboli
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
advocatusdiaboli nadal zakładasz na noc? Masz jakieś zdjęcie żeby się pochwalić?
Ja mam wrażenie, że u mnie wybielanie stanęło w miejscu Noszę 2x30 min. dziennie...
Myślicie, że to przez herbatę? Tzn. piję prosto z kubka a nie przez słomkę może to dlatego...?
Jestem hardkorowcem i zakłądam na noc.
Tj co drugą noc, bo mam jeszcze retencje po stałym aparacie, którą noszę, gdy nie mam nakładek z białą perłą
Fotki nie mam ale jak będę miała to wrzucę na 100%
Nie przejmuj się, że nei widzisz efektów. Czytałam wypowiedzi innych użytkowników, że u nich było widać po dłuższym stosowaniu.
To sprawa indywidualna
POWODZENIA!

Ja też piję herbatę z kubka. Myślę, że to nie rzutuje aż tak bardzo.
Możesz dla swojego spokoju po każdym wypiciu hebratki porządnie wyszczotkować ząbki
__________________
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
advocatusdiaboli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:53   #166
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
a tak się zastanawiam. jeżeli smarowałambym tylko BP zęby żeby już bez nakładek to czy nie "wypali" mi dziąseł i warg?? kurde bo nie wiem czy to tylko taka moja pierwsza reakcja dzisiaj ale ja miałam odruch wymiotny jak miałam aplikator w ustach nie wiem co mam robić
Mnie szczypią wargi i język jak mam bez aplikatorów. A poza tym żel miesza się ze śliną = osłabienie działania żelu. Już chyba lepiej się pomęczyć z aplikatorami. Spróbuj dopasować aplikator (np. obciąć jak dziewczyny radziły, albo zrobic nowy). Jak dolny jest ok, to górny jak dobrze dopasujesz też powinien być Ok.
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:04   #167
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: biała perła

a jak ktoś ma dziurę w zębie :P ? da\rade czy najpierw koniecznie dentysta i potem. chcę przed świętami zacząć a nie byłam u dentysty...
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 18:19   #168
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: biała perła

Właśnie przez 20min trzymałam BP na zębach bez aplikatorów i nie było źle, tylko trochę jakby "poparzyło" mi język bo mnie szczypał, tak się zastanawiam czy takie stosowanie da jakiś efekt ale tych aplikatorów naprawde nie umiem dobrze uformować
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 20:00   #169
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
Właśnie przez 20min trzymałam BP na zębach bez aplikatorów i nie było źle, tylko trochę jakby "poparzyło" mi język bo mnie szczypał, tak się zastanawiam czy takie stosowanie da jakiś efekt ale tych aplikatorów naprawde nie umiem dobrze uformować
Spróbuj ten trzeci uformuować. Zanóż w wodzie na chwilkę potem uformuj tył a potem znów zanóż i zrób przód. Ja swój aplikator z 4 razy zanóżałam (z tym że na krótko, po jakieś 4-5 sekund) no i mam prawie idealny
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 20:46   #170
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: biała perła

a w jakiej wodzie formujecie? Bo mi tez nie wychodzi...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 19:09   #171
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: biała perła

podobno trzeba w gorącej wodzie, ale ja chyba wzięłam aż za gorącą bo aplikator strasznie mi się skurczył jutro będę próbowała formować go jeszcze raz, a dzisiaj znów nałożyłam BP bez aplikatorów, jak na razie zero efektu liczę, że będzie ok
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 20:31   #172
advocatusdiaboli
Przyczajenie
 
Avatar advocatusdiaboli
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wołów
Wiadomości: 25
GG do advocatusdiaboli
Dot.: biała perła

Ja formowałam we wrzątku i było git
__________________
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!
advocatusdiaboli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 08:38   #173
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Ja poczekałam aż wrzątek trochę ostygnie. Jak ostygnął dość wsadziłam aplikatory na jakieś 5 sek. i wszystko jest ok. W zbyt gorącej mógł się skurczyć
Życzę Wam Wesołych Świąt, mnóstwo prezentów, zdrowia, szczęścia i oczywiście śnieżno białych ząbków!
WESOŁYCH ŚWIĄT!
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 09:51   #174
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: biała perła

Ja wlożyłam do ugotowanej już nie wrzącej, na 5 sekund i mi się cały skurczył i posklejał
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 11:17   #175
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja wlożyłam do ugotowanej już nie wrzącej, na 5 sekund i mi się cały skurczył i posklejał
ja wlałam wrzątek do szklanki poczekałam z minutkę i zanużyłam. I trzymałam chyba nawet mnie j niż 5 sek, jak tylko tak lekko się skurczył odrazu wyjełam, a potem jeszcze raz zanużyłam żeby jeszcze dokładniej uformuować i po 2 dniach jeszcze był troszkę nie wygodny więc znów
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 11:17   #176
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ...
____________/\
___________< o >
_____________\/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * @ o *
________________♥♥♥


Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, wesołych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, bogatego i jeszcze lepszego Nowego Roku 2009 życzy Netiii
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 12:13   #177
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: biała perła

Wesołych Świąt wszystkim =)
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 10:18   #178
be-be
Raczkowanie
 
Avatar be-be
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 416
GG do be-be
Dot.: biała perła

Hmm dziewczyny moj aplikarot był niewygodny, więc fomowałam go drugi raz. I naprawdę polecam, bo teraz wszystko ładnie rpzylega i dobrze się w nim czuję Nie bójcie się tak jak ja gdy on zaczyna się kurczyć we wodzie, to sprawia że jest plastyczny i daje się do modelować hmmm jest takiej konsystencji wosku miękkiego więc jak się potrzyma go w tej wodzie można go bardzo dobrze dopasować do ząbków ja nad moim znęcałam się kilka razy aż w końcu osiągnęłam ten kształt który uważam za idealny pozdrawia... AAa dziś pierwszy dzień używania, tylko góra żebym miała z czym porównać ;D
__________________




be-be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 14:14   #179
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Uff przebrnęłam przez wszystkie posty
Witam wszystkich i chyba się przyłączę. Dwa tygodnie temu mnie oddrutowano, miałam piaskowanie, lakierowanie, ale niestety moją zmorą jest jeszcze kolor
Szkoda mi pieniędzy na wybielanie w gabinecie, dlatego myślałam o jakiejś "domowej" metodzie. Z tego co czytam wnioskuję, że więcej osób jednak widzi efekty. Pewnie nie każdemu jednakowo się zęby wybielają, stąd różnice w opiniach

Jednak skłaniam się ku temu, by spróbować tego specyfiku. Jak już go kupię(zamierzam zaraz po świętach ) i zacznę stosować, to dam znać jak idzie
Pozdrawiam.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:42   #180
ZielonoOka696xC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: biała perła

a ja myślę o zaleczeniu dziur mimo że moja dentystka mówi że nie trzeba -.-
i wybieram sie pojutrze po BP no i zobaczymy..
ZielonoOka696xC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.