czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu??? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 14:19   #151
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Ja z TŻ'tem początkowo myslałam nad datą 02.08.2008.Jednakże jak się okazło lokale,które Nas interesowy miały już zajęte terminyBylismy w szoku,bo to było grubo ponad rok przed.Wlasciciele mówili,ze ludzie mają juz pozajmowane terminy z wyprzedzeniem na 2 latajak dla mnie to przesada...w związku z tym uznalismy,ze przeciez nigdzie się nam nie spieszy i mozemy pobrac sie w nastepnym roku i na spokojnie zajac termin lokalu,tak by wszyscy byli zadowoleni.A co do daty,to chyba bedzie to lipiec.Co prawda nie ma "r",ale to dla mnie bez znaczenia.Znam wiele par,które brały slub w miesiącach bez"r" i zyje im się niekiedy lepiej niż tym,którzy slubowali w miesiącach z "r"...Myślę,że o szczęsciu w małżeństwie decyduje raczej kwestia dobrania niż data...
Pozdrawiam Was dziewczeta
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 21:00   #152
agulamaciula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 42
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Faktycznie z terminami krucho....na początku jedyna wolna sobota w naszym upatrzonym lokalu to 20 września 2008...ale strasznie chcieliśmy w sierpniu..mamy sentyment do tego miesiąca)))), także zrezygnowaliśmy z tego września....a niestety w sierpniu nie było wolnych sobót i zdecydowaliśmy się na wolną, przypadkową datę : 08.08.08r. tj. piątek.....przynajmniej łatwa do zapamiętania hehe...ale czysty przypadek hehe
agulamaciula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:55   #153
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Hello

Ja z moim Tż nie mieliśmy za dużego wyboru co do daty naszego wesela. Wszystko było uzależnione od sali. Sala jest na sierpień 2008 i resztę trzeba dopasować. Najgorzej jest z zespołem. Biorą od 2400 nawet do 4000 za 2 dni.
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 21:04   #154
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my gdzies od roku chcielismy wziac slub 8.08.2008, ale ostatnio doszlismy do wniosku, ze w srodku wakacji malo kto siedzi w domu, wiec zmienilismy date na 28.06.2008, akurat koniec sesji, przed wakacjami... nie nakrecam sie, bo dopiero mamy sale wstepnie zarezerwowana, ale mam nadzieje, ze wszysko sie uda
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:03   #155
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Mój był w moje urodziny i w dodatku dokładnie 2 lata od chwili, gdy zostaliśmy parą. Czyli 09.01. Super, tyle, ze zimno było...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:27   #156
karolakep
Zadomowienie
 
Avatar karolakep
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 231
Smile Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Pewnie zalezy od tego czy ktos jest przesadny czy nie. Ja ma slub w listopadzie bez konkretnej przyczyny dlaczego akurat wtedy. Dla mnie nie ma znaczenia data
karolakep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:38   #157
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

dokladnie nie wazne kiedy wazne zeto piekny dzien i jedyny w zyciu
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 12:09   #158
aniatr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 161
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My chcieliśmy w sierpniu a o tym konkretnym dniu 02.08.08 zadecydował przypadek(wtedy była akurat wolna nasza wymarzona sala) od tej pory strasznie mi się podoba ta data
aniatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 07:16   #159
ikubek
Przyczajenie
 
Avatar ikubek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

U nas to wszystko było uzależnione od sali. Zaręczyliśmy się w lipcu 2007 r. Nie chcieliśmy robbić tego w tym roku i zdecydowaliśmy się na rok 2008 bo na 2009 nie chcieliśmy czekać. I co się okazało - że w mojej miejscowości - Włodawa, i okolicach w jedynym lokalu w którym moglibyśmy mieć wesele są tylko dwiewolne daty marzec i kwiecień. Więc szybko zdecydowaliśmy się na tą dalszą i wszystko pod to zaczynamy załatwiać. Na dobrą sprawę nie mieliśmy problemu z resztą, slub, fotograf, kamerzysta, orkiestra itp. pewnie dlatego ze to mało popularny termin.
__________________
Tyle zostało do naszego ślubu:
http://www.suwaczek.pl/cache/58d834e06d.png



Tyle jesteśmy razem:

http://www.suwaczek.pl/cache/9dee010820.png
ikubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:55   #160
reniabg
Wtajemniczenie
 
Avatar reniabg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 183
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My planowaliśmy 30.08.2008, byłaby to dokładnie 9-ta rocznica odkąd jesteśmy razem w dodatku sobota, ale niestety.....sala zajęta i jedyny wolny termin w wybranej sali był 09.08.2008. I tak już zostało . A nawet wyszło na lepsze, bo kamerzysta i fotograf, których chcieliśmy 30.08.08 mieli pozajmowane!! Jedyny wolny termin mieli 09.08.08 .

Problem był tylko z dj'em z naszego miasta- cały sierpien miał zajęty. Kierownik sali polecił nam dj'a z Wrocławia, bo niedawno prowadził wesele i akurat termin wolny .

P.s Juz nie mogę się doczekac sierpnia
reniabg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:51   #161
Aaanniiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aaanniiiaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 110
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my najpierw chcieliśmy czerwiec, ale mój T.Ż. będzie miał sesję, więc zastanawialiśmy się nad lipcem, ale to okres urlopowy, więc sporo osób mogłoby nie dopisać i jeszcze w sali, która nam się spodobała nie było terminów na lipiec, okazało się, że jest ostatni wolny na sierpień a i zespół, który nam się spodobał miał wolną ostatnią sierpniową sobotę i tak stanęło na 30.08.08
Aaanniiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 18:46   #162
gos88
Raczkowanie
 
Avatar gos88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 253
Smile Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Witacie wizażanki, jestem tu pierwszy raz I też chce sie pochwalić że nasz termin to 28.08.2010, data taka ponieważ wtedy do siebie "wrócilismy" i to był najwspanialsza chwila w miom zyciu(oprócz zareczyn :P) Niby bardzo odległy termin ale to szybko zleci...Jak myslicie kiedy przygotowania? Na początku 2009??? czy później?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-23 o 20:38
gos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:20   #163
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ja kierowałam się miesiącem :P obiad weselny chcę mieć na powietrzu - więc musi być już ciepło...

i tak padło na czerwiec a że w miejscu, gdzie chcę ślubować tego rodzaju uroczystości odbywają się tylko raz w miesiącu - to datę (dzień) mamy narzucony i tak - najprawdopodobniej - nasz ślub odbędzie się 07.06.2008r. (datę można zarezerwować dopiero w styczniu)
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:10   #164
pepitka
Raczkowanie
 
Avatar pepitka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 229
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

U nas wchodziło w rachubę lato, bo się uparłam, że nie będę brała slubu w roku akademickim a to i tak poświęcenie z mojej strony, bo ja niecierpię gorąca. Poza tym znaleźliśmy knajpe z ogrodem i miło byłoby móc z niego skorzystać. z rezerwacją nie mieliśmy najmniejszego problemu, mimo że sale załatwialiśmy niecały rok przed, bo raz w rozmowie z narzeczonym i jego mamą palnęłam, że w piątek też mogę wychodzić za mąż i w ten sposób ślub odbędzie się w 26 urodziny TŻa wszycy zadowoleni, a myślałam, że mnie wyśmieją A poza tym nie matwię się, że przyszły mąż zapomni o rocznicy ( nie dość, że sam świętuje, to przy okazji data to 8.08.2008)
pepitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:15   #165
kruszynki kruszynka
Raczkowanie
 
Avatar kruszynki kruszynka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 49
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Katia0117 i Aniatr ja też wychodzę za mąż 2.08.2008 uwielbiam tą datę od samego początku
kruszynki kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 21:47   #166
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Czerwiec to był zawsze miesiąć bardzo pozytywny dla mnie, a jeśli chodzi o nasz związek to czystym przypadkiem wszystko co ważne i przełomowe dla naszego związku było albo 12 albo 24 danego miesiąca, popatrzyłam w kalendarz i zdębiałam 24.06( jeszcze noc świetojańska do tego ) to była sobota i tak wtedy odbył się nasz ślub
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 11:30   #167
Afrodyta7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Czesc Dziewczyny,
Slubowalam w znana w tym roku date 7.07.2007, aby bylo smieszniej o 19, czyli 7 wieczorem
W naszym przypadku dobor daty byl nastepujacy:moj mąż ma slabosc do cyfry 7,dwa lata temu zaproponowal ze moglibysmy pobrac sie w lipcu 2007 roku.nie wiedzial ze w sobote akurat wypada 7.ja jak to kobieta szybciutko sprawdzilam i zapadla decyzja ze bedzie to 7 lipca 2007 roku.
Jesli chodzi o godzine slubu to juz wyszlo spontanicznie,bo ktos inny zajal nam godzine 17.Poza tym 7 i jej wielokrotnosc to najwazniejsze daty w naszym zwiazku,dlatego tez zdecydowalismy sie na ta wlasnie date.Czy wierzymy w magie cyfr.... chyba nie determinuja one naszego zycia,ale skoro akurat tak sie ukladalo to dlaczego nie mielismy sie na nia zdecydowac.Choc z drugiej strony cos w tym jest.Pobralismy sie 7-ego dnia 7-ego miesiaca w 27 tydzien roku i w 57 m-cu naszej znajomosci.A slub i wesele byly wspaniale i magiczne wlasnie.
Pozdrawiam goraco.
Afrodyta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 21:41   #168
sabatina
Raczkowanie
 
Avatar sabatina
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: brzeg
Wiadomości: 162
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

wizazanki!!!!

na poczatku chcialam RRR w nazwie miesiaca, bo niby wtedy, dzieci z tego zwiazku dobrze wymawiaja RRRR.....

potem szukalismy sali - bez problemu
problem za to z orkiestra- miala wolny termin 19 i 26 lipca...
wiec wybrlalismy 19

tak sie sklada, ze jego rodzice trwaja juz w leciwym zwiazku- brali slub 21 lipca
a my zareczylismy sie 22 lipca
__________________
SABATINA...
sabatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:34   #169
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

U nas wszystko wyszło bardzo spontanicznie.
Dopiero w listopadzie nas tchnęło żeby wkońcu się pobrać (po 1,5 roku nazeczeństwa i 4,5 roku razem) bo mój luby wskoczył na wyzszy próg podatkowy i stwierdziliśmy że nie bedziemy państwu tyle kasy oddawać za darmochę. Najperw tez chciałam żeby było "r" i najlepiej październik bo już nie tak gorąco i miesiąc moich urodzin, ale jak sie okazało że i owszem ale dopiero w 2009r. to to olaliśmy i wzieliśmy jedyny wolny termin na 2008 na upatrzonej sali (znajomego rodziców) i tak wypadł piątek 16.05.2008.
Później były małe przeboje z księdzem bo nie chciał sie zgodzić na piątek, to poszliśmy do innego i bez problemu.
Teraz to się nawet cieszę że to piątek bo rodzina lubego przyjedzie z daleka i bedą mieli całą niedziele na powrót bez pośpiechu, nie ma problemu z załatwieniem dj i fotografa bo w piątki raczej nie ma ślubów a nawet gdzie niegdzie mamy rabaty z powody tego że to nie sobota. Także wszystkim polecam ślub na piątek!!
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-17, 14:07   #170
fanta20
Raczkowanie
 
Avatar fanta20
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 406
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Wolnymi terminami chcieliśmy w sierpiniu2009 (bo w tym miesiącu się poznaliśmy) ale zespół na który sie "uparłam" był już zajęty, jedyny ich wolny termin to był 18lipiec i tak też zostało
fanta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 10:54   #171
enigma7
Raczkowanie
 
Avatar enigma7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 39
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

ja chciałam wrzesień, ale od maja do września pracujemy w plenerach i po prostu nie dalibyśmy rady nic przygotować, w grudniu moi rodzice mają 25 lecie - nie wejdę im w imprezę a następny z "r" jest marzec. 21 marca bo pierwszy dzień ślubu. Dodam, że jesteśmy, niewierzący więc Post nie jest dla nas problemem.
__________________
NASZ ŚLUB: 21.03.2009
NASZE ZARĘCZYNY: 09.11.2007
NASZ POCZĄTEK: 22.02.2004
enigma7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 20:54   #172
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

u nas to byl pierwszy wolny termin w lokalu ktory akurat bardzo chcielismy... a rezerwowalismy 1.5 roku wczesniej... i tym samym mamy 30.08.2008r
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 13:40   #173
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My od początku byliśmy uparci na sierpień..W tym miesiącu "staliśmy się parą" ;-) No i ma R w nazwie (nie żebym była przesądna.. ha ha ha) I ustało na 30 sierpnia! Ostatnia sobota sierpnia... Łądnie wygląda,wg mojego TŻ , ta data... 30.08
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:04   #174
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

My kierowaliśmy się niezajętym terminem w restauracji. Szczerze mówiąc to był ostatni wolny termin Potem załatwialiśmy resztę. Podjeliśmy decyzję o ślubie na początku listopada 2007 a ślub bierzemy we wrześniu 2008
soffera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 08:29   #175
Afrodyta7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Enigma7,przepraszam ze pytam,ale skoro jestescie niewierzacy to dlaczego bierzecie slub?? No chyba ze tylko cywilny.Wybacz ale jesli sie nie wierzy w Boga to slub koscielny nie ma sensu zupelnie.
Pozdrawiam.
Afrodyta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:19   #176
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

No pewnie właśnei cywilny ślub biorą. Nie rozumiem, czego go się często uwaza za gorszy, czy wręcz nieważny, ja z męzem właśnie taki brałam, bo nie ejstem chrześcijanką.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 22:06   #177
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
No pewnie właśnei cywilny ślub biorą. Nie rozumiem, czego go się często uwaza za gorszy, czy wręcz nieważny, ja z męzem właśnie taki brałam, bo nie ejstem chrześcijanką.
generalnie to wlasnie cywilny jest wazniejszy bo jest prawnie wazny.....dlatego kiedys bralo sie dwa sluby - koscielny i cywilny bo sam koscielny nic by nie dal....teraz dla ulatwienia sa konkordatowe...ale i tak prawnie tylko cywilny sie liczy....koscielny nie ma zadnego znaczenia poza duchowym dla osob wierzacych...
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 08:55   #178
Afrodyta7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 10
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Nie uwazam wcale ze slub cywilny jest gorszy od koscielnego. ludzie pobieraja sie z roznych powodow,nie koniecznie do konca chodzi o milosc.Czasami taki slub ulatwia im zycie.Dla mnie slub to jednak nie tylko papier,by mial swoja moc urzedowa,ale rowniez wlasnie ta strona duchowa.Slubu udzielaja sobie wlasnie te dwie osobki ktore stoja przed oltarzem.To ma duzo wieksza moc dla tych dwojga ludzi.
Spytalam po prostu z ciekwosci bo ludzie robia rozne rzeczy.Slub ma dla nich rozne znaczenie.Ja akurat jestem wierzaca,dla mnie slub koscielny jest duzo wazniejszy niz cywilny.Znam jednak przypadki ze ludzie niewierzcy biora koscielny bo tak trzeba, i to jest dla mnie najwieksza glupota.Nikogo nie potepiam za to, ale jestem ciekawa pobudek jakie nimi kieruja.
Pozdrawiam.
Afrodyta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 18:42   #179
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

Hihih a my jesteśmy z Cieszyna. Obok naszego miasta jest taka wieś Dzięgielów i tam odbywa się Tydzień Ewangelizacyjny (pewnie niektóre z was wiedzą jaki to czas, bo odbywa się też np w Mrągowie). I tak nas natchnęło, że to jest przeciez wyjatkowy czas i postanowiliśmy wziąć ślub w drugą sobotę TE nie jesteśmy przesądni, więc absolutnie żadne gdybania na temat literki "r" w nazwie miesiaca nie wchodzą w grę i tak pobieramy się 12 lipca 2008 r
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 15:44   #180
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: czym kierowaliście się przy wyborze daty ślubu???

my wybraliśmy 13.06.2009, bardzo chcieliśmy mieć ślub w czerwcu, oboje mamy w tym miesiącu urodziny i jest tociepły miesiąc, początek lata, były też wolne terminy na październik, ale w tym miesiacu istnieje większe prawdopodobieństwo brzydkiej pogody, tego, że będzie zimno...
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-17 19:22:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.