Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-14, 08:22   #151
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
wozek





http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...111_181651.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...113_132523.jpg

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

to byl gift od hubiego:P
Piękny

Dzień dobry kochane wróciłam niedawno z labu, zobaczymy koło południa czy morfo się trochę poprawiła.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 08:33   #152
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mnie na tym zdjęciu bardziej zainteresowało to co z lewej ekspres?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak espress. Choć teraz już marzy mi się inny.ten pokój w domu robi nam jeszcze za graciarnie więc stoi tam jeszcze trochę kartonów która maja trafić na strych ale tz ma czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 08:45   #153
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Tak espress. Choć teraz już marzy mi się inny.ten pokój w domu robi nam jeszcze za graciarnie więc stoi tam jeszcze trochę kartonów która maja trafić na strych ale tz ma czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach czyli od dawna macie ten ze zdjęcia? A jaki Ci się teraz marzy? My myślimy intensywnie nad zakupem i się rozglądamy ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 08:50   #154
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry!

Widzę, że espiro i hubi rządzą na wątku


Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wskazówki. No właśnie-metki kłamią W dodatku niektóre są opisane rozmiarami w cm np. 56, inne miesiącami. Biorąc pod uwagę, że doświadczenie mam zerowe, to znalazłam ściągę w necie mniej więcej jaki rozmiar w cm to jaki miesiąc. Będę dzisiaj walczyć z tymi worami, bo wczoraj mnie pokonały
Czy którąs z Was budzą w nocy ruchy dziecka? Ja już się zastanawiam, czy ta ruchliwość to napewno jest normalna. O 4 miałam już pobudkę. Potem o 6. Teraz znowu młody wojuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się jeszcze ani razu nie obudziłam w nocy przez ruchy. Albo ja dość mocno śpię, albo mała śpi razem ze mną

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny też chcę mniej więcej taki muszę się jeszcze wybrać do sklepu pooglądać wzornik kolorów na żywo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 08:56   #155
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ach czyli od dawna macie ten ze zdjęcia? A jaki Ci się teraz marzy? My myślimy intensywnie nad zakupem i się rozglądamy ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostaliśmy do w prezencie ślubnym czyli ma 4 lata a teraz bym chciała philips lattego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

No i zaznaczam że to jest wózek używany po jednym dziecku a stan idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 09:20   #156
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ofelka - bardzo ładny ten wózek, na zdjęciach nie widać śladów używania.
Zakupy u hubiego też fajne.

Mnie też nie budzi maluszek, może faktycznie śpię mocno, albo on też spokojnie śpi.

Mi dostarczyli dziś kilka ubranek z Croccodilo -spodenek, bodziaków i pajacyków już mi wystarczy, jeszcze kilka śpioszków może by się przydało i skarpetek.

U nas dziś jest okropna pogoda i ślisko. Wyszłam z domu i przez ostrożne chodzenie w napięciu wróciłam bardzo zmęczona.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 09:22   #157
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
wozek


http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...111_181651.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...113_132523.jpg

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

to byl gift od hubiego:P
Cuuudny

I zakupki tez fajne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 09:31   #158
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ofelka bardzo ładne zakupki ☺ Wózek rzeczywiście wygląda na nówkę i też widzę poszliście w szarości ☺ Super
Kurde, jak Was w nocy dzieci nie budzą, to widocznie nam się strafił wyjątkowy egzemplarz. Może słyszał jak mówiłam, że musi zostac piłkarzem, żeby dobre hajsy zarabiać i już ćwiczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 09:43   #159
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Dostaliśmy do w prezencie ślubnym czyli ma 4 lata a teraz bym chciała philips lattego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

No i zaznaczam że to jest wózek używany po jednym dziecku a stan idealny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy pisałaś, tak z ciekawości zapytam ile zapłaciliście za ten używany wózek? Ceny nawet za używki są dość wysokie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 09:45   #160
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Faktycznie chyba espiro też dość popularne na tym wątku
U nas dziś 25+0. Chyba w końcu zaczyna mi trochę to przeziębienie dopuszczać.. Ile myślicie trzeba odczekać do morfologii i krzywej cukrowej? Kaszel jeszcze mam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 10:00   #161
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Tak wózek chcieliśmy jak najbardziej neutralny kolorystycznie mogę poszaleć wtedy z kocykiem lub otulaczem.
To z dużych rzeczy zostało mi łóżeczko które dla odmiany ma być białe.
Moja jest bardzo aktywna ruchowo wszyscy mówią że tancerka ale w nocy jak mamusia śpi to ona tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisałaś, tak z ciekawości zapytam ile zapłaciliście za ten używany wózek? Ceny nawet za używki są dość wysokie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1350zl więc uważam że cena godna zainteresowania za taki stan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 10:07   #162
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Mój mąż od jakiegoś czasu czyta bajki "do brzucha" wieczorem i zamówiliśmy w zeszłym tygodniu kilka książek. I co? Przyszły szybko, ale okładki są takie brudne że wyglądają jakby ktoś nimi podłogi wycierał. Jedna co przyszła w folii jest ok ale w środku ma naderwane łączenie z okładką i za chwilę się pewnie rozpadnie. Ale jestem zła Najchętniej bym od razu je spakowała i odesłała, ale się boję że wtedy powiedzą że to ja je zniszczyłam
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 10:25   #163
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Tak wózek chcieliśmy jak najbardziej neutralny kolorystycznie mogę poszaleć wtedy z kocykiem lub otulaczem.
To z dużych rzeczy zostało mi łóżeczko które dla odmiany ma być białe.
Moja jest bardzo aktywna ruchowo wszyscy mówią że tancerka ale w nocy jak mamusia śpi to ona tez

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

1350zl więc uważam że cena godna zainteresowania za taki stan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak z tym szaleństwem z kocykami
My chcemy mieć ten wózek dla dwójki maluchów, więc dlatego też w te droższe, mniej zniszczalne rzeczy idziemy w neutralne kolory: wózek szarości, komoda, łóżeczko białe, nawet ręczniki kąpielowe kupiłam uniwersalne bujaczek też weźmiemy jakiś niebieski. Za to rożek i konplet do gondoli mała ma dla siebie w kwiatkach, jeden kocyk chcę dla niej w pudrowym różu i takie tam...

Tak, cena jak najbardziej ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Faktycznie chyba espiro też dość popularne na tym wątku
U nas dziś 25+0. Chyba w końcu zaczyna mi trochę to przeziębienie dopuszczać.. Ile myślicie trzeba odczekać do morfologii i krzywej cukrowej? Kaszel jeszcze mam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojjj nie wiem. Czy na krzywą to wielki wpływ będzie miało? Gorzej się odżywiałaś przez to przeziębienie?

Byłam w rossku
I jakby którąś interesowało zestawienie 2+2 dla bobasa to kupiłam...

*waterwipes *dwupak waterwipes rossmannowskich *frosh płyn do mycia akcesoriów dziecięcych *żel i szampon do kąpieli babydream, wszystko w zbliżonych cenach, więc wyszło po 6,5 za rzecz

Info dla księżniczek - nawilżany papier toaletowy też wchodzi na promkę, zakupiłam

Aaa i tak jak tu dziewczyny pisały to Bella poporodowe kajaki z kartą rossmann za 3,99, a i płyn do prania Bobini też na promce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Mój mąż od jakiegoś czasu czyta bajki "do brzucha" wieczorem i zamówiliśmy w zeszłym tygodniu kilka książek. I co? Przyszły szybko, ale okładki są takie brudne że wyglądają jakby ktoś nimi podłogi wycierał. Jedna co przyszła w folii jest ok ale w środku ma naderwane łączenie z okładką i za chwilę się pewnie rozpadnie. Ale jestem zła Najchętniej bym od razu je spakowała i odesłała, ale się boję że wtedy powiedzą że to ja je zniszczyłam
A nie da się zdjęć zrobić i zareklamować? Póki sprawa jest świeża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 10:28   #164
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Mój mąż od jakiegoś czasu czyta bajki "do brzucha" wieczorem i zamówiliśmy w zeszłym tygodniu kilka książek. I co? Przyszły szybko, ale okładki są takie brudne że wyglądają jakby ktoś nimi podłogi wycierał. Jedna co przyszła w folii jest ok ale w środku ma naderwane łączenie z okładką i za chwilę się pewnie rozpadnie. Ale jestem zła Najchętniej bym od razu je spakowała i odesłała, ale się boję że wtedy powiedzą że to ja je zniszczyłam
Skąd zamawiałaś?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 11:39   #165
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dokładnie tak z tym szaleństwem z kocykami
My chcemy mieć ten wózek dla dwójki maluchów, więc dlatego też w te droższe, mniej zniszczalne rzeczy idziemy w neutralne kolory: wózek szarości, komoda, łóżeczko białe, nawet ręczniki kąpielowe kupiłam uniwersalne bujaczek też weźmiemy jakiś niebieski. Za to rożek i konplet do gondoli mała ma dla siebie w kwiatkach, jeden kocyk chcę dla niej w pudrowym różu i takie tam...

Tak, cena jak najbardziej ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Ojjj nie wiem. Czy na krzywą to wielki wpływ będzie miało? Gorzej się odżywiałaś przez to przeziębienie?

Byłam w rossku
I jakby którąś interesowało zestawienie 2+2 dla bobasa to kupiłam...

*waterwipes *dwupak waterwipes rossmannowskich *frosh płyn do mycia akcesoriów dziecięcych *żel i szampon do kąpieli babydream, wszystko w zbliżonych cenach, więc wyszło po 6,5 za rzecz

Info dla księżniczek - nawilżany papier toaletowy też wchodzi na promkę, zakupiłam

Aaa i tak jak tu dziewczyny pisały to Bella poporodowe kajaki z kartą rossmann za 3,99, a i płyn do prania Bobini też na promce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

A nie da się zdjęć zrobić i zareklamować? Póki sprawa jest świeża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mąż założył konto i zamówił, a pracował w nocy chyba do 6 więc czekam aż wstanie żeby mi dał dane tego zamówienia i będę tam dzwonić

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Skąd zamawiałaś?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Z Merlina. Myślałam, że to jakaś duża księgarnia i w porządku a poza tym mieli wydanie baśni Andersena, które chciałam. Tak to bym pewnie w Empiku zamówiła bo tam nigdy nie miałam takich problemów
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 11:46   #166
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ofelka bardzo ładne zakupki ☺ Wózek rzeczywiście wygląda na nówkę i też widzę poszliście w szarości ☺ Super
Kurde, jak Was w nocy dzieci nie budzą, to widocznie nam się strafił wyjątkowy egzemplarz. Może słyszał jak mówiłam, że musi zostac piłkarzem, żeby dobre hajsy zarabiać i już ćwiczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj Leo tez daje czadu w nocy strasznie po pachwinach kopie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 11:46   #167
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Mamaszkrabka, bardzo mi przykro

Idę dziś na krzywą, z tej okazji oczywiście nie śpię od 3 i już umieram z głodu. Potem wizyta więc wyników nie zdążę dostać do tego czasu, ale przynajmniej tylko raz muszę jechać do luxmedu.

W temacie segregacji ciuszków to nie mam jakichś odkrywczych patentów. Mam wspomniane tu już wielkie pudło z ikei i trzymam w nim na poddaszu ciuszki po starszej, podzielone rozmiarami w workach na śmieci Worków jest 6: 50/56,62,68,74,80,86. Dzielone oczywiście na oko bo metki kłamią. Za chwilę wyjmę 50/56 do szafy młodszej i za jakiś czas na jego miejsce wpadnie worek “92" i tak dalej, a po młodszej będę od razu wydawać bo więcej dzieci nie planuję. Teraz dokupię jeszcze jedno pudło i do niego trafi odkupiona megapaka ciuszków dla młodszej - popiorę i posegreguję tym samym systemem. Myślę że to mi już wystarczy. Do bieżącego używania w pokoju córki trzymam tylko jeden rozmiar. Ale moje dziecko wolno rosło i pewnie drugie będzie miało podobnie.

Pudło takie:
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70290360/
Też zakupiłam takie pudło z Ikei. Myślisz że jak wypiorę i wyprasuje jakoś niedługo ciuszki czyli leżałby jakieś 2 miesiące to moge w to włożyć czy jeszcze w jakieś worki próżniowe czy coś?

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wskazówki. No właśnie-metki kłamią W dodatku niektóre są opisane rozmiarami w cm np. 56, inne miesiącami. Biorąc pod uwagę, że doświadczenie mam zerowe, to znalazłam ściągę w necie mniej więcej jaki rozmiar w cm to jaki miesiąc. Będę dzisiaj walczyć z tymi worami, bo wczoraj mnie pokonały
Czy którąs z Was budzą w nocy ruchy dziecka? Ja już się zastanawiam, czy ta ruchliwość to napewno jest normalna. O 4 miałam już pobudkę. Potem o 6. Teraz znowu młody wojuje
Mój maluch nie budzi w nocy za to często go czuje jak sama się obudze na sikanie, położe i próbuje znowu spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój młody nie budzi w noc za to kiedy ja wstaję na siku i próbuje znowu spać to go czuję

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
wozek


http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...111_181651.jpg
http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...113_132523.jpg

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

to byl gift od hubiego:P
Fajne zakupy ! Też czekam na paczkę od Hubiego dziś dotarł tylko szumiś, niedługo idę odebrać. Zabawne bo mis ma nadrukowane imie Leon więc Leon będzie miał Leona :P

Edytowane przez Justi8822
Czas edycji: 2019-01-14 o 11:48
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 11:52   #168
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

OFELKA normalnie szalenstwo z tymi zakupami super rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 12:40   #169
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Oglądam sobie pieluchy bambusowe i muślinowe ale są jeszcze muślinowe z jonami srebra i bambusowe z mlekiem. Co to w ogóle za cuda?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-14, 13:16   #170
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cześć dziewczyny :hej:

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Haha Mały Was sprzedał

Ale ksiądz super

Pochwal się listą wyprawkową z Gemini

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zamawiałam niczego szczególnego, bo dużo rzeczy mam po pierwszym maluchu.
1) Lovi smoczek 0-2
2) składana suszarka do butelek
3) pojemnik na smoczek
4) podkłady
5) podkład pod prześcieradło nieprzemakalny
6) Nosefrida
7) Lovi kubek 360 (wzięłam już sobie na zapas )
8) silikonowa szczoteczka na palec
9) szczotka do mycia butelek
10) Linomag
11) płyn do mycia butelek
12) Carex ten mały żel do rąk dwupak
13) Woreczki na zużyte pampersy
14) ocetenisept
15) Rennie

I jakieś tam do domowej apteczki.
Sprawdziłam sobie, że dużo rzeczy typu Espumisan czy Dentinox jest w podobnych cenach w DOZ, więc stacjonarnie można kupić, czy nawet zamówić i będzie trochę szybciej niż w Gemini. Kosmetyki kupiłam Hippowe w Rossku Duże podpaski muszę jeszcze kupić, ale to już się tutaj przejdę do sklepu. Maść na sutki używam obecnie do ust, ale póki co nie zużywam nadmiernie
Dużo dzieciowych rzeczy po prostu mam bieżących typu Mariner czy nożyczki do paznokci.

No i dzisiaj kupiliśmy te słodkie rajstopki w liski z Lidla Tylko większe.

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
]a ja od wczoraj walczę z zgagą i refluksem dzisiaj lepiej ale boje sie jeść zeby nie wrocilo bo juz momentami mi sie cofa. Dzisiaj na obiad fast food, hamburgery, ja wzielam salatke ale taka ilość ze po 20 minutach jestem znowu glodna panie sie pomylily i zamiast zrobic bulke z samymi warzywami bez sosow dla dziecka wrzucily wszystko corka nie zje wiec chyba zaraz ja ją pochlone a jej muszę coś zrobic a myslalam ze unikne stania wkuchni.
Cora zansela w aucie, wnieslismy ją do domu i dalej spi. i taak cisza w domu a ja mysle co jej zrobic, wczoraj na odpal zrobilam jej na szybko placki z dyni, ale smakowalo bo dwie patelnie zjadla i nic dla mnie nie zostawila
Łączę się w zgagowo-refluksowym bólu

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Zmarla dzis moja babcia, przeczuwalam, ze nie dotrwa do porodu. Bylismy przygotowani juz od 3 miesiecy na taka sytuacje, a od momentu kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy mialam takie przeczucie, jakies mysli, ze jesli donosze ciaze to ona odejdzie... Wychowywala nas i mialam z nia blizszy kontakt jak byla jeszcze sprawna umyslowo pomimo tego, ze to skorpion i czasem dawala popalic to wspominam ja dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo mi przykro
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Hi hi, przepis mojego przyszlego szwagra Kochana, wyrazy współczucia
Co do refluksu niestety też mam, w dodatku chyba puchną mi kostki, muszę na wizycie wspomnieć
Co do zakupów aptecznych, dzięki za ściągę ☺
Do dziewczyn, które dostały lub miały ciuszki po starszych dzieciach. Macie jakiś patent na segregacje? Wiadomo ze popiore te na 56 i 62. Widzę że są takie 62/68 i nie wiem czy je ruszać... Chyba też je ogarnę choć wielkie się wydają. Jak przechowujecie te większe ciuchy "na zaś"? W workach próżniowych? Mam jakieś kurteczki na jesień, ale nie potrafię oszacować czy kwietniowe dziecko wejdzie w nie np. we wrześniu czy październiku. Segregujecie rozmiarami? Porami roku? help bo utonę w tych ciuchach! Mam dobre 6 worów. Chyba bez prania się obejdę przez pół roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po generalnym praniu i prasowaniu mam zamiar wszystko wywalić na kupę i posegregować wizualnymi rozmiarami Czyli po prostu przykładając body do body.
Wiadomo, że najmniej mam tych rzeczy 56 i ten rozmiar pewnie szybko się skurczy, więc na te najmniejsze wszystkie typy ubranek poświęcę jedną szufladę, a przedział 62-68 wsadzę do pozostałych. Rozmiar rozmiarowi nierówny, więc te większe bodziaki z tego przedziału wcisnę w tył szuflady Rozmiar 74 i większy chowam do szafy w reklamówkach. Ale w sumie te pojemniki z Ikei spoko. Może będziemy jeszcze w Ikei przed porodem to kupię

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Witam sie dziewczyny juz z pracy
mamaszkrabka wyrazy współczucia
wrzucam wam fote od hubiego

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2019/1...111_181651.jpg

widac?
O jaaaaa Mówiłam TŻ właśnie, że to mega frajda robić zamówienie dla pierwszego dziecka. Tyleee fajnych rzeczy w jednej paczce

Nam pozostał do kupienia fotelik i chyba laktator. Ostatnio przy zmianie tej kołdry wygrzebałam dosłownie cały zestaw pościeli/kołderki do łóżeczka i do wózka, a myślałam, że dałam koleżance.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 13:26   #171
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Też zakupiłam takie pudło z Ikei. Myślisz że jak wypiorę i wyprasuje jakoś niedługo ciuszki czyli leżałby jakieś 2 miesiące to moge w to włożyć czy jeszcze w jakieś worki próżniowe czy coś?


Mój młody nie budzi w noc za to kiedy ja wstaję na siku i próbuje znowu spać to go czuję


Fajne zakupy ! Też czekam na paczkę od Hubiego dziś dotarł tylko szumiś, niedługo idę odebrać. Zabawne bo mis ma nadrukowane imie Leon więc Leon będzie miał Leona :P
Ale fajnje trafilas z tym imieniem szumisia ja tez mam, mam nadzieje, ze mi sie sprawdzi i synek da pospac dzieki niemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 13:50   #172
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Dokładnie tak z tym szaleństwem z kocykami
My chcemy mieć ten wózek dla dwójki maluchów, więc dlatego też w te droższe, mniej zniszczalne rzeczy idziemy w neutralne kolory: wózek szarości, komoda, łóżeczko białe, nawet ręczniki kąpielowe kupiłam uniwersalne bujaczek też weźmiemy jakiś niebieski. Za to rożek i konplet do gondoli mała ma dla siebie w kwiatkach, jeden kocyk chcę dla niej w pudrowym różu i takie tam...

Tak, cena jak najbardziej ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Ojjj nie wiem. Czy na krzywą to wielki wpływ będzie miało? Gorzej się odżywiałaś przez to przeziębienie?

Byłam w rossku
I jakby którąś interesowało zestawienie 2+2 dla bobasa to kupiłam...

*waterwipes *dwupak waterwipes rossmannowskich *frosh płyn do mycia akcesoriów dziecięcych *żel i szampon do kąpieli babydream, wszystko w zbliżonych cenach, więc wyszło po 6,5 za rzecz

Info dla księżniczek - nawilżany papier toaletowy też wchodzi na promkę, zakupiłam

Aaa i tak jak tu dziewczyny pisały to Bella poporodowe kajaki z kartą rossmann za 3,99, a i płyn do prania Bobini też na promce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

A nie da się zdjęć zrobić i zareklamować? Póki sprawa jest świeża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odzywam się tak różnie, ale czytałam że choroba może wpływać na wynik krzywej, ale nie doczytalam czy i ile trzeba odczekać może na pisze na czacie do położnej w medi.
Przyszło mi zamówienie od hubiego, w sumie jakoś nie poszalalam u niego. Ale te smoczki z lovi malutenkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:08   #173
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Odzywam się tak różnie, ale czytałam że choroba może wpływać na wynik krzywej, ale nie doczytalam czy i ile trzeba odczekać może na pisze na czacie do położnej w medi.
Przyszło mi zamówienie od hubiego, w sumie jakoś nie poszalalam u niego. Ale te smoczki z lovi malutenkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smoczki malutenkie a i tak czasem zajmują pół buźki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:14   #174
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Mój mąż od jakiegoś czasu czyta bajki "do brzucha" wieczorem i zamówiliśmy w zeszłym tygodniu kilka książek. I co? Przyszły szybko, ale okładki są takie brudne że wyglądają jakby ktoś nimi podłogi wycierał. Jedna co przyszła w folii jest ok ale w środku ma naderwane łączenie z okładką i za chwilę się pewnie rozpadnie. Ale jestem zła Najchętniej bym od razu je spakowała i odesłała, ale się boję że wtedy powiedzą że to ja je zniszczyłam
Zgloś koniecznie!
Widzę laski, że się rozkręciłyście z zakupami Mi został do kupienia stojak do wanienki, fotelik, termometr i apteczne rzeczy... Cieszę się, że mam większosć z głowy, bo ja się już nie nadaje do sklepów
Nie wiem kiedy z praniem ruszyć? Chyba w lutym, bo jeszcze prasowanie, a te rzeczy schną jakby chciały a nie mogły w taką pogodę
Czekam na przesyłkę z allegro, ale nie od hubiego
PS. U mnie za oknem sajgon, normalnie zamieć aż mam małego cykora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:22   #175
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Wróciłam z zakupów, ogarnęłam obiad, robię sobie kawkę ;-)

Nie ogarniam tego co się stało wczoraj w Gdańsku...prezydent zmarł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:23   #176
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dostałam sms, że będzie do mnie nadana paczka DHLem, ale nie było napisane od kogo. Sprawdziłam, że w Gemini idzie DPD, więc to pewnie butelki z Allegro

Zjadłam tortille i ledwo się ruszam. Muszę przed 16 jeszcze powiesić pranie, bo potem idę po małego do przedszkola i z nim do fryzjera.
Mała nie sprzyja w obżarstwie. Chyba tortilla jej smakowała, bo kopie ile wlezie Pękam.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:29   #177
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Minacha u mnie też za oknem masakra, dobrze że zdarzyłam przed na zakupy zanim się rozhulalo.
Cocci co ty mówisz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:42   #178
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie ogarniam tego co się stało wczoraj w Gdańsku...prezydent zmarł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Naprawdę smutna wiadomość
Ciężko zrozumieć co się wydarzyło, cały motyw tego chłopaka, w głowie się ta cała historia nie mieści. Co z ta Polską się podziało?...
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 14:49   #179
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Czytam i łzy mi same płyną, co się dzieje z tym krajem... dawno nie było mi tak smutno i przykro

Na poprawę nastroju dostałam maila, że wysłali mi wózek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 15:01   #180
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

I jeszcze Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji szefa WOŚP..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.