Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-05, 09:20   #151
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

bylas prywatnie czy na nfz? ja tez sie boje tej wizyty u ortopedy...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 09:22   #152
kasiaz13
Raczkowanie
 
Avatar kasiaz13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 127
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Piszecie, że w Łęcznej terminy operacji kosmicznie odległe, więc zapisałam się na konusltację do Orłowskiego. Na luty przyszłego roku. Do dr Kaniewskiej. Czy któraś z Was ją zna?

Miaustra - kurczę, przecież ze skierowaniem przy takim rozmiarze nie powinno być żadnego problemu. Mam rozmiar 75G i bez najmniejszych trudności dostałam skierowanie od lekarza rodzinnego i od neurologa. Powodzenia u innego lekarza!
kasiaz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 09:11   #153
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Byłam prywatnie , idę do rodzinnego po skierowanie a do ortopedy pójdę innego z rtg ......ludzie wogole mówił że mnie podleczy pójdę na rehabilitację to nie będę chciała operacj. Tylko Ze to nie decyzja jednej chwili tylko kilka lat o tym myślę
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 10:05   #154
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej - a jak jest z waznoscia skierowania ? Jeśli wezmę skierowanie dziś a na konsultacje zapisza mnie za rok ? Od czego zacząć ? Skierowanie, badania czy rejestracja - ta Łączna wydaje się bardzo odległa 😕 czy np w Warszawie jest ktoś godny polecenia kto robi na nfz ?

W necie krąży historia jak to ciało rośnie do ok 19 roku życia - tylko tyłek o tym nie wie - u mnie jest inaczej - biust tego nie zarejestrował i wciąż się powiększa w tej chwili 70 gg w brytyjskiej rozmiarowce.

Wczoraj tu trafiłam - a myślałam że jestem z tym "problemem " sama .
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 23:22   #155
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Tak udało się mam na 5.09. nie Było żadnego problemu mówiłam tylko ze chciałabym mieć w tym roku i się udało.
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 14:19   #156
Miaustra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny idę jutro do ortopedy mam nadzieję że napiszę mi skierowanie, z jakim kodem ono ma być wiecie? Kurcze mojej doktor rodzinnej nie ma a chce juz w koncu umowic sie do Łęcznej.
Miaustra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 19:51   #157
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

N62 to jest kod, który powinien wpisać lekarz. Ja dzwoniłam przed świętami do Łęcznej to na 17 maja było miejsce na konsultacje. Ale terminy operacji 3 lata do przodu... nawet rozmawiałam z panią doktor, bo pytałam o jedną rzecz to mówiła, że mają odległe terminy. Także mam ochotę wybrać się gdzieś, gdzie szybciej ogarnę temat.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Eliza89Z, a Ty gdzie będziesz miała robioną operację?
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-10, 00:07   #158
Eliza89Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 69
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W Łęcznej na konsultacji byłam u Dr. Mądrego wiec myśle ze to on będzie mnie operował.
Eliza89Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 10:46   #159
Daria2603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny . Jestem nowa na waszym forum nie zabardzo wiem jak tu szukac i gdzie wpisywac pytania 😊 rowniez tak jak wy zmagam sie z duzym biustem -miseczka G . Bardzo utrudnia mi to zycie ... Mam do Was kilka pytan czy zabieg pomniejszania mozna wykonac na Nfz ? I jak do tego sie zabrac? Pozdrawiam Was cieplutko 😉
Daria2603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 13:43   #160
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jak najbardziej mozna wykonac na NFZ
1. musisz isc do rodzinnego który wypisze skierowanie do poradni hirurgii plastycznej
2.nalezy wybrac szpital ktory przeprowadza takie operacje
3. trzeba cierpliwie czekac na termin konultacji
4. nalezy uzyskac skierowanie od ortopedy/neurologa/psychiatry o wskazaniach do zmniejszenia biustu
5.konsultacja
6.morfologia itp
7. operacja <3
Wydaje sie to droga przez meke ale da sie to przejsc
Moja operacja bedzie za miesiac w Orlowskich w Warszawie <3
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 18:28   #161
Megbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez lisicapol Pokaż wiadomość
W takim razie 3mamy kciuki!

Ja powróciłam na formu po 5 miesiącach od operacji Dziewczyny, mogę Wam powiedzieć jedno - to była najlepsza decyzja mojego życia! To jest tak trudne do opisania, ale komfort życia zmienił się o 180'. Czuje się wreszcie jak kobieta w wieku 26 lat, a nie krowa dojna Piersiaki słodko sterczą, nie latają w różnych kierunkach pod koszulką i nie "obijają" się o siebie podczas jakichkolwiek czynności, nie pocą się - wszystko na plus! Nawet stanika nie muszę nosić, więc żadnych otarć od ramiączek nie mam. Bierzcie się w garść i róbcie cycki!

Mam tylko pytanie do kobietek PO - znacie coś lepszego na blizny niż Dermatix? Bo stosuję go już trochę, a jednak mam duże skłonności do zrostów blizn i te pod piersiami są wypukłe Dajcie znać!
Lisicapol, ja za każdym razem kupuję inny żel. Zaczęłam od Dermatixu, potem był Sutricon, Silaurum a teraz mam Bliznasil. Wydaje mi się, że najbardziej skuteczny był do tej pory Silaurum. Wprawdzie kupiłam go, bo nie było w aptece akurat nic innego, ale sądzę, że jest niezły. Jest na bazie oczywiście silikonu z nanokoloidem złota, pięknie wypłaszczył mi bliznę pod piersiami. Jak skończę Bliznasil, wrócę do niego. Niemniej jednak najważniejsza jest systematyczność. Ja smaruję systematycznie, ale 1 x dziennie. Długo to trwa, ale blizny się zmniejszają. Spróbuj, warto. Pozdrawiam.
Megbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 09:14   #162
dagmara_karas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzień dobry dziewczyny jestem tu nowa ale chciałam zapytać te co już przeszły operacje proszę powiedzcie jak trzeba się przygotować co ze sobą zabrać ja mam operacje 21 listopada w Nowej Soli
dagmara_karas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 19:08   #163
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny. POMOCY!!! Jestem tu nowa i trochę zagubiona. Mam 29 lat, 73 kg, 163cm, rozm. 75/80 H.
Jestem już zdesperowana, o wiecznym bólu pleców nie muszę wspominać, bo każda wie o co chodzi. Niedawno doszły mi problemy ze spaniem, jak chcę zasnąć na plecach to mi się cycki rozlewają na boki, jak na brzuchu to je zgniatam. Odparzenia, dyskomfort. Ćwiczę trochę na siłowni ale biust przeszkadza mi w jakichś takich ćwiczeniach cardio bo zaraz podskakuje jak szalony a to boli.
Chciałabym skorzystać z redukcji piersi na NFZ. Byłam dziś u lekarza internisty, dostałam skierowanie do neurochirurga i tam mam powiedzieć o swoim problemie. Ale trochę się obawiam, że jak pójdę tak na NFZ i powiem, że potrzebuje skierowanie do chirurga plastycznego to uzna że mam w głowie poprzewracane, albo żebym sobie zrobiła cycki prywatnie. Od jakich lekarzy miałyście skierowania? Pomożcie mi coś. Jestem w stanie iść na pociąg i dojechać do jakiegoś lekarza, który potraktuje sprawę poważnie.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 20:50   #164
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Lusia - u tych orlowskich masz kogoś sprawdzonego ? Kto będzie wykonywał zabieg ? Długo czekalas na termin operacji ?
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 21:30   #165
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Np bol plecow czy zwyrodnienie kregoslupa.dermatolg moze napisac ze powoduje odparzenia pod biustem I otarcia pod ramiaczkami stanika

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cos mi zjadlo posta .Skierowanie moze napisac Ci lekarz rodzinny majac to skierowanie juz mozesz umawiac sie na konsultacje Dopiero pozniej specjalista wypisuje zaswiadczenie o tym ze duzy biust jest przyczyna wielu roznych dolegliwosci
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 23:24   #166
Kolorkina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W Nowej Soli robią takie operacje? Ktory chirurg tam operuje?
Kolorkina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 16:54   #167
dagmara_karas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Właściwie to nie wiem jaki chirurg ja zakwalifikowałam się w zeszłym roku w lipcu a mam na tego roku na listopad i ostatnio dowiedziałam się że jako jedna z ostatnich będę tam operowana
dagmara_karas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 16:41   #168
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jutro o 8,45 konsultacja u Sirka w Bielsku .Troche sie boje ze mnie nie zakwalifikuje .Tak wiec trzymajcie dziewczyny za mnie (a raczej za moje plaskacze)kciuki.Jak bede po to dam znac jak poszlo I ile obecnie czeka sie w Bielsku na operacje
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 06:55   #169
sloneczna plaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

JolaGG koniecznie daj znać, czekam niecierpliwie na info, napisz też u którego byłaś na konsultacji czy u ojca czy u syna. Trzymam kciuki
sloneczna plaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 09:01   #170
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Czekałam troszkę ponad rok, byłam wczesną wiosną 2017 a operacje mam na maj 2018 <3 Bedzie mnie operowala dr Charytonowicz, mloda lekarka ale podobno dobra. Oby!;D
Został miesiac, a mi sie zaczelo zapalenie oskrzeli... Mam nadzieje, ze do tego 20.05 nie bedzie juz sladu... Naprawde odsylaja nawet z lekko zaczerwienionym gardlem? Dziewczyny, jak robilyscie morfologie to wszystko mialyscie idealnie w normie?
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 13:20   #171
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lusia_em Pokaż wiadomość
Czekałam troszkę ponad rok, byłam wczesną wiosną 2017 a operacje mam na maj 2018 <3 Bedzie mnie operowala dr Charytonowicz, mloda lekarka ale podobno dobra. Oby!;D
Został miesiac, a mi sie zaczelo zapalenie oskrzeli... Mam nadzieje, ze do tego 20.05 nie bedzie juz sladu... Naprawde odsylaja nawet z lekko zaczerwienionym gardlem? Dziewczyny, jak robilyscie morfologie to wszystko mialyscie idealnie w normie?


Trzymam kciuki ... będzie dobrze.... Krótko czekałaś....
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 14:55   #172
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Niestety musze czekac do5.04. 2021w lecznej.Za duzo schudlam(40kg)I moje piersi niestety tez z h/i no gg.Co do czasu oczekiwania na operacje to Dr J.Sirek nie udzielil mi zadnych informacjiJ bo nie bede miala u niego operacji .Teraz musze cwiczyc cierpliwosc
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:00   #173
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lusia pij dużo wody - bardzo dobre efekty przynosi picie ok 3 szkl ciepłej wody na czczo rano. Ja próbuje się dodzwonić do Warszawy ale ciężko coś. Czy sama wybieralas lekarza prowadzącego czy to z przydziału ? Jaki mają stosunek do pacjentki z takim problemem ? Mnie nikt nie rozumie komu o tym wspominam - twierdzą że mam goi bzdziu w głowie. Totalny brak zrozumienia.
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:05   #174
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A do lecznej jade 17 maja do Dr Madrego na konsultacje w sprawie Nebuchadnezzar .Ktoras z was pisala ze tez jedzie 17moze sie spotkamy.😁

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Poprawka jade w sprawie brzucha,ktory tez Noemi Los I Ernie wisi I zastanawiam sie Co bardziej no obwislo brzuch czy piersi😁
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 19:34   #175
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziekuje za rade z woda, jutro sprobuje Nie wybieralam lekarza, zostalam zapisana po prostu na pierwszy wolny termin. Ale p. doktor jest naprawde bardzo mila, wszystko mi tlumaczyla. Pielegniarka ktora byla z nami w gabinecie tez byla naprawde ok. Z brakiem zrozumienia spotkalam sie na razie tylko w gabinecie rtg, panie ktore mi robily zdj nie mogly zrozumiec dlaczego chce zmniejszyc taki ladny biust, "niektórzy mezczyzni przeciez lubia takie naturalne piersi"... Jedynie boje sie troche wizyty u ortopedy, chyba wybiore jakas mloda kobiete, ona powinna zrozumiec...
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 22:10   #176
todzia82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 38
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też mam konsultacje na 17 maja w Łęcznej
todzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 09:54   #177
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JolaGG Pokaż wiadomość
Niestety musze czekac do5.04. 2021w lecznej.Za duzo schudlam(40kg)I moje piersi niestety tez z h/i no gg.Co do czasu oczekiwania na operacje to Dr J.Sirek nie udzielil mi zadnych informacjiJ bo nie bede miala u niego operacji .Teraz musze cwiczyc cierpliwosc

JOLAGG - schudłaś 40kg - JAK TY TO ZROBIŁAŚ!!!
Ja chcę schudnąć 15kg i mam wielki z tym problem !!
Podziel się wiedzą... proszę

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez todzia82 Pokaż wiadomość
Ja też mam konsultacje na 17 maja w Łęcznej

Daj znać na kiedy będziesz miała termin operacji
Ja mam wyznaczony termin na 07.2020r. ale chcę się wybrać jeszcze w innej sprawie
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 12:33   #178
JolaGG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 50
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duzy biust schudlam po operacji bariatrycznej.Te moje 40 KG to nic przy innych ludziach po tej operacji gdzie chudna 50,60 kg.
JolaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 08:54   #179
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Wizyta ktorej sie balam najbardziej (u ortopedy) za mna
Pani dr byla super, bez zadnego "ale" dala mi skierowanie. Teraz czekam tylko az wyzdrowieje i ide do rodzinnego po opinie, ze jestem zdrowa. Boze, nie moge uwierzyc, ze to juz sie dzieje
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 13:54   #180
Malgorzata_95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kochane, a co gdy karmie piersią? Można spokojnie zapisać się na konsultacje? Chciałabym się pozbyć zbędnego balastu.. aktualnie mam 80H.. myślicie ze jest szansa na rozmiar B/C?
Malgorzata_95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.