Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 11:52   #151
jotti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
AA Intymna Pro- specjalistyczny płyn do higieny intymnej
- potrzeba odświeżenia i upławy

Powiem ci, że nie wiem ile kosztuje, bo podebrałam go mamie, która dostała jakiegoś lekkiego swędzenia i pieczenia, kupiła ten płyn i jest bardzo zadowolona. A ja wieczny tester sama spróbowałam i muszę powiedzieć, że dla mnie jest idealny.

Doczytałam nawet teraz z tyłu buteleczki, że jeżeli jest wyjątkowa potrzeba odświeżenia, to bardzo dobrze się sprawdza po seksie.
Popieram, ten płyn jest super! Używam na zmianę albo tego, albo emulsji Lactacyd, która dla mnie jest chyba jeszcze lepsza niż AA. Jest też specjalna odmiana Lactacydu- nazywa się Lactacyd Femina Plus płyn ginekologiczny i jest na upławy, infekcje i podrażnienia. Nie używam go co prawda na codzień, bo normalnie wystarcza mi emulsja L., ale w "krytycznych" momentach ten płyn jest niezastąpiony, zawsze go mam w łazience, więc polecam!
jotti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:31   #152
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ja to mam szczęście... Skończyło się krwawienie, a tu dalej celibat! Znowu mi wyskoczyło jakieś cholerstwo, ale tym razem to guzek przy wejściu do pochwy. :-/ Miałam to już raz i parę dni maścią musiałam się leczyć. Na szczęście jeszcze ją mam.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:51   #153
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

jak tak was czytam to dziwie się że jeszcze ja nic nie miałam bo jakoś nigdy specjalnie nie uważam na to żeby np. tż mył ręce zanim zacznie mnie dotykać. tż ma dużego, włochatego psa i zawsze jak kochamy się u niego mam sierść WSZĘDZIE i musze ją sobie wyciągać z wiadomych miejsc i dziwie się, że jeszcze się nie doigrałam za to wszystko
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:52   #154
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez rozsznurowana Pokaż wiadomość
jak tak was czytam to dziwie się że jeszcze ja nic nie miałam bo jakoś nigdy specjalnie nie uważam na to żeby np. tż mył ręce zanim zacznie mnie dotykać. tż ma dużego, włochatego psa i zawsze jak kochamy się u niego mam sierść WSZĘDZIE i musze ją sobie wyciągać z wiadomych miejsc i dziwie się, że jeszcze się nie doigrałam za to wszystko
ja też nie miałam nic jeszcze na szczęście i nie narzekam na to, oby to trwało jak najdłużej
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:57   #155
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ani słowa o sierści psa! TŻ ma takiego kudłacza i on gubi te swoje sztywne białe włoski i są później wszędzie, na swetrach TŻ, później przeskakują na mnie (ja nie dotykam tej "bestii" )

Ja też nie krzyczę na TŻ "umyj rączki" czy coś i dzięki Bogu się nie doigrałam, ale po stosunku czy pieszczotach albo biorę prysznic albo manewruję tam chusteczkami do intymnej.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:07   #156
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez rozsznurowana Pokaż wiadomość
tż ma dużego, włochatego psa i zawsze jak kochamy się u niego mam sierść WSZĘDZIE i musze ją sobie wyciągać z wiadomych miejsc i dziwie się, że jeszcze się nie doigrałam za to wszystko
hehehe ja mam to samo
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:09   #157
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Ani słowa o sierści psa! TŻ ma takiego kudłacza i on gubi te swoje sztywne białe włoski i są później wszędzie, na swetrach TŻ, później przeskakują na mnie (ja nie dotykam tej "bestii" )
ja czasami dostaje szału jeśli chodzi o tą sierść JEST WSZĘDZIE! w dodatku jego pies mnie wybitnie ''kocha'' tylko wejde zaczyna skakać, ślinić się, biegać po całym mieszkaniu i zabierać buty. wszystko było by ok gdyby pocieszył się chwile na mój widok i sobie poszedł. ALE ON NIE ODSTĘPUJE MNIE NA KROK! chodzi za mną ciągle i cieszy się, że do niego przyszłam jak jestem w wc to leży pod drzwiami albo je sobie otwiera, żeby zobaczyć co robie jak siedzę przy biuru to się wpycha pod i kładzie mi się na stopy. jak go pogłaszcze to dostaje szału i tak się cieszy, że już nie raz się posikał na mój widok tż mówi, że się zakochał troche to denerwujące bo jak nocuję i tż wygania go na korytarz to całą noc leży pod drzwiami i piszczy albo jak tż mnie przytula to on jest zazdrosny i zaczyna strasznie szczekać. tak samo jak tż mnie klepnie np. w pupe to od razu zaczyna mnie bronić. ale to nie zmienia faktu, że czasami jest strasznie uciążliwy i denerwujący a ta sierść... ostatnio kupiłam sobie śliczną sukienkę na wesele, przybiegam podekscytowana do tż żeby się pochwalić, wyciągnełam ją z reklamówki i trzymałam w powietrzu. nie kładłam nigdzie. po jakiś 15sek była CAŁA z czarno-biało-brązowej sierści
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 13:16   #158
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ale moje dolegliwości zwykle biorą się przeważnie z niedostatecznej higieny w trakcie krwawienia... Więc nie wiem skąd ten temat o TŻ-etach...
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:17   #159
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez rozsznurowana Pokaż wiadomość
ja czasami dostaje szału jeśli chodzi o tą sierść JEST WSZĘDZIE! w dodatku jego pies mnie wybitnie ''kocha'' tylko wejde zaczyna skakać, ślinić się, biegać po całym mieszkaniu i zabierać buty. wszystko było by ok gdyby pocieszył się chwile na mój widok i sobie poszedł. ALE ON NIE ODSTĘPUJE MNIE NA KROK! chodzi za mną ciągle i cieszy się, że do niego przyszłam jak jestem w wc to leży pod drzwiami albo je sobie otwiera, żeby zobaczyć co robie jak siedzę przy biuru to się wpycha pod i kładzie mi się na stopy. jak go pogłaszcze to dostaje szału i tak się cieszy, że już nie raz się posikał na mój widok tż mówi, że się zakochał troche to denerwujące bo jak nocuję i tż wygania go na korytarz to całą noc leży pod drzwiami i piszczy albo jak tż mnie przytula to on jest zazdrosny i zaczyna strasznie szczekać. tak samo jak tż mnie klepnie np. w pupe to od razu zaczyna mnie bronić. ale to nie zmienia faktu, że czasami jest strasznie uciążliwy i denerwujący a ta sierść... ostatnio kupiłam sobie śliczną sukienkę na wesele, przybiegam podekscytowana do tż żeby się pochwalić, wyciągnełam ją z reklamówki i trzymałam w powietrzu. nie kładłam nigdzie. po jakiś 15sek była CAŁA z czarno-biało-brązowej sierści

Koszmar...
Ja się do TŻ psa nie zbliżam, boję się psów od dziecka i nic mi już na starość nie pomoże W sumie kotów też się boję. Kiedyś u TŻ jeden mi wskoczył na kolana z zaskoczenia, oczywiście się udarłam, a teściowa wpadła z przerażeniem w oczach bo była pewna że mnie prąd kopnął

Także do wszelkich zwierząt czworonożnych niestety mam uraz
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:22   #160
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Koszmar...
Ja się do TŻ psa nie zbliżam, boję się psów od dziecka i nic mi już na starość nie pomoże W sumie kotów też się boję. Kiedyś u TŻ jeden mi wskoczył na kolana z zaskoczenia, oczywiście się udarłam, a teściowa wpadła z przerażeniem w oczach bo była pewna że mnie prąd kopnął

Także do wszelkich zwierząt czworonożnych niestety mam uraz

ja lubie praktycznie wszystkie zwierzęta, ale ten pies jest uciążliwy troche
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:27   #161
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Lia, najlepsze jest w tym wszystkim to ze my sie nie poklocilismy nawet, wszystko bylo okej, on mial taka sprawe rodzinna, myslalam ze sie rozwiaze to, nie bylo tak nic tak powaznego, on jest dosyc impulsywny i ktos z jego bliskiej rodziny wyjezdza, choc to nie jest do konca przesadzone, z tego powodu ze nie jest latwo kogos wymeldowac od tak sobie z mieszkania, zwlaszcza gdy ten ktos placi przez 10 lat rachunki i jest tam zamedowany - musialaby ta osoba kupic mieszkanie - podobna sytuacje miala moja znajoma. Tak mi sie wydaje, w kazdym razie po prostu w Polsce jest takie prawo, ze to nie jest takie proste kogos wymeldowac z tego co sie orientuje.

I moj TZ rzuca wszystko, i on chce wlasnie z ta osoba ze swojej rodziny wyjechac - i to wszystko stalo sie na przelomie tygodnia. Po prostu ta osoba ktora chce wyrzucic ta osobe z rodziny TZta pogrozila ze wyrzuci, ta osoba sie wkurzyla i postanowila ze wyjezdza, rzuca prace, zycie w tutaj i jedzie. A TZ rzuca studia, mnie i wszystko i jedzie razem z nim, mimo ze on nie mieszka z ta osoba, wiec nawet gdyby to ma gdzie spac itd.

Ludze sie tym, ze moze rodzina TZta mu przetlumaczy troche, ze moze nie wyjedzie, chociaz staram sie po tym pozbierac, skupiam sie teraz na sobie, swoich przyjaciolach, dbam o siebie 2x bardziej niz normalnie. Zwlaszcza ze gdy mi o tym mowil, kazalam mu patrzec mi w oczy i to powiedziec, i trzymajac go za brode bo nie chcial nawet w oczy i spojrzec i tego powiedziec, chcialam zeby powiedzial ze mnie nie kocha, ze nic juz do mnie nie czuje, inaczej wydaje mi sie bym to zniosla, a tak to coz. Nie wiem co bedzie, dlatego z przerywaniem tabletek wstrzymam sie, we wrzesniu i tak ide z badaniami do pani gin...
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 14:33   #162
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

O rety, faktycznie impulsywny to za mało powiedziane. Wnioskuję, że to facet, skoro Twój TŻ ma takie zaparcie, ale nie rozumiem jak może przedkładać rodzinne kłótnie nad WASZ ZWIĄZEK, WASZĄ MIŁOŚĆ. Niepojęte dla mnie.

Spróbuj z nim porozmawiać, wytłumacz mu, że to do niczego nie prowadzi, a stawką jest Wasze wspólne życie, przyszłość. Nie można wszystkiego rzucać ot tak dla kogoś, kto sam podjął też pewne decyzje. Co o tym sądzi ta osoba, tak w ogóle? Zgadza się na to? Pozwala, by Twój chłopak rzucał Cię dla niej [tej osoby]?
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:46   #163
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ciężko ze mną, popłakałam się przed chwilą jak głupia, bo wylałam trochę piwa.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:19   #164
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
O rety, faktycznie impulsywny to za mało powiedziane. Wnioskuję, że to facet, skoro Twój TŻ ma takie zaparcie, ale nie rozumiem jak może przedkładać rodzinne kłótnie nad WASZ ZWIĄZEK, WASZĄ MIŁOŚĆ. Niepojęte dla mnie.

Spróbuj z nim porozmawiać, wytłumacz mu, że to do niczego nie prowadzi, a stawką jest Wasze wspólne życie, przyszłość. Nie można wszystkiego rzucać ot tak dla kogoś, kto sam podjął też pewne decyzje. Co o tym sądzi ta osoba, tak w ogóle? Zgadza się na to? Pozwala, by Twój chłopak rzucał Cię dla niej [tej osoby]?
Nie wiem, zwlaszcza ze nie jestesmy ze soba miesiac, czy pol roku tylko znacznie wiecej. I ta osoba z rodziny, jego brat jest taki sam jak on, jesli chodzi o charakter - on sie zdenerwowal, ze z tego mieszkania chce ten najemca, tez czlonek rodziny zreszta ich, wyrzucic, rzucil haslo wyjazdu, a moj TZ ma wlasciwie z bliskich mu osob ma tyko jego tutaj i podejrzewam tez znajac jego ze uczyc tez mu sie nie chce, dlatego tak latwo zrezygnowal ze studiow, tylko szkoda ze ze mnie tez tak lawo zrezygnowal. Jeszcze teraz zaczal pracowac i z tego co mi mowil wczesniej w tej jego pracy tez mu mowia ze: po co studia? lepiej pracowac.

Jest jeszcze jedna osoba z jego rodziny ktora ma duzy wplyw na wszystko, i moze ona mu przetlumaczy, wiem ze ta osoba jest rozsadna, nawet nasz wspolny przyjaciel moj i TZta powiedzial mi ze on nie wie jaka dziewczyne stracil, dlatego moze jak sie spotkaja to dojdzie do niego co zrobil... nie wiem juz co o tym myslec...

Z mojego punktu widzenia to do tego wyjazdu nie dojdzie, ale moge nie miec racji, moge sie mylic...
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:27   #165
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Lepiej pracować... Taaak, tylko potem jak będzie szukał pracy, to go nigdzie nie będą chcieli bez wykształcenia - wygryzą go inni.

Mam nadzieję, że się nie mylisz i w porę oprzytomnieje.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 19:55   #166
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Hej Dziewczyny Można się dołączyć
Więc zacznę od tego, że tabletki Microgynon21 biorę od 10 lutego br.
Przedtem przez 1,5 miesiąca z Tż stosowaliśmy gumki, ale ja za bardzo nerwowa i poszłam do gina po ratunek Wcześniej byłam u niego na badania zobaczyć czy wszystko ze mna gra ( bo kiedyś chce mieć dziecko). Wcześniej byłam u gin. badan a tylko przez odbyt. W 5 i 12dc miałam Usg dopochwowe i w 6dn miałam pobraną krew na hormony. W sumie wszystko jest dobrze, oprócz testosteronu, który jest poniżej normy, ale lekarz powiedział, żeby sie nie przejmować.
Przez tabletki przytyłam 5kg - to chyba przez zatrzymanie wody. I ostatnio zauważyłam , że pękają mi naczynka. Poza tym czuje się świetnie
Oczywiście schizy są , były i będą Na początku to nawet dodatkowo z gumkami było. Teraz to nawet kończy we mnie- swoją drogą okropnie to brzmi
Kurcze do tej pory nie mogę pojąć jak taka malutka tableteczka chroni mnie przed dzidziem
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 19:56   #167
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Mam pytanie Zawsze biorę tabletki o 19 i dzisiaj akurat miałam zacząć nowe opakowanie. No i ja jak to ja po tygodniu przerwy wzięłam tabletkę o 20.45;/ Wiem, że z początkiem opakowania można przesuwać godzinę, ale to za późno. Jest jakaś szanse, żeby od jutra brać o 20 i zeby nie było osłabionego działania>
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:05   #168
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Melduje się i ja po powrocie z wyjazdu

Rozmawiałyście na początku o częstotliwości zbliźen. U mnie coś drgnęło bo byłam w szoku jak na wyjeździe raz było małe co nieco w nocy i rano powtórka. Często śpimy razem, ale takich akcji to ja nie pamiętam
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:06   #169
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

możesz spokojnie wziąć jutro o 20
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 20:09   #170
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Przez tabletki przytyłam 5kg - to chyba przez zatrzymanie wody. I ostatnio zauważyłam , że pękają mi naczynka. Poza tym czuje się świetnie
Oczywiście schizy są , były i będą Na początku to nawet dodatkowo z gumkami było. Teraz to nawet kończy we mnie- swoją drogą okropnie to brzmi
Kurcze do tej pory nie mogę pojąć jak taka malutka tableteczka chroni mnie przed dzidziem
To niedobrze, jeśli masz takie skutki uboczne. Szczególnie te naczynka - pierwsza oznaka, że Twój układ krwionośny źle znosi hormony. A te 5 kilo od wody też nie brzmi fajnie.

Xnesca, ja pitolę, weź nie załamuj ludzi, bo to idiotyczne. Ja powinnam była wziąć o 17, a jest 21, i co? I nic się kurna nie stanie! Masz 12 godzin i się tego trzymaj. Jak masz taki błahy problem, to weź ulotkę, jest w niej wyraźnie napisane wszystko na ten temat.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:16   #171
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
To niedobrze, jeśli masz takie skutki uboczne. Szczególnie te naczynka - pierwsza oznaka, że Twój układ krwionośny źle znosi hormony. A te 5 kilo od wody też nie brzmi fajnie.
Za te naczynka nie mogę jednoznacznie winić tabletki , bo u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają je popękane.
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:18   #172
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

No to tym bardziej, jeśli w rodzinie są jakieś problemy z krążeniem, tabletki powinny być stosowane ostrożnie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:21   #173
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Melduje się i ja po powrocie z wyjazdu

Rozmawiałyście na początku o częstotliwości zbliźen. U mnie coś drgnęło bo byłam w szoku jak na wyjeździe raz było małe co nieco w nocy i rano powtórka. Często śpimy razem, ale takich akcji to ja nie pamiętam
To ja czuje się zboczuszkiem bo u mnie w związku to raczej norma , że wieczorem coś nie coś się wydarzy i rano na miły początek dnia A z Tż nie mieszkamy razem



PS. Wielbicielka Matrixa??
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:24   #174
pszczolka_maja1979
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka_maja1979
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Xnesca Pokaż wiadomość
Mam pytanie Zawsze biorę tabletki o 19 i dzisiaj akurat miałam zacząć nowe opakowanie. No i ja jak to ja po tygodniu przerwy wzięłam tabletkę o 20.45;/ Wiem, że z początkiem opakowania można przesuwać godzinę, ale to za późno. Jest jakaś szanse, żeby od jutra brać o 20 i zeby nie było osłabionego działania>
Jeśli nie bierzesz minipigułki, a raczej byś o tym wspomniała, to 45 minut to żadna tragedia, to wręcz NIC. Jest przecież 12 godzin tolerancji na różne "obsuwy". Poza tym ulotki zazwyczaj mówią o stałej porze (np. między g.20 a g.23), a nie stałej godzinie.
pszczolka_maja1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:25   #175
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez lia89 Pokaż wiadomość
no to tym bardziej, jeśli w rodzinie są jakieś problemy z krążeniem, tabletki powinny być stosowane ostrożnie.
nie strasz babo
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...

Edytowane przez giovanna92
Czas edycji: 2012-08-17 o 20:26
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:49   #176
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
To ja czuje się zboczuszkiem bo u mnie w związku to raczej norma , że wieczorem coś nie coś się wydarzy i rano na miły początek dnia A z Tż nie mieszkamy razem



PS. Wielbicielka Matrixa??
I to jaka wielbicielka

My też nie mieszkamy razem, tylko czasami tak się zdarza, że np spędzamy wspólnie weekend. Ale teraz jakoś jest inaczej, pewnie dlatego, że to był wyjazd, TŻ na urlopie, nie musi myśleć o pracy i od razu ma więcej sił i lepszy humor
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:58   #177
giovanna92
Wtajemniczenie
 
Avatar giovanna92
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tu diabeł mówi dobranoc
Wiadomości: 2 003
GG do giovanna92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
I to jaka wielbicielka
lubię to !
Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość

My też nie mieszkamy razem, tylko czasami tak się zdarza, że np spędzamy wspólnie weekend. Ale teraz jakoś jest inaczej, pewnie dlatego, że to był wyjazd, TŻ na urlopie, nie musi myśleć o pracy i od razu ma więcej sił i lepszy humor
ja coś ostatnio zauważyłam , że przez to , że jest mniej słońca częściej mam fochy
__________________
Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce...
giovanna92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:18   #178
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Uu fochy- skąd ja to znam ale raczej nie winię za to tabletek, po prostu bardzo łatwo mnie zdenerwować/ urazić

W końcu czuję że libido moje i TŻta się wyrównuje Tylko co to będzie jak skończy mu się urlop...

W ogóle to znów walczę z opuchniętymi kostkami po podróży Ale w sumie nie wiem, czy to tylko przez tabsy bo o dziwo nogi mi puchną tylko podczas powrotu, nie podczas wyjazdu, wiec może to dlatego, że zazwyczaj moje wyjazdy to całodzienne spacery i gdy siadam nagle w autokarze to nogi odmawiają mi posłuszeństwa. Już sama nie wiem
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry


Edytowane przez 90agnieszka90
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:28
90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:27   #179
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
nie strasz babo
Nie straszę - ulotka też o tym mówi.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:31   #180
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ojj, dziewczyny... jutro widzę się z TŻ po 2 tygodniach.. ojj coś czuję się się będzie działo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.