Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2020-08-04, 13:28   #151
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 384
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Poka¿ wiadomo¶æ
Oboje jeste¶cie siebie warci. Para cwaniaków-materialistów, jeden drugiego chce wyrolowaæ na kasê. Mo¿na reality show kreciæ. "Kto dzi¶ kogo zrobi w c..?"
Tez mam takie wra¿enie. Facet ma ewidentny kompleks, ale autorka te¿ w ogole nie próbuje jako¶ uporz±dkowaæ tej sytuacji. Skoro narzeka na paliwo to dlaczego nie zaproponujesz mu, ze bedziecie jezdzic na zmiane? Bo ja akurat rozumiem ,ze to moze byc dla niego frustrujace, gdzie traci i czas i niemaly hajs na cotygodniowe dojazdy. I prosze, nie wykrecaj sie tym ze boisz sie jezdzic, jest milion innych sposobow transportu. Skoro przeszkadza ci kupowanie mu rzeczy to dlaczego je kupujesz zamiast powiedziec jasno zeby sam sobie kupil jak chce? Wasz zwiazek to zwiazek dwoch osob które w przypadku zwiazania sie prawnie i finansowo wybuchn± i wykoncza sie na wyliczaniu sobie i oczekiwaniu kto od kogo wycisnie wiecej.
Shady_Lady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-05, 17:48   #152
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 1 073
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Kochanie, a czego Ty oczekujesz od ch³opaka który zarabia 3000 PLN?
Facetowi siê nie dziwiê, liczy ch³opak kasê, bo niewiele zarabia. Z takimi zarobkami trudno by³oby nie liczyæ grosza.
Ale zastanawia mnie co Ty w takim razie z nim robisz skoro tak bardzo Ci przeszkadza, ¿e facet nie ma kasy.
No nie ma, z pustego nawet Salomon nie naleje jak to mawiaj±

Autorko, doczyta³am dalej w±tek.
Ewidentnie nie pasuje Ci, ¿e facet ma wê¿a w kieszeni. Nie pasuje Ci, ¿e ma³o zarabia, ¿e Ty musisz p³aciæ. A ja siê zastanawiam - kurna, po jak± cholerê sobie takiego faceta wybra³a¶???
Widzia³y ga³y co bra³y czy¿ nie?
Powiem Ci, ¿e ja jako aktualnie randkuj±ca singielka od pocz±tku sprawdzam facetów pod k±tem sk±pstwa. Ju¿ przed pierwszym spotkaniem i mam na to szereg sposobów. (zaliczy³am zwi±zki z patalogicznymi sk±pcami i to by³a mêka) Dziêki temu teraz nie tracê czasu na takich go¶ci. Sama jestem typem osoby który du¿o daje, wiêc jak widzê ¿e facet od pocz±tku ma problem, ¿eby wydaæ kilkadziesi±t z³otych np id±c wspólnie co¶ zje¶æ to sobie go¶cia odpuszczam. Od samego pocz±tku.
A Ty 2 lata siê mêczysz, cholercia, nie szkoda Ci ¿ycia????:co ol:

Edytowane przez sunshinebutterfly
Czas edycji: 2020-08-05 o 18:03
sunshinebutterfly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-05, 20:23   #153
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomo¶ci: 727
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Przebrnê³am przez ten w±tek i muszê powiedzieæ, ¿e strasznie mi Ciebie ¿al Autorko. I Twojego faceta te¿. Ogólnie ¿al mi was oboje, bo jeste¶cie siebie warci. Oboje materiali¶ci wyliczaj±cy siê z ka¿dej z³otówki, z ka¿dego zamówionego obiadu, kupionego piwa, loda na patyku, puszki coli i przejechanego kilometra.

Wy to spiszcie miêdzy sob± umowê co, ile i za ile idzie z czyjego konta, je¶li nie umiecie usi±¶æ i obgadaæ takich rzeczy jak doro¶li ludzie.
W ogóle we¼ zakrêæ siê nastêpnym razem ko³o faceta zarabiaj±cego 10 razy wiêcej od Ciebie, który mo¿e bêdzie chêtny finansowaæ ka¿d± Twoj± zachciankê, to wtedy mo¿e nie bêdziesz ju¿ mieæ problemu.

Edytowane przez ManillaLatte
Czas edycji: 2020-08-05 o 20:26
ManillaLatte jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-07, 12:32   #154
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomo¶ci: 9 032
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Jezu biedny ch³opak...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy ¶wiat




yoona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-07, 14:50   #155
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 849
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

Autorko, czy masz jakas lepsza wymowke na nie jezdzenie do niego niz s³abe umiejetnosci w prowadzeniu auta? Bo wiesz, to brzmi do¶c s³abo w kontekscie tego jakie scysje sobie fundujecie przez to ze on musi caly czas to robic.
Midziak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2020-08-07, 19:34   #156
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: Problemy w zwi±zku zwi±zane z pieniêdzmi

dla treningu zróbcie sobie na 1 miesi±c wspólny bud¿et. Umawiacie siê, ¿e na weekendy kupujecie sami jedzenie i sobie gotujecie, za wszystkie zachcianki i paliwo p³acicie z wspólnego bud¿etu. Prze¿yjesz tê wodê, pr±d i ¶wie¿± po¶ciel na ten miesi±c. Zobaczycie jak to bêdzie "na swoim". Musicie siê dogadaæ w tej kwestii, bo jak razem zamieszkacie, to bêdzie masakra. Przegadali¶cie w ogóle to, jak ma wygl±d±c bud¿et, gdy razem zamieszkacie?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-07 20:34:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.