Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-06, 16:04   #151
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Aga: - to się właśnie zalicza do "coś nie tak"
Niom,

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam w rossmanie i NIC !!! nie kupiłam! Miałam ochotę na balsam z Farmony wanilia i kwiat pomarańczy i na mus Tutti Frutti karmel i cynamon-ale przy moich 30 smarowidłach do ciała chyba byłoby to głupotą, tymbardziej że kupiłam ostatnio masło waniliowe a do YR nie zdążyłam już wejść... może następnym razem.
Za to kupiłam sobieśliczny ażurowy srebrny sweterek i kolczyki pajączki
A dziś poszłam na pielgrzymkę 12 km! Nogi mi odpadały-ale po powrocie zrobiłam maseczkę lawendową do stóp i jest gites dobra, idę zużyć trochę balsamu
Eee tam, balsamów do ciała nigdy za wiele <tomowibalsamoholiczka>

EDIT: Ice, egaminy najlepiej zdaje się na kacu, podobno
Jaz Nuxe nie kupię chyba długo nic, po przygodzie z serum mi się odechciało , ale wczoraj w aptece kusił mnie zestaw: balasm do ciała (ten zachwalany superujędrniający) |+ olejek z drobinkami (pełnowymiarowy) gratis. Sama nie wiem, jakim cudem się oparłam
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:08   #152
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Piszę z własnego doświadczenia U mnie niestety się to sprawdza - jeśli jest "stary" a nie ma dziewczyny lub zony to ma coś "z psychiką - nie mówię tu tylko o tym że woli chłopców bo i takie przypadki spotkałam ...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
napisałam 25 w wzwyż

ja mam własnie pecha do takich facetów - jeśli mają 25-30 lat a nie mają dziewczyny/żony to coś jest z nimi nie tak (pod różnym względem). Przykładowo - poznałam pare lat temu kolesia, miał wtedy chyba 28 lat, wszystko super, dziewczyny nie ma, żony też, a tu na drugim spotkaniu okazuje się że ma 10 letnie dziecko

Zjadłam wlasnie naleśniki - z serem białym i joguretm wiśniowym a drugie z serem żółtym i keczupe


Chyab się wezmę za sprzatanie


Aga: - to się właśnie zalicza do "coś nie tak"
Hosenko jak babcię kocham to jest niemożliwe!!
Mam identyczne sytuaje z identycznym typem facetów!!
Wypisz, wymaluj to samo.
Wszystko pięknie ładnie ale albo:
- ma dzieci
- ma zonę!
- ma dziewczynę
-ma dzieci, żonę, kochanki, i wszystko pozostałe
- jest gejem.....

no my chyba jesteśmy siostrami jak słowo daję


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Taka czarna, zapinana na guziki, z zaszewkami i falbankami, przezroczysta. Nie ma już nawet w centrali mojego rozmiaru.


Idę dzisiaj na imprezę. Jestem kompletnie nieodpowiedzialna.
baw się dobrze!
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:16   #153
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Aga, ja na moim kacu nie jestem w stanie wstać z łóżka, a co dopiero iść na egzamin.

Miałam próbkę tego kremu Nuxe, był fajny. Nuxe to już niejako przymus, testuję po kolei kremy apteczne i nie mogę znaleźć nic dla siebie na dłużej. Ale kusi mnie jeszcze tej firmy drugi krem - Reve de Miel - i peeling aromatyczny. No i maseczka aromatyczna, ale to już sprawdzone.

Vibesko, dzięki.

Nie wiem, jak się pomalować, chciałam takie smoky prawdziwe, ale nie mam odpowiednich cieni.

Maseczka Galenic była genialna - w 5 minut usunęła mi prawie wszystkie zanieczyszczenia z twarzy. Tylko chyba trochę mozna dla mnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:19   #154
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ice
Peeling aromatyczny jest super. I maska nawilżająca.

Tego balsamu ujędrniającego nie lubię, maska aromatyczna mi nie podeszła, miałam jeszcze z x próbek, bo dostałam prawie każdego produktu i to po 2 jak kupowałam krem. Ale tylko maska i peeling są fajne, przynajmniej dla mnie.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:19   #155
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Vibeska:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:28   #156
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
I tak ich nie zjem teraz. Nie mam ochoty. A co do ciasta.. ja często jem ciepłe. Bo nie mogę się doczekać. I nigdy mi jeszcze nic od tego nie było
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
nie czekaj! gorące jest najlepsze! mniam!
nie chodzi o jedzenie ciepłego, bo to mi absolutnie nie przeszkadza ale upiekłam w silikonowej formie i musiałam poczekać aż przestygnie żeby się nie rozwalało podczas wyciągania

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
napisałam 25 w wzwyż
ee tam, ja znam całkiem fajnego 26latka jest sam, nie ma dzieci itd itd. ale fakt, całkiem normalny nie jest - dlatego tak dobrze się dogadujemy tylko ma nieco inne wizje spotkań
ale w sumie poznałam go jak jeszcze w gimn byłam czyli miał wtedy niewiele ponad 20
kurcze... z jednej strony fajnie mieć takiego adoratora z drugiej, kiedy ma się kogoś, a ten adorator jest coraz śmielszy, robi się to trochę męczące



komu kawałek ciasta?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciasto100_8112.JPG (32,5 KB, 30 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 16:45   #157
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Eee Kubica znowu jedzie? Czy to inny rajd? No i jaki wynik
Kubica dzis chyba 8 w kwalifikacjach, ale ja nie ten rajd oglądałam tylko retransmisję z WRC Nowej Zelandii Wygrał Sebastien Loeb jak dobrze widziałam(końcówka mi umknęła, bo sprzątałam ).

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Piszę z własnego doświadczenia U mnie niestety się to sprawdza - jeśli jest "stary" a nie ma dziewczyny lub zony to ma coś "z psychiką - nie mówię tu tylko o tym że woli chłopców bo i takie przypadki spotkałam ...
Eeeee....gdzie tam Czasem po prostu tak bywa, że na kilka takich "przypadków" tylko jeden jest w miarę normalny Niestety tylko tych normalnych jest mniej, ale na pewno są tacy, tylko potrzeba czasu żeby takiego znaleść i to jest ból

Daria daj kawałek ciasta Pysznie wygląda
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 16:50   #158
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Daria daj kawałek ciasta Pysznie wygląda
chodź i weź

rany, jak mi się nie chce uczyć... myślałam, że jak rodzice pojadą to się od razu wezmę a tu co? chyba w nocy będę siedzieć.. przywitam ich z ksiązką w ręką
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:09   #159
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice
Peeling aromatyczny jest super. I maska nawilżająca.

Tego balsamu ujędrniającego nie lubię, maska aromatyczna mi nie podeszła, miałam jeszcze z x próbek, bo dostałam prawie każdego produktu i to po 2 jak kupowałam krem. Ale tylko maska i peeling są fajne, przynajmniej dla mnie.
Maski nawilżającej nie miałam, a aromatyczną bardzo lubię i właśnie musze kupić, bo już jakiś czas temu się skończyła.


Chyba się dziś nie pouczę - za nieco ponad godzinę musze wyjść z domu, a teraz sobie trochę poorałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:16   #160
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
chodź i weź

rany, jak mi się nie chce uczyć... myślałam, że jak rodzice pojadą to się od razu wezmę a tu co? chyba w nocy będę siedzieć.. przywitam ich z ksiązką w ręką
Chętnie
Ja mam jeszcze w domu placek drożdżowy ze śliwkami Ale muszę z tymi owocami przystopować, bo działają na mnie przeczyszczająco

Co do nauki, ja nie wiem jak będę się w tym tygodniu uczyć, bo tata ma urlop od poniedziałku i jak on jest w domu to ja się skupić nie moge, bo on ciagle coś robi: tłucze sie w piwnicy i garażu, wierci wiertarkami, trawe kosi....i tak od samego rana do wieczora

-----------------------------------------------
Aha, jeszcze chciałam coś powiedzieć: podjęłam trudną decyzję, ale chyba nadszedł ten moment i może Wy mnie jakoś zmobilizujecie....muszę zacząć jeździć samochodem Niestety coraz bardziej mi doskwiera to, że muszę się tłuc busami i komunikacją miejską co u mnie wywołuje bóle głowy, często mi słabo się robi jak są takie upały no i tracę kilka godzin nieraz na te dojazdy A samochodem jestem w stanie być w Krk w 20-30 minut; busami jadę nieraz 1,30 h albo i dłużej jak są korki Już wyprawa nawet po coś przyjemnego jak zakupy wywołuje u mnie bóle żołądka na myśl o jeździe, robi mi się duszno jak jest dużo ludzi w autobusie...chyba mam jakąś chorobę lokomocyjną
Poza tym prawko mam...prawie 3 lata A nigdy jeszcze sama nie jechałam(zawsze z tatą na pasażera). Dlatego postanowiłam, że jak tylko będzie okazja to będę jechać z tatą i prowadzić(np. w piątek musze na uczelnie jechać i zacznę też od krótkich tras typu 2 km do sklepu w obie strony). Trzymajcie za mnie kciuki, bo ja się boję strasznie; nie tyle samej jazdy jak tego, że kogoś rozjadę albo potrącę, bo niestety mam "ciężką nogę" i nawyki odpatrzone od exa i taty
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:27   #161
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa, samochody są fajne. Trzymam kciuki, żebyś się odważyła i nie realizowała stereotypu baby za kierownicą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 17:32   #162
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa:
Fajnie się jeździ Zwłaszcza samemu - bez taty

Pamietam jak kiedyś mama pojechała pierwszy raz ze mną do Reala. Pokarało ją za mówienie ze si eboji zemną jechac bo pod sklepem (jakies 4 km od bloku) się okazało ze nie wzieła portfela i trzeba bylo się wracac - zamiast pojechać 2 razy, to pojechała 4
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:35   #163
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

a ja sobie prawie skończyłam kurs na prawko 2 lata temu i.. boję się kazali mi dokupić 10h i spanikowałam. Rodzice chcą mnie za to udusić, a ja się po prostu boję wsiąść za kierownicę
przed kursem byłam nastawiona bardzo pozytywnie, w trakcie kursu coraz mniej mi się to podobało... tym bardziej, że instruktorzy cały czas oczekiwali ode mnie, że będę wszystko wiedziała i nic nie chcieli mi wytłumaczyć, tylko się wściekali, że nie umiem... no skąd miałam umieć jak mnie nikt nie nauczył?! przepisy znałam dobrze, ale co z tego, jak mnie stresowali i robiłam mnóstwo rzeczy totalnie bez sensu.. potrafilam recytować im z kodeksu co jak powinno być, a podczas tego recytowania robić dokładnie odwrotnie - nie umiałam teorii wykorzystać w praktyce. i w ten o to sposób nie umiem parkować, o cofaniu nie wspomnę - jeździłam po wszystkich krzakach, bo nie pozwalali mi patrzeć w lusterka, a ja, jako biedny astygmatyk, wykręcając głowę i zerkając przez ograniczoną szybkę gówno widziałam tak naprawdę..
stwierdziłam, że jeżeli zrobię prawko, to w Wawie, w tajemnicy przed rodzicami. Bo co z tego, że ja je zrobie w Skierniewicach, jak pojadę do Wawy i się okaże, że ja tam nawet wyjechać spod bloku nie umiem? I przynajmniej nie będą mnie stresować...
bosz, na samą myśl mi się ciepło zrobiło, ale raczej tak mało pozytywnie
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:35   #164
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa

Może i mnie by ktoś zmobilizował do zrobienia prawka? Czuję,że im starsza będę tym trudniej będzie mi się przemóc Ale co ja zrobię,że mnie po prostu nie ciągnie do tego,wolę być zdecydowanie pasażerem
Wiem,że gdybym poszła od razu po 18-tce jak większość to pewnie bym i zdała za którymś tam razem a tak to ciągle to planuję i nic
Ja mam strasznie zaburzoną orientację w terenieNawet w podziemiach Centralnego potrafię się zgubićOd strony teoretycznej nie miałabym problemu,ale jak połączyć stosowanie przepisów z koncentracją na drodze?Ech ja nie wiem-chyba się nigdy nie odważę

EDIT:Ice baw się super i wiesz co To samo czego życzyłam poprzednim razem
Przypomniałaś mi o maseczce Nuxe-zrobię sobie dziś,jestem z niej b.zadowolona
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:39   #165
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Nie ma się czego bać - ja cały kurs + egz zrobiłam w miesiąc. Zdałam za I razem Rodzice postawili mnie przed faktem dokonanym - pojechali w którąś sobote na miasto a jak wrócili to powiedzieli że od poniedziałku mam jazde bo mnie zapisali na kurs. Do tej pory tylko sie gadało że trzebaby zrobić, że kiedyś sie zapisze i tak schodziło ...

Adrijah - to, gdzie sie robi kurs nie ma znaczenia. Jak sie umie jeździć to się umie, nie wazne czy wiocha, czy Kraków, czy Wawa ... Przepisy i zasady na drodze sa przeciez wszędzie takie same ...

Piszesz ze nie pozwalali Ci patrzec do lusterek?? Kto Ci nie pozwalał?? Patrzenie do lusterek jest o wiele bezpieczniejsze niż kręcąc głową do tyłu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:40   #166
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice, Hosenko, Karolinko
Ja już podejść robiłam tysiące, ale zawsze po 1-2 przejazdach rezygnowałam(a to ktoś na mnie trąbnął, że coś źle robię, a to nie umiałam zaparkować...zniechęcało mnie to ).
A przecież samochody lubię, kiedyś nawet marzyłam o robieniu licencji rajdowej(moja idolka z czasów gimnazjalno-wczesnolicealnej młodości to Martyna Wojciechowska ).

Kiedyś pisałam o tym w wątku "Mam prawko a boję się jeździć", że pierwszą rzeczą, która mnie zniechęciła był tekst egzaminatora po zdanym egzaminie(za 2 razem zdałam): "jeździ pani dobrze, ale niebezpiecznie". Na tym egzaminie mało co nie rozjechałam rowerzysty na tym wiadukcie koło Koszykarskiej a potem przejechałam za szybko koło przejścia dla pieszych I mogłam za to oblać, ale chyba egzaminator miał dobry dzień
BTW. No i jeszcze ta moja pięta Achillesowa..... manewry Tego się chyba będę dłuuuugo uczyć.

Daria jak to, przecież po to są lusterka żeby z nich korzystać; ja nie umiem inaczej jak na lusterkach parkować i cofać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:40   #167
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

na centralnym też się gubię i w ogóle nie orientuję się w Warszawie, więc to będzie trauma, ale co tam z resztą.. w Skierniewicach też się gubię.. jak mi kazali jechać w jakieś konkretne miejsce to objeżdżałam pół miasta zanim tam dotarłam
ale to nie zmienia faktu, że jak wysiadałam z samochodu i zaczynałam iść do domu to mi puszczały nerwy i pół drogi ryczałam od tego stresu. dla mnie to było traumatyczne przeżycie


EDIT:
Hosenka u mnie uczą jazdy na pamięć z tego co zauważyłam.. ludzie jeżdżą po Skierniewicach, bo pamiętają co i jak na którym skrzyżowaniu, a jak wyjadą to klęska... z resztą jak pisałam, wcielania w życie teorii musi mnie ktoś nauczyć, bo sama sobie z tym nie radzę, a więc np nie nauczą mnie tutaj jazdy po rondzie, wszystkiego związanego z tramwajami itp

no jak to kto mi nie pozwalał patrzeć w lusterka? 3 "wspaniałych" instruktorów :/
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:48   #168
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Też planuję,że JEŻELI zrobię prawko to w tajemnicy Nie,żeby robić komuś niespodziankę tylko,żeby nie słuchać dobrych rad i ciągłych dopytywań jak mi idzie albo kiedy egz

A tak wracając do tematu wątku Naszła mnie taka ochota na róż,że
Nie powinnam nic już kupować w tym miesiącu,bo już nakupowałam za dużo nawet jeśli przyjmiemy tłumaczenie,że to prezenty urodzinowePliss wybijcie mi to z głowy

Może gdybym opchnęła coś na All...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 17:58   #169
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Karolinko, dzięki. Mam nadzieje, że się wybawię, w końcu podobno najlepsze imprezy są w czasie sesji.


Prawda taka, że po kursie nikt nie umie jeździć, dopiero trzeba się oswoić z ruchem właśnie jeżdżąc i to samemu, a nie z doświadczonym kierowcą na fotelu pasażera.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 18:01   #170
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to z nia miałaś jechać?
tak, tylko w gorce. a jedzie na tydzien w bieszczady

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym jaka z tej młodzieży burżuazja Taki drogi alkohol z gwinta pić?W moich czasach z gwinta to się piwo albo wódkę piło no i tanie wino,choć tego ostatniego to nie próbowałam osobiście
burzuazja od razu sklep bezclowy przyjaciolka zaliczyla na lotnisku i jaka mlodziez - jedna baba 22, druga 24 a trzecia 23 lata

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Maseczka Galenic była genialna - w 5 minut usunęła mi prawie wszystkie zanieczyszczenia z twarzy. Tylko chyba trochę mozna dla mnie.
co to za maseczka? dokladne namiary prosze
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:03   #171
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Kiedyś czytałam, że najgorsze jest jeżdżenie z TŻ/tatą/wujkiem/bratem itp. na pasażera, bo faceci się mądrzą i udzielają ciągle rad, co nas kobiety denerwuje i zneichęca Lepiej jechać z jakąś koleżanką czy mamą albo samemu A najlepiej żeby pasażer nie miał prawka
BTW. Ja się chbya zgłoszę do tego programu "Najgorszy polski kierowca", choć czasem jak patrzę na tych ludzi tam to mi się wydaje, że ja jednak umiem jeździć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:07   #172
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ja jak zrobilam prawko to od razu dostalam od dziadkow samochod i wyjscia nie bylo, trzeba bylo jezdzic na poczatku bylam bardzo ostroznym i przepisowym kierowca. uwielbiam jezdzic a juz najbardziej to duzymi samochodami [kiedys mialam przyjemnosc pojezdzic sobie ogroooomnym hammerem, co to byla za jazda <mrau>].
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:11   #173
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

a ja się tym bardziej boje, że Tata ma volvo xc90, to też wielkie bydle a nie wygląda na to żeby w przyszłości planował coś mniejszego, raczej odwrotnie i jakby kiedyś wpadł na pomysł, że córcia ma prawko i go gdzies podrzuci albo przyjedzie po niego to zawał na miejscu

ja to bym sobie najchętniej quadem jeździła a propos - nie wiecie jakie prawko trzeba mieć żeby legalnie po ulicy quadem jeździć?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:16   #174
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja to bym sobie najchętniej quadem jeździła a propos - nie wiecie jakie prawko trzeba mieć żeby legalnie po ulicy quadem jeździć?
nie wiem jak w polsce, w grecji wystarczy karta rowerowa
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:18   #175
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Idę, miłego wieczoru.

Zizek
o maseczce przypomnij mi jutro, nie mam juz czasu szukać tej drugiej próbki bo jestem spóźniona.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:27   #176
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie wiem jak w polsce, w grecji wystarczy karta rowerowa
też nie mam w podstawówce na technice miał być 'kurs' ale bylismy jedynym rocznikiem, który się nie załapał z tej okazji tylko my uczyliśmy się 'gotować' a właściwie ozdabiać szklanki z napojami i kroić warzywka na sałatki
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 18:41   #177
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Jestem

Podpisaliśmy umowę, więc mieszkanie będzie
Teraz czeka mnie zabawa w planowanie kuchni, łazienki...itd.

Karolina moja Aqualumiery nie doszły Może w poniedziałek
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:10   #178
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja to bym sobie najchętniej quadem jeździła a propos - nie wiecie jakie prawko trzeba mieć żeby legalnie po ulicy quadem jeździć?
Hmm, słyszałam, że w Polscie nie mozna jeździc quadem po ulicy

Ja prawko jakoś na początku klasy maturalnej, niestety samochodu nie posiadam i zrezygnowałam już z wyłudzania go od ojca Będę musiała sama zarobić
Tak więc jedyne moje jazdy są zawsze z ojcem obok lub z Rafałem jego samochodem (chociaż nie, parę razy go odwoziłam do pracy po imprezie ) a ojcowym berlingiem miałam 'okazję' sama jechać tylko raz. Jako kierowca czuję się pewnei na drodze, chociaz czasami robię głupie rzeczy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:48   #179
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa, nie ma się czego bać . Jazda samochodem jest dziecinnie prosta i sprawia ogromną frajdę, zwłaszcza (i tu zgadzam się z Ziz) jak auto jest wielkie. Też miałam okazję poprowadzić kiedyś wojskowego hummera, a nawet TIRa (pisałam Ci kiedyś). Ja się jednak nie będę dłużej wypowiadać, bo jeżdżę od 13 lat i w tym czasie już 2 x zabrali mi prawko za punkty . Co, biorąc pod uwagę, że po wypadku z jakiego wyszłam cudem (nie z mojej winy był wypadek) za kółko nie siadałam osiem lat, jest chyba tutaj absolutnym rekordem .

EDIT: TZ wrócił w wyjątkowokiepskim humorze, więc przyznałam się tylko do jeansów i na gwałt zapsikiwałam ogródek, którym pachniałam jak wszedł (niedobry godzinę wcześniej) Deep Redem, co by nie wyczuł. Miks wyszedł koszmarny, a TZ i tak wyczuł, więc zełgałam, iż uprosiłam próbkę w Douglasie .

Byłam u dochtora, mam zapalenie górnych dróg oddechowych i zatok. Znów dostałam antybiotyk
Łeb mi teraz rozsadza od bólu, mam gorączkę, czuję się koszmarnie. Na dokładkę dostałam okres i zdycham
Zmykam spać, robię się strasznie zrzędliwa
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2008-09-06 o 19:57 Powód: lit.
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-06, 19:48   #180
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm, słyszałam, że w Polscie nie mozna jeździc quadem po ulicy
tez tak slyszalam, ale nikt mi nie znalazl prawnego potwierdzenia tej teorii, wiec nadal mam nadzieje
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.