Wesele-Głogów i okolice - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 13:19   #151
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez ziolers Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Jeśli chodzi o buty, to polecam Wam tę firmę: http://www.witt.com.pl/ Można zamówić przez Internet, ale sądzę, że też mają katalogi w każdym lepszym salonie sukien. Ja mierzyłam te buty w "swoim" salonie w Nowej Soli i muszę przyznać, że są niesamowicie wygodne, a zaznaczę, że mierzyłam model możliwie najwyższy Można też dowolnie skomponować sobie aplikacje do butów wg uznania, potrzeb, kaprysu itp

Ale szczerze mówiąc zastanawiam się także nad małym zburzeniem tradycji w stylu zdjęcia poniżej- buty tego samego koloru, co bukiet ślubny, do tego w tej samej tonacji np. kwiat we włosach i kolor szminki Ale to na razie tylko bliżej niesprecyzowany projekt

Co do kursów- to gdyby ktoś był zainteresowany- bo akurat nie zdążył zrobić ich w swojej parafii albo ogólnie nie ma czasu- w przyszły piątek, tj. 25.02. zaczyna się weekendowy kurs przedmałżeński w Szprotawie- zajęcia 2 dni, piątek od 18 do 21 i sobotę od rana gdzieś do 17. Prawdopodobnie będzie też niewielka opłata do 20 zł max- ale jeśli komuś zależy na czasie to na pewno warto
Gdyby komuś było za daleko, to wiem, że w maju będzie taki sam kurs w Przemkowie- ale kiedy dokładnie, to jeszcze nie wiadomo.

A z poradnią to faktycznie ok. 3 spotkania i gł. na temat naturalnych metod planowania rodziny, czyli wykłady o badaniu śluzu i mierzeniu temperatury najlepiej o 3 nad ranem Po prostu trzeba przetrwać

Mam jeszcze pytanie o jubilera- czy któraś z Was była może oglądać obrączki na Wojska Polskiego tam koło baru Stańczyka?
To zacznę od końca Koło Stańczyka byłam, ale ani obsługa, ani to co tam mieli mnie nie powaliło. Pan był mało miły i zainteresowany i ewidentnie było widać, że chce mi wepchnąć to co ma, najlepiej by było jeszcze jakbym przytyła/schudła, bo akurat ma taki rozmiar.....

Jeśli chodzi o buty, to ja już dawno temu zadecydowałam, że będę miała czerwone albo bordowe szpilki :P I niech sobie mówią co chcą, ale ja mam w nosie. Mój ślub, moje buty i tak mi się podoba i już No i będę mogła w nich później chodzić

Cytat:
Napisane przez NaaTaalQ Pokaż wiadomość
Do Gwiazdka82 o tych podeszwach nie wiedzialam


Daarikaa nie wiedzialam o tej akademii ruchu... ciekawe, bardzo dziekuje za linka wiem ze w MOKu tez sa takie lekcje i w tej samej cenie...

własnie zastanawiam sie ile wczesniej trzeba zapisywac sie do fryzjera bo slyszalam ze sa salony ktore juz maja zapisy na wakacje?!
No chyba żartujesz.... Ja myślałam, że pójdę tak miesiąc przed się zapisać... a tu takie buty... chyba będę się musiała przy okazji niedługo umówić na jakieś próbne czesanie gdzieś i jak mi się spodoba to od razu zaklepać termin na czerwiec

Cytat:
Napisane przez orchidea12 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was miał wesele lub był na weselu w Bądzowie, gdzie ilość zaproszonych gości wynosiła blisko 160 osób. Jak to wyglądało, czy było ciasno? Słyszałam, że w tym roku odbył się tam Sylwester na 180 osób i zastanawiam się, czy przy takiej ilości osób, były odpowiednie warunki do zabawy?
Tam są dwie sale. O którą Ci chodzi? Bo jak na tyle osób, to chyba nie o tą w tym starszym budynku... Ja tam byłam na weselu gdzie było ok 60 os i już było trochę ciasno. No i goście podzieleni na dwie sale, a tańczyło się na trzeciej...

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się na Targi Ślubne? Jeśli tak,to dajcie znać,bo jestem ciekawa co tam zaprezentują
Ja idę ciekawa jestem jak to będzie wyglądało
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:32   #152
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Też idę na targi, tyle tylko że mój ma pierwszą zmianę i muszę iść sama, a on dojedzie do mnie później. Możę uda nam się zamówić jakieś obrączki;] i w ogóle jestem ciekawa tego.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:06   #153
NaaTaalQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

setsiaq ja tez tak planowalam miesiac przed, ale kolezanka mi mowila ze ona juz sie zapisala do fryzjera na nasze wesele bo tam gdzie ona chodzi (na starowce) juz sa zapisy na sierpien?!

My na targi nie idziemy, bo oboje w pracy bedziemy wiec dajcie znac
__________________
"...Dopóki kochasz mnie a ja Ciebie
Bóg nie zagasi słońca na niebie
Dopóki miłość nas dwoje łączy
Świat się zaczyna, świat się nie kończy..."
NaaTaalQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 14:38   #154
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja też z niecierpliwością czekam.Dajcie znać
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:50   #155
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Moim zdaniem, ogólny niewypał te targi Mało stoisk i mało różnorodne. Prawie samo filmowanie, dekoracje i suknie. I więcej niż odwiedzających to osób wciskających ulotki
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:30   #156
NaaTaalQ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

tak myslalam... bylam na ostatnich targach w Qubusie... lipa straszna... a chociaz fajne nagrody byly do wygrania??
__________________
"...Dopóki kochasz mnie a ja Ciebie
Bóg nie zagasi słońca na niebie
Dopóki miłość nas dwoje łączy
Świat się zaczyna, świat się nie kończy..."
NaaTaalQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 21:45   #157
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Już myślałam,że się czegoś dowiem.Nikogo nie było z obrączkami i żadni fryzjerzy się nie reklamowali?
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 08:01   #158
gosieqodp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

był jeden fryzjer, a z obraczkami dosc duzo było. np reklamowali sie z galeri dworcowej, nawet nie wiedziałam ze tam jubiler jest. jedno ciekawe obraczki przez internet http://www.e-slubneobraczki.pl/index...tpage&Itemid=1 babka powiedziała, ze wystarczy obwód palca podac.
szkola tanca na ul sikorskiego 23 www.seis.com.pl
suknie slubne : pan tadeusz, duber i cos z nowej soli.
no, a reszta to dekoracje, kwiaty i kamerzysci
gosieqodp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:28   #159
tosia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

a moim zdaniem warto było zajrzeć na te targi..
samych salonów z sukniami było przynajmniej 5, z obrączkami 3, z tortami ze 2 lub 3, faktycznie najwięcej usług foto video kwiatów dekoracji, ale było też świetne stoisko z grawerowaniem kieliszków i butelek...
i nagrody były super
tosia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:33   #160
zabaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam wszystkich przypadkiem wpadłam na to forum i żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu, bo sama planuję ślub w Glogowie, nie mieszkam tu obecnie na codzień, a nie wszystkie usługi głogowskie z tym związane są dobrze rozreklamowane w internecie. A od ludzi zawsze coś ciekawego i nowego można się dowiedzieć. Przeczytałam wszystko dokładnie i myślę, że również skorzystam z niektórych rad, które udało mi się tu wychwycic
Jeśli chodzi o targi - niedługo, bo w najbliższą niedzielę będą targi ślubne w Zielonej Górze (Palmiarnia). Byłam tam już na dwóch poprzednich i również polecam odwiedzić. Jest bardzo dużo różnych stoisk-dosłownie z wszystkim- o wiele wiele więcej niż zaproponował Głogów w tym roku, i również można wygrać coś fajnego, jak się dobrze orientuję, to tym razem losują chyba podróż poślubną.
pozdrawiam wszystkich
zabaa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:04   #161
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

zabaa_a mogłabyś podać konkretną datę targów w Zielonej Górze to moje rodzinne strony więc chętnie bym tam zaglądnęłą. Gdzie i kiedy dokładnie planujesz ślub?


A co do targów w Głogowie to nie zachwyciły mnie, pokaz sukni był..... bez komentarza.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 10:26   #162
zabaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

targi będą 27.02 (niedziela) od 11:00 do 17:00 w zielonogórskiej Palmiarni
tutaj można znaleźć szczegóły http://targislubne.zgora.pl/

Ja ślub planuję na przyszły rok, ale rozglądam się już za tym i owym-wiadomo im wcześniej tym idealniej
zabaa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:56   #163
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez tosia125 Pokaż wiadomość
a moim zdaniem warto było zajrzeć na te targi..
samych salonów z sukniami było przynajmniej 5, z obrączkami 3, z tortami ze 2 lub 3, faktycznie najwięcej usług foto video kwiatów dekoracji, ale było też świetne stoisko z grawerowaniem kieliszków i butelek...
i nagrody były super
Interesuje mnie temat grawerowania Chcielibyśmy podarować rodzicom wazon z grawerem.Masz może jakieś namiary?
Mam jeszcze pytanie do was .Znacie może tą drukarnie w Głogowie www.inter-gryf.pl ? Na ich stronie widać,że graweruj na szkle.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:33   #164
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Podobno najtaniej wynająć autobus można w Komunikacji Miejskiej. My prócz autobusu do przywiezienia i odwiezienia gości o jednej godzinie, załatwimy busy(po znajomości), które będą stacjonowały przez cały czas trwania wesela i odwoziły zmęczonych szybciej gości.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie temat grawerowania Chcielibyśmy podarować rodzicom wazon z grawerem.Masz może jakieś namiary?
Mam jeszcze pytanie do was .Znacie może tą drukarnie w Głogowie www.inter-gryf.pl ? Na ich stronie widać,że graweruj na szkle.
Na targach ślubnych prezentowała się firma Idea glass, ze Ścinawy http://www.idea-glass.pl/. Widziałam, że na allegro wystawiają przedmioty.
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:35   #165
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez parot Pokaż wiadomość
Podobno najtaniej wynająć autobus można w Komunikacji Miejskiej. My prócz autobusu do przywiezienia i odwiezienia gości o jednej godzinie, załatwimy busy(po znajomości), które będą stacjonowały przez cały czas trwania wesela i odwoziły zmęczonych szybciej gości.
A ile może kosztować wynajęcie autobusu? Dobry pomysł macie z tym busem.
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:39   #166
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Co sądzicie o fryzjerze & makijażystce z al.Wolności? Słyszałam pozytywne jak i negatywne opinie odnoście fryzjerstwa...Polecano mi też salon "Justyna" na Starówce, ale podobno teraz zmieniły się tam fryzjerki i nie wiem...
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:57   #167
gosieqodp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

jakas cisza nastała na tym forum

Edytowane przez gosieqodp
Czas edycji: 2011-02-27 o 06:41
gosieqodp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 08:52   #168
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Setsiaq jak przymiarka sukni już po? jakie wrażenia?

Co do autobusu to nie dowiadywałam się ale spodziewam się ok 500zł.
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 10:58   #169
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

No ja już po pierwszym mierzeniu. Na razie była tylko pospinana szpilkami podszewka (?) - chodzi mi o tą taką warstwę najbliżej ciała Ale nie jestem pewna czy to można nazwać podszewką. Następne mierzenie w kwietniu, już będzie duuużo więcej.
A Wy kiedy będziecie pierwszy raz mierzyć suknię?

Mnie na jakiś czas pochłonęły inne sprawy, więc jakiś czas tu nie zaglądałam Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 04:23   #170
Daarikaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 113
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

moje szycie zaczyna się dopiero około czerwca więc jeszcze dłuuugo muszę poczekać;]
Daarikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 07:13   #171
zabaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

A dużo wcześniej zaczęłyście tak konkretnie poszukiwać sukni, w sensie jakieś mierzenie w sklepach, rozglądanie się za krawcową? Bo słyszałam różne zdania, niektórzy mówią mi, że trzeba to zalatwiać grubo ponad rok przed ślubem, gdy np chce się zamówić coś w salonie, inni, że około pół roku przed ślubem...mam ślub w przyszłym roku w czerwcu i narazie jestem na etapie przeglądania stron internetowych z sukienkami i szukania czegoś ładnego;/ i nie wiem kiedy się zabrać za chodzenie po sklepach, żeby nie obudzić się pewnego dnia z ręką w nocniku
zabaa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:08   #172
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez zabaa_a Pokaż wiadomość
A dużo wcześniej zaczęłyście tak konkretnie poszukiwać sukni, w sensie jakieś mierzenie w sklepach, rozglądanie się za krawcową? Bo słyszałam różne zdania, niektórzy mówią mi, że trzeba to zalatwiać grubo ponad rok przed ślubem, gdy np chce się zamówić coś w salonie, inni, że około pół roku przed ślubem...mam ślub w przyszłym roku w czerwcu i narazie jestem na etapie przeglądania stron internetowych z sukienkami i szukania czegoś ładnego;/ i nie wiem kiedy się zabrać za chodzenie po sklepach, żeby nie obudzić się pewnego dnia z ręką w nocniku
Sama się zdziwiłam w niektórych salonach we Wrocławiu, że trzeba minimum pół roku przed ślubem. Nawet,gdy zaczęłam się rozglądać równo pół roku, to niektórych sukien już nie można było zamówić. Trochę przesada, ale cóż... Wiąże się to z tym, że niektóre modele są sprowadzane z zagranicy i rzekomo potrzeba na to pół roku. Także najbezpieczniej ponad pół roku Wg mnie za wcześnie też źle, bo wchodzą nowe kolekcje no i niektórym gust się zmienia Chyba,że (tak jak niektórzy robią), kupują suknie z wyprzedaży w salonach, które są około listopada. Można zaoszczędzić sporo. Co do szycia, to zależy od "oblegania" danej krawcowej, kwestia dogadania.
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 07:53   #173
gosieqodp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Na targach pytałam sie babeczki kiedy najlepiej przzyjsc ogladac suknie (szycie lub wypozyczenie) . Ślub mam w maju przyszłego roku i ona powiedziała ze około stycznia lutego najlepiej byłoby sie rozgladac. Ja narazie tez szukam w internecie itd, ale swoj model juz mam
a któras z Was juz zamawiała ten autobus i orientuje sie w cenie ?
Zabaa_a a gdzie Ty masz wesele ?
gosieqodp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:37   #174
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gosieqodp Pokaż wiadomość
Na targach pytałam sie babeczki kiedy najlepiej przzyjsc ogladac suknie (szycie lub wypozyczenie) . Ślub mam w maju przyszłego roku i ona powiedziała ze około stycznia lutego najlepiej byłoby sie rozgladac. Ja narazie tez szukam w internecie itd, ale swoj model juz mam
a któras z Was juz zamawiała ten autobus i orientuje sie w cenie ?
Zabaa_a a gdzie Ty masz wesele ?
Możesz pokazać swój upatrzony model?
Ja swoją suknię też miałam upatrzoną rok wcześniej,a dopiero zaczynam szyć w marcu czyli pół roku przed ślubem
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 07:32   #175
zabaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez gosieqodp Pokaż wiadomość
Na targach pytałam sie babeczki kiedy najlepiej przzyjsc ogladac suknie (szycie lub wypozyczenie) . Ślub mam w maju przyszłego roku i ona powiedziała ze około stycznia lutego najlepiej byłoby sie rozgladac. Ja narazie tez szukam w internecie itd, ale swoj model juz mam
a któras z Was juz zamawiała ten autobus i orientuje sie w cenie ?
Zabaa_a a gdzie Ty masz wesele ?
No to póki co muszę zdecydować mniej więcej jaki krój mi się podoba, to może wtedy będzie łatwiej chodząc po sklepach I pewnie około listopada rozpocznę poszukiwania w takim razie
a szycie jest bardziej korzystne?
Jeśli chodzi o moje wesele, to będę miała w sali u Dula
zabaa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:09   #176
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez zabaa_a Pokaż wiadomość
No to póki co muszę zdecydować mniej więcej jaki krój mi się podoba, to może wtedy będzie łatwiej chodząc po sklepach I pewnie około listopada rozpocznę poszukiwania w takim razie
a szycie jest bardziej korzystne?
Jeśli chodzi o moje wesele, to będę miała w sali u Dula
Ja jak swoją upatrzyłam,to kosztowała ok 3000zł,pokazałam zdjęcie krawcowej i wyceniła mi za całość razem z kołem,welonem i bolerkiem 2200zł. Ja z tej ceny jestem zadowolona,bo na samą suknię chciałam wydać nie więcej niż 3ooozł

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Nie wiem czy się chwaliłam,ale przyszły moje buty taneczne,mama mówi,że są zgrabne i leciutkie Już nie mogę się doczekać kiedy je założę
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:28   #177
iza28121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 16
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

TO teraz ja się wypowiem
Ślub biorę 28.04.2012, jak narazie mamy zamówioną sale: Radwanice Golden (150 zł/os + 40 zł/os poprawiny). Nie wiem czy to dobra decyzja, gdyż jest to nowa sala i nie bylo tam jeszcze zadnego wesela, dopiero w kwietkniu bedzie tam organizowane pierwsze wesele, dlatego odrazu prosze jakby ktos tam byl to proszę o opinie

a teraz szukam orkiestry...
wydaje mi sie ze wszyscy uwazaja ze zacharzewscy sa bezkonkurencyjni, tyle ze oni wolaja conajmniej 4,5 tys. z poprawinani... ;/
W ostateczności zdecyduje sie na nich jednak wolalabym kogos tanszego i rownie fajnego
Polecali mi zespół adonis z lubina, rozklad jazdy jazdy i discovery, powiecie mi moze cos o nich?
Wiem ze juz o tym bylo, tylko przypominam temat orkiestr, moze komus cos sie jeszcze przypomni

Co do kosmetyczki i fryzjera...
Ktos pisal cos o salonie "Justyna" na starówce
Od jakiegos czasu chodzilam tam do fryzjera i byly świetne, jedyne fryzjerki którym bezgranicznie ufalam... Ale cóż... Jedna odeszla, druga niedlugo odchodzi na macierzyńskie... i teraz przyjeli tam dwie nowe babki i to juz nie to... ostatnio tam bylam, nieswiadoma tego ze juz nie ma tamtych babeczek i poraz pierwszy wyszlam z tego salonu niezadowolona i teraz nie wiem gdzie bede sie czesać i malować przed slubem :'(
Ale tym się bede marwić póżniej, narazie prosze jak najwięcej info nt. orkiestr


Aha... dodam jeszcze ze mialam okazje bawic sie przy zacharzeskich, moim zdaniem sa swietni, tzn mlodzi sa swietni, bylam tez na weselu gdzie grali starsi, tez fajnie ale bez szału... fajnie, fajnie, ale ta cena...
Bylam tez teraz na ostatkach w jaczowie, grali albatrosy, fajnie, fajnie ale bez szału takie moje zdanie, bo widzialam ze ktos ich zachwalal. Zreszta wydaje mi sie ze orkiesrty w ogole na weselach chyba bardziej sie starają niz na jakis tam zabawach, wiec chyba nie mozna mowic wiele o orkiestrze jak slyszalo sie ja tylko na jakies zabawie.

Edytowane przez iza28121
Czas edycji: 2011-03-03 o 10:54
iza28121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 19:46   #178
setsiaq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez parot Pokaż wiadomość
Podobno najtaniej wynająć autobus można w Komunikacji Miejskiej. My prócz autobusu do przywiezienia i odwiezienia gości o jednej godzinie, załatwimy busy(po znajomości), które będą stacjonowały przez cały czas trwania wesela i odwoziły zmęczonych szybciej gości.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------


Na targach ślubnych prezentowała się firma Idea glass, ze Ścinawy http://www.idea-glass.pl/. Widziałam, że na allegro wystawiają przedmioty.
A masz może jakieś namiary na te busy? Bo ja też sobie wymyśliłam autobus dla gości z kościoła na salę, a później busa z sali do hotelu i do domu. Taka trochę jazda na raty, ale mam nadzieję, że się sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
A ile może kosztować wynajęcie autobusu? Dobry pomysł macie z tym busem.
Dzwoniłam do Intertransu, to mi pani powiedziała 300zł za kurs (!!!) z Leśnej Doliny do Głogowa (dodam, że w jedną stronę...) autobusem.
W Atenie chcą 120zł/h za busa i 180zł/h za autobus.
Chciałabym się porozglądać jeszcze za jakąś konkurencją, ale na razie nie wiem gdzie jej szukać

Cytat:
Napisane przez zabaa_a Pokaż wiadomość
A dużo wcześniej zaczęłyście tak konkretnie poszukiwać sukni, w sensie jakieś mierzenie w sklepach, rozglądanie się za krawcową? Bo słyszałam różne zdania, niektórzy mówią mi, że trzeba to zalatwiać grubo ponad rok przed ślubem, gdy np chce się zamówić coś w salonie, inni, że około pół roku przed ślubem...mam ślub w przyszłym roku w czerwcu i narazie jestem na etapie przeglądania stron internetowych z sukienkami i szukania czegoś ładnego;/ i nie wiem kiedy się zabrać za chodzenie po sklepach, żeby nie obudzić się pewnego dnia z ręką w nocniku
Ja mam ślub w czerwcu, zaczęłam szukać w internecie sukni koło października, a do sklepów wybrałam się w grudniu. W salonach nie przymierzyłam ani jednej sukni, bo nic mi się nie podobało. Dopiero jak znalazłam krawcową, to u niej model w "moim" kształcie i to tylko jeden... A szycie dopiero co się zaczęło. W sobotę byłam mierzyć tą warstwę najbliżej ciała, pospinaną szpilkami.

Cytat:
Napisane przez iza28121 Pokaż wiadomość
TO teraz ja się wypowiem
Ślub biorę 28.04.2012, jak narazie mamy zamówioną sale: Radwanice Golden (150 zł/os + 40 zł/os poprawiny). Nie wiem czy to dobra decyzja, gdyż jest to nowa sala i nie bylo tam jeszcze zadnego wesela, dopiero w kwietkniu bedzie tam organizowane pierwsze wesele, dlatego odrazu prosze jakby ktos tam byl to proszę o opinie

a teraz szukam orkiestry...
wydaje mi sie ze wszyscy uwazaja ze zacharzewscy sa bezkonkurencyjni, tyle ze oni wolaja conajmniej 4,5 tys. z poprawinani... ;/
W ostateczności zdecyduje sie na nich jednak wolalabym kogos tanszego i rownie fajnego
Polecali mi zespół adonis z lubina, rozklad jazdy jazdy i discovery, powiecie mi moze cos o nich?
Wiem ze juz o tym bylo, tylko przypominam temat orkiestr, moze komus cos sie jeszcze przypomni

Co do kosmetyczki i fryzjera...
Ktos pisal cos o salonie "Justyna" na starówce
Od jakiegos czasu chodzilam tam do fryzjera i byly świetne, jedyne fryzjerki którym bezgranicznie ufalam... Ale cóż... Jedna odeszla, druga niedlugo odchodzi na macierzyńskie... i teraz przyjeli tam dwie nowe babki i to juz nie to... ostatnio tam bylam, nieswiadoma tego ze juz nie ma tamtych babeczek i poraz pierwszy wyszlam z tego salonu niezadowolona i teraz nie wiem gdzie bede sie czesać i malować przed slubem :'(
Ale tym się bede marwić póżniej, narazie prosze jak najwięcej info nt. orkiestr
Witamy w naszym gronie
O tej nowej sali nic nie słyszałam nawet, ale mam nadzieję, że okaże się w porządku. Jeśli chodzi o orkiestry, to wydaje mi się, że dobrze robicie zaczynając szukać wcześniej, bo jednak te fajniejsze mają dużo terminów do przodu zaklepanych już. Więc dzwoń i wypytuj jak najszybciej Ostatnio kolega podrzucił mi jeszcze myśl, szukania w dalszych okolicach, bo ponoć niektóre super zespoły wcale nie biorą tak dużo za dojazd...
Z tematem fryzura+makijaż niestety nie pomogę, gdyż sama dalej szukam
setsiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 22:09   #179
parot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Co do wynajmu busów w moim przypadku to są osoby prywatne. W Głogowie są wypożyczalnie, znalazłam takie: http://www.auto.glog.pl/index.php?b=ducato, http://wmauta.pl/
parot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 06:45   #180
tosia125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez iza28121 Pokaż wiadomość
a teraz szukam orkiestry...
wydaje mi sie ze wszyscy uwazaja ze zacharzewscy sa bezkonkurencyjni, tyle ze oni wolaja conajmniej 4,5 tys. z poprawinani... ;/
W ostateczności zdecyduje sie na nich jednak wolalabym kogos tanszego i rownie fajnego
Polecali mi zespół adonis z lubina, rozklad jazdy jazdy i discovery, powiecie mi moze cos o nich?
Wiem ze juz o tym bylo, tylko przypominam temat orkiestr, moze komus cos sie jeszcze przypomni

.

ja moge polecic adonis, sama juz podpisalam z nimi umowe, ale nie wiem jak z terminami, bo obłożenie maja chyba duze..
bawili sie znajomi przy ich muzyce, a inni mieli wesele,
Panstwo sa bardzo mili, zagraja chyba wszystko, ja jestem pod wrazeniemi doczekac sie nie moge...

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

polecam sobie podzwonic i popytac, co i jak... ja obdzwonilam ponad 25 zespołów najpierw i zrobilam wywiad....
co do rynku glogowskiego i okołogłogowskiego tak to nazwijmy - zespoły biora od 2300 za slub plus poprawiny od 100 za h do 3000 i 150 zł, no i ewentualnie dojazd
tosia125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.