Grecja - praktyczne porady - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 09:30   #151
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez SerferRka Pokaż wiadomość
To jak? czy moglibyście mi napisac tytuł tej piosenki którą 'opisałam wcześniej' )
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A ja z apelem do osób, które były w Paralii na pewno słyszałyście taką szybką piosenkę na plaży- ja pamiętam,że tam było coś "my chici chica".
Szukam jej od powrotu,ale nie jestem w stanie znaleźć.Może ktoś kojarzy?Ozłocę tego kto mi powie co to było
Dziewczyny, jest gdzieś na plotkowym taki wątek "jaka to piosenka?" - może tam zapytajcie
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:40   #152
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Wydaje mi się że to może być piosenka Sarbela - Mi chica. Tu masz link na yt: http://www.youtube.com/watch?v=VemLTIj42b4

I daj znać czy to to
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 19:16   #153
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez sosha Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że to może być piosenka Sarbela - Mi chica. Tu masz link na yt: http://www.youtube.com/watch?v=VemLTIj42b4

I daj znać czy to to
Dziewczyny szukałam już wszędzie, na tamtym wątku też. Niestety nie umiem przytoczyć więcej słów,więc trudno zgadnąć.Żałuję teraz,że nie nagrałam fragmentu

Sosha niestety to nie to, tą piosenkę znam
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:05   #154
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Witam,
wczoraj wróciłam z Grecji. Chcem się z wamipoodzielic niezbyt miłymi wrażeniami... Jechałam z biura podróży BUT. Zacznę od hotelu, ktory był położony 30 km od cywilizacji!! (Miasto skotina) Hotel nazywał sie Orfeas. Do sklepu ani na plażę (ok 800 metrów) nie można było wychodzic samemu!! Byliśmy uwiązani w hotelu, a uwolnic sie od niego moglismy jedynie podczas wycieczek fakultatywnych. A'propo nich: Zero organizacj!! Łaziliśmy 2 h po mieście, a na samym Akropolu mieliśmy 15 minut na zdjęcia, gdzie przejście całą trasą zajmowało mniej więcej tyle czasu. Na każdym kroku można było dopatrzec się ogromnych niedociągniec ( brak miejsc w autokarze na jednej z wycieczek fakultatywnych - ruszyliśmy po jakichś 20 minutach...) To były najgorsze wakacje mojego krótkiego życia. Byliśmy w jednej dyskotece w Leptokarii o wdzięcznej, ale jak najbardziej nie uzasadnionej nazwie: Paradise. Wyglądem przypominało to remizę strażacką, a w poblizu musiala byc stadnina koni (przykry zapach). O piciu nie było oczywiście najmniejszej mowy. Kadra całymi nocami chodziła po hotelu, coby ktoś nie znalazł się w pokoju koleżanek obok. Jak ja o 2 w nocy byłam u dziewczyn z góry, to zaczela mi mowic jakieś głupoty io tym: "co by Twoja mama na to powiedziała"... ŻAL. Niegdy w życiu nie jedźcie do tego hotelu bo jest to strata pieniędzy, czasu i zdrowia. A BUT to jeden wielki shit. Jechałam z nimi pierwszy i na pewno ostatni raz.

Przykrym akcentem była również obecnośc młodych Serbów, u których (tak podejrzewam) dziewczyny z wcześniejszej koloni wyrobiły zdanie wszystkim Polkom. Przykład: Idą dziewczyny od nas a ktoś krzyczy: "Polskie ****y" lub "Nowe striptizerki z Polski". Normalnie przesada.

Na zakończenie dodam, że gdyby nie ludzie, z jakimi miałąm przyjemnośc uczestniczyc w tej wycieczce, byłaby to totalna klapa. Pozdrowionka dla wszystkich ;*

PS. W razie pytań walcie jak w dym.
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 15:19   #155
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez syskaa90 Pokaż wiadomość

Przykrym akcentem była również obecnośc młodych Serbów, u których (tak podejrzewam) dziewczyny z wcześniejszej koloni wyrobiły zdanie wszystkim Polkom. Przykład: Idą dziewczyny od nas a ktoś krzyczy: "Polskie ****y" lub "Nowe striptizerki z Polski". Normalnie przesada.

Serbowie tacy są - nie tylko dla Polek. Bez względu na to, czy wcześniej mieli jakiekolwiek kontakty z daną narodowością. Po prostu trzeba na nich uważać, a najlepiej w ogóle nie nawiązywać z nimi kontaktów . Łatwo ich rozpoznać, bo mają dość charakterystyczny wygląd i omijać takich szerokich łukiem .
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:52   #156
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez smallangel Pokaż wiadomość
Serbowie tacy są - nie tylko dla Polek. Bez względu na to, czy wcześniej mieli jakiekolwiek kontakty z daną narodowością. Po prostu trzeba na nich uważać, a najlepiej w ogóle nie nawiązywać z nimi kontaktów . Łatwo ich rozpoznać, bo mają dość charakterystyczny wygląd i omijać takich szerokich łukiem .
Właśnie co do wyglądu nie byłabym taka pewna. Patrząc na nich z boku, akurat jeden wyglądał jak Włoch, Rosjanin a jeszcze inny jak Szwed, więc to nie jest takei proste. Ogólnie w naszym hotelu było ok. 80 Serbów...
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 20:04   #157
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

syskaa90, to faktycznie nieciekawie miałaś z tego co piszesz... :/

ja ze swojego wyjazdu do Olympic Beach jestem mega zadowolona, TŻ tak samo.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 20:12   #158
syskaa90
Rozeznanie
 
Avatar syskaa90
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin ;]
Wiadomości: 499
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

I jeszcze taka mała rada z mojej strony: Zawsze jak decydujecie się na jakąś wycieczkę sprawdzajcie DOKŁADNIE gdzie leży hotel i czytajcie opinie o nim. Ja w katalogu miałam napisane Skotina Paralia. Na 5 w skali imprezowania i dyskotek miał 4 gwiazdki... Tiaaa....
__________________
07.07.2008r. - kurs prawa jazdy kat. B
Zdane za II podejściem

17.01.09r. - studniówka
04.05.09r. - matura...

13.06.2oo9r. - kurs prawa jazdy kat. C
syskaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 09:32   #159
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Miałaś wyjazd z opiekunami? To chyba najgorsze z możliwych wyjść - na takich wyjazdach zawsze będziecie pilnowali jak jacyś więźniowie. Szkoda, że tak Ci sie wyjazd nie ułożył bo Paralia to naprawdę fajna miejscowość. Ja mieszkałam rok temu w OB (z tego względu, że mają ładniejsza plażę) a do Paralii zawsze łaziłam na imprezy - polecam De lux, Gold i Habanę (fajne ekskluzywne kluby) a zdecydowanie obradzam Cocus i Omiloz (dużo serbów, turków, którzy właśnie mają takie podejście jak opisujesz). Teraz 23 sierpnia jadę znowu do OB i mam nadzieję że będzie tak bosko jak rok temu!
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:11   #160
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

też polecam Da Luxe, Gold Club i Habana
fajny klimat.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 23:48   #161
osioek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Alusia1987 Pokaż wiadomość
Mieszkałam w Akti musson, jedyny hotel z basenem w Paralii
Ja te się wybieram do Akti musson do Paralii we wrześniu.
Opowiedz coś o hotelu. A propos basenu wydaje się na zdjęciu trochę mały- prawda to? Co z jedzeniem? Co serwują na śniadanie- da się tym najeść. Czy klimat robi swoje i dużo jeść nie trzeba? Czy obiad(kolacja) jest faktycznie tak późno 20-21?
Jak sądzicie wrzesień to jeszcze w Paralii pora na leniuchowanie czy lepsza zwiedzanie?Czy ja czuje, ze rymuje
A i zapomniałabym jeszcze jedno pytanko o meduzy. Ktoś wie, czy są we wrześniu w Paralii? Warto kupować specjalne obuwie?
osioek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:49   #162
osioek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Question Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

A i jeszcze jedna rzecz. Czy w hotelach są czajniki, jakby ktoś chciał sobie zaparzyć herbatę? Bo jest stosunkowo droga jak na polskich herbacianych nałogowców. Podobno pija sie tam tylko herbatę jak się jest chorym.
osioek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:53   #163
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

sosha uwierz mi, że opiekunowi czasami potrafią być naprawdę świetni ja np. na takich trafiłam nie czułam się absolutnie jak w jakimś zakładzie karnym. Oczywiście pilnowali żebyśmy się nie pozabijali, ale po za tym pozwalali korzystać z wyjazdu, bawić się na całego i kosztować wszystkich uroków życia tam :P

syskaa90 współczuję bardzo. Dobrze przynajmniej, że rówieśnicy uratowali sytuację. Ja jeżdżę na obozy i zimowiska od 4klasy szkoły podstawowej i przyznam, że w życiu mi się to nie przydarzyło i nawet maja wtedy 10lat zażyłam więcej wolności (pamiętam to były Czechy niż Ty w tej Grecji...co za ludzie, żeby tak zepsuć człowiekowi wakacje...ech, a mogło być tak pięknie.
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:11   #164
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez osioek Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedna rzecz. Czy w hotelach są czajniki, jakby ktoś chciał sobie zaparzyć herbatę? Bo jest stosunkowo droga jak na polskich herbacianych nałogowców. Podobno pija sie tam tylko herbatę jak się jest chorym.

w moim hotelu był, nie wiem jak w innych .

ja wychowawców też miałam genialnych . mogliśmy robić wszystko co chcemy, ale wiadomo, w granicach rozsądku . no i zbytnio nie obnosić się z tym w obecności właściciela hotelu - był na punkcie alkoholu, papierosów i przesiadywania nocnego w innych pokojach bardzo... 'uczulony' . także obóz wspominam bardzo miło i mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się jechać z tego samego biura podróży .
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 13:34   #165
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez smallangel Pokaż wiadomość
w moim hotelu był, nie wiem jak w innych .

ja wychowawców też miałam genialnych . mogliśmy robić wszystko co chcemy, ale wiadomo, w granicach rozsądku . no i zbytnio nie obnosić się z tym w obecności właściciela hotelu - był na punkcie alkoholu, papierosów i przesiadywania nocnego w innych pokojach bardzo... 'uczulony' . także obóz wspominam bardzo miło i mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się jechać z tego samego biura podróży .

dokładnie u mnie to samo : D miałyśmy niezłe szczęście do wychowawców a moja kierowniczka była tak zwariowana, że czasami aż mnie zadziwiała xD taka krejzolka, normalnie aż tęsknie za nimi. Bo właśnie to, czy obóz sie uda w większości zależy od opiekunów.
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:42   #166
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

chmielna, a że się tak zapytam z jakiego biura byłaś?
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:28   #167
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Osioek - z meduzami nie jest tak źle, ja byłam w zeszłym roku od 1-12 września i w morzu za "siatką" było ich trochę ale przy plaży ja się z żadną nie spotkałam Jeśli chodzi o wrzesien to zdecydowanie polecam leniuchowanie A najlepsze wyjście to połączyć jedno i drugie - trochę pozwiedzać i poplażować - ja byłam na dwóch wycieczkach "rejs na skiathos" i "meteory" - obie w 100% polecam!
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:56   #168
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez smallangel Pokaż wiadomość
chmielna, a że się tak zapytam z jakiego biura byłaś?

z Eko-tour



http://www.ekotour.com.pl/
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:59   #169
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Witam
Słuchajcie, ja jade do Paralii dopiero 15 wrzesnia, powiedzcie prosze, czy w tym okresie - bede tam do ok 27 - Paralia również tętni życiem ? tak samo, jak w lipcu i sierpniu? I pytanie odnośnie dyskotek... czy w okresie, w ktorym tam bede bede jeszcze czynne, i kiedy odbywaja sie imprezy, tylko w weekendy czy może codziennie? acha, i jeszcze jedno, bo juz sie pogubilam z tego co wyczytałam w Waszych wypowiedziach, w Paralii znajduja sie nastepujace dyskoteki:
1)De lux
2) Gold
3)Habana
4) Cocus
5)Omiloz
I pytanie co do każdej z nich, jak to jest z tym wstepem, jest w koncu darmowy? jesli tak to w ktorej, a jesli nie to ile kosztuje. Trafię bez problemu do każdej z nich? w końcu koniec języka za przewodnika
wiem już, że polecacie, pierwsze trzy, a może jest ktoś kto poleciłby te inne? i już ostatnie pytanko, to sa duże kluby/dyskoteki czy takie mniejsze, z małymi parkietami?
Wiem, ze duzo tego.... ale może znajdzie sie ktoś miły i odpowie
Z góry dzięki!
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 20:39   #170
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
ja też .

Żanetsa, w Gold są darmowe wstępy dla kobiet . ale nie wiem jak sprawa dyskotek wygląda we wrześniu.
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:52   #171
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

smallangel dzieki
może jeszcze inny wielbiciel Paralii sie wypowie?
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:55   #172
osioek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Dzięki Sosha. Z meduzami mnie pocieszyłaś. Spróbuje też z tymi wycieczkami fakultatywnymi
osioek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:25   #173
sosha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 345
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Ja jeżdżę z utc (www.utc.pl) - jestem baaaardzo zadowolona, wyjazdy samodzielne - za 12 dni autokarem płace 499zł ^^ więc nie opłaca mi się jeździć nad polskie morze, które na dobrą sprawę jest droższe i niestety brzydsze

Jeśli chodzi o kluby to wszędzie jest wstęp za free + jeden drink gratis (mam na myśli gold, de lux, habana) w omilozie taki zwyczaj obowiązuje do północy, potem płatne.
Tutaj macie stronkę Gold'u:
http://www.goldtheclub.com/en/index.html

Jeśli mogę coś polecić to nauczcie się podstawowych greckich zwrotów typu dzień dobry, proszę, dziękuję - od razu zyskacie kilka pkt u greków czy to w sklepie, knajpie czy na imprezie
sosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 13:35   #174
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez sosha Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś polecić to nauczcie się podstawowych greckich zwrotów typu dzień dobry, proszę, dziękuję - od razu zyskacie kilka pkt u greków czy to w sklepie, knajpie czy na imprezie
jeżeli chcecie, to mam w domu taką kartkę z podstawowymi zwrotami i mogę ją tu wrzucić .
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 14:39   #175
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

ja poprosze napewno się przyda
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 15:12   #176
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez Żanetsa Pokaż wiadomość
ja poprosze napewno się przyda
proszę i bonusowo mapka Paralii :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2008-08-17 15;13;27.jpg (150,4 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2008-08-17 15;20;23.jpg (83,9 KB, 103 załadowań)
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:26   #177
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez smallangel Pokaż wiadomość
proszę i bonusowo mapka Paralii :P

ha! dostaliśmy takie same a potem był jakiś durny konkurs na ich znajomość -_-' zresztą jedyny na szczęście na tym obozie :P

jadłaś może w hotelu Erato?
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:00   #178
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
ha! dostaliśmy takie same a potem był jakiś durny konkurs na ich znajomość -_-' zresztą jedyny na szczęście na tym obozie :P

jadłaś może w hotelu Erato?

te pamiętne frytki, które dostawaliśmy codziennie na lunch i obiadokolację

a u mnie nie było takiego konkursu ;|. jedynym konkursem było stworzenie rzeźby na pisaku w którym brała udział jedna grupa składająca się z (chyba) 6 osób (w tym ja ). później, żeby wykorzystać wszystkie dyplomy rozdawali je za 'konkursy sportowe' czyli dyplomy dla tych, którzy najczęściej grali w piłkę w wodzie.
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:52   #179
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

taaa : D no to zgadujemy, co dzisiaj będzie na obiad?

a)frytki
b)fyrtki
c) frytki
wybierz właściwą odpowiedź xD

ale były dobre, bo jak podali te piure ziemniaczane to myślałam, że ktoś mi zwrócił na talerz swoje śniadanie xD na jadali najbardziej mi sie podobał ten siwy facet, co latał z 10-cioma talerzami na ręce i wołał coś po grecku, a my nic nie rozumieliśmy. Ale każdy miał bana od ucha do ucha : D no i chłopak za barem w adikach z prady xD
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:06   #180
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: wakacje->-grecja->>paralia:)

Cytat:
Napisane przez chmielna Pokaż wiadomość
taaa : D no to zgadujemy, co dzisiaj będzie na obiad?

a)frytki
b)fyrtki
c) frytki
wybierz właściwą odpowiedź xD

ale były dobre, bo jak podali te piure ziemniaczane to myślałam, że ktoś mi zwrócił na talerz swoje śniadanie xD na jadali najbardziej mi sie podobał ten siwy facet, co latał z 10-cioma talerzami na ręce i wołał coś po grecku, a my nic nie rozumieliśmy. Ale każdy miał bana od ucha do ucha : D no i chłopak za barem w adikach z prady xD

pierwsze skojarzenie gdy zobaczyłam te ziemniaki - mąka wymieszana z wodą i kaszą manną ;|.

ten siwy był spoko xD. albo ten w okularach taki grubszy :P. kumpela kiedyś przez pare minut mówiła mu po angielsku, że nie dostała ryżu i w zamian za to chciałaby dostać dodatkowe frytki, on jej wysłuchał po czym odpowiedział jej po polsku, ze nie zna angielskiego i rozumie nic co ona do niego powiedziała.

no i oczywiście przez cały turnus te same 'sałatki' i śniadania.
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 13:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.